9 Dwang Ouders Glooit Afslag v/li. Van Genl Co. F. H. Lomans F.W. VAN OERWILDE voor Afbraak OPENBARE WERKEN i. tijdelijk onderwijzer b. tijdelijk onderwijzer Houtwaren. Difirsi Houtwirin Ipmbare Virkooping. Nieweg en Van Harten Provinciaal Productiekantoor Drift 4, Utrecht. Necofa Fabriek PROVINCIAAL PRODUCTIEKANTOOR Buitengewone ledenvergadering der R. K. Kiesvereeniging Bespreking Gemeenteprogramma. F. van Lanschot'sBank Handelscredieten - Incasso's Rekening-courant. Th. Steenaart=Uijen Dames- en Kinderkleeding naar maat Electro Motoren Ponne Eg. Bureau S. H. MASSA. Amersfoortsche Rijtuigmaatschappij 48 Hol M Tolef. 356 Amersfoort. ilitln IicAniiet Iiiii» lictt- n ImHimlilliln Moderne Bliksembeveiliging Phoenix Bieren verkrijgbaar bi] IIMilTlliT li - TtUnik 1! De notaris Johs. Knoppers te Amersfoort, zal op Vrijdag 2» Maart 1919, 's voorm. II uur, bij het huis aan de Dorresteinsche- steeg te Amersfoort, bewoond ge weest door W. E. Kreijkamp, om contant geld publiek verkoopen een groote en een kleine houten schuur met pannen dak, een groote loods met pannendak; eer 2 roeden en een 4 roeden hooi berg, een houten schuur met pan nendak in de boomgaard. Voorts: 6 wilgeboomen en I esschebuom langs de Dorrestein- sche steeg, 2 perc. takkenbossen, 2 perc. spoordwarsliggers, partij oud ijzer en wat verder te voor schijn gebracht zal worden. 's Morgens voor den verkoop te zien. AMERSFOORT. De Directeur van Open bare Werken vraagt vó^r 4 April 1919 Prijsaanbieding voor het afbreken van een woning met schuur en hooiberg, staande op het terrein van den gemeentelijken woning bouw aan de Dorresteinsche steeg. Voorwaarden liggen ten kantore van Openbarewerk afd. Administratie, Achter Davidshof No. 2 ter inzage. De Notaris Johs. Knopppers te Amersfoort zal op Woensdag 16 April 1919. 'sav. 8 uur in hel Café .Het Boompje" aan den Hciligenbergerweg te Amersfoort, publiek verkoopen: /n de Gemeente Amersfoort, Perc. 1-3. Hen blok van drie Heeren- huizen met tuinen aan de Hen drik van Viandenstraat nos. 9. II en 13, te zatnen groot 5.97 Are. Verhuurd no. 9 aan den heer v. Aaken tot I Mei 1920 Af375 p. j., no. II aan den heer Ap- troot tot 1 Nov. 1920 f400 p. j. no. 13 aan den heer v. IJssclstein tot 1 Mei 1920 d f375 p. j. Perc. 4 en 5. Twee aaneengebouwde hee renhuizen met tuinen aan de Hendrik van Viandenstraat nos. 8 en 10 tezamen groot 3.39 aren. Verhuurd nr. 8 aan den heer Broekhof! tot 1 Nov. 1919 a 1400 p. j., no. 10 aan Mevr. de Roo van Alderwereld tot 1 Nov. 1919 voor f400 p. j. Perc. 6, Esn Heerenhuis met tuin aan de Kamp no. 60. Verhuurd aan den heer N. v. Veen tot 1 Nov. 1919 voor f250 p. j. Perc. 7. Esn Burgerwoonhuis met erf aan de Kamp no. 62. Verhuurd tot 15 Juli 1919 aan den heer F. v. d. Hoven voor f3. p. w. Perc. 8-10. Dris Woonhuizen met erven aan de Stoovestraat nos. 25, 27 en 29 te zamen groot 1.92 are. Verhuurd resp. aan C. Tuithof, J. Rfjnders en Wed. P. v. d. Heuvel elk a f 1.75 p. w. Perc. II. Een kapitaal Heerenhuis met tuin aan de Kamp no. 66 met uitgang aan de Zogstraat groot 5.23 are. t Verhuurd aanden heer J.v.Goor. Bezichtiging Dinsdag en Don derdags van 2—4 uur. Betalen en aanvaarden behou dens huurrechten 16 Juli 1919. Nadere inlichtingen te beko men ten kantore van genoemde Notaris Weversingel 6 te Amers foort en voor perc. 1—5 mede ten kantore van Notaris Bon te Dwingeloo. Burgemeester en Wethou ders der gemeente Amersfoort roepen op sollicitanten naar de betrekking van In ds Nsdsrlandsche taal. in Rekenen aan den met 1 April a.s. aan te vangen avondcursus in Nederlandsche Taal en Re kenen. Sollicitaties uiterlijk 27 Maart a.s. in ta zenden aan den Burgemeester. Verkoop van De Deurwaarder D. de Groot te Amersfoort zal op Vrijdag den 28sten