Een Woonhuis met Smederij 3 Woningen altijd eens geweest met hentotdat hij minister werd en zijn socialistische ideeën niet meer in de practijk van het leven pasten. Maar het hangt van de socialisten af. wat dat dus worden moet?! De Duitsche Keizer heeft weerreis plannen. Uit Wecncn wordt gemeld, dat Keizer Wilhelm zich in het begin van Juni naar Weenen zal begeven om als gast van Keizer Franz Joseph, tegenwoordig te zijn bij de onthulling van het monu ment ter nagedachtenis van Keizerin Elisabeth. De prins-regent van Beieren en ver tegenwoordigers van de meeste Euro- peesche hoven zullen ook aan deze plechtigheid deelnemen ter gelegenheid waarvan de geheele Oostenrijksche Keizerlijke familie, bestaande uit onge veer 75 leden, vereenigd zal zijn. Uit Kopenhagen wordt liet bericht bevestigd, dal Keizer Wilhelm en de Keizerin in Juli een bezoek zullen brengen aan het Deensche hof. De berichten over den boerenop stand in Roemenië luiden gunstiger. Uit Boekarest wordt gemeld, dat de toestand in Moldavië aanhoudend beter wordt •ook in Walachije is eene merkwaar dige verbetering ingetreden. De voor naamste benden zijn vernield. De re bellen leveren overal, waar de troepen .komen, de aanvoerders uit. smeeken om genade en geven de gestolen voor werpen terug. De reservisten, die onder de wapenen geroepen waren, maar zich bij de benden hadden aangesloten keeren naar hunne regimenten terug. De Agence roumaine bericht van eergisteren Eene nieuwe uitbreiding van het oproer is niet te vermelden. De prefecten nemen de bezwaren van de boeren in ontvangst en krijgen ruime concessiën zoowel van de grondbezit ters ais van de pachters. In Boekarest heerscht volmaakte rust. Het Russische blad de Moskowskija Wjedomosti deelt in een artikel met het opschrift: „Weg met dcDoema!" mede. dat de monarchale partij en de afdeeling Moskou van den bond van het Russische volk zich tot den keizer gewend hebben met het alleronder- danigste verzoek, aan den revolution- nairen arbeid van de rijksdoetna een einde te maken d. w. z. haar uiteen te jagen. Naar de meenitig van dit in sommige rcgcerings- en hofkringen invloedrijke blad. drukt dit verzoek ongetwijfeld den vtirigen wensch uit van het geheele Russische volk. dat diep verontwaardigd is over de straffe loosheid van de opruiers en muiters in de Docnia en de gevoelens van de gekwelde volksziel, samenvat in den eensiemmigcn noodkreet: Weg met de Doema De loopende geruchten echter, als zou de ministerraad de onmogelijkheid van de samenwerking met de Doema hebben erkend, en dat de ontbinding der Doema iit militaire kringen ver wacht werd, in aanmerking genomen de reeds genomen militaire maatregelen, schijnen geen waarheid te bevatten. Het Russische Telegraafagentschap althans is gemachtigd deze geruchten formeel tegen te spreken. KATHOLIEKEN, Koopt niet in winkels. svaar zedenkwe tsende artikelen worden uitge stald of voorhanden Binnenland. De ministeriëele crisis. Uit 's- Gravenhage werd Dinsdag ge seind Indien de reconstructie van het kabi net op den grondslag der beginselen in zake het blijvend gedeelte slaagt, zou generaal Staal naar verluidt, ver schim sloop hij naar het venstermen zag binnen, op een hank blijkbaar slapend, een man. De kapitein beval den Kozak hel raam met zijn lans stuk Ie stoolcn de slaper sprong met een luiden gil op, doch Sassurcff riep hem toe, de revolver tol schieten gereed,: „Stil, of ik schietDoe open I" De man gehoorzaamde en zij drongen een lange, donkere gang binnen, slechts mat ver licht door 'I schijnsel van den