en voor warme dagen De Laatste Bus Vier nationale kampioenen op de baan •J MYRA. HET ELFJE EN DE BOOZE KABOETER ZWARTVOET Gerrit Schulte neemt revanche op Zwartepoorte W. K. VAN ROSSUM 3 KORTE BERGSTRAAT Damesconfectie Kleeding naar maat Kubler Kleeding WILLY PÉTILLON schrijft voor onze 1 ezeressen over: Een smakelijke koude schotel RECEPTEN Radio-Programma's KINDERHOEKJE Cecil Freeman Cregg UTRECHT, 7 Augustus. - Voor de eerste maal in dit sei- 2oen vonden er gisteravond op de Stadionbaan wielerwedstrijden plaats, welke zich in een flinke belangstelling mochten verheugen. Vnor men met de afwerking van het programma begon, werden de nationale kampioenen gehuldigd. Bij monde van den heer G. J. M. Hogenkarnp. kamp rechter voor dezen avond, werden A. v liet. B. Remkes. G. Schulte en A. Zwar tepoorte gehuldigd voor hun fraaie ver richtingen en gevieren reden zij met de hen aangeboden bloemen onder luid ap plaus van cle tribunes een eere-ronde. Daarna werd met de wedstrijden be gonnen en wel met den sprintwedsfrijd voor beroepsrijders over 600 M die ver reden werd in drie ritten van twee man en een match a trois. De eerste rit ging tusschen J. Derksen en J. v. d. Vijver. Derksen toonde zich ook nu sterker dan den Roosendaler en met een tijd van 12.2 sec. over de laatste 200 Meter won Derksen met een halve wiel lengte van v. d. Vijver. In de tweede rit startte de wereldkampioen A. van Vliet tegen J. v. d. Vijver. Met den Roosendaler, die ge mobiliseerd is geweest, wil het na dien tijd nog steeds niet vlotten en van Vliet won dan ook vrij gemakkelijk, met een tijd van 12.4 sec. over de laatste 200 Me ter. Voor de derde rit werd gestart door A. v. Vliet en Derksen. de groote con currenten van den laatsten tiid. Derksen dwong van Vliet den kop te nemen. Voor het ingaan der laatste bocht trachtte Derksen onderdoor naar vo ren te schieten doch vdn Vliet liet zich niet verrassen, ving hem fraai op en vanaf dat moment was de kans voor den Zwollenaar verkeken. Van Vliet won clan ook met een volle lengte met den tijd van 12.4 sec. over de laatste 200 M De laat ste rit bracht alle drie renners aan den start. Direct na het startschot trachtte v. d. Vijver weg te loopen. doch dit lukte niet en hoewel van Vliet vrij lang in de derde positie bleef won hij tenslotte met een hal ve wiel lengte voor Derksen, terwijl v. d. Vijver de derde plaats bezette. De totaal-uitslag was: 1. A. van Vliet (Woerden) 3 pnt.; 2. J. Derksen (Zwol le) 5 pnt.; 3. J. v. d. Vijver (Roosendaal) 7 punten. Daarna was het de beurt voor de ama teurs, waarvoor Ben Remkes de ama teur-kampioen van Nederland, favoriet was. De volledige uitslag was: 1. B Rem kes (Amsterdam); 2. J. van Gelder (Am sterdam). 3. Chr. Kropman (Utrecht). 4. M. wan Bcheemen (Amsterdam). Achtervolging Dc achtervolgingswedstrijd voor be- roensrijdérs over maximaal vijf K.M. tusschen D. Klink, kampioen 1939 en den Utrechtenaar B. v. d. Voort, had een onfortuinlijk verloop. Tweemaal moest de race afgebeld worden, beide malen voor een lekke band \an Klink Bleek in deze ritten reeds dat het ver schil niet groot was, ook nadat de ren ners voor de derde maal gestart waren, ontliepen de krachten elkaar niets. Van de Voort leek wat soepeler te gaan, doch nu eens was hij. dan weer Klink pnkele meters voor. Toen er nog drie ronden te rijden waren kwam er eenig verschil, ten gunste van v. d. Voort. De Ltrechfenaar was toen ongevéer drie a vier meter voor. In de laatste ronde vergrootte hij den voorsprong nog wat, om tenslotte met ongeveer 10 meter voorsprong te winnen in den tijd van 6 min. 23.2 sec. Stayers in de baan Voor den wedstrijd