Tweede Blad „DE EEMBODE" 31 Augustus 1907 A. J, VAN MUNSTER. Aannemer van Begrafenissen. Kampstraat 62. XV. Zondag na Pinksteren. Les uil den brief van den H. Apostel Paulus aan de Galaten. V. 25. 26—VI, 1—10. Broeders indien wij door den geest leven, laten wij dan ook door den geest wandelen. Laten wij niet begeerig worden naar ijdcle eer, elkander tergende, elkander benijdende. Broeders, ook zoo iemand door eene misdaad overvallen wordt, onderricht hem, gij, die geestelijk zijl, met eenen geest van zacht moedigheid geeft acht op u zeiven, opdat ook gij niet bekoord wordt. Draagt elkanders lasten, en alzoo zult gij de wet van Christus volbrengen. Want indien iemand meent iels te zijn, daar hij niets is, die bedriegt zich zeiven. Doch een ieder beproeve zijn eigen werk, en aldus zal nij in zich zeiven alleen roem hebben, en niet in een ander. Want een ieder zal zijn eigen last dragen. Hij, die in het woord onderwezen wordt, dcclc van alle goederen mede dengene, die hem onderwijst. Bedriegt u nietGod laat zich niet bespotten. Want hetgene de menscli zal gezaaid hebben, zal bij ook maaien. Wie namelijk in zijn vleesch zaait, zal ook van het vlccsch het verderf maaienmaar die in den geesl zaait, zal van den geest het eeuwig leven maaien. Laten wij dan in het goed doen niet bezwijkenwant, indien wij niet bezwijken, dan zullen wij te zijner tijde inaaien. Laten wij dan, terwijl wij tijd hebben, goed doen aan allen, maar bijzonder aan de huisge- nooten des geloofs. EVANGELIE volgens den H. Lucas. VII. 11-16. In dien tijd ging Jesus naar eene stad. genaamd Nairnen zijne leerlingen, en eene talrijke menigte gingen met Hem. Als Hij nu de poorten der stad naderde, zie daar werd een doodc uitgedragen, een cenige zoon zijner moeder, en deze was weduwe, en veel volk uit de stad was bij haar. Als de Heer baar zag, werd Hij door medelijden met baar bewogen, en zcidc tot haar: Ween niet. En Hij naderde, en raakte de baar aan. (De dragers stonden intnsschen stil.) En Hij zcidcJongeling. Ik zeg u, sta op. En de dooiie En Hij gal hem aan zijne moeder. Vreezenu beving allenen zij verheerlijkten God, zeggendeEen groot Profeet is onder ons opgestaan, en God heeft zijn volk be- KERKELIIKE DIENSTEN IE AMEHSFOOBT. Van 1 lol en mei 8 September. PAROCHIE VAN O.L.VR. HEMELVAART. Lange Gracht. Zondag de H. Missen half zeven, half negen uur, om lü uur Hoogmis. Kwart over twaalf en half drie Catechismus, half vier Kruisweg en Lof. 5 uur Congregatie van de H. Familie. De Zelatricen van de nieuw te bouwen kerk worden beleefd verzocht na de Hoogmis de maandelijksche giften aan de pastorie af te dragen. Dinsdag acht uur gezongen Antonins-mis. Donderdag 7 uur Lof. Vrijdag acht uur gezongen fL Mis, zeven uur Lof, Deze wc k H. Missen zeven, acht en negen PAROCHIE VAN DEN H. FRANCISCUS XAVERIUS. Zand. Zondag de II. Missen te half zeven, acht en elf uur en half tien de Hoogmis. Te 2 uur Catechismus, 3 uur Vespers, 5 uur Conferentie. Catechismus op de gewone dagen. Vrijdag, Iste Vrijdag der maand, 's morgens 8 uur gezongen II. Mis, 's avonds 7 uur Lof. Zaterdag, 's avonds 7 uur Lof. Almanak der Week. MAANDAG 2 11. Stepltanus. DINSDAG 3 II. Kemaclus. WOENSD. I - It. Rosa. HONDERD. 