Tweede Blad „DE EEMBODE" 3 Augustus 1907 sse A. J. VAN MUNSTER. Aannemer van Begrafenissen. Kampstraat 62, Op verzoek van hooggeachte zijde zullen voortaan het Epistel en het Evangelie van den eerstvolgenden Zondag, benevens eene kerklijst, vermeldende de kerkelijke diensten in den loop der week, in dit blad worden opgenomen. Voorloopigte dezer plaatse. XI. Zondag na Pinksteren. Les uil den eersten brief van den H. Apostel Paulas aan de Corinlhifrs. XV. 110. Broeders, ik herinner u hei Evangelie, het welk ik ii verkondigd heb, en gij ook hebt aangenomen, waarin gij ook slaat, en waar door gij ook zalig wordt, indien gij het houdt, gelijk ik het u verkondigd heb; anders hebt gij te vergeels het geloof aangenomen. Want ik heb u vooreerst overgeleverd, hetgeen ik uuk ontvangen heb, dat Christus, volgens de schrift, voor onze zonden gestorven isen dal Mij begraven, en ten derden dage verrezen is volgens de schrift; en dat Hij gezien is van Cephas, en daarna van de elf. Vervol gens is Hij van meer dan vijfhonderd broeders te zamelt gezien, van welke velen nog leven en eenigen reeds ontslapen zijn. Daarna is Hij van Jacobus gezien, vervolgens van al de Apostelen, en ten laatste van allen is Hij ook gezien van mij, die als een misboorling beu. Want ik ben de minste der Apostelen, en niet waardig een Apostel genoemd te worden, omdat ik de Kerk Gods vervolgd heb; maar door de genade Gods ben ik, het geen ik ben, en Zijne genade is In mij niet Ijdel geweest. EVANGELIE volgens den H. Marcus. VII. 31—37. In dien tijde vertrok Jesus van de grenzen van Tyrus, en kwam door Sidan, midden door het land der tien steden, aan de zee van Galilcu. En zij brachten hij Hem iemand, die doof en stom was, en zij verzochten Hem dat Hij hem de hand wilde opleggen. En Hij nam hem ter zijde van het volk, stak Zijne vingers in dcszclfs ooren, en op den grond spuwende, raakte Hij daarmede deszelfs tong aan. en naar den hemel ziende, verzuchtte Hij, en zeidc tot hem; Effcla, dat is, wordt geopend. En terstond werden zijn ouren ge opend. en de band zijner tong werd ontbon den. en hij sprak wel. Toen gebood Jesus hun, het aan niemand Ie zeggen. Maar hoe meer Hij het bun verbood, des Ie meer zij het verkondigden en des Ie meer zij zich verwonderden, en zeiden: Hij heelt alles wel gedaan; de dooven heeft Hij doen hooren, en de stommen doen spreken. XERKELIIKE DIENSTEN li AMERSFOORT Van 4 tot II Augustus. PAROCHIE VAN O.L.VR. HEMELVAART. Lange Gracht. Zondag, 4 Aug. verjaardag der Pauskeuze van Z. H. Pius X. Zondag II. II. Missen halfzeven, halfnegeu, om tien uur Hoogmis. Namiddags halfvicr Kruiswegen Lof,5uur Congregatie van de H. Familie. De zelatricen van de penningvcrccniging voor de nieuw te bouwen kerk worden ver zocht na de Hoogmis de gelden aan de pastorie af te dragen. Maandag tien uur II. Dienst op het O. L. Vr. Kerkhof. Dinsdag acht uur II. Antonius-Mis. Donderdagavond zeven uur Lof, Gedurende de weck de H. II. Diensten zeven, acht en negen uur. PAROCHIE VAN DEN H. FRANCISCUS XAVERIUS. Zand. Zondag H. H. Missen halfzeven, acht en elf uur, om halttien Hoogmis. Namiddags 2 uur Catechismus, 3 uur Ves pers, 5 uur Conferentie. Door de week de H. Missen op den ge- Zaterdag r Lof. Almanak der week. ZONDAG 4 Aug. I Ie Zond. na Pinksteren. H Dominicus. MAANDAG 5 O. L. Vr. ter Sneeuw. DINSDAG 6 Gedaanteverandering O. II. WOENSD, 7 II. Cajctanus. DONDERD. 