II l jTuycx Heden Etaleeren wij A. H. v. Nieuwkerk n.v. Febiuari- Niet duurder Hallo Hallo! W. J. GERRITSEN ONDERGOED in vleesch, z|)n ome verschillende vlschsoorlen Smakelijk Licht verteerbaar Voedzaam Daar WIJ ALLEEN In Amersfoort alle vlschsoorlen PERSOON LIJK In de Rljksvlschhallen te IJmuiden Inkoopcn, tsUveriekerd van de FIJNSTE KWALITEITEN en BILLIJKSTE PRIJZEN. Tarbot, long. kabeljauw, schelvlsch, schol, bot, aee-carbonadc, vlschconserven, garnalen, warme garnalen croquetten, vlsch, koekjes, gebakken vlsch, Nieuwe Haring, gemarineerde haring, rolmops, gerookte en versche paling,slokvlscb.zoutevisch ent. en;, IJmuider Vischhaodel H. GLASTRA Co. N.V. ALLEENUTR.STRAAT 40 - TEL. 92 AMERSFOORT Uorochtlgd tot bot voeren van het Wapen van Z.K.H. den Prins der Nederl. Huizen Holland. Weveraelngel 28, Amersfoort Malaise tUd artikel Klompen Prijsverlaging bij den dag. Levering uit een voorraad van 1200 paar MANSKLOMPEN VROUWENKLOMPEN JONQENSKLOMPEN 90 cent 70 cent 50 cent KINDERKLOMPEN 40 cent REUZENSTERK Aanbevelend, WEVERSSINGEL 28 S AMERSFOORT R. K. Muziek Vereeniging „Wilskracht" De R. K. Muziekvereeniging .Wils kracht" heeft een vereeniging voorl jongeren in het leven geroepen, onder den naam van .Jong Wilskracht", op dat de gelegenheid voor jongeren om zich in de muziek te bekwamen ge makkelijker en voordeeliger worde opengesteld. De jongeren die zich hiervoor kunnen aanmelden op Woens dag en Zaterdagmiddag in de R. K. Werkliedenvereeniging „St. Joseph" moeten de leeftijd van 12 jaren hebben bereikt. De minimum contributie be draagt 15 ct. per week. Spoedige melding is zeer gewenscht. Op 2e Pinksterdag zal Wilskracht op het Muziekconcours te Naarden uitkomen in de Eere afdeeling „Har monie" met het vrije nummer Ballet Faust In 7 deelen. Medcdccling. De maandelijksche Godsdienstoefe ning voor de R. K. militairen der ver schillende wapens en rangen in het garnizoen, wordt gehouden door den Heer Aalmoezenier op Donderdag en Vrijdag a.s. Donderdagmiddag half 4 de confe rentie en van 6.30—8.30 uur gelegen heid om te biechten. Vrijdagmorgen om 7 uur de H. Mis mei preek en algemecne H. Communie. H. J. J.M. van Straelen, Majoor - Aalmoezen Ier, Op het sportterrein aan den Leus- derweg kreeg een speler uit Hilversum, in het heetst van den sirijd een ernstig kaakfracluur. Per ziekenauto werd hij naar de Lichtenberg vervoerd. In den nacht van Zaterdag op Zondag heeft men een kartonnen na bootsing van de Amersfoortsche Kei geplaatst op de plek, voor de echte kei bestemd in het plantsoen aan de Arnhemschc poorl. Politieagenten ontdekten de imitatie en transporteerden de valsche steen naar hun bureau. Vermoedelijk had de „steen" gediend bij een der gehouden gemaskerde bals. Verleden jaar werd een medicus door den kantonrechter veroordeeld wegens het besturen van een auto, terwijl hij onder den invloed van al- cMtoihoudenden drank was. Bedoelde medicus is nu in hooger beroep door de Utrechtsche rechtbank vrijgesproken. 000 - Inden a'geloopcn nacht surveilleerde een agent van politie in de Coninck- straat en vervolgde zijn weg naar d< St. Annastraal loen plotseling uit eer donkere hoek een man raar voren trad met een blinkend voorwerp hand en daarmede trachtte de agent te bereiken. De agent plaatste zijn rij wiel tusschen zich en den aanvaller waarop de man de vlucht nam en het voorwerp, dat een mes bleek le zijn, liet vallen. De agenl achtervolgde den man en wist hem te arresteeren. Het bleek te zijn een 40 jarige los werk man. De man is voor ongeveer een jaar door een agent bekeurd en heeft zich uitgelaten zich tc zullen wreken. Vermoedelijk heeft den tnan zich in de persoon vergist. De wilde man is in vnorloopig arrest gesteld en zal aan dc Officier v. Justitie worden overge geven.