DRAVERIJEN TE ZANDVOORT. h: De burgemeester van Den Bosch, mr. F. van Lanschot, opende Zaterdag de tentoonstelling „Ideaal Wonen", welke in zijn gemeente wordt gehouden De „regenbogen" bij het ronden van de boei tijdens de zeilwedstrijden, die Zondag op de Braasemermeer zijn gehouden De voeten van de „snelste vrouw van Neder land". Onze fotograaf kiekte mej. Fanny Koen, terwijl zij even rustte tijdens de dames-athletiek- kampioenschappen te Rotterdam Het nummer achtriemsgieken tijdens de nationale kampioenschappen van den Ned. Roeibond op de Boschbaan te Amsterdam werd gewonnen door „Nereus* (voorgrond) daarachter .Laga', „Njord* en „Triton" Op den boulevard te Zandvoort zijn groote draverijen gehouden. „Zonnestraal" (links) en „Aura V" in den strijd Z. K. H. Prins Bernhard heeft Zaterdag de officieele proefvaart en over dracht van het m.s. „Oranje" medegemaakt. De Prins begeeft zich te Amsterdam aan boord van het schip Bij de onthulling van het monument van Dorus Rijkers op het Helden der Zeeplein te Den Helder liet H. M. de Koninging zich vertegenwoordigen door Haar ordonnans-officier, luit. A J. F. M. Egter van Wissekerke, die een krans legde aan den voet van het gedenkteeken De dienstplicht in Engeland. De eerste recruten zijn met hun training aangevangen. Een kijkje in de afdeeling der Royal Fusiliers te Hounslow Hughan, dl# in de finale tegen Tesch- macher won tijdens de nationale tennis kampioenschappen te Schevenlngen, neemt den beker In ontvangst De finale heeren dubbel tijdens de tenniskampioenschappen te bcheveningen. Op den voorgrond Hughan en Van Swol, op den achtergrond Karsten en Teschmacher Minister Steenberghe voert namens de regeering het woord tijdens de overdracht van het m.s. Oranje. In het midden Z. K. H. Prins Bernhard, die de officieele proef vaart medemaakte

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 14