8 II. II. Cyriacus. Largus en Smnragdus. VRIJDAG 9 II. Romanus. N.M. ZATERDAG 10 II. Laurcntius. Plaatselijke Berichten. Baarn. In de Woensdagmorgen gehouden vergadering van den gemcenleraad van Baarn werden de geloofsbrieven van de Itceren A. A. Stoker, H. Daalsclaar, jlir. mr. J. W. H. Rutgers van Rozenburg, II. Ilomsveld en C. Seldenrijk onderzocht en werd tot hun toe lating besloten. De gemeente-rekening, sluitende met een batig saldo van 116143.285 werd in handen eener commissie van onderzoek gesteld. Besloten werd met ingang van I Septem ber a.s. het 3-ploegen-stclsel aan de gasfabriek in te voeren. Tot makelaar in roerende goederen werd benoemd de heer J. Groenhuizen. De behandeling van het request der plaat selijke boekhandelaren, om voortaan de le vering van schoolhehoeflen bij toerbeurt te gunnen aan de te Baarn gevestigde boek handelaren, werd na ruime discussie aange houden tot de volgende vergadering. Bij de rondvraag klaagde de heer Bleker Caarten er over, dat door het toestaan van hel houden eener kermis in hel Oranjepark gedurende 6 dagen, feitelijk de kennis weer is ingevoerd, wat niet de bedoeling is geweest. Hij behield zich voor om in een volgende vergadering een motie in te dienen om te verklaren, dat de Raad een dergelijke kermis niet wcnschl. Voorts klaagde hij over den dienst der ge meente-reiniging, speciaal wat betreft het schoonhouden der wegen. Ook de heer Van der Veen had daarover klachten en wenschtc een reorganisatie van De Voorzitter zeide overweging in de com- De meisjes-leerlingen der R. K. School maakten Dinsdag een reisje naar Arnhem. Een gedeelte van de stad werd bezichtigd, een bezoek gebracht aan Sonsbeek, waarde verschillende waterpartijen de bewondering van hel jonge volkje gaande maakten. Na een stevig middagmaal werd een boottochtje heen en terug gemaakt naardeWesterbouwing waar allen zich in den speeltuin kostelijk vermaakten. Tc ongeveer tien uur arriveerden zij weer aan het station der N. C. S. en keerden in vroolijke stemming huiswaarts. Laren. De legerplaats alhier zal van 3 tot 17 Augustus betrokken worden door circa 100 man van het korps dei Nederlnndsche Weerbaarheids-Vereenlging, onder bevel van den reserve Ie luitenant J. W. Klein, com mandant van het korps. Dinsdag werden van gemeentewege ver schillende hooibergen gepeild. Hij irin dezer werd de tuestand zóó gevaarlijk gevonden, dat onmiddellijk tot omzetten moest worden overgegaan. De brandslangen werden aange schroefd en uitgerold. Gelukkig kon 'I werk geschieden zonder dat water behoefde te worden gegeven. Naarden. De heer J. Kolfij, onderwijzer aan den School met den Bijbel, slaagde te Arnhem voor het examen honfdactc. Aan mevr. Sack- van den Dag te Am sterdam, als zijnde de duizendste bezoeker van de tentoonstelling van Goolsche Oud