II A.H.v. Nieuwkerk n.v. Niet duurder Hallo Hallo W. J. GERRITSEN 2 Crapauds 4 Stoelen Ziek 4" «n veel getonde dan vleeech, rijn ome verachllteode vUchnoortea Smakelijk Licht verteerbaar Voedzaam Daar WIJ ALLEEN In Amcraloort alle vlschaoorteo PERSOON- LUK In de RUk»*lichh«Ilen te llmulden Inkoopen, I» U verzekerd van de FIJNSTE KWALITEITEN cn BILLIJKSTE PRIJZEN. Tarbot, tong. kabeljauw, acbelvltch, schol, bot, zee-carbooade, viachcontcrven. garnalen, warme garnalen croquetten, vlach, kocklea, gebakken vlach, Nieuwe Haring, gemarineerde haring, rolmopa, gerookte en verache paling, atokvlach, aouteviach ent. eor. Umuider Vischhaodel II. GLASTRA Co. N.V. ALLEEN: UTR.STRAAT 40 - TEL. 92 AMERSFOORT It voarne van bot Wapon van Z.K.N, don I De afd. Amersfoort van de R. K. Kantoor- en Winkelbedienden, hield een buitengewoon goed geslaagde le denvergadering. Hoe kon het anders, als gast en Inleider was er de Eerw Kapelaan Venings uit Oaanderen met lichtbeelden over .Dc Paus in zijn da- gclijksch leven". Waren de plaatjes mooi en interessant, meer nog hel uit gesproken woord daarbij. Z Eerw. heelt er blijkbaar bijzonder slag van de film beelden nog meer aantrekkelijk te ma ken door den motjdelingen uitleg, toe lichting en geestige toespelingen. Het onderwerp was dan ook wel geëigend voor dezen lijd. Eenlgc komische nafilmpjes ontspan den de aandachtig luisterende, die na afloop met verwondering bemerkten dat het zóó L at geworden was. Niettemin, de bijna 60 aanwezigen hadden geen spijt van hun komst. Een volgende keer aile leden s.v.p. aanwezig. De Oeesl. Adviseur. Past. Sandkuyl, leidde zeer voldaan wederom 12 nieuwe leden in de gelederen in. Onze stadgenoot H. A. Smit werd nlomeerd voor mr. schilder, door it. Schildersschool te Utiecht. Melkcontrolestation. Op de jaarvergadering van het Melk- contrölestation .Amersfoort" werd de begrooting vastgesteld op 12544. Het jaarverslag vermeldt 48 aange sloten melkhandelaren en 23 veehouders. Het voorkomen van streptococcen (gevolg van nierontsteking) liep van 5.8 pCt. terug op 3.04 pCt. Dc stalinspecties beoogen het zonder groolc kosien verbeteren van stalin richting en hygiënische melkwinning. Als gevolg dezer inspecties liep het 23.7 pCt. gevallen van vuil terug op 11.2 pCt. Het aantal onderzoekingen steeg 10976 op 14829. het aantal genomen monsters van 2639 op 3159. Geconstateerd werd 43 maal te laag vetgehalte, 175 uierontsteking, 160 uiercatarrhe en 96 maal streptococcen. Het verslag dringt aan op meer on- detling vertrouwen en eerlijke samen werking tusschen de beide groepen veehouders en handelaren, waarbij ook de malerieele belangen der twee groe pen in evenwichtig verband komen. Geloof en Wetenschap. Hedenavond kwart over acht zal in .Princess Room" Utrechtschestraat de heer Han van de Pol, 'n causerie hou den over: .Fotografie en moeilijkheden in de amateurtotografie". Dc afdeeling St. Ansfridus der Ned. R. K. Bond van Spoor en Tramweg personeel houdt eene Ledenvergadering 0(> Donderdag 10 Maart om 8 uur in .Sr. Joseph". De Agenda vermeldt onder meer: Bespreking 25-jarig bestaan der afd. Het Ned. Hervormde rusthuis .De Lichtenberg" aan den Utrcchlscheweg alhier zal op 10 Maart a.s. worden geopend. Prof. dr. R. Slolemaker te Bruine, oud-minister van arbeid, handel en nijverheid, heeft zich bereid verklaard dit rusthuis te openen. Het schrijven van anonieme brieven aan den directeur van de stichting .Zandbergen", bij Amersfoort, waarvan ds. R. te Winterswijk werd verdacht en deswege veroordeeld, neemt nog steeds geen einde. Bij den commissaris van politie te Amersfoort zijn wederom aanklachten ingediend. Aan de Industrie- en Huishoud school cursus in koken voor dienst boden. A. Bereiding van den uitge- breiden burgerpot. Schoolgeld f 10.