Het beste Adres G. KEUNEKE A. H. v. NIEUWKERK De JUMBO Schoen KioinBstr. 22 - til. 1171 J.A. KASPERS voor Damestassciien Koffers en alle soor ten fijne Lederwaren LANSESTRAAT I05-AMER8F00RT Pracht-collectie Axminster Tapijten Tapis Beige Kleeden Axminster en Tapis Beige Loopers Beekenstelnschelaan Beekstraat Telefoon 543 COMPLETE WONINGINRICHTING TANDHEELKUNDIG ADVIES. Over het tandheelkundig advies aan de ouders van schoolgaande kinderen in deze gemeente kan worden mede gedeeld dat de adviseerende school- tandarts meer dan 6000 kindergebitten heeft onderzocht en de bevonden defecten aan ouders en verzorgers heeft gerapporteerd. Om eenige aanwijzing te geven over de mogelijkheid van behandeling der gebleken defecten, diene, dat ruim 1100 gezinnen betrokken zijn of liever in dienst zijn bij de Ned. Spoorwegen en deswege aanspraak kunnen maken op specialistische hulp, in casu tand heelkundige behandeling. Voeg daarbij ongeveer 3000 gezinnen, aangesloten bij het Ziekenfonds, die eveneens met weinig zorg, tandheel kundige hulp kunnen bekomen, dan blijkt dat er alle aanleiding is om te zeggen dat hier van eenige verwaar lozing van zorg voor 't gave gebit, geen sprake behoeft te zijn. GEMEENTERAADSVERKIEZING. De Commissie van advies voor de vaststelling der volgorde op de lijst van candidaten voor den gemeenteraad van de R. K. Kiesvereeniging Recht en Orde is met algemeene stemmen ge komen tot de volgende voordracht 1. J. J. Thien, aftredend lid. 2. S. Kraan, idem. 3. G. J. Noordman, idem. 4. A. J. Spiekerman, idem. 5. W. van Koelen. 6. C. W. C. G. Hehenkamp, aftr. lid. 7. A. F. van Beurden, idem. 8. Mej. G. van Hamersveld. O I Zwart 10.' H. A. Nieuwendijk. 11. A. C. M. Rijke. De candidaten hebben zich schriftelijk verbonden het effect van eventueele voorkeurstemmen bij de officieele stem ming niet te zullen benutten. Bij tusschentijdsche wijziging van de candidatenlijst is bepaald, dat de aanvaarde groepsvertegenwoordiging, behouden blijft. De Commissie van advies is samen gesteld uit de daarvoor aangewezen personen in de laatst gehouden leden vergadering, aangevuld met de be stuursleden, die geen candidaat zijn gesteld. Te zijner tijd zal door het bestuur der R. K. Kiesvereeniging gelegenheid worden gegeven aan de leden hun keus te bepalen. In de Donderdagavond gehouden ledenvergadering der R. K. Werklieden- vereeniging St. Jozef werd tot bestuurs lid gekozen de heer P. J. van den Bos (vacature Koekoek). De heer Brouwer uit Hilversum hield een rede over de vakbeweging en dt politiek, waarover een verslag wordt opgenomen in 't volgend nummer. De Tuinbouwvereen. «Amersfoort' houdt haar jaarvergadering op Maandag 9 Maart 1931 in „De Vergulde Zwaan" des avonds half acht. Ten overstaan van notaris Te Leuken werden geveild Perc. 1. Villa Koninginnelaan 21. Opgehouden f15950. Perc. 2. Woonhuis Bloemendalsche- sfraat 49, J. W. B. Rouwhorst f 1000. Voor het te Utrecht gehouden exa men voor Kantoorstenograaf Nederl. Systeem Pont (130 lettergrepen) slaagde o.m. de heer H. Rilcker, alhier. Voor het gehouden examen voor het praktijk-diploma Machineschrijven vol gens het „Verbeterd 10-vingersysteem" slaagden de heeren J. v. Bendegum, A. Vetkamp en E. Kronenburg, en de dames N. Pabon, A. v. Putten en N. Jens, leerlingen van Mej. A. M. Ste kelenburg, Woestijgerweg 24 A'foort. Bij Scheren r I geen stukgaan en pijn meer on ook 8een nasohrijnen der huid, als men vóórhel I inzeepen de