weg om te bereiken het cyfer van 600.000 kiezers, hierbij tot grondslag voor het kiesrecht stellende het bezit van een onroerend goed. De regeering stelt voor het stelsel der proportioneele vertegen woordiging der partijen bij de verkiezingen voor de kamers, de provinciale en ge meentelijke raden. Ook stelt zij voor de betaling van een cijns te behouden voor het verkiesbaar zijn in den senaat, be houdens de verkiesbaarheid van perso nen, dio buitengouiecric bekwaamheden bezitten. De senaat zou voortaan geko zen worden door de provinciale raden, hel zoogenuamd kiesstelsel in den twee den graad. De koning zou het recht van referendum hebben voor de guheelo wet, als zy aangenomen zou zijn. De Rtich» Atueiijer meldt, dut uan v. Gösslor op zijn verzoek ontslag is verleend als minister van eeredienst, met behoud van den titel en den rung van munster. Tevens wordt hein de ster van grootcommundeur der llohenzollerusche huisorde verleend. Ureal' v. Sedlitz-Frützichlers is tot miuister van eeredienst benoemd. Uit Berlijn word gemeld, dut Dr. Windthorst de zoo gevierde leider der katholieke party in Duilschland ernstig ongesteld is geworden, Latere berichten honden in, dat de toestand van den zieke niet verergerd is. Donderdagmid dag reed Keizer Wilhelm nuar de wo ning van Windhorst om persoonlijk iiuiir den toestand van den patient te verne men. De keizerin zond hem een fraaicn bloemruiker. De Kvlnischc Xtitung schrijft ointrcnt de ongesteldheid van Dr. Windhorst: „Niet zonder eene diepe ontroering zal het Duitsche volk, juist op liet oogen- blik dat het centrum zegepralend over de puinhoopen van hut wetsontwerp op de volksschool schjjiil heen te slap pen, het bericht vernemen, dut de klei ne, schrandere man, die zijne troepen met zooveel tactiek langs kruis- en dwarswegen tot zoo grootc uitkomsten wist te voeren, en die niet kloeken zin het ultrainontanisme tot eene macht hielp maken, door eene zware, ln zynen ouderdom bedenkelijke ziekte gelroH'cn is. De afgevaardigde Windltiorsl was sedert 14 dagen een weinig ongesteld; gedurende het ruwe en onslandvuslige weer nam zyn hoesten steeds meer loe hij kreeg eene bronchitis en moet nu sedert Dinsdagnamiddag te bed blijven liy mag geene bezoeken ontvangen. Een bericht liet, inct ietwat onzekeren toon, eene spoedige genezing hopen, muar het werd door de jobslijding ach terhaald, dat de toestand van den grij zen partyleider verergerd is en den zieke, die dezer dagen in den Kyksdag lachend verklaarde, dat hy de voltrek king van het Oostzee-kanaal niet muur beleven zou, do Sacramenten der ster venden moesten toegediend worden. Aan het ziekbed van Windtiiorsl ver stomt alle purlijtwisl en in elke borst is nog alleen plaats voor menschel ijke deelneming in het lot eens mans, da- op de ontwikkeling der Duitsche zaken een grootcn invloed heeft uitgeoefend.'' In enkele sleden van Duilschland o.a. te Hamburg, Karlsruhe, Mannheim en Bodmin, maakt men reeds toebereidse len tot eene feestelijke viering van Bis- mareks aanstaanden verjaardag, op 1 April. Do Hamburgers zullen up ill Maart den ex-kanselier eene fakkel-se renade op Friedrichsruhe gaan brengen. Hot wordt al meer en meer waar schijnlijk geacht, dal Von Bismarck te Geeslmünde als lid voor den Rijksdug zal gekozen worden, en zijne benoeming dan zal aannemen. Het doel van zijl optreden iri den Rijksdag zou dan voor al hierin beslaan, om het handelsver drag met Oostenrijk te bestrijden. Naar uit Straatsburg wordt gemeld, zal Keizer Wilhelm de deputatie van de vertegenwoordiging van het Ryksland, die de petitie om intrekking van den paspoortdwang zul overreiken, heden te Berlyn