Heel bovenaan staan de prima eigen gemaakte WILGENKLOMPEN van W. Gerritsen Weverssingel 28, Tel. 864 Het beste Adres G. A. Keuneke voor Dsmestasschen Koffers en alle soor ten fijne Lederwaren LANGESTRAAT I05-AMERSF00RT BERICHTEN UIT AMERSFOORT Stichting Onze Lieve "Vrouw ter Eem. Ongeveer een maand geleden, is het grondwerk aangevangen, bij den bouw van dit onderwijscomplex aan de Daam Fockemalaan. Een veertigtal Amers- foorlers zijn daar aan het graven en grondverzetten en enkele .poelen" (ge graven gaten), brengen reeds teeke- ning aan. Het geschiedt onder leiding van den uitvoerder voor de aannemersfirma l|land en Borst, J. H. van Dijk, met als secondant K. Hendriks, beiden uit Amsterdam. De architecten Koldewey (Voorburg) en Herm. Kroes en Zoon (Amersfoort) hebben bij het werk de hoofdopzichter J. Raaphorst (den Haag) met onder zich als len opzichter A. Heesakkers (Amersfoort). Gisternamiddag werd een nieuw deel van het werk ingeluidde betonmolen ving te draaien aan. Het begin van een lange periode. Bij dezen aanvang van het „bouwen" waren tegenwoordig de Algemeene Overste van de Congregatie der Zusters van O. L. Vrouw, vergezeld van een drietal Zusters. Ook was aanwezig de Rector van het Moederhui; aan den Zuidsingel, de Z.Eerw. heer L. Sanders. Als eerste betonwerk was gekozen de paal die het hoofdaltaar der kapel zal dragen. Nadat de eerw. personen en de leiders van den bouw op hel hooge platform waren gekomen, ging de inhoud van den eersten kruiwagen met 't mengsel grint-cement-zand den koker in. De eerste van wie weet hoe veel. gemeente Amersfoort, heeft ontslag ge nomen uit het burgemeestersambt en gaat zich hier ter stede vestigen. In de Beekensteinsche laan werd de 17-jarige mej. v. Ginkel door groentenwagen overreden, waarna ern stige hersenschudding werd geconsta teerd. In het Soesterkwartier circuleert een adres aan den gemeenteraad om hand- teekeningen te verzamelen, ten einde te verzoeken spoedig te besluiten tot den bouw van het badhuis in het Soesterkwartier. De adressanten wijzen er op, dat wel wordt afgezien van den bouw van het badhuis op grond van financieele moeilijkheden, doch dat voorde plannen voor scholenbouw en -verbouw, ver brandingsoven. gymnasiumbouw, rio- leering enz. dit bezwaar blijkbaar niet geldt. Aanbesteding aanleggen van wegen op een terrein aan de Leusderweg. 10 Inschrijvers. Hoogste: Aannemers bedrijf Lijn I Utrecht f34799; laagste v. Eijkelenburg Amersfoort f 16000. Aanbesteding bouwen schaftlokaal en inrichten autobergplaats bij de Gem. Reiniging. 20 Inschrijvers. Hoogste: Engel en Querido, Amstelveen f7961laagste v. Bekkum, Hooglanderveen f6233. Zondagsdienst H.H. Doktoren: Chr. Eggink, Pr. Frederiklaan 8, Tel. 221. E. J. G. Mertens zur Borg, Zuidsingel 36, Tel. 1225. H. H. E. Morren, Langegracht II, Tel. 55. In de parochiekerk van den H. Ans- fridus zullen de meditaties over het lijden onzes Hceren in den a.s. Vasten tijd worden gehouden door een Wel- eerw. Paler Franciscaan. S. KRAAN. Op 14 Mei 1912 werd de Heer S. Kraan tot Voorzitter gekozen van de R. K. Werkliedenvereeniging „St. Jozef" te Amersfoort na reeds zes jaren een bestuursfunctie vervuld te hebben. De heer Kraan was tevens gedu rende 12 achtereenvolgende jaren de eenigsle R. K. Arbeider in den Ge meenteraad en is September 1.1. aan zijn vierde zittingsperiode in den Raad begonnen. Nu de R. K. Werkliedenvereeniging „St. Jozef" van Amersfoort hecht en sterk gevestigd is, meende de Heer S. Kraan op 66-jarigen leeftijd geko men, zijn functie te moeten neerleggen om gelegenheid te geven die aan een jongere kracht toe te vertrouwen. Veel heeft de R. K. Werkliedenver eeniging en de Katholieke arbeiders stand te danken aan Voorzitter Kraan, die naast veel tijd, moeite en zorg, zich ook wel finantieele offers heeft getroost, wanneer de belangen der Kath. organisatie zulks noodig maakten. Moge hij nog lange jaren getuige zijn van den bloei en groei der ver- eeniging die hem lief is geweest en blijven zal, en die zeer veel aan hem te danken heeft. ooo K. J. M. V. De richtlijnen, Ie volgen in de organi satie van den Jongen Middenstand er thans door de Hoogw. Bisschoppen goedgekeurd zijn de volgende: le. Karakter. De Kath. Jonge Midden- standsvereeniging (K. J. M. V.) is een algemeen vormend Instituut, godsdien- stig-zedelijk, sociaal, cultureel enz., dus niet een zuiver godsdienstige of sociale 2e. Omvang. Zij omvat de jonge mannen uit de middenklasse in den breedsten zin des woords, dus niet alleen den handeldrijvenden en indus- trieelen middenstand. 3e. Leeftijdsgrens. Men kan eerst lid worden op 18-jarigen leeftijd, adspi- rant op 17-jarigen, terwijl men ophoudt lid te zijn door het huwelijk of zelfstandigen werkkring. 4e. Bestuur. De leden kiezen zelf hun bestuur uit hun midden, het dage- lijksch bestuur moet meerderjarig zijn. Een priester door den bisschop be noemd, staat als moderator bij, geeft voorlichting en leiding. 5e. Vakorganisatie. De K. J. M. V. zal trachten haar leden, individueel adspirantlid te doen zijn van de vak organisatie, waaronder zij volgens be roep of bedrijf ressorteeren. De vak organisaties zullen zorgen voor de vakkundige ontwikkeling harer adspi- ranten maar ook voor deze uitsluitend. Al het andere zullen zij aan de K. J. M. V. overlaten daar de adspiranten allereerst lid moeten zijn van de K. J. M. V. 6e. Saamhoorigheid en Orgaan. De afdeelingen der K. J. M. V. zullen het gevoel van saamhoorigheid bij den ge- heelen jongen middenstand versterken en een officieel orgaan i.e. „De Keten" voor alle afdeelingen zal hiertoe sterk bijdragen. Op den Utrechtscheweg heeft een aanrijding plaats gevonden tusschen een wielrijdster en een automobilist. Eerstgenoemde viel en is bij een der omwonenden binnen gedragen, waar baar verwondingen verbonden werden. Geslaagd voor Coupeuse de dames E. Bangert—Schrasser, E. Vossegaten E. Groothuis. Allen leerden volgens E.N.S.A.l.D.-methode bij Mej. Admiraal, De Ontspanningsavond voor Werk- loozen, welke door de Kath. Werk liedenver. „St. Jozef" verzorgd, en in haar gebouw gegeven werd op Woens- J-- M. mag goed geslaagd heeten. Orchestvereeniging „St. Caecilia" welke haar programma vlot afwerkte, en als altijd goede muziek ten gehoore bracht, oogste een dankbaar applaus. Ook de Gebr. Pijpers, die het tweede gedeelte van dezen avond verzorgden met declamatie's, voordrachten en komische duetten kunnen met voldoe ning op dezen succesvollen avond terugzien. Onder de aanwezigen merkten we op de heer Hovens Greve, Voorzitter en de heer Vrijdag, bestuurslid van het Comité voor Ontwikkeling en Ont spanning. Tooneel „St. Henricus". Wegens enorm succes wordt Maan dagavond door de Tooneelclub van de longe Werkman in het Patronaat P. Borstraat voor de derde maal opge voerd de kluchten„De Nachtwacht op de Maan" en „Gierige Tijs". Aanvang half-8. Kaarten verkrijgbaar bij de bekende adressen A 25 cent. Jaarvergadering R. K. Werkliedenver. „St. Jozef" Te kwart over 8 opende voorzitter S. Kraan de jaarvergadering met een hartelijk woord van welkom en al is het reeds Februari de beste wenschen voor 1932. We beleven moeilijke tij den. Spr. wijst er op het oog te richten op boven. Ook voor de vereeniging hoopt Spr. dat 1932 een gunstfg jüiir moge worden, De Eerw. Adviseur was wegens ziekte verhinderd de vergade ring bij te wonen. Door de voorzitter werden een 40 tal nieuwe leden geïnstalleerd, verdeeld als volgt13 Metaalbewerkers, 9 Spoor weg ver. „St. Raphaël", 4 Transport arb., 5 Textielarb,, 4 Werkmeesters, 1 Fabrieksarb., 2 Meubelmakers 1 overheidspersoneel. Het jaarverslag van den Secretaris wees allereerst op de groote werk loosheid. Het ledental van de vereeni- ging is in 1931 met 61 vooruitgegaan en bedroeg op I Januari 1932 695. Gewezen werd op de vereeniging Hulp in Nood die aller steun ten vólle verdient. In 1931 is aan 20 gezinnen hulp verleend. De collecte voor de afd. Volksgezondheid heeft opgebracht f 125 Ook werd met klem gewezen op het lidmaatschap van Eucharistische Kring en Retraitepenning. De ingelegde gelden voor de Cen trale Spaarkas bedroegen f 14826.76 de teruggehaalde gelden f 12287.91, meer ingelegd dus f 2538.85. Het totaal tegoed van de afd. Amersfoort bedroeg per 1 Januari 1932 f23173,85. De Secretaris wilde het jaarverslag niet beeindigen alvorens de aftredende Voorzitter S. Kraan te herdenken. Ruim 17 jaar heb ik het genoegen gehad met de heer Kraan in het bestuur te moge samenwerken. Zoo heb ik van zeer nabij kunnen gadeslaan de groote liefde en offervaardigheid van den heer Kraan voor de R. K. Werkliedenver, De wensch van den nu aftredenden voorzitter is vervuld een groot leden tal en een gunstigen finantieelen toe stand. Toen de heer Kraan op 14 Mei 1912 het voorzitterschap aanvaarude drukte een groote hypothecaire schuld, onafgeloste obligation en particuliere schulden op de vereeniging. Tesamen met de toenmalige adviseur Kapelaan Paping heeft de heer Kraan hard ge werkt om van die knellende banden af te komen. Ook de oprichting van vakafdeelingen had steeds zijn aandacht en halve nachten is er vergaderd en overlegd om de vereeniging groot en sterk te maken. Nu dit alles bereikt is meent de heer Kraan zijn taak op jongereschouderste moeten overdragen. Moge God geven dat onzen Oud-Voor zitter S. Kraan nog vele jaren in ons midden moge zijn. Het jaarverslag van den Penning meester sloot met een batig saldo van f 375.43. Inkomsten f 4902.63. Uitgaven f4527,20- De begrooting voor 1932 werd goedgekeurd op een bedrag aan Inkomsten en Uitgaven van f3936, met een post onvoorzien van f90.75. De ontvangsten van het buffet be droegen over 1931 f2056.18, de uit gaven f 1765.36, saldo f291.82. Saldo 1930 1 239.75, totaal f531.57. Afge dragen aan den penningmeester 1300 blijft saldo f231.57. De ontvangsten Kerstfeest bedroegen f 275, de uitgaven f 260.12, saldo f 14.88. De Finantieele commissie deelde mede boeken en bescheiden vao.«den penningmeester in orde te hebben'be- vondtn. Voorzitter Kraan bracht dank voor de uitgebrachte verslagen en het vele werk door de bestuursleden verricht. De lof mij door de secretaris in zijn jaarverslag toegezwaaid is over dreven of komt voor een groot deel toe aan mijn medebestuursleden. Al wat ik gedaan heb is in samen werking met de andere bestuursleden waarvan ik altijd de grootst mogelijke medewerking heb ondervonden. Als bestuursleden werden herkozen di heeren v. d. Bos, Tuithof, van der Linden en Hilhorst en in de vacature de heer J. de Wilde. Tot voorzitter werd vervolgens met groote meerderheid van stemmen ge kozen de heer J. Zwart. Voorzitter Kraan wenscht de heer Zwart geluk met zijn benoeming en is ervan over tuigd dat de nieuwe voorzitter iemand is die met hart en ziel werkt. Spr. hoopt dat de heer Zwart de steun moge hebben van de overige bestuursleden zo'oals hij altijd heeft gehad. De heer Zwart dankt voor het ver trouwen in hem gesteld en hoopt piet