L. J. Luycx Zoon Advertentiën H. Communie- Wegens uitbreiding 10 procent Korting R. K. Spaarbank. Verslag le kwartaal 1929. Verschuldigd aan Inleggers per 1 Jan. '29 f 315.211.91 ingelegd in de maanden Januari f 9.018.37 Februari - 13.267.96 Maart - 27.023.68 49.310.01 Dit heele werk vergde vijf executanten 1Lorenz, dorpssmid, door A. Jonckers, 2. Barbara, z'n vrouw, door Mies van Haselen, 3. Suschen, nichtje van Lo renz, door Bertha Jonckers, 4. Felix, jagermeester en minnaar van Susche, door Philip Carstens, 5. Bartel, een rijke boer en rivaal van Felix, door Dick van Driess. Deze vijf, oude be kenden bij de Amersfoortsche Opera- vereen., gaven een uitstekend samenspel te genieten, wat vooral bij de heercn vergoedde wat hier en daar het orgaan te kort schoot, De beide dames vol deden in tweeërlei opzichten uitstekend en nimmer nog zagen we Mies van Hazelen een zoo voor haar geschikte rol toebedeeld. Vanzelf sprekend was het door deze vijf gebodene ineer af. Het concert-deel van dezen avond leek ons op z'n zachtst gesproken te onverzorgdkoor en orkest hadden nog wel eenige repetities en de tenoren nog eenige aanvulling kunnen gebruiken. B. Het tpal van „Euripides". Zondag j.l. kwam de R. K. Tooneel- vereeniging „Euripides" voor het voet licht met „'n Zeker menscli" een too- neelstuk in drie bedrijven, waarvan de strekking geïnspireerd is door het be kende Evangelieverhaal van den barm- hartigen Samaritaan. Wat ons dadelijk reeds opviel was de fijne tooneelaankleeding, die tot in de uiterste puntjes verzorgd was. Deze fijne verzorging hielp sterk mede tot schepping van de sfeer waarin zulk een machtig tooneelstuk gespeeld moet worden. De uitbeelding der personen was zeer goedzeker het is waar dat de oud-gedienden de sterren waren, maar de nieuw-lichters hebben ook hun uiterste best gedaan en voldeden ten zeerste. Het stuk zelf geeft ons een zeer sterk dramatisch gebeuren weer, en was Euripidus geen vereeniging met dur vende krachten en een gevestigde repu tatie, dan zouden wij niet aanraden zulk een veeleischend stuk in studie te nemen. De leiding is echter beproefd en mijnheer Welling met zijn trouwe (sommige zelfs getrouwde) kornuiten heeft ons Zondag j.l. een heerlijken avond bezorgd. Kapelaan van Straelen sprak een inleidend woord, het lidmaatschap van deze mooie ver eeniging die geheel groeit en gegroeid is uit het Katholieke Jeugdwerk, en vroeg om steun voor de charitatieve doeleinden die nagestreefd werden. A.s. Zondag gaat dit tooneelstuk voor de tweede maal. Wij weten zeker dat de hoorders van j.l. Zondag pro pagandisten zullen zijn. Moge daarom de St, Aeclitenzaal geheel bezet worden. Hel liefdadige doel en het schitterende spel zijn het ten volle waard, Vrijdagavond zou de algemeene voorzitter van den Bond voor groote gezinnen, de heer V.in Meegeren, een propagandalezing houden voor de leden der afdeeling Amersfoort en belang stellenden. Toen het tijdstip van aan vang daar was, waren met hel bestuur en den spreker, slechts écn lid en de verslaggever aanwezig. De lezing ging daarom niet door. In een logement aan de Coninck- straat viel een gast van de trap. Hij werd dood opgenomen. Uitspraken Kantongerecht. Leerplichtwet: W. A., Amersfoort f 10 of 5 d. Dronkenschap: H. v. B„ Amersfoort f 10 of 5 d.; J. M. A., Amsterdam