Vroom Dreesmann Duplicator Astoria Kantoorboekhandel H, ELZET1AAR NOG NOOIT J.A. KASPERS Fa. Schoenmaker Co. en OPRUIMING Huwelijk. VAN WEEK TOT WEEK Speciale aanbiedingen Heeren Mode-artikelen bij Lingestrast 3.90 Fanusle Heeren Overhemden, nieuwste dessins 2.60 2.25 1.55 Witte Overhemden tn. pique borst prima afw. 3.60 2.75 2.10 Zijden Zelfbinders, laatste modekleuren 1.60 1.25 0.70 Strikjes voor dubbele boorden, zeer mooi 0.50 0.35 0.25 Fantasie Heeren Sokken, zeer groote keuze 0.55 0.39 0.32» 0.26 Nieuw-Amerikaansch Legerhemden, waschecht alle maten Uitknippen REDUCTIE BON Zware kwaliteit Badhanddoek wil met fantasie 50X100 e.M. waarde 45 cent nu 3 stuks voor 1.10 VROOM DREESMANN 3.25 1.25 0.90 0.59 Amersfoort Schiller of Tennishemden, pracht kwal., alle Heeren Bretels, prima elastiek Heeren Rubber Bretels, zeer sterk 0.95 Prima Linnen Boorden 0.42s Prima Linnen Manchetten o.65 Fantasie Heeren Zakdoeken, ruiten en streep 0.45 0.39 0.32' Elastieken Turngordels 1.05 Uitknippen REDUCTIE BON Heeren Zakdoeken Extra groot Prima raadapolam Gewone prijs 0.19 Nu per dozijn 0.85 VROOM DREESMANN Uitknippen REDUCTIE BON Prima Heeren Bretels Gewone prijs 0.90 Nu voor 0.69 VROOM DREESMANN Kost thans slechts f 15. Vraagt vrijblijvend demonstratie in den LANGESTRflAT 84 s TEL- 528 Amersfoort Na der. strijd. Abu de leden van de Roomsch-Kath. Kiesvereeniging «Recht eo Ordes te Amersfoort, De gemeenteraadsverkiezingen zijn weer achter den rug. Natuurlijk wordt er achterna gepraat hoe het had kunnen zijn en hoe het had moeten zijn. W ij katholieken waren in den raad door zes leden vertegenwoordigd en zullen, met September a,s„ in den nieuwen raad eveneens zes afgevaardigden hebben. Verlies hebben wij dus niet geleden. Winst hebben wij ook niet behaald.jfe Hadden wij in deu raad een 7deo zetel kunnen veroveren Wie zal dit uitmaken Een andere vraag is deze Heeft deze gemeenteraadsverkiezing de katholieken bevredigd Laten wij bet ronduit erkennen Neen. Ea waarom niet Omdat deze kieziogscampagne neel anders is ge voerd dan wij, katholieken van Amers foort, gewoon wareD. Bij alle gebreken die wij hebben, mochten wij toch op één zaak groot gaan, dat er discipline zat in ons Roomsch Katholiek kiezers korps. Steeds, op een enkele uitzon dering na, werd gestemd op no. 1 van de lijst der Roomsch Katb. Staatspartij, Helaas, thans was van die discipline niet veel te bemerken. Tal van voor keurstemmen zijn uitgebracht. Of dat op zich zelf te betreuren is, laat ik in het midden, maar zeker is het, dat daardoor de eenheid in de Roomsch Kath. Staatspartij niet is bevorderd. Lang en breed kan men er O' redeneeren welke de oorzaken zijn, dat thans, zoo op eens, is afgeweken van onze vroegere wijze van optreden. Lang en breed kan men praten over fouten, die begaan zijn. En als men over fouten spreekt, is het natuurlijk, dat de een den ander verwijten doet. Als daarmee de zaak gered zou kunnen worden, zou ik zeggen vooruit maar. Doch integen deel hoe meer men elkander foutCD verwijl, hoe meer oneenigheid er komt, tot schade van de Roomsch Katholieke Staatspartij in Amersfoort. Wij hebben de feiten te accepteeren zooals zij daar liggen. Onze 6 Roomsen Katholieke raadsleden zijn wettig ge kozen. Daaraan valt niets te veranderen. Men mag nu al zeggen: ja, maar de verkiezing had aDders moeten loopen dat had niet zoo mogen zijndat had beter op een andere manier gekund och, dat achteraf praten geeft niets, dan alleen verdeeldheid zaaien in het katholieke kamp. Iedere rechtgeaarde katholieke kiezer gruwt van verdeeld