Oods zegen en inspanning van alle krachten het werk van den oud-voor zitter naar diens voorbeeld voort te zetten. Door de heeren Huurdeman en de Wilde werden nog woorden van waar deering gesproken tot den heer Kraan met luide bijval van de geheele gaderlng. Aan het einde van de vergadering deelde de heer Zwart mede dat nog op meer passende wijze afscheid zal worden genomen van hem die zooveel jaren zijn beste krachten gegeven heeft. tot pastoor te Mariaparochle den Wcl- eerw. heer J. H. Lukenstot pastoor te Rumpt den Weleerw. heer O. I- Bos. R. K. Ouderaavond. Donderdagavond vergaderde de R.K. Oudcrsvereeniging (afd. R. K. Bond voor groote gezinnen) in het Spaar bankgebouw, onder leiding van den heer O. Luycx. De zaal was matig bezet. Ofschoon door de vertooning van de film „Moederweelde" in de kas een bedenkelijk gat was gekomen, is het door het accurate beheer van den Pen ningmeester toch mogelijk, met ver blijdende voorstellen te komen, zeide de voorzitter. Er zijn nog te weinig leden. Met 15.000 leden (in België ruim 100.000) kan men bij Regeering en plaatselijke besturen niet veel be reiken. De voorzitter deelde mede, dat in het vervolg elke drie maanden ledenvergadering zal worden gehouden. Uit het jaarverslag bleek, dat het aantal leden thans 105 (5 donateurs) bedraagt. De samenwerking met de R. K. Werkliedenvereeniging, liet alles te wenschen over. Het jaarverslag van de penning meester vertelde, dat de kinderfeesten vorig jaar gehouden, goed in den smaak zijn gevallen. Ook de fietstochten zijn geslaagd, dank aan de belangelooze medewerking der leiders(sters). Inkom sten f400.39, uitgaven f320.53, saldo f25.85, reservefonds f74. De regeling, vervat in art, 18 de Statuten, betreffende uitkeering bij bevalling en overlijden, hetwelk vorig jaar reeds was vervallen, wordt n wederom verlengd, thans zonder te: mijn. De populariteit van de vereeni ging heeft veel gewonnen door ring van dit artikel. Op voorstel van het bestuur wordt het Reservefonds door haar beheerd. Tot aanvulling van dit fonds stelt het bestuur voor een fancy-fair of lo terij te houden. Op initiatief van dc dames wordt besloten een fancy-fair te houden. Om echter de heeren ook hun zin te geven, kiest de Eerw. Ad viseur, Pastoor Sandkuyl, beide wegen en stelt voor beiden te combineeren. Aldus wordt besloten. Een commissie, bestaande uit de dames Baake, Litjens, Rijkens, Luycx en Spit, zal het bestuur bijstaan in het vaststellen van een datum. Door bedanken van de heeren Keijzer en Peters ontstaan vacatures, de heer Luycx treedt periodiek af, evenals de heer Molle, Het bestuur stelde de volgende can- didaten: de heeren Spit en Letschert Gekozen werden de volgende heeren de heer Luycx als voorzitter bij accla matie, evenals de door het Bestuur gestelde candidaten en de heer Molle. Bij de rondvraag klaagt de Penning meester, dat de uitgaven zoo hoog zijn. Hij wekt de ieden op om zooveel mo gelijk leden te werven. Bij het 200ste lid geeft hij vast een fuif I Hierna sluiting. Kamer van Koophandel en Fabrieke voor de Geldersche Vallei. Maandag 1 Febr. kwam de Kamer te Amersfoort voor de eerste maal in 1932 bijeen onder presidium Cozijnsen (Harderwijk). De herkozen en nieuwe leden werden geïnstalleerdals nieuwe J. M. v. d. Oord, A. v. Rooyen en F. J. Verwer. Voor de voorzittersverkiezing legt de heer J. v. Schuppen een verklaring af in verband met de agitatie, die den laatsten tijd in pamflet en krant tegen den Voorzitter is gedaan. Daarna wordt de heer Cozijnsen tot Voorzitter her kozen. Deze zegt, de benoeming aan te nemen. Daar men van zekere zijde gepoogd heeft en nog poogt, hem in discrediet