achter groote mo toren kwamen aan den start A. Zwar tepoorte, kampioen 1940, C. Wals, G. Schulte en J. Bosland. Dé eerste rit ging over 20 K.M. (50 baanronden met staan- den start. Deze start wordt cle laatste jaren weinig of niet meer gebruikt, doch was nu weer eens naar voren ge haald Het begin was daarmede niet fortuinlijk. Na de eerste start bleef Bustraan staan en na den tweeden start viel hij, terwijl Kaser aan den overkant door pech kwam stil te staan. Driemaal is scheepsrecht en inderdaad ging het nu goed. De volgorde na den start was. Wals, Schulte, Zwartepoorte en Bos- Alvorens te rijden werden de renners door George Hogenkarnp gehuldigd. Van links naar rechts: Van Vliet, Zwartepoorte, Schulte, Remkes. land. Wals draaide direct in een hoog tempo en zat dan ook al spoedig vrij ver voor. Wals werd eerste in den tijd van 15 min. 44.2 sec., 2. G. Schulte op 30 meter, 3. A. Zwartepoorte op 50 M-. 4. J. Bosland op 1000 M. De laatste wedstrijd van den avond was er een van 40 K.M. achter groote motoren, 100 haanronden. De start was nu vliegend en wel in omgekeerde volg orde der aankomst in den 20 K.M. wed- stri|d, dus Bosland, Zwartepoorte, Schulte en Mals. Bosland zat na den start het eerst en het best achter zijn mot-or. Schulte en Zwartepoorte volg den hem, doch Wals kwam er niet al Ie best achter, wat hem direct reeds een achterstand bezorgde, welke hij, zooals later bleek niet meer zou inha len. Tegen het einde deed Zwartepoorte nog een serieuze poging om de eerste plaats te veroveren doch met slechts een ver schil van 10 M. bleef hij achter Schulte, met Wals op cle derde plaats. Schulte maakte een tijd van 34 min. 59.4 sec., gevolgd door Zwartepoorte op 10 M., Wals op 300 M. en Bosland op 1600 M. De totaal-uitslag was: 1. G. Schulte, den Bosch, 3 punten: 2. C. Wals, Til burg, 4 punten; 3. A. Zwartepoorte, Amsterdam, 5 punten; 4. J. Bosland, Amsterdam, 8 punten. OM DEN ZILVEREN VOETBAL ROTTERDAM, 6 Augustus. De wed strijden om den zilveren voetbal zullen dit jaar gehouden worden op de Zonda gen 1, 8 en 15 September a.s. op het ter rein van Sparta. Het zal voor de 40ste maal zijn, dat deze wedstr len worden uitgeschreven. In verhand met cle tudsomstandigheden is hesloten de opbrengst van de wed strijden af te staan aan de stichting Rotterdam 1939 en aan het hulpfonds van den N.V.B. De volgende vereenigingen hebben in middels reeds ingeschreven: Fevenoord, Sparta, R F.C., C.V.V., Overmaas Nep- tunus, H.D.V.S., S.Y.V.. A.D.O.. H.Y.Y., Quick, D.F.C.. Hcraclcs en Willem II. 2e BLAD PAG. 2 AMERSFOORTSCH DAGBLAD WOENSDAG 7 AUGUSTUS 1S40 O O 1 N het midden van den zomer komt het herhaaldelijk voor, dat de huisgenooten, 1 groot en klein, om beurten of in spreekkoor, verklaren, dat het te warm is om te eten. Begrijpelijk maar niet juistHet lichaam heeft bij warmte even goed be hoefte aan voedsel dan op andere dagen, maar de drang om te eten is veel minder. Dat zijn de momenten, waarop aan de vindingrijkheid van de huisvrouw weer eens een wissel getrokken wordt. Die zii natuurlijk honoreeren zal. Op warme dagen is het in alfa opzichten aan te raden om een verkoelenden of een kouden, geheel kouden. maaltijd in elkaar te zetten. In de eerste plaats om de huisgenooten, in de tweede plaats omdat het wenschcliik is in de keuken zoo weinig mogelijk warmte te ontwikkelen. Onder een kouden maaltijd verstaan we echter niet een minder smakelijke mualtijd. Integendeel. Alles moet er extra aantrekkelijk uil- zien en juist koude schotels leenen zich zoo bijzonder goed voor een aardige aan kleeding. We gebruiken er naast kleurige groenten, onze gezelligste en