ontvangen. In Italië is een storm van verontwaar diging opgegaan over de gruwelen dooi de llaliaansche Regeerings-umbteiiareii in Massowuli gepleegd. Op de schande lijkste wijzen hebben zijdaar huisgehouden, zoo zelfs, dat honderden welgestelde in landers zijn opgeofferd aan de hebzucht van enkele Europeesche despoten. Als hoofdschuldigen zyn gevangen genomen de luitenant Livraghi en diens secretaris, Cagnassié. Voor zyn gevangenneming zond luitenunt Livraghi uan de dagbladen eou schrijven, waar hij opkwam tegen de beschuldiging, dat de gruwelen op zijn gade t* •laan. was mjj cao zoo groot genoegen, dat ik w(| daarvan door niets liet afleiden. „Mijne studitn warao voltooid," too begon vader, „ik wat glansryk door mjju examen gekomen, en van do loopbaan, die ik nu muesl aanvangen, «beidde mjj nog een tijdruimte van veertien dagen, welke ik mei toMtenwiing vun mün vader taliger In gezelschap myner studie- makkers mocht doorbrengen, om een wandel tocbl te maken door «en «hoon gedeelte ven ons vaderland, bet geen wg reeds lang baddon afgesproken. Wg zouden dan gaan langs de Main, over Werthelm, Miltoaberg en Klingeol.erg naai AMbaffenberg, vanwaar wg een deel van de Spemart zouden bezoeken om over klooster Ifbustadt en Lobr naar Wdrxburg terug le keeren. (Worél MrwlpD- en te zijnen voordoele geschiedden. Hij verzekert duarin zelfs niets minder dan dal zij van hoogerhand werden gelast, ten einde degenen uit den weg te ruimen, die het Bestuur bemoeilijkten. Op die wijze, zegt hy, zyn niet alleen enkele personen, maar gansche troepen iiilnndsclie soldaten, te zinnen ruim acht honderd, aan de hcerschziichl van indringers ten offer gebracht. Dat ook liet gévallen Ministerie Crispi daarover geducht onder handen genomen wordl, behoeft geen beloog, lnlusschen hoeft liet llaliaansche kabinet besloten ie byzondere commissie van drie leden benoemen, om een onderzoek in te stellen, ten einde de gepleegde feiten in het licht le stellen. De commissie zal beslaan uit een hoofd-ambtenaar, een generiinl in actieveri dienst en een Par lementslid. De Minister Rudini heeft in de Ilnliiinnsche Kamer reeds verklaard dat de schuldigen, onverschillig welken rang zij ook bcklccden, slreng zullen gestraft worden. De wanhopige toestand van llalif-s schatkist heeft koning Humbert lot het besluit gebracht, hel Ministerie van de civiele lysl vier millioen lire aan Ie bieden, om hel (e kort der slaulsbegroo- ling tc helpen dekken. De ministers evenwel wilden het niet toelaten. De civiele lysl is een der laagste in Europa, want de koning is verplicht de konink lijke paleizen, de koninklijke villa's en parken en pachthoeven en andere eigen dommen van de kroon uit eigen kosten te onderhouden. De koning zagzie|yecds genoopt al' de overtollige kosten van het Quirinaal te schrappen. Hij zelf voorziet inliet jaargeld van den kroon prins. daar h(j diens inkomen uit de staatskas geweigerd hooft. En dan nog blijft hy de uuiizicnlyke suliuld, dooi Victor Emmanuel achtergelaten, ullosson. De representatiekosten der gezanten zul len 5 pel. worden verminderd on de bezoldiging der consuls 3 pel. l)e re- prescutntiekoslen van den minislcr-pre- sidonl zullen eene vermindering van 10,000 lire ondergaan; BINNENLAND. Eene lezing ln „Unltas. Kapitein T. M. Keijser, de voorzitter het katholieke leesgezelschap „Unilos" te Amsterdam die onlangs Dr. Schimp mini uiliioothgde om eene voordracht le huilden over (le leger wel, aan verzonk dit geachte kamerlid bereidwil lig gehoor gaf heeft Maandag eene leziog gehouden Ier verdediging der Icgerwct, welke rede ongel wyfeld de kazerne is bestudeerd. Om dil le bewyzen, ziilJon wij