Reclame Costumes Magazijn „De Dom" Bieten en Bapen te knap, Magazijnen Je Rooster" KALVEREN CONCERT Wei- en Hooiland F.l. VAN OERWILDE Joh. Reinboud Muziek en Muziik-lnstrumnitsiihandsl J. S v. cl. WERF. Nieuwste Voorjaarstoffen Zie Etalages Varkensmarkt Telefoon 136 F. H. Lomans Verkoop Legerpaarden 100 a 150 Legerpaarden FirmaGsukerenv.d.Wal Sleeperswerk. Safe-Inrichting. Witte week Witte week Witte Goederen Witte week Witte week Geboren FRANS RIChARD zoon van B. O. F. MOLLE JOH. MOLLE—Frommé Amersfoort, 6 Febr. 1919. Zoo spoedig mogelijk een net R. K. Dagmeisje gevraagd. Zich te melden Hooglandsche weg 4. In een klein gezin zonder kin deren wordt tegen Mei gevraagd Een R. K. Dienstmehj», liefst van buiten. Zich aan te melden Kantoor De Eeinbode, Langegracht 28, Amersfoort. Er biedt zich aan cene R. K. Dienstbode, van uitmuntende getuigen voor zien, om tegen Mei of later in dienst te treden. Adres Bureau Eembode Langegracht Amersfoort GEVRAAGD door eeiie Dame een gemeubi leerde zit-slaapkamer op een netten stand. Br. Bureau v. d. Blad, lett. P. Noord-Hollandsche te koop WOENSDAG at. in het Rosbayard te Hamertveld. AMERSFDOHl'S MtNMENKODR Directeur: N. Hazendonk op 18 Febr. 1919 in dc Con certzaal van „Amicitia' Solisten Mejuffrouw Marie Vogelpoel, Sopraan-Zangeres te Amsterdam Mevr. Rina van Dooruevcl- Uitzinger, Pianiste, alhier Entree f 0.75 - Aanvang 8 uur. Uit de hand te koop: Drie kampen aan de Zevcnhuizerweg onder Hoogland naast C. Valkengoed, groot (8 dammaten) 4,33.80 H.A. Te bevragen bij notaris JOHS. KNOPPERS lliiisl kilniiiiti lirkioping in Oniirindi (iiiinn. Voorloepige aankondiging. De Notaris Joht. Knoppers Ie Amersfoort zal op nader te bepalen tijd en plaats in de maand Maart 1919, publiek verkoopen de aaneengelegcn kapitale boerenhofsteden ta Amers foort en Stoutenburg „de Hil- horst", „Groot Middelaar", „Nieuw Middelaar", „de Zwarte Goor" „Groot Vinselaar", Klein Vinselaar", „de Beekdijk", „Groot Hot", „Klein Hof" met uitmunten de wei- en hooi- en bouwlanden, bosschen, opgaande boomen, la non en wegen, te zamen groot ongeveer 280 Hectaren. of mums ishs minus te Amersfoort zal op Donder dag 27 Februari 1919 's avoids 7 uur in hel lokaal bij het café „het Boompje" aan den Heili- genbergerweg te Amersfoort publiek varkoopen In de gemeente Amersfoort. Perc. 1. Een woonhuis met erf aan de Bloeinendalsche straat no. 14, groot 1 Are. In eigen gebruik bij Mej. de Wed. C. Ramselaar tot I Maart 1919. Perc. 2. Een ruim winkel-en woonhuis aan de Kamp no. 7, groot pl,m. 1.70 Are. Verhuurd aan den lieer J.Th. Schwitzner a f7 p. week. Perc. 3 en 4. Een woonhuis met erf en stal met erf achter perc. 2 aan de Groote St. Jans straat uos. 20, 18 en 16, tezamen groot pl.m. 2 Are. Verhuurd lot 1 Dec. 1921, totaal voor f440 p. jaar. Perc. 5. Een winkel- en woon huis met erf aan de Kamp no. "3, groot 1 50 Are. Verhuurd tot 1 Nov. 1920 aan den heer Zoethout voor f 25. per maand. Perc. 6. Een winkel- en woon huis aan de Groenmarkt no. 2 nabij de Windsteeg, groot 69 cA. Verhuurd f 2 p, week aan den heer J. Walraven. Perc. 7. Een huis met erf aan den Nieuwen weg no. 1, groof 1 Are. Verhuurd aan den Heer T. van Schaik. Perc. 8. Een woonhuis en koffiehuis met erf aan de Lange Gracht, hoek Lieve Vrouwestraat, nos. 21a en 21b., groot 60 c.A. Verhuurd h f 6.25 per week aan den Heer W. Huiskes, tot 27 Sept. 1921. Perc, 9. is uit de hand ver kocht. Perc. 10. Een woonhuis met erf en schuur aan de Kamp no. 82, uitkomende aan de Zogstraat, groot pl.m. 1.50 Are. Verhuurd a f 4 p.w. aan de m. v. Stokkum. Perc. 11 14. Vier woonhuizen et voor- en achtertuinen aan de Weistraat Nos. 1, 2, 3 en 4 nabij den Bisschopsweg te zamen groot 5.97 Are. Nos. I 2 en 4 verhuurd A f 1.60 p.w, met voor no. 2 bo vendien f 0.50 p. w. vergoeding onderhuur. No. 3 vrij van huur. Perc. 15 en 16. Twee blokken elk van vier woningen inet grond en weg aan de Molenbuurt resp. uos. 2, 4, 6 en 8 en nos. 10. 