id., E, O,, Putten id.; M. M., Baarn f 15 of 10 d. IJkwet; J, M., Soesterberg 5 maal 50 cent of 5 maal 1 d. en verb, ge wichten. Te Amersfoort wateren buiten aan gewezen plaats: W, v, d, B., Nijkerk f3 of 2 d. Wielrijden zonder licht: Woudenberg 15 of 2 d.H v. D., Nijkerk id. Wielrijden in verboden richting v. O., Baarn f 2 of 1 d. Wielrijden links van den weg: W. II., Spakenburg f3 of 2 d. Wielrijden zonder bel of reflector C. K„ Amersfoort f2 of ld.; J. S., id. Wielrijden zonder remmer K., Amersfoort f5 of 2 d. Rijden met voertuig zonder reflector of achterlicht: J. v. d. II., Barnevcld f5 of 2 d. Rijden met motor zonder achterlicht R. W. v. B., Amersfoort f3 of 2 d. Autorijden zonder nummerbewijs: J. H. I., Bussum f 3 of 1 d.G. J. d. B., Laren id. Idem zonder geldig rijbewijs: E. S., Apeldoorn f 5 of 2 d. Idem zonder goed werkende remmen C. v. G„ Soest '40 of 20 d. Idem zonder achterlicht: J. G. v. Scherpenzeel 15 of 2 d. Idem zonder voorverlichting: E. O., Rotterdam f 10 of 5 d. Met auto te snel rijden in Soest: F. K., Gorkum f 10 of 5 d.; H. J. F. M. S.r Utrecht f 20 of 10 d. Idem in Woudenberg: E. E. B„ Amsterdam f 10 Of 5 d. f364.521.92 Terugbet. in de maanden Januari t 8.404.01 Februari - 12.715.31 Maart - 13.152.59 - 34,271.91 f 330.250.01 Per 1 Januari waren er Boekjes totaal afgegeven 2554 en nog in omloop 2008 Afgegeven in de maanden Januari 12 Februari 9 Maart 12 2041 Vrijdagavond is te ongeveer 6,40 op den onbewaakten overweg aan de Lienderfscheweg te Amersfoort een on bekenden man aangereden door den personentrein 1670. De oorzaak ligt vermoedelijk in het feit dat van Amers foort een goederentrein passeerde juist terwijl de sneltrein Apeldoorn daar eveneens passeerde. Later is de identiteit van den man vastgesteld. Het bleek te zijn de 65 jarige E. Langras, wonende te Amersloort. De N.V. Nederlandschc Buurtspoor weg Maatschappij heelt een nieuwe dienstregeling uitgegeven, die Maandag begon. Door „Goed Wonen" werd aanbe steed het bouwen van 50 ééngezins woningen in het Soesterkwarticr. Hoogste inschrijving: Gebr. Uiter- linden, Rotterdam f 179.404. Laagste inschrijving: Hofman Meinema, Kampen f 139.900. De Vereeniging ter bevordering van het Nijverheidsonderwijs in hoofdzaak voor aanstaande ambachtslieden ge vestigd te Amersfoort houdt eene alge meene vergadering op Woensdag 10 April 1929, ten 9 ure, in de Ambachts school. Punten van behandeling zijn 1. Rekening en Verantwoording over het dienstjaar 1928. met verslag van de Commissie. 2. Jaarverslag 1928. Rondvraag. De dienstregeling en de route van de autobus naar Utrecht heeft een wijziging ondergaan. De standplaats van, deze bus is niet meer de Varkens- markt, doch de Kampstraat,bij de Groote Sint Janstraat. Van dit punt zal de route zijn Kampstraat, Langestraat, Varkensmarkt, Utrechtschestr., Utreefh- scheweg tot Rustoord, dan Regentesse- Recoliactlfi. Woensdagavond, om half acht, wordt in de parochiekerk van den H. Fran- ciscus Xaverlusaan het Zand, wederom eene Recollectie gehouden voor oud- retraitanten en leden van retraitepen- ningvereenigingen uit de geheele ge meente. Dus niet voor ééne parochie, maar voor onze vier Amersfoortsche parochies gezamenlijk. De geestelijke oefening wordt geleid door een der Eerw, Paters van het Retra itenhuis. Met grooten aandrang worden allen opgewekt deze geestelijke oefening bij te wonen. In de laatste samenkomsten was de opkomst veel minder dan wacht mocht worden. Laten alle oud-retraitanten, ja allen die belangstellen in het zoo heilzame retraitewerk, nu eens het vaste voor nemen maken de recollectie trouw te Roos op het hoofd If met de vingertoppen wal Purol In Uw Idhuld en wasch daarna Uw hoofd met -.