te brengen, stelt hij er prijs op, dat de Kamer een commissie van onpartijdige mannen benoemt, die de beweerde feiten beoordeelt. Bij monde van J. v. Schuppen aanvaardt de Kamer dezen wensch. Aan de 2 ondervoor zitters en den heer Roessingh wordt opgedragen, voorstellen te doen. Daarna spreekt de Voorzitter zijn ieuwjaarsrede uit, waarin hij een over zicht geeft van 1931 voor het district en de Kamer. Naar aanleiding van een samenspre- king met B en W. van Amersfoort over de ontwerp politieverordening komt naar voren, dat er nog steeds geen goede sfeer voor overleg met dat college is mogelijk gebleken. De Kamer spreekt de wensch uit, dat die sfeer spoedig ontsta. Inzake verandering van vacanties in Nederland terwille van het Hoteibe- drijf wordteen nader rapport afgewacht. Een verzoek van den bond van kermisvakgenooten om mee te werken aan een z.g. feestweek te Amersfoort wordt afgewezen, omdat men meent, dat daarmee de winkelstand niet ge baat is, daar al dat geld de stad ver laat, zij het dat de café's die dagen wat meer verdienen. Er zal gezien, wat te doen tegen het feit, dat nevenge- meenten kermis op de grens van Amersfoort toelaten. Winkelsluiting. Men verwacht dat de wet op de winkelsluiting op 1 Mei in werking zal treden. Uit den Omtrek Hoogland Naar wij vernemen zal de R K. Tooneelvereeniging „Ons Streven" op Zondag 7 Februari a.s. op herhaald verzoek nogmaals één opvo eringgeven van het tooneelspel „Het vierde gebod", hetwelk met Kerstmis buitengewoon in den smaak viel. Het bijprogramma is geheel nieuw en vermeldt een klucht: „De verdraaide sectie". Verder zal de avond worden opgeluisterd door enkele nummers muziek van de R. K. Muziek vereniging St. Caecilia, Voor verdere bijzonderheden verwijzen wij naar de advertentie voorkomende in dit nummer. Kerknieuws Aartsbisdom Utrecht. Gepubliceerd werden de voigende bisschoppelijke voorschriften. Zij, die lid zijn van neutrale stands- organisaties mogen niet worden toe gelaten tot, of deel uitmaken var, Kerk- of Armbesturen, of bestuursfuncties vervullen in andere charitatieve of zui- r godsdienstige vereenigingen. Eveneens mogen niet tot lid van Kerk- of Schoolbestuur benoemd wor den Burgemeesters, Gemeente-secre tarissen en leden van het onderwijzend personeel in dienst van het Kerk- en Schoolbestuur. Deze bepalingen gelden niet voor de thans zitting hebbende en periodiek aftredende, maar alleen voor nieuw te benoemen leden. De Aartsbisschop van Utrecht heeft benoemd tot pastoor te Apeldoorn en tot deken van het dekenaat Deventer den Zeereerw. heer G. C. Oostveen Binnenland gezongen H. Mis. 7 uur plechtig Lof met predikatie, waarna de Lofzang Te Deum. WOENSDAG Geboden vasten- en onthoudlngs- 8 uur gezongen H. Mis. <wart over acht Congregatie der i Familie, afd. vrouwen. DONDERDAG Alleen vastendag; het gebruik van vleeschspijzen is geoorloofd. r Lof. VRIJDAO GeboJcn vasten- en onthoudings dag. 7 uur Kruisweg. ZATERDAG Alleen vastendag; het gebruik van vleeschspijzen is geoorloofd. 4-9 uur Biechthooren. Dagelijks de H. Missen om 7, 8 en 9 uur. Ingezonden (Bulten verantwoordelijkheid der Redactie.) Mogen wij Uwe Redactie naar leiding van het verslag der vergadering waarin Rector Timp over de Jonge Middenstanders-Organisatie sprak een kleine bemerking maken. De leider der samenkomst sprak van een R. K. Middenstandsorganisatie te Amersfoort, zes leden sterk. Wij dachten eerst aan een druktouf, maar nader informeerende werd ons van andere zijde bevestigd, dat werkelijk was gesproken van de Hanze met zes leden. leder die zich met verenigingsleven bezig houdt, dus ook de leider dezer samenkomst, moet