fleurigstc schaaltjes voor. wij laten ons artistiek gevoel spreken bij de schikking van de groen ten en vruchten, we maken er zoo veel mogelijk iets feestelijks vanDaarbij hoort een frissche zomerjurk en een zonnig humeur dat spreekt vanzelf Wie bij de eerste poging in die richting de verrukte kreten van verrassing heeft gehoord op het zien van de aanlokkelijke tafel, komt er gemakkelijk toe de proef te herhalen. Daarbij is nog een voordeel, dat de schotels vooruit kunnen worden klaar gemaakt. WIE van rauwkost houdt, behoeft in het geheel niet te koken, rnaar niet ieder is ingesteld op meer dan een „hapje" van een dergelijk gerecht. Maar zelfs al is men niet „modern" aange legd wat betreft het voedingsvraagstuk, dan nog is het geen heksentoer om een smakelijk koud maal in elkaar te zet ten. In warme streken serveert men graag Koude bouillon. Dat is héérlijk, maar het is voor wie het niet kent zoo iets als de eerste sprong in het zwembas sin aan het begin van het seizoen. De bouillon moet daartoe zeer geurig zijn. volkomen ontvet en werkelijk ijskoud, niet lauw. Heusch, U moet het eens probeeren. Daarna hebben wij cle keuze uit tal van schotels. Sla van bloemkool met wat mayonnaise er over (salata kan ook, ze is iets te fun, maar met wat voorzichtigheid gaat het wel) en bestrooid met peterselie, geeft een pret tige afwisseling op cle overbekende to maten en komkornmerslaatjes. Sla van witte boonen, gegarneerd met augurk jes en tomaten, voor de kleur, i,s een steviger gerecht en dan kunnen we des noods den vleesch- of eierschotel mis sen, vooral als we den schotel garnee- ren met wat opgerolde stukjes ham of halve eieren. Ook sla van prinsesse- boonen is bijzonder smakelijk Ze mag wat pikant zijn en bij de bereiding: kan zoowel mosterd als kruiclenazpn, een uitje, wat tuinkruiden en een beetje suiker worden gebruikt. Houden wc toch van iets warms er -bij, dan geven we gebakken aardappelen in plaats van aardappelsla en roereieren in plaats van koud vleesch, koude visch met mayonnaise of Russische eieren. Ook koude kip kan uitstekend met mayon naise en komkommer worden geser veerd. Voor onze ooren klinkt kip al tijd nog lichtelijk luxueus, maar in de ze dagen is een kip vrij voordeelig te krijgen en weet men er mee om te gaan. dan is hij voordeelig te servee ren ook. Als nagerecht is iedere vla. iedere vruchtensoort, iedere koude pudding al dan niet met vruchten geserveerd, op zun plaats Wil men het heel gemakke liik en eenvoudig houden, geef dan koude karncmelksche pap in flesschen, niet stroop. Ook müsli, vruchlensoep of beschuiten met appelmoes zijn ge schikt. Die nagerechten zijn niet alleen maar luxe Volgens het oude en beproefde: verandering van spijs doet e'en, vul len zij den maaltijd nan en we krijgen daarmee ons rantsoen melk en vruch ten op een prettige en smakelijke en bevredigende wijze toegediend. Dergelijke maaltijden zijn licht ver teerbaar. niet lastig klaar te maken, niet tijdrooi end en zé behoeven ook niet kóstbaar te zijn. Dit laatste is na tuurlijk ook een factor. Sla van prinsesseboonen Benoodigdheden: koude gekookte prinsesseboonen; olie en azijn of salat een uitje, peterselie, wat gehakte dra gon, indien men het heeft, stukjes koud vleesch, een theelepél bruine suiker, DONDERDAG 8 AUG. JAARSVELD, 414,4 M. AVRO-Uitzen- ding. S.OO Berichten ANP, gram.muziek. 8.30 Or gelspel. 8.50 Gram.muziek. 10.00 Morgenwij ding. 10.15 Gram.muziek. 10.30 „Dankbaar heid aan Geertje". 10.35 Omroeporkest. 11.00 Wenken voor de huishouding. 11.20 Omroep orkest. 12.15 Gram.muziek. 12.45 Berichten ANP, eventueel gram.muziek. 1.00 De Ro mancers en soliste. 