heid. Eenheid moet er zijn en als er een oogenblik gevaar dreigt, dat de eenheid verbroken werdt, dan is het de plicht van alle leden der Roomsch Kath, Staatspartij in Amersfoort, om alles te doen, wat mogelijk is, om dit gevaar te voorkomen. Welnu, de laatste gemeenteraadsver kiezing heeft getoond, dat er gevaar dreigt. Daarom roep ik aile welden kende Roomsch Kath. kiezers, leden van de R. K. Kiesvereeniging «Rech' en Ordes op, om mee te helpen, dit gevaar te keeren. Is dit mogelijk zult gij vragen. Uit volle overtuiging durf ik u verzekeren, dat dit mogelijk is. Hoe zult gij vragen. Ziet hier mijn antwoord Laten alle Roomsch Katb. kiezers, die lid zija van de R. K. Kiesvereeniging «Recht en Ordes, de handen ineen slaan, om te verkrijgen, dat bij de eerst volgende vei kiezing, weer alles gaat in goede eensgezindheid. Wat is daarvoor noodig In de eerste plaatsdat men gaat nakaarten over hetgeen gebeurd is en toch niet ongedaan kan worden gemaakt. Gaat men nakaarten, dan spant men het paard achter den wagen en wordt de oneenigheid grooter. Daarom, geen na-praterij. De spons over wat gebeurd is en eendrachtig samengewerkt, om een gezonden toe stand te verkrijgen. Daarom ook in de tweede plaatstrachten te bereiken, dat er een flinke, gezonde reorganisatie van onze R. K. Kiesvereeniging tot stand komt, welke waarborgen geeft, dat wij in de toekomst bewaard blijven voor een herhaling van wat nu is geschied. Hoe kunnen wij dit bereiken Om dit te bereiken, stel ik mij voor en ik hoop, dat mijn idee ingang zal vinden, dat alle Roomsch Kalh. kiezers, leden van de R. K. Kiesvereeniging «Recht «n Ordes mij een kaartje of briefje zullen sturen met alleen hunne namen en adressen en daaronder de letters m. i. (d.w.z. met instemming). Mijo doel is dan om, als ik een vc doend aantal irstemmingen heb, et vergaderiag bijeen te roepen van allen, die mij van hun instemming hebben blijk gegeven. Op die verga dering zulien wij ht! Centraal Bestuur van de R. K. b. i-s ereeniging uitnoo- digen. opdat dit kennis zal kunnen nemen van de wenschen van de Roomsch Kath. kiezers, wicn de eenheid in Roomsch Kath. Staatspartij ter harte gaat. Op die vergadering zal besproken worden wat gedaan moet worden om in de toekomst de Roomsch Kath. Kies vereeniging in Amersfoort sterk en krachtig te maken. De verschillende punten van de agenda zullen bijtijds kenbaar gemaakt worden. Ik houd mij intusschen ten zeerste aanbevolen voor wenschen of wenken, die men in deze heeft of ter kennis zou willen brengen. En nog iets: Op deze vergadering 1 al niel gesproken worden over hetgeen gebeurd is, maar, alleen over hetgeen in de loekomtt sal moeien worden gedaan. Mocht du* iemand ter vergadering komen met de bedoeling om over zaken te spreken, die gepasseerd zijn, dat moet hij er op rekenen, dat daarvoor geen gelegenheid zal bestaan. Uitsluitend en alleen sal gesproken worden over: Wat moet de Roomsch Kath. Kiesvereeniging 1 Ree kt en Ordet te Amersfoort in het vervolg doenf metWal is er in de R. K. Kiesveree niging te Amersfoort gebeurd f AU men dit goed begrijpt, b dat velen mij bewijzen van in zullen zenden. Onder die velen ik personeu van alle rangen eo standea I zullen vinden. Arbeiders, middi standers, inteliectueelen, geestelijken leeken, mannen en vrouwen, in één woord, allen, die kiesgerechtigd zijn. Van allen, die lid zijn van de R, K. Kiesvereeniging «Recht eo Orde*, ver wacht ik een bewijs van instemming. Maar ook van de vele Roomsch Kath., die nog niet lid zijn van de R. K, Kiesvereeniging hoop ik bewijs van instemraiDg