^ De rechtbank veroordeelde heden morgen Ds. R. Predikant te Winters wijk conform den eisch tot één maand R. K. Ouders-Vereeniging. Men schrijft ons: Deze vereeniging begint teekenen van leven te geven, ze schijnt uit hare winterslaap ontwaakt te zijn en met grootsche plannen bezield de toekomst tegemoet te treden. Uit het verslag van de jaarvergade ring is gebleken dat het bestuur door zuinig beheer erin geslaagd is een reserve te vormen en volgens het huish. reglement mag dit worden aan gewend tot het geven van een uitkee- ring bij geboorte en overlijden aan de leden, een en ander nauwkeurig om schreven. Is er voor een vereeniging die zich ten doel stelt de bescherming van de gezinsbelangen en vooral van hel grooie gezin, wel een mooier ideaal dankbaar, dan te steunen juist in die oogenblikken waarin steun 't meest welkom is. Vandaar dat bestuur en leden in een drachtig enthousiasme besloten dit u servefonds groot en krachtig te makei opdat in afzienbare tijd geen enkele aanvrage behoeft le worden afgewezen en wel door het organiseeren van een fancy-fair annex loterij, een en ander Ie houden in de tweede helft van April. Een aantal dames, allen moeders van min of meer groote gezinnen hebben zich beschikbaar gesteld om 't bestuur behulpzaam te zijnen rei ds zeer spoe dig zullen eenige van hen rondgaan bij winkeliers en particulieren, om hen aan le sporen een of meer prijzen of prijsjes beschikbaar te stellen voorde loterij of aardigheden voor de verschil lende tenljes op de fancy-fair, Wij twijfelen niel of deze dames illen overal gunstig ontvangen wor den, waar iedereen belang zal stellen in het doel, dat met dit alles wordt nagestreefl, namelijk steun aan het groote gezin in moeielijke tijden. Burgerlijke Staud. 2 Febr. Geboren: Timotheus, z. v. W. Gijtenbeek en T. Veer Peter, z. v. P. Hagebeuk en E. Merkenij luliana. d. v. A. T. Feitsma en J, Meijer. Gehuwd: F. J. Wakelkamp en J. A. van Es G. Leeuwenkamp en J. M. Meijers. 3 Febr. Geboren: Theodora Hen- drika Wilhelmina, d. v. E. J. Krause en W. M. van Empelen Albertus Matlheus, z. v. Th. A. v. d, Heiden en C. H. de Vries, j Gehuwd: L. J. v. Daatselaar en G. S. v. Schalkwijk J. C. Marx en G. Zijlstra B. W. Gijten beek en W. J. Meuleman A. Jonvsma en H. M. Buis. 4 Febr. GeborenAngeniet Gerarda, d. v. Plug en G. Veenendaal Gerarda Margaretha, d. v. J. v. Schalk wijk en G. W. Ooslveen - Tcunisl Getril, z. v. R. v. de Bunt en H. Veer Agnes Maria Philippina, d. v. P. de Jong en A. M. de Leest - Marinus, z. v. W. Opgeider en G. |onker. OndertrouwdM. v. Beek en J. W. Smeele J. Bovee en G. J. v. Nim- wegen. Gehuwd: A. Hoksbergen en R. Kurver J. Post en C. W. Jutte J. v. de Peut en C. Mastenbroek Overleden: Wessel v. Zanten, 75 jr., echte. v. A. v. Koetsveld. 5 Febr. GeborenAlbertus, z, v. H. v. Veluw en W. v. >';.enhorsl Al bertus Jacobus, z. v. J. Leijenhorst en A. Spelt Gemdus Wilhelm, z. v. W. Gal en M. v. Zuilen. 6 Febr. Geboren: TrientjeJosephina, v. H. Westerhof en J. de Vries. Overleden. Jan van Keulen, 82 jr., wedr. v. C. Sleeking. 