NIEUWE SLUISDEUREN TE IJMUIDEN. De mlddensluis te IJmuiden wordt op het oogenblik van nieuwe deuren voorzien. Een der kolossen wordt gemonteerd De Luchtvaartdag, welke op 2 Juli op Tjililitan gehouden werd, kon zich in de belangstelling van duizenden ver heugen. Het werd .de dag der dagen voor de Indische sportvliegers". Een overzicht Rond de kabinetscrisis. Prof. dr C. P. M. Romme bracht Dinsdag een bezoek aan den kabinetsformateur, mr. dr. D. A. P. N. Kooien, in diens woning aan de Javastraat te Den Haag Het materiaal der Nederlandsche In zending op het Internationaal Congres voor Pluimveeteelt te Cleveland (V.S is gereed Op doorreis naar Engeland arriveerde Dinsdag op het Centraal Station te Amsterdam een groep Joodsche kinderen u't Danzig '-let zijn vervaarlijke scharnieren, waarin nieuwe deuren komen te hangen, w ilke j thans In de middensluis te IJmuiden worden aangebracht Het peleton van den Tour de France verlaat onder aanvoering van Jaminet het dorpje Equevilly De Japansche blokkade te Tientsin. Chineezen wachten geduldig bij den ingang der internationale concessie op de fouilleering door de Japansche soldaten, voordat zij passeeren mogen SHgjP De Hertogin van Kent verrichtte deze weëk de officieele her-dooping van den Engelschen kruiser .Amphion" in .Perth", welke plechtigheid te Ports mouth plaats had Vijf escadrilles Engelsche militaire vliegtuigen, die deel zullen nemen aan de revue ter gelegenheid van den Franschen nationalen feestdag op 14 Juli, arriveerden Dinsdagmiddag op het vliegveld Le Bourget In het Vondelpark te Amsterdam gaf het muziek korps van .Royal Scots Guards" Din isdag een concert Fournier werd winnaar van de étappe naar Caen in den Tour de France. De aankomst van den winnaar

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 12