en kan weten, dat zulks niet met de waarheid strookt. Er zijn ongeveer zestig R- K. Midden standers in de plaatselijke Kath. Mid denstandsorganisatie vereenigd. Wij geven toe dat dit ledental voor uitbreiding vatbaar is, en verwachten dat beter begrip van hun positie vele standgenooten binnen onzen kring zal brengen. Onze Middenstand is min of geblameerd door een uitlating over „zes"-leden-sterkte. Daarom meenden we goed te doen hier even te wijzen op een onjuiste voorstelling, waarvan Rector Timp, geheel tc goeder trouw, direct in zijn rede gebruik maakte. Met dank voor de plaatsing. Namens de R. K. Middenstandsver- eeniging van Amersfoort: HEHENKAMP, Voorzitter. VAN DIJK, Secretaris. Hierop letten Poeders en tabletten zijn alleen ooht, de verpakking voorzien is van den na: Mijnhardt. Let bij het k open daar speciaal want dit alleen garandeert U de echtheid. Amersfoort. PAROCHIE O. L. VR. HEMELV, Langegracht no. 36 PastoorDeken L. A. F. X. Fock. Langegracht no. 37. Telef. 1450. ZONDAG Schaalcollecle. 40-Urengebed. H.H. Missen 6, 7 en half-9 Half II plechtige Hoogmis. 3 uur Vespers. Na de Hoogmis de Lotzang Te Deum voor Z. H. de Paus. 7 uur Lof met predikatie. MAANDAG H.H. Missen om half-7 en 8 9 uur gezongen H. Mis. 7 uur met predikatie. DINSDAG H.H. Missen om half-7 en 8 uipj het Aller- PAROCHIE ST. FRANC. XAV. 't Zand no. 29 Pastoor: C. Hartman, 't Zand no. 31. Telefoon 730. ZONDAG 40-Urengebed. 6 uur uitstelling heiligste. 6'/, uitreiking der H. Communie. Half 7, 8 uur en kwart over 9 H. Mis. Half II plechtige Hoogmis. 3 uur gezamenlijke aanbidding. 7 uur Lof met preek. Van half-4 tot 9 uur gelegenheid om le biechten. MAANDAG Half-7 uitstelling van het Aller heiligste. H.H. Missen om half-7, 8. 9 en om 10 uur gezongen H. Mis. 3 uur gezamenlijke aanbidding. 7 uur Lof met preek. Van half-4 tot 7 uur gelegenheid om te biechten. DINSDAG Half-7 uitstelling van het Aller heiligste. H.H. Missen om half-7, 8, 9 en om 10 uur gezongen H. Mis. 3 uur gezamenlijke aanbidding. 7 uur plechtig Lof met processie tot sluiting van het 40-Urengcbcd. WOENSDAO Aschwoensdag. Geboden vasten- en onthoudings dag en begin der groote Vasten. H.H. Missen 7 uur, kwart vóór 8 en 9 uur de gezongen H. Mis. Na de H.H. Missen worden de Aschkruisjes gegeven. DONDERDAG 7 uur Kruisweg. ZATERDAG r Lof. PAROCHIE ST. HENRICUS. Paul us Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Wilhoosstraat no 34. Telefoon 1158. ZONDAG H. Missen om 7 uur en half 9. 10 uur Hoogmis. Om 6 uur Lof. DINSDAG 7 uur Lof. WOENSDAG Aschwoensdag. H.H. Missen om 6 en 7 uur. 8 uur gezongen H. Mis. 7 uur Lof. VRIJDAG 7 uur Kruisweg. ZATERDAG 4 uur voorbereiding voor de H. Biecht voor de kinderen, daarna Biechthooren tot 9 uur. Deze week de H.H. Missen ten ir, half 8 en 8 uur. PAROCHIE ST. ANSFRIDUS. Jacob Catslaan no. 26b Pastoor: P. J. M. Sandkuyl, lacob Catslaan no. 28, Telef. 558. ZONDAG Half-7 H, Mis. 8 uur H, Mis, waaronder Alge meene H. Communie. 10 uur Hoogmis. Na de Hoogmis Te Deum wegens den verjaardag van 's Pausen kroning. Van 4 tot 6 uur biechthooren en na het Lof. MAANDAG en DINSDAG de H.H. Missen om 7 uur, om 8 uur de Hoogmis en om half-10 een gelezen H. Mis. MAANDAG 7 uur Lof met predikatie. DINSDAG 7 uur Lof met predikatie, pro cessie en Te Deum tot sluiting van het 40-Urenrebed. WOENSDAG Aschwoensdag, geboden vasten- en onthoudingsdag. H.H. Missen dien dag om 7 uur. half-8 en 8.10. Na de H.H. Missen worden de Aschkruisjes gegeven VRIJDAG 7 uur Kruisweg. ZATERDAG Van 4 tot half 9 biechthooren. 7 uur Lof met Rozenhoedje. Deze week de H. Missen om half 8 en 8.10 uur.

De Eembode | 1932 | | pagina 2