DE VERWIKKELINGEN IN HET VERRE OOSTEN. fr«fl Cochran, een der ernstigste candidaten voor het Engelsche „bowling'-kampi- oenschap, in actie tijdens de Britsche nationale finale te Denmark Hill De vijfde grenskiosk van den A.N.W.B. is te Vaals in tegenwoordigheid van vele Nederlandsche en Duitsche autori teiten officieel in gebruik genomen. Een hoera na het hijschen van de vlag Gallois (Nederland) in actie tijdens den Engelsch Nederlandschen cricket» wedstrijd, welke deze week op de terreinen van .Lord's" gespeeld is De landing der eerste Engelsche troepen op Franschen bodem in 1914 bij het uitbreken van den Wereldoorlog is te Bou- loene-sur-Mer herdacht De verwikkelingen in het verre Oosten. Een Engelsche schildwacht op post bij het hoofdkwartier in den Britschen .ector te Sjanghai, nadat de versperring door de Japanners verwijderd en een •Ind in het Engelsch gebied terug gebracht was Andeol Madier, een der meest bekende Fransche alpen-gidsen, is om het leven gekomen bij het afdalen van een der pieken van de Pelvoux De begroeting van den nieuwen burgemeester van Gramsbergen, mr. S. W. baron van Voorst van Lynden, wiens Installatie Dinsdag plaats vond, en zijn echtgenoote door eenige ingezetenen in haar typische kleederdracht In actieven dienst. Majoor Anthony Eden, de Engelsche oud-minister van Buitenlandsche Zaken, met den com mandeerenden officier Bennett voor zijn tent in het kamp te Beaulieu Het geheele 2de bataljon Royal Ulster Rifles, ongeveer 500 officieren en manschappen, werd dezer dagen met troepen-transport vliegtuigen van het eiland Wight naar Salisbury Plain vervoerd voor manoeuvres. Dit was het grootste troepenvervoer door de lucht, dat ooit in Engeland plaats vond De villa van den overleden bankier dr F Mann- heimer aan het Museumplein te Amsterdam is in verband met de tinancieele moeilijkheden bij de lirma Mendelsohn Co., op last van de autoriteiten ver zegeld Alfonso Pena bekleedt den post van minister van Publieke Werken in het door generaal Franco gevormde Spaan- sche kabinet

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 8