2.00 Voor de vrouw. 2.10 Orgelspel. 2.30 Zang met pianobegeleiding. 2.50 Ensemble Jonny Kroon en gram.mu ziek. 4.30 Gram muziek (met toelichting). 5.00 Voor de jeugd. 5.15 Berichten ANP. 5.30 Pianosoli. 5.45 Gram.muziek. 6.20 Causerie „Het koopen en stallen van paarden". 6 30 VPRO: Lezing over Vondel's „Lucifer". 6.45 Grarn.muziek. 7.00 Vragen van den dag (A.N.P.). 7.15 Berichten. 7.20 Grarn.muziek. 7.35 Reportage. 8.00 Berichten ANP. 8.15 Omroeporkest en solisten. 9.10 Grarn.muziek. 9.20 Cyclus „Wandeltoerisme en wandel sport." 9.35 Radiotooncel. 10.1510.30 Be richten ANP. KOOTWIJK. 1875 M. VARA»Uitzen- ding. 7.00 Berichten (Duitsch). 7.15 Berichten (Engclsch). 7.30 Grarn.muziek. S.OO Berich ten ANP., grarn.muziek. 10.15 Viool, cello en piano. 10 35 Orgelspel (Opn.). 11.15 Be richten (Engelsch). 11 30 Grarn.muziek 11.45 VARA-orkest. 12.30 Berichten (Duitsch). 12.45 Berichten ANP. 1,00 VARA-orkest. 1,30 Esmeralda en solist. 2,00 Berichten (Duitsch). 2,15 Esmeralda en solist. 2,45 Grarn.muziek .3,15 Bedichtcn (Engelsch). 3,30 Grarn.muziek 3,45 Causerie „Kinder- klecding". 4,15 Grarn.muziek. 4,20 Keuken- praatje. 4,50 Grarn.muziek. 5,00 Berichten (Duitsch). 5,15 Berichten ANP. 5,30 VARA- orkest. 6,15 Berichten (Engelsch). 6,30 VA RA-orkest. 7.00 Vragen van den dag (ANP). 7,15 Grarn.muziek. 7.30 Reportage. 7,50 Gram.mvziek. 8.00 Berichten (Duitsch). 8,15 Berichten ANP. 8,30 Berichten (En gelsch). 8.45 Grarn.muziek. 9,00 Esmeralda. 9.15 Berichten (Engelsch). 9.30 Esmeralda. 10,00 Berichten (Duitsch). 10,15 Berichten ANP. 10.30—10,45; 11,15—11,30; 0,15—0,30 en 1,151.30 Berichten (Engelsch). mosterd, en indien gewensdht iets pa prika. Bereiding: Snipper het uitje over de in water met zout gaar gekookte en koud geiVorden prinsesseboonen. Los de bruine suiker op in een eetlepel azijn. Maak van deze en indien eewenscht nog meer azijn, de olie, de mosterd, de krui den en zout en peper naar smaak een sausje en giet dit over de prinsesseboo nen. Roer er eventueel het vleesch ook door. Bestrooi den schotel met wat fijn gehakte peterselie en laat hem mins tens een half uur staan om de sla saus goed te laten doortrekken. ÉLKE BELANDENDE 5IGAAQ IN BOBbCNEN BEANDGEVAAft.' NEDERL* meid^MY 249. „Wij willen weer goede kabouters worden, laat ons toch vrij," smeekt puntmuts. „Geen denken aan. Jullie moe ten voor den koning verschijnen," zegt de dienaar. Puntmuts en de bewaker ondersteunen den zwakken Zwartvoet, die van verdriet alleen niet loopen kan. 250. Koning Inktzwam zit in het bosch boven op een boom stronk te wachten. Zwartvóet wordt eerst ondervraagd. „Jij blijft net zoo lang in mijn paleis gevangen, totdat jouw ko ning beslist wat er met jou gebeuren moet. Schande is het, groote schande, om aardige elfjes te ontvoeren," brult de woedende kóning. feuilleton door 32) „Dat is een goed ideo. Dat kan ik wel doen." Hij greep zijn papieren bij elkaar -n vertrok naar de andere kamer, die kleiner was. Hij haalde een doos luci fers tevoorschijn en stond juist op net punt om het papier aan te steken, dat in den haard lag, toen de typische kleur daarvan hen] opviel. Hij fronste de wenkbrauwen en haalde het stuk papier onder het hout en de ko en vandaan. Het was een financieel blad van ongeveer een maand geleden en hij keek er peinzend naar. „Waar had hii nu toch „Ik heb het! Een stuk van dezelfde courant had gediend als band in den te grooten hoed, welken hij in de ka men van den dooden Henri Hamper gevonden had. In gedachten leerde hij h~ hout weer goed. streek een nieuwe lucifer af en stak het vuur aan. „Ijs ben benieuwd", mompelde hiji* h^n benieuwd." Hij doorliep