'oor hel inzeepen L. J. Luycx Zoon Italian® 35-1ARIO BESTAAN „ONS GENOE- OEN". De viering van het 35-jarig bestaan van de tooneelvereeniging Ons Genoegen, begon met een receptie in de bovenzaal van het gebouw St. Jozel. Tal van leden en oud-leden hadden zich daar verzameld, benevens besturen van diverse vereenigingen. Ook waren aanwezig Pastoor Hooijman en Majoor- Aalmoezenier Brouwer, terwijl de Hoog- eerw. lieer Deken wat later kwam.) De heer P. Lorijn bood namens de oud-leden een nieuw vaandel aan, ver vaardigd door Frans Wakelkamp. Spr. hoopte, dat „Ons Genoegen" nog veel jaren mede mag werken voor ontspan ning en leering der leden van de R. K. Werkliedenvereeniging. Deken Fock spoorde allen aan om te blijven zorgen voor hoogstaand too- neelwerk, om zoodoende mede te wer ken aan de ontwikkeling van het volk. De voorzitter, de heer v. d. Heiden, dankte voor de bewijzen van genegen heid en beloofde Ie zorgen voor de uitgesproken wenschen. Behalve vele schriftelijke telicitatiën, waren tal van prachtige bloemstukken aangeboden, terwijl de R. K. Gemengde Zangvereen. St. Cecilia een felicitatie in den vorm van een briefje van f10 had gestuurd. Te half 8 had de feestelijke bijeen komst plaats in de groote zaal van d( R, K. Werkliedenvereeniging. De voorzitter van de feestcommissie de heer B. v. d. Horst, opende de feestelijke bijeenkomst met een woord van welkom en een dankwoord aan allen, die dezen dag voor de tooneel vereeniging „Ons Genoegen" tot een onvergetclijken hebben gemaakt in het bijzonder aan de oud-leden, die zoo'n schitterend vaandel, behangen met een zilveren lauwertak, hebben aangeboden. Spr. hoopte dat alle aanwezigen een aangenamen avond zullen meemaken. Na het zingen van het feestlied hield de heer P. Lorijn, als oud-lid, een korte toespraak. Spr. schetste in het kort de cultureele taak van het tooneel en looneelkunst voorliet volk.Tooneel moet brengen ontwikkeling en ont spanning. Aan het slot van zijn toe spraak hoopte spr. dat Ons Genoegen deze taak juist moge uitvoeren en moge groeien en bloeien in lengte van jaren. Het optreden van de beide tooneel- kunstenaars is een genot geweest voor allen en een goede les voor de beoefe naars van tooneelkunst. De Gebr. v. Hamersveld vulden de avond met muziek, waardoor de ge zelligheid aanmerkelijk werd verhoogd. VOLKSUNIVERSITEIT. - Cursus Jos de Gruyter over „Moderne architectuur en kunstnijverheid. Het is misschien niet geheel bodig even de aandacht te vestigen op de cursus over moderne architec- tuur en kunstnijverheid, die Jos de Gruyter 13 November en de 5 volgende Woensdagen zal houden voor de Amersfoortsche Volksuniversiteit. Naar ik hoor zijn daar nog eenige plaatsen open. Het zou echter jammer zijn, indien niet zooveel mogelijk menschen deze cursus volgden. Want wat thans gebeurt in de wereld der bouw, en der toegepaste kunsten heeft wezenlijk belang. Er gebeurt, er woelt, er groeit op dit gebied véél, en deze uitingen, maar in direct verband tot idealen en werkelijkheden onzer moderne samenleving. Bovendien is 't een voorrecht iemand als de Gruyter over die dingen te hooren, omdat deze jongere kritikus, een fijne, nadenkende en objectieve geest, iemand is die de kunst niet ziet als afzondelijk verschijnsel, maar als cultuur- sijmptoon. Voor zijn inzicht in moderne archi tectuur en in alles wat daarmede band houdt, heeft hij reeds herhaaldelijk blijk gegeven. Laat ik hier nog aan toevoegen, dat de rijke bloei onzer bouwkunst en onzer toegepaste kunsten gezien mag worden als een der schoonste glories van de hcdendaagsche Nederlandsche beschaving. Er is op dit gebied in ons kleine land hel een en ander gepresteerd, dat inderdaad van Europeesche bctee- kenis mag heeten. Het feit is te bekend, dan dat r mij van chauvinisme betichten zal Moge Amerstoort dan wat lauw blijken en provinciaal in zijn belang stellingen.. maar op Hollandsche wijze Europeesch! just Havelaar. BUSGROENTEN DIEFSTAL. - I 31-jarige groentenventer A. B., is door de arr.-rechtbank te Utrecht wegens heling van busgroenten enz. veroordeeld tot 3 maanden gevangenisstraf waardelijk, met een proeftijd van 3 jaar, onder beding dat hij de schade aan de betrokken personen vergoeden moet. LImViO—S.D.O. 4-2. Als scheids rechter Klunen laat beginnen, ontwik kelt zich direct een vlug spel. Na 10 minuten weet Hassing den bal op te brengen en Oroenestein scoort (1-0). S.D.O. komt nu opzetten doch het lukt niet. Weer 10 minuten later zet Val- kenhoef voor en van Oesel doelpunt (2-0). Twee minuten later maakt Mas sing het derde doelpunt (3-0). S.D.O. zet er nu alles op en 15 minuten voor rust weet Luitgaren Sr. het Limviodoel te vinden. Rust komt met stand 3-1. Na rust neemt Limvio zijn taak lichter op waarvan S.D.O. gebruik maakt. De Bruin scoort na een ren (3-2). Nu her stelt Limvio zich en 7 minuten voor einde maakt B. Westerlaak het vierde doelpunt. Einde komt met een verdiende —2 overwinning. Gezien het natte element wedstrijd goed Ie noemen. Van Oesel is als speler goed, doch iets meer be- heerscht spel is aan te bevelen. TELEFOON. Nieuwe aansluitingen: 286 Behrend, Dillenburglaan 6. 429 Biezenbos, Aldegondestraat 103a. 413 Cnopius, Groote Koppel 176b. 486 Cycle Import, Krommestraat 64b. 297 Stichtingen „Zon en Schild", Utrechtscheweg. 380 Ir. v. Roggen, Bergstraat 45. 1307 de Smale, Ruitenbeckerlaan B 26, Leusden. 311 Spakman en Co.. Varkensm, 11b. 1310 Zr.Voigt, Zuigelingenverpleegster Groene Kruis, Utr.straat 45a, 135 Volksgebouw, Snouckaertlaan 11 TOONEEL. Nog in deze maand hoopt de patr. toneelver. „Vondel" van de Bergparochie klaar te komen voor een opvoering van de burleske „De Gesmolten Veldwachter" van J. Gros- veld. In de loop van deze weck zullen in de winkeliers van de Bergparochie verzoeken gericht worden, tot opname van advertenties in dc programma's. Hoogstwaarschijnlijk zal 'n vreemd gezelschap de eerste uitvoering bij wonen. waarom wij dan ook aanraden zoo spoedig mogelijk zich van toegangs bewijzen te voorzien, zoodra deze uit komen. Als gij U moeilllk sch.ert omdat Uw huid gauw stuk gaal en pl|n doet. dan kunt gl) dit geheel voor komen, Indien gl| vóZ- Uit den Omtrek Hoogland Vrijdagmiddag te half 3 kwam de raad bijeen. Voor kennisgeving werd aangenomen Procesverbaal van de kas opname op 25 Sept. 1.1. Van Ged. Stalen was goedkeuring ontvangen op het Raadsbesluit van 2 Juli 1929 be treffende verordening Woningwet. Het verzoek van C. de Vries om vermin dering van schoolgeld werd in handen gesteld van B. en W. Aan de R. K, Werkliedenvereeniging „St. Joseph" werd een subsidie ver leend van f 125 voor een te houden tuinbouwcursus, aan de R. K, Boeren bond, afd. Hoogland, van f 125 voor een te houden Tandbouwcursus, aan het R. K. Armbestuur, Hoogland werd een bijdrage verleend van f 100, in de verplegingskoslen van Arie Veldhuizen in Huize „Padua" te Boekei. Op dc requesten van R. Roeten en J. v. d. Heuvel om verlenging van huur voor hetzelfde bedrag werd goedgunstig beschikt. Het voorstel tot wijziging der verordening op de keuren van Waren werd aangenomen. De wijzigingen, be grooting, dienst 1929 werden goedge keurd. Het voorstel, vernietiging van aanslagen in de Hondenbelasting, dienst 1929 werd aangenomen. De vaststelling, suppl. kohier Hondenbelasting, dienst 1929 had plaats voor een bedrag van f 31.50. Het voorstel aankoop van stee- nen voorden Hoefschenweg werd aan genomen en betreft den aankoop var 300 M3 a f 2 per M Aan het Comité van Actie tegen ver vuiling der Luntersche beek werd een subsidie verleend van f250. De be grooting, dienst 1930 werd vastgesteld op een bedrag aan Inkomsten en Uit gaven groot f60.249.92 met een post onvoorzien f2.984.36. Van de rondvraag werd gebruik ge maakt door den Heer de Bruin om te wijzen op watersnood bij droogte bij eventueel voorkomende branden. Een algemeene gezellige discussie ontstond over deze kwestie. Leusden Burgemeester en Wethouders zullen Maandag 4 November in hel Gemeente huis aanbestedenHet verbouwen vat: een schoolvertrek met bijkomende wer ken aan deOpenb. school te Leusbroek. Bestek en teekening bij architect J. Pothoven Azn., Bavoort, Leusden. Nillterlt Op de markt: Aangcv. <5.000 Eieren f9.50—II; 68 biggen f 18-22; 277 runderen ft90 —350; 23 nuchtere kalveren f8—14; 200 kippen f 1.25—1.75; 125 hanen f 1-1.50; 475 kuikens f 1.50-2.50; 575 jonge hanen fl— 2; 60 tamme duiven f0.20-0.25; 125 tamme konij- Wol en wol met zijde alle kleuren. nenfl—3; 15 hazen f2—3; 20 fazan- tenfl 1.50; 300 st. kool f 12-20per 100 stuks; 30 patrijzen f0.60 1.25. Soest De tweede vergadering van den Jonge Boerenbond was goed bezocht. Er gaven zich nog 9 nieuwe leden op, zoodat de bond thans Ig leden telt. Een hoopvol begin. Het bestuur be staat uit A. v. d, Bremer, vooraitter, G. Pronk, vice-voorzitter en J. Hiltiorst, secretaris-penningmeester, terwijl de A.B.T B. als bestuursleden had aange wezen W. van Roomen en Ant. P. Hilhorst. W. A. van Elmpt is technisch advi seur. De eerstvolgende vergadering is be paald op Woensdag 6 Nov., des avonds 7 uur in de R. K. Jongensschool. Mogen nog vele jonge boeren als lid toetreden. Gemengde Berichten De Tweede Kamer heeft de wet tot regeling der rechtspositie van amb tenaren, na een behandeling, die enkele dagen duurde, zonder hoofdelijke stem ming aangenomen. Minister Donner werd van verschillende zijden geluk- gewenscht. In een filin-ateller te Hollywood, in Californië, heeft een ontploffing plaats gehad, waardoor het geheele gebouw verwoest werd en millioenen meters film verloren gingen. De tamp vorderde één doode en vele zwaar gewonden. Onze Koningin ontving va Oostenrijksche regeering de Groote Ster van Oostenrijk, de hoogste onder scheiding, die slechts aan staatshoofden verleend wordt. De onderscheiding werd verleend uit erkentelijkheid voor de grootsche hulp, tijdens en na 'den oorlog aan Oostenrijk betoond. Daladier, de voorzitter van de Fran- sche radicale partij, heeft de opdracht tot vorming van een kabinet aanvaard. Vermoedelijk zal ook Briand deel uit maken van de nieuwe regeering. Op Atjeh heeft een treffen plaats gehad tusschen kwaadwilligen en een patrouille. Twee Atjehcrs werden neer geschoten, een inlandsch soldaat werd door een lanssteek gedood. Te Luik is de hoogleeraar Bertrand Donderdagmiddag bij den terugkeer naar zijn woning door een Russisch student, den 26-jarigen Nikolaas Oorin uit Odessa, neergeschoten. De professor was onmiddellijk dood. De dader kon worden aangehouden. Hij verklaarde uit wraak te hebben gehandeld, daar hij de mislukking van zijn eindexamen aan den verslagene toeschreef. Het Koninklijk Besluit tot verlaging der posttarieven met ingang van 1 Nov. a.s. is thans bekrachtigd. In de bestaande tarieven worden de volgende reeds aangekondigde wijzigingen ge bracht. BrievenBinnenland tot en met 20 §ram 6 cent, 20—40 gram 12 cent, aarboven ongewijzigd. Naar Suriname en Curacao en in het grensverkeer met België en Duitsch- landtot en met 20 gram 6 cent, het port voor elk volgend gewicht van 20 grant blijft 5 cent. Naar uit Sofia gemeld wordt, hebben bandieten een autobus aangehouden, waarin zij vier rechters ontdekten. Drie rechters werden door de struik- ter plaatse doodgeschotende vierde werd vrijgelaten op verzoek van een der bandieten, omdat de rechter hem eens in een strafzaak schappelijk had behandeld. Een groote brand heeft op het land goed Karlshof 3 groote stalgebouwen verwoest. Het vuur greep met groote snelheid om zich heen. Meer dan 300 schapen kwamen in de vlammen om. Ook een groote hoeveelheid veevoeder en landbouwgereedschap ging verloren. In het dorp Wittichow, zijn op de hoeve van den grootgrondbezitter Remmer een melkknecht en diens zoon door een woedenden stier doodelijk gewond, Is het ook voor U weer de tijd vun verkoudheid en hoest? •^nee^ zakelijke belangen. - Niet de marktdag wordt op een andere dag gezet, zooals b.v. op Goeden Vrijdag: neen, onze Zondag moet wijken. De consequentie is ver te zoeken I 't Moest mijns inziens zijnop I Nov. (en 15 Aug.) altijd sluiten of nóóit sluiten. Niet: nu eens wel en dan weer niet! Dan blijft het gesol met onze feest dagen meteen achterwege. Wat mij wel zeer onbegrijpelijk voorkomt is, dat het plaatselijk bestuur van bovengenoemden H. K, W. Bond niet onmiddellijk tegen een dergelijke maatregel is opgetrokken. Ik persoonlijk hecht er niet de minste waarde aan, om dien dag vrij te zijn Maar wel stel ik prijs op de voorge schreven viering van Allerheiligen, en minst genomen had men er voor moeten waken, dat R. K. personeel zooveel mogelijk vrij was. Laat men dus eens en voor altijd uitmaken wat zwaarder zal wegen zakelijk belang of godsdienstige over wegingen Geachte Redactie, ik dank U voor de mij verleende plaatsruimte. Een ongeorg. winkelbediende. Ingezonden. (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie). ALLERHEILIGEN. Een kort berichtje in De Eembode van 18 dezer maakt melding van de ontheffing, verleend aan de winkeliers te Amersfoort van de verplichting om op I Nov, a.s. te sluiten. Ook was dezer dagen inhetAmers- foortsch Dagblad te lezen, dat er voor dien dag, speciaal voor onze gemeente, door het Episcopaat dispensatie was verleend van de verplichting tot win kelsluiting (feitelijk een onjuistheid) en wel op dringend verzoek van het bestuur der R. K. Middenstandsveree- niging alhier. Het spreekt m.i. vanzelf dat een tegen-actie van andere zijde was te verwachten. Deze is echter tot nog toe uitgebleven. Wel heeft de Nederl. Bond van H. K. en W. St. Fr. v. Assisië zich per rondschrijven gericht tot de Patroons in het winkelbedrijf, in ons heele land met het algemeen verzoek om dien dag hunne zaken gesloten te houden of althans hun R. K. personeel dien dag vrijaf te geven. Schrijver dezes is zelf in een mid dengroot winkelbedrijf als onderge schikte werkzaam. Afgezien echter van deze omstan digheid, dringt de vraag zich aan hem op, wat andersdenkenden wel van dit gesol zullen zeggen. Men schrijft ons voor Allerheiligen als Zondag te vieren. Dit is thans sedert enkele jaren zoo geschied meer en meer is men zich aan dien regel gaan houden. Bijgevolg is dit feit thans vrijwel doorgedrongen tot het geheele publiek, zoodat we veilig mogen aannemen dat algemeen, ook onder niet-kathollekcn wordt geredeneerd 1 Nov. is Aller heiligen, diis zijn de R. K. zaken sloten. Het groote publiek rekent daarmee, en ik zou er aan toe willen voegen gelukkig I En zoo zijn dan ook werkelijk na genoeg overal op 1 November de zaken gesloten. Hodit geldt niet voor Amersfoort Daar moet dit keer maar eens eet andere regel gelden. Waarom Laten soms de toonaan gevende menschen in onze kringen, dus onze voorgangers, hun zakelijk belang zwaarder wegen dan hun eigen godsdienstige overtuiging? En daarbij nog: is het zelfs wel zakelijk? Gaan zij dan niet op die manier de lang zamerhand ingewortelde meening bij andersdenkenden wéér aan 't weifelen brengen, hetgeen toch ontegenzeggelijk minder zakelijk is? Niet katholieken zullen voortaan niet weten, wat nu eigenlijk wel regel is. 't Zakelijk belang vraagt vóór alles, dat het publiek goed weet, waar het aan toe iszekerheid En dat is niet goed te maken of goed te pratenook niet door publi catie per advertentie of op andere wijze. Neen, een vaste regel I Iemand die steeds 's avonds b.v. om 7 uur sluit, behoeft heusch niet opeens dat sluitingsuur te wijzigen. Het publick weet dat, heeft er zich langzamerhand aan gewend. Nu echter valt 1 Nov. met den marktdag en alle godsdienstige overwegingen moeten wijken, voor AAN KATHOLIEK AMERSFOORT. - Als zoovele jaren staan we thans weet voor de uitvoeringen der R. K. Tooneel vereeniging „Euripides". Al heel wat malen heeft deze Tooneelvereeniging 't Amersfoortsch publiek laten schate ren van 't lachensoms ook diep ont roerd door haar sterk gevoeld spel. Nimmer heeft 't ook van Katholieke zijn. We vertrouwen vast op ons Kath. publiek, dat weer zal stroomen naar 't gebouw „SI. Aechten" aan 't Zand, op de 3e en 10 November, om te gaan genieten van echte kunst. Wat zal onze vereeniging U deze keer voorzetten? 'n Heerlijke avond staat weer te wachten op U. 'n Avond van vroolijke gezonde humor, 'n avond van zonnige lach en van echte blijdschap, 'n Avond voor allen, jong en oud, arm en rijk. Dat is 't doel waarnaar we deze avon den zullen streven, waarnaast ons grootste ideaal staat: 't steunei onze Kath. Liefdadigheid. De opbrengst onzer uitvoeringen zijn immers steeds >or 't St. Pancratius-palronaat, Daarom wilt ge genieten, ge 'n avond 'I zoo zorgenvolle leven vergeten in gulle lach en vroolljkheid komt dan op gemelde data naar 't Patronaatsgebouw aan 't Zand en komt kijken naar 't gezonde spel onzer ver eeniging. De prijs is voor iedereen 35 ct.; toch werkelijk niet te veel „Voor allen onze kunst," dat is steeds ons ideaal. KEES. Allerheiligen. Vrijdag I November a.s, vieren wij wederom het feest van Allerheiligen Meer dan op andere dagen voelen wij dien dag den band, die ons me» de gemeenschap der heiligen verbindt, Allerheiligen is het feest van alle Gods lieve heiligen, van de zielen van het Oude Verbond af tot aan dc nieuw ste (om het zoo maar te zeggen), die zooeven tot de aanschouwing Gods is toegelaten. In de heiligen vereeren wij op de eerste plaats Christus, door Wiens verdiensten de heiligheid in hen gekweekt werd. Vervolgens de H, Maagd Maria als de beschermster en de voorspreekster van Oods dienaren. Allerheiligen is echter ook het feest van Gods kinderen op aarde, voor wie het een dag van groote troost, leering en bemoediging is. Immers, zij die Christus heeft geëerd met den kroon der heiligheid, waren eenmaal menschen als wij. Dezelfde hemel, waarin zij nu voor altijd het grootste geluk smaken in de aanschouwing Gods, is ons doel, hun strijd is ook de onze. hun voorbeeld onze aanspo ring. Het feit, dat heiligen zijn voort gekomen uil alle standen, van eiken leeftijd, geleerd en ongeletterd, zon daren, die zich bekeerd en anderen, die blijkbaar steeds in de vriendschap van God geleefd hebben, moet voor ons een machtige steun zijn om altijd vol te houden. God verlangde niet van allen openlijke heldhaftige deugden, maar wel het nakomen van de dage- lijksche plichten, de verloochening van zich zeiven, zooverre dit moge.ijk en noodzakelijk is. Wat weten wij anders van den H. Joseph dan dat hij een rechtvaardig man was en is hij niet een der grootsten geworden In den hemel Wie zal ze tellen de moeders van groote gezinnen, wier leven één opoffering was, ongeacht en ongezien voor de wereld, maar groot in de oogen van God. Wie zal ze tellen de eenvoudigen van harte, die onbekend wenschten te leven voor de wereld wie de kloosterzusters, de missionaris sen en zoovele anderen, die zich op offeren in den dienst van God. Zij allen smaken thans het genot der eeuwige zaligheid, omdat ze getrouw geweest zijn in het kleine. Doch vergeten wij niet -, De heiligen verheugen zich niet alleen, maar ze bidden ook voor ons hier op aarde. Zij. die den goeden strijd gestreden hebben, weten wat het zeggen wil tot het laatst toe Ie hebben volhard. Roepen wij de hulp en de voor spraak van Gods lieve heiligen aan, opdat ook wij volharden mogen. KERKELIJKE DIENSTEN. Amersfoort. PAROCHIE O. L. VR. HEMELV. Langegracht no. 36 PastoorDeken L. A. F. X. Fock Langegracht no. 37. WOENSDAG 7 uur Ocloberoefening en Lof. DONDERDAG 7 uur Octobcroefening en Lof. VRIJDAG Tc vieren en H.H, Missen als Zondag. 3 uur Vespers. 6 uur predikatie over de üeloo- •igc Zielen. ZATERDAO H.H. Missen half-7—8 plechtig gezongen H. Mis. 10 H. Mis in de Kapel op het Kerkhof. 7 uur Kruisweg voor de Geloo- vige Zielen. Van 49 Biechthooren. Dagelijks de H. Missen om 7 8 en 9 uur. N B. Zondag 3 en Zondag 10 Nov. na de Hoogmis tot 1 uur gelegenheid om plaatsengeld te betalen, over het tweede halfjaar, in het Patronaat. PAROCHIE ST. FRANC. XAV. 't Zand no. 29 Pastoor: C. Hartman, 't Zand no. 31. Telefoon 730. WOENSDAG 7 uur October-Lof. DONDERDAG Vigilie van Allerheiligen, gebo den vasten- en onthoudingsdag. Van half-12 tot half-1 en van half-4 tot half-10 gelegenheid om te biechten. VRIJDAG Hoogfeest van Allerheiligen, te vieren als Zondag. Half-11 plechtige H. Mis. 3 uur Vespers. 6 uur Vespers van de Overl. met preek. Van 3—6 en 7—half-10 gelegen heid om te biechten. ZATERDAG Allerzielendag. Dc H.H. Missen zijn van 6 uur af, om 10 minuten vóór negen de laatste H. Mis t vóór acht plechtige H. Mis de overl. leden v. d. Broe derschap van den Zaligen Dood. 7 uur Kruisweg v.d. Overledenen. PAROCHIE ST. HENRICUS Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158, DONDERDAG Vigilie van Allerheiligen, gebo den vasten- en onthoudingsdag. Biechthooren van 5 -8 uur. Dagelijks dc H.H, Missen ten 7 en 8 uur. PAROCHIE ST. ANSFRIDUS Jacob Catslaan no, 26b Pastoor: P. J. M. Sandkuyl, Jacob Catslaan no. 28, Telcf. 558. DONDERDAG Vigilie van Allerheiligen, vasten- cn onthoudingsdag. 12 uur onderricht en biechthooren voor alle schoolgaande meisjes. 4 uur voor alle schoolgaande jongens. 6—8 uur Biechthooren. VRIJDAG Feest van Allerheiligen, te vieren als Zondag. Geen onthouding. H. Missen als op Zondag. 6 8 uur biechthooren. 7 uur doodenvespers en predi katie voor de geloovigc zielen. ZATERDAG Allerzielen, Om half 7 beginnen de eerste 3 H. Missen. 8 uur plechtige Requiem, waarna 2 gelezen H, Missen. Van 4 tot half 9 biechthooren. N.B. Met Allerheiligen vanaf 12 uur en met Allerzielen den ge- Iteelen dag. kan de aflaat worden verdiend toties quoties. Hoogland. PAROCHIE ST. MARTINUS Pastoor: W. S, J. dc Jong. Kerklaan. Tel. 3. DONDERDAG Vigilie van Allerheiligen, gebo den vasten- en onthoudingsdag. 8uur lste H. Mis. 9 en 12 uurCatech. op dc scholen, VRIJDAG Feestdag van Allerheiligen, te vieren als Zondag, 7 uur de Vroegmis. 10 uur Hoogmis. 6 uur plechtige Vespers voor de overledenen. ZATERDAG Allerzielen, ir le H. Mis. ir gezongen H. Mis. 7 uur Lof met Rozenhoedje. 4—8 Biechthooren.

De Eembode | 1929 | | pagina 2