5 II. Laurentiu: Plaatselijke Berichten. Soest. Bij de Maandag gehouden verkie zing van dón lid van den Gemeenteraad werden uitgebracht Ie Soest 354, teSoesler- herg 42 stemmen. Van onwaarde verklaard te Soest II biljetten. Geldige stemmen 388. Volstrekte meerderheid 105. Hiervan verkregen de boeren J. Z. de Bruin te Soest 24. te SoeSlerbcrg 4 si.P. Floor Ie Soest 148, te Soestcrberg 7 St.; A. G. Wilkens te Soest 174, te Soestcrberg 31 st. Zoodal gekozen is de lieer A. Wilkens met 205 stemmen. 'lot deelname aan de feestelijkheden op Maandag 2 September e. k. hebben zich Voor den groolen vliegerwedstrijd 25, voor den kleinen vliegerwedstrijd 26, voor tobbe- stekken 27, voor sprietloopen 26. voormast- klimmen 17, voor ringsteken per fiets 28, voor tonkruicn 19, voor blaastrappen 21 en voor kockslaan 17 personen. Ook zullen een caroussel en een poffertjes kraam op het terrein aanwezig zijn. Zaterdag jl. had onder veel belangstel ling en deelneming de plechtige begrafenis plants van den heer L. J. Kuijper alhier. Uit den enormeu toeloop van geloovigcn en andersdenkenden, die de laatste eer aan den overledene wenschten te brengen, bleek, dal deze vele vrienden en vereerders telde. Zij nog meer wordt liet verlies gevoeld door de armen, wier milddadige weldoener hij was. Moge God den overledene reeds beloond hebben voor al het goede, den armen be wezen I Een vijftal prachtige kransen dekte de lijkbaar. Dat met de nieuwe verordening op de Brandweer niet te spotten valt, heeft een brandwccrplichtigc alhier ondervonden, die niet aan de ojirocping van B. en W. tol het Op de voordracht van B. en W. I neming van een Hoofd der Openbare L cliool alhier zijn geplaatst de heeren No, 1. S. Snijders te Winterswijk. No. 2. S. Hoekstra te Sijbekarspcl. 3.J. v jolden v J. II. Corporaal l If Cz. te Mcliss i schob Uanrn. De gezondheids-commissie beeft een schrijven gericht tot den hoi spccleur der Volksgezondheid in de prol Utrecht, waarbij zij de aandacht van ambtenaar vestigt op het vraagsiuk vi stofplaag, veroorzaakt door de in grooter aantal over onze wegen voortsnel Dal duu :r ge vaarlijk zijn geworden, zoo zegt zij, en dat door de opgejaagde stof wandelaars en rij tuigen van de grootc wegen dreigen verjaagd te worden, zijn feilen, waarmede de gezond- lieids-conimissiSn zich niet hebben te bc- Het vraagstuk, zoo meent zij, heeft echter ook hctcckcnis voor den gezondheidstoestand. De wolken, stof die op de groote verkeers wegen worden opgejaagd, dringen door in neus, keel en longen van aanwonendcn en voorbijgangers. Dat hierdoor slijmvliesoiit- stckingen en longaandoeningen kunnen ver oorzaak! worden, behoeft, volgens de coni- opgejaagde slof lallooze' iiifecliekienieii kun- wordt bevorderd. Het is op grond van deze overwegingen, dal de commissie den hoofdinspecteur ver zoekt, dit