DE KANOKAMPIOENSCHAPPEN. M. Jansen uit Eindhoven werd winnaar der amateurs tijdens het Zaterdag verreden wielercriterium van Zand- voort K. H. Prins Bernhard had Zaterdagmiddag bij de opening van het nieuwe stadion .De Goffert" te Nijmegen, op de raadsrots de hulde der welpen in ontvangst te nemen De finish der 1000 meter seniores vierpersoons kano tijdens de kanokampioenschappen op de Boschbaan te Amsterdam. Voor: de winnende ploeg .De Geuzen" De start der profs en onafhankelijken voor het wielercriterium, dat Zaterdagmiddag te Zandvoort verreden werd Osendarp, die tijdens de internationale athletiekwedstrijden te Londen zijn dijspier scheurde, wordt behoedzaam weggeleid dag op Duinrell te Wasse naar haar gebruikelijke terreinkampioenschappen. Het parcours bleek op sommige punten verre van gemakkelijk De sharpies ronden den boei tijdens de Hillegersbergsche Zeilweek, welke Zondag oeopend werd Het Nederlandsche doel in gevaar tijdens den voetbalwedstrijd ZwaluwenOlympique Lillois bij de opening van het nieuwe stadion .De Goffert" te Nijmegen Het heeren-dubbel Von Cramm, McNeill, Smith en Van Swol nam Zondag deel aan de tennis exhibitions, welke te Noordwijk gespeeld zijn Dr.J. van Dijk plaatste Zaterdagmiddag een gedenksteen in het in aanbouw zijnde gebouw op het vliegveld Ypenburg, bestemd voor de opleiding van M-vliegers door de Natio nale Luchtvaartschool, bij welke gelegenheid dr. Van Dijk ook de vliegers inspecteerde Onder de toeschouwers bij de Zondag te Noordwijk gehouden tennis exhibi tions, bevond zich ook Z. K. H. Prins Bernhard. Rechts: Karei Lotsy

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 14