1 la het Sifareamagazija G. J. A.Verweij Kamperbinoenpoort 1 U SLAAGT ZEKER A. H. v, NIEÜWKERK N.V. Allerlei van vindt U een uitgebreide A sorteering Kwaliteitsmerken nie.a Henrico, d. van N. Werkhoven en R. Wlllemse. Catharina, d. van J. D. Stuitje en 0. Hollander. Lara- berdlna Cornelia, d. van E. Kuyperen L. J. de Ruiter. Bernard Oerard, i. van Q. A. Rademaker en J. M. Stoop- man. Helena Maria, d. van F. M. Mandere en C. H. Muiten. Ondertrouwd: E. v. d. Broek en H. Katuin. Burgemeester en Wethouders maken bekend, dat is besloten, dat vervoer, het in voorraad hebben of behandelen van melk er./of melkproducten en van als zoodanig aangeduide waar door of vanwege hem. die het bedrijf van melk verkooper uitoefent, niet mag plaats hebben zonder een door of vanwege den Burgemeester te verleenen ver gunning. Geldige vergunningen, welke voor liet inwerking treden van dit besluit zijn uitgereikt, zullen gelden als ver gunningen, uitgereikt op grond van het gewijzigde artikel 29 van het melkbe- sluit en alle bepalingen van dit ge wijzigde artikel zullen daarop van toe passing zijn. De Centrale Marktcommissie van de Vereeniging tot Bevordering der Bijenteelt, organiseert een voorjaars- bijeenmarkt, die op Vrijdag 21 April a.s. gehouden zal worden in den tuin van het Volksgebouw, alhier. Bloemendaalschestraat, hoek 'tZand, kwamen een auto en een wielrijder in botsing. De wielrijder liep een hoofd wonde op. Na in het St. Elisabeth- ziekenhuis verbonden te zijn, kon hij huiswaarts gaan. Drie jongens brachten hun Zater dagmiddag door met het stichten var brand op een terrein aan het Hoeve- lakensche voetpad. De heele voorraad afval, waaronder fietsbanden, was bij een gesleept en brandde bepaald mooi. Gelukkig echter bemerkte de politie wat er aan de was daar dit gevaarlijk spelletje plaats vond nabij een houten gebouw. Het vuur was spoedig ge- bluscht, de belhamels kregen een schrobbeering. Zekere G. v. K. uit Leeuwarden sloeg Zaterdagavond een ruit stuk van een café aa.; de Langestraat. De man verkeerde onder drankinvloed en was onwillig tegenover de politie. Op het bvreau heeft hij zijn roes uitgeslapen en krijgt nu nog een dubbele bekeuring. f FILETS t Heerlijke Vischfilets .Glastra's Delicatesjes' versch en gebakken verkrijgbaar. Puré visch, gesneden van de allerfijnste zeevlsch. Heerlijk van sma»k Extra voordeetig GLASTRA'S VISCHHANDEL UlrtchUcbestraat 40 - Telefoon 92 Uit den Omtrek Hoogland Burgerlijke stand. Geboren: Lamberta Maria d. v. J. Roest en M. Smink. Hilgonda Jo- sephina d. v. H. Smink en D. Brouwer. OverledenGrietje Kuljer 56 j., wed. van O. v. Hamersveld. Nljkerk Op de markt: 312.000 eieren ft 2,25, eendeneieren fl,60—1,85; schrammen 110—20; 27 biggen f7— 9; 1 varken f50— 60 296 runderen: kalfkoeien f 125-160, kalfvaarzen f 70 105, vet vee. Ie kw. f 0,18-0,22, 2e kw. f0,14-0,18 per pond, vette koeien f115—165; 87 kalveren: mest- kalveren f8—14. Donderdagavond is onze stad, door storing in het electrisch net, ongeveer een uur zonder licht geweest. Overal werden de ouderwetsche verlichtings artikelen, als petroleumlampen en kaar sen, voor den dag gehaald en aange stoken, wat voor de verschillende zaken zeer hinderlijk was. daar de meest noodige werkzaamheden slechts met moeite konden worden verricht. Tegen acht uur was het licht weer normaal. De crediteurenlijsl in het faillisse ment van de firma De Vries en