zeker vrij wel km nen volstaan met de volgende aanhaling uit het verslag, dat in do Tijd daan werd gegeven: „Verder valt spreker het Venloost!) tt'rrkbltid aan, welks redacteur hij ver- gelykt by Holloway en moeder Sybel. Doch genoeg; wanl allengs verliep de ridderlijke scheldwoorden, als: noodkre ten uilstoolenile alarmbliizers vun liri- cutiiin in morn, zelfverwekkers van cuiuiii, hruiidstokcrs, znnd-in-dc-nogon- strooiors, marktschreeuwers, geweten» looze charlatans, schrikaanjagende boe renbedriegers, karuktcrloozc spotters, op roerkraaiende proselictenmakers, vader- landloozen, misdadigers, landverraders In een volgend nummer geeft de Tijd de volgende zeer juiste beschouwing oinlreiit liet optreden van Kapitein Key- ser en diens verdediging van de leger- wet ten beste: uitvoerig verslag van <1« voanlra.-lil, eergisteren avuiiil door den lieer T. M. Kcy»er over d< Lwarwot gehouden. Wg «ou.len dei waarheid te kort doen. indien wy zeiden dal de middelen, door kapitein Koljser aangerend om runnet nog tan de moeilijkheid, om uil de vrij uiii rigc bespreking vun den Verdediger der l.e| lieer Kejj-ier eigenlijk wil. Want de verklari druk der eonac ranging wordt afgeschnll ilege blijft SHU >1 voegden ar ten kopitoal voor m heer Kejjser op ons ileo indruk, da spreker door een overvloed van palhei volzinnen heeft pogen te vergoeden wal er m duidelijks en onsamenhangend» in xjjii rede wordl gov,'I dell. V, II Ill li uil hel h.-rli.i.ild applaus. dat naar do verslagen melden, den spreker van >ijn gehoor ten deel viel, lo moeien opmaken, dut Je lieer Kegser in dil opzicht redeljjk wc' is geslaagd. Inzonderheid het .Pakkend slot' wusrhjj hjj de natie aan het sterfbed van oute betreurden'Koning, rfeze Lri/nictt als dien uitende wilsbeschikking voorstelde, wekle lever, dige toejuiching. De vruug is echter o. i.geoorloofd, of aldus verkregen iodrukkeu blijvend en duur kilo. Van niet mindor gewield is dei» andere: Gaat bet v i Hora Majesteit, e van degeljjke argumenten VI gewaagde verzekeringen als di le hoofdbeginselen der I kalmer tijden afwachten, om daarop na- der in te gaan." De lichting der nat. militie van het jaar 1891 is bij kon. besluit be- paulil op ri.001) man, waarvan tiOO man voor den dienst Ier zee bestemd wor den. Het aandeel in de prov. Utrecht bedraagt -1-9S, op een getal van 1734 lotelingen. Donderdag heeft de commissie it voorbereiding der leger wet het indeling 'overleg geopend met de nisiers van binneiilaiidsche zaken, irine en oorlog. Daartoe kwam de commissie gisteren het gebouw der Tweede Kamer met genoemde leden der regeering samen. wel IIan ilen kuzeruaplicht wordt gegeven. Bij den bockhandelaar C. L. van Lnngenhuyson le Amsterdam is iti druk verschenen en alom verkrijgbaar gesteld de lezing, welke op 13 Februari j.l. door het geachte kamerlid Dr. I'. J. T. Ver meulen le Helmond is gehouden. De titel van deze hoogst gewichtige brochure, waarvan roods een tweede 'druk hel licht ziel, luidt.- De Katholieken in Nederland en hunne Boridgenoolen gedurende de laatste honderd jaren. Deze doorwrochte studie geeft eene heldere beschouwing over den politieken toestand vun onzen tijd, zoodat zij, die zich een juist denk beeld willen vormen van onze politieke verhouding, dit geschrift mei voldoening •tullen inzien. De zeer interrossante a leekeningen, waarin door feiten en a ladingen de lezing wordt toegelicht cu bevestigd, stempelen het tol een werk van groole en blijvende waarde. Hot hoofddoel van den schrijver be staat hierin om aan le looiien, welk een gevaar er voor Ni-r-rlnndsch Katho lieken is gelegen in een al Ir naliwi aansluiting hij onze tegenwoordig! Bondgenoot