lantaarn des portiers. „Waar is uw heer, vorst llori-sckivroeg de kapitein streng op gedempten loon. De portier scheen geschrokken en ver klaarde, dat zijn heer niet thuis waswaarheen hij gegaan was, wist hij niet, en hleef bij zijn beweren, in weerwil van bedreigingen. (Wortll vervolgd) In elk geval zou de voor de porte feuille van Oorlog in aanmerking ko mende titularis, morgen door H. M. de Koningin op het Loo ontvangen wor den. Volgens nader bericht bestaat het plan de Tweede Kamer bijeen te roepen zoodra de démissionnaire toestand van het Kabinet geëindigd is met liet aan blijven van het ministerie en de be noeming van een nieuwen minister van Oorlog, waartoe inderdaad generaal Van Rappard is aangezocht. Plaatselijke Berichten. De officieole opening van het nieuwe St. Elisabeth's Oast- uf Ziekenhuis zal Maandag S April a.s. plaats hebben. Bij liet op Donderdag jl. te Utrecht ge houden examen voor de nuttige handwerken zijn o. m. geslaagd de dames: I.. J. J. Ver- inolen. A. (i. Vernooijs en H. V'onk van hier. -- Gisteren, Vrijdag-voormiddag viel een nog zeer jeugdig kind van den heer R.. slager op 't Havik, al spelende in de gracht tegen over de O. L. Vr. Kerk. Reeds was 't kind zinkende, toen het gered werd door den ar beider ler Gasfabriek, J. Hulst, en door den heer R. Dinsdagmiddag omstreeks vijf uur ge raakte het -I-jarig dochtertje van zekeren H. wonende in de Molenstraat ter hoogte van de Hellebrug al spelende onder een wagen. Het kind bekwam ccnigc ernstige blessuren, zoodat liet bij een der huren binnengedragen en verhonden moest worden. Tegen 15 personen is proces-verbaal opgemaakt wegens het loopen langs den spoorweg. Bij de ten overstaan van notaris J. Bolk gehouden veiling van vaste goederen werden verkocht hel huis, waarin café met tuin aan den Ouden Vlasakkerwcg 10 en het litiis met tuin daarnaast, samen groot 6 A. 13 c.A., in massa voor 15500. Het blok van zeven huizen met schuren en erven aan den Socsterstraaiweg werd opgehouden. - Aan liet Postkantoor Amersfoort en de daaronder ressorteerende hulpkantoren werd in Maart ingelegd ter Rijkspostspaarbank f 3&434.K8' en daaruit teruggevraagd f 52.207.23'. De Amersfoorlschc Irani vervoerde in .Maart dezes jaars 67(i8 betalende passagiers, tegen 6766 in de zelfde maand van IC*.Ki, 6977 in 1905 eri 557M In 1904. ipbrengst der passage was f 478.20, diversen f 63.68, de totaal-opbrengst II 4S en de opbrengst pcrdagfcilometcr In t 1906 u eerste kwartaal van I9U7 werden vervoerd 19537 betalende passagiers, tegen 19290 in 1906, 18951 in 1905 en 16852 wone subsidie over iooó aan de Industrie- Huishoudschool. Hel bestuur dier iiineli- g verzocht een subsidie van f292,40, doch :t liet oog op de minder rooskleurige gc- cnle-finaiKiiii stelden B. en W. voor een bedrag van fl5(J, toe te staan. De heer Heyligcrs stelde voor de geheele gevraagde som toe !c kennen. Na ccnigc discussie werd dit voorstel aangenomen met li tegen 5 stemmen. Tegen stemden de heerenVan Eek. Vcls-Hcyn, Jorissen en de beide Wethouders. i voorstel van B. en W. tot wijziging der Verordening tot regeling van hel getal r openbare scholen voor l.ager onderwijs deze Gemeente en hel gelal cn de bezol diging van hel onderwijzend personeel aan eholen werd zonder stemming nangc- en W. lot onttrekking aan den open- i dienst en verpachting van terreinen voor de Jaarmarkt 1907. Regenten van hel St. Picters- en Blok landsgasthuis hebben een verzoek, dat zij hadden gedaan tol liet aangaan van eene nadere ruiling van gronden mei de gemeente ingetrokken, nadni