heden, is een souvenir uitgereikt, bestaande in ven fraai schenkblad, waarop een afbeelding van de Utrcchtschc Poort. Zondagmorgen wilde de heer B. den afsluitboom onder de brug bij de Amstcrdam- sche Poort openen en zou zich daartoe per roeiboot heen begeven, toen door het uit stappen van zijn zoon de boot begon Ie schommelen, en de heer B. te water geraak te. Geholpen door zijn zoon, wist hij weder op het droge te komen. Van hel zoo gruotsch opgezet plan.de Gooischc Dag" met zijn luisterrijk programma znl niets komen, daar de hceren J. H. Maas. P. II. A. van Aken en H. A. Arcntscn aange zocht tot het vormen van een commissie voor dien dag, daarvuor hebben bedankt. Het be stuur van Naarden's Belang, blijkbaar ont moedigd door deze terleurstclling, heeft iu zijn vergadering van 29 dezer besloten, niet verder op deze feestviering in te gaan. Blaricum. In de vergadering der Commissie tot wering van schoolverzuim van Maandag avond j.l. werden respectievelijk tot vuurzft- ler en secretaris herkozen de hceren A. Hosang en A. Veldhuis. Eemnes. De gemeente is thans door aan koop van het huis van den vrocgcren ge meente-ontvanger in het bezit gekomen van een perceel, dat zich uitstekend leent tot raadhuis. De omgeving is een halve II. A. groot. Men heeft dus terrein genoeg om een ziekenbarak op te richten, waaraan behoefte Door een visschvr werd Maandagmid dag een vrij groote bot in een der waaigaten van den polder gevangen. Dit geval vertoont De hooibouw is, wat de voorsnede be treft afgeloopcn. Over de kwantiteit is men zeer tevreden. EK- kwaliteit kon heter zijn, maar daarvoor waren er Ie weinig zonnige dagen. Het hooi broeit sterk, zoodat bieren daar reeds een berg moest uitgehaald wor den, teneinde brand Ie voorkomen. De ziekte in de aardappelen, die zich de knollen aangetast, zoodnt de oogst van dit produkt niet mee zal vallen. Zij, die vóór Augustus hun achtjarigen dienstplicht hebben vervuld en in de termen vnllrn om over Ie gaan tol de landweer, moeten zich vuor 31 Aug. e.k. in persoon vervoegen bij den burgemeester hunner gc- gehcchten verlofpas. Personen, dlc in het buitenland vertoeven, zenden per aangctcc- kenden brlefgenocmd hoekje aan den burge- Ten huize van de Ecrw. Zusters werd Zondagmorgen eene vergadering gehouden van het bestuur der hocrcnlecuhank. Uil hel verslag van den kassier hluek duidelijk, dat de bank in zeer gunstige omstandigheden verkeert. Hussum. De Commissie lot viering van den Koninginnedag, heeft haar feestprogram ma voorloopig als volgt samengesteld: Zaterdag 31 Aug. 's morgens 8 uur, aubade, uit te voeren door de Harmonie .Crescendo" 9 uur optocht der schoolkinderen en deel nemers aan den wedstrijd van versierde fiet sen, sport- en bokkenwagens, naar het raadhuis, waar de officieele ontvangst znl plaats hebben. 10 uur beginnen de kinderspelen in het Wilhelmlnapark, opgeluisterd duur muziek, waar ook de keuring der versierde fietsen, sport- en bokkenwagens zal plaats hebben; l'/i uur volksspelen in hel Wilhclniinapark voor personen boven de 18 Jaar, tegelijker- lijd ringrijden op fietsen voor jongens en meisjes. Ook zal de gyinnastiekverceniging van de Volksweerbaarheid medewerking ver- Verder zullen in liet Prins Hendrikpark vlieger-wedstrijden plaats hebben, waarvoor door eenlge ingezetenen prijzen worden uit geloofd. 