en, die zich wel anti-re vnlulionnaircri noemen, maar op eenen re voliilioniiaircn grondslag slaan. Di wordt zoo heldor en duidelijk iu de* belangrijke verhandeling aangetoond, dat wyaan hen, die Cenig belang stellen in de openbare zaak, de lezing tlnnrvu niet genoeg kunnen aanbevelen.' Postwet. Op bot aanhangig ontwerp lot regi ling der binnenposlery heeft de eotnmi: sle van rapporteurs behalve de vi-oegi vermelde amendementen nog dil vooi gesteld om de schadevergoeding voi een aaiigoleekendeii brief met uangegi ven geldswaarde hij verlies ook in gi val van overmacht te berekenen naar In volle bedrag der aangegeven waarde i niet le bepalen lot len hoogste f 25. Door don heer Veegetis is e( amendement voorgesteld om bet porl voor drukwerken tc stellen op 1 cent per 100 gram of gedeelte daarvan een gewicht beneden de 1000 gram. 2 cent voor elk gewicht lussehon 1000 en 2000 gram en voorts voor elke 1000 gram of gedeelte daarvan meer 2'» een De heer Smidl heeft de volgende amen dementen voorgesteld 1. oin uit art. 1 Ie doen vervallen di vermelding van nieuwsbladen en bijvoeg sels; 2. om in art. 2 in het rijksmonopolii voor het brievenvervoer niet te begrij pen de brieven, die zwaarder wegen dan een kilogram; 3. om in art. 5 hel port dot gedruk te stukken te bepalen opcent vooi niet zwaarder dan 30 grant en op1 cent voor stukken van 30 tot 100 gi en verder tol en met 1000 gram, - -Ik gewicht van 50 gram of gedeelte duur cent elk 4. om anti art. 5. volgende loe te voe gen„De hetfing van het port van ge drukte stukken, die op geregelde tijd stippen worden uitgegeven, kan, op de wyze door ons lo bepalen, mede bij abonnement geschieden 5. te doen vervullen art. 0, regelendi het port van nieuwsbladen en bijvoegsels De minister van binnenl. zaken heeft don commissarissen des Konings in de provinciën verzocht, voortaan, zoo dra te hunner kennis komt, dal er plan beslaat, inrichtingen, die gevaar, hinder of schade kunnen veroorzaken, op te richten in de nabijheid van onder hun beheer gestelde gehouwen, hem daarvan onmiddellijk bericht te zenden, opdat er vanwegc zijn departement, zoo noodig, de maatregelen kunnen worden genomen, voorzien by de wet van 2 Juni 1875 (Staatsblad no 95). Het Bestuur van den Aigemeenen Bond vim R. K. Kiesvereenigingen in Neder land heeft aan de R. K. Kiesvereeniglng te Delft, in antwoord op het aan hel Bestuur gericht adres, de volgende cir culaire verzonden „Het bestuur van den Aigemeenen Bond van R. K. Kiesvereenigingen in Nederland beeft ernstig de aan den Bond gerichte circulaire overwogen. „Het is echter lot de slotsom geko men, dat het in de gegeven omstandig heden een weinig vruchtbaar werk zou zijn, nu reeds een bond van bonden op te richten. „Hel Bestuur betuigt u zijnen dank voor uwe lofwaardige pogingen, en zal Plaatselijke Berichten. Amersfoort. Blykèns do herziene lijsten bedraagt het aantal kiezers van de leden voor de Tweede Kamer der Sinten-Generaal 7'J5, voor de Provin ciale Stalen 7S7 en voor den Gemeen teraad 78G. De dirig. Offie. v. Gez. 2e kl. (luit.- kol.) <3. de Mooi, chef van het Militair Hospitaal zul den militairen dienst met pensioen verlaten. De ritmeester L. Bolle van hol 2e rog. huzaren te 's Hertogenbosch is be noemd lol commandant van het cscadron ordummnccn alhier. Ter gelegenheid der door de af- dceling Amersfoort van liet Utrechtsen Ge nootschap voor Landbouw en Kruidkun de gehouden hengslenkeuring waren 8 hengslen aangeboden, in 1888 of vroe ger geboren, en 2 geboren in 1889. Voor geen der heide soorten vonden de keurmeeslers, de hoeren J. G. Blaauw, ritmeester der cnvalleric en A- Frederikse, pautdenurts 