15 pet. korting op alle Tricnt Ondeijurken Directoires Camisoles EXTRA KOOPJES IN DE koiisen-afdeeling DAMES-EN KINDERKOUSEN SOKKEN ZOON LAN6ESTRAAT 49-51 Beter 'n goede Buur dan John Elsensohn's nieuwste tooneel- product is een vlot geschreven blijspel, juist genoeg doorspekt met de noodige gijn en sentimentaliteit om een dooT- snee-publlek een genoeglijken avond te bezorgen. Zooals men weel, is Elsensohn een verdienstelijke acteur en zal het dan ook wel voor een deel aan zijn dage- lijksche routine te danken zijn, dat de opbouw van ,,'n goede Buur" getuigt van een goeden kijk op de eischen van het tooneel en op de reactie van het publiek op bruusk-optredende stemmings-wisselingen in dialoog en situatie. Overigens een werk, dat zon der pretentie is en staat of valt met de wijze waarop het vertolkt wordt. Dat het, met Jan Musch en Mevr de Boer-van Rijk in de hoofdrollen niet alleen stédt, maar zelfs omhoog I geheven wordt boven de sfeer, waarin het normaliter thuis behoort, spreekt wel vanzelf. Reeds Musch' eerste op komst (we denken bij voorbeeld aan z'n huiverend en schuchter binnenko men in „de Baas in Huis") is vaak een meesterstukje van tooneelspelkunst. Zoo was het ook gisteren. Reeds on middellijk bij zijn eerste optreden teekent hij als het ware mei één streek het karakter en de persoonlijkheid van het goedmoedige, zich in alles ver kneuterende Joodsch koopmannetje. Dat dc rol hem overigens geen gelegen heid gaf lot groot spel en dat hij be neden zijn normale speelkracht bleef, ligt aan hel sluk en niet aan hem. Hel wasten slotte een kostelijke typeering zonder meer. De rol van Mevr. de Boer-van Rijk als zorgzame vrouw van een lastigen, veeleischenden man en moeder van ruzieënde kinderen, die haar ontgroeid zijn lag haar als gegoten. Prachtig gaf zij de stille strijd, die zij te voeren had, waar het 't geluk van haar kin deren betrof, de geduldige berusting als de slagen slechts haar zelf troffen en de rustige blijheid in de oogen blikken waarop het zonnetje weer eens doorbrak, weer. Geen ander onzer actrices vermag het een zoo zielig, blijmoedig figuurtje zóó uit te beelden als zij. Van de vele overige rollen we Hein Harms, die een wel wat al te brute vertolking gaf van den rÓJ van den tyrannieken heer des huizes; Carel Rijken (het programma ver meldde abusievelijk als vertolker van zijn rol Jacques Snoek) en Mary Smithuijsen, die er in slaagden naast de beide kolossen een goed figuur maken. S. WELKOM VREEMDELING. Gevestigd te Amersfoort. Wijntje v. d. Beek, G.K., Hoogeweg 195, dienstbode Greta Tol, G.K., Pr.Frederikl. 12 kinderj. Everdina Konter, R.K., Resedastr. 27 F. Marquenie, R.K., Anjerstr 45 J. Cornelissen, D., Fr. v. Blankenh. straat 16, gep. J. Schuuling, N.H., Burgerb. 18, voeger L. Hamels, D., Stal.pl. 6, buff.cli. A. Sjoerd, N.H., Resedastr, I3,timmerm. Petronella Kappel, R.K., A.Cuypstr. 37 Martha Ramme, E.L., Stationspl. 2, buff juf. Else Kyck, E.L., Leusderw. 253, dienstb. E. Keim, Zuidsingel 10, leerw. Jacoba Paul, N.H., G.v.Steliingw.sfr. 43 E. Huijssoon, G.K.,O.Soest, w.9lkant.b. Anna v. d. Sijp, Utr.weg 294 I. Buning, Thorbeckcpl. 16, part.secr. H. Hasebos, V.O., Anjerstr. 6, huissch. A. Burghout, N.H., Leusderweg 336, tuinknecht H. Heide, N.H., Stationsslr. 57, monteur I Henrica Buis, R.K., Nleuwstr. 29 A. Jongsma, N.H., Schimmelp.k. 2, adv.r. P. Kempen, R.K., O.Soesterw. 52 stucad. Bosman, Rep-., Bankastr. 