hun was gebleken, dal hel gemeentebestuur daartoe niel wenschtc mee te werken. Uil de hierover gevoerde correspondentie is gebleken, dal de minister van biiinenlandschc zaken er op heeft aan gedrongen bij den bouw van licl nieuwe gasthuis de kapel en den noordelijken vleugel van hel oude gebouw Ie sparen. Het uil historisch oogpunt merkwaardigste gedeelte Rapport en voorstel van H. en W. betref- lende een adres lol verbetering van den Lagcwtg, lokten een langdurige discussie uit. Een voorstel van een der leden om ren- voyeering naar II. en W, om nader advies, werd ten slotte aangenomen met 9 legen 2 De n If. e il hel doen enige betalingen uil den post zicnc uitgaven" dienst 1906, voor k opnemen en terreinen voor een nieuwe Hoo- gere Burgerschool ad f25 en voor kwijt schelding van landpacht aan A. de Vries ad f .77,50 werden goedgekeurd. Ten slotte werd. iu afwachting van eene cvcntucélc hervorming van den geneeskun digen dicnsl, de lieer H. H. E. Morren irloopig voor twee jaren herbenoemd tol heel- i Hoogland, 't Was een blijde dag, de dag van Pasehen. Blijde togen zij uil die velen, van heinde cn verre spoedden zij zich kerk waarts heen om hun herrezen Heer een dank lied toe lezingen. Verhoogd, hoog opgevoerd cellier die blijde ptuischvrcugd nu in du it zouden v Hoogmis wij ons voor 'I lustigen in de heerlijke muziek, door het nieuwe orgel ons te genieten gegeven. Hoog voorzeker was aller verwachting ge spannen. Zij hadden zoo lang reeds liooren spreken van dat nieuwe orgel. Zij volgden den bouw, zij zagen de orgelkasl in gereed heid gebracht, maar het ding scheen stom, sprak nog niet, men wachtte at het hoogfeest van Pascheu. Wie beschrijft hel, den indruk, loen machtig en breed de accoordeu stegen omhoog, hoog langs de gewelven heen. Steeg honger, meer hoog naar boven, naar den troon van God. om het jubelend Alleluja uil Ie jubelen. Welk een vreugde kenbaar op ieders gelaal. nu hun fccsl/ang zou stijgen op de aan 'I heerlijk orgel ontvloden. Inderdaad liet heerlijke duur wij meer rijk iu de kerk zijn geworden, t is een kunstwerk in den vollen zin van Het werk bestaat uit 19 registers, welke verdeeld zijn over twee klavieren en vrij pedaal, besloten iu een eikenhouten kast. iu gotliieken stijl prachtig afgewerkt, gewerkt naar den stijl van de schuone kerk. De kla vieren en registers zijn gesteld in een aparte speeltafel, gesplaatsl vóór het orgel, zóó dal de organist vrij uitzicht houdt op hel Hoog altaar. De pijpen, ongev. I ISO. zijn met de kolossale frontpijpen bijna alle sprekend. Hel orgel is gebouwd volgens het zuiver pneu matisch buizenstelsel, wat nog steeds schijnt de meeslgcweusclile, de meest bevredigende methode van orgelbouw. Het geluid krachtig, luid, toeli lieflijk, vult het ruime kerkgebouw, treft door helderheid van klank, zuiverheid Dit heerlijk kunstwerk is ons bezorgd door den heer Maarsehalkerweerd van Utrecht. Zal ik, nu ik neerschrijf den naam van den Meester, zal ik den bouwmeester een woord van lof, van hulde brengen. Dien lol vrangl zijn meesterschap niet meer. Moge liet schoonc orgel een voldoening voor den ijver van onzen volijvcrigen pastoor zijn. Moge liet orgel bijdragen, veel bijdragen Op 20 Maart j.l. is te Londen uver- ledeu Mevrouw de Douairière Van Tuvll van Scrooskerken. geb, Waipole. eigenares van liet landgoed Coclhorsl in deze gemeente. J.l. Wuensdag Is haar lijk naar hier over gebracht en geplaatst in de R. K. Kerk, waar Donderdag de uilvaart gehouden is. Na de uilvaart werd de plechtige lijkstaalsie gevormd