DENKT U ER AAN Kennisgeving Schoenmakerij. LaniMiiiing [ten en Drinken 1111 F. H. Lomans Nieuwe Kiezerslijst. „FIJNE WAAR" S. H. Massa Bruintje. Bakbokking J. Kuit, dat het bij de Firma M. A. Ramselaar f 24.» s moderne Blouses en Rokken. Grand Café Restaurant „RICHE" Opening Zaterdagavond schoonmaakartikelen Mandenwerk J. VAN HEES, Zware Emaille Pannen J. F. HAARSMA, Langestr. 125 Alhier gevestigd H. NADORP rfclEURSING's BROODFABRIEK1 P. Leenards P. STEENBEEK - Nieuwstraat 27 EEMNES 1920 Notaris F. P. E. VAN DITZHU1J- ZEN te Baarn, zal op Woensdag 7 April 1920, des voormiddags 10 uur, in het café „de Linde-; boom" te Eemnes publiek verkoopen: A. ten verzoeke van de Hoog- welgeb. Vrouwe van Asch van Wijck geb. Royaards, diverse perceelen uitmuntend Wei» en Hooiland te Eemnes in den Eemnesser- polder in Symentje Rijk Peters- erf en Pastoors Zuideref ter gezamentlijke grootte van ruim 18.09.10 HA. benevens een perceeltje Uiter dijk aan de Rivier de Eem achter Adriaan Lamberts of Jong Japenerf groot 44,75 Aren. B. ten verzoeke van Mevr. Atkin son Diepgrond. Een perceel Wei» en Hooiland aldaar in Snellenbergs Noorder of Teunis Tymenserf, groot 1.82 H.A. Een perceel Wei- en Hooiland aldaar in Marret;e Willemserf (voorland) groot 2.28 H.A. Een perceel Uiterdijk aldaar Westereenenserf groot 27,60 A. Veilingboekjes verkrijgbaar ten kantore van genoemden Notaris. TE EEMNES. Nitaris I. F. 1. nn Oitzhuizin te Baarn zal publiek verhuren des voormiddags 10 uur: A. in het Koffiehuis „Het Roode Kruis" te Eemnes op Dinsdag 6 April 1920. 59 perceelen hooi- en weiland ten verzoeke van: de Diaconie der Herv. Gemeente van Eemnes binnendijk, de Gemeente Eemnes, de R. K. Armen van Eemnes, de R. K. Kerk van Eemnes, den Heer C. G. de Jongh en dén Heer L. Raven. B. in het Koffiehuis „de Lindeboom" te Eemnes op Dinsdag 13 April 1920. 82 perceelen hooi-.en weiland ten verzoeke vande Erven van den Heer Mr. C. G. de Balbian van Doorn, de Heeren Jhr. J. P. W. van Doom, J. van Dijk, Me- jonkvrouwen J. M. en S. van Schermbeek, het St. Anna-Gild te Baarn, de Erven van den Heer P. C. van den Brink, de Heeren G. de Groot Gzn., H. H. D. In- singer, het Waterschap Eemnes en den Heer S. Koelewijn. op Donderdag 15 April 1920. 48 perceelen nooi- en weiland ten verzoeke van: den Hoogge boren Heer Mr. Dr. Graaf van Lynden van Sandenburg en den Hoogwelgeb. Heer Mr. W. C. Baron van Boetzelaer. op Donderdag 22 April 1920. 71 perceelen hooi- en weiland ten verzoeke vanden Heer W. G. Th. H. van Sorgen, de Alg. Armen van Blaricum, Baronesse van Boecop geb. Prince, den Heer A. Heek, P. Perier. Mej. P. Pe rier, Johs. van Klooster, Mej. de Wed. Johs. Alders, Mej. de Wed. C. de Bruin, de Erven van den Heer H. Waller, Mevr. F. J. C. ten Dam Ham Jr. de Roeper, de Heeren H. Munnikhuijzen, Mr. H. de Jong Schouwenburg, H. van Thienen, de Erven Jhr. F. L. H. J. Bosch van Drakestein, Gez. Hoogeboom, Mevr. de Wed, Mr. J. Verwer, W. Beukeboom, W. van der Heijden en C. Zondag. Catalogussen verkrijgbaar ten kantore van genoemden notaris. J. H. Huurdeman Kamp 32, Amersfoort Aannemer van Begrafenissen. Levert alle rouwdrukwerken als Circulaires, Bidprentjes, spoedig en billijk. 48 Hof Telef. 