te mogen vangen en tevens de mededeeling, dat zij zich zullen opgeven als lid van de r' K. Kiesvereeniging, opdat ik 1 heo een uitnoodiging voor d houden vergadering kan zenden. Ik 1 op mij om van hunne toetreding tot de Kiesvereeniging, kennis aan den Secretaris. Roomsch Kath. kiezers van Amers foort een enkel woord tot slot. Vergeet wat gebeurd is, denkt alle aan de toekomst en helpt allen n te komen lot een eensgezinde, Roomsch Kalh. Kiesvereeniging in dierbaar Ameisfoort, Nog één verzoek: Zendt mij s.v.p. uwe bewijzen van instemming vóór Zondag 19 Juni a.s. Zoodra een voldoend aantal instem mingen is ingekomen, hoop ik dag eo uur bekend te kunnen maken, waarop de vergadering zal gehouden worden en de oproepingsbilletten tijdig te kt Den verzenden. J. W. JOR1SSEN, Muuthuizen 23 Door den bouwkundige Blom werd aanbesteed het bouwen van een woon huis Westsingel met garage aan dc Hellestraat. Inschrijvers waren de Vries f .27,200, de Bruin 126.973, Lagerwey f24.854, Hoogevest f24.170, Blanken f 22.978, Bart o f22.098, Hendriksen en Wijland f 22.000, Bloemheuvel f20.845, Op Zondag 5 Juni a.s. (Ie Pinkster- vindt geen postbestelling plaats, bestaat, evenals op andere Zonda gen, gelegenheid tot afhalen van cor- spendentie van 9—9.30 en 1314 uur. Op Maandag 6 juni a.s, (2e Pirk- sterdag) zal één bestelling wurden uit gevoerd. De gelegenheid voor het af balen van correspondentie vervalt alsdao behalve voor de busrechthouders. De bijbussen 2Ullen op 6 Juni één maal, n.l. te 6 uur worden gelicht. Bij den gemeenteraad is ingekomen een acta van wijzigingen betreffende het rapport in zake den bouw en de tploitatie van een badhuis. Dat tapport as 7 October 1926 iDgediend en op 25 Januari 1927 in de raadsvergadering aangehouden, omdat bij B. en W. plan- to ingekomen van een p-rti- 1 een bad- en zweminrichting te stichten. Het bleek, dat de lierr I'este tijn zweminrichting wen.elite uit te len en daaraaa tc verbinden een tuis. Hierdoor koa het plan om het luit aan het Smallepad te stichten, vervallen, omdat de heer Pesle naaat de zweminrichting een terrein beeft De krijgsraad te Den Bosch ver oordeelde den sergeant Knotter wegens nalatigheid bij het militair oproer te Amersfoort comform den eisch tot 7 dagen gevangenisstraf. Hij gaat in boo- ger beroep. Luitenant Knaap werd vrij- Tijdens de prijiuitdeeling voor de legerwedstrijden op 15 Juni a.s. zal een aantal vliegtuigen van de Luchtvaart- afdeeling te Soesterberg een demonstra tie geven. n Woensdagmiddag :ia 11 verwoestend stormde dour die Ui uitstreek en over uren gaans alles vernielde eil verwoestte. Was het in 1925 een deel van Brabant en het stadje Rorculo, dat zwaar geteisterd werd, thans waren het in hoofdzaak de dorpen Lichtenvoorde. Beltrum en Necde in deu Ach- Tubbergeu in Twente, die het aangekondigd zijn d St. Ansfridus op den Bi Berg. Het hoofdnummer .Kinderen een zegen" is aangrijpend schoon. Het zal zelfs de diepst verborgen snarei ons menschelijk gemoed doen trillen e allen doen verlangen naar de grootste der wereld, die de liefde voor kinderen ons geeft. Het filmwerk, behoort tot die filmB, waarvan een veredelden invloed uitgaat. Door den architect Van Gent is aanbesi Oud-Katholieken en bouwen van kerk. toren sacristy en leerlinglokaal. Laagste inschrijving was die van IJzerman- te Princunhage met 45.140. üe afd. Amersfoort K.K. Handels-, Kan toor- en Winkelbedienden hield in Lunch room „Princesse" ;n ledenvergadering. Na opening en lezing der notulen werden de Ingekomen Stukken behandeld. Hiervan vermelden we: De