—in water en gewone zeep ol nog beter met Purolzeep. Herhaal dit zoo nu en dan. Uw hoofdhuid wordt daardoor roosvrij, aar schoon en zacht en valt niet uit De bussen, die uit Utrecht komen, zullen vanaf de Varkensmarkt, niet door de Langestraat naar de Kamp straat rijden, doch langs Zuid-Singel. Kleine Sint Janstraat en Beestenmarkt. In de binnenstad zal dus het één richtingsverkeer worden toegepast. Llmvlo l-E.M M. I. 6 0. Als scheidsrechter Jansen uit den Haag even voor half 3 laat beginnen, blijkt Limvio van den aanvang af de meerdere. Na 10 min. zet Kluvervoor weet v, Noesel Limvio de leiding te bezorgen (1—0). 10 min. voor rust zoekt Kluver met een keihard schot het E.M.M.-doel, de bal ketst echter op de lat terug, doch wordt door v. Keken doel getrapt. Rust komt met 2—0. Na de thee komende Hilversummers er beter in en verkeert het Limvio-doel enkele malen in gevaar. Dan gaat het spel op en neer de Amerstoorters in de overmacht. 10 min. voor heleinde neemt R. Westerlaak een corner, schiet voor doel en trapt v. Noesel in (3-0). Tweemaal achtereen breekt Kluver door en maakt het 4e en 5e doelpunt. Vlak voor het einde maakt Kraak het half- dozijn vol. Einde komt met 6—0 over winning voor Limvio, E.M.M. had een tegenpuntje verdiend, Zondag a.s. gaan de Amersfoorlers te gast naar Culemborg, waar Fortitudo zal trachten de puntjes thuis Ie houden hetgeen Limvio zeker kan verhinderen. Burgerlijken Stand. 5 April. Geboren: Gerrit Arend, z, v. A. Mosterd en A. v. de Klashorst. Overleden: Chaim Leib Buczaczer, 56 j., echtg. v, T. H de Weerdt. 6 April. Geboren: Everarda Wicher- dina, d. v. L. J. Timmer en M. Hof Woutera Margaretha, d. J. Marschalk en L. H. Ulehake Jacob Johan, z. v. A. v. Dasselaar en E, M, Krijnen Johannes, z. v. H. C. Hooft en A, H. M, Brouwer Hermanus Lodewijk, z. v, T. W. Elberse en A. M. Mostertman. Overleden: Cornelis de Leest, 67 j., echtg. v. D. Bartelen Berend Ader, 50 j., wedn. v. S, A. de Grijs Arnoldus Kuypers, 51 j. 8 April. Geboren: Christoffel, z. v. v, Dorst en J. v. Nijkerk Mat- thijs, z. van L. v. Eijkelenburg en C. Staai Johanna, d. v. B. G. F. Molle en J. Frommé Anna Maria, d. v. E. v. d. Hoek en A. v. de Velden Wijntje Maria, d. v. R. v. Drie en W. Voskuil Cornelis Wilhelmus, z, v. W. Borger en J. W. v. Huift Willemina Hendrika Renée, d. v. B.J. Krijnen en C. M. Lablans. Overleden Everardus Langras, 65 j., echtg. v. A. v. Barlingen LamberltiS Welling, 83 j., wedn. v. W. Gouw Alida M. E. Melsch, 68 j. bezoeken, Om de schoone vruchten eener goede retraite te bewaren, is de recollectie onmisbaar. En ook zij die nog nimmer in re traite gingen zullen goed doen de re collectie bij te wonen. Het groot getal Amersfoorters, die nog verzuimden in het St. Alfonsushuls een retraite te houden, zal daardoor stellig sterk ver- verminderen. Gaarne sporen we ook nog eens aar lid te worden eener