vraagstuk ter sprake te willen brengen bij den Ccntralcn Gezondheidsraad, opdat deze raad moge overwegen of, cu zoo ja. welke maatregelen ter bescherming van de volksgezondheid tegen bedoeld gevaar le nemen zouden zijn. en casu quo de aan dacht der regeering op die maatregelen te vestigen. Aan alle gezondheidscommissie!! is een afdruk van deze circulaire toegezonden, met verzoek elk voor zich een dergelijk schrijven te richten tol den hoofdinspecteur, waaronder Reeds hebben vcrschcidcnen zich gehaast aan dit verzoek gevolg te geven. Toen Dinsdagmorgen een vrouw alhier hel bed; uitstapte, sprong een z.g. spalader, mei hel treurig gevolg, dat zij, daar inmid- enccskundige hulp niet I, tengevolge v. i bloei Aan de loslating van postduiven op lieden, Zaterdag in hel Oranjepark, des mid dags om twaalf uur wordt door de volgende verecnïgiiigen deelgenomen: Op goed Ver trouwen, Den Bosch; De Zwaluw, Vuglit; De Snelpost, Utrecht; De Zwaluw, Utrecht; Williclminnpost, Amsterdam De Valkenier, Leerdam; Bliksemsnel, 's Hecrenbcrg; De Maasstad. Rotterdam; 't Westen, id.; De Luchtbode, id.; Willielmina, id. Nog sneller, OosterhoutLa Vitesse, Eindhoven; Pro l'atria. Oss. Er zijn I verguld zilveren, 9 zilveren, 4 bronzen medailles en prijzen in geld lot een totaal van f24, 135 en f50 be schikbaar gesteld. De vcreenigiug, die het grootste aantal duiven inzendt, wordt boven dien in hel bezit van een eerc-heker gesteld. Voor deopheden. Zaterdag tehouden hon- plareii. In 't bijzonder werd door de com- Beriiardsliondeii en Duilsehc doggen 'een lesten en talrijke vcrkoopliOüden aanwezig Laren. Woensdag 4 September zal hel leurkorps. Ier slerklc van ongeveer 3000 man. mder hevel van 90 Officieren, mei extra- Ircinen uil de Residentie aan het station te Bussum aankomen, om vandaar zich le be geven naar hel kamp alhier, hetwelk voor ongeveer 14 dagen zal worden betrokken. Voor den kolonel-commandant, j. J.G. baron van Voorst tot Voorst, die. zooals men weet, in October den dienst verlaat, is een keurig verblijf in gereedheid gebracht. Naar wij ver nemen. worden pogingen aangewend, om een feestavond op Crailoo te organisccren, zoo mogelijk met medewerking van de Koninklijke Militaire kapel. In de feestelijke bijeenkomst van de leden van ons Kruisverbond, Zondagmiddag alhier gehouden, trad als spreker op de lieer P. II. Teheux van Hilversum. In zijn welsprekend betoog ontwikkelde hij in 'I bijzonder de verhouding van de drankbestrijding tol bet kind, en behandelde achtereenvolgens de ver plichtingen in deze van de jongelieden, (de toekomstige oud.rs), de jonggehuwden, de ouders, om als slot over Jongensbondcn en onderwijs in liet alcoholvraagstuk Ie spreken. Glashelder bewees spreker, hoe aan genoem de categorieën van personen slechts de eisch van geheelonthouding mag gesteld worden; een strenge eisch, die veel opoffering kosl, maar gchccl-en-al gerechtvaardigd is, door 'I geen wclcnschap en ervaring leeren. De uitspraak; „Misdadig handelt hij, die ken nende de werking van