Maart 1919 des v.m. 11 uur precies o.h. terrein a.d. Beekensteinschelaan hoak Aldegondastraat te Amersfoort publiek om contant geld verkoopen een belangrijke partij w.o. nieuwe kozijnen, timmerhout, deuren, ra men, trappen, ladders, brandhout, balken, plan ken, kruiwagen, schuur voor afbraak en al het geen verder te voorschijn zal worden gebracht. Voor den verkoop uit- genummerd te bezich tigen. Zegt het voort. R. K. Kiesvereeniging Recht en Orde Amersfoort. Het bestuur noodigt de leden uit Candidaten op te geven voor het lidmaatschap van den Gemeenteraad. Elke groep van tien kiezers kan ten hoogste elf candidaten opgeven. Zulks behoort schriftelijk te geschieden en de opgave moet door de tien leden zijn onderteekend. Bedoelde opgaven worden ingewacht aan het Secretariaat der R. K. Kiesvereeniging Recht en Orde, Langcgracht 28, tot en met Zaterdag 29 Maart a.s. Bewijs van ontvangst wordt den eersten onderteekenaar als inzender toegezonden of overhandigd. De candidaten die aldus zijn opgegeven worden alfabetisch gerangschikt op een stembillet; waarna den kiezers gelegenheid wordt gegeven Zaterdag 5 April keuze te doen. Daarvoor zal worden zitting gehouden Zaterdag 5 April, des middags van 4 tot 7 uur I. In hel gebouw van den R. K. Volksbond II. in het Patronaatsgebouw aan het Zand; III. in de Patronaatszaal der St. Henricnskerk aan de Borstraat IV. in het vergaderlokaal der St. Vincentiusvereenigingaanden Appelweg bij de Molenstraat. Bovendien nog den daaropvolgenden Zondag van 9—12 in het gebouwtje der Militairenvereeniging nabij de St. Anstriduskerk. Ieder lid kan stemmen daar waar hij het 't gemakkelijkst vindt. Vóór de stemming kan men zich nog als lid der R. K. Kies vereeniging opgeven. Op het stembillet mogen elf, doch moeten zes blokjes worden zwart gemaakt. De kiezer kan zijn voorkeur voor de verschillende candidaten uitdrukken door het plaatsen van een cijfer voor het zwart ge maakte stemblokje. De meest gewilde man geeft men aan door het cijfer I, daarna volgt 2 enz. Maandag 7 April wordt eene ledenvergadering van de Kiesvereeniging gehouden in het gebouw van de R. K. Werk liedenvereniging, des avonds 8 uur. De uitslag der stemming wordt daar medegedeeld, waarna den volgenden morgen de Roomsche candidatenlijst officieel ten Raadhuize wordt ingediend. Het bestuur verzoekt dringend goede nota te nemen van deze mcdedeelingen en voorschriften. Alle gewenschte inlichtingen worden door de bestuursleden gaarne verstrekt. H. KROES. Voorzitter, Hooglandscheweg. S. KRAAN. Vice-voorzitter, Zuidsingel, F. LAPORTE, Penningmeester, Utrechtscheweg. W. VAN KOELEN, Stellingwerfstraat. C. TUITHOF. Stoovestraat. H. J. MARTENS, Zand. J. I. TH1EN, Secretaris, Langegracht. De Notaris F. P. E. VAN DITZHUIJZEN te Baarn. zal op Maandag 31 Maart 1919, des namiddags 12 uur in het Café .de Lindeboom" te Eemnes, ten verzoeke van de Hoogwelgeb. Vrouwe Van Asch van Wijck geb. Royaards, publiek verkoopen 10 perceclen uitmuntend Wei- en Hooiland Ie Eemnes in den Eemnesser- polder in Sijmen Rijk Peterserf, Pastoors Zuidcrerf en Uiterdijk achter Adriaan Lamberts of Jon gen Japenerf, ter gezamentlijke grootte 21 hectaren 68 aren 5 centiaren. Te veilen in perceelen combi naties en massa. Te aanvaarden vrij van huur bij de betaling der kooppennin gen, welke uiterlijk moet geschie den 12 Mei 1919. Breeder bij boekjes omschre ven, welke verkrijgbaar zijn ten kantore van genoemden notaris, alwaar meerdere inlichtingen te bekomen zijn. ELECTRO TECHNISCH BUREAU LANGESTRAAT 105, LANGE BEEKSTRAAT 2 Telefoon 462 - AMERSFOORT - Telefoon 317 Plannen en begrootingen gratis. Alle uit voeringen worden onder garantie geleverd benoodigdheden leveren wij U zonde A Q prijsverlagingen vindt U in