retraitepenning- vereeniging. Retraitepenning-vereenigingcn zijn gevestigd in de parochiën St. Francis- cus Xaverius, O. L. Vr. Hemelvaart en St. Ansfridus. Oratorium ,,0le Hl. Cacilia". Zondagavond te 8 uur zal Patronaatsgebouw op den Berg. hoek Tollenslaan—Catslaan 't prachtig Ora torium „Die Hl. Cacilia" uitgevoerd 'orden door de Utrechtsche R. K. Gemengde Zangvereeniging „Arti et Amicitiae". Aan de uitvoering nemen ruim 70 dames en heeren deel ter wijl als solisten zullen optreden Mej. M. Custers. Soprane. als H. Cacilia, Nico van Wenzen, lenor, als Valerianus, Johan Custers, bariton, als Paus. De uitvoering van 't werk wordt toegelicht met declamatie en licht beelden door den ZeerEerw. Zeergel. Pater Dr. Ger. Schoutens van 't Missie huis te Soesterberg. Reeds in November 1.1. werd 'tzelfde werk te Utrecht uitgevoerd onder de bekwame leiding van den directeur Jan van Isselt in hel gebouw voor Kunsten en Wetenschappen onder zeer groote belangstellingen met schitterend succes. Wij twijfelen er niet aan. of dit heerlijk opgebouwde, klassieke toonstuk, op zoo meesterlijke wijze uitgevoerd, zai ook in Amersfoort een goed onthaal vinden. De opbrengst van dezen avond zat zijn voor 't Missiehuis St, Jan Soesterberg. Voor de leden van den R. Vrouwenbond houdt Oscar Tijtgat i voordrachtenavond over Vlaanderen, opgeluisterd door lichtbeelden. Voor niet-leden is de toegangsprijs gesteld op 40 cent. Uit den Omtrek BUNSCHOTEN De straatweg dwars door het dorp is voor het moderne verkeer veel te smal. Thans vindt 't voorbeeld van het gemeentebestuur navolging. Op verschillende plaatsen worden thans boomen geveld en stoepen wegge broken. 't Is te hopen, dat allen tol deze verbetering zullen medewerken, opdat er een flinke verkeersweg ont staat. Als bewijs voor de kracht van den wind kan dienen, dat buiten ons dorp een juffrouw met fiets en al ir sloot naast den weg is gewaaid. EEMNES In een in het café van Eek belegde vergadering van den Boerenbond, welke geleid werd dooi den waarn. voorzitter v. d. Brink en door circa 40 leden werd bijgewoond, sprak, op uitnoodi- ging van het bestuur, de heer L. Boo- gaerdt, directeur der veilingsvereeni- ging „Nieuw Leven" te Naarden-Bus- sum, over het nut, de inrichting en de werkwijze der eierveiling aldaar, zulks naar aanleiding van de plannen om hier een z.g. eier-centrale op te richten. Met belangstelling werd de zakelijke uiteenzetting van den spreker aangehoord. Reeds dadelijk bleek er voldoende animo voor het plan. Staande de ver gadering verklaarden zich 21 leden bereid te beginnen inct heden hun te leveren. Burgerlijke stand. Geboren Gijsbertus Johannes, z. van A. Nagel en A. v. Wijngaarden. Petronella Rigarda. d. van J. F. S. Stalenhoef en E. M. v. Logtenstein. OndertrouwdH. Suik en A. de Bree. I GetrouwdJ. Mol en A. Wortel. HOEVELAKEN Op den Hoogewcg reed een luxe- auto, waarin twee personen zaten, tegen een boom en sloeg over den kop. De pelt behandeld, zoodat de vergaderin gen zich door een sterke eenheid ken merkten en bij heel den katholieken sterk verlangen is wakker geroepen naar bevrediging van dc besproken verlangens en wenschen tot positiever betering. bestuurder bekwam geen letselde andere persoon kreeg een bloedende wonde aan 't hoofd; hij heeft zich te Amersfoort laten verbinticn. NIJKERK