den alcohol, liet kind alcohul geeft", werd zeer op den voorgrond Voor Jongensbondcn eischic spreker natuur lijk geheelonthouding, terwijl de oprichting van Mariabondcn, en vooral van Anna-verec- nigingen sterk werd aanbevolen. Na de pauze gaven een paar leden van de tooncelafdceling der R. K. W. V. enkele voor drachten ten beste, welke een dankbaar ont haal vonden. Nnarden. Zondagmorgen had het 13-jarig dochtertje van v. E. alhier, te 's Gravcland het ongeluk van een hek te vallen en een arm te breken; na aldaar verbonden te zijn, moest liet kind hier onder geneeskundige behandeling worden gesteld. Aan it distr: landweer benoemde kapitein der inf. A. van Nleuwenbcck, is Nnarden aangewezen tot standplaats. Bussum. De fabrieksarbeider ilcnscn, die ill de fabriek der firma Bensdorp bij de lift werkzaam was, kreeg daar door een onge lukkig toeval een zware plank legen zijn hoofd, waardoor hij zoodanig werd gewond, dat geneeskundige hulp noodzakelijk was, welke hein door dokter De Jong werd vcr- De werkman B. Dorresteljn, die aan den bouw der R.K. jongensschool werkzaam Is, viel zich zoodanig, dat geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. Dinsdagavond vergaderde het bestuur der konijnenclub, hetwelk besprekingen hield over een in de maand November alhier te houden tentoonstelling van konijnen en pluim vee. Vaste plannen werden nog niet gevormd. Door de politie is proces-verbaal opge maakt tegen A. J. verdacht van verduistering. -- Zondag a.s. 's avonds S uur zal door de leden van het Kcrsthoom-comitd een fecst- Hilvcrsum. Oji de Woensdag gehouden veemarkt waren 50 koeien aanwezig. Er was weinig handel. In de Zondagavond gehouden verga dering der R. K. Wcrkliedcnvcreciiing .St. Joseph" is besloten een afgevaardigde Ie zenden naar het Kath. Sociaal Congres, dat van 1 —8 September a.s. te Breda gehouden wordt. Met hot oog op de financieclc draag kracht der Verecnlging werd goedgevonden slechts de 3 laatste dagen aan liet congres deel te nemen, daar op die dagen de onder werpen behandeld worden, welke voor den werkman het meest belangrijk zijn. Als af gevaardigde werd benoemd A. O. van der Linden. De uitslag van de door de afdcellng Hilversum, van de Nedcrl. Maatschappij voor Tuinbouw en Plantkunde uitgeschreven hal- couversiering is als volgt Van de acht deelnemers zijn bekroond De tuinbaas II. Smit. bij den heer Vrees man, verguld zilveren medaillede tuinbaas Van Dort. bij den heer Wcrthcfm Aymcs. zilveren medaille; mevr. Mulder, Minister- park, bronzen medaille; de heeren v.d. Brink, Spoorstraat, G. L. de Jong, hotel de Gouden Leeuw en A. M. Opmeer, hotel Gooiland, diploma's. De jury bestond uit de heeren A. Dekkers, II. Konig en K. Rijsdorp. Dinsdag slaagde voor hel le Ulreclil gehouden examen gymnastiek M. O. de heer De heeren W. Huijbers en Ü.J. Boos- man slaagden Dinsdag te Amsterdam voor het hoofd-aclc-cxamen. Zondagmorgen ontstond een begin van brand in perceel 118 aan de Lnngeslraal, welke echter spoedig door de bewoners werd