's Namiddags vuetbal-wedstrijd van „Allen Weerbaar" tegen ven der beste clubs van liet land; van l'/t tol 3", uur matiniiopden Brink; 's avonds 7'/i uur lichtstuet. Daarna concert op den Brink, en ten laatste, als de geldmiddelen goed toevloeien, vuurwerk op Mej. R. B. Mcyhcrgcn alhier is geslaagd voor de akte Engelsch M. O. De heer A. v. d. Woudc, alhier, deed te Deventer met gunstig gevolg examen voor de houfdacte. Het rijwiel, dat tijdens de kermisdagen, door een onbekende achtergelaten, als ge vonden voorwerp ten politie-hurcele werd gedeponeerd, is dezer dagen, door naspeu ringen der politie, herkend als toebehoorend aan een heer uil Friesland, wien het was ontstolen. De dader van dien diefstal is unbe- Ten nadecle van den heer W. is een rijwiel vermoedelijk ontvreemd. De gemeente politie is er mede in kennis gesteld. Ecnige niel-trekkende erfgouiers alhier zijn voornemens zich tejorganisecren. Tol dit duel zal Dinsdag a.s. eene vergadering worden belegd in de zaal van mej. de wed. Wichman aan de Brinklaan alhier. Hilversum. In de Dinsdagavond gehou den vergadering van de Commissie voor de Kinderfeesten op Koninginnedag kon nog geen vast programma worden vastgesteld. Verschillende plannen werden besproken met het gevolg dal, blijken de kosten niet te overdreven, hel volgende zal worden uit- Hct vertonnen van een bioscoop, oplating van luchtballons, terwijl ook de goochelaar niet zal ontbreken. De kinderen zullen zoo mogelijk worden onthaald op limonade en krcntchroodjcs. De Lco-I'anfarc zal op liet feestterrein (de Schuitersheidc) een matinee geven, terwijl ook eenige orgels hunne tonen Itoffertjeskramen op het terrein geplaatst worden. De heer W. Kooiman, die de leiding der aubade op zich neemt, zal worden ultgcnoodlgd met zijn leerlingen eenige nummers ten gv- hoore te brengen, terwijl de onderwijzers en onderwijzeressen der verschillende scholen worden aangezocht Ie willen medewerken tot het handhaven der goede orde. Ten overstaan van notaris G. II. van Haastert had Dinsdagavond de herveiling plaats van een blok van 3 hulzen gelegen aan de Naarderstrant, no. 38, 4(1 en 42. De perceelen werden verkocht voor de som van (0410. Kuuper de heer R. Mouw. Ecu huisje gelegen nabij de Kvrkelauden aan de Vaart, werd verkocht aan den heer O. Gijzel, voor f 602.— Op de Woensdag gehouden veemarkt waren aangevoerd 85 koeien, 105 biggen en 9 schrammen. Er was een tamelijke handel. De heer J. C.Gulchcr.hurgemcestcrisgis- teren Vrijdag, in deze gemeente teruggekeerd en zal Maandag zijn functie weder hervatten. Bij Koninklijk besluit van 27 Juli 118X7. no. 34, is, met ingang van dien datum, he 's Rijks schatkist, de' heer Th. Sanders, alhier, werkzaam ten kantore van den betaalmeester te Breda. Mej. E. E. J. Helderman, alhier, slaagde Dinsdag te 's-Gravenhage voor de acte Engelsch A. (M, O.) Zeist. Dinsdag werd in het