Op de markt. Aangevoerd 468.000 eieren f 5 - 5.65 5 schrammen f30—35; 15 biggen f25 —28; 223 runderen f 175—390; 125 nuchtere kalveren 16—12, HAMER8VELD In tegenwoordigheid van den heer Rljksiandbouwconsulent, Dr. C. van Daalen |.i„ had op 5 April 1.1. de sluiting plaats van het derde jaar den Landbouwcursus Hamersveld. De verschillende vragen over de onderwezen vakken gesteld, werden zeer bevredigend beantwoord, zoodat dan ook aan alle leerlingen een diploma kon worden uitgereikt, w.o. twee met veel vrucht en vier met zeer veel vrucht. De he^ Rijkslandbouw-consulent spoorde de leerlingen aan, het geleerde toe te passen en door geschikte lectuur te blijven bijhouden. Een der leerlingen bracht vervolgens dank voor het ge noten onderwijs aan de iteeren Rijpers en Mnnsma, resp. Hoofd en onder wijzer aan den cursus, en bood een cadeau aan, als herinnering aan dc te zanten doorgebrachte lesavonden. Na een kort dankwoord der onderwijzers behoorde deze eindles weer tot Het verledene. Een diploma verkregen E. Tijmen sen, G. O. Veenendaal, P. Veenendaal, H. Davelaar, H. Brouwer, M. Stitselaar, H. Brouwer, J. Greefhorst, J. v. Her waarden, G. v. d. Hengel en R. Hengel. HOOGLAND Burgerlijke stand. GeborenAntonia Maria, d. van C. A. Groen en A.M. Tijmese. Jacobus Gijsbertus, z. van C. Steenbeek en G. Tolboom. Joannes Cornelis, z. van J. v. Bekkum en J. Smink. Geer- truida Sjauktje, d. van P. v. d. Akker en J. de Haan. GetrouwdG. v. Borg- steden en W. M. Brouwer, SOEST Burgerlijke stand. Geboren Cornelia Margaretha. d. van C. Wolfsen en M. van 't Klooster. Hermanus Peel, z. van B. R. van Hornsveld en W. J. Massen. Cornelia Hendrika, d. van M. van Veeren en H. J. van Lohuizen. Gijsbertus Hen- ricus, z. van H. Voskuilen en H. de Beer. Hendrik Pieter, z. van J. Jongbloed en J. C. Gerritsen. Catha- rina Johanna, d. van C. Th. v. Hazen- donk en A. de Bruin. Hugo, z. van P. L. Schaal en A. Smit. Ondertrouwd H. Mast en G. P. Wapstra, - II. J. Brink en H. F. Dragt, Gehuwd P. Broekltuijsen en J. M. Onderdelinden. OverledenCornelis Gerestein, 72 jr., geh. met R. Lammertsen. Johannes A. A. Schoondermark, 76 jr., wedr. var G. A. van Munster. SOESTDiJK Tentoonstelling van den Missienaai- kring Parochie O. 1Vr. Onbevl. Ontv. te Soestdijk op Zondag 14 April in de Gymnastiekzaal der Maria School. Opening na de Hoogmis. UTRECHT In het afgeloopen jaar is het aantal inwor.ers teruggeloopen van 151.660 op 151.649. Binnenland Vasantle. Eenige vereenigingen van Kalholieke vrouwen hebben een commissie inge steld, die bestudeerd heeft ot er mo gelijkheid zou bestaan aan Katholieke meisjes in vacantietijd tijdens haar fiets- of wandeltocht tegen geringen prijs goed logies te bezorgen. Vele gegevens heeft deze commissie verzameld, waaruit blijkt, dat vooral in de mooie streken van ons land ver scheidene inrichtingen gastvrij haar deur open zetten om deze meisjes tijdens haar uitstapje een goeden maal- '"d en logies te bezorgen. De clubjes, die met haar leidster van deze mooie gelegenheid willen gebruik inaken, behoeven zich slechts te wenden tot: Mej. Dora Roes, Nieuwe- plein 37, Arnhem, die zich bereid ver klaard heeft de bemiddelaarster te zijn lusschen de reizende meisjes en de vakantieverblijven. Wie dus van de heerlijke vrije na tuur wil