onze prijscourant No. 6. Alle artikelen zelfs de goedkoopste en de kleinste benoodigdheden leveren wij U zonder eenigen andere goederen bij te koopen. Onae za ken zijn als altijd correct en willen U niet op «enigerlei wijze pressen tot koopen van goederen. Ook onze prijscourant zenden we U zonder verplichting gratis en franco toe. Wil U dus vrij en ongedwongen koopen, wendt U dan tot onze zaken. U geniet alsdan Lage prijzen Prima waar Nette bediening Aanbevelend, N. V. tot Exploitatie van Krui deniers en Comestibleszaken De Directeur van het Provinciaal Productiekantoor voor de Provincie Utrecht brengt ter kennis van belanghebbenden, dat bij beschikking van den Minister van Landbouw, Nijverheid en Handel d.d. 17 Maart 1919 is ingetrokken de Teelt regeling voor 1919, zoodat de ver bouw van alle Land- en Tuinbouw- gewassen thans vrij kan geschieden. De Minister vestigt er intusschen de aandacht op, dat hij geenerlei toezegging ten aanzien van den uitvoer van eenig product kan doen. De Directeur van het Prov. Productiekantoor J. E. Begram van Eeten. Zendt Uwe kinderen naar de (Ned. Confectiefabriek v/h. A. Cohen en Co.) alwaar zij in korten tijd een vak leeren en tot een behoor lijk loon komen. Overtuigt U zelve van de inrichting onzer fabriek en de Arbeidsvoorwaarden. De fabriek is voor belangstellende Ouders dagelijks te bezichtigen van 2—4 uur behalve Zaterdags. DRIFT 4, UTRECHT. De Directeur van het Prov. Productiekantoor voor de Provincie Utrecht bericht aan belanghebbenden, dat de laatste datum waarop aangiften van vrijwillig gescheurd grasland in ontvangst worden genomen, door hem is be paald op 31 Maart 1919. Na dezen datum inkomende aanvragen werden onher roepelijk terzijde gelegd. De Directeur van het Prov. Productiekantoor J. E. Begram van Eeten. Utrecht, 19 Maart 1919. in prijs van alle soorten vrij schoenwerk. James rijbot. lakneus heel hoog. prima boxkalfs f 15- f25. Dames rijgmol. in alle modellen voorhanden vanaf f 10—50. Dames bandschoenen hooge hak vanaf f7—50. Meis jes en jongens rijg- en knoop- bot. vanaf f7—50 Kinderwerk in alle malen voorhanden vanaf f2—50. Ziet de etalage! Minzaam aanbevelend, Alph. Snoeren Langstraat 10 - Amersfoort Nog steeds voldoende voorraad Belegen Wijnen, Port, Vermouth, enz. alsmede ruime voorraad PRIMA ADVOCAAT in de Slijterij Havik 41. In het gebouw van den R. K. Volksbond op Donderdag a.s., des avonds 8 uur Agenda Firma Wed. W. SMIT, (imperhinnenpoert 3, imitslitit. Het Soliedste en Goed koopste Adres voor alle Soorten Goud, Zilver en Uur werken. Voorhanden een Prachtige Ruime Sorteering Canteiie Goud, ais Sloten, Kruizen, parures, brochen,bellen,knopjes e i Ketting per El, Kappen, Boeken, Naalden, Spelden, Bloed Koralen, alsmede Gouden Trouw-, Fantasie-en Zegelringen, g i Zilveren Beugels, Gemonteerd Kristal, Rozenkranzen, Servet- banden, Lepeltjes, Schepjes, Armbanden, Flacons, Horloges e j in Goud, Zilver en Nickel, Kettingen, Horloge-armbanden, Pendules, Regulateurs, Wekkers met en onder muziek, Fantasie klokjes, Barometers, Enz. Enz Je adres voor de Boerenstand. c Speciaal adres voor Massieve Verlovings- en Trouwringen, Reparatie van Goud, Zilver en uurwerken worden billijk, spoedig èn vakkundig uitgevoerd. Inkoop van oud Goud en Zilver. AMERSFOORT - Tel. 49 en 155 - MUURHUIZEN 15 Pieter Bothlaan 26, Amersfoort. Firma .j 0Electro-Tech Telsf. no 196 «0 Amersfoort fabriek biedt aan voor levering uit voorraad en zeer korte levertijd c.a 100 stuks Draai- en Gelijkstroom machines van 0,5 tot 95 P.K. Levering aan directe gebruikers (zoo noodig met montage). Westsingei 38 - Tel. 45 Luxe Rutuiien en Livreien voor Gelegenh., Uniformen voor Begrafenissen Directeur W. F. v. D. ZWAAN.

De Eembode | 1919 | | pagina 3