2 '.Wisse, O.K., ochimmelp.str.23, autoh. Katharina Oeben, R.K., Zuidsingel 29, dienstbode Maria Wetzel, R.KArnh.w. 24, dienstb. Dina Kok, R.K., L.Beekstr. 2, dienstb. C. Oeertzema, Bergstraat 16 Alida Heckman, G.K., Leusderw. 274, h.i.d.hh. Hildegard Kowalewski, Langeslraat 77, dienstbode Geetina v. Doorn, N.H., Ulr.weg 171, dienstbode Grietje v. Dam, N.H., Pr.Frederikl. 12, dienstbode A. Kleut, N.H., Miereveldstr. 1arb.sl. H. Eshof, R.K Narcisstr. 13, kellner J. Cleton, N.H., J. Steenstr. 32, Truida v. Hees, R.K-, Resedasir." 12, dagd.b. Berendina Wildeman, G.K., Utr.weg 300 j A. Hammink, N.HPapaverstraat 33! J. Redeker, N.H., Vondell. 23, ingen. O. lpenburg, N.H., Vondell. 23, dienstb. M. Ringelberg, G.K., Bisschopsw. 198, surn.reg. A. Veenendaal, N.H., Woest.weg 131 H. Ritmeester, Langestr. 77, winkelier J. Hoek, R.K., A, de Kamp 53, weverskn. Kuiler, Leusderw. 175. ingen. J. Kooiman, Rem., St. Radb.straat 8, mag. chef. F. Veltman, R.K., Kalkoenstraat 11 Eva Goedee, N.H., Scherb.slr. 9, boekb. Willemijntje Bouwman, N.H., Utr.str. 40a, dienstbode Theresia Zizlavsky, E.L.. Rissch. 186, dienstbode G. v. d. Kasteele, D., Leusderw. 246 M. v. Proosdijk, N.H., Rozenstr. 22, J. Ohlhardt, Alb. Hahnstr. 3, gep.kap. Elisabeth Munnik, G.K., v.Mechelenstr.7 G.v.d. Sluis, N.H., Goudsbl.str. 14, gep. P. v. d. Graaf, R.K., id. 19, bankw. N S. |J. Benningen, G.K., id. 9, bankw. N.S. P. v. Scheijen, D., Pauwsfr. 14, boekh. Jannetje v. Schoonhoven, N.H., Krom- mestraat 4b, dienstbode Johanna Rijken, N.H., Potgieterlaan 5, dienstbode E.Harmsen.N.H., KI. Spui 16, kappersb. Luise Brosig, E.L., K. Wilhelm.str. 3, dienstbode B. Speelberg, N.H., Con.str. 15, koopm. Gijsberina Kreikamp, N H., Arnhem- scheweg 20b, brandsth. J. de Jager, O.C., 'tZand 15 Aartje Hartog, G.K., Utr.weg 29 Gertrude Rittershaus, E.L., Pr.Ji'i.pi. 4 Wed. G. Rittershaus, E.L., idem T. Bolwijn, Vermecrstr. 103, assurad. G. v. Egerschot, R K„ Utr.w. 48b, hotelh. A. Vroman, R.K., Palmstr. 291, ketelm. J. Abbenes, N.H., J.Israëlstr. 12, Comm. Elisabeth v. Zeist, R.K., v. Asch Wijckstraat 8, verpleegster Therese Beuning, E.L., Huygenslaan 16, dienstbode A. Kuipers, St. Ansfr.str. 9, Maj.P.arts Aaltje Kroeze, N.H., A.Cuypstr. 19 Richarda v. d. Brug, R.K., Coninck- straat 54, dienstbode. Rosa Hochslöger, R.KArnh.w, 213, id. Helena Lewandowski, R.K, Dillenb.l, 4, dienstbode W. Gehring, R.K., Muurh. 107, beeldh. C. Rommers, R.K., Monnikenpad 63 Johanna v. d. Riet, R.K., Kruiskamp 122 G. Schimmel, Nieuwstraat 21 T. Reuvers, R.K., Soesterweg 111, wa- genn. N.S. Maria Witiewaal, R.K., O.Soesterw. 2 A. v. Eist, N H„ Mooyersstr. 9 Arnoida Engeltjes, N.H., v. Maerlantl. 1 Maria Brockölter, R.K., Gr. Spui 27 P. Boersma, Vondelplein 1, scheepsarts H. Mulder, N.H., M.With.str. 2, arb.N.S. Uit den Omtrek Eemnes In verband met het besluit van het Nat- Crisis Comité om ter beschikking te stellen ten behoeve van noodlijdende eigen boeren, alsmede pachters en landarbeiders, zwavelzure ammoniak tegen een prijs van f2 per 100 K.G. hebben zich ten gemeentehuize alhierI een 45-tal personen vervoegd met het verzoek daarvoor in aanmerking te mogen komen. Aan genoemd Comité werd verzocht om toezending van 19200 K.G. zwavel- ire ammoniak,- Burgerlijke stand. Overleden Reinlje Boshuis, 77 jr., echlg. var. G. Breunesse. Cornells van Beijeren, 80 jaar, weduwn. van E. de Gooijer. Hoevelaken De landbouwer A. v. P. liep met :ijn paard aan den