Weber telf naar .Handelsbelangen" meldt, 95 crediteuren, met een totale schuld van f66,965,23, waarvan preferent 129.041,97. De baten bedragen f42 698 plus vaste goederen. De voornaamste crediteuren zijnBast Berkel, gelever de goederen preferent, f8490,42; N.V. import en Exp. Mij. v.h. L. Wust en Zn„ geleverde goederen preferent, f9050,51; Rouma en Co., reclames, f 18.C57.74. Soesterberg In den morgen ontstond achler het Geniekamp een groote heidebrand. De vlammen zijn ^oor de brandweer van Soesterberg spoedig gedoofd. Ongeveer 5 H.A. heidegrond zijn verbrand. Een oogenblik heeft een in de nabijheid van het brandend terrein gelegen kruit magazijn ernstig gevaar geloopen. Ingezonden (Bulten verantwoordelijkheid der Redactie) Geachte Redactie. Met bevreemding las ik schouwing over de film „Het teeken des Kruises". Ik heb dat stuk toch ook hooren prijzen, evenals toenmaals de Lourdesfilm. 't Is toch een verdediging van 't Christendom, zooals ik het zie. Uw lezer. X. Uw laatste zin bewijst ons reeds ten volle dat U op een dwaalspoor is en U het juiste onderscheidingsvermogen niet in voldoende mate eigen is. De Lourdes-film die indertijd werd vertoond was feitelijk een onding, maar met deze rolprent is 't erger. Lees slechts wat een bevoegd beoor- deelaar de heer A. van Domburg (Close up) in De Nieuwe Eeuw ervan schreef. Close up bespreekt "t nachtfeest, dat Marcus Superbus, prefect van Rome, organiseert, die een Christen meisje Marcia in zijn huis heeft opge sloten .Onder de vrouwen, die in dit huis liet leven schooner maken, is ook een beauty, die Marcus „de slechtste van Rome" noemt. En het komt mij voor. dat Marcus dicht bij de waar heid was, want even later, als hij Marcia voor den dag heeft gehaald en tever geefs heeft getracht haar tot innige intimiteit over te halen, voert hij haar midden in den kring der fuifnummers. Aan de slechtste vrouw van Rome is de taak om het reine meisje t?n val te brengen door haar wulpschen dans en gezang. Deze taak volbrengt zij met een toewijding, waar we van ie kijken staan. We kunnen er in een door ieder gelezen weekblad niet over uitweiden, maar het zij genoeg Ie verklaren, het meer dan bar is. „Het meisje blijft braaf, mair deze braafheid heeft alleen mogen dienen om een schandelijk stuk te demonstree- ren, zooals het gouden kalf in „De Tien Geboden" een welkome gelegenheid was om een ferm stuk zwoelheid breed uit te meten. „Dan slaan we een en ander over en ontmoeten Marcia en haar vrienden in de gevangenis van het circus Maxi- mus, waar de Christenen aan de leeu wen zullen geofferd worden. Dit ge schiedde op last van de keizerin, die zich op den weerspannigen Marcus wil wreken. Vol angst en spanning wach ten de slachtoffers, terwijl de Romeinen in de arena zich vermaken met het voorspel tot de Christenoffers, voorspel is wederom een lekkere kluif. „Hier zien we de gladiatoren elkaar grondig vermoorden. Bij karrevrachten worden de lijken uit de arena gesleept onder een geniale massa-regie en het gegrinnik van het bioscooppubliek. Dan zien we daar ineens aan een paal gebonden een Christenmeisje, wier blanke lichaam slechts door een dunne guirlande van bloemen wordt „be schermd". In een scène met een gorilla wordt vervolgens meer gesuggereerd dan een gematigd fatsoen kan wettigen. „We gaan weer verder. De Christe nen worden onde. zweepslagen trappen opgedreven naar de ar nadat we de