Joh. REINBOUD. Aannemer van Begrafenissen. Hof 20a. Tweede Blad „DE EEMBODE' 6 Juli 1907 Binnenland. Aan den Hoog Edelgestrengcn Heer Jlir. Mr. H. W. van Ascli van Wijck, Afgevaar digde Ier Tweede Kamer voor lief kiesdistrict Amersfoort, is het onderstaand verzoekschrift toegezonden. uur de eer II hetzij op eigen initiatief, hetzij in vcreviiiging geering een zoodanige wijziging van ge noemde wet voor te stellen, dat krachtens rijtuigen ill de kommen van gemeenten langs de rijwegen gelegen, tot lit kilometers en daar fluiten tot 3) kilometers beperkt liet Hestuur is er van overtuigd, dat zoodra onze Volksvertegenwoordiging in de gelegen heid gesteld wordt paal en perk te stellen aan de gevaarlijke snelheid van hel steeds toenemend Automobilisme, zij die gelegen heid met /al laten voorbijgaan, en dat een voorstel lot wijziging der wel. als iu deze bedoeld, met grooie meerderheid in vergeefs zal zijn gevraagd. liet Hestuur der R. K. Centrale Kies- 11 hel kiesdistrict Amersfoort, M. II. I'cl. W. v. Klooster. C v. Wegen Cz. H. Stccnllnf. i j. A. M. I ersfoort, 2 Juli I9ti7. Plaatselijke Berichten. KI:(il:LCONCOURS Amersfoort. Zoo.lls bepaald was, werd Zaterdag 20 Juni iu de sociëteit .Het Valkje" het .üroot In ternationaal Kcgdkoiiconrs digheid der versehillende belangstellenden op plechtige wijze gco|>cnd. Aangezien de voorzitter, de heer A. II. van Kalken door omstandigheden verhinderd was tegenwoordig te zijn, werd door den waar nemend voorzitter der sociëteit, den heer H. H. Kuiper den aanwezigen het welkom toe geroepen. waarhij Spr. een hckuojU over zicht gaf van het 25-jarfg bestaan der socië teit, Spr, bracht hulde aan de oprichters van „Vereeniging", waarvan nog drie hccrcn, nl. de hccrcn J. Sinnige. A. A. Hamers en J. (ier. Klebcr aanwezig waren.' Vooral de aangename geest, die ongekunsteld de meest aangename ontspanning biedt, de geest van gastvrijheid der socielcit deed het besluit nemen tot het organisecrcn' van het kegcl- Hesluttr en leden der sociëteit dank aan hel onvermoeid werken der regelings-comim'ssic, waardoor het leest zóó uitnemend is voor bereid. I)e voorziller de' regelings-commissie. kapitein 11. J. vim Santen, bracht nu een woord van dank voor de medewerking van liet Vorstelijk huis eu van vele autoriteiten en particulieren, waardoor oen hoogst kost bare collectie prijzen kon worden uitgeloofd. Daarna deelde wethouder Cclosse mede. dat de Burgemeester niet aanwezig zou kunnen zijn. Spr. noemde het een gelukkige gedachte te zijn geweest van de feestvierende sociëteit (itiiisccrcn. Hij drukte zijn uit, dat het concours 'I luistcrlijkstc zal zijn. in Nederland gehouden, en verklaar de daarna liet concours geopend. Nadat de eerewijn was aangeboden werden de hanen ontzegeld, en werd aanstonds daar van ecu druk gebruik gemaakt. De feestelijkheid 'werd door eeltige staf muzikanten opgeluisterd, lieden Vrijdagmiddag 12 uur was de stand als volgt: Kor|)s. Acht oj'd Koning, Amieitia Amersfoort 14». Moed Huilden I-Amsterdam 140. Nooit Gedacht I-Amsterdam 140. Aeltt o/d Kuning, Vereeniging, Amersfoort 143. G. G. P.