gcbluscht. De tentoonstelling der vereeniging Fioralia mocht zich in een druk bezoek ver heugen. De planten zagen er zeer goed uit, en leverden het bewijs, dat dit jaar uitstekend door de jeugd was gekweekt. Er waren inderdaad pracht-cxcmplaren hij, zoodat de jury bij haar beoordeeling een niet gemak kelijke taak had. In den loop van den mid dag kwam de heer burgemeester door een bezoek aan de tentoonstelling van zijn hc- langstclling getuigen. Barneveld. De den Raad aangeboden gemeente-rekening over 1906 bedraagl in ont vangst f 102.522.86* en in uitgaaf f92.209.68 en sluit dus met een voordeelig saldo van f0.213.18*. Maandagmorgen had de zoon van den molenaar, den heer d. H. alhier, het ongeluk, terwijl hij een baal rijst van den wagen wilde lillen, met den voet achter den ketting van het achterhek te haken, waardoor hij viel en zich zoo ernstig aan de knie bezeerde, dat hij aanstonds naar het Diaconcsscnhiiis le Arnhem moest'worden gebracht. De lieer J. Bredeveld, alhier, is Zater dag te Arnhem geslaagd voor de hoofdacte. Opdc Donderdag alhier gehouden schapen- markt waren 2716 stuks aangevoerd. Hoe wel tamelijk hooge prijzen besteed werden, ging de handel niet hijzonder vlug. Hamels golden f 15 5 f 17, Ooien f 12 4 f 14 en Lam meren f 10 4 f 13. Nl|kerk. Woensdagmorgen is de cchtgc- nootc van Arend v. Dijkhuizen op het Vct- kamp, die haar man zou helpen met cenige werkzaamheden, plotseling ineen gezakt en was een lijk. Door den veekoopman Pelcr Ahrens te Putten werd jl. Maandag op de markt aihier een koe verkocht aan den landbouwer A. Kuijer in de buurtschap Doornstecg, voor den prijs van f 170. Later hleek, dat die koe op de markt ontvreemd was en toebehoorde aan den landbouwer C. van 't Klaphek onder Ahrens is door de gem.-veldwacliters Huls en Klein aangehouden en op last van den heer Burgemeester ter beschikking gesteld van den Officier van Justitie te Zwolle. Naar men zegt heeft Ahrens een volledige beken tenis afgelegd. Het voor de koe ontvangen bedrag was nog in zijn bezit. Op de Statuten der arbeidersverecniging .Steunt elkander" alhier, is de Koninklijke goedkeuring verkregen. Harderwijk. Dinsdag bezocht de Inspcc- dorp onze stad in verband met het te plaatsen Mej. Jansen, onderwijzeres in de nuttige handwerken te Kierden is als zoodanig be noemd te Bussum en heeft die hetrekking BURGERLIJKE STANDEN. B. in de Donkerstraat zijn twee duiven aan komen vliegen, die op de pooien de volgende merken dragen A 246, 183 g T 172 en 245 A Dg 411. - Een bewoner van den Grintweg alhier, kwam tot de ontdekking dat men, gedurende zijne afwezigheid, uit een kast in zijne woning, een bedrag van f41 had ontvreemd. De politic doet onderzoek. Agenda van den Amersfoortschen R. K. V OLKSBOND. Zondag l September ten 11 uur contributie en kaarten verkrijgbaar voor de uitvoering. Des namiddags ten 12 uur maandelijksche vergadering. Installatie, concept Bondsstatu- tcn. Mcdcdcclingcn. Des avonds ten half 8 uur uitvoering door de tooiicclvereeniging Ons Genoegen en de HarmonicSt.Grcgorius. „De Jonge Wacht", „Afdeeling A" Leden vergadering van de Jonge Wacht op Zondag den 1 September 1907, ten 6 uur, in het R. K. Militiaren tehuis. Agenda: 1. Installatie. 