leeuwen stuk voor stuk hun weg hebben zien gaan naar het abattoir (zooiets moet deze arena in de verbeelding van de Mille geweest zijn). Marcia moet achterblijven be vel van de keizerin en Marcus ver schijnt plotseling, gedreven door liefde. Hij redeneert nog een laatsten keer er wil Marcia overhalen haar geloof af Ie zweren. Zij weigert en wil sterven. Dan ook MarcusAlthans... wanneer Marcia hem belooft, dat hij voorlaan altijd bij haar zal zijn. Gelooven in Christus kan hij niet en daarvoor kan hij dus niet sterven, maar hij wil Marcia bezitten en dit is hem het offer van :ijn leven waard. Wanneer Marcia zegt, dat zij na den dood altijd samen zul len zijn, dan beteekent dit voor Mar cus wel iets anders dan voor haar. Never mindhij heeft er wat voor over. Samen beklimmen zij de trappen. De deuren sluiten zich. Een kruis verschijnt op de deur Finis!" Burgerlijke stand. GeborenMarijije, d. van J. de Bree Close Up is niet de eenige onder de katholieke critici, die denkt. 't Wordt tijd dat we ons bezinnen en ons niet laten meesleepen door bluf en E. Muijs. Johanna Elisabeth, d. en humbug, maar crilisch toezien op van D. Lammcrtsc en E. Broek. wat de film-magnaten voor vertooning George Frans, z. van C. C. Callen- onder schoonen schijn presenteeren. bach en C. W. C. v. Vulpen. - Rei- REDACTIE. Binnenland Crisis-V arkenswet. De procureur-generaal bij den Hooge Raad nam conclusie in de aanhangige Erocedure betreffende de uitlegging van et Crisis-varkensbesluit. Eenige landbouwers in de omgeving van Amersfoort waren bekeurd, omdat zij varkens verkochten en in voorraad hadden, welke niet voorzien waren van de volgens het genoemde besluit vereischte oc. merken. De kantonrechter te Amersfoort sprak een veroordeelend vonnis uit, dat door de rechtbank te Utrecht werd bevestigd. Volgens het Crisisvarkensbesluit moeten de dieren bij een bepaald gewicht voorzien zijn van een oormerk, dat door de Gewes telijke Organisaties kan worden aange bracht. Ten einde een oormeik te kun nen krijgen, moet men lid zijn van zulk een organisatie. Nu waren er boeren, die om verschillende redenen geen lid van een organisatie wenschten te zijn en daardoor geen oormerk voor hun varkens konden bekomen. Zij beriepen zich nu op overmacht. De procureur generaal achtte dit be roep van overmacht echter onjuist. De verdachten hebben het volgens hem aan zichzelf te wijten, dat zij geen oormerken voor de varkens kunnen krijgen. Als zij lid waren van efcn or ganisatie, zou het wel mogelijk zijn, zoodat verdachten zich slechts behoe ven aan te sluiten. De lasten hiervan achtte spreker niet zoo groot. Trou wens eenzelfde omstandigheid *reft men aan bij verschillende waterleidingmaat schappijen, waarvoor aansluiting soms ook verplichtend is gesteld. Wanneer de landbouwers zich niet wenschen aan te sluiten, moeten zij volgens den procureur-generaal hun varkens maar afschaffen. Indien de wet het lidmaat schap verplicht stelt, dan dient men de gevolgen hiervan te aanvaarden. De procureur-generaal concludeerde dan ook tot verwerping van de tegen de vonnissen der rechtbank ingestelde cassatie-beroepen. De Hooge Raad zal in deze zaken op 24 April a.s. uit spraak doen. Het stemmen in een andere gemeente lan in die, op welker kiezerslijst men voorkomt. Reeds nu wijzen wij op de gelegen heid, welke volgens de Kieswet bestaat om te stemmen in een andere ge meente dan in