-Amslcrdam 138. Dislricl Ill-Am sterdam 138. Utrecht I-Utrccht 137. Bollen- club-Amstcrdam 135. K. C. 1900-Nljmegcn 132. I.. O. K. E.-Utrcdii 130; Zwolle I-Zwolle 120. Men heeft ze niet aan een louwtjc- Anistcrdam 120. Scheepvaart-Rotterdam 124. Gooilus! i-llilversum 124. Val om-Amersfoort 122. Reehl vooruit-HllverSum 121. Utrecht ll-Utrecht 120. Twee vijftallenAcht o/d Koning Sue. Amieitia 274. Ulrcchl-Ulrecht 257. Nooit Gedaeht-Amslerdam 240, PersoneelJ. Loohuls-Hilversuni 42. Jos. Mcddens-Hilversuni 37. I.. Muijs Jr.-Amcrs- foort 37. G. C'. de Jnger-Amcrsfoorl 30. V. S. Bcrckmnns-Auiurefoort 30, J. N. van Ginkel-Amslerdam 30. Vrije BaanI.. J. Liniicknmji-Am3tcrd.ini 42. J. Bcckcring-Riilterdatn 42. Q. I'ect- Hilversum 42. II. de Wil-Hilvcrsum 42. II. J. v, Eijck-Utrccht 41A. Lcitgers-Amstcrdum 41. M. Wulters-Ulrechl 40. W. de Rljk- Ulrechl40. Th. ürijscn-Zwolle 40. B. v.l.oo- Amerslniirt 40. ll.'.Schcchcn-Utrccht 'kt. SerieV. S. i;. Berekmans-Amersfoiirt '.'7. J. Muijs-Amersloort 05. Jos. Meddens-llil- Hoogste korpsgooicr: Donker-Amorsl. 41. Donderdagavond -I Juli de dag waarop Voor 25 jaar de Sociëteit Vereeniging Is opgericht, werd in de keurig versierde zaal dit feit feeste lijk herdacht. Aan de uitgeschreven parenwed- strijd voor II. II. leden en hunne dames werd ruim deelgenomen en onder de vroolijkc toon van de Amersl. muzickvcrccuiging werd ook het verder gedeelte van den avond in vroolijkc feeststemming doorgebracht, Vrijdag en Zater dagavond is er concert, terwijl Maandag Ie 5 uur hel concours gesloten wordt. Dien avond ie hall <i heeft de feestelijke prijsuitreiking Soest. Aan de ijverige bemoeiingen van onzen gemeeilte-vuldWflchter Van den Berg Jctlis is hel mogen gelukken den dader van den rijwieldiefstal ten nadcclc van den heer II van K. alhier te Utrecht op te sporen en tot bekentenis te brengen. Hij is zekere W. II. T. Koolman, aldaar woonachtig, die be kende het rijwiel te Amsterdam aan een door Item opgegeven adres verkocht te hebhett Voor f 15. Het rijwiel werd dan ook aldaar gevonden en in beslag genomen. Naar wij vernemen is door het bestuur der lattfnre „PatiCntia" een uitweg gevonden in de moeilijkheid, waarin hut zich bevond, wat aangaat het geven van de voorgeschreven uitvoeringen voor de donateurs. liet bestuur is overeengekomen met dat der fanfare „Crescendo" te Haarlij welk muziekkorps op een nader aan te geven dag in de muziektent een concert zal geven. Het zal ons voorzeker genoegen doen dit schoone muziekkorps in ons dorp te mogen Zondag a s. des avonds teil li un door het Kruisverbond alhier in het gel' der Sl. Joscjih-Jougctingcnvcrccnigitig fccstvcrgadcriug gehouden worden, wa, door eeltige leden eeltige zangnummers zul len uitgevoerd worden. Op Donderdag, II Juli a.s. des nvodiu liet Raadhuis het voorgenomen geven worden door de Fanfare „Crescendo" Ongetwijfeld zal geheel Soest op de been zijn om van dit uitstekend korjis de schoone muziek te hourcu. liet is