LlwesMeifi ir De Koffiebaal Nieuw-Parijs 10% Korting Maison Paris De Faam Gemeentelijk Electrisch Bedrijf. Advertentiën. ARTS JORISSEN Meubel, Lijsten- en Kunsthandel P. J. Landman KOSTELOOS STEENPUIN L. J. Hemels C.M. Lablans J. v. Hamersveld Ir. Amstel Bieren Minerals Wateren Zuivelfabriek „Juliana" Agent H.Zwan W. Reinboud Jr. Joh. Reinboud Electro Technisch Bureau B. SCHOOLEMAN Burgers De Brandstoffencommissie KOFFIE voor 1.10 en 1.20 H. STUURMAN - Hof 28 - Amersfoort. Langestraat 35 Inventaris-Opruiming Op ALLE artikelen Maison Paris Utr.straat 5 - Tel. 467 Wit linnen Hoeden f4.95 Wit linnen Rokken f7.90 Voile Blouses f9.90 Amersfoortsche Manufacturenhandel Langestraat 5 Manufacturenhandel De Faam Maklberichtpn. Amsterdam 21 Mei, 25 Vette Kalveren le qualiteit 12.70 2e qual. f2.20 3c qual. f2. per Kg.; nuchtere Kalveren f 18. k f32. 22 Schapen f53. k f70. 315 vette Varkens lequal. f 2.3( 2e en 3e qual. f2.05 a f 2.20 Op den 19 Mei overleed W. van Groeneeteijn, die dertig jaren in onzen dienst was, en wiens trouwe plichts vervulling wij ons dankbaar her inneren. Firina A. VAN BEEK, Rzn. Amersfoort, Mei 1919. Voor de vele bewijzen van deelneming en belangstelling, ondervonden tijdens de ziekte en bij het overlijden van onzen ge liefden Vader, betuigen wij onzen hartelijken dank; in het bij zonder aan den WelEd, heer H. C. A. de Jong en familie, het personeel. Familie van Oroenesteijn. Amersfoort, Mei 1919. V Hiermede betuigen wij onzen hartelijken dank aan allen en in het bijzonder aan den WelEdelgeb. Heer H. L. A. Dullaert, alsmede aan het personeel der Comman ditaire Bankvereouiging voor de bewijzen van deelneming onder vonden bij de ziekte en het over lijden van onzen geliefden zoon en broeder Wilhelmus flendrikus Franciscus Huurdeman. Wed. C. H. HUURDEMAN- Batran, C. H. M. DUFRENNE- hüuroeman. P. DUFRENNE. V Hiermede betuigen wij onzen oprechten dank aan de Eerwaarde Zusters van het St. Elisabeth Gast en Ziekenhuis voor de lieflijke en zorgvolle verpleging van onzen geliefden zoon en broeder Wilhelmus tiendricus Franciscus Huurdeman. Wed. C. H. HUURDEMAN- Batran. C. H. M. DUFRENNE- Huurdeman. P. DUFRENNE. GEVRAAGD: Een net R. K. Tweede Meisje voor den dag. Adres: H. NEFKENS-KuiPER, Korte Bergstraat 22. is 24 Mei wederem te cousultoeren. NOTARIS Te Leuken te Amersfoort bericht zijne verhuizing op Zaterdag 31 Mei 19)9 naar Zand 39. Ingang kantoor hoek Spui 2e Poort. ijl 1.1.1. d. Hoeven Utrechtschestr. 3. Heiligenberg weg 5 - Amersfoort HUIS- EH DEC9 RATIESCHILDER Solled werk. Billijke prijzen. VERKRIJGBAAR Te bevragen Kamo 50. Steenhouwerij Bisschopsweg 19 Amersfoort. Speciaal adres voor alle soorten grafwerk. MMitat - Ameisfoort Binnen 24 uur aan huis bezorgd. ACHTERVELD. Zeer fijne Roomboter onder'Rijkscontrole. HOF 34. Wordt franco aan huis be zorgd a f 1.55 per pond. Johs. Knoppers te Amersfoort zal op Vrijdag 13 Juni 1919, des middags 12 uur precies in het ItAtel „De Ver gulde Zwaan" aan de Utrecht- sehestraat te Amersfoort publ'ek verkoopen (zonder onkosten voor koopora) Voor de erven van den HoogF.delgeb. heer Mr. W. H. de Beaufort. 