EEN SOCIETY-HUWELIJK TE NIJKERK De Engelsche schooljongens, voor wie te Burnham- on-Crouch deze week speciale zeilwedstrijden waren georganiseerd, hadden met windstilte te kampen Jkvr. E. J. van Haersma de With, dochter van H. M.'s gezant te Berlijn, trad Donderdag te Nijkerk in het huwelijk met jhr. C. Röell uit 's Graveland. Het bruidspaar bij het verlaten van de kerk De laatste werkzaamheden aan een der beelden naast den hoofdingang van het in aanbouw zijnde Leidsche stadhuis, waar van de schuttingen thans verwijderd zijn Fransche matrozen bezig met het meren van den oorlogsbodem .Chamois", die Donderdag in de Amsterdamsche haven is aan-: gekomen Het turbo-elec- trische passa giers- en vracht- schipViacheslav Molotof, voor Russische reke ning in aanbouw is Donderdag te Amsterdam met goed gevolg te water gelaten - Breekbaar. De marmer-platen, welke dienen voor de inwendige verfraaiing van het in aanbouw zijnde Leidsche stadhuis, worden naar de binnenplaats van het gebouw gebracht, om daar verder bewerkt te worden De uitgebreide manoeuvres van het Engelsche leger zijn thans in vollen gang. Een ponton brug, welke op het land in elkaar wordt gezet en in haar geheel naar de plaats van bestemming wordt gedragen, vormt een doelmatige oeververbinding Het comité .Oranjevreugd" te Amster dam heeft aan de behoeftige gezinnen, waar op denzelfden dag als Prinses Irene een baby geboren werd, een Oranje-pakket verstrekt Mevr. De Vlugt- Flentrop, echtgenoote van den burgemeester, bij het rondbrengen der gaven Ter herdenking van het 100-jarig be staan der Nederlandsche Spoorwegen worden van 1 September tot en met 31 October a s. bijzondere postzegels uitgegeven Luit. gen Boerstra (x), de afgetreden legercommandant in Ned. Indië, arriveerde Donderdag te Den Haag, waar hij verwelkomd werd door den oud-gouverneur generaal jhr. mr. A. C. D. de Graeff De K.L.M-piloten Viruly (links) en Noomen traden als getuigen op in het onderzoek naar de .Ekster'-ramp, dat Donderdag door den Raad voor de Luchtvaart te Den Haag is ingesteld

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 8