halster op zijn erf. De hond kwam blaffende naar den baas toe en liep onder het paard door. Het dier schrok hierdoor, begon te ;eren en sprong met zijn voorpoolen op hel lichaam, deze werd tegen den grond geworpen en klaagde over hevige pijnen. Leusden Burgerlijke stand. Geboren Gerardus Hermanus, z. v' G. H. Hilhorst en M. P. Hofslot. - Christina Geerlruida d. van H. van Soest en H. M. Brouwer. Getrouwd C. Kamerbeek en G. J. Gogh. 20 Modellen Dressoirs voor Spotprijzen Massief Eiken Dressoir met Spiegel f25.80 Pracht Dressoir met groote ovale Spiegel f43.60 Ziet onze Etalages! 2 Fauteuils en 4 Stoelen met Moquette f27.80 Theemutsen 39 cent K. Beekstraat 6, TeT. 543 - Beekenst.laan 10 - Amersfoort UW ADRES voor Complete Meubileering Btoutenbur.-g Burgerlijke stand. GeborenTheodorus Nicolaas, z. v. A. W. v. Soesbergen en G. H. Smink. Lamberlus Wilhelmus z. van H. Reindcrs en M. v. d. Span. Over leden: Barbara J. v. 't Klooster, 78 jr., ongehuwd. Gemengde Berichten In den nacht brak in de stallen van het landgoed Ramelow brand uit. Hei stalgebouw met ongeveer zeshonderd schapen en honderdvijftig varkens brandde geheel uit. Men vermoedt brandstichting. Thans is bij Kon. Besluit ook in de invoer van schoeisel, tricot-goede ren, wollen en halfwollen stoffen en bovenkleeding gecontigenteerd. ooo De straatcollecle voor het Amster- damsche Crisis-Comité heeft de groote som van ruim f50 000 opgebracht. Gedurende de carnavalsfeesten te Maastricht is de 31-jarige P. v. d. SI. voor de deur van zijn woning neer geslagen. De schedel is geheel ver brijzeld. De toestand is hopeloos. De ver moedelijke dader is aangehouden. Te Gembloux bezochten twee jonge- de bioscoop, waar een sensatiefilm werd vertoond. Na afloop van de voor stelling waren de jongens zoo onder i de indruk daf ze de sensatie nog eens wilden doormaken. De 18-jarige jongeman haalde een revolver en heeft zijn 20-jarige vriend neergeschoten. Deze werd in de hart streek getroffen en overleed spoedig. Een vreeselijk luchldrama wera ont dekt in het Noorden van Los Angeles. Men vond er de overblijfselen van een vliegtuig, dat sinds een week vermist werd. De piloot en zeven passagiers waren verbrand. Het vijfjarig jongetje van een familie uil Alphen a. d. Rijn is even ten Noor den van Meppel uit den sneltrein ge vallen. Direct werd de trein tot staan gebracht. Toen men de kleine op de spoorbaan vond, bleken beide beentjes ter hoogte van de dij en een der armp jes afgereden te zijn. Het kind is over leden. Te Haarlem is een 47-jarige vr aan den Oudenweg van een trapje ge vallen en met het hoofd tegen een be tonnen vloer geslagen. Zij overleed aan de gevolgen van dien val. Ingezonden (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie.) Het Bestuur der Hanze heeft gemeend een ingezonden stuk aan onderge- teekende, waarnm. voorzitter der K. J. M. V., te moeten verwijten onkundig I te zijn van het ledental der Hanze. Dit bedraagt n.l. zestig en niet zes. Het zij mij vergund op gelijke wijze hierop antwoord te geven. Het was de bedoeling van het be stuur der B.J.V. (thans K. J. M. V.) de leden van de Hanze uit te noodigen tot de vergadering, waar Rector Timp, Moderator der Nationale Contacicom- missie der K.J.M.V., zou spreken. Toen de secretaris der B. J. V. den secretaris der Hanze verzocht om de ledenlijst, werd hem geantwoord„Die kan ik U zoo opnoemen: het zijn er slechts een stuk of