te hopen, dat liet weder dan gunstig moge zijn. Bnnrn. Voor de op 22 en 23 Augustus alhier te honden tentoonstelling van hijen- produclic is hel volgende vraagprogramma vastgesteld: 1. Honig in secties (minstens 5 stuks)2. Rnathouig uit lossen bouw (minstens 2 ramen)3. Raathonig uil vasten bouw (minstens 2 K.G.); 4. Sliugerhonig, (verpakt in K.G.); b. boekweithonig (min stens 5 K.G.)5. Lekhonig, verpakt als sub 4 (minstens 5 K.G.); G. Pershonig, verpakt als sub 4 (minstens 2'.', K.G.)8. Hunig- drankeit. Aangiften voor inzendingen moeten vóór 1 Aug. e.k. gedaan worden bij den secretaris der commissie, A. v. d, Koppel te Haam. De inzending kan grabs geschieden, - In de jongst gehouden vergadering van den gemeenteraad, werd o. m. door den voorzitter medegedeeld, dat de schoolgeld regeling voor de met I Sept. a.s. te openen school voor M. U. L. O. hij Kou. besluit was goedgekeurd lol I Sepl. 1009. Aan de l-'loralia-vereenigiug werd ten behoeve van de iu Augustus te houden bloemententoon stelling een subsidie van 150 verleend. Voor de op 31 Augustus a.s. te houden interna tionale hotulcnlcnlooiisielllug werden 3 me dailles beschikbaar gcslcld. Gunstig werd beschikt op hel verzoek der verfraaiings commissie om op liet Brinkplein een Itard- stcenen drinkfontein Ie mogen plaatsen. Naar aanleiding van een adres van enkele inclkslijlcrs, houdende verzoek lot wijziging van hel rcglcmcnl op het rijden met honden wagens. voor zooveel betreft hel i'laals nemen op die wagens in de kom der gemeente, werd besloten adressanten mede Ie dcclcu. dut zij zich Ie dezer zake dienen Ie wenden lol de Provinciale Stalen van Utrecht, door wie hel betrekkelijk reglement is vastgesteld. Het percentage der inkomstenbelasting bleef bepaald op 0.8° - Dinsdagavond gaf ltd fanfarecorps „Crescendo" hel derde gemeentelijke concert. Een negental nummers werden door liet (alrijke puhliek met aandacht aangehoord. De maatregel om eventueel rumoerige ele menten buiten het park te houden, blijkt een Zaterdagavond deed de der „Spaarkas", de heer H. v. d. Dool reke ning en verantwoording aan de commissie van toezicht. In het afgcloupcn halfjaar bleek gespaard Ie zijn f 153.35,"totaal 11154,84; gcplaatsl hiervan op naam der inleggers op de rijkspostspaarbank 1120, totaal 198»; totaal terugbetaald I 15.53'-; inlagen beneden één gulden f27.28. Deze zijn op naam der S|iaarkas hij de rijks|>ost gebracht, waardoor dit totaal lol 1150.30' steeg. Maarden. In tegenwoordigheid van vele belangstellenden werd Dinsdagmiddag in hel Burgerweeshuis alhier geopend de Tentoonstelling van Gooische Oudheden. Deze tentoonstelling is tot stand gekomen up initiatief van de Vereeniging tol Bevor dering van het Vreemdelingenverkeer voor de gemeenten Naardcn, Laren, Blarieum eu Huizen. Hel Bestuur bestaat uit de hccrcn: F. W, Drijver, Naardcn, Voorzitter;P. I.an- gerhulzen l.z. Huizen. Vlcc-Voorzlltcr; A. A. II. Hosniig. Blarieum. Secretaris. H. Willenhurg, Laren. Penningmeester; I'. H. A. v. Aken, Naardcn; A de