genieten voor twee of meer dere dagen, wie de één of andere inooie streek van ons land eens beter wil leeren kennen, wie naar hartelust wil dwalen door bosch en hei, ver geet niet zich eerst te richten tot bo vengenoemd adres! Zij kan dan ver zekerd zijn van een veilig en goed onderdak. R. K. Werkliedenverbond. jen elftal plaatsen in ons land zijn gisteren de groote Actie-vergade ringen gehouden, uitgaande van het R, C. Werkliedenverbond. Overal was groote belangstelling en veel enlhousi- asme; op meerdere plaatsen moesten zelfs parallelvergaderingen worden ge houden. Overal! werden dezelfde onderwer- Gemengde Berichten Kerkelijke Diensten. Carl Benz, de uitvinder van de" auto, is in den ouderdom van 84 jaar. bij Mannheim gestorven. Hij 'was de zoon van een machinist en liep reeds vroeg met het denkbeeld rond, wagen te construeeren, die op eigen kracht op alle wegen zou kunnen loopen. In 1885 gelukte het hem den eersten auto, een wagen op drie wielen te vervaardigen, die op het oogenblik nog in het Óuitsche museum te Mün- chen is te zien. den eersten proeftocht gelukte het slechts een afstand van honderd meter af te leggen, doch spoedig wist de uitvinder een wagen te construeeren, waarmede hij een snelheid van 16 K.M. per uur bereikte. In 1888 werd de eerste Benz-auto te München tentoon gesteld en met de gouden medaille bekroond. In Duitschland was aanvankelijk de afzet van de Benz-automobielen gering. In 1899 werd de fabriek omgezet in een naamlooze vennootschap. Spoedig daarop trad dr. Carl Benz uit de fabriek en leefde sedert dien teruggetrokken te Ladenburg, Ter gelegenheid van zijn 70sten jaardag werd hij door de technische hoogeschool te Karlsruhe tot eeredoctor benoemd. Te Lyon hadden twee arbeiders gewed om twaalf uur des middags bij het slaan van de ktok bij elke klok slag een glas brandewijn leeg te drinken. i beiden had met den waard afgesproken, licni inplaats van brande wijn, water in te schenken en onder vond dus natuurlijkerwijze geen schade van de weddenschap. De ander moest hopeloozen toestand naar een zieken huis worden overgebrachl. A. F. Philips heeft bij een huldiging van het Philips voetbalelftal medegedeeld, dat op het einde van deze week de 20.000ste arbeidet fabriekspoorten zal binnengaan. Te Berlijn geraakte een taxi-chauf feur de macht over zijn wagen kwijt, reed het trottoir op en kwam terecht in een étalage van een rijwielwinkel, welker inhoud geheel werd vernield. Twee vrouwen, die zich juist op het trottoir bevonden, werden door den auto medegcsleurd in de étalage en moesten ernstig gewond naar het zieken huis worden overgebracht. Een van haar. een 44-jarige naaister, is aan haar verwondingen overleden. Een van de inzittenden liep een beenfractuur op, terwijl de chauffeur ongedeerd bleet. Bij een echtelijken twist te Erfurt wierp een atbeider zijn vrouw met een brandende petroleumlamp. De lamp ontplofte en de kleeren der vrouw vatten vlam. Met zware brandwonden werd de vrouw naar het ziekenhuis gebracht, waar zij overleed. Zes skiloopers werden op het Steinerne meer (Zw.) door een lawine overvallen. Twee hunner werden ge dood, de anderen konden worden gered. Tengevolge van stortregens zijn in Ontario (Canada) twee treinen ont spoord, de beide machinisten verdron ken. Een auto die over een brug