Huishoudweek „De Faam" LU. Westenberg 1.1. KASPERS I. MISSIE KRUIZEN SIMON DE WIT „de Faam" MN DE WIT LANGESTRAAT 32 Eerste Amersfoortsche |.J. KASPERS P. Leenards IJzeren Balken. L.J, Hemels 293 Meubel, Lijsten- en Zeldzame Aanbieding. F. H. Lomans P. J. Landman Langestraat 32 Amersfoort SIMON DE WIT Vanaf 1 Februari Met Kleingoed Zwitsersch Borduursel Zie onze Etalage Huishoudweek TE KOOP zuivere gele Bijenwas Vijl brooden van 8 pond, voor een prijs van 11,— per pond, bij Q. HOOOLAND, Achterveld. SCHILDER- EN BEHANGER Solitd werk Billijkt prijzen Nieuwstraat 7a Amersfoort liimroiiiisliiil 1! - tastart beveelt zich beleefd aan als Aanspreker,» aannemer van begrafenissen Steeds voorradig prima ijzeren bal ken, zoo goed als nieuw, alsmede groole partijen Afbraak. Timmerman en Aannemer Kamp 50, Telephoon no. 449 Uitvoering van alle Timmer en Metselwerken Kunsttanden-Gebitten Dagelijks te spreken. Vullingen - Pijnloos trekken Vrijdags van 9—3 uur door is liet Telefoonnummer van de Eerste Amersfoortsche Begrafenisonderneming JOH. REINBOÜD NIEUWSTRAAT 18 AMERSFOORT Billijke vaste tarieven. i.|h. 1.1.1.1. luim Utrechtschestr .3 Behangerij Stoffeerderij Verhuizingen Kampstraat 30 Amesrfoort Hiermede bericht ik de ontvangst van een groote zending prachtige Religieuze Artikelen alsbeel den van het H. Hart van Jesus, H. Maria, H. Jozef, H. Antonius H. Franciscus, H. Gerardtts Majella, H. Familie, Engelen enz., in verschillende maten en' vormen. Extra fijn gepolychromeerd, bijzonder laag in prjjs. Verder (hang- en staande), Kruismedaillons, Rozenkrans&h en Kerkboeken vanaf 10 cent tot f4.00, Godslampjes, Wjjwaterbakjes, Kandelaars in nikkel en glas, groote Schilderijen 60 bij Door bijzondere omstandigheden ben ik in 't beïil van eene aanzienlijke Collectie juweelen, waaronder diaman ten van hel zuiverste water, bestaande uit Broches, Knoppen, Bellen, Medail- .ons, Kruizen, Dasspelden en Front- itnoopen, Ringen enz. Alles in goud gezet. Benevens zilve ren Rozenkranzen. scapuliermedailjes, eenigc gouden Heeren- en Dames- kettingen en een marmeren pendule met Coupes. noemde lever* ïn word— v,, erigens alles in keuze legen scherp concurreerendc prijzen voorradig oi kan spoedig geleverd worden door J. VAN WESSUM, Goudsmid, Kromrriestraat 20. Utrechtschestr. 15, Tel. 483 Amersfoort ilitln Iwhnisili limi lichl- ii tndilimtillitii Moderns Bliksembeveiliging Heillgenbergweg 5 - Amersfoort HUIS. EU DiCOHIltESCHIlH BEHANGER I Wederom groote Prijsverlaging Vanaf heden lot en met aanstaande Zaterdag koopt U in het Filiaal van De volgende artikelen alles bij elkaar voor slechts EEN Gld. Half pond Koffie Een ons Thee Twee ons van Houtens Cacao Half pond witte suiker Een pond zuiver tarwebloem Half pond prima havermout Een pond bruine boonen Een mand vol boodschappen dus, voor slechts één gulden. Al onze artikelen zijn weder beduidend in prijs verlaagd. Vergelijkt onderstaande prijzen, met wat .gij .bij anderen betaalt, neemt daarna eens proef met onze verschillende artikelen en gij zult zien, dat het UW VOORDEEL is, uwe inkoopen te doen in het filiaal van Puik kokende groene erwten, nieuwe oogst, 'Vanaf Bruine boonen, nieuwe oogst, vanaf Gegarandeerd zuiver tarwebloem, vanal