stichting van 't Retraite- fonds van den Bond, liet houden in Septem ber van een vergadering te Amsterdam welke een demonstratif karakter zal dragen voor de- doorvoering van voorgestelde arbeidstijden. r'e deelname aan het Nijmeegsche congres in het R.K. Werkt. Verbond werd bespro- in. Op Zondag 12 Juni a.s. des middags ïlf drie wordt een fietstocht gehouden. Tot flinke deelname werd aangemoedigd. Bij de rondvraag werden eenige huishoude lijke zaken besproken waarna sluiting volgde. Naar aanleiding van de osten van ons land weder heeft getroffen, heeft de Burgemeester dezer Gemeente initiatief genomen om. evenals na de ramp te Borcuio in 1925, en na den Watei 1926, te dezer stede een comité te voor het inzamelen van gelden ten van de bevolking, die in zoo hevigt getroffen. De personen, die in de vorige cimité's zit ting hadden, worden nitgenoodigd om Zafer- m» - nen. teneinde deze In de versierde zaal St. Jozef, waarin vaandel van „St. Raphael" een ccrc-plaats gekregen, vond de feestelijke herdenking plaats van het 20-jarig bestaan der afdeeling Amersfoort van den Ned. R. K. Bond van - en Tramwegpersoneel „St. RaphaC-l". strijkje Riksen bracht bij entree al een prettige stemming. Na een welkom door den titer, den heer Venings, werd gcniemo-, het stoere werk der pioniers, die de1 hebben opgericht en waarvan er ver schillenden aanwezig zijn. Spr. uilte den ivensch, dat dc periode die komen zou, zich eveneens door bloei zou kenmerken. Na het zingen van het Bondslied feliciteerde de heer S. Kraan, voorzitter der R. K. Werliedenver: de Amcrsfoortsehe afd. en uitte onder aan- eding van een fraaie bloemenmand, de hes- wensehen voor de toekomst. De heer Koster voerde namens hel Hoofd- utuur het woord en bracht gelukwenschen Na het offfcieele ged t, Raphael" mag met genoegen op di Gemengde Berichten HEN VREESELI/KE RAMI' Onder Zevenaar begon liet. Een 10-tal boerenwoningen werd geteis- ..rd; de daken van deze huizen werden afge rukt. Enkele muren scheurden en bezweken. Verscheidene boomen werden met wortel en den grond gerukt. kerktoren U - keld zonder dezen evenwel te treffen, ging hij achter fabrieken langs over eenige huizen, waarvan de daken werden afgerukt en neer gesmeten Hierna trok de wervelstorm over het gehucht Licvelde. Het eerst werd hier een huis getroffen, waarin zich vijf personen bevonden. Een hevig gekraak werd gehoord en van het huis bleef niet veel meer dan een puinhoop over. Dertig boerderijen, waaronder eenige die pas 1A .....—I—Urtn- San fVl'IStOf(,1 in totaal zijn te Lievelde zeventig wo ningen verwoest, Groote boomen knapten als lucifershoutjes af en kwamen boven op de hulzen terecht, Van de grootsche eikenlaan bleef niet veel over. Op een der landwegen fidele een jongen. Toen hij in de verte den wervelstorm zag na deren, stapte hij van zijn fiets en hield zlclt vast aan een boom. De boom knapte, toen de jongen midden in den wervelstorm zat, ter halve hoogte van den jongen af. Hij werd zelf opgenomen en een eind verder neerge smeten. Zijn jas en vest werden hem afgerukt en waren nergens te vinden. Zijn fiets kwam eenige honderden meters verder terecht. Daarna werd liet dorp Belthum getroffen. Een groot aantal boerderijen werd totaal ver nield, en er gingen helaas ook mcnschcnlc- vens verloren. Tal van gewonden werden later naar het Grolsche ziekenhuis vervoerd. Van Beltrum ging de orkaan over Nccdc. waar een groote fabriek ineenstortte en do zijnen woningen werden vernield. De wegen waren onbegaanbaar door de afgeknapte boomen. Omstreeks half vijf kwamen in Tubbergen