12, 14 en 16, nabij het Monnikenpad totaal groot resp. pl m. 14 Are i pl.m. 16 50 Are. Verhuurd nos. 2, 6 en f 1.10 p. w. nos. 4, 10. 12 en 16 f 1 p. w. no. 14 a f 0.90 per week. Perc. 17—21. 5 perc. Bouw terrein aan de Beekesteinschc laan hoek Aldegondestraat, te- imen groot pl.m. 8.50 are. De perc. 17—20 elk breed aan de Beekensteinschelaan 6",M. no. 21 pl.m. 11 */a Meter en diep langs de Aldegondestraat pl.m. Meter. Te veilen in diverse combi natiën. Betalen en aanvaarden behou dens huurrechten 27 Mei 1919. Bezichtigen Dinsdags en Don derdags van 2—4 uur; perc. S echter in plaats van Donderdagen 13 en 20 Februari op Vrijdagen 14 en 21 Februari. Breeder bij biljetten. GE KOItllS IMS ïilffiRS te Amersfoort, zal op Dinsdag 25 Februari 1919, "s voorin. II uur precies, in liet Café Du Pas sage" van den Heer Middelman te Soest publiek verkoopen: In do gemeente Soest. Ken nieuw gebouwde Burgerwoning met schuur cn grond, aan de Birktstraat no. 9. groot 26.75 Are. Te veilen in 3 perceclenperc. 1 het woonhuis met grond, groot plm. 10.50 are perc. 2 en 3 bouw terrein, resp. groot plm. 7 are en plm. 9 are, breed aan den weg elk pint. 18 M. De perc. 2 en 3 en 1—3 komen in massa. In eigen gebruik bij G. en J. Mcerding. Betalen en aanvaarden 1 April 1919. Breeder bij biljetten. Notaris Te Leuken te Amersfoort zal op Dinsdag 18 Februari 1919, des morgens half tiea ure precies, aan de Kleine Nachtegaaisteeg te Amersfoort in de kaarsenfabriek van den heer VERMOLEN, in het openbaar om contant geld verkoopen A. Voor Afbraak: Serre op steenen voet en groote houten schutting. B. Prachtige koperen smelt- ketel (inhoud plus minus 2000 Liter), divers koperwerk, kuipen, vaatjes, kisten, gevlochten en ge twijnd katoenen garen, groote partij drink- en illuminccrglazen, ijzeren balans met schalen en gewichten, flessenrekken, blikken vormen en gietblikken, schaaf bank, houten vlonders, trappen, kachels met pijpen, ijzeren roeden, kruiwagens, manden, tuin en ander gereedschap, ecne vracht- fiets benevens diverse Essencen (citroen-, frambozenlimonade en der groote en kleine eikenhouten lessenaar, eiken kast, tafels, stoe len, kleerenhanger, klokje, fon teintje, gasarmen, enz. enz. Te zien daags voor den ver koop 's morgens van 10—12 ure en 's middags van 2—4 ure. HOUTVERKOOPING De Notaris F. P. E. VAN DITZ- HUIJZEN te Baarn, zal op Dins dag 18 Februari 1919, des voor middags 10 uur precies in het Koffiehuis van den lieer van Oosterom te Lage Vuursclic, ten verzoeke van den Weledelgeboren Heer E. H. D. Insinger te Pijnen burg (gemeente Baarn), publiek verkoopen: Diverse pcrccelen SPARRE-, BF.UKE- en EIKENTAKKEN- BOSSEN, Vredingsparren en Brandhout. Sparrenpaalhout Eikenhakhout, alsmede staande Beuken- en Eiken- boomen. Alles op de gronden van Pij nenburg, Brandenburg, Hooge Erf. Baarnsche Snip, Vinkenhof, Hees, Kievitsdal, de Beer zijn Veld, onder Baarn en Soest. Aanwijzing geschiedt door den boschbaas A. v. d Schagt op Pijnenburg onder Baarn. A. J. van Munster Qroote Spui 33, Amersfoort. Aannemer van Begrafenissen. Levert alle rouwdrukwerken als Circulaires, Bidprentjes spoedig en billijk. Notaris Te Leuken te Amersfoort, zal op Dinsdag 18 Februari 1919, des avonds 7 ure precies, in liet „Boompje" aan den Heiligenbcrgervveg te Amersfoort, het openbaarverKoopen Twee Woningen onder een dak met groote schuur voor stalling van koeien en paar den, benevens tuin, alles aaneen- eelegen achter de Kamp te Amers foort, genummerd 2, 4 en 6, grenzende aan de cavalieriestallen en het plantsoen. Sectie E, num mers 1476 cn 2213, (e