— per cursus, plm. 20 lessen. B. Berei ding van fijnere gerechten. Schoolgeld 120.—per cursus plm. 20 lessen. Tol deze cursusseu kunnen ook toegelaten worden dames, dte overdag hare bezig heden hebben. Voor haar bedraagt het schoolgeld 115.— voor cursus A f 30.— voor cursus B. Aanmelden bij de Directrice. De heer F. L. Boer, onderwijzer aan school Lange Beekstraat, Is be noemd lol onderwijzer aan de U. L, O. school te Epe. Er zal een adres met 2000 hand- teekenlngcn van bewoners van het Sorstcrkwarlierden gemeenteraad wor-, den aangeboden ten behoeve van de stichting van een badhuis in dat kwartier. Gemeen ter and. (Slot.) Vervolgens kwamen aan de orde de voorstellen tot reorganisatie van den gemeentelijken geneeskundigen dienst. Mr. Stadig vindt hel niet wensche- lijk in deze tijden hel amblenaarscorps uit te breiden. De heeren Huslage, Dr. Eggink, Dr. van Nieuwenhuizen en Spiekermann verdedigden het voorstel als door de omstandigheden noodzakelijk gewor den. De heer Hehenkamp vreest uitbrei ding van administratief personeeleen Tik-Fraulein. Wethouder Thien wees op den om vang van den gemeentelijken genees kundigen dienst. Speciaal het medisch schooltoezicht door dr. van der Hoeve zoo uitnemend georganiseerd en ver zorgd, vraagt uitbreiding van medisch personeel. Toen 14 jaar geleden dit instituut werd ingesteld had men 4000 schoolkinderen te onderzoeken. Dit ge tal is nu geslegen tol ruim 7500. Tegen de betrekkelijk geringe jaarlijksche kos- tenverhooging moeten gesteld worden allerlei voordeelen voortspruitende uit meer intensieve contrOle enz. welke moeilijk te realiseeren zijn maar stellig van beteekenis zullen blijken. Tegenover de meening van hen, die meenen dat tandheelkundige behande ling van schoolkinderen van gemeente wege dient worden ter hand genomen, gal Wethouder Thien te kennen, dat de Raad zich reeds meer dan eens uiisprak dat hij behouden wil het ad- viseerend karakter van het medisch schooltoezicht in zijn vollen omvang. Hij betwijfelde het of het instituut hier zóó zou zijn ingeburgerd indien het adviseerend karakter ware 'prijs ge geven. De tandverzorging zal waar schijnlijk onderwerp van uitgebreide studie worden in de Commissie van bijstand voorden geneeskundigen dienst. Dat het tandheelkundig schooltoe zicht niet heeft voldaan is mede te wijlen aan vele ouders, die niet de ge legenheid aangrepen om kosteloos hun kinderen te laten behandelen. Noodig is meerdere propaganda voor goede mondverzorging. Daarna werd tot arlikelsgewijze be handeling der verordening overgegaan. Met een kleine aanvulling werd ze aanvaard. De heer van Koelen vraagt te waken tegen waarnemen van nevenbetrek kingen. Het medisch front: dr. van Nieuwen huizen en dr. Eggink wenschten on beperkte geheimhouding der keurings rapporten. De Raad besliste echter, dat B. en W. in bizondere gevallen inzage zouden kunnen nemen. De burgemeester wenschte den Wet houder geluk met zijn eerste succes in de pas aanvaarde branche, dat zon der verloskundige hulp is tot stand gekomen. De voorstellen betreffende de levering van geneesmiddelen werden aange houden. De regeling met de Sociëteit Amicltia werd goedgekeurd. Bij de rondvraag wordt bescherming der Amersf. industrie gevraagd bij leve ringen aan de gemeente. De heer Spiekermann informeert naar de nieuwe regeling der subsidie-ver strekking aan muziek-vereenigingen. waarop Wethouder Thien mededeelt, dat deze in voorbereiding is. De heer Hehenkamp vraagt het toren- werk zóó te maken dat men zien kaïv hoe laat het is. Ten slotte kwam ter sprake de houding van Gemeentebestuur en Kamer van Koophandel. De leden der Commissie van Wet- ;eving mr. Stadig, van Galen Last en •piekermann maken elk op hun beurt duidelijk dat er voor den Secretaris der Kamer allerminst aanleiding is om voor zoo iets als vermoorde onschuld te poseeren. De Voorzitter achl een goede houding van groot belang. Nieewc telefoonnummers. 