Leur, Laren; J. Nadort, Huizen; E, Pietets, Blarieumge steund door een Raad van Bijstand, bestaan de uit de hecren C. A. J. van Dlshoeck, J. P, Dttdok van Heet. K. Engelberl van Bever voorde. J. A. v. Kyken Nieukerk. A. N. J. Fabius, J. E, ter Gouw, A. J. Ie Gras, A. de Heer, A. T. A. Heljling, Prof. Dr. A. E. J. Hotwcrda, J, J. Jurrissen, J. H. Maas, C. W. R. van Oostvee li. K. J. Perk, S. Seheffclaar Klots, Mr. J. F., C, Schook. F. L. A. Schubert. L. Scholman. H. M. Wcsscling. In zijlt openingsrede zette Ds. Drijver uit een, hoe en op welke wijze deze tentoon stelling is lot stand gekomen. Hij dankte de verschillende hccrcn. die hunne medewer king hadden verleend. Hierna werd de tentoonstelling door den Burgemeester van Naardcn geopend. De tentoonstelling zelve wordt gehouden iu het Stadhuis. De vele inzendingen, gc- l'laatsl op tafels iu een vitrine en in de omgeving zeer goed tot hun recht. Er is zeer veel te zien en Ie bewonderen, o.a. een complete Gooische kamer en eet. weverij. De aandacht trekken ook zeer zeker de ver schillende inzending oud porcclcin, in hel Gooi vervaardigd. Als men aan de hand van den beschrijvende-li catalogus de inzendingen bekijkt, kan men hier ccnige leerrijke aan gename uren doorbrengen. Naar wij vernoemen heeft de lenloonslcl- l.arcn. Sedert Maandag vertrekt 's avonds eerste ril is echter met hindernissen gepaard gegaan. Even voor de „Gooische Boer", u|> de wisselplaats, brak een der krukassen van de machine. Niet alleen werd hierdoor het verkeer tut 's morgens 4 uur gestremd, maar de passagiers moesten te voet naar hier gaan. Een heer en dame van hier, die den toren te Mttlderberg bezochten en hunne rijwielen zoolang aan den voet lieten staan, kwamen, beneden komende tut de ontdekking dat het hccrcnrijwlcl gestolen was. Van den dader natuurlijk geen spoor. Bussum. Door een onbekende oorzaak oiilsloud in den naclil van Maandag op Dins dag brand in een mei riel gedekte schuur van de heer R. S.. gelegen aan den Meent- weg. waarin eene chemische ververij was gevestigd. In een korten lijd werd hel per ceel in de aseli gelegd, De brandweer mocht het echter gelukken de belendende pcrccclcn te behouden. Het tegenover liggend magazijn werd niettemin erg geblakerd. Het gebouw, zoowel als de inboedel, was tegen brandschade verzekerd. De heer W. Schenner Voest, voorzitter der U.-K. Kiesvereeniging heeft als zoodanig bedankt en tevens als bestuurslid. De heer F. van der Heijden zal nu tijdelijk de functie kiezing van een nieuwen voorzitter vermoede lijk cenige maanden zal aanhouden. De rijwieldicf F", is voor den diefslal van een fiets uit de Wilhelminnschool over eenkomstig den eiselt van het O. M. veroor deeld tot 2'/j jaar gevangenisstraf. Hilversum. Op de Woensdag alhier ge houden kocicnmarkl waren fi sinks aangc- De handel was tamelijk. Tocil de heer J.. Maandagmorgen den overweg hij den lloogcn Laarderweg, opzijn rijwiel passeerde, werden plotseling de lino- men neergelaten, met hel gevolg, dal de heer J. met een vaart tegen een der hoornen De (iets werd beschadigd, lerwijl de J. er met een paar schrammen aan de hand Ten nadeele van zekeren P., wonende de lluijgcnsslraal, Is Zondag een rijwiel gcslolcn, dal hij voor het cnfii Van Doornik aan den Nuordcrwcg had laten slaan. Dinsdag had de hervcrpachling plaats van 2 standplaatsen voor rijtuigen aan liet Stationsplein alhier. Ingekomen 4 biljetten. M, Heuser f 312,50, J. C. Buijs f :«i7. J. de Jong f237.70 en J. M. Kcnscr I till. Gegund aan M. Rcuscr en J. C. Buijs. Gedurende eeltige avonden worden in hel gebouw der R. K. Werkt leden-Vereeniging mei een biograaf de Passiespelen van Ober- nmmcrgau gegeven, die zeer de aandacht trekken, lederen avond Is de zaal goed gevuld en worden de verschillende lalereelen aan dachtig gevolgd. Een duidelijke uxplltatlc gaal met de vertooning gepaard, Vóór «enigen lijd liet de heer O. Leef- lang. aannemer alhier, vlak hij de K. K. be graafplaats een bakkerij houwen, na van B. vil W, vergunning daartoe gekregen te hebben. De gezondheidscommissie evenwel waar schuwde hem, dat hij op kortcen afstand bouwde dan de begrafeniswet toeliet en klaagde Item ten slotte aan, toen hij door gegaan was met den bouw, zich beroepende op de verleende vergunning. De kantonrech ter veroordeelde hein thans tot eene hoete en gelastte hel afbraken van hel geheel vol tooide perceel. De uilslag van de Woensdag gehouden verkiezing voor leden van den gemeenteraad, District IGeldige stemmen 737; volstrekte meerderheid 36». J. W. van Achterbergt!, s. d. 143: 'A. Bruist, chr. hist, (altr.) 342; R. Frcudcnbcrg, chr. hist. 176; F', v. d. Goes, s. d. 158; II. A. v. Ree 136: R. P. A. van Rees, lib. 126; inr. V, H. Rulgers, antfrev. 203. Herstemming lusscheu de hccren: Bruist, mr. Rulgers, Freudenherg. v. d. Goes. District IIGeldige stemmen 610; volstrekte meerderheid 306. J. W. v. Achtcrhergh. s. d. 51»Joh. Alders Az.r.k. 183; B. H, A. Allcssic r.k. 248; Joh. Gerardts, r. k. (aflr.) 419; F. v. d. Goes, s.d. 82; mr. II. J. Tasman, lib. 84; mr. Th. M. Dersier, 103. Gekozen Joh. Gerardts. Herstemming tus- schen de hccrcn Alders en Allcssic. District III: Geldige stemmen 998; vol strekte meerderheid 300. J. W. v. Aehter- bergh, s. d. 225. F. v. d. Goes, s. d. 225. K. J. Perk lib. (altr.) 202, mr. V. II. Rutgers a. r. 1st. J. Th. Stoffers, lib. 50. L. Vlaan deren K. Pzn., lib. (aflr.) 173, W. v. Wes tering 42. Herstemming tusseheu de hecren Van Ach- terbergh. v. d. Goes. Perk en Rutgers. Vccnendaal. De jaarlijkschc bijen markt zal dit jaar plaats lichtten van 8 tut en met 12 Juli. Een grooie aanvoer wi Agenda van den Amersfoortsehen R. K. VOLKSBONI). Zondag 7 Juli ten II 12 uur Maandelijksehe vergadering, instal latie, verkiezing voor een afgevaardigde naar 's-Hcrlogcnhosch mcdcdeclingcn. Drunkhestrijdersgcnooischup HI-T KRU1SVKRBOND. Notulen, halljaarverslag penningmeester, benoeming van een commis sie van eerifieatie. behandeling der agenda van de a.s. „Sl. Mnrllnns" vergadering (14 Juli te Tiel). bespreking over een cvcutuccle fietstocht naar bedoelde vergadering. Medc- dccling over de „boottocht" van den R. K. Volksbond. Mcdedccliugcu, rondvraag en sluiting. Na deze vergadering, vergadering der leden van „Pius X." ook toegaugkelijk voor hen, die lid willen worden. „De Jonge Wacht", Afdeeling „B" Vergadering op Zondag 7 Juli len 6 uur op de bovenzaal der R. K. Militaire Ver eeniging. Agenda: I. Installatie. 