cafó Havens alhier door de commissie vuor het op 13 en 14 Aug. as. te houden concoursvoor harmonie ën fanfarcgezclschappen aanbesteed het bou rn en verdere be timmering. Het werk werd gegund aan den laagsten inschrijver, den heer II. van der Zij den jr. alhier. - Met ingang van I October a.s. zijn tot agenten van politic 3 kl. alhier benoemd J. Fenijn marchaussee te Roosendaal, G. Wal green inarchaussec Ie Wolvcga, J. A.l.cen- houts marchaussee te Helmond, C. v. d. Steenhoven, agent v. politie Ie Middelburg. Nijkerk. In de nabijheid van Hooglander veen is Zaterdagavond een koe van Willem Wallet uit 't Holkerveen door den trein aan gereden en gedood. In de Woensdag gehouden raadszitting is besloten de tweede openbare school met 2 lukalen te vergrooten, waarvan de kosten geraamd zijn op f3500. Aan de tweede openb. school zijn benoemd tot onderwijzeres Mej. D. Egbers, tot onder wijzers de hceren J. Jansma en H. Wcsterop. Het voorstel van den heer v. Heil, in de vorige vergadering ingediend (thans cenigszins gewijzigd) om bij eventueel vertrek of over lijden van een der gemeente-veldwachters de verordening en de gent- bcgrooting zoo te wijzigen, dat de opengevallen plaats niet weder vervuld worde, werd met 9 tegen 4 Aan den gem. veldwachter Klein werdccn gratificatie verleend van f 50 voor bewezen extra-diensten. Putten. Hier in de gemeente, te Ermelo en Harderwijk is de muilkorvcnwet weder in toepassing gebracht en rullen de honden weder vier maanden gemuilkorfd moeten zijn. Ouk voor de gemeenten in den omtrek verwacht men deze hernieuwde afkondiging. De oorzaak hiervan moet men zoeken in hel geval, dat zich de vorige week op het landgoed Groot Sprlel van jlir.' Meyer alhier voordeed. De hond van een daar logeerenden neef werd door een losloopenden hond ge beten, die op zijn beurt zijn meester heeft aangevallen. De loge1 is thans naar Parijs vertrokken ter behandeling en de zwervende hond opgespoord, afgemaakt en ten onder zoek opgezonden. Ook de vrouw van G. van Donkersgocd en het dochtertje zijn door ven hond aange vallen en zou gebeten, dal geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. Bij de beide Sanatoria voor longlijders alhier, Is tot administrateur benoemd de lieer Ph. Silvergielcr Hoogstad, gep. kapitein der infanterie van het O.-l, leger te Ginneken, oud-administrateur der rijks-hospitalen in West-IndiS. Hnrderwllk. Bij het te Amsterdam gehou den Groot Nationaal concours van Harmunle- en Fanfarecorpsen heeft de Harmonie alhier in de afdceling „uitmuntendheid Harmonie," stuk naar keuze: „Fest Ouverture," een ver guld zilveren medaille (4e prijs) verworven. De heer P. C, R, F. Dahmcn, is Dinsdag geslaagd voor het tweede gedeelte van 'I notarieele examen. Rarnevcld. Bij een paar personen aan het Moleneind alhier, is dezer dagen geld ont vreemd. Hoewel de politie een streng onder zoek heeft ingesteld, is het haar nog niet rnugen gelukken den dndcr of daders op tv sporen. Bij Koninklijk besluit Is agrcatic ver leend aan de opklimming van den eerste- kapilivl-ridder, A. W. J. J. baron van Nngcll tul jongsten commandeur. Door