2. klasse, beidon alhier, en J. Mazurc, le Amsterdam, vrijheid lot toekenning vun dcu eersten prijs te nd- visecren. Voor eerstgenoemde soort werd de 2e prijs, f 25', toegekend aan den heei J. van der Flier, le Woudenbergd< le bcstuurspiijs, f25, aan den heer Ci Hartman, tc Sloulenhurg, en de 2e lie stuursprijs, I 15. aan den lieer I). Ver hoek, ie Lensden. Voor de laatstgenoem de soort bekwun dt heer G. llilhorsl, te Eenines, den 2. prijs, ad I' 20. Uit de omstandigheid dat de I prijs nil I werd toegekend, blijkt, dut de hoedanigheid der hengsten niet beantwoordde aan verwachting, doch de hoeren keurmei Iers verklaarden toch, dat er onder bekroonde dieren tamelijk goede exci platen werden aangetroffen. Ter Muaiuiug gehouden halfvastcnpaar- denniarkt waren 310 stuks paarden aan gevoerd. waaromier 27 hitten en 30 veulens. Bij levcttdigen handel besteedde men voor 1. kwaliteit paarden 300 a 7*450voor gliidlandsche f 150 n f 2.">0 voor oude paarden f GO a 150. Veel kooplieden, doch geen buiteiilandsche, bezochten de markt. Maandag jl. hield de Hulpbank te Amersfoort Intro gewone jaarvergadering, waarin hel verslag omtrent den werk kring der Bank in 1890 ett de rekening worden vastgesteld. De aan de beurt van aftreding zijnde boeren W. A. Croockewil, vice-president en H. 1'. van Haselen. secretaris pen ningmeester, werden in hunne ftmeliëii herbenoemd, terwijl in de vacature van den heer Jnr, Mr. II. J. L. van Sasse van V-solt, wegens vertrek naar het buitenland, gekozen is de heer P. J. Hamers. Besloten werd den heer van Sasse van Yssell, by brief, dank le betuigen voor de welwillende wijze waarop Hy, sedert zijne oplteding in 1872, als lid van liet besluur der Hulpbank, de be langen dier Inrichting heeft behartigd. Mede is besloten om, bij voorkomende nnnvragen van voorschot len, tot f300. - - le gaan. Zooals bekend, werd onder de bestaande regeling hel f200. niet overschreden. Soest. 10 Maart. Op de heden vastgestelde kiezerslijsten lelde n kiezers voor den Gemeenteraad voor do Provinciale Stalen en de Tweede Kamer. Een 2evenlienhil personen zijn als kiezers geschrapt, terwijl 14 nieuwe kiezers voor den Gemeenteraad en 15 voor Prov. Staten en Tweede Kanu deze lijst voorkomen. De heer H. Vet sloot te de Bilt heeft in dezegemcentebijvelencengedrukt schrijven gezonden, dat hij voornemens is een tramwegmaatschappij opterichten. ten einde een dienst te openen lusschen het station Baarn, Soesldijk en Soest, Dnnrvoor denkt men noodig te hebben de som van f 60.000. De ingezetenen en ook velen builen de gemeente, die bij de tramonderneming belang hebben, wor den uitgenoodigd aandeelen te nemen van MOO, f250, of 500. Voor of op den 17. Maart worden de inschrijvings- biijelten bij genoemden heer ingewacht. Hilversum. De op Dinsdag j.l. al hier gehouden paardenmarkt werd slechts door enkelen bezocht. De oorzaak hier van wordl gezocht in het ongunstige weder, waardoor dan ook geen enkel paard aan de lijn werd gebracht. Er waren nog wel flinke paarden Aange voerd, doch de eigenaars, hadden ze te lief om ze in de sneeuw en regen te koop te plaatsen. Vandaardathet Utrecht- sche Koffiehuis de verzamelplaats was van handelaars. Ofschoon de omzet niet veel betockende, -werden er toch nog goede pryzen bedongen. Laren. Zeer waarschijnlijk krygen wij hier een nieuwen veearls, en wel den heer Bijl uit Utrecht. Diens komst hangt alleen af van de toelage, welke hel gemeentebestuur en de veehouders gezamenlijk hein willen verleenen, bo vendien vrije woning. In het belang van den veestapel kan teil sl'-^te worden aanbevolen, dat een ge» ..oiriincerde veearts in de ge meente woont. Vermoedelijk