zes". Vermoedelijk, wij nemen zulks gaarne aan, berust dit alles op misverstand, ölwel is het te wijten aan onnadenkendheid en gemakzucht? Wat echter ondergeteekende formeel tegen de waarheid misdeed liet zij gaarne toegegeven was materieel juist. Immers liet is een overbekend teit, dat de vergaderingen der Hanze, wanneer die eens gehouden worden, slechts door zeer, zeer weinig leden, en dan nog door altijd dezelfde leden, worden bezocht. Wat een organisatie! Geen enkel'bindend besluit kan ooit genomen worden, daar nooit 50 of 75 pet. der leden aanwezig is. Het cijfer 60, zelfs 100 of 150, zegt dus niets! Misschien heeft dit indrukwekkend beeld der vergaderingen den Secretaris der Hanze voor den geest geslaan? Vervolgens is zelfs niet één van de bestuursleden der Hanze, ofschoon tij dig genoeg uitgenoodigd, ter vergade ring aanwezig geweesl, waar hij de woorden van den voorzitter onmiddel lijk had kunnen weerleggen. Er was zelfs geen bericht van verhindering ingekomen! Behalve dal zulks heel weinig aan de regels der etiquette be- antwoordl, siemt zulk een apathische houding wel buitengewoon hoopvol voor de K.J.M V., die het contact met de Hanze op dringend verzoek van beider Hoofdbesturen moest trach ten te herstellen. Dat is het voorbeeld der ouderen, dat de jongeren moet bezielen! Maar ook zonder de Hanze, waaraan zij toch geen steun zou hebben, zoo als nu duidelijk gebleken is, zal de K.J.M.V., afd. Amersfoort, voortrukken en zich uilbreiden, de ouderen ten spijt. Komt, Jonge Middenstanders, sluit U aan! Helpi meevechten in het groote leger van Nederlands K.|.M.V. Voor Christus onzen Koning! Met dank voor de verleende plaats ruimte, teekent voor het bestuur der K.J.M.V. G. J. F. JANSEN, waarn. voorzitter. Geachte Redactie. Beleefd verzoek ik U plaatsing voor het volgende: Toen ondergeteekende circa 8 dagen geleden onderstreepte de woorden: „Beter voorkomen dan genezen", wist hij niet dat de wond al zoo ver inge kankerd was, dat, wanneer het mes er niet diep wordt ingezet, de patiënt al reddeloos verloren is. Wat loeit is liet geval? Vrijdag 5 en Zaterdag 6 Februari 1932, was er een schip cement in los sing voor het nieuw te bouwen Zus terhuis. Toen ik daar een kijkje nam, bleek dat aan het schip, waar als regel 4 man dragen (in schepen boven 200 ton 5 ntan), er 2 katholiek- en 2 mo- dern-georganiseerden aan het werk waren. Bij de aflossing op het werk 1 katholiek en 1 andersdenkende (dit laatste volgens ooggetuigen) dus 3—3, precies gedeeld Maar nog wonderlijker: het vervoer geschiedde door een niet-Kathoiiek sleeper, terwijl ik zeker weet dat de R.K. sleepers in Amersfoort al hun best gedaan hebben, voor bedoeld vervoer aanmerking te komen, tegen con- curreerende prijzen. Hoe het komt dat zij die materialen et vervoeren? Bij navraag zullen die wel inlichtin gen geven, en als men er niet tegen opziet in het nederige hutje van een los werkman te vertoeven, laat ze ge rust komen, dag en uur aan hem (hun) overlatend. Daar ik op doctors advies voorloopig nog veel rust moet houden, kan ik geen bezoeken afleggen. Hef hierbij voorloopig weer latend, doch niet aarzelend, wanneer de zrak niet opgehelderd wordt, nogmaals pu bliek te maken hetgeen mij niet in orde schijnt. De goede bedoelingen van de Eerw. Alg. Overste en anderen natuurlijk vooropstellend. Met de meeste hoogachting, A. VAN DOORN. Amersfoort, Koppelpoorlwal 3,

De Eembode | 1932 | | pagina 2