IN AFWACHTING DER VREUGDESCHOTEN. Een bloemenhulde voor koningin Eliza beth van Engeland ter gelegenheid van de overhandiging van een nieuwen standaard aan het regiment „The Queen's Bays" te Tidworth Het Crucquius-stoomgemaal in de Haarlemmermer wordt gerestaureerd, terwijl het voorste der drie ketelhuizen tot museum wordt ingericht De dochter ven den president van Brazilië, Alzira Vargas, is in het huwelijk getreden met den diplomaat Ernani Do Amaral Peixoto In den gevel van het kerkgebouw te Heumen is Dinsdag het door den beeldhouwer Maris vervaardigde monun mtale relief van de Graven Lodewijk en Hendrik van Nassau onthuld, geschonken door het 1ste Bataljon van het 26ste Regiment Infan terie der grenstroepen tve oaiierij veiaariuiene, aie 101 ma* zal hebben bij het bekend worden van de blijde gebeurtenis in het Prinselijk Gezin de vreugdschoten te lossen, arri veerde Dinsdag te Baarn, terwijl de kermis in het Oranjepark nog afge broken werd Bij het standbeeld van Erasmus te Rotterdam wer den Dinsdag bloemen ge legd in verband met het feit, dat 25 jaar geleden de wereldoorlog uitbrak In de tropische kassen van den Haag sehen Dierentuin staan twee Lotus bloemen in bloei Deze b'oemen zijn zacht roze van kleur en hebben een middellijn van 25 cM. Het 10de regiment motor-artillerie uit Utrecht maakte Dinsdag een marsch door Rotterdam en defileerde langs het stadhuis voor militaire en burgerlijke autoriteiten Brandstof-bijvullen in de lucht werd deze week te Southampton ge demonstreerd door een der machines van de Imperial Airways, welke tijdens de vlucht benzine innam van een bommenwerper der Engelsche Dr. H. Colijn en Mevrouw Colijn hebben Dinsdag hun intrek in het Badhotel te Baarn genomen, waar zij eenige dagen zullen blijven. De aankomst aan het hotel In verband met de omlegging van het verkeer in de omgeving van paleis Soestdijk is Dinsdag op den hoek van den Amsterdamschestraatweg en de Generaal van Heutzlaan het eerste verkeersbord geplaatst In het kader der herdenking van de mobilisatie vóór 25 jaar werd Dinsdag op Woudensteijn te Rotterdam een groot ruiterfeest georganiseerd. Een snapshot tijdens het nummer groepsprinae-

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 8