Rijst, prima kwaliteit, vanat Honig's Maïzena Havermout, vanaf Wille suiker Nieuwe Bosnische Pruimen, vanaf Van Houtens Cacao Bak- .en braadvet, de allerbeste kwaliteit Zuivere raapolie, geen bakolie Groene zeep, prima kwaliteit Glycerine zeep Fijne en grove soda Brokstljfsei .De Bijenkorf" Zeeppoeder „Het Bleekerljc" Sunllghtzeep Mats Gemengd voer Kippcngerst 13 cenl per pond 12 cent per pond i7 cent per pond 15 cent per pond 16 cent per pak 17 cent per pond 38 cent! per pond 31 cent per pond 35 cent per pond 60 cent per pond 70 cent per liter 18 cent per pond 21 cent per pond 6 cent per pond 19 cent per pond 17 cent per pond 56 cent per pak 8 cent per pond J2 cent per pond 14 cent per pond II cent per pond 18 cent per pond in de Manufacturenhandel Wij maken onze clientèle opmerkzaam, dat wjj al I onze prijzen hebben herzien en in overeenstemming hebben gebracht met de thans geldende laagste inkoopprijzen der grootste fabrikanten in Twente. Daarbjj hebben vrij nu verschillende speciaal goed- koope Huishoudweekaanbledingen, waarvan U thans genist kunt profiteeren. De prijzen waarvoor wij U thans aanbieden, komen de prijzen van vóór den oorlog zeer nabij. Let U t Wat kosten thans Huishoudpederen °/s mooisloopen kat. 24 Va Halfl. handdoeken 8Ia heraden katoen 36 Bonte handd. <0 X70 49 laken katoen 59 Zw. wit Jaens Mooie dubbel keper 34 Poolbonten Ex. zw. dnbb. keper 39 Bedtijken 5/a wit katoen 23 Va Extra br. bedtijken "U wit katoen 48 Sportflanellen '°/h mooi graslinnen 76 Halfwol sportflanel '°U ex. zw. graslinnen 9S Witflanel Oogjes voor luiers 29 Zwaar wit flanel Theedoeken 13'/i Extra zw. wit flanel Flinke theedoeken 26 Jaeger flanel Ex. zw. theedoeken 36 Japonstoffen 39 Handdoeken 29 Prima wol cheviot 1.2S Ex. gr. handdoeken 39 Dubbelbr. cheviot 87 Va Zeer goedkoope aanbiedingen Witte en ongebleekte Confectie. Mooie Sloopen 0.7S I 10/4 graslinnen lakens 2.68 10/4 graslinnen lakens gefestoneerd 3.48 Dames hemden, wit katoen 1.48 Dames ponnen, zeer solide 2.68 Dames flanellen 1.28 Dames pantalon met mooi borduursel 1.6S Dames pantalon prima gefestoneerd 1.98 Huishoiidschorten s Geel katoen kinderhemden vanaf 0.46 vrouwenhemden 1.59 manshemden 1.59 keper vrouwenbroeken Zwaar 1.98 mansbroeken 1.68 Heeren flanellen, zware kwaliteit 1.86- zijn wij buitengewoon goedkoop: Handgaren 11 Va et. Roestvr. druksl. 6 ct. 29 53 500 yrd m.garen 21 Kaartjes garen 1 Va' Knotten breikat. 15 Kousenelastiek 9 Rolletjes naadlint 7 Handzijde 5 '/z Kaartjes w. brad 5 '/a Keursband 15 Linnen en keperband zijn zeer veel goedkoopen. Goed keper band 5'/j cent. Zwarte sajet 36 cent. Geheel nieuwe sorteering prima met bijpassende entredeux, tegen extra verlaagde prijzen. Prima wit feston 3'/a cent per El. Onze prijzen zijn beslist laag. Indien U uw linnenkast wilt bijvullen, doet het dan nu. Er is alle kans dat de prijzen in het vi jaar weder zullen stijgen. Onze prijzen zijn thans 35 40 pet. lager dan voor eenige maanden terug! Gedurende onze verzoeken wij de dames zooveel mogelijk in ochtenduren hun inkoopen te doen. Ook bij groote drukte accurate en vlugge bediening. Amersfoortsche Manufacturenhandel Langestraai 5 bij de Varkensmarkt

De Eembode | 1921 | | pagina 3