huid inwrijft 1 met slechts De heer A. C. M. Rijke heeft aan het bestuur der R. K. Kiesvereeniging bericht gezonden, dat hij zijne candi- datuur voor den Gemeenteraad wenscht te trekken. Op den herdenkingsavond van het 20-jarig bestaan van het Jongenshuis van het Leger des Heils, welke ge houden wordt in de Nieuwe Kerk aan den Leusderweg, zal hei woord ge voerd worden door Ds. M. G. Gerrit sen, N. Vels-Heyn (weth.) en J. Stam- perius, oud-schoolopziener te Zeist. De algemeene vergadering van het Melkcontröle-station voor Amersfoort en omstreken wordt gehouden Woens dag in Amsvorde. Aan de beurt van aftreden zijn de heeren J. W. v. d Pol te Amersfoort (groep melkhande laren), A. v. d. Burght te Hoogland (groep melkveehouders) en A. F. van Beurden (groep consumenten en dona teurs). Naar de Utr. Courant mededeelt krijgt de Utrechtsche rechtbank een zaak te behandelen betreffende de jarenlange anonieme schrijverij op briefkaarten en brieven. Vaak was de inhoud der correspondentie beleedi- gend en bijna steeds onwelvoegelijk. Alles betrof meestal de Stichting Zandbergen" haar bestuur ende leiders. In de laatste jaren werden de kaar ten en brieven geschreven, afwisselend met blok- en gewoon schrift. Dit laat ste was een der oorzaken, dat de politie een spoor ontdekte, dat de aandacht vestigde op een oud-inge zetene van Hoogland. Het schrifton derzoek leidde er toe, dat deze nu dezer dagen terecht zal staan. De pastorie der parochie O. L. Vr. Hemelvaart aan de Langegracht is telefonisch aangesloten onder nummer 1450. Door den stadsarchitect werd aan besteed het bouwen van een school gebouw volgens het openluchtlype aan de Hobbemastraat. Hoogste inschrijving J. de Boer Hilversum, f74800,—laagste Brandsen en Ouwerkerk f47745,— De Zondagsdienst der Amersfoort- sche geneesheeren zal worden waar genomen door de artsen B. J. v. Enst, Laantje 8 tel. 204; H. H. E. Morren, Langegracht 11, tel. 55; A. C. Nicolaï, L. Bergstraat 41, tel. 633. Aangewezen voor Zondagsdienst en Nachtweekdienst van 8—14 Maart de Apotheek W. A. v. d. Bovenkamp, Utr.straat 45a, tel. 63. PROPAGANDA. Woensdagavond had de Propagan- daclub van de R.K. Kiesvereeniging een avond, waarop Pastoor J. H. Hooyman sprak over de Ontwikke ling der R.K. Staatsparty. De opening der bijeenkomst ge schiedde door den heer mr. A. E. Th. Kooien. De Kerk en de politiek, aldus pas toor Hooyman, hebben zich vandaag aan den dag te gelde welen te ma ken. Doch wy denken, dat dit by dc Kerk altijd zoo is geweest. Hier is echter geen sprake van. Er is een tyd geweest waarin wy katholieken niets te vertellen hadden. Ten tyde der Fransche revolutie hebben de Brabantsche katholieken voor de vryheid van godsdienst gestreden. Zoodoende kregen wy dan ook in 1801 de zoogenaamde vryheid van godsdienst, met de bepaling, dat al le kerken in het bezit der huidige eigenaars bleven. Hierdoor verloren wy byna al onze kerken. In 1827 trachtte inen een concordaat met Ronie te sluiten. De regecring wel wilde invloed hebben op het benoemen van kanunniken. Wy kunnen dit ons heden ten dage niet voorstelen, en wat het onderwijs be treft, hiervoor hebben wij onafge broken gevochten van 1806 tot 1917, toen wy eerst door den onvermoei- den yver van Mgr. Schacpntan gelijk bcrechtigd werden met het openbare onderwijs. In 1855 had men de April-bewe- ging. Mgr. Schacpman zat echter niet stil en toen in 1871 het Gezant schap by den Paus werd opgeheven, barstte