1596 IJland en Borst, bouw klooster Daam Fockemalaan. Bolwijn, makel., Vermeerslr. 103. 1627 Boumeester, betonfabriek, Wijer- straai 36 1670 v. Brussel, van Campenstraat2l. 1616 Bunnik.houth., Nijverheidsstr. 12. 1622 Cremer. Zuidsingel. 1617 Dako Ijzerhandel, Aldeg.str. 48. 1626 Dekker, B. Wuytierslaan 154. 1621 Electro, Hassing. Koestraat 10 1604 Ensing. pikeur. Birkslr. 9b, Soest. 1601 Fllek, Kapelweg 51. Hulsen Holland, Weverssingel 28, Amersfoort Malaise tijd artikel Klompen Prijsverlaging bij den dag. Levering uit een voorraad van 1200 paar MANSKLOMPEN90 cent VROUWENKLOMPEN 70 cent JONGENSKLOMPEN 50 cent KINDERKLOMPEN 40 cent REUZENSTERK Aanbevelend, WEVERSSINGEL 28 AMERSFOORT 1619 Greefhorst, Valkestraat 37. 1603 Oemeente Begraafplaats Rusthof, 1609 Oemen-de Man, Stationsstr. 34b. 1612 Haff, Oude Soesterweg 54. 1613 Heckman, arts, Utrechtschew. 87. 1602 Helmich, Utrechischeweg 76. 3 Hoksbergen, Varkensraarkt 3. 1351 Hövel, Coornhertlaan 6. 150 Koning en v. Veenendaal, Leus-»* derweg 186. 1611 Koot, Krommestraat 42. 1623 Kraan, eetsalon, Nieuwstraat 6. 1607 Numans, Utrechtscheweg 132. 1615 Okhuijzen, Schimmelp.kade 2. 1605 Ommering, arts, Ansfridusstr. 1. 1Ö08 Opsomer, K. Wilhelininastr. 24. 1597 .Quicker than quick", Utr.str. 5a. 1437 Redeke, Vondellaan 23. J6J8 Renes. Restaurant .Princess", v. Hamers- veld, Utr.straat 49. Rooyen, Arnhemschestraat 20. 1628 Schoenmaker, hoofd Anfridus- school, Leusderweg 203. 1625 Schreuder, Hoogeweg 169. 1598 Pentinga, Huijgenslaan 39. 1134 „Tijdgeest", Oude Soesterw. 122. 1610 Veenendaal, Bisschopsweg 52. 1599 Verf-Unie, Coornhertlaan 6. 1624 Vink, Kon. Sophialaan 16. 1606 Vollenhoven, verpleegster, Lange Bergstraat 24. 1600 Wassink en van Norden, Sta tionsstraat 51. Koopjes in Kousen, Sokken, Sportkousen, Camisoles en Directoires Natuurlijk wer in Wrlhindil „DE CONCUIREHI" langeitr 81 - Amersfoort Op de Pr. Frederiklaan reed eet» auto jn de richting Emmalaan toen de bestuurder plotseling een auto vaq rechts zag naderen. In verwarring drukte hij per abuis op het gaspedaal, waar door de wagen met geweldige snel heid vooruitschoot en tegen een paal terecht kwam, welke omgebogen werd, Vijf meter verder kwam de auto tegen een boom terecht, die afknapte en toen reed de auto nog door de afras tering van een tuin. De auto is zwaar beschadigd en moest worden wegge sleept. Volksavond. Op Woensdag 2 Maart 8 uur zal in de Markthal een uitvoering den gegeven door de zorg van het Nut. Deze avond die als Volksavond be doeld is wordt gegeven door den Heer en Mevrouw Clinge Doorenbos, en bevat zang en voordrachten van deze bekende artisten. Een strijkje heeft zich belangeloos beschikbaar gesteld om de avond op te vroolijken. De Phoenix brouwerij stelden 300 stoelen beschikbaar als aanvulling van de benoodigde zitplaatsen. Deze stoelen worden door de Houthandel firma J. Dels getransporteerd. Alles geschied belangeloos, dus ter- wille van de goede zaak. De toegang is als volgt geregeld Van half 8 tot kwart voor 8 toegang voor werkeloozen met vrouw of ver loofde waartoe kaarten aan de arbeids beurs kosteloos zijn te verkrijgen. Van kwart voor 8 tot 8 uur toegang voor verdere belangstellenden k f 0.15 per kaart, deze kaarten zijn uitsluitend aan den ingang te verkrijgen. Men hoopt dat van deze gelegen heid om een aardige avond voor geen of zeer geringe kosten bij te wonen een ruim gebruik zal worden gemaakt. Vele bezoekers zullen de opgewektheid van de uitvoering kunnen bevorderen. Burgerlijke Stand. Geboren: Annigje, d. v. Slrijland en A. B. Harkenthal. I OverledenJo hannes H. Grote Beverborg, wedr. A. v. Tongeren. 