U DENKT Allerlei aan VISCH en tevens aan de naam GLASTRA. Het ALLERBESTE tegen de BILLIJKSTE prjjzen, daaraan danken wjj ons succes. EIGEN INKOOPBUREAU TE IJMUIDEN VFRSCHF VISfH Tarbot, Tong, Griet, Zalm, Heilbot, Schol, Bot, Visch-carbonade, Kabeljauw, Schelvisch, enz. enz. Gebakken visch, Gerookte visch, Stokvisch, Zoutevisch, Croquetten, Vischconserven, Glastra's Delicatesjes, Gemarineerde Haring, Rolmons PRIJSVERLAGING VISCHCONSERVEN 25—40 PROCENT. Voorjaar en zomer: Eet na visch, voedzaam, licht verteerbaar- IJmulder Vlachhandel H. Glastra Co. N.V., Utrechfachestraat 40, Telef. 92 j Eet meer Visch I Dan blijft ge slank, gezond en frischl HBSHaaMaMHamBmnai Reclasseeringsvereenlging. In het gebouw van de Geldersche Credietvereeniging had de jaarlijksche algemeene vergadering plaats van de Reclasseeringsvereenlging voor Amers foort en Omstreken. Uit het jaarverslag van den secretaris, ds. A. F. L. van Hengel, bleek, dat over een 13-tal voorwaardelijk veroor deelden het toezicht werd uitgeoefend. Voor een drietal werd de voorwaarde lijke veroordeeling ingetrokken, van wege overtreding der gestelde voor waarden. Twee menschen werden af- Ïevoerd, daar de proeftijd goed was oorgemaakt. Verscheidene personen werden reeds op inlichtingen door de vereeniging verstrekt, tot een voorwaardelijke ge vangenisstraf veroordeeld. Het verslag van den penningmeester, wees uit, dat f 173,87 was uitgegeven. Gewezen werd op het steeds vermin derende aantal contribuanten. Bij de bestuursverkiezing wordt in de vacature, ontstaan door het over lijden van ds. Teerink, voorzien door de benoeming van ds. Popma. In plaals van den heer Luycx, die vanwege zijn hoogen leeftijd voor zijn bestuursfunctie meende te moeten bedanken, wordt de heer G- A. Hendriks gekozen, ter wijl door de verkiezing van ir. E. J. M. Thijssen het bestuur weer voltallig werd. Ds. J. Visser, die aan de beurt van aftreden was, werd herkozen. Geslaagd voor deel Handelsrekenen van den Ned. Bond van Accountants de heer G- Maas, alhier en voor het. diploma Boekhouden van de Vereen, v. L. in 't Boekhouden te Utrech. Mej. I. Hanselaar en de heeren P Lcenknegt en P. Reintjes, allen opge leid door H. P. Broekhuyse, Leeraar M. O. Boekhouden alhier. In het openluchttheater Birkhoven hield de Joodsche Jeugdfederatie een landdag. Mevrouw de Leeuw-Gerson uit Lochem hield een rede over den opbouw van Palestina. Ze wekte vooral de Hollandsche Joodsche jeugd op hieraan met alle krachten mede te werken. De landdag was bezocht door ruim 800 personen. Over het ongeluk aan de Birktsiraat staat in de Utrechtsche Courant het volgende te lezen De firma H. Nefkens werd niet ge waarschuwd om met de ziekenauto te komen. Een passeerende automobilist kwam aan de Garage Nefkens aan de Bergstraat en vertelde dat een vrouw zwaar gewond langs den weg lag even voorbij Café Belt. De firma Nefkens talmde geen oogenblik en stuurde oogenblikkelijk de ziekenauto. Toen zij daar arriveerde lag de vrouw er nog en werd den chauffeur gevraagd of hij was gewaarschuwd. Op het toe stemmend antwoord was het goed dat deze ziekenauto de vrouw vervoerde naar het St. Elisabeth's Ziekenhuis waar Dr. Aghina reeds was gewaar schuwd daar amputatie oogenblikkelijk moest geschieden. Waarom moest in een dergelijk zeer ernstig geval deze kostbare tijd verloopen en niet direct de firma Nefkens gewaarschuwd? Amersfoort heeft weer kunnen ge nieten van de naar Assen trekkende motoren en auto's. Door de politie werd goed gezorgd voor de verkeers regeling; er hadden dan ook geen ongelukken plaats binnen Amersfoort. De aflevering van de nieuwe acht- cylinder auto van Ford, die zoolang reeds de nieuwsgierigheid van alle belangstellenden in het [automobilisme heeft opgewekt, is begonnen. De wa gens zijn te zien in de showroom van de firma Van Hamersveld aan den Arnhemschenweg. In Amicitia exposeerde men de Citroën-automobielen, waarvan de heer Nic. Bovce het plaatselijk agentschap heeft. De nieuwste modellen van wagens met balanceerende motoren en ook bedrijfswagens waren er te bezichtigen. Filmvoorstellingen gaven de werking der fabrieken te aanschouwen en ook de bekende Sahara-expeditie-film. Voor het gehouden examen Diploma Boekhouden van de Ver. van Leeraren in Boekhouden slaagde onze stadge- noote Mej. H. J. M. Letschert, leerlinge van de heer J. v. Eeden leeraar boek houden M.O- alhier. koorts en malaise-kwalen wordt door onze optimisten een goede dosis kermis vermaak als een probaat middel aan geprezen. En dat velen ervan gediend zijn, bewijst wel de ongekende drukte op het feestterrein op den rand der gemeente waar voornamelijk de Amers- foorters pret komen zoeken. Er waren duizenden bezoekers de eerste dagen. De groote aankondigingen hebben wel duidelijk gemaakt wat er zooal te zien en te hooren is. 't Is de oude kermis, maar dan gemoderniseerd. Nllkerk Op de markt365.000 eieren 2.40— 3; 662 biggen 7—9; 4 varkens 40— 50; 766 runderen: kalfkoeien 150— 200; kalfvaarzen f 100—150; vet vee, Ie kw. 0.29—0.35. 2e kw. 0.25-0.29 per pond; vette koeien 170—215; 41 nuchtere kalveren: mestkalvcren 8— 15, slachtkalveren 1—3. Leusden Gemeenteraad. De Gemeenteraad kwam bijeen. Ingekomen stukken. Procesverbaal kasopname voor ken nisgeving aangenomen. Van de vereeniging het Wit Gele Kruis was een verzoek ingekomen om subsidie. De raad verleende een sub sidie groot f25. Wijziging verordeningen vergunning en verloisrechf betrof de datum van inwerking treden, dit moest zijn vol gens Ged. Staten 1 Mei 1932 inplaats van I Juni 1932. Met wijziging en af- en overschrij ving begrooting 1931 ging de raad accoord.. Schoolgelden waren te hoog aan geslagen voor de Openbare school f 9.60 en Bijzondere School f 40,65. De raad keurde goed deze bedragen te restitueeren. Afwatering Voskuilerlanden. Vroeger stroomde het water door de Wousloot en stond in verbinding met de Beek. Wanneer de waterstand in de beek hoog was, kon het water niet weg en liep over het land. Toen is de sloot afgedamd en is de weg genomen door de Treksloot loopende door Leusbroek, onder het spoor door uitmondende in de beek. Toen kreeg Leusbroek last van het water. Diverse overwegingen waren gemaakt, die echter te duur kwamen of niet voldoende rendabel bleken. Het oordeel van waterbouwkundigen is de afwatering blijft door de Trek sloot tot het spoor Leusbroek waarna de afvoer geregeld zal moeten worden door de Spoorgracht naar Lockhorst. De Ned. Spoorwegen hebben toe- festemd in de gebruikneming van de poorgracht. Deze gracht moet dan worden schoon gemaakt. De kosten komen totaal op f4565.De groot ste kosten zijn noodig voor de te maken heulen van beton. De ingelanden van Voskuilen hebben voor hun rekening genomen een be drag van f2070.—. Het overschietende deel moet be taald worden door de gem. Wouden berg en Leusden. De gem. Woudenberg heeft reeds een bedrag van f 1250.voldaan. Een zelfde bedrag werd door de raad van Leusden beschikbaar gesteld. Het onderhoud komt voor rekening van het Eemcollege uitgezonderd de kleine binnenwateren. den de Sint Pairicksklokken, die voor deze gelegenheid uit het lersche Mu seum waren gehaald, geluid. Aan het einde van de plechtigheid werd door trompetgeschal en fanfares de bood schap van den Paus aangekondigd, die telefonisch van Rome naar Dublin was overgebracht en daar door middel van luidsprekers zou worden verspreid. Ernstige storing ontstond, toen tijdens de Boodschap van den Paus in strijd met de instructies van de regeering eenige vliegtuigen laag over het Phoenix park en over de stad vlogen en door het geronk van hun motoren het groot ste gedeelte van de Boodschap over stemden en onhoorbaar maakten. Nadat Kardinaal Lauri den aanwe zigen den Pauselijken Zegen had ge geven werd het Congres gesloten. Uit den Omtrek Hoogland Burgerlijke Stand. Geboren: Jacobus Wilhelmus, z. v. H. v. Dijk en C. Schothorst I— Gerarda, d. v. T. v. Hamersveld en J. Tolboom. Als een probaat middel tegen crisis- Kerknieuws Eucharistisch Congres. Het 31ste internationale Eucharisti sche Congres is besloten met een groote Pontificale Mis, die door den Pauselijken Legaat Kardinaal Lauri in de open lucht in het Phoenix-park werd opgedragen. Een koor van 2000 personen verleende medewerking. Naar schatting werd de H. Mis bijgewoond door ongeveer een millioen personen. De plechtigheid werd voorafgegaan door een processie door de straten van Dublin. De plechtigheid in het Phoenix park was reeds geëindigd toen het slot van de processie daar aankwam. Op de hooge terrassen was een op verren afstand zichtbaar altaar opgericht, versierd met de pauselijke kleuren. Aan beide zijden van het altaar in een hoefijzervormige zuilenhal vonden de tioogwaardigheidsbekleeders van staat en kerk hun plaats. Aanwezig waren 200 aartsbisschop pen, bisschoppen, abten, de gouver neur-generaal van Ierland, de lersche ministers onder leiding van De Valera en tal van andere autoriteiten. Toen tegen één uur kardinaal Lauri, gevolgd door acht kardinalen, de trappen van het altaar besteeg naar het Allerheiligste, trokken de lersche officieren die de eerewacht betrokken hadden, bij wijze van saluut den degen. De Pontificale Mis *verd met behulp van luidsprekers in alle straten van Dublin hoorbaar gemaakt en draadloos ook door tal van buitenlandsche sla- tions verspreid. Na het Sanctus wer- De exploitatie der Nederlandsche Spoorwegen leverde in 1931 een tekort op van 2'/, millioen gulden. De Staat moet dit bedrag bijpassen. Te Oudenrijn is de 24-jarige mej. Van Dijk in brand geraakt. Zij sprong in den Ouden Rijn, waaruit zij door voorbijgangers is gehaald. Zij is aan de bekomen verwondingen overleden. Op den Steinspitzl wilden drie jon gens uit Ebensee van den top met behulp van touwen langs den 200 M. hoogen rotswand naar beneden gaan. Ze bevestigden het touw aan een boom. De drie jongelui lieten zich tegelijk naar beneden glijden. Door deze over belasting liet het rotsblok, waarin de boom geworteld stond, los en stortte met de drie bergbeklimmers naar be neden. Ze waren direct dood. In dezen tijd van economische crisis waar in Hongarije voor de allernood zakelijkste dingen geen geld kan wor den gevonden, zal de bevolking der stad Boedapest ongetwijfeld verrast zijn door de mededeeling, dat er in de naaste toekomst tien nieuwe stand beelden zullen worden opgericht, die ze dan hongerig kunnen bewonderen. Acht Duitschers, die in den wereld oorlog hebben gestreden, en thans gis Amerikaansche burgers in New Jersey wonen, hebben den hongerenden oud- strijders 2'/i ton levensmiddelen ge bracht. De schenkers verklaarden, dat hun gift slechts een bescheiden dank vormt voor de scheepsladingen levens middelen. welke na afloop van den oorlog uit de Ver. Staten naar Duitsch- land zijn gezonden. Bij een uitstapje in de buurt Weenen, is de 20-jarige A. uit Naarden, die met zijn ouders op vacanliereis was, te water geraakt en verdronken, Op een overweg van den spoorweg bij Ostersund werd een auto door een sneltrein gegrepen. Drie personen den gedood. De gemeente Rotterdam heeft 15.668 gemeenteambtenaren en werklieden in dienst, onderwijzers niet inbegrepen. Bij het afbreken van een oud huis te Uden, heeft men een honderdtal kleine zilveren munten opgegraven. Het zijn Spaansche en Hollandsche geldstukken, welke dateeren van 1600 tot 1700. Te Berlijn is een politieagent, die in een woning een onderzoek instelde naar een inbraak, bij vergissing door eenige kameraden neergeschoten. Te Chicago hebben 2400 gemeèntg- reinigers het werk gestaakt als protest- tegen het feit, dat de gemeente reeds sedert twee maanden verzuimd heeft, haar arbeiders loon uit te betalen. Eenige personen ontdekten dat een ruit van de sacristie van de H. Hart kerk te Hoboken bij Antwerpen was verbrijzeld en dat daaruit rook omhoog steeg. Men drong de kerk binnen en ontdekte dat de kerkgewaden, registers van de parochie en het H. Misboek in brand stonden. Ook bleken de offer blokken te zijn opengebroken en leeg gehaald. Vermoedelijk hebben de brekers uit woede dat zij weinig van hun gading vonden in de offerblokken, de verschillende kerkeigendommen in brand gestoken. Op het vliegveld Vaals is een mili tair vliegtuig van het vliegveld De Kooy bij Den Helder in brand ge vlogen en naar beneden gestort. Het toestel werd totaal vernield. De beide inzittenden, een officier en een onder officier waren dood. Een Japansch watervliegtuig, op weg van Chirasa naar Sasebo, is omlaag gestort. De piloot en drie inzittenden werden gedood. Het circus Sarrasani, dat te Hilver sum reeds een gedeelte van zijn ten ten had opgeslagen en een groote reclame-campagne had gevoerd om voorstellingen te geven, is Zaterdag middag plotseling opgebroken en naar Dusseldorff vertrokken. Dit plotselinge vertrek is toe te schrijven aan het feit, dat het circus Sarrasani te grootsch was opgezet om in Nederland zijn kosten te kunnen goedmaken. In Zwolle werd de laatste voorstelling door nog geen 200 per sonen bijgewoond, terwijl ook in Apeldoorn zeer slechte zaken werden gemaakt. Alle leveranciers zijn door den directeur persoonlijk voldaan. Hoewel nog geen groot aantal kaarten was verkocht, werd de terugbetaling correct geregeld. Het materiaal zal in Dusseldorf, waar Sarrasani eigen opslagplaatsen heeft, voorloopig worden opgeborgen, terwijl de artisten waarschijnlijk ont slagen zullen worden. Te Arnhem heeft in den nacht een ernstige schietpartij plaats gehad, die één persoon het leven heeft gekost en waarbij twee personen gewond werden. De arbeider R. had in dronkenschap kwestie gekregen met de buren, waar bij hij een buks greep en in het wilde weg schoot. De 56-jarige S. werd ter stond gedood. Twee andere personen werden gewond. Dezer dagen bracht de burgemeester van Borkel en Schaft met zijn kinde ren een bezoek aan Heusden. Hier schijnt bij het eten een en ander ver giftigd geweest te zijn, zoodat het ge- heele gezin ongesteld werd. Thans is een 7-jarig zoontje van burgemeester aan de gevolgen over leden. De toestand van den heer Ba ken, die zich aanvankelijk zeer ernstig liet aanzien, is gunstiger geworden. De andere kinderen zijn na een kleine ongesteldheid, geheel genezen. Bij het bouwwerk aan de licht fabrieken te Leiden is een 36-jarige timmerman van een steiger gevallen en gedood. ooo Het Eerste-Kamerlid O. M. F. Haff- mans te Helden (L.) heeft om gezond heidsredenen als zoodanig bedankt. De Koningin en Prinses Juliana ver- Onder de Hongaarsche wijnprodu centen, wier belastingachterstand in den laatsten tijd sterk is aangegroeid, is een beweging gaande om van de regeering gedaan te krijgen, hun te veroorloven hun belastingen met wijn te betalen. In het door Chesterton uitgegeven „G. K.'s Weekly" werd in een artikel medegedeeld, dat de wereld er zich op moet voorbereiden, dat de getuimelde groot-kapitalist Ivar Kreuger niet de eenige internationale zwendelaar van het kapitalisme was, dat er waarschijn lijk nog meer verrassingen te wachten zijn. Chesterton stelt de volgende vragen .Zou het niet raadzaam zijn, zich nu reeds te wapenen tegen dergelijke onthullingen in de toekomst, doordat men begint op de al-te-rijken, de al- te-grooten, die nog onder ons leven en werken, een waakzaam oog te houden Zijn zij werkelijk rijk? Zijn zij eerlijk? Zijn ze Spartaansch in hun eenvoud? Zijn zij vol deugden Verdienen zij de vleierij, die hun dagelijks in de pers bereid wordt? Of denken zij reeds enkelen, velen na over den uitweg van den zelfmoord, zittend in de Louis XlV-vertrekken van Spartaanschen een voud? De waarheid moet gezegd wor den, eer de dagbladpers er een draai aan kan geven. De economische leiders en geldmenschen, die onderneming op onderneming, trust op kartel gestapeld hebben, zijn geenszins mannen der wijsheid, oprechtheid en altruïstische offerkracht. Eenigen van hen meenen het wel eerlijk, maar hun economische begrippen zijn niet in orde. Anderen zijn grootendeels zelf offer van hun eigen onverzadelijke machinerie gewor den. Niet weinigen echter zijn gemeene zwendelaars, leugenaars en schurken, niet beter, maar eerder slechter dan de kleinen, die men hangt. Zij azen op rijkdom, op macht. Millioenen man nen en vrouwen zijn van hen afhankelijk geworden, zelfs in hun dagelijks brood, dat hun niet zelden zonder gewetens bezwaren onthouden wordt. Een rijke traditie van eigendom, zekerheid, econo misch kunnen, familie-onafhankelijkheid is bijna geheel en al door hen ver woest. En thans zijn zij, op den top, niet eens in staat, de vruchten van hun ongerechtigheid in handen te houden. Laat ons dus zorgvuldig in de gedachte houden, dat er nog meer bedriegerijen onthuld moeten worden en meer Ivar Kreugers ten grave gedragen moeten worden, eer we den wirwar van onzen tijd te boven zijn." Op een onbewaakten overweg te Schiedam is een 69-jarige doofstomme man door een trein gegrepen en ge dood. De stad Port of Spain (Trinidad) is door een hevige brand geteisterd. Vele handelszaken en regeeringsge- bouwen zijn in de asch gelegd. Japansche vliegtuigen hebben bom men geworpen op 'n bende Chineesche bandieten, naar schatting 700 man groot, die zich ophield in de nabijheid van Soetsjoeng. Ongeveer 150o drankbestrijders drankbestrijdsiers uit het aartsbisdom hebben Zondag een bedevaart naar O. L. Vrouw van Renkum gemaakt. Te 12 uur 's namiddags verzamelde men zich op het Nieuwe Plein Ie Arn hem vanwaar in optocht getrokken werd naar de Rijnkade. Hier lagen een drietal booten gereed, die de pelgrims naar Renkum brachten, waar men omstreeks 2 uur arriveerde. Bij het verlaten der booten werd een stoet geformeerd welke naar de kerk trok en nadat hier het miraculeuse beeld omgeven door een groot aantal witte bruidjes in den stoet was opgenomen, trok men zineenden biddend door het processiepatk. Onmid- delijk hierna werd door Rector Ter- wisscha van Scheltinga, geestelijk ad viseur van Sobriëias een drankbeslrij- derspredicatie gehouden, waarin hij de pelgrims opwekte tot offervaardigheid en blijmoedigheid in het offer. Een werklooze vond aan den over kant van IJ te Amsterdam een paar gesloten enveloppen waarop het adres van een groote firma vermeld stond. De werklooze nam de enveloppen mede naar het kantoor der firma, dal echter gesloten bleek. Later keerde hij terug. Tot zijn groote verbazing hoorde hij daar, dat een van de enve loppen een kapitaaltje van f2700 be vatte. Grooter was echter evenwel zijn verbazing, toen hij zijn eerlijkheid be loond zag met eenpakje sigaretten. Hij is teen naar de politie geloopen om van zijn ontstemming te doen biijkeni kerkelijke: diensten. Het overnemen van onderstaande mede- deellngen in andere bladen is uitdrukke lijk verboden krachtens de Auteurswet. Amersfoort^ PAROCHIE O. L. VR. HEMELV. Langegracht no. 36 PastoorDeken L. A. F. X. Fock. Langegracht no. 37. Telef. 1450 WOENSDAO Feestdag van Petrus en Paulus geen verplichting van mishooren. H. Missen om 7 uur. kwart voor 8 en 9 uur. Kwart voor 8 gez. H. Mis. 7 uur Lof. DONDERDAG 7 uur Lof. VRIJDAG li Missen om 6, 7 uur, kwan voor 8 gez. H. Mis en om 9 uur. 7 uur Lof. ZATERDAG H. Mis om 6, 7, 8 en 9 uur. 49 uur Biechthooren. Dagelijks de H. Missen om 7, 8 en 9 uur. parochie st. franc. xav. 't Zand no. 29 Pastoor: c. Hartman, 't Zand no. 31. Telefoon 730. DONDERDAG Van 5 uur tot half 9 gelegenheid om te biechten. VRIJDAG le Vrijdag v. d. maand. Kwart voor 8 gezongen H. Mis voor de leden v. h. genootschap van het H. Hart. 7 uur Lof. ZATERDAG 7 uur Lof. Van half 4 lot half 10 gelegenheid om fe biechten. Dagelijks de H.H. Missen om 7, 8 en 9 uur. PAROCHIE ST. HENRiCUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. WOENSDAG Feestdag van de H. Apostelen Petrus en Paulus. H. Missen om 6, 7 en om 8 uur gezongen H. Mis. 7 uur Lof. DONDERDAG Van half 7 tot half 8 bicchth. VRIJDAG le Vrijdag, om 8 uur gez. H. Mis. 7 uur Lof. ZATERDAG 4 uur voorbereiding voor de H. Biecht voor de kinderen, daarna Biechthooren tot 9 uur. Deze week de H.H. Missen ten 7 uur, half 8 en 8 uur. Verkeerslassen van den A.N.W.b. Het is misschien wel verleidelijk, om je op de fiets te laten meetrekken door een auto, een kar, of een tram, maar het is héél erg gevaarlijk en haast eiken dag gebeuren daar ongelukken door. Hoe gevaarlijk het is, toont het linker plaatje. Als die transport-auto, waardoor de roekelooze fietser zich laat meetrekken, door een snellere auto wordt ingehaald, is er alle kans, dat de onvoorzichtige jongen wordt overreden. Wanneer hij zich aan den rechter kant van de auto had vastgehouden, zou hij ook in gevaar zijn, want het is gemakkelijk te begrijpen, wat er gebeuren zou, als de auto dan scherp rechts zou houden op een weg, waar boomen langs slaan, of wanneer andere auto's worden ingehaald. In beide ge vallen komt de fietser in de klem en er is nog een derde kans op een ongeluk, wanneer de auto plotseling moet remmen, want dan vliegt de wiel rijder er met een vaartje tegenop en zoo'n botsing valt heusch niet mee! Op het rechter plaatje is aangegeven, hoe het verkeer behoort te zijn. Die jongen irapt flink door en laat zich niet meetrekken, hoe verleidelijk dat touwtje ook achter die groote vracht auto hem als 't ware toewenkt. Maar jan denkt: „liever een beetje harder trappen en veilig rijden, dan me laten meetrekken, met groote kans op een ongeluk". De gemakzucmige fietser, die zich laat voorttrekken, is in levensgevaar; de jongen, die zich liever wat inspan ning getroost en zijn fiets gebruikt zooals het behoort, rijdt veilig. Hou je dus nooit vast aan een of ander voertuig! PAROCHIE ST. ANSFRIDUS. Jacob Catslaan no. 26b Pastoor: P. J. M. Sandkuyi, lacob Catslaan no. 28, Telef. 558 DONDERDAG Van 6 tot 8 biechthooren. VRIJDAG le Vrijdag der maand. 8 uur gezongen H. Mis. Half 8 Lof met litanie en toewij ding aan het Allerheiligste Hart van Jezus. ZATERDAG Van 4 tot half 9 biechthooren. Half 8 Lof met Rozenhoedje. Deze week de H. Missen om half 8 en 8.10. AcHteveld. PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor G. Renlinck. Telefoon no. 6. ZATERDAG Biechthooren vanaf 4 uur. In de week de H.H. Missen om Hamersveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor: H. Th. van Harten. Telefoon: Hamersveld No. 4. VRIJDAG le Vrijdag v. d. maand. HaIf-8 gezongen H. Mis. ZATERDAG Vanaf 4 uur biechthooren en ieder volgend uur. In de week de H. Missen om 7 uur en half-8. Catechismus als gewoonlijk. Hoogland. PAROCHIE ST. MARTINUS Pastoor: W. S. J. de Jong. Kerklaan. Tel. 3. DONDERDAG 83/, uur H. Mis. VRIIDAG Iste Vrijdag der maand toegewijd

De Eembode | 1932 | | pagina 2