den commissaris der Koningin in Gelderland Is voor du gemeenten Barueveld, Ermelo en Nijkerk hel bevel tol muilkorven der honden gedurende 4 maanden uitgevaar digd. Door de betrokken burgemeesters is zulks reed» geschied voor de gemeenten Putten en Harderwijk. Agerulu van don Ainersfoortschcn R. K. VOLKSBOND. Zondag 4 Augustus te II uur contributie, ten 12 uur Maandelijksche Vergadering, Installatie, Verslag Bondsbesluursvergadering Concept Coöperatieve Levensverzekering, Katholiek Sociaal Congres. 385e STAATSLOTERIJ. EERSTE KLASSE. Trekking van 29-31 Juli en I Aug. 1907. (ItiOO Loten). Ten kantore van den Collecteur A. C. R. O. I.EINWEBI'.R te Amersfoort (Breedeslraat 22) zijn aan de navolgende nummers te beurt gevallen Prijzen van 120. 947 UI75 1703 2320 2331 2352 2313 3219 3228 3321 5494 5503 5504 5509 5513 5617 5537 11042 11048 11066 II0T2 11075 11077 11413 11415 11422 11425 11427 II131 11437 14906 14015 14919 14928 16086 16092 16715 16731. Te zanten 38 prijzen. De tweede klasse trekt van 12-15 Aug. 1907. 385e STAATSLOTERIJ. Iste KLASSE. Ten kantore van den Collecteur A. MA RIN te Amersfoort, Oldenbameveldlaan 30. lijn aan de volgende nummers te beurt gevallen Prijzen van 120. 753 704 775 1253 1675 1867 2255 3321 3331 3346 9114 9231 9230 12002 14906 14815 14910 14926 IÜ080 16002 16166 16945. BURGERLIJKE STANDEN. Gemeente Amersfoort, van 25 tot 31 Juli 1907. Geboren Andries Simon, z. van G. Jonker i J. Visser. Jacob, z. van P. L Aalten t H. D. Nijehoer. Hendrikus Elbertus, van F. J. Kisner en F. C. Bauland. Hendrik, z. van II. D. van Zanten en A. van Brakel. Jan Chrlstiaan, z. van O. van Duinen en J. J. van der Pol, Poter, z. van M. van Barrevcld en B. Langras. Pctro- nclla, d, van J. Rintel en F. Rnscnbaum. Adrlanus Alhcrtus, z. van A. van Doornik en A. van der Geld. Wilhelmus, z. van e, Arler en M, van Ruitenbeek. Johanna Julia. d. van A. Dijkhuis en G. C. de Kruijf, - Johannes Antonius Willem Frederik, z. van J. A. Ruifrok en J. de Lange. - Wil helmus Cornells, z. van W. Mostertman en W. C. Kraanen. - Wilhclmiiin Hcnrit't, d. van A. van de Kamp en C, Huberlse. - Johanna, d. van C. F. Folmer en II. Paltand. Hermlna. d. van T. van den Elsknmp en T. Klokkcmcijcr. Roelof Johannes, z. van G. Craunen cn J. A. van Apeldoorn. ONDERTROUWDA. Klein cn e. KlIJn. - I. Jansen en C. J. Vlal. G. (i. Laun en r. F. A. M. Lange. J, l.ahlnns en H. Hecre. Bovec en M. Voskuilen. - S. Kerkhof cn P. Kuijcr. K. Miner en C, van't Wel - j. f Lodewijk en A. Af. Nlcuwcnhulzcn, O. Prins en R. J. Radcrsma. Overleden A. tl. van Ec. 3 w. M. A. van de Üarslkamp, 2 j. D. L. van Pullen, 2 j. - P. de Winter, 87 j.. wedr. van E. van der Geld. A. M, Corlie, 69 j.. wed. van C. Otte. - A. van de lloet. 