een bundeltje kranten knipsels grnot'ndeelc afkomstig uil de rubriek „sterfgevallen", terwijl weer andere hetrekkine hadden op gepubli ceerde testamenten. Hicrerins verbaas de zich daarover, maar'toen hii aau den naam Mrs. Edifha Blackman kwam. heereep hij de het eekenis er van. Geen wonder, dat deze brieven waren achtergelaten, want de oor spronkelijke eigenaars ervan waren dood en de waarde ervan was verdwe nen. Zij werden mogelijk alleen nog maar bewaard voor het geval een of andere bloedverwant van de doode misschien ertoe zou zijn te brengen ze tp koopen om schandaal te vermijden. Higgins keek eerst naar de brieven en dan naar het vuur, dat hij juist had aangestoken en reeds fel brandde. Hij nam den bundel op en wierp ze in den haard. Als hun oorspronkelijke ont vangers ook maar zoo verstandig wa ren geweest, bedacht hij cynisch, dan zouden zij zich heel wat narigheid be .-paard hevv»en. „Ik ben klaar, meneer." liet was de fotograaf van Scotland Yard, die binnen gekomen was om te vragen of de inspecteur nog verdere instructies had. „Goed. Laat Brigadier Mercier ze on derzoeken en zeg hem. dat hij mij laat weten of er oude bekenden hij zijn. Er is hier een 'elefoon. nietwaar? Goed. Zeg hem. dat hij mij hier opbelt, als hij iets bijzonders heeft. Ik ben den ge- heelen dag hier en misschien vannacht ook." „Heel goed. inspecteur." In of rond het groote huis werden nog drie andere dingen gevonden, \an meer of minder importantie, welke Higgins hij zijn onderzoek van dienst konden zijn De eérste was een nota van een effec tenfirma, betrekking hebbende op den koop van verschillende effecten aan toonder voor een zekeren heer Robin son. De nota werd ontdekt tusschen een bundeltje kwitanties, waar hij blijkbaar abusievelijk was tusschen geraakt. Hig- gings noteerde het adres van de firma en besloot zoo vlug mogelijk daar een bezoek af te steken om informaties in te winnen. Hij dacht geen oogenhlik, dat dit hem belangrijke onthullingen zou brengen, maar volgde 6lechts zijn gewone gedragslijn, ieder spoor te on derzoeken. hoe onbeduidend ook. De tweede ontdekking was. dat zich in een groore loóds een flink aantal ge weren en een schietschijf bevonden. De ze ontdekking gaf hem tevens hot ant woord op de vraag, die hem al lang be zig hield: Gedurende den „strijd" in de bibliotheek was er eenige malen gescho ten. Waaróm was er niemand uit hét dorp op déze geluiden afgekomen? Het antwoord was nu simpel; men was ge wend in de loods op de schietschijf te hooren schieten. De derde was een stukje rubberslang van eenige centimeters lengte, dat in den oven lag van de machine, welke gediend had om de dynamo aan te drijven, welke het huis van eléctrisch licht \oorzag. Inspecteur Higgins slurpte dankbaar een kop heete thee naar binnen, welke een van de wachters voor hem had klaar gemaakt, toen de telefoon over ging. Haastig den kop ledigend, rende hij naar het toestel. „Hallo, met Medhurst een-drie?" „Ik... eh Ik... Ja", eindigde Hig gins wanhopig na een vergeéfsche po- pint? om het nummer óp het toestel te vinden. „Opgebeld uit Londen." Een paar piepende en krakende ge luiden en dan een stem: „Inspecteur Higgins, alsjeblieft." „Spreekt u mee." „O, bent u het meneer?" (iDe inspec teur zuchtta vermóeid.) „Hier Mercier. Ik heb die vingerafdrukken onder zocht, inspecteur." „Ja, en?" „Een half dozijn ervan behooren aan „Gladde Suddmeneer." „Dacht ik wel." „Dan zijn er een paar van „Samson" Sanderson." „O, hebben we die al eens gehad?", „Neen, meneer. Ik kreeg ze uit New- York bij de gebruikelijke uitwisseling Daaruit kon ik ook nog een derden af druk thuis brengen, dien