zullen van de 19 lotelingen dit jaar er 6 moeten uittrek ken. en welP. Vos, H Veen, Z. Zwa- nikken, F. Majoor, T. Boog en P. van de Laar. Uit de heden vastgeslelde kie zerslijsten blijkt, dal alhier 150 kiezers zyn van leden dei Tweede Kamer en Provinciale Stalen en 149 van leden van den Gemeenteraad. Zoiider eventueele herstemmingen of nieuwe vrije stemmingen zullen de kiei zers alhier dit jaar driemaal aan hun kiesrecht is kiesplicht worden herinnerd. In Mei ter voorziening in de vacature T. C. van den Brink, in Juni van een lid van de Tweede Kamer door het aftreden van den heer Mr. Th. P. Baron Muckay, en in Juli door .de periodieke aftreding der heeren raads leden J. van de Ltuir en C. E. van den Brink. Bu88um. Enkele van de schoonste gelegenheden om hier den zomer door le brengen zijn reeds verhuurddal dit nu reeds geschied is, wettig! liet ver moeden, dat ook dit junr hel aantal op- gczclcncn niet onbeduidend zal zijn. De brand, verleden Zalurdag in den namiddag gealarmeerd, bleek,, on danks zijn dreigend aanzien, tamelijk on beduidend le zijn. De oorzaak wordt gezocht in liet springen van een petro- Itumloeslel. Naar den. De majoor J. F. Meyer, commandant van het 5e bal. 7e reg. inf. alhier, wordt len 13n April te Utrecht gedetacheerd tot hel volgen van den Ihooreiischen cursus bij hel le reg. ves tingartillerie. Nijkerk. Maandag a, s. des avonds te half zcveiv zal lu-t Lid der Tweede Kamer, Jlir. Mr. T. A. J. van Asch van Wijek, alhier eene voordracht houden in de Chr. School. (Jok voor niet leden is vrije toegang. Tevens zal er gelegen heid gegeven worden lot debat. - Bij koninklijk Beslui! is lot nota ris alhier benoemd de heer W. Westra, cundidaul-uotaris te Utrecht. Harderwijk. Nabij de Gemeente is Maandagmiddag op de Zuiderzee- eene bool omgeslagen, waarin de personen C. Klaasen, \V. Brunink en diens zoon, allen wonende alhier, bezig waren met het nazien van hunne nelten. Alle drie zijn in de diepte weggezonken. Tot dus ver is hel niet gelukt om de lijken terug le vinden. Barneveid. De heer J. H. P. E. van der Veen, ontvanger der dir. be lastingen en accijnsen alhier, is in ge lijke betrekking benoemd te Sitlard. Veenendaal. De adjuncl-irispecteur bii het geneeskundig staatstoezicht voor Utrecht en Gelderland heeft voor het aangebouwde Geldersche-Veenendaal de mazelen epidemisch heerschende ver klaard. ln den tijd van acht dagen zijn al hier 33 gevallen van mazelen ten ge- meentehuize aangegeven. Apeldoorn. Alhier is aanbesteed het bouwen van een winkelhuis en koets huis met stal, onder beheer van den architect S. J. de Rooy. Dit werk is ge gund aan den heer H. van den Braak voor f7850. Woensdag werd de R. K. Kies- vereeniging alhier andermaal teleurge steld. Dr. Sehaepman liet op dien dag weten, dal hij wegens ongesteldheid ver hinderd was over te komen. Naar men zegt, is de ongesteldheid van het geachte Kamerlid van dien aard, dat hij de Kamer zittingen toch kon bijwonen. 11 Mrl. Ter Veemarkt besleedde men de volgende prijzenneurende koeien f95 a f140, gusle dito f70 a f100, drachtige Vaarzen f75 a f 110, guste Pinken f45 a f80, 1-jarige Slieren f20 a f30, Kfth'eren f35 a f50, allen per sluk. Handel traag. Zeist. 12 Maarl. In de deze week gehouden eersle zitting yan den militie raad zijn van de 59 lotelingen der lichting van 1891 er 29 vrijgesteld; a!s wegens broederdienst en eenige wettige zoon 23 eigen militairen dienst 2, lichaamsgebre ken 4. De scholoefeningen in de leger plaats bij Zeist, eerst aangekondigd op 17, 18, 19 en 20 Maart a. s. zullen dan niet, maar op 1, 2, 3 en 4 April e. k. gehouden worden.

De Eembode | 1891 | | pagina 2