HET EINDE VAN DE VIERDAAGSCHE De Hertog en de Hertogin van Kent op een ochtendwandeling tijdens hun verblijf te Parijs, vanwaar zij een auto-reis dwars door Europa gaan maken alvorens zich naar Australië in te schepen In Soestdijk worden de eerste maatregelen reeds genomen voor een snelle berichtgeving in verband met de te verwachten blijde gebeurtenis in het Prinselijk Gezin. In hotel Trier zorgen twee telefonisten voor een onmiddellijke ver binding met het hoofdkantoor te Amsterdam Een vroolijk gezelschap op het veer bij Cuyk op den laatsten dag der Vier- daagsche Afstandsmarschen Voor de nationale motorraces op het circuit van Zandvoort, die op 5 Augustus a s. verreden zullen worden, zijn de tribunes thans in aanbouw Anton van Schendel (links) na zijn overwinning in de zestiende étappe van den Tour de France. Rechts: d" Luxemburger Pierre Clemens Dr. H. Colijn verlaat het paleis Noordeinde te den Haag, waar hij Vrijdag het ontslag van zijn kabinet aan H. M. de Koningin aanbood n0LL Rading HartensD/j« Berschermd door de martiale wacht van de Horse Guards te Londen. De twee peuters kunnen achter de statige figuur van den Engelschen soldaat ge heel wegschuilen Z. K. H. Prins Bernhard maakte Vrijdag, den laat sten dag van den Vierdaag- sche, per auto een rit langs het parcours. Hartelijk toe gejuicht door de inwoners passeert de Prins de ge meente Gennep SU v. ^55 Te Bilthoven, aan den provincialen betonweg van Soestdijk naar Utrecht, heeft Z. K. H. Prins Bernhard Vrijdag den 4000sten wegwijzer van den A. N. W. B. onthuld. Links de voorzitter van den A. N. W. B., de heer H. P. J. Bloemers, burgemeester van Arnhem Engelsche recruten houden uitgebreide oefeningen in bet kamp io de nabijheid van Avon. deelingen steekt de rivier over tijdens een „gasaanval Het einde van de Vierdaagsche Afstandsmarschen. Haagsche politiemanschappen marcheeren hel terrein der Prins Hendrik-kazerne te Nijmegen op

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 12