27 Febr. Geboren: Pieter Wilhelmus Cornelis, z. v. H. Anema enj. Zweze- rijnen Alida Willemijnlje, d. v. C M. L. J. Pauw en G. v. d. Ham. Over leden: Adriana M. Palland, 7 jr. 29 Febr. Geboren: Arie Marcelis, v. L. F. Zwakman en G. J. v. Bemmel Carolina Wilhelmina, d. v. L. F. Lieramen en M. M. Preijs Johanna Huberdina Maria, d.v. P. H. C Meeusen en M. W. v. Nes. Overleden: Johannes M. Bekkers, 23 m. Jantina E. Wever, 51 jr., echlg. v. J. Booij Lamke de Jong, 71 jr., wede. v. H. Bruil Neellje W. Boshuijzen, 80 jr., wede. v. A. M. Silvergieter Hoogstad Jan Osna- brugge, 48 jr., ongehuwd. Ruwe Hu d slaat :rspo PUROL uiteenzetting geven op de tentoonstel ling van pottenbakkers- en weefwerk ,De Poth". Voor de Amersf. Kunstkring geeft Charlotte Köhler op 17 Maart as. in Amicitia een voordracht-avond met het werk van Iwan Goll, „Stervend Europa". De pianisten Ethel Barlett en Rae Robertson geven op Donderdag 10 Maart een concert in Amicitia. De heer W. J. van Doorn. Boni- faclusstraat 33 hoopt op 11 Maart a.s. den dag te herdenken waarop hij voor 25 jaar in dienst trad bij de Net?,' Spoorwegen. 60 jarig Jubileum. 16 Maart a.s zal het 60jaargeled> ij n dat de bekende Smederij van de firma C. J. v. d. Heuvel en Zn. werd opgericht in een klein pand aan de Valkestraat door den Heer Jaap van de Heuvel, Op dien dag werd tevens geboren het tegenwoordige hoofd van het bedrijf de Heer C. J. v. d. Heuvel. De Heer C. J. van de Heuvel heeft altijd in de zaak gewerkt, eerst onder leiding van zijn Vader en later zelf als leider. Dat het smederijtje door vlijt en energie is geworden een zaak met een geweldige omzet in Kachels. Haarden enz. blijkt wel uit de diverse panden in de Valkestraat waarin het bedrijf nu wordt gevoerd. Nu zijn er een zevental opvolgers dus de zaak kan blijven groeien. Woensdagmiddag om 3 uur zal de HoogEerw. Heer Deken Fock de in wijding verrichten van het K. J- M. Huis Parochie O. L. Vrouw Hemelvaart aan de Muurhuizen 17a. Uit den Omtrek Barneveld Een voor 'n wagen gespannen paard sloeg in de Langstraat op hol. Tijdens den woesten ren v?n den viervc kwam de wagen in botsing met ander voertuig, waarop o.m. een mand met 700 eieren marktwaarts werd ver voerd. Door den schok viel de mand van het voertuig en sloeg met zooveel kracht tegen den grond, dat de eitjes ongeveer alle braken en de straat alras met een geelwitte geleiachtige massa was bedekt. Hoogland Burgerlijke stand: Geboren: Richardus Matthijs, R. Roeten en F. van Vulpen Maria Johanna, d. v. A. Schoonderbeek en M. Sandbrink. Gehuwd: G. J. A. v. Apeldoorn en G M. van Ree. Over- ledenAntje Termaten, 64 j. De Coöperatieve Brandverzekering „Hoogland" heeft besloten, in tegen stelling met vorige jaren, de jaarpremie niet te doen ophalen maar hiervoor zit- en te houden. 'oor het betalen der jaarpremie en (voor zooveel noodig) betalen der brand- blusch-apparaten zal zitting worden gehouden op Donderdag, Vrijdag en Zaterdag 3, 4 en 5 Maart a.s. telkens van 9—12 uur voormiddag ten kantore der Boerenleenbank. Tevens worden de leden welker polis gewijzigd en nog niet bijgewerkt is, verzocht deze alsdan ter bijwerking mede le brengen. Hooglanderveen De Coöperatieve Brandverzekering houdt eene algemeene vergadering te Heden geëtaleerd Moderne Salonameublementen geheel veerend, gestoffeerd met prima moquette naar keuze f129,. K. Beekstraat 6, Tel. 543 - Beekenst.laan 10 - Amersfoort UW ADRES voor Complete Meubileering Hooglanderveen op Vrijdag 4 Maart 1932, 's avonds om half zeven, in het Houteveen. De agenda vermeldt onder meer Verslag over 1931. Goedkeuring van de Rekening over 1931 en de Balans per 31 Dec. 1931. Bestuursverkiezing wegens periodiek aftreden van Corne lis Smink en Alb. van Ruitenbeek. Can- didaten zijn: Cornelis Smink en Joh. Traa, Alb. van Ruitenbeek en L. Kok. Ham er veld Op de eindles derLandbouw-Winter- cursus, gehouden onder leiding van den heer Zelders, vertegenwoordiger van den Rijks-Landbouwconsulent werd het diploma uitgereikt aanO. Gerrit sen, D. v. Loenen en L. Roest (mei zeer veel vrucht)H. Blom en R.Tijmen- sen (mei veel vrucht) en J. v. Garderen, W. v. d. Hengel, A. Hilhorst, J. Kaas, J. Smal en E. Steenkamp (met vrucht). De heer Zelders sprak eenige woor den van dank tot den onderwijzer, den heer Monsma, die deze cursisten zoo voortreffelijk heeft opgeleid. De heer van Garderen bedankte, als oudste cursist, den heer Monsma namens de cursisten en bood hem een fraai cadeau als herinnering aan. Gemengde Berichten Op de Hoegli-rivier is een boot die ongeveer 100 arbeiders naar hun, werk vervoerde, omgeslagen. Slechts 30 personen konden worden gered, de overige verdronken. ooo Het Hof te Amsterdam heeft tegen den leidekkerspatroon, die verdacht wordt zijn knecht in de Majellatoren te Amsterdam te hebben vermoord, in hooger beroep weder levenslange ge vangenisstraf geëischt. In een fabriek te Sluiskil is een arbeider tusschen phosphaatbrekeis geraakt, waardoor hem de borstkas werd ingedrukt, terwijl hij bovendien verschillende beenbreuken opliep. De ongelukkige, die een vrouw en 4 kin deren achter laat, was onmiddel ijk dood. Een stoker op een kweekerij onder Sappemeer is in een der stookhokjes waarschijnlijk door kolendamp be dwelmd geraakt en aan de gevolgen overleden. Toen men hem vond w de man reeds gestorven. ooo Zaterdagmorgen ontstond brand het hoenderpark „de Wildenberg" Weert. Circa 2000 groote en kleine piepkuikens benevens 3 wagons granen, de geheele inventaris: broedcentrale, machinerieën, enz. werden een prooi der vlammen. De brand is ontstaan door een ongeluk dat de knechts had den met een benzinelamp. De datum voor de verkiezing van een Rijkspresident in Duitschland, is vastgesteld op 13 Maart. Een eventu- eele herstemming zal plaats hebben op 10 April. Een 65-jarige juffrouw Ie Rotter dam, kwam met haar kieeren te dicht bij een brandend fornuis, waardoor deze vlam vatten. Buren die op het hulpgeroep toesnelden, doofden het vuur, doch de vrouw was zoo gebrand, dat zij overleed. De soc.-dem. Tweede Kamerfractie heeft bij de Kamer een wetsvoorstel Pachtwet ingediend. Dit is van den zelfden inhoud als dat hetwelk onlangs door de Eerste Kamer werd verworpen. Op het station Leeuwarden is een beambte onder een rangeerenden trein geraakt, waardoor den ongelukkige het hoofd werd afgereden. ooo Een voorstel van B. en W. te Rot terdam om de salarissen van het ge- mcentcpersoncel te korten met 3 pet. is door den gemeenteraad aangenomen met 25 tegen 15 stemmen. Het gemiddelde aantal arbeiders, in 1931 bij de Nederlandsche mijn industrie werkzaam, bedroeg 38.232. Hiervan waren 27.029 ondergronds en 11.203 bovengronds te werk gesteld. Totaal werd ruim 54 millioen gulden aan loon uitbetaald. Ingezonden (Bulten verantwoordelijkheid der Redactie) Geachte Redactie, Nog eenmaal verzoeken wij U ons gastvrijheid