WATERPOLO-TOURNOOI TE DOETINCHEM. De finale 100 meter hardloopen tijdens de nationale athletiekkampioenschappen, welke Zondag in het Feyenoord-stadion te Rotterdam zijn gehouden Maurice Chevalier en Richard Tauber (links) ontmoetten elkander tijdens hun verblijf te Scheveningen en waren spoedig in een ge animeerd gesprek gewikkeld Een fraaie sprong tijdens het concours hippique, dat Zondag te Oss werd gehouden ter gelegenheid van het 20 jarig bestaan der vereeniging .Concours Hippique Oss Z. K. H. Prins Bernhard heeft Zaterdag te Doetinchem het waterpolo-toumooi om de Horthy-Cup geopend. - De hooge be zoeker wordt begroet door den president der Europeesche Zwemliga, den heer E. G. Drigny Op den Kralingschen Plas werden Zondag de nationale wedstrijden van de Rotterdamsche Zeilvereeniging gehouden. Eenige deelnemers in actie Het waterpolo-tournooi te Doetinchem om den Horthy-beker. Een aardig moment uit een der internationale ontmoetingen Te Zandvoort werden Zondag op het Gem. Sportterrein groote windhonden- rennen gehouden, waarvan hierboven een interessant snapshot Het défilé der Nederland- sche waterpolo- spelers voor Z. K. H Prins Bernhard, die Zaterdag te Doetinchem het waterpolo-tournooi om den Horthy-beker opende Willy den Ouden, in het middelpunt der belangstelling van de Italiaansche waterpolo- spelers tijdens het tournooi te Doetinchem, deelt autogrammen uit De kampioen polsstokhoogspringen, C. Lamoree, in actie tijdens de nationale athletlek wedstrijden te Rotterdam

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 14