haar stoffelijk r familie Van Tuyll Ie v Aan den ingang der buitenplaats werd de lijkstaatsie mei alle plechtigheid opgewacht door onze Eerwaarde Geestelijken cn door de lanen om liet kasteel naar de begraafplaats Na afloop der plechtigheden in de kapel op Coclhorsl hield onze Pastour, de Zeer Ecrw. Heer Koster, eene treffende toespraak. Z. Ecrw. herinnerde aan hetgeen de overledene gedaan heelt voor de parochiekerk van den II. Martinus alhier, voor liet geslicht „Leo's oord" en voor zoovele gemecntcnurcn. inzon derheid voor hare pachters. De overledene, die als eene stille weldoenster hekend was, zal, zeidc Z.Eerw.. zeker haar loon niet missen voor al deze goede werken maar de liefde en dankbaarheid moet ons aansporen lol een vurig gehed. opdal zij. zoo niel mi reeds, dan toch spoedig lol de aanschouwing van Gods aanschijn moge worden toegelaten. Hierna werden de gebruikelijke vijl (iiize Vaders en vijf Weesgegroeten gebeden en nadat een der familieleden de aanwezigen bedank! had. was deze droeve plechtigheid afgcloopcn. liemnes. De kastelein G.van Dalen, tegen wicn proces-verbaal was opgemaakt, oindal hij aan twee personen, die vcidach! werden in kcnnclijkcn staat van dronkenschap Ie ver- keereu, brood cu melk had toegediend, werd voor dil feit door hel kantongerecht Ie Amers foort lol 15 boete of 3 dagen hechtenis ver- De landverhuringen, die lller Dinsdag en Donderdag in de Lindeboom Ie Kennies- builen gehouden werden, waren zeer druk fl a 13 per daminnal. Toch slonden deze verhuringen niel bijzonder hoog. Dinsdagavond werd de jaarlijksehe algcmccnc vergadering gehouden van de leden der boerenleenbank in deze gemcvnle. De prcscliliclijsl werd voorgelezen, leder afwezige, die zonder kennisgeving de ver gadering verzuimde, werd mei I U.25 beboel. De eerw. lieer de Jong kon om bijzondere rede nen hef voorzillcrsclinp niet waarnemen, om dat hij niet fer vergadering kon aanwezig zijn. Dil werd nu waargenomen door den heer P. G. Staal. Er waren 29 leden tegenwoordig. Nadat de vergadering geopend was en de notulen der vorige vergadering gelezen en goedgekeurd waren, deed de kassier rekening eu verantwoording van inkomsten eu uitgaven over hel laatste boekjaar. De bank verkeert in gunstige omstandigheden. Hel winstcijfer bedroeg f127. De rekening werd nagezien, in orde bevonden en geteekend. Thans moes ten 2 leden voor het Bestuur gekozen worden wegens periodieke aftreding van den heer 1'. Stuiileiiburg, als lid van den Raad van Toezicht, en van den heer H. van Wegen, als lid van hel Bestuur. Beiden werden niel grootc' meerderheid van slcmmcn herkozen en namen hunne benoeming aan. Daar er verder niels Ie verhandelen viel, werd de vergadering door den voorzitter gesloten. Laren. Naar wij il binnenkort alhier een nieuwe kunstzaal geopend worden, waar slechts kunstwerken zullen geëxposeerd worden van leden der Gooischc schildersclub „De Tien". Alhoewel zonder luister is het zilveren feest der Eerw. Zusters waardig gevierd. Op den tweeden Paaschdag werden twee H. II. Missen van dankzegging opgedragen. Dal de Eerw. Jubilarcsscn, inzonderheid hel (weetal, dal al dien lijd Ie Laren was geweest, vele hartelijke blijken van belangstelling en dank baarheid ontvingen, is lichl Ie begrijpen, als men in aanmerking neemt de hoogachting en, genegenheid, die de Eerw. Zusters slecds zoo ruimschoots mochten genieten. Onze dorpsgenoot H. Biller vierde Dinsdag een zeldzaam feesl. 'I Was dien dag 5*1 jaren geleden dat hij bij den vader van zijn legenwoordigen patroon, den lieer P. C. van den Brink iu dienst trad. 