te willen verleenen in uw blad, om A. van Doorn, arbeider, wo nende Koppelpoortwal 3 alhier, op zijn schrijven van 23 Febr. j.l. |te antwoor den. Hij schrijft daarin het volgendeAls er 38 arbeiders werkzaam zijn bij dezen bouw, waarvan 3 niet-katholiek, bravo Directie, dan zijn mijn regels waar schijnlijk niet voor niets geschreven: - Uit dit schrijven zou men geneigd zijn te veronderstellen, dat de Directie geïnspireerd is geworden door zijn (v. D.) optreden en als gevolg daarvan de 35 katholieke van de 38 arbeiders hebben aangesteld. Wij laten aan ieder onpartijdige over :n juiste conclusie te trekken na de volgende ware verklaring van ons te hebben vernomen. De officieele weekstaat van 23—28 Januari 1932, dus ruim 14 dagen voor zijn schrijven van 9 Februari, geeft aan, dat op 23 Januari werkzaam waren 38 arbeiders, waarvan .35 katholiek zijn. De weekstaten daarvoor geven een steeds toenemend aantal arbeiders aan die, uitgezonderd de 3 niet-katholieke vaste arbeiders in dienst van de aan nemers, allen katholiek zijn. Hieruit blijkt dus zonneklaar dat de regels van A. van Doorn, d.d. 9 Fe bruari totaal voor niets, hetzij bewust of onbewust zijn geschreven en als mosterd na den maaltijd kwamen. Voor zijn bravogeroep in bedoeld schrijven zijn wij niet gevoelig, dit is ook trouwens geheel misplaatst, daar wij niet anders hebben gedaan en zullen blijven doen, ondanks alle verdacht makingen, mei nauwgezetheid zorgen, dat de voorwaarden van het bestek worden nagekomen. Ten overvloede deelen wij nog mede, dat wij steeds voor het aanstellen van aibeiders overleg plegen met het Be stuur der R. K. Werkliedenvereeniging Sint jozef en de plaatsel. arbeidsbeurs. Wij vragen ons af, voor wie en met welk doel bemoeit iemand zich met ons bouwwerk, die daarmede niets heeft te maken en ook geen enkele functie in het openbare leven, noch in het bouwbedrijf bekleedt. Wij kunnen toch moeielijk aannemen dat zoo iemand alleen om aan zijn geweten, eer en plicht te voldoen, zich opwerpt als wreker van vermeend on recht. Voor dat wij dit schrijven eindigen, willen wij nog even een staaltje mede deelen, hoe wij door buitenstaanders worden gecontroleerd. Voor eenige dagen geleden komf een schipper, Bosman genaamd, met een voor ons werk bestemde lading aan en werd hem door iemand de vraag gesteld: Schipper, wat ben je van je geloof? De man begreep niet waarom hem die vraag werd gedaan, zooiets is mij nog nooit overkomen, deelde hij ons mede, nu, dat geiooven we graag. Jammer genoeg was hij niet meer in de gelegenheid ons die persoon aan te wijzen, doch hoopt dit bij zijne eerst volgende aankomst te doen. Wij nemen aan dat die persoon ook aan zijn geweten, eer cn plicht meende te moeten voldoen om die vraag te stellen. Voor de Directie is dit echter een vingerwijzing om in de toekomst voor een speciaal katholiek bouwwerk, ook in het bestek de bepaling op te nemen, dat het aanvoeren van de materialen per schip of per spoor door katholieke ondernemingen moet geschieden. Het spreekwoord„Men is nooit oud genoeg om te leeren" is toch waar! Met dank voor de verleende plaats ruimte, deelen wij mede. dat wij op eventueel door A. van Doorn nog te plaatsen ingezonden stukken, niet meer zullen antwoorden. De Directie van het Bouwwerk „O. L. Vrouw ter Eem". Amersfoort, 29 Februari 1932. Nu hoor en wederhoor voldoende toepassing vond, sluiten wij hiermede deze gedachtenwisseling. REDACTIE. do°.' ?,cva.llc lJ0iide' zwiar Bevoel in hoofd ledematen, Influenza, Griep, Rheumalis, nen. alannk i. Mijnhardt's Poeders U spoedig helpen. Doos 45 cl. Bij Uw Drogiet

De Eembode | 1932 | | pagina 2