Na hun beëediging ten paleize Soest- dijk door H. H. de Koningin poseer den de nieuwe ministers van het kabinet De Geer voor de fotografen De meest bekende van alle eetbare Indische vischsoorten is de „kakap". De inlanders scheppen er een sportief genoegen in, deze water bewoners in grooten getale te vangen. De buit is dikwijls zeer kapitaal Mei. M. A. Th. Snouck Hurgronje, dochter van den secretaris generaal van het. Departement van Buitenland- sche Zaken, trad Donderdag te Den Haag in het huwelijk met den heer R. A. v. d. Wall Bake Te Nijmegen had Donderdag op het binnenplein der Prins Hendrik-kazerne de beëediging plaats van 45 bij het Kon. Ned. Indisch Leger nieuw benoemde tweede luitenants. Overzicht tijdens de olechtigheid Meer dan veertien dagen vertoefden de gebroeders Moody te Springfield (Illinois) In de lucht bij de verbetering van het wereld duurrecord voor lichte vliegtuigen. Het laatste blik benzine wordt vanuit een op het vliegveld rijdende auto aan boord van het vliegtuig geheschen kort voor het einde der vlucht Krijgsverrichtingin landelijke entourage tijdens de oefeningen van het 1ste regi ment wielrijders in Noord Brabant Eindelijk zullen twee van de vier wrakke bruggen te Pekela in den Provincialen verkeersweg Stads kanaal—Winschoten door nieuwe vervangen wor den. Dat het hoog tijd wordt bewijst bovenstaand voor zich zelf sprekend plaatje Mr. M. P. L. Steenberghe, minister van Economische Zaken, wordt bij zijn aan komst ten paleize Soestdijk voor de beëdiging van het nieuwe kabinet door H. M. de Koningin verwelkomd door kap. W. Romswinckel Wat was het onderwerp? Ir. J. W. A'barda. de nieuwe minister van De Monzie, de Fransche minister van Openbare Werken, Waterstaat, in geanimeerd gesprek na de beëediging van het kabinet De ontvangt de sleutels van het stadhuis bij zijn officieel bezoek Geer door H. M. de Koningin ten paleize Soestdijk aan de kleine republiek Andorra Engelsch luchtafweergeschut in actie tijdens de nachtelijke oefeningen, welke deze week door de Britsche luchtmacht in samenwerking met het leger gehouden werden

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 8