356 Amersfoort. llitlin litluml lnin litil- II lncttiMtillitii Moderne Bliksembeveiliging De nieuwe Kiezerslijst ligt ter gemeente-secretarie ter inzage. Dringend manen wij de kies gerechtigden aan, vooral hen die nu voor 't eerst het kiesrecht krijgen, zich te vergewissen of zijn of haar naam wel op de nieuwe kiezerslijst voorkomt. Blijkt dat zulks niet het geval is, terwijl men er toch aanspraak op maakt, dan kan verandering of verbetering worden aangevraagd. Hiervoor geeft het bestuur van de R. K. Kiesvereeniging gaarne advies. Namens het bestuur der R. K. Kiesvereeniging Recht en Orde. H. KROES, Voorzitter. J. J. TH1EN, Secretaris. Amersfoort, April 1920. Fijne Advocaat (a la Vanille). Echtè Friesche Boerenjongens en Boerenmeisjes in de Slijterij van Teleph. 292, Havik 41 Amersfoortsche V ischhal lederen dag verkrijgbaar versche Versche Zee- en Riviervisch. Weder Spakenburger harde Bokking. Krankeledenstraat 10. St. Vincsn. Bibliotheek Zaterdagavond 3 April a.s. wordt het lezend Publiek drin gend verzocht alle boeken als dan in te leveren. HET BESTUUR der St. Vine. Biblioth. Amersfoort Krommestraat 4-6-8 bij' de Langestraat Amersfoort - Telefoon Int. 341 volstrekt niet noodig is veel geld voor uw nieuw Voorjaarscostuum uit te geven. Onze groote voorraden stellen ons in staat een heel aardig modern met tres gegarneerd costuum te leveren voor Paletots vanaff ,4-50 Zijden Dames-Costuums vanaff29.75 Wij hebben een zeer mooie sorteering in In de fijnere genres vindt U dit jaar bij ons een zeer uitge breide collectie. Een bezoek aan ons magazijn is zeer loonend. Langestraat 16, Amersfoort Exploitant FENNIS. Het beste en goedkoopste adres van alle soorten als: bezems, borstels, enz. Tevens adres voor wit en bruin Houtwaren, Galanteriën en Speelgoederen. Reparatie-inrichting voor mandenwerk. Ook voorradig schelpen voor kippen. Bloemendalschestraat 47, Amersfoort. 18 20 22 24 26 30 c.M. Per stel van 6 f2.— f2.20 f2.40 f2.75 f3.25 f4.25 5 pet. korting. Zware naadlooze emaille Emmers fl.85. Schoffels, Tuinharken, Gieters en allerlei Tuingereedschap. een le Hlas Reparatie-Inrichting Reparatie wordt in den kortst mogelijken tijd uitgevoerd. Sterk, Net en Billijk. Beleefd aanbevelend,f L. Nicasiusstraat 3 De Scheepvaart-vereeniging Noord te Amsterdam bericht, dat, in verband met het zeer belangrijke aantal reeds te werk gestelde arbeidswilligen, voorloopig geen andere werkkrachten zullen worden aangenomen, dan die daartoe speciaal zijn opgeroepen. Met het oog hierop raadt de Vereeniging werkwil ligen dringend aan, niet meer op eigen gele- genheid naar Amsterdam te komen. V Vfv' MEURSING JV-1ER5FOOR.T |j« Het dividend is op Donder dag 26 Febr. '20 uitgekeerd Binnen 2 weken na heden, kan men inlich tingen omtrent vermeende verschillen, aan ons kantoor bekomen, welke, indien juist bevonden, oniniddelijk zullen worden in orde gemaakt. Gedurende de crisisjaren is door ons een be drag van zes cijfers in deze gemeente uitgekeerd van dc door de Regeering bepaalde prijzen, gc- 1 wicht en door haar verstrekte grondstoffen, aldus de werkelijke besparing verzekerende. Waarom zoudt U er niet van profiteeren? rViHrWII'lC liiiiiioiiwisluit 21 - iiMislmil beveelt zich beleefd aan ale Aanspreker en aannemer van begrafenissen AMERSFOORT DAMES- EN HEERENKLEEDING NAAR MAAT.

De Eembode | 1920 | | pagina 4