8 perc. Hooigras op de „Zure Maat" ondej Baant. Aaitw. I' v. Romen, Zuidereind. Voor den heer D. Rijnders 2 perc. Hooigras in Eemland bij Wolkenberg, on der Baarn. Aanw. R. Hllhorst, Wolkenberg. Voor den heer A. v. d. Pol 2 perc. Hooigras Johs. Knoppers te Amersfoort zal op Dinsdag 27 Mei 1919 'sv.m. 10uur, in het Koffiehuis „de Gouden Ploeg" van den Heer Stalenhoef te Soest publiek verkoopen: In de gemeente 5oest: Perc. 1 en 2. Twee Burger- woonhuizen in de Eirkstraatweg no. 1 en 3, groot resp. plm. 7.10 are en plm. 6.75 are. Perc. 1 (plaatselijk no. 1) is onbewoond; perc. 2 (plaatselijk i. 3) is mondeling verhuurd aan den Heer W. H. Dietz A f3 p.w. Perc. 3 en 4. Twee perc. bouwterrein, thans tuingrond, aan den Achterweg (gelegen ach ter perc. 1 en 2), groot resp. plm. 7.90 are cn plm. 7.20 are Tezamen verhuurd lot 1 Nov. 1919 aan den Heer Meijering 5 f 17.50. Perc. 5 en 6. Twee perc. bouwterrein, thans bouwland, aan den Rijksstraatweg (Steen- hoffstraat) strekkende tot den spoorweg, elk groot plm. 27.45 are. Thans in gebruik bij de Heer H. P. Schimmel. Perc. 7—12. De steenen wind- korenmolen „De Windhond" aan de Molenstraat, hoek Molenweg, met groote molenaarswoning (le vens landbouwerswoning), schuur wagenloods, 4-rocdcnberg; een afzonderlijk woonhuis met schuur, tuingrond, bouw- en weiland en bouwterreinen, tezamen groot 84.40 are. In eigen gebruik bij den heer J. W. Smits Jr. Te veilen in diverse perceelen I combinatiën. Perc. 13 en 14. Een Burger woonhuis met tuingrond, boom gaard en bouwland aan de School straat no. 3, met een perceel bouwterrein daar naast, groot perc. 13 (huispercecl) pi.in. 26,85 are, perc. 14 pl.m. 14.55 Are. In eigen gebruik bij den heer J. de Beer Lzn. Perc. 15 cn 16. Een Burger woonhuis met tuin aan den Koudhoornwcg no. 4 cn een per ceel bouwland, geschikt voor bouwterrein daarnaast, groot perc. 15 9.63 are, perc. 16 31.80 are, In eigen gebruik bij den Heer C. v. Breenen. Aanvaarding en betaling 27 Aug. 1919. Breeder bij biljetten. Nadere inlichtingen bij genoem den notaris. Johs. Knoppers te Amersfoort zal op Vrijdag 6 Juni 1919, 's voorat. II uur, in het hótel „de Vergulde Zwaan" aan de Utrechtschestr. te Amers foort, publiek vorkoopen: In de gemeente Amersfoort. Perc. 1 cn 2. Uitmuntend wei en hooiland met water aan den 1 longen «eg, strekkende tot de Hocvolakensche beek; westelijk naast dc hofstede van den lieer J, v. Beek. perc. I liet voorste groot 1.47.30 H.A.perc. 2 (het achterste) groot 2.36.70 H.A. Perc. 3. Uitmuntend wel- cn hooiland aan den Hoogenweg, oostelijk naast de hofstede van den lieer J. van Beek groot 1.52.20 H. A. Perc. 4. Best Bouwland aan de Hoogeweg, tegenover perceel 3, aan den hoek tot den spoorweg, groot 1.63.99 HA. Perceel 1—4 verhuurd aan den lieer J. v. Beek tol Kerstmis 1922 voor f612.50 p. j. Perc. 5. Best wei- en bouw land strekkende van den Lagen weg tot de Groene steeg, groot 1.54,04 H.A. Verhuurd aan den heer Th. Rainselaar lot Kerstmis 1924 voor f 170.- p. j. Betalen cn aanvaarden beliou deus huurrechten 6 Sept. 1919. Breeder bij biljetten. Kleedermakerij tijdelijk adres: Nieuwstraat 14 Telefoon nó. 293, Amersfoort Tn inrigi-liggini piocitnn-riibiil du Hooldstimbuiiiui De Voorzitters tier Hoofd- stemburcaux in Kieskringen I II en III brengen ter open bare kennis, dat afschriften van de processen-verbaal der zitting van die hoofJstem- bureaux, houdende opgave van, a. het aantal stemmen op ieder der candidaten uitge bracht, alsmede b. d« som van de aan tallen stemmen, bedoeld on der wat betreft de op 20 Mei 1919 gehouden stem ming ter verkiezing van de leden van den Gemeenteraad, voor een ieder ter inzage gelegd