2. Mcdcdcclingcn. 3. Rondvraag. 4. Alcoholics: Wijnbereiding. 385e STAATSLOTERIJ. DERDE KLASSE. Trekking van 26-29 Aug. 1907. (1600 Loten). Ten kantore van den Collecteur A. O. I.EINWEBER te Amersfoort (Brccdc 22) zijn aan de navolgende nummers te gevallen Prijzen n f45. 948 955 956 '.651 1653 1657 1666 1669 1677 1698 1700 1702 2326 3087 3202 3302 f1312 5473 5520 5521 5538 10786 10797 11046 11402 11404 14904 14910 16089 16709 Te 2amcn 35 prijzen. De vierde klasse trekt van 9—12 Sept. 385e STAATSLOTERIJ. DERDE KLASSE. Ten kantore van den Collecteur A. G. MA RIN le Amersfoort, Oldenbariicvctdlaan 30, zijn aan de volgende nummers tc beurt gevallen No. 2250 f 400. Prijzen van 145. 754 755 760 763 769 1229 1250 1251 1677 1698 1700 1855 8158 1859 1860 2233 2243 2254 3302 3312 3340 3644 9093 9107 9233 9244 9252 9265 14582 14598 14613 14904 14910 14936 14938 16089 16174 16178 16190. Gemeente Amersfoort. Van 22 tot 29 Augustus 1907. Geboren Peter Gerrit en Roelof Willem, zns. van R. Willemse en G. v. d.Wart. - Gerada Christina, d. v. W. Idzcnga en S. W. Kerling. - Sophia, d. van G. Blombergen en R. Jckcl Aleidus Albertus, z. van tl. de Haan en H. Schetter. Hcndrika Elisahctha. d. van N. Scheerder en J. E. van Empelen. Maria, d. van G, Bikkers en M. van Dijk. - Maria, d. van J. van de Garstkamp en G. van Beek. Willielmina, d. van A. van Wageningcn en C. Hageman. Johanna Maria, d. van W. A. P. F. L. van Hcdel en M. Th Vrijal- denhoven. Berendinn, d. van G. J. Zwij- nenberg en J. Bisschop. Marij uustaaf Rinkel, z. van A. J. van der Horst en J. M. C. Vermeulen. Ondertrouwd w. de Goede en C. J. Ilaksvoort. H. J. Polman en E. Adam. A. van Dijk en R. van Appelen. Getrouwd: f. Booijen J. W. o. Janse. A. A. Janssen en G. Gacmers. J. Staats en P. Hotmail. J. J. Otterman en G. M. Blom. - Chr. Kuit en C. W. Bouhuijs. - H. van 't Hoog en G. Zwiescrijn. - A. van Wijland en H. Pannekoek. Overleden B. van Veen, 14 m. M. Malestijn, 83 j.. wed. van G. Midden. - F. W. M. van Ee, 44 j., echtg. van H. de Vrije. - J. W. Utens, 22 j. - W. van de Brug, 87 j. Gemeente Hoogland. geborenHcndrika Margaretha. d. van Th. van de Hengel en R. van de fweel Engclina, d. van A. Huijskcs en g. van den Berg. - Reijer, z. van R. Koudijs en A. Doornekamp. Overleden C. van Dijk 65 j.. echtg. van C. van de Kooij. W. Haverkamp 64 j., echtg. van J. van Willigcnburg. Gemeente Laren. Geboren: Gerardus Gijsbertus Petrus, z. v. P. v. Dijk en G. M. Stoutcnburg. Ondertrouwd: J. Majoor en M. Majoor. Gemeente Soest. GEBOREN: Johannes, z. v. J. Visser en M. Franck. Gerhrand Antonius, z. v. B. Ovcr- goor en G. van 't Klooster. - Elisabeth, d. v. A. Broek en B. v. d. Berg. Jan. v. G. J. Kruseman en A. de Rufjg. Johanna Jacoha Maria, d. v. G. G. Helsdlngen en J. Smorenburg. Ondertrouwd: A. v, Essen enJ. Vermeer. Getrouwd: w. Broek en J. v. d, Brink. Overleden: E. v. d. Beerenkanip, 00 j. echtg. v. J. v. 