•fiiittjBMjiji Na het overlijden van den bekenden voordrachtskunstenaar Louis Davids. )e lijkstoet bij het verlaten van het sterfhuis te Amsterdam Polen treft voorzorgsmaat regelen, om bij iedere even tualiteit paraat te zijn. Artillerie op weg naar het grensgebied in de onmiddellijke omgeving van Danzig Bij brand in een ondergrondsch telefoon kabel huisie te Londen sloegen de vlammen uit het plaveisel Met zand •n chemicaliën moest de brandweer het vuur biusschea Op de werf van Wilton-Feijenoord te Schiedam is Maandag de nieuwe onderzeeër .O 19" officieel in dienst gesteld Het demissionaire kabinet vergaderde Maandagmiddag op het Departement van Justitie te Den Haag. V.l.n r.dr. J. J. C. van Dijk, mr. dr. ir. J. A M. van Buuren en prof. mr. C. P. M. Romme op weg naar de bijeenkomst De traditioneele .Zegening der Zee" te Ostende heeft dezen keer plaats gehad in tegenwoordigheid van Prins Boudewijn van België. Een overzicht tijdens de plechtigheid De burgemeester van Batavia, ir. Voorneman, met verlof in Nederland, en mr. Oud, burge meester van Rotterdam, telefoneerden met Batavia tijdens de opening van de tentoonstelling .Rotterdam-Batavia", welke Maandag plaats had Het drieluik van Dirck Barentsz uit Gouda zal geëxposeerd worden op de tentoonstelling .Bijbelsche Kunst", welke 8 Juli a s. in het Rijksmuseum te Amsterdam geopend wordt Een internationale bridge-drive wordt thans te Den Haag in .Pulchri Studio" gehouden voor Europeesche dames- en heerenteams. Een overzicht op den eersten dag van het tournooi, dat Maandag aanving Verschillende eenheden der Italiaan- sche vloot, welke op manoeuvres zijn, brach*en dezer dagen een bezoek aan de haven van Lissabon In een motorwagen der tramlijn Am sterdam Zandvoort ontstond Maandag in de hoofdstad kortsluiting. De brandweer bracht hulp

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 8