2. Mcdcdeeliugen. 3. Rondvraag. 4. Lezing „Jan Smccs of 'I lorl van Sjakoo". Almanak der week. ZONDAG 7 Juli 7e Zondag na Pinksteren. Feest van het Kostbaar Bloed onzes lleeren, MAANDAG 8 II. Elisabeth. DINSDAG 9 II. II. Martelaren van Uorkum. WOENSD. 10 De 7 II. II. Broeders. Mart. N. M. DONDERD. 11 H l'ius I. I'aus eu Marl. VRIJDAG 12 II. Johannes Gtiulhertus. ZATERDAG 13 „II. Anaelelus. BURGF.RLIJKH STANDEN. Gemeente Amersfoort, van 27 Juni tot 4 Juli 1907. Gkiiorkk Loelje. d. van A. Uogcrijcn en F. van Meeleren. Willemlnajaeuba, d. van L. J. van Munster en J. Kuur. Anna Wil- hclmimi Maria, d. van II. J. Pijpers en T. C. van Doorn. Alida Antimin, d. van Peter van 'I Klooster en M. C. van Schalck. Roelof, z. van J. Mijnten en L. Berkloo. Heudrika Johanna, d. van G. E. Nellcstcin en D. Laurens. - Adrlana Cornelia, d. van A. L. Mans en C. Harlogsvcld. - Marino* Hendrik lis, z. van II. van de Wakker en M. Welling. - Aalbertus, z. van A. Wallet en en H. van Dijkhuizen. Elbert, z. van G. van Eeden en G. de Ruiter. Jan Willem, z. van C. MuIJs en R. Mnaterman. Cornells, z, van J. Ovoreem en J, M. C. Pot. - Auto- nius z. van T. Walervls cn T. M. J. Gerritsen. Carel, z. van A. van Eijs en C. van den Brink. Herman Gijsberlus, z. van C. I. van Gtnkel cn M. van Buren. Pctronclla Goor- truida Maria. d. van II. II. Thicrlj en G. M. van der Linden. Ilckkum. II, van Zijl en J. G. van de l.ngema.it. - J, F. Verbeek en J, J. Koens/. A. van Lunlercn en O. C. Meijer. K. G. S. Hemmes en B. M. Mnijcr. L. T. van Zwol cn J. M. van Altena. Getrouwd; u. w. van Sloolen cn J. II. van de Haar. I. J, H. M. Elllchrccht en J. F. de Vries. - A. Zoomcr en A. Groonu- cii5. 8| j. eeltig, van J. G. Koerlsen. - Dumulin, 74 j.. wed. van C. de Goeij. I J. Luijkx, 76 j., cchig. van E. A. van Gemeente Barncveld. t.no. v. d. Koekelt, gel), v, lireenen, z - G. Sandvoort, gel', de Mots, d. A. v. d. Heuvel, geb. v. Middendorp, z. II. Rijswijk, geb. v Westcrneilg, d. II. v. d. Heuvel, geb. v. d. Brink, d. Mastenbroek, geb. v. Mannen, z, (i. v. Leeuwen, gel', I'ranken, z. I), v. d. Hor, geb v. d. Pol, d. overleden F. Meijer, 92 j wedll. v. G. Dennenburg. (j. A. Schut. 2 mint. Gemeente Hoogland. Geboren: Joannes Adrianus, z. van II. van de Grootcvhccn en P. Tolboom. - Maria d, v. II. Kok en II, Hoogland. Susanna, d. v. A. van Vlijmen en M. Kuit. - Mnrga- retha Cornelia, d. v. P. Renkvrs en M. Steen- kamp. Petrus Willchrordus z. v. P. Boers- sen cn G. van den Heuvel. - Willem, z. v. R. van Gulik en J. M. Blcijcnhurg, Gemeente Soest. Geboren Dirkje, d. v.G.EIschotenJ.vnn 'I Klooster. - Petrus, z. v. E. (irllt en O. van Klooster. Getrouwd: G. C. Haverkamp en