reed werd door het water meegesleurd, waarbij twee personen verdronken. Schooljongens stookten een vuurtje bij Douauinont. Blijkbaar heeft op die plaats een niet ontplofte granaat In den grond gezeten, want plotseling had een ontploffing plaats, waardoor 2 personen gedood en verscheidene gewond werden. Een autobus reed in de Langesli te 's Gravetuandc over een sleen. die daar door met zulk een ktachl werd weggeslingerd, dat hij door een 5 m.M uit van den kapperswinkel van B.M. loog. In den winkel vernielde hel projectiel nog een glazen kaslje met ilteerbenoodigheden. De kapper jn in den winkel aanwezige klanten bleven ongedeert. Hmerftfoort Parochiekerk 0. L. Vr. Heaelveert Langegrecht no. 36. PastoorDeken L. A. F. X. Fock, Langegracht no. 37. DONDERDAG Half-7 H. Mis. Half-8 H. Mis. 9 uur H, Mis. ZATERDAG Van 4—9 Blechthooren, Dagelijks de H.H. Missen om 7, Parochiekerk van 81. Frano. Xev. 'I Zend no. 29. Pastoor: C. Hartman, 't Zand no. 31. Telefoon 730. ZATERDAG 7 uur Lof. Van 3'It tot 9'/a biechthooren Paruohlekork van 8t. Henrloua Paulua Bontraat no. 41. Pastoor: H. J. B. Engbers Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. ZATERDAG 4 uur voorbereiding voor de H. Biecht voor de kinderen, daarna biechthooren tot 9 uur. Dagelijks de H.H. Missen ten 7 en 8 uur. Parochiekerk van 8t. Ansfrldu» Jaoob Catalaan no. 26b. Pastoor: P. J. M. Sandkuyl, Jacob Catslaan ito. 28, Telet. 558. DONDERDAG Half-tO Gezongen Huwelijksmis. ZATERDAG Van 4 tot half-9 Biechthooren. 7 uur Lof met Rozenhoedje. CTPEP DUBBEL 5TUK KOfHEE PFflOHIEKENDE DUIF Hoogland- Parochie Sf. Merllnut. lor: W. S. Kerklaan. DONDERDAG 8 'I, uur H. Mis. VRIJDAG 7'/> uur le II. Mis- 8'/, uur 2c H. Mis. 9 cn 12 uur Catech. op dc scholen. ZATERDAG Tl, uur le H. Mis. 8'lt uur 2e H. Mis. 37 uur Biechthooren. 6 uur Lol met Rozenhoedje. Dinsdag, Woensdag en Donder dag maar één II. Mis. Hooglanderveen. Parochie SI. Jozef. Pastoor: S. J. Brenninkmeljer. Burg. van Tuyllstraat. Deze week de H.H. Missen om 7 en 8 uur. njikerk. Parochie St. Calharlna, Pastoor: R. J. B. Flipse. Hol kerstraat, ZATERDAG 2'/j—6'/a uur gelegenheid om fe biechten. 6 uur Lof ter eere van Maria. Zondag a.s. sluiting van den Paaschlijd. In de week de H. Mis om half 8. Soestdijk. Parochie 0. L. Vr. Onbevl. Ontv- Pastoor H. S. Miilder. DONDERDAG Kwart na 8 H. Mis. VRIJDAG Kwart na 8 H. Mis. ZATERDAG Kwart na 8 H. Mis. 7 uur Lof met Rozenhoedje ter eere der II. Maagd Maria. Gelegenheid om le biechten dagelijks voor en na de II, Mis. Zaterdagmiddag otn 4, 5 en 6 uur en na het Lol lot 9 uur. Marktberichten. Amersfoort 8 April 1929 Kaasmarkt. Aangevoerd 30 wa gens bevattende 7500 Kilo. Prijs f 33.— lot f 39.00 p. 50 Kilo. Handel vlug. Ulrechl. 5 April 1929. Kaasmarkt. Aanvoer 12 wagens, wegende 3400 K.G. Eerste kwaliteit f 00.— f 00.— Tweede f 38.— h f 00.— Rljksmerk f39 a f45. Zwaardere tot f 00. Handel matig. [Mchenken, al» Kerkboeken In Wit, jrljs en Bruin Celluloid ol Leer vanaf .0 et. tot 14.— in ruim 100 soorten. Rozenkransen In Alpacca, Perlemoer. enz. vanaf 15 ct. tot 12.-. Etul'g In Alpacca cn Leer. Defeunera kop met schotel. Beeldjes. Schilderijtjes. Krui- Inlijsten van Communieplaten f 1.25, 11.50. Laagste prijzen. P. J. Wijnen Langestraat 25 - Amersfoort

De Eembode | 1929 | | pagina 2