van Jacon Heckestein, een beruchten Amerikaan- schen autodief." „Ha, de chauffeur." „Pardon, meneer?" „Niets, Mercier. Nog meer?" Dan zijn er twee of drie afdrukken gelijk van 79 Horton Road, dat leege huis langs de route van bus 87, welke ik echter niet ken." „Goeie help". „Dan blijven er nog vier afdrukken over. Een is er van u, dunkt me." „Dat is heel waarschijnlijk." „Dan een van een kleinen of jongen man." „Waarschijnlijk van den j'cngen Hamper." „Dank u. meneer. Dat zal ik noteê- ren." „En de andere?'' „Een stel is afkomstig van dien man, die dood gevonden werd op de bus en die voleens uw identificatie Raymond moést boeten." „Ha! We worden warm." „En de andere zijn gemaakt door dien zelfmoordenaar Henri Hamper." Inspecteur Higgins hing in gedach ten verdiept den hoorn weer op de haak HOOFDSTUK XXII Waarin een auto gevonden woidt Met den eersten trein den volgenden morgen keerde inspecteur Higgins naar ue stad terug. Tien minuten voor de winkel geopend werd, bevond hij zich reeds voor Hildehrand en Sons hee renmodepaleis. Een beleefd buigende bediende bracht hem naar het kan toortje van den chef. Higgins legde eén papieren zak op tafel en haalde er een hoed uit te voorschijn. „Eén van uw hoeden, meneer?" Na een vluchtig onderzoek bevestig de de chef dat. „Ik zoek den eigenaar." „Maar waarde heer, wij verkoopen.... ehDuizenden hoeden van dat mo del." „En verkoopt u er ookeh dui zenden van die maat?" „H'm. Zeven en een kwart. Groot hoofd, hè? En wat is dat?" Rillend van afkeer haalde hij tusschen vinger en duim het stukje courant tusschen den band van den hoed vandaan Hii toon de duidelijk zijn afkeuring, een der gelijke behandeling van een hoed was in zijn oogen niet minder dan heilig schennis. „Moet tweedehands gekocht zijn, in specteur Zoo iets doen wij niet Als een hoed niet precies past, wordt er wel eens een smal strookje vilt in ge legd en geenneen, geen couranten papier." „Is dat altijd het vaste gebruik?" „Altijd, meneer. In deze zaak en in alle Londensche filialen." „En in de provincie?" De chef haalde zijn schouders op, als wilde hij te kennen geven, dat hij daarvoor niet aansprakelijk was. „Het spijt me, dat ik het moet zeg gen, dat onze vrienden huiten wel eens wat minder nauwkeurig met het pas sen van huil hoofddeksels te werk gaart dan wij, meneer." Inspecteur Higgins dacht even na en vroeg toen: „Ehhebt u een zaak in Med hurst?" „Highstreet nummer zeven en zeven tig." „Ik dank u zeer vóór uw inlichtin gen." De chef bood beleefd aan om den hoed naar Scotland Yard te laten bren gen, wat Higgins dankbaar accep teerde. Zijn volgende bezoek gold een groot gebouw in een zijstraat van Throgmor- tenstreet. Een koperen plaat leerde, dat daar het kantoor gevestigd was van Messrs. Davis Camperdown, commissionnairs in effecten. Noch de heer Davis, noch mijnheer Camper- down was komen opdagen maar de eerste bediende stelde zich ter beschik king van den inspecteur. „Een van uw nota's?" „Zeker meneer." „Ik zou giaag enkele bijzonderheden ovér uw cliënt hebben.'' ./t Spijt me erg meneer, maar ik ben bang, dat de zaak van onzen cliënt strikt vertrouwelijk is en ik heb neen ehmijn verantwoorde lijkheid ha, gelukkie' Daar is me neer Davis." Een groote man met rmogen hoed, gekleede jas gestreepte pantalon lak schoenen en witte* Sous-r»ieds. citroen gele handschoenen en een opgerolde parapluie in de hand. betrad giimJa- chénd het kantoor. De chef haastte zich naar hem toe en fluisterde tegen hem, als gé volg waarvan Higgins in zijn privé-kantoor gehracht werd. (Wordt vervolgd.)

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1940 | | pagina 6