de bom. Toen kwam Sehaep- tnan tol de conclusie, 'dat byna al les voor de katholieken onmogelijk was. Daarom stichtte hij een party, die voor het Noordelijk gedeelte van ons land gedacht was. In het Zuidelijke deel had mr. van Son reeds in 1842 een politieke organi satie, n.l. de Kiesvereeniging Noord- Brabant, opgericht. Het doel van ScRaepnian was het centraliseeren, het vereenigen der drie rechtsch staande partijen, de R.K., de A.R. i de C.H. Nu had men echter wel een par ty gesticht, doch had men nu wel medewerking der A. R.? De partij was er wel, maar nog geen organi satie, of ten minste nog zeer gebrek kig. Daarom werd er in Mei 1901 een vergadering byeen geroepen voor een party-organisatie. Het middel, dat Schaepmau voor de emancipatie der katholieken aan wendde, was de politiek. De politieke macht en de party moeten onafgebroken blijven. Wy moeten niet zeggen: wy kunnen wel een duwtje hebben, wy staan ge- isolecrd. Meer dan ooit hebben we is te conccntreeren. Hierna sprak de voorzitter eenige woorden van hartelyken dank voor de mooie en leerzame rede, welke Pastoor Hooijman had gehouden. Tevens richtte liy zich nog even tot de aanwezigen, om toch al hun krachten en medewerking te geven •oor de a.s. verkiezingen. Uit den Omtrek Hoogland Op Vrijdag 13 Maart a.s. te half-7 houdt de R. K. Werkliedenvereniging in „Concordia" éen algemeene verga dering. In deze vergadering zal de heer Brouwer uit Hilversum spreken over ,De Sociale taak der gemeente". Er is gelegenheid met de geachte spreker van gedachte te wisselen. Nu we volop zitten in de voorbe reiding voor de verkiezing van de gemeenteraad, is dit voor ieder een schoone gelegenheid over die hoogst belangrijke taak (ook in kleine ge meenten) eens wat meer te hooren. We verwachten daarom veel be langstelling. CBLICRTCOSTUMES Binnenland KRINGDAG JONGE BOEREN BONDEN. Woensdag had te Amersfoort de eerste Kringdag plaats. Na het bij wonen van de H. Slis in de Parochie kerk van O. L. Vrouwe Hemelvaart vereenigden velen zich in de groote zaal van „St. Joseph". Onder de aanwezigen waren ver schillende landbouwspecialiteiten, o.a. de heer Segcrs, techu. adv. de heer Lieshout, techn. adv. van Z.W. Utrecht, uit Soest. De heer Hilhorst, voorzitter der afd. Hoogland, opende den eersten Kringdag, heette allen welkom en sprak den wensch uit dat deze samenkomst mocht bijdragen tot hecht onderling verband. De Boerenstand is volgens spr. de hartslag der maatscrappy, een steun der Kerk. Daarom is het noodig dat de landbouwers menschen zyn van hun tyd. De Boerenstand mag niet achter bljjven in beschaving, ont wikkeling op vakkundig, sociaal en maatschappelijk gebied. De jonge boeren hebben het Landbouw-on- derwys te volgen en zich aan te slui ten by de Boerenbonden. Als eerste spreker trad vervolgens op Pastoor Vossenaar uit Soest. Het verheugt spr. dat hij een noodiging ontving om te spreken voor den Jongen Boerenbond. Als Pastoor en Priester wil hij sprtken over „Het Karakter van den jonge man". Spr. noemt het verheugend dal zoovele jonge boeren hun jonge frisschc levenskracht gaan barden. Het karakter is de stempel van de ziel. Het is beginselen hebben en als hoogste beginsel God. Om geheel mcnsch te zijn, moeten we karakter hebben in den vollen zin des woords. Daarom moeten ons beheersehen, het mensclielijk opzicht vluchten en volharden. De heiligen hadden een hard, onverzet telijk hoofd. Zyn we iets begonnen, doorzetten. Hebben