'I Is Ie begrijpen, dal hel gouden fccslnict onopgemerkt voorbij ging. Van zijn patroon ontving hij oen pracli- ligen „zorgstoel," terwijl hel 's avonds voor hel geheele fahriekspersoneel een ware feesl- Barneeeld. Naar men ons mededeelt, is reeds een aanvang gemaakt mei lief houwen ecner R. K. school iu den tuin van liet pand „De Zon" gelegen achter liet dorp alhier. De fundamenten zijn reeds gelegd. Zondagavond is de landbouwerszoon B„ wonende onder deze gemeente, toen hij per fiets huiswaarts keerde, door oeiiige personen ernstig mishandeld. Van een en ander is aangifte hij de politic gedaan. in do alhier gehouden vergadering van de Kiesvcrcenigtng „Algemeen Belang" zijn tut bestuursleden gekozen de hli. J. J. Louw, J. v. Schothorst en 11. Romcijii llz. alhier, en W. Bos. te Voorthuizen. Mjkerk. Bij de gehouden inschrijving voor de levering van liet onderstaande ge meentewerk. zijn de volgende prijsopgaven ingekomen Perc. I. Hel maken, verhangen en gang baar opleveren van een paar binncnvlocd- deuren voor de zeesluisW, v. Dijkhuizen, f955: H. Pijpers, (995; A. J. en Th. J. Al- frink. f998; H. Bos, Pullen f 125»), Perc. 2. Het herstellen van den kop van het Oosterhaveiilioofd en liet herstellen van hel WeslerliavenlioofdII, Pijpers, f1125: A. J. en Th. J. Alfrink, 1921; II, Bos. Pul len, 1790. Perc. I en 2. O. Wasslnk, Amersfoort, Perc. 3. Hel leveren van 97 Meier ijzeren hekwerk voor den Hogenliof: Jl». v. d. Pol Gz. f998,995, hel meer of minder henoodigde p. M. f 6.50H. Bos, Putten f990; H. J. Al frink f925; H. J. v. d. Wcijcr, Hilversum flikt, hel meer of minder henoodigde .2.25. De levering is opgedragen aan de langste inschrijvers. Op den j.l. Woensdag gehouden Gc- erfdendng van den Polder Arkcmliccii zijn gekozenvoor Nljkerk de lib. N. J. v. Moor- selaar (aflr.) met 231 en Mr. li. G. C. Mar cus mei 170 stemmen, voor Pullen de lili. G. van Winkoop Jzn. mei 238 en J. van Diesi mei 235 stemmen, beide nltr. Verder bekwamen de li.li. R. Blokhuis Iz. (aftr.) 97 en A. v. Kamsliorst 2 stemmen. A. van Ramshorsl llz. bekwam I slem. liet door Geërfden van den polder inge diende voorsiet, om voortaan de beide stoom gemalen in den polder, ook na den I5cn Nov. van elk jaar. zooveel mogelijk aan tc wenden lol afvoer van het water, 'I welk zich op de landen in den |H>ldcr mocht be vinden, werd met meerderheid van stemmen verworpen. De lijst, die hier gecirculeerd heeft om bij de regeering aan te dringen op op heffing van den vaccincdwaiig, is gclcckcml door circa 50(1 personen. Harderwijk. Bij opheffing van hel Kol. Werf-depót wordl hel beheer over hel klee- dlng- en nachl-legerinagnzijn Ie Harderwijk voorshands op den beslaandeii voel gehand haafd. lb- le-luil. magazijnmeester D. K.Baron van Sliiigcfandl blijft aldaar ook na I Mei als zoodanig werkzaam. INGEZONDEN. Geachte Redactie. Naar ik verneem heeft de raadscommissie In zake de Amersf. tram In haar verslag geadviseerd, om de gevraagde subsidie niet ie verleunen. Binnen atziciibarcn lijd zal dus de Amersf. Irani ophouden Ie beslaan, tenzij er ecu voldoende aantal Amersloorlers gevonden wordt die, even ats ik de meening zijn toe gedaan, dat een dergelijk middel van verkeer pogingen in hul werk zullen stellen, om de tram Ie behouden. leder, die iu dil opzicht mijn mecning deelt, nuodlg ik beleefd uil lol hel zeilden van zijn naamkaartje als adhaesie-betuiging M. DE POOL. Agenda van den Amersfoortschen R. K. VOLKSBONI). Zaterdag 0 April van half 8 9 uur biblio theek. Zondag 7 April len 12 uur