Het m s. .Algarve", dat door de N.V. Boele's Scheepswerven te Bolnes werd gebouwd voor rekening van de N.V. Hammerstein's Reederij, maakte Don derdag zijn proefvaart op den Nieuwen Waterweg. Een overzicht aan boord De aankomst van Z. K. H. Prins Bernhard op het expositie-terrein te De Wijk, waar Hij tijdens zijn bezoek aan Drente Donderdag de groote demon stratie van fokvee in oogenschouw nam Koning Boris van Bulgarije woonde persoonlijk de gymnastiekfeesten bij, waaraan meer dan 30 000 sokols van Bulgarije, Yugoslavië. Polenen Rusland te Sofia deelnamen Kroonprinses Louise van Z jaardag De Kroonprinses weden vierde Donderdag haar vijftigsten ver- het park van de zomerresidentie Sofiero Een gelukkige Van Schendel met Cloarec na de étappe Rennes-Brest van den Tour de France, waarin de Hollander de tweede plaats bezette De Hertogin van Gloucester verrichtte de prijsuitreiking na den traditioneelen polo wedstiijd tusschen de vertegenwoor digende teams van de Engelsche marine en de luchtmacht Ciano, de Italiaansche minister van Buiten'andsche Zaken, tijdens het defile der phaiangisten ter gelegenheid van zijn bezoek aan Barcelona Het feest der .Tricolore" werd te Parijs ingezet met een groote manifestatie voor het stadhuis. Een overzicht tijdens de plechtigheid, welke door tal van autoriteiten werd bijgewoond In den .strijd" om het schaakkampioenschap van Nederland speelden de heeren J. A. O. v. d. Bosch (links) en G R. D. van Doesburgh Donderdag avond te Amsterdam, onder het critisch oog van schaakmeester Landau, De groep Neder- landsche volks dansers, welke zal deelnemenaanhet te Stockholm te houden 3de Inter nationale Volks- dansfestival, gaf Donderdag een demonstratie te Rotterdam Bjj zijn aankomst op Le Bourget werd Lord Gort, de chef van den Engelschen generalen staf, door generaal Gamelin (links) verwelkomd Z. K. H. Prins Bernhard heeft Donderdag tijdens zijn bezoek' aan Drente de demonstratie van fokvee te De Wijk in oogenschouw genomen. De hooge gast bij den rondgang op het expositie-terrein

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 10