we ons woord gegeven, dan moeten we dat houden. Doch rustig. In lijdzaamheid zult gij ie ziel vinden. Toont, dat gij ook dagen van ontspanning karakter hebt, een ijzeren man zijt en beginsel hebt. Wilt gij dus een karakter zyn, be- hcerscht U zelf, volhardt en weest moedig. Weest nooit een slaaf van V hartstochten. Dapper is de leeuwentemmer, de wercldveroveraar, doch nog meer de mensch die zichzelf overwint. Behalve tie natuurlijke middelen, gekocht bij SOL Zyn ideaal voor Uw kinderen De reparatie-rekening Zal evenals Uw zorg verminderen hebben wy echter nog bovennatuur lijke, om karaktervolle menschen te zyn. Deze middelen zyn: hel gebed, dc H. Biecht en de H. Communie. Uit ons zelf kunnen we niets. De II. Paulus zei het zoo juist: „Als ik my zwak gevoel, dan ben ik juist sterk." Hoe gelukkig tic jeugd, die op groeit onder Gods zegen en zon. Dan is zyn hart een paradys. Uw gebed moet een noodkreet zyn, dat uit het diepste van Uw hart naar den hemel stygt. Verbindt aan het gebed de biecht. Elke biecht is een bouwsteen voor karakter. Gy staat niet alleen, jongens. Gy hebt een vriend, die staat tusschen God en U, die U kent, door en door, U altyd trouw blijft en U opbeurt, zoo gij moedeloos zyt. Drukt Uw leed, dan ontslaat hij U van Uw zon den. Die vriend is de priester, aan wien gy Uw ziel toevertrouwt. Vreest hem niet, maar schenkt hem Uw vetrrouwen. Indien iets in staat is, ons zwakkelingen te maken tot hel den, dan is het de H. Communie. Ziet naar de heiligen, de martelaars, onze liefdezusters en missionarissen. Hun kracht is hierin gelegen, dat zjj nuttigen het Brood, dat sterkt en drinken den Wjjn, die maagden kweekt. Laat nooit Uw hoofd moe deloos neerhangen. Zyt ge duizend maal gevallen, duizend maal kunt ge ook overwinnen. God staat voor U en zal U helpen. Getuige van den strijd is ook Ma ria. Ziet hoe Zjj voor U de handen smcekend opheft, als gy den stryd voerl om karakter te bezitten. Wel aan dan vrienden, het hoofd om hoog. (Luid applaus.) De voorzitter bracht een liartelyk woord van dank aan Pastoor Vosse naar voor zyn bezielende rede deelde nog mede, dat bericht 1 verhindering was binnengekomen van Pastoor J. M. Kniep, Hooglan derveen; Kapelaan J. Gerritsen, Hoogland en den heer A. J. de Goey, Montfoort, voorzitter van den Kring Utrecht van den A.B.T.B. Aan de rede van den heer S. Stuurman, directeur M.C.S.U., ont- leenen wij: Het is zoo gemakkelyk door een voudige middelen de melkwinning te verbeteren. Het melkbesluit van, overheidswege inzake de melwin- ning gesteld, is geen luxe. Immers slechts »/s deel der melk productie wordt in ons land ver-, bruikt, terwyl */6 deel zyn afzet in het buitenland vindt. Betere melk winning geeft betere kaas en boter. Het buitenland heeft van onze melkwinning geen hoogen dunk. En geland meent zelfs dat deze niet vol doet aan de redelijke cisclien. Binnenlandsche wetgeving en bui- tenlandsche afnemers nopen tot be tere melkwinning. De stallen zyn vaak door vocht, duisternis etc. trouwe helpers tot verslechtering van de melk. De groepstal behoorlijk vry van vuil, voorzien van voldoende licht, en zindelijk, zal behalve de melk ook de gezondheid der dieren ten goede komen. Ventilatie is van groot belang. Ook de verpleging van het vee behoort inel zorg tc geschieden vooral de huidverpleging. Borstelen bevorder! de gezondheid. Een geregelde melktijd is van veel Dc hygiëne kan niet genoeg be tracht worden. Men zorge