't. Net. C. Strompel, 2 j. Gemeente Barneveld. Bevallen: Chr. v. d. Blankcvoort. geh. v. Zumineren. d. M. Baggel, geh. Top. d. O. Buitenhuis, geh. Lcijciihorst, d. G. A. v. d. Beid. geh. v. Hicrden, d. A.Lm- tikhuizen, geb. I.ooijcn, d. - M. Gijliof, geh. Lijhers, z. Gehuwd A. B. Vinkenburg en G. ii. Pcnne- kanip. A. v. d. Pol en J. v. Kommer. Overleden: A. v. 't Land. 22 j. echtg. v. G. Uroenevelt. - G. J. Roskam 2 m. M. Mulderij, 8 in. Gemeente Nijkerk. Geboren: Jannetje Rijmertina,d.v.J.Blok huis en G. Kedde. Ftcdcrik. v. II. v. Amerongen ei> A. Fredrikscn. Aaltje, d. v. J. v. d. Akker en A. Cosier. - Peter, z. v. I». Dirkscn en G. v. Beek. Ondertrouwd H. Vcddcr en e. Malestcin. H. Bljvank en G. Pijpers. Gehuwd w. v. Goor en M. Motshagen. S. v. Kernebeek en B. v. d. Veen. Overleden G. Vastenhurg, 76 j. wedn. v. D, v. d. Kleut. E. v. 't Land, 27 j. echtg. van G. Bouw. A. Schipper 70 j. geil. met F.. Hooijer. H. Brons, 18 j. Gemeente Baam. geborenArnoldus Adrianus. van w. Dijkman en C. Schoondcrhcck. Maurils Andries, z. v. F. A. Stadinan en g. Hol. Aaltje, d. van W. J. Wegerif en G. Hecmcrt. Gemeente Naarden. Overleden J. v. Altena, 26 j„ eelitg. van J. J. Hendriks. - J. Keizer. 79 j.. wed. van J. v. Dijk. Gemeente Hilversum. Geboren; Gerardus, z. v. tl. v. d. Pas en M. Staduwe. Johan Willem, z.v. G.Kreu- ning en A. J. Witzel. - Marinus Wilhelmus, z. v. J. v. d. Pol en M. Vóórhaar. - Antonius, z. v. L. v. d. Coterlet en G. v. Westcrlaak. - Petronolla Johanna, d. v. P. v, Roomcit en A. v. d. Dijssel. - Alida, d. v. B. Hulschos d. Akker. Theodores llcndricus Adriai O. Ver - Alida Johanna, d. vJ.C. Vecncli i: V.il C.ir.'ih .1 imbertus, z. v. L. v. Hcusvkom en P. v. Munster. Lutnbcrtus, i. v. C. Rijsbcrinan en A. Vcldnieijer. Maria. d. v. W. v. d. Berg en T, Mijlllioul. Jan Arie, z. v. A. v. Essen en T. v. Elsland. Pieter Alplionsus Maria, z. v. J. M. L. v. Gestel en E. Kool. - Cornells Jan. z. v. I). v. Vuure en Brand. Sophia Maria, d, v, A. Wil- hout en T. Uabocr. - Hendrik Jan. v. A. Zijlstra en P. Planting». - Hcndrika, d. v. J. Doppenburg en T. Kroon. Willem,z.v. j. Kremlins en M. Schipper. Jacob, z. v. CarolH?0MariaV z!ilv.^A^J.LW.' v. Dij"k"cn a Raven. Ondertrouwd: P. Haverkamp en J. A. Haverkamp. D. Prinsen en J. Dekker. - C. de Vries en G. Wieman. - J.W.Verbeek en N. Seherpenzeel. Getrouwd: N'. J. Lcurs en E. Bonset. - O. van Doornik en E. Botiuia. - H. Gerritsen en H. Cosijnse. W. J. v. d. Heuvel en M. v. d. Heuvel. Overleden: J. T. A. de Jong, 4 w. - W. Kool^fky. ^K. L. Toutlcmondc, 48 j. echtg. Gemeente Bussum. Geboren: Fredcrik Dirk. v. Brouwer en J. F. Bos. Hanna Calharliia. d. v. J. Willielmina,"d. J. H.'"Meijer en J.A."v! Ommen. Ondertrouwd: w.^.k- jong cn_ A. J. danls. Getrouwd: H. v. Houten en E. Majoor. - I). Rasuc en J. de Boer. Overleden: G. A. Schimmel, 13 w. - U .J Steur. 7 m. - P. Rokebrand, 64 j.. echtg. v. P. Hilhorst.

De Eembode | 1907 | | pagina 5