die, op welker kiezers lijst men voorkomt. (Art. 57 a-j der Kieswet). Hij of zij, die van deze bevoegdheid Sebruik wil maken, moei uiterlijk 14 agen vóór den steinmings-dag, dat beteekent dus ditmaal voor 13 April in persoon ter secretarie van „eene" gemeente (dit kan dus op elke ge meente-secretarie geschieden, zoowel in de gemeente waar de kiezer op de lijst staat, als in de gemeente waar hij wil stemmen, als in elke andere ge meente waar hij op het tijdstip der mededeeling vertoeft) mede gaan deelen in welke gemeente hij op 26 April wenscht te gaan stemmen. Hierbij moet die kiezer een adres opgeven in de gemeente, waar hij wil gaan stemmen. Dit adres kan desnoods het gemeentehuis zelf zijn, als men geen ander zou kunnen opgeven, b.v. omdat men den stemdag voor zaken in die gemeente vertoeven moet zonder dat men eenige relatie daar heeft. Van die mededeeling wordt dan een schriftelijke verklaring opgemaakt, waarvan een afschrift aan den kiezer wordt uitgereikt. Heeft men eenmaal medegedeeld in een andere gemeente te willen gaan stemmen, dan is men niet meer be voegd te gaan stemmen in de gemeente •aar men op de lijst staat. De oproepingskaart voor de stem ming ontvangt men op het adres, dat men bij de mededeelingheeft opgegeven. V arke ns- Cr i siswe t De Kantonrechter te Amersfoort heeft den varkenshouder W. veroordeeld wegens het verrichten van een huis slachting (varken) zonder machtiging van de Nederlandsche Varkenscentrale ingevolge het Crisisvarkensbesluit (art. 7 lid 1). De rechtbank te Utrecht vernietigde echter dit vonnis en ontsloeg den ver dachte van rechtsvervolging omdat h.i. bedoeld artikel niet zou steunen op art. 6 sub 2 der Crisisvarkenswet. In deze zaak heeft de advocaat- generaal bij den Hoogen Raad. con clusie genomen. Hij merkte daarbij op, dat de wetgeving ten aanzien van het hier besproken geval ongetwijfeld de kenmerken van haast draagt, welke bij crisiswetgeving niet kan uitblijven. Het is z i. onaanvechtbaar, dat art. 7 van het besluit veel meer regelt, dan on- middelijk uit art. 6 der wet kan voort vloeien, daar het de bevoegdheid regelt tot het doen van huisslachtingen, waarover de wet zelve verder niet spreekt. Hij achtte derhalve het von nis juisi gewezen en concludeerde lot verwerping van het beroep. Arrest: 24 April. De geheime correspondent. Het gerechtshof Ie Amsterdam heeft arrest gewezen in de strafzaak legen den Winterwijkschen predikant Ds. E. R-, vroeger ie Hoogland, die in hooger beroep was gekomen van liet vonnis Bij zoo'n overweldigende keuze met de scherpste prijzen - Daarbij altijd aparte modellen en levering onder volle garantie Beekenst.laan 10 - Tel. 543 - Korte Beekstr. 6 18 modelkamers kbrkblijkb DIENSTEN. Het overnemen vsn ondereinde mede- deellngen in endere bladen Is uitdrukke lijk verboden krachtens de Auteurswet. der rechtbank te Utrecht, waarbij hij wegens het schrijven van anoniem brieven en briefkaarten, o.m. aan Jhi. W. A. Ortt, werd veroordeeld tot een gevangenisstraf van één maand conform den eisch van den officier. Het Hol vernietigde het vonnis op formeele gronden en veroordeelde ver dachte opnieuw recht doende tot eer gevangenisstraf van één maand, wegens beleediging twee maal gepleegd en be- leediging van een ambtenaar in functie. Kerknieuws. Mgr. Brandsma. Men meldt uit Kavirondo (Kemja), dat aan Mgr. G. Brandsma, Apostolisch Prefect der Mill-Hill-missