A. H. v. Nieuwkerk n.v. f U DENKT i Karpet, Looper, Linoleum of Zeilen In Haarvelours- en Bouclé' Karpetten Een kind als een wolk ALVORENS U tot aanschaffing van een overgaat, bezichtigd dan vooral onze ENORME SORTEERING Zeer zeker slaagt U geheel naar genoegen bieden wij U een pracht collectie. Meer dan 100 dessins voorradig K. Beekstraat 6, Tel. 543 - Beekenst.laan 10 - Amersfoort UW ADRES voor Complete Meubileering Hoogland Met gunstig gevolg hebben de vol gende leerlingen der R. K. Modevak school van Leo's Oord examen afgelegd. Voor Lingerie: Johanna v. Valken goed, Alida Eggenkamp, Hendrika v. Middelaar, Helena v. d. Hoven, Wil- helmlna Kuijer en Hendrika Renkers. Voor Costumière: Wilhelmina v. d. Zande, Christina Hooft, Petronella Vos kuilen, Margaretha Renkers, Maria ten Ruim 1400 kinderen hebben Zater dagmiddag door de activiteit van de Oranjevereeniging weer hun jaarlijk- sche feestmiddag gehad. De eerste groep verzamelde zich om kwart na een bi} de Schimmel- penninckkade, de tweede om half vier op het Ostadeplein. Met muziek van het Rijksopvoedings gesticht marcheetde daarna de kinder stoet door de stad naar de Markthal, waar de heer van Zweeden, voorzitter van de Oranjevereeniging, de kinderen welkom heette en ze opwekte altijd trouw te blijven aan het Oranjehuis. Hierna werden enkele films gedraaid door den heer M. Weem, enkele be reidwillig afgestaan door het Citytheater. Tusschen de bedrijven door deelden een zestien-tal dames versnaperingen uit. De kinderen hebben veel pret ge had en na een afscheidswoordje van den heer v. Zweeden gingen ze allen zeer voldaan naar moeder terug. Burgerlijke Stand. 28 April. OeborenOijsbertha, d. v. H. v. der Hoef en J. v. Norden - Jannetje, d. v. J. Meinten en H. Tij gelaven Adriaan Jacobus, z. v. I Jakobsen en N. Westbroek Gesina Mathilda, d. v. A. van Buren en G. M. Kleijer Everdina Wilhelmina, d. v. T. v. der Pol en E. v. Engelenburg. OndertrouwdG. v. der Matten en D. Vos J. v. Keulen en J. J. v. Wijk J. v. Korlaar en C. L. J. v. Duinen E. C. v. Eek en E. O verwijk P. W. Sleurink en E. C. Hagen G. A. Middelkoop en E. W. v. der Geld W. G. v. Soest en W. den Hartog B. H. Kok en M. Volmer. Gehuwd A. J. v. der Last en M. J. v. Doorn W. T. v. Oldenbeek en P. M. v. Ijken. 29 April. Geboren: Aleida Jannetje, d. v. A. v. Ginkel en J. v. Roekei. Gekleurde Katoen (Indanthren) Waschecht, zonecht eri kookecht Per knotten van 100 gram voor reclame 19 cent NATUURLIJK ALLEEN IN Wslbandel JE COHCURRENl" Langestr. 81 - Amersfoort WELKOM VREEMDELING. Gevestigd te Amersfoort. J. v. Rookhuizen, H.A.E.P., Resedastr. 23, autog.l. A. Belt, N.H., Krommestr. 38, electric. H. v. Ooyen, C.G., 3e Inf.kaz.str. 4b., wachtm. J. Werf, R.K., St. Ansfridusstraat 54, le Lt. Art. W. Hetzel, N.H., H. v. Oldenb.laan 15. J. Wehrmeyer, N.H., Hoogeweg 70i, serg. port. Johanna Maaskant geb. Huysman, N.H., Kapelweg 84. W. Walderveen, R.K., J. v. Tooropstr. 8. Santje Förster, N.I., Drieringenstr. 3. Judith Bergmann, R.K., 2e Inf.kaz.str. 1b. Ida Levinson wed. van E. Elze, N.I., W. v. Mechelenstr. 22. O. v. d. Werf, R.K., Havik 2, bedr.l. E- Sfraks, N,H., Hobbemastr. 59, boekb. M. Adolf geb. Mearwerth, R.K., Reseda straat 23. L. v. d. Horst, G.K., Vermeerstr. 82, kapper. v. d. Haar, N.H., v. Bemmelstr. 53, bliksl. L. v. Walsum, R.K., Kamp 32, kapp.b. Hendrika Versteegh, N.H., v. Asch v. Wijckstr. 31, dienstb. Geurtje Loozenoord, G.K., O.Soesterw. 33, dienstb. Bernhardine Ruhrmann, R.KSnou- kaertl. 5, dienstb. Herta Boiling, D.E., Langestr. 109b, dienstb. Regina Zizlowsky, D.E., J. v. Oldenb. laan 31, dienstb. Gertrud Seipold, D.E., Utr.weg. 225, id. J. Punt, Langestr. 110. S. de |ong, N.H., v. Bemmelstr. 95, timmerm. P. Speek Obreen, Tli.V., Bilderd.l. 6, le Lt. Art. R. Evers, R.K., Leliestraat 39, werkb. N. Herkestein, R.K., Arnh.w. 165,losarb. Uit den Omtrek Baarn Notaris Van Ditzhuizen en Notaris Van Niekerk zullen Dinsdag 24 Mei in het koffiehuis van Oosterom te Lage Vuursche in veiling brengen: „Het landgoed genaamd „Klein Dra- kestein" te Lage Vuursche, bestaande uit heerenhuis met bijgebouwen, koet sierswoning, garage en schuur, moes tuin, bouwland en bosschen, ter grootte van 5 Hectaren, 52 Aren te veilen 1 perceel. Barneveld Door een broedmachine is brand uit gebroken in de landbouwschuur van den heer Schuld, wonende in „Het Rieten Dak". De vlammen grepen zoo snel om zich heen, dat de in de schuur gestalde koeien nauwelijks konden worden gered. De broedmachine met 3600 eieren is in vlammen opgegaan. De schuur was slechts voor 500 ver zekerd, terwijl de broedmachine en de :n in het geheel niet geassureerd waren. Eemnes Burgerlijke Stand. GeborenRichardus Bartholomeus, v. I. Hilhorst en H. C. van Wegen - Maria Theresia, d. v. C. Hoofd en C. M. Hilhorsf. OverledenNelletje Hilhorst, weduwe van N. Brouwer, oud 70 jaar. Nlfkerk Door den Directeur-Generaal der Zuiderzeewerken is aanbesteed: hel bouwen van een schutsluis ter vervan ging van de beslaande zeesluis, met ijzeren ophaalbrug, duiker, electrisch gemaal en andere bijkomende werken. Laagste inschrijvers waren W. v. Zuilen en W. Lupjes te Zwolle voor f 102.890, Op een na de laagste was de firma Visser uit Lemmer, die ook het bagger- werk heeft aangenomen met f 104.300. De raming was f 175.000. Op de markt: 400.000 stuks eieren f2—2.65; 61 biggen f2—4; 285 runderen melk koeien f160—230; vette koeien f170 Nilkerk De architect Blom uit Amersfoort is voornemens aan te besteden op Dins dag 17 Mei het bouwen van een Vleeschwarenfabriek met slachthuis op een terrein gelegen aan den Rijksstraat weg Amersfoort—Nijkerk. Soest Burgerlijke Stand. GeborenBartholomeus Gerardus Antonius, z. v. A. v. d. Vaart en G. v. d. Schaaf Bastians Anna, d. Verwey en A. Borst Geertruida Evelina, d. v. G. v. 't Hoenderdal en W. C. Polhout. Ondertrouwd B. Klap en A, Wallet H. Heetkamp en W. de Goede J Pol en W. J. v. Dier- men. OverledenAlma Lena Schnei der, 36 j. geh. met E. Hiig Maria Johanna Caminada, 57 j., geh. met H. A. Aalders Maria de Graaf, 69 j. wed. van B. ten Haaf. De Boerenleenbank hield jaarver gadering, waarbij de voorzitter van Klooster wees op de crisis, die den boerenstand zoo zwaar drukte. Nog nimmer te voren in al de 26 jaren, dat hij de vergadering van de Leenbank presideerde, heeft hij onder zulke treu rige omstandigheden het woord moeten voeren. De kassier, de heer C. v. d. Bremer bracht het financieel verslag uit. I rekening rvan het 26ste boekjaar vi toont een omzet van f 2.648 553.60. Aan spaargelden werd ontvangen f682.360.39 en terug betaald f586.569.63 Aan rente voor spaargelden werd uitgegeven f54.858.28. Als saldo winst komt op de balans voor f 906.05. Het reservefonds is hier mede gestegen tot f 31.027.22. Het aantal leden bedraagt 466, er zijn 1009 spaarders, 524 uitstaande voorschotten, 35 personen hebben een rekening-courant. Godsdienst en Kerk De Mei-Maand. De zachte adem en de lieflijke geur der lente strijkt weer over de velden, gaat slreelend langs haag en struiken, over akkers en beemden, overal wek kend het teere groen. Bronnen en beken in Gods natuur vloeien weer en stuwen zacht kabbe lend hunne wateren voort. Dieper en blauwer welft de hemel zich boven onze hoofden en stort uit den hoogen koepel zijn licht neder als stroomen van zilver en goud. De leeuwerik jubelt weer in de hooge lucht bij 't blijde morgenuur en de nachtegaal doet de eenzaamheid van den wonderschoonen sterrennacht weer klinken van zijn heerlijk lied. De natuur, de geheele schepping herleeft. En met haar de mensch, de koning der schepping, wien thans het bloed weer sneller door de aderen gaat stroomen. Ook onze Moeder de H. Kerk viert weer het leven der opstanding tot het bovennatuurlijk, onsterfelijk leven. Paschen herinnerde ons aan de op standing van Christus uit de dooden en op het schoone Pinksterfeest vaart de alles hernieuwende, herscheppende Geest door haar mystiek lichaam en al hare leden. In het licht des geloofs, in de warmte der bovennatuurlijke levensluchl staan alle boomen vol van de heerlijk-schoone bloesems der onsterfelijkheid. En zoo is de Mei-maand der Kerk, hare lente, wonderschoon gesymboliseerd in de herleving van Gods natuur. Die maand kon niet beter worden toegewijd dan aan de H. Maagd Maria, de eeuwige Lente der K>"k, de heer lijkste bloem Gods in den tuin der schepping. Zij is ons aller Moeder en werd ons als zoodanig gegeven door den ster venden God-mensch onder 't kruis „Zoon, ziedaar Uwe Moeder". Welk een heerlijk voorrecht, welk een troostende gedachte ligt er opge sloten in deze woorden! Zij, de Moeder van God, ook onze Moeder! Maar steken we in deze lieflijke Meimaand eens de hand in eigen boe zem, vragen we ons eens ernstig af, of op ons gedrag in het openbare leven wel de stempel ligt afgedrukt, dat wij zijn: Kinderen van Maria! Wij zijn kinderen van Maria, de aller zuiverste Moeder, zooals we bidden in de litanie der H. Maagd. En toch, er gaat een stroom van zedeloosheid over de geheele wereld, die ook in 't kamp der Katholieken groote verwoestingen aanricht. Spreekt het in dit opzicht geen boek- deelen, dat onze Bisschoppen met klem moeten blijven waarschuwen? Zeker, de nood der tijden blijft dringen, onze toevlucht te nemen tot de H. Maagd. Zedelijke verwildering, algemeene ontevredenheid en overdreven genot zucht zijn nog steeds bloedige wonden in onze samenleving. Terug tot God, terug tot de innige devote vereering der H. Maagd. De mensch in zijn zelfzucht, trotschheid en waanwijsheid moet zich spiegelen aan het eenvoudig en onaanzienlijk leven van Maria, dat toch zoo rijk was aan werken van liefde en innerlijke zaligheid. Vooral in de schoone Meimaand moeten we met Maria dikwijls en gaarne neerknielen voor het allerheiligst Sa crament. Daar moet het leven der zinnen zwijgenhet zinnelijk oog, het zinnelijk oor, het zinnelijk gevoel blijft daar onbevredigd; wie zich gewoon heeft gemaakt enkel in de zinnelijke genoegens vreugde te vinden, kan nooit naast Maria in het H. Sacrament zijn vreugde smaken. Bij de aanbidding van het Allerhei ligste Sacrament zullen de oogen des lichaams zich sluiten, maar het oog van den geest zal steeds sterker wor den het lichamelijk oor zal de ijdele taal der wereld niet meer hooren, maar de ziel zal luisteren naar de liefderijke woorden van haren bruidegom. wordt ook Uw baby, als hij zijn slaapje maar ongestoord kan genieten. En slapen doet het, wanneer U de roode, gesmette en stukke plek- 1"an zijn huidje verzacht en geneest door le wrijven met Mijnhardt's Kinderzalf. Doos 25, Tube 40 ct. Bij Apoth. en Drogislen Wie 'smlddags een kelner hoog moedig behandelt en 'savonds een voordracht houdt over sociale kwesties, is een huichelaar. (Dr. Carl. Sonnenscheln.) Te Brussel is een notaris aange houden en verhoord naar aanleiding van verschillende verduisteringen er oplichtingen, welke zouden zijn ge pleegd en waaraan de betrokkene zich zou hebben schuldig gemaakt. De ver duisteringen loopen tot een bedrag van ruim 8 millioen francs. De notaris in verzekerde bewaring gesteld. in Breyell heeft een droevig onge val plaats gevonden. Op den hoek van de Markt liep daar de 26-jarige vrouw Holzstricker, die op haar moeder wachtte, welke bij kennissen op be zoek was. Op dat moment naderde een vrachtauto uit Venlo, welke wagen moest uitwijken en daardoor zoo dicht langs het smalle trottoir kwam, dat mej. H. door den uitstekenden laadbak werd gegrepen en haar hoofd tusschen muur en wagen verpletterd werd. De ongelukkige was op. slag dood. Zij was gehuwd en moeder van twee kinderen. Een Nederlander uil Den Haag, die een tochtje door het Rijnland maakte, is in de nabijheid van Frankfurt a. d. Main door nationalisten overvallen. Zij sloegen hem tegen den grond en lieten hem toen met zware verwondingen aan zijn lot over. Het slachtoffer kon zich pas een paar uur later met moeite naar een nabij gelegen dorp sleepen. Te Durgerdam is ingebroken in de N.H. Kerk. Bovendien werd nog bi vier ingezetenen ingebroken, waarbi 2 fietsen, een geweer en 2 paar schoe nen werden gestolen. In de garage van den heer K. werd de bewoner wakker en overviel den dief, die wegvluchtte. Bij een der inbraken heeft hij een briefje verloren met onderteekening. Vermoedelijk kan dit een aanwijzing zijn tot opsporing van den dader. Een veehouder te Oosterwolde (Fr.), wiens boerderij afbrandde, waarbij 27 stuks vee omkwamen, is gearresteerd. Hij erkent des nachls nog in den stal te zijn geweest, waar de brand het eerst bemerkt werd. Tevens wordt hij verdacht van valschheid in geschrifte op een quitantie omtrent betaling van pacht. De Minister van Binnenlandsche Zaken heeft bepaald, dat niet bij de werkverschaffing worden toegelaten werkloozen, die in het huwelijk treden, terwijl zij werkloos zijn. Deze perso- kunnen slechts geplaatst worden, ïeer zij na hun huwelijk ten minste drie maanden in het vrije bedrijf heb ben gewerkt. Op het vliegterrein van Long Island is een hangar met tien vliegmachines door brand vernield. De brand ont stond door een ontploffing. Twee personen werden gewond, daarbij de Duitsche oorlogsvlieger Karl Schneider, die naar het ziekenhuis werd vervoerd. Zondagmorgen is te Rotterdam een 96-jarige weduwe in haar woning levend verbrand. De oude vrouw woonde met een 88-jarige weduwe samen, deze kon echter evenals het slachtoffer moeilijk loopen. Toen eerst genoemde door haar stoof in brand geraakte, kon zij dan ook niet helpen, doch slechts om hulp roepen. Het was toen reeds te laat, de vrouw bleek reeds te zijn overleden. Index-cijfers. De indexcijfers zijn blijkens het ge publiceerde rapport van het Amster- damsch Bureau voor de Statistiek weer gedaald. De stand is nu als volgt: 1913 100 Maart 1920 213.7 September 1930 162.1 December 1930 156.6 Maart 193J 154.3 Juni 1931 153.5 September 1931 151.2 December 1931 145,2 Maart 1932 141.1 De daling bedraagt thans sedert Sep tember 1930 bijna 13 pCt. Binnenland De heer Guit zal reeds 2 September a,s. als Kamerlid zal aftreden, zoodat hij het laatste zittingsjaar niet meer zal meemaken. De lieer Guit treedt dan weer op als bezoldigd voorzitter van „St. Paulus". De opvolger van den heer Guit in de Tweede Kamer is de heer W. Stenmelz, Voorzitter van den R. K. Volksbond te Amsterdam. Ingezonden Centraat Genootschap Afd. Amersfoort 24 Maart j.l. was het reeds 50 jaar geleden, dat Robert Koch de mensch- heid verraste met z'n ontdekking van de tuberkelbacil. Jaar in, jaar uit duurt de strijd voort tegen dat nietige wezentje, dat in z'n millioenen leger dagelijks de mensch- heid bedreigt. Bekendheid met z'n bestaan heeft de medische wereld allerminst in staat gesteld de zoo gevreesde t.b.c. le ge nezen. Weerstand bieden aan de voortwoe kerende vernieling is alleen mogelijk door licht, lucht, rust en doelmatige voeding. Het vermogen om met succes de zich steeds herhalende aanvallen van den grooten ongezienen vijand af le slaan moeten we vóór alles schenken aan het kind. Het jonge lichaam, dat verzwakt is door reeds doorgemaakte kinderziek ten; dat vaak bij geboorte de gevaren in zich sluit, moet bovenal geholpen in den onmeedoogenloozen strijd tegen het monster, dat ieder kent en we al leen te zamen zijn grootste kracht kunnen ontnemen. Kinder-Vacantiekolonïes verschaffen vóór herstellingsoord of sanatorium aan de hulpbehoevenden vroegtijdig een zoo groot mogelijken steun. Ook de afdeeling Amersfoort doet reeds vele jaren de kinderen op me- x disch advies uitgaan naar de tehuizen in bosch of aan zee. De aanvragen om plaats komen bij tientallen weer binnen en ten einde een zoo groot mogelijk aantal kleinen van zulk een verblijf te kunnen doen profiteeren, is geld noodig. We komen voor dit doei vrijmoedig jaar op jaar met onze busjes rond en ditmaal zal op Zaterdag, 21 Mei, geen huis worden overgeslagen, wanneer wa althans een voldoend aantal krach ten hebben voor dit mooie werk. De sterken voor de zwakken; allen zonder uitzondering voor het kind. Er wordt op U gerekend, zoowel op Uwe gave, als op Uw werkkracht, j Dames en heeren, meldt \1 uit alle kringen der maatschappij; meldt U uit alle deelen der stad; ieder een paar uur met lust en liefde gecollec teerd voor HET KIND. J. J. VAN HASELEN, Muurhuizen 11. A. B. v. d. KLEIN, Alb. Cuypstr.5l. aan VISCH en tevens aan de naam GLASTRA. Het ALLERBESTE tegen de BILLIJKSTE prijzen, daaraan danken wij ons succes. EIGEN INKOOPBUREAU TE IJMUIDEN VERSCHF VISCH ^arljot- Tong, Griet, Zalm, Heilbot, Schol, Bot, Visch-carhonade, Kabeljauw, Schelvisch, enz. enz. Gebakken visch, Gerookte visch, Stokvisch, Zoutevisch, Croquetten, Vischcoiserven, Glastra's Delicatesjes, Gemarineerde Haring, Rolmops PRIJSVERLAGING VISCHCONSERVEN 2540 PROCENT. Voorjaar en zomer: Eet nu visch, voedzaam, licht verteerbaar- b IJmuIder Vlschhandel H. Glastra 6 Co. N.V., Ulrechtschestraat 40, Telef. 92 Eet meer Viscbl Dan blijft ge slank, gezond en frisch! :n van onderstaande mede- deelingcn in andere bladen is uitdrukke lijk verboden krachtens de Auteurswet. 4 tot 9 uur. Dagelijks de H. Missen i 8 en 9 uur. A mersloort. PAROCHIE O. L. VR. HEMELV. Langegracht no. 36 Pastoor: Deken L. A. F. X. Fock. Langegracht no. 37. Telef. 1450. WOENSDAG Kwart over 8 Congregatie van de H. Familie der mannen. 7 uur Meimaandoef. en Lof. DONDERDAG H. Missen om 7 uur, Half 9 en Half II de Hoogmis. 3 uur Vespers. VRIJDAG Kwart voor 8 gezongen H. Mis. 7 uur Meimaandoef. en Lof. ZATERDAG Biechthooren Woensdag van 6 tot 7 uurDonderdag van na de Vesper tof 5 uur; Zaterdag vanj PAROCHIE ST. FRANC. XAV. 'f Zand no. 29 Pastoor: C. Hartman, 't Zand no. 31. Telefoon 730. WOENSDAG Van 7—half-9 gelegenheid om te biechten. DONDERDAG Feestdag van 'sHeeren Hemel vaart, te vieren als Zondag. De H.H. Missen als op Zondag. 7 uur Lof. Van 7—half-9 gelegenheid om le biechten. VRIJDAG le Vrijdag van de maand. Kwart voor acht gezongen H. Mis voor de leden van het Genoot schap van het H. Hart. 7 uur Lof. ZATERDAG 7 uur Lof. Van half 4 tot half 10 gelegen-1 heid om te biechten. Dagelijks de H.H. Missen o 8 en 9 uur. PAROCHIE ST. HENRICUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: j. H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. WOENSDAG Van 6 tot 8 uur biechthooren. DONDERDAG Hemelsvaartdag. H. Missen om 7 uur, half 8 en ur Hoogmis. Om 6 uur Lof. Na het Lof gelegenheid om te biechten. VRIJDAG Eerste Vrijdag der maand. Om 8 uur gezongen H. Mis. ZATERDAG voorbereiding voor de Biecht voor de kinderen daarna biecht hooren lot 9 uur. Deze week de H.H. Missen ten 7 uur, half 8 en 8 uur. PAROCHIE ST. ANSFRIDUS. Jacob Catslaan no. 26b Pastoor: P. J. M. Sandkuyl, lacob Catslaan no. 28, Telef. 558. Deze week eiken avond om 7 uur Mei-Lof. DONDERDAG Feest van 'sHeeren Hemelvaart, te vieren als Zondag. De H.H. Missen en Lof als op Zondag. Biechthooren van 5—6 en het Lof. VRIJDAG, 1ste Vrijdag. 8 uur gezongen H. Mis. 'sAvonds in het Lof Litanie van het H. Hart. Heden (Vrijdag) begint de Noveen voor Pinksteren. ZATERDAG Van 4 tot half 9 biechthooren. Deze week de H. Missen om half 8 en 8.10. Hamers veld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor: H. Th. van Harten. Telefoon: Hamersveld No. 4. DONDERDAG Feestdag van 's Heeren Hemelvaart te vieren als Zondag. Om half 8 vroegmis. 10 uur Hoogmis. 5 uur Lof met Rozenhoedje. VRIJDAG le Vrijdag der maand. Om half 8 gezongen H. Mis. ZATERDAG Vanaf 4 uur Biechthooren ieder volgend uur. In de week de H. Missen om 7 uur en half-8. Catechismus als gewoonlijk. Hoogland. PAROCHIE ST. MART1NUS DONDERDAG Feestdag van 's Heeren Hemelvaart te vieren als Zondag. Half 8 Vroegmis. 10 uur Hoogmis. 3 uur Lof en Rozenhoedje. VRIIDAG le Vrijdag der maand toegewijd a. h. H. Hart, volle aflaat, le H. Mis op Leo's Oord. 8 uur gez. H. Mis met de ge bruikelijke gebeden. ZATERDAG Half 8 le H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. Van 3—7 uur Biechthooren. 7 uur Lof met Rozenh. Hooglanderveen. PAROCHIE ST. JOZEF Pastoor: J. M. Kniep. Burg. van Tuyllstraat. ZATERDAG 7 uur Lof. Van 48 uur gelegenh. om te biechten. Deze week de H. Mis om 8 uur. Nljkerk PAROCHIE ST. CATHAR1NA Pastoor: R. J. B. Flipse. Holkerstraat. Tel. 98. DONDERDAG Hemelvaart v. Christus, te vieren als Zondag, VRIjH)AGiSSen als op Zondag, le Vrijdag der maand. Hall 8 de gezongen H. Mis ter i» eere v. h. H. Hart van Jezus. Na de H. Mis Uitstelling van het Allerheiligste, Litanie v. h. H. Hart en Zegen. ZATERDAG 6 uur Lof ter eere van Maria met Meimaandgebeden. Gelegenheid tot biechten van half-3 tot half-7. Dagelijks de H. Mis om half 8. marktbericht. Kaasmarkt Amersfoort. 2 Mei. Aangevoerd 30 wa gens, bevattende 4200 Kilo. Prijs f 13 tot f 17.50 p. 50 Kilo, I Handel matig r.

De Eembode | 1932 | | pagina 2