zamen groot 5.22 aren. In eenen Koop. De woningen zijn beide voor zien van gas- en waterleidingen verhuurd per week aanWed. Binnendijk voor f5 en aan H. Jans voor f 1.25. Aanvaarding in genot der huur en betaling op 19 Mei 1919. Te bezichtigen Dinsdags cn Donderdags van 2—4 uur. Nadere inlichtingen ten kantore Notaiiste Leuken, Wijersstraat 15. VRUCHTENSIROPEN van do firma Stokhuyson verkrijgbaar bij SÏOOVESIMAT12 - TEUfSOX 2! DE DIRECTEUR VAN OPEN BARE WERKEN zal onder nadere goedkeuring van Burgemeester en Weihouders op Vrijdag 28 Februari 1919 des v.m. «en 2 ure ten kantore van Openbare werken Achter Davidshof No. 2 aanbesteden Bestek no. 2 dienstjaar 1919 Aanleg bestrating met rioleering van de Sluis straat, Noordstraat, Hoog straat, Berg en Dalstraat en Sasstraat. Bestek no. 3 Aanleg bestraling met rioleering van de Flier- beekstraat en Hessen- straat. Beide bestekken met één tee- kening zijn verkrijgbaar aan het kantoor van Openbare werken vanaf 17 Februari a.s. resp. tegen betaling van f 2.70 en f 2.45 franco per post f0.15 meer. SI. P. STEENBEEK Nieuwstr. 25, Amersfoort. Dames- en Heerenkleeding naar maat. Eerste Amersfoortscne Begrafenisonderneming NIEUWSTRAAT 14 AMERSFOORT Tetephoon 203, Billijke doch vaste tarieven Lavendelstraat II (hoek Havik). o. a. Piano's Violen Cello's Mandolines Guitaren Strijkstokken SNAREN en verdere be- noodigdheden. MUZIEK- en Studiewerken. Populaire Nouveautés. van BEHANGSELPAPIEREN bij dc FIRMA H. WOLTERS, groothandel in behangieipaplc- ren, HAVIK 37—39, duurt voert. De Katholieke Eemlander-Almanak voor 1919 Is verachenen. - Prija 40 cents. Zoolang wij daarvoor in de gelegenheid zijn bieden wij aan: Costumes naar maat, gemaakt door de beste kleermakers, ver vaardigd met prima paardanhaarbawerklng in den prijs van f53.—, f60.—, f68.—, f78.—, f88.— Melkinrichting AMERSFORTIA. Verkrijgbaar Villi Milt Cipistimntfi Tiptimilk Moomkirmmilk Gicnèitiiifi Ii|lnilt. Riimhilir. 48 Hof Talef. 356 Amersfoort. ilnlti Intuint Iiitiiu licht- in tmUiiilillilii Moderne Bliksembeveiliging TE AMERSFOORT Wegens demobilisatie zullen op Donderdag 20 en Vrijdag 21 Februari 1919 telkens des voormiddags te i0 ure aan het Terrein Kazerne voor de Bereden Wapenen te Amersfoort ten overstaan van den Deurwaarder J. KU1JTERS te AMERSFOORT dagelijks worden geveild om contant geld Bezichtiging kan geschieden des morgens van 1lo uur op de dagen van den verkoop. Bedrijfsinstellingen „V. P. N." HAVIK 27 AMERSFOORT Dagelijks prima versche EIEREN bij elke hoeveelheid verkrijgbaar tegen den prijs van den dag ook voorhanden echte suikerbieten Valkestraat 6-8 - Hof 14 Amersfoort Tel. 106 Aanbevolen adres voor Wij berichten hiermede, dal wij in onzen BRAND- EN 1NBRAAKVRIJEN KLU1SKELDER. hebben geplaatst een niouw blok kleinere Safe-loketten, voorzien van blikken trommels, afmeting 10X'7X 50 cM., welke loketten wij verhuren tegen den prijs van f 7.50 p. jaar. Onze Safe-inrichting bevat thans zes soorten loketten; de huurprijzen hiervan zijn, naar gelang der grootte, f 7.50, f 10.f 12.—f 15.f 18.— of f40.— per jaar. De loketten zijn ook voor korteren termijn te huur. Het volledig tarief is te onzen kantore verkrijgbaar. Amsttrdamsche Bank Korte gracht No. II. Bijkantoor Amorafoort. Zevenhuizen 5-7 bij de Langestraat Amersfoort W Ziet deze week de Etalages. Speciale aanbieding van Bestel thans uw huwelijksuitzet. Dames vult thans uwe linnenkast aan. Koopt nu uwe luiermand. Buitengewone aanbiedingen tegen prijzen ver beneden vroegere noteeringen. Uitsluitend de goede soliedo kwaliteiten waarvoor onze Magazijnen alom bekend staan. Voor gestichten en inrichtingen bijzondere condities. Geen zichlzendingen - Geen kortingen. Verkoop uitsluitend i contant.

De Eembode | 1919 | | pagina 3