J.G.M. Maehwirth. Overleden: Jan van Es, 11 m. Pelrtts, Grill. Gemeente Hilversum. Geboren Wiihclinlna, d. van li. D. Post en S. llogcnhuul. - Hendrlka Louisa, d. van K. Witpecrd en J. Swagcrs. - Hermanns Gcrardus, van J. S. Witte en II. van 't Vcldl. - Pieter Johannes, i. van P. Prinsen en A, van Alphen. Ltibbcrtus, z. van J. Hcres eu G. Huisman. - Maria, d. van O. Westervcld en J. Nagel. - Neeltjc, d. van J. Koopman en N'. Volmer. - Klasina Maria Wilhelm inn. d. van II. Durlaudt en J. C. Overman. Veronica Catharina, d. vail C. Hocbbcc en T. Oud. Cornelia FTaneisea, d. van P. A, v. Gordingen en M. C. v. Schalk, Stchltje. d. v. A. A. Hogeudoorn en I. Kcmpe. Antonins Cornells, z. v. A. C. Mccuwscii en M. Bel. Theodora Geertruida. d. v. li. II. van Alphcn en C. E. Spies. Johannes, v. L, van Huissteden en C. Wallenburg. Flora Johanna, d. v. J. L. Wanders en M. I. II. II. F. Teuten, - Klasina Maria, d. v. II. Dorlandt en II. A. Theebe. I.ambcrtiis Henricus, z. v. II. Brouwer en J. l-'ennls. Maria Rc-rciulinn, d, v. li. Buurman en M van Vourthuijsen. Uilkcits. P. Dekker en L. Lnhruyêrc. J. van Essen en N. Krook. W. Boelhotiwer en L. van Willigenburg. O. de Heus en K. Does. P. Mackay en II. M. rie Hoer. Getrouwd: J, Ph. Blanken en C, ,M. Rich mond. - II. M. Mljnarcnds en E. van Wngc- niugeii. J. J. Suijk en J. E. van Bcmmclcii, W. Dekemn en J. G. van Htmrcn. overleden: J, II. Schilt, 56 j„ ongeil. n Volmer, cellij. van J. Kuopman 33 j. Gemeente Bussum. A. Kilmer. Arie.'z. van C. Hoenderdos èu I. J, Kennen. Jncohus Hcndricus, v. j. II. Jenstcr eu W. de Brtiljn. Yvonne Ga- hrielle Edoiiarde Marie, d. van A. II. j. van Barncveld tot Mathcna en baronesse de Ileus de la Znngrije. Simon Christiana Rcrnar- dus. z. v. F. Sprin Jl Gemeente Baarti. GEBOREN: Marvelis, z. van W. Bos en E. Kortenhosch. - Tennis, z. van G. v. tl. Pol en W. v. d. Beek. - Pieter. z. van J, A Zonneveld en A. van Manen. - Pieter Be rend, z. van D. Banning cn J. Bolschrnever Jan. z. van J. Vddhuyscn en M. J. A' Dutck. Getrouwd: J. Withaar en II, Govern. Overleden: M. E. de Jong, eehtgen, van M, S. Wngeiter. - C. v. Daatsvlaai. al eeltig, van J.J. Quint. Gemeente Laren. Geboren Susanna Wilhclmhta^ Julia J. ten Kroode en W. M. Dekker. Krijn van Aken, (53 jr.. wedn, Gemeente Naardcn. GEBOREN: Christina Gerarda, d. vanJ. Vos en II. de Wit van Huissteden. Ant-uin, van A. Schipper en E. Huisdier. Mar grietje. d. van 1'lt. Borrcman eu T, Bro'iwer. Esther, d. van S. P. I. A, van Hoogstra ten en J. J. Croll, - llentlrlka Petrottella, d. van B, v. d, Hulst eu A. Westland. Gerrit, z. van (i. van Dijk en J. M. Huisdier. Julian, i. van J. v d. Akker en G. Sikkiug Getrouwd: L. I". de Beaufort en C. J. Boisscvain. Overleden Jannetje Fokker. 82 j„ wed. van J.'Bossenhroek. Gemeente Nijkerk. üeborun Aalt. z. v. A. Veldhuizen en W. v. d. Pol. Hermanns, z. van <i v. d. Beek i-n M. Niebcck. Ondertrouwd S. ten Bosch en P. Ham burger. OVERLEDEN: (i. W.ilct, gelt, met (1. Dop- lienherg, 21 jr.

De Eembode | 1907 | | pagina 5