steeds zijn handen te reinigen voordat men begint te melken, eveneens zuivert men uier en naaste omgeving hier van. Goed melken is een kunst, daar- om raadt spr. de aanwezigen aan toch vooral den cursus in melken 1c bezoeken. Na het melken moet men niet den ken wanneer de melk maar gezeefd wordt is alles in orde. Spr. beveelt aan z.g.n. wattenfilters. Door slechte filtering bevordert men I worden der melk. Emmers tind ijzer (naadloos), zyn de emmers waarin dc melk moet worden ge wonnen. Spr. bespreekt de wijze waarop de melk moet worden afge koeld, want dit is beslist noodzake lijk voor de goede kwaliteit van de melk. Niet in een sloot de melkbus- zetten, zooals dit vaak gebeurt, want hierdoor worden juist bacte- rieën gekweekt in plaats wijdere! of verminderd. Aan het einde zijner rede wjjst spr. nog op het groote nut der tu berculosebestrijding bij het vee. Wordt vervolgd. KERKNIEUWS. Op 12 Maart a.s. hopen Sr. Marie Anastatia v Esveld (Stou- tenburg), Sr. Marie Gerarda Ver burg (Amsterdam), Sr. Marle Majelli Hoogendoorn (Lisse) en Sr. Marie Imelde Smink (Hoogland) allen Zusters van het Gezelschap vanj. M.J. Moederhuis „Mariën- burg" Den Bosch, per Lloyd Rapide naar Marseille vertrekken. Vandaar per „Slamat" naar de missiehuizen der Zusters op Ce lebes, Makasser, Menado enTo- mohon. Uw Zenuwen daarbij tevens gesterkt door bet gebruik van Mljnhardt's Zenuwtabletfen Glazen Buisje 75 ct. Bij Apoth. en Drogisten Amersfoort. PAROCHIE O. L. VR. HEMELV. Langegracht no. 36 Pastoor: Deken L. A. F. X.Fock. Langegracht no. 37. Telef. 1450. ZONDAG Schaalcol. St. Pieters penning. H.H. Missen om 7 en half 9. Half 11 Hoogmis. 3 uur Vespers. Half 4 vergadering Burgerjonge- in-vereeniging eerste afd. ir Miserere, Meditatie en Lof. DINSDAG ir gezongen St. Antoniusmis. Kwart over 8 Congregatie van de H. Familie der mannen. Zandaardappelen f 0.—A f0.— p. H.L Hoendereieren f0.— a f o.— p. 100 st.; Eendeneieren 10— A f0.— p. 100 st.; Boter f 1.90 A fO.OO p. K.G.; Kippen f 1.40 A f2.— Hanen f 1.20 A f 1.75; Hennen fO.OO A fO.OO; Jonge hanen f0.— A f0.—Kut- cens f0— A f0.Tamme ko nijnen tl.- A f2.75; Wilde ko nijnen f0.80 A fO.OO; Tamme duiven f0.40 A f0.80 per paar; Vette varkens f—A L— Magere varkens f22.— A f30.— Drachtige zeugen f50 A f90; Biggen f 8.— A f13.—Guste zeugen f 45 A f 75 per stuk. Aangevoerd: H.L. appelen; H.L. peren; - 0H.L. kleiaard- appelen; 0 H.L. zandaardappe len 339000 hoendereieren1000 eendeneieren; 60 K.G. boter; vette varkens; 8magere var kens 14 drachtige zeugen ;260 biggen; 16 guste zeugen; 0 koeien; 0 geiten; PAROCHIE ST. FRANC. XAV. 'tZand no. 29 Pastoor: C. Hartman, 'tZand no. 31. Telefoon 730. ZONDAG Half 7, 8 uur en kwart over 9 H. Mis. Half 11 Hoogmis. 6 uur Lijdensmeditatie. PAROCHIE ST. HENR1CUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. ZONDAG H. Missen om 7 uur en half 9. 10 uur Hoogmis. 6 uur meditatie en Lof. MAANDAG Om half 8 geen H. Mis. 9 uur gezongen uitvaart. PAROCHIE ST. ANSFRIDUS. Jacob Catslaan no. 26b Pastoor: P. J. M. Sandkuyl, jacob Catslaan no. 28, Telef. 558. ZONDAG Half acht wordt de H. Communie uitgereikt. 8 uur H. Mis. 10 uur Hoogmis. 4 uur Patronaat. 6 uur Miserere, meditatie en kort Lof met de Litanie van O. L. Vrouw. Na het Lof vergadering der zelatricen. WOENSDAG 7 uur Lof ter eere v. d. H. Jozef. VRIJDAG 7 uur Kruisweg. ZATERDAG Van 4 tot half 9 biechthooren. 