zijn op dc Secretarie (afdeeling Militaire Zaken.) Amersfoort, 21 Mei 1919. De Voorzitter voornoemd, N. VELS-HEIJN J. VAN WESSUM H. Th. A. VERHOEF. A. J. van Munster Groote Spui 33, Amersfoort. Aannemer van Begrafenissen. Levert alle rouwd ruk werker, als Circulaires, Bidprentjes spoedig en billijk. Eerste Amersfoortscne Begrafenisonderneming NIEUWSTRAAT 14 AMERSFOORT Telephoon 293. Billijke doch vaste tarieven Smalle Pad 12, Amersfoort van Amersfoort! Distributie van Karnemelk en Taptemelk opgeheven! huliiis' Milkhandel. Runschoten levert dage'ijks veracho lummelt tn Tiplimtlk. in elke hoeveelheid. Overal aan huis bezorgd. Niemand verzuime zijn adres op te geven. Flinke wederverkoopers gevraagd. Aanbevelend, van Amersfoort bericht aan de inwoners van Amersfoort, Hoogland, Hoe velaken, Leusden en Stoutenburg, dal met if gang van MAANDAG 26 MEI supplementbon A 6 der wlnler- rantaoenkaart van het aeizoen 1918-1919 geldig wordt verklaard voor een eenheid brandstoffen tegen de volgende prijzen Arthraciet f3.50 per eenheid. Eierkolen - 2.95 Steenkolen - 3.20 n Met ingang van 1 Juni e. k. zullen voor de huls. brandkolen voor alle groepen, dus zoowel voor de minimumrantsoenen als voor dc groepen B, C en D de volgende prijzen gelden Anthraciet f 3.50 per eenheid 75 K.G.) Elerbriketten - 2.95 Stukkolen - 3.20 Mijncokes - 4.85 Bruinkoolbriketten - 3.35 Gascokes - 4.10 Haarübrandturf -12.— Aanmaakturf - 155 (75 80 75 (100 2H.L.) (300 K.G.) 40 K.G. In Amersfoort geschiedt de levering franco huis. Wij dringen er, met het oog op eene geregelde distri. butie op an, de brandstoffen niet bij de handelaren In bewaring te geven of met de afname tot de wintermaanden te wachten. De Commissie voornoemd, N. VELS-HEIJN, VoorzÜter. J. DE WILDE, 2e Secretaris. Heden verkrijgbaar: De van ouds bekende geurige de 5 ons, neemt proet. Noiaris F. P. E. van Dilzhuijzen te Baarn zal op Dinsdag 10 Juni ">19 des avonds 6 uur in het otel Eemland te Soest publiek verkoopen Ongeveer 400 vim droge takkenbossen gelegen in liet Hondenland achter het Palcis te Socstdijk. Aanwijzing geschiedt door den eigenaar A. Blankenstein te Soest alsmede bij den heer E. Westeneng te Baarn aan den VeenhuizertoL Betaaldag 1 Augustus 1919. Vraagt een beschaafde jonge Dame ter opleiding VERKOOPSTER Utrechtschestraat 5 Wegens uitbreidingswerken van het Pro vinciaal net te Soest zal de stroomtoevoer moeten worden verbroken vanaf a.s. Zaterdag 24 Mei te middernacht tot Zondagavond uiterlijk 10 uur. De Directeur der Gemeente-Bedrijven. Prijsverlaging inaiu afdeelingen Wederom ontvingen wij groote zendingen Nieuwe Goederen. Zoowel inlandschc als buitenlnndsche goederen kunnen wij U tegen beduidend lagere prijzen aanbieden. Zeer voerdcclige Aanbiedingen In Vitrages en Allovernets. Nieuwe Mousclines in alle kwaliteiten, nieuwste dessins vanaf 34 cent per El. Prachtkeuze Volles vanaf 86 cent per El. Alle kleuren Sandowlinncn weder voorradig. Vmgl prijnnin. lil Eliligi. Verder bicden wij U aan 0 8 Sloopen-katoeu 38 cent p. 1:1, ft 4 Hemden-katoen 48 cent p. El, sterke ongebl. Handdoeken 70X70 42 '/i cent lingclsche Satinets, diverse kleuren, 69 et. p.;EI. Will U verdere prijsopgave, wij zijn steeds gaarne tot uw dienst zonder ccnige verplichting tot koopen. Onze thans geldende prijzen zullen U beslist meevallen. LANGESTRAAT 5 bij de Varkenamarkt.

De Eembode | 1919 | | pagina 3