contributie. Kaarten verkrijgbaar voor de uitvoering op verfoon van hel contrlbutiebockjc. Ten 12 uur Maandclijkschc Vergadering. Halfjaarlijkse!! verslag van den Secretaris en Penningmees ter. Besprekingen en mcdcdcclingen. Des avonds ten 8 uur vergadering van de Pro- pagandacluh. Lezing door den WelEerwanrdeu Heer l.urvink. kapelaan Ie Hilversum. Vrijdag 12 April len 8 uur Sociale cursus. BURGERLIJKE STANDEN. Gemeente Soest. Geboren Evcrtje, d. v. p. A. Endcniijk cn A. Veldhuis -Sophia Anlonia.d.v.If.Bulzc- laar en R. G. Kok. - Johannes Antonius. z. v, J. II. Gijlenbeck en A. W. M. Attcvclt - Willem Hendrik, z. v. W. H. Verkerk en W. V. d. Brink. M. Ilornsvcld en C. I laks. WD: I'. I. Aalten en II. D.NIjcboer. OEN II. Schalwijk 39j.-G. Wijman 33 j. cehtg. v. J. Klarcnhcek. Levenloos aan gegeven kind vanj. Klarcnhcek en G. Wijman. Gemeente Leusden. Alida llcndrika, d. van L. van i Aartje Geertrui Hekman. - ijk. z. van R. Kamerbeek cn Jniinigjc (icr- Isc. - Marinus Jan, z. van w. C'. Boshuis li Maailje van der Morst. n den Broeken Willcmpje Gemeente Sfoutenburg. Johannes Heudrikus, z I'. Wausinck. W. Bosman Gemeente H* uglnnd. van Hendrik Tra.» Correspondentie. Hoeren Correspondenten die, hun nota's aan de Administratie van ons blad nog niet hebben inge zonden worden beleefd verzocht dit alsnog te doen vóór of uiter lijk 10 April aanstaande. Marktbcric h t. Amersfoort 5 April 1907. Appelen to. a (o. ('eren fo.- A f O, - Klciaardappclcn to, .'i fl),- per heet. Zand- santappeL-n ll.su a 12, per heet. Eieren a (<T - per kilo. Ilooiboter I 1.1(1 A M.30 per kilo. Kippen II. a (1.30. Kuikens 1(1. ,'i I o. Piepkuikens fo. A fo.—Ganzen fo, .i li', (lilde Eenden fl.— A f 1,20. Jonge Eenden 10, >i f(). Hazen fO,— A o, Wilde Konijnen fo.- AIO.-, lamme Konijnen 10,60 A I I, - per sink. Duiven f(),50 a f II.7U per paar. Veile Varkens 100. A loo. -. Zeugen I50.-A f70. Varkens voor export fin, A foo. Biggen (9,- I 115,— Magere varkens f20. a f24. per stuk Veile koeien 10,- A 10, Guste koeien 1(1*1 A (Uil. Kali koeien 1(110. A I Uil. Knlf- vaarzen fO. a fo.--. Pinken fo.- A fO.-. Pinkstiercn ((),- A fO. Vette kalveren fO.- Advertentiën. Hot Bestuur van het ST. ELISABETH'S GAST- OE ZIEKENHUIS alhier, deelt mode, dat bovengenoemd Gesticht aan de S r. Andriesstraat, ter bezichtiging voor particulieren wordt opengesteld DINSDAG den 9'1"' APRIL e.k. van des namiddags 2—5 uur tegen betaling van f I. Woensdag den l()'k" APRIL van des morgens 912 uur tegen f U.25, en des namiddags van 25 uur tegen f 0.10 per persoon. tc Amersfoort, zal op Donderdag; II April 1007, des namiddags 2 uur, bij den heer K. H. Kccrs in liet huis „Ten Hai.vkn" te SOESTERBERG, gemeente Soest, publiek verkoopen IN DE GEMEENTE SOEST. Perceel I. op- alsmede het recht van erfpacht aan tic helft van den grond, gelegen aan den straatweg, plaatselijk gcnoin- rnerd I) 55, groot 3 Aren, 40 centiaren. Verhuurd aan A. van Dokdt voor 175 per jaar, de erfpacht* scanon be draagt f 5 per jaar. Perecel 2. de Schoolsteeg, plaatselijk genum merd D 35. groot ongeveer 45 Aren. Verhuurd aan G. Helsdinoen voor f I per week. Perceel «I. Een Huis met Schuurtje eu GROND aan de Schoolsteeg, plaat selijk genummerd D 32 eu 33, groot ongeveer 30 Aren. Verhuurd aan A. i'erccci 4. met GROND daarvoor en daarachter nabij de Schoolsteeg, genomtnerd D 28, 29 cn 30, groot ongeveer 55 Aren. Gedeeltelijk verhuurd aan D. Klab- beks voor f 1.60 per week. Bclaaldag der kooppenningen II Juli 1907. Breeder bij biljetten.

De Eembode | 1907 | | pagina 2