63 wed. van P. van Dijk. Gemeente Barneveld. Bevallen: M. v. Bruggen.geb, v.d.Kleut, d. - A. Pannekoek. geb. Roskam, z. H. Doppenherg, geb. Oherlnk, d. K. Boeve, geb, v. d. Koot, d. E. l. Verhoef, geb. Jansen, z. W Blankespoor, geb. Ilaze- leger, d. Ondertrouwd: O. Roscboom, cn C. v.d. Heuvel. Gehuwd: D. v. Ravenhorst met II. v.Dijk- Itorsl. - C. E. v. Ruitenbeek, met M. II. Willcmars. Overleden: D. van Butselaar, 81 J. wed. van G. v. Ham. Gemeente Hilversum. Geboren: Martha Francisca, d. v. D. v. Dieren en S. Oostcrbaan. - Pletcr, z. v. J. Jansen en G. Das. - Gcrrit, z, v. H, Muller A. Bruggink. Qijsbcrtux, z. v. M. v. F.s- A. Maks, Elisabeth, d. v. A. J. ■I A At IC UiiliIxr.OL (■■•.,11 Tabak en A. M. S. Holderdik. Oer ril. z, v. G. Bruins en C. Boonackcr. Hilletjc, d. v. A. Vcltmaii en S. Jansma. - Johannes Theodoras Aloysius, z. v. A. de Jong en D. Dorlandt. - Hendrik, z. v. li. Heerschop cn M. E. de Krult. Anna Eefjc Maria, u. v. J. F. Oorschot en M. v.Rhecnen. Hendrik, z. v. H. Stoffers en R. Mulder. - Sijmcntjv. d. v. W. Bakker en S. Splint, Corlina Catharina, d. v. G. v. d. Berg en D. Wouters. Jacob, z. v. C. I. Wicland cn M. Lamme. Maria, d. v. J. Ovvrgnnuw en B. Bol, ondertrouwd: J, Engelen en A. A. v. Duijnhoven. Q. tl. Schoondcrbcck en II. Reljcrs. getrouwd: L. Leljdesdorff en H. C. de Vries. v Velsen en v. Lent. OVERLEDEN: A. v. d. Pol. 5! echtg.van II. v. Wllgcnhufg. - D. J, Dronkcrs, 33 j. cchtg. van N. M. W. Zantvuort. Gemeente Bussum. Üeuoren: Oijshertlm Hcndrika, d. v. J Rigler en M. Vos. - Martina, d. v. A. K. Wittop Koning en A. v. Wezel. Clasina. d. v. N. Wortel en H. Brouwer. - Maria Sophia, d, v. J, P, v. de Berg en A. Vecnstra. Ikellna Amoldlna Ruclofjna, d. v v. Wulfen. - ...migje, d. v. S. Ifree cn C v. Eist. Jacob Pieler. z. v. P, Visser en T. Groot. Ondertrouwd: A. Leljcnhorst en J. Pan der. - J. Dekker en F. de Prauw. Getrouwd: W. Vos en G. Rebel. Overleden I. I. Klsjes, 8t wonende te Apeldoorn. O. J. Langclaar. 3 j. Gemeente Nijkerk. Geboren: Ocrrttjc. d. v H. v. d. Berg en E. v. Moorselnar, Jacob, z. v. R. Mulder en J. v. Goor. Cornelia, d. v. J.v.Schalm en G. v. d. Bunt. Gcrrll, z J. Nljboer cn P. Schipper. - Johanna Ueertruida, d. v H. Peer en M. Mouw. Ondertrouwd: R. Oljtcnhcek en K.Man nessen. J. v. Norden. en A, v, d. Veen. II. Duit» en II. Holier. - J. H. Rculmunn en J. Chr. Boorsma. R. Hulnlug en M. Chr. J. Boorsma. Overleden: w. v. d. Brink. 2 O. v d. Bor. 59 j.. gelt, met M. Vcddcr J. .Mul der. I. d. At. Ruitenbeek. 54 j.. geh. met H. Schipper. A. v. Wineoop, 15 d. Gemeente Naarden. geboren: Johannes, z. v. J Voogt en E. Halma. Johannes l'ranclscus, i, v' J. ten Plcrlck en li. Zoomcr, Dirk, z. v. W de '"'getrouwd: A. d. Herderen A. M. Blocme. Overleden: A. Schipper I m. Gemeente Baarn. Geboren Cornelia, d. v. S. de Zoete en E. Kooij. Aalt Antlionic, v. B. v. Atond- frans en At. Oullker. Jacob, z. v. C. v. Kasteel en g. M. v. d. Steen, Kvcrt. z.v. R. J. Jansen en M. Bakkcnis. Ondertrouwd: J. Brcnkman en N. Vos. overleden: II. Klein Obblnk. 12 j, - J. Veldhuijsen, 4 w. Gemeente Soest. Geboren Antunia, d. van I'. Schwegli en A, Janmant. Hendrik Willem Ge z. van H. W. Baner eu Kamphorst. Üljsbertus, z. van W. Hassclhach cn C. Sukel. Ondertrouwd. J. Dekker» en g. J. de Kruijf. Getrouwd :R. de Bruin, wedr. vanj. vandc Pof en P. van Doorn, wed. van A. J. van Rossiim. Overleden B. Ordeman, 78 j. eclttg. van A, J. Muller.

De Eembode | 1907 | | pagina 5