de inwoners naar buiten ondanks de nionien- teele duisternis om te zien hoe uit het Zuid oosten een zware wolk kwam aangedreven, als een zak aan den hemel, die toeliep en eindigde met een haak. De punt rees en daal de. lil een cirkelende beweging werden hooi en stroobergeii, veldgewassen en takken mee gevoerd om een eind verder neer te vallen. De eigenaardige wolk draaide rondom Tub bergen heen om over Geesteren te verdwijnen. De breedte van de wolk werd tusschen de 300 en 400 meter geschat, Het gehucht Har- brinkhoek te Tubbergen en Almelo werden zwaar geteisterd. Gelukkig ii vav.u^.K -dooden met groot als aanvankelijk werd gemeld. I ot ver slaat vast. dat overleden zijn 5 nersot de 13-jarige -• dus- W. Zandwijk li Nccdc. Eibergen, dc 38-jarige j. Papen, die levenloos in een weide onder de gemeente Eibergen werd gevonden, de 45-jarige B. Brinke. die een vrouw en 4 kinderen achterlaat, uit Emergen en dc 2it- inrige landbouwersknecht J. O. Spickcs uit Beltrum. Prins Hendrik. Minister Kan en ook onze Koningin hebben het verwoeste gebied he- zoehl. n..H:..iaA*nM< blicn de wegen weer be- n barakken gebouwd voor Kerknieuws. Kerkelijke Diensten. Jtnurstoort Parochiekerk 0 L. Vr. Hemel Langegracht no. 36- Paitoor: Deken L. A. F. X. Fock, Langegracht no. 37. ZONDAG Schaalcollecte voor de arm< H. H. Missen om 7 en half 9, Hall 11 plechtige Hoogmis, Kwart over 12 Catechismus. 3 uur Vespers. MAANDAG H. H. Missen om 7 en half 9. Hall 11 Hoogmis. 3 uur Vespers. DINSDAG H. H. Missen om 7 en 8 uur. 9 uur de H. Mis voor de leden van het genootschap der H. Kindsheid. 's Av onds 8 uur Congregatie van de H. Familie. Parochiekerk van St. Franc. Xav- 't Zand no. 29. Pastoor: C. Hartman 't Zand no. 31. Teleloon 730. ZONDAG. Half 7 ea 8 uur H. Mis. Kwart over 9 H. Mis. Half-tl Hoogmis. 3 uur Vespers. 6 uur Lof met preek. -Parochiekerk vin St. Henrloue Paulut Borstraat no. 41. Pastoor: H. J. B. Engbera Matthias Withoosstraat ro. 34, ZONDAG Hoogfeest van Piuksteien. H. H. Missen te 5 en 7 uur. 10 uur Hoogmis. 4 uur Lof met Rozenhoedje. Daar na biechthooren tot 6 uur. MAANDAG, Tweede Pinksterdag dag van devotie. H. H. Missen te 5 en 7 uur 10 uur Hoogmis. 4 uur Lof met Rozenhoedje. DINSDAG 7 uur Lof ter eere van den H. Antonius, Parochiekerk van St. Ansfridus Jacob Catslaan no. 26b. Pastoor: P. J. M, Sandkuyl Jacob Catslaan no. 28. Telef. 558, ZONDAG Hoogfeest van Pinksteren. Half 8 wordt de H. Communie uitgereikt. 8 uur H. Mis. 10 uur Hoogmis. 6 uur Broederschapsloi ter van O. L. Vr, van Altijddurenden Bijstand met feestpredicatie. Van 5 tot 8 biechthooren. Na het Lof vergadering der latriceo. MAANDAG, T wee dc Pinksterdag, van devotie. Dc H. Missen en het Lof als op Zondag. fjoogland. Parochie St. Martinus. ZONDAG Hoogfeest van Pinksteren. 8 uur H. Mis. ur plechtige Hoogmis. 7 uur Lof met predicatie. MAANDAG, 2e Pinksterdag. r 1ste H. Mis. r 2e H. Mis. ur plechtige H. Mis. r Lof met predicatie. DINSDAG uur 1ste H. Mis. uur 2de H. Mis. uur gezongen H. Mis. Avonds 6 uur plechtig Lof en predicatie. WOENSDAG Quatertemper, ge boden vasten en onthouding, lste H, Mis op Leo's Oord. 7'/, uur H. Mis. 8'/« uur 2de H. Mis. 12 uur Catechismus op de scholer Hooglanderveen. Parocbla St. Jozef. PastoorS. J. Brenninkmeijer Burg. van Tuyllstraat. ZONDAG Hoogfeest van Piuksteren. Veertigurengebed. 7 uur H. Mis. Half-10 uur Plechtige Hoogmis. 7 uur Plechtig Lof met preek. MAANDAG 2de Pinksterdag. H.H. Diens'en als op Zondag. 5 uur Plechtig? sluiting van hr.l Veertigurengebed met preek eti de lofzang Te Dcum. WOENSDAG Quatertemper, vasten eo ontbou flijfeerk. Parochiekerk H. Catharlns PastoorB. H. Muser. Holkerstraat 215. ZONDAG. Hoogfeest vau Pinksteren. Half-8 H. Mis. Haif-11 Hoogmis. Geen Catechismus, r Lof. Daarna gelegenheid om te bieebtee MAANDAG. 2de Pinksterdag, dag v. devotie. De H.H. Missen als op Zondag. 4 uur Lof daarna Bibliotheek. WOENSDAG, Vrijdag en Zster- ig Quatertemperdagen geboder isten en onthouding. GEVRAAGD een net Dagmeisje HET BESTE en daarom 't GOED KOOPSTE adres is voor alle voor komende Wit- en Stucadoorwerken W. v. d. Linden Zonen Kruiskamp 18 - Amersfoort Voor restauratie van muurwerk en pla fonds in alle voorkomende stijl, wendde men zich tot bovengenoemd adres. Aan 't zelfde adres verkrijgbaar wlt- '-Ik, cement, gips, zand, schelpkalk, rbolineum, kootteer, enz. Beleefd aanbevelend H. Hart-Beelden Voor Juni ont gen een groole ding II. Hartbeelden vanaf 26 c.M. a cent tot 85 c.M. f 15.-. In alle maten en nieuwste kleu- fotitopi Hun Dagdienstbode n hoog loon, onnoodig zich aan te melden zonder goede geluigschrilten. SNOUCKAERSLAAN ft, AmerSloort. overtroffen it 't adres van J. VAN BERGEN Hoogowag 16, Tel. 378, Amersfoort Prima Landbouwwerktuigen le klas Amer. Maaimackines Reparatie-inrichting voor alle soorten machineriën. Constructiewerk, lasch- en snijinrichting. KASSENBOUW Amersfoortsche R. K. Spaarbank Zondag, op den eersten Pinksterdag, wordt GEEN zitting gehouden. Het Bestuur. 2de Meisje gevraagd, extern, niet beneden 18 jaar, tegen half Juli. Z.g.g. onnoodig te melden. Adres Mevr. Bonnier Helligcb.weg 6. Orionette Motorrijwiel P.K. Prijs f 125.-. „IIET MOTORHUIS" Tel. 457 Amersfoort MUURHUIZEN 31 Ainnemei van Begraienissen Nette, billijke uitvoering Minzaam aanbevelend Voor de Pinksterdagen Groote Bloemkool 15 cent. Komt zien. Wortelen groote bossen 2 voor 35 cent. Roode star, klei, 70 cent per 10 K.G. H.L. franco huis f2.45 en alle andere soorten. Laatste week van Busgroenten Spercieboonen 40 cent I L. bus. Snijboonen 40 cent 1 L. bus. »/i L. bussen 22 cent. Krommestraal 60, Tel. 794, Amersfoort GEVRAAGD 1 Juli een Net Meisje voor hulp in de huishouding, zelfstan dig kunnende werken, niet beneden 18 jaar, in klein gezin (een kindje), voor dag en nacht. Brieven onder lelt. A Bureau van dit Blad. R.K. FamiliCn, die tijdensdeHerhalings- oefeningen aan R.K. Officieren kamers willen verhuren, worden verzocht brieven met prijs opgave te zenden onder letter K. H., Bureau De Eembode. Aanbesteding. De Directeur van Openbare Werken te Amersfoort is voornemens 17 Juni 1927 aan te besteden: Het rioleeren v. d. Hof, Stoovestraat en Valkestraat Bestek met 2 teekeningen zijn ver krijgbaar aan Bureau Openbare Werken vanal 6 Juni a.s. a f3.— per post Wegens verplaatsing der zaak, bieden wij slechts enkele dagen tegen spotprijzen diverse arti kelen aan, als: Beelden, Schilderijen, Hangkruisen Kerkboeken, enz. Spotprijzen als nooit le voren ZIE ETALAGES Let U wel, slechts enkele dagen v.h. LORIJN S SS. 'T ZAND II - AMERSFOORT Dienstbode gevraagd bij M. Woerdman, Lange- straat 103. Loon f7 per week. Wasch buitenshuis. Oppassend jongmensch R.K., mei aan beveling van Geestelijke, zoekt tot een huwelijk Ie geraken met net Meisje of Ambtenaar, gehuwd, I kind, R. K., zoekt tegen 1 Juli a.s. een heel- of benedenhuis Amersfoort. Huurprijs f300—450 per jaar. Brieven H 220, Adv. Bur. j .h. Alta, Utrecht. Q.. Cadillac Vrachtwagen geheel electrlsch, open laadbak, met 3 nieuwe buitenbanden voor den spot prijs van f300.—. ,HET MOTORHUIS" Tel. 457 Amersloort

De Eembode | 1927 | | pagina 2