7 uur Lof met Rozenhoedje. Hoogland. PAROCHIE ST. MARTINUS Pastoor: W. S. J. de Jong. Kerklaan. Tel. 3. ZONDAG. 7'/j uur Vroegmis. 10 uur Hoogmis. 4 uur Catechismus. 6 uur Meditatie en Lof. MAANDAG Ie H. Mis op Leo's Oord. Kwart over 8 2e H. Mis. 9 en 12 uur catech. op de scholen. DINSDAG Half 8 le H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. WOENSDAG 7uur le H. Mis. 8 uur gez. H. Mis. Na de H. Mis Kruisweg. 'sAvonds half-7 Lof ter eere de H. Jozef. 9 en 12 uur catech. op de scholen. Hooglanderveen. PAROCHIE ST. JOZEF Pastoor: J. M. Kniep. Burg. van Tuyllstraat. ZONDAG Half 8 H. Mis. 10 uur Hoogmis. 6 uur Lijdensmeditatie. de week de H. Mis om 8 uur. NUkerk PAROCHIE ST. CATHAR1NA Pastoor: R. J. B. Flipse. Holkerstraat. Tel. 98. ZONDAG Half 8 H. Mis. 10 uur Hoogmis 5 uur Lof met meditatie. Dagelijks de H. Mis om half 8. Marktbericht Amersfoort 6 Maart 1931. Appelen f 0.00 A f 00.00 p. H.L perenf—A f—p- H.L.; Klei- aardappelen fO.OO A f 0.— p. H.L.; Tot onze diepe droefheid over leed heden in het St. Elisabeths- Gasthuis Ie Arnhem, voorzien van de taaiste H.H. Sacramen ten. in den ouderdom van bijna 80 jaar, onze geliefde Zusier, Behuwdzuster en Tante Mevr. de Wed. H. C. Wlls-van Driel. Uit aller naam, Amersfoort: C.E.M. BREMER-v. DRIEL. B. F. BREMER en kinderen. Bokstel: H. F. VAN DRIEL (Sr. Mrie Fransisco). Amersfoort, 4 Maart 1931. R. K. Dienstbode GEVRAAGD net Meisje Aanbesteding. De Directeur van Openbare Werken te Amersfoort is voornemens op VRIJ DAG 20 MAART, des v.m. II uur aan te besteden: BESTEK no. 1 Het herstellen van eenige straten. Bestekken zijn verkrijgbaar vanaf 9 Maart as. aan het kantoor van de Cen trale Boekhouding, Achter Davidshof no. 2. f2, franco per post f 0.15 meer. Belangrijke Inboedel- en Faillissement-Veiling- De Makelaar J. MENKO zal publiek verkoopen op a.s. DINSDAG en WOENSDAG 10 en 11 MAART telkens .m. 9 uur in zijn Veilingzalen ingang angestraai 109 wegens vertrek en -ierfgeval w.o. van wijlen Mej. Takken Puntenburgerlaan 33 en anderen en verzoeke yan Mr. R. P. v. d. Mark Curator in het faillissement Ver trouwens Veehandel 5 zeer nette Inboedels mentenUbuWt en schilderijen, pendules en ki divans, canape, stoelen met trijp e leer, inzinkbare trap- en handnaai machines, eenige antieke meubelen, kamerscherm en gemakje, bloem, speel, salon uittrek en keukentafels, mah., pitchpin, eiken en gesch. leg, hang en penantkasten, 2 keukenkasten, 2 vaste waschtafels, leeren clubfauteuil, stof zuiger, electr. en gaslampen, boek werken, 4 cylinderbureaux, 2 bureau- ministre's, boekenkasten, fraaie kar petten, loopers, vaste kleeden en vloer- at merk Chelwood, eenig er, restant wijnen, O. H. of kerkkioon, pathéfoon :t platen, eet, ontbijt en theeserviezen. ;ekasten, vlag, groote partij nieuwe dames mantels, blouses en jurken, nieuwe boekwerken en feestartikelen, bad en geyser, mangel, E. M. Jaarsma Huishoudkachel, fietsenrek,eenige trap pen. looperklopper, 1 en 2 pers. ledi kanten met kapokmatrassen, veeren bedden, dekens, waschtafels en nacht kastjes, veel kristal en glaswerk, broed- lachine inhoud 350 eieren, 2 wasch- lacbines, fornuizen en kachels, 2 elec- trische kacheltjes, partij prima cacao, en ten verzoeke van Hotel de Witte pl.m. 50 stuks café fauteuils en partij tafellampen, rijwielen, po.celein, glas »n aardewerk enz. Alles te bezichtigen a^. Zondag 8 Maart 10 cent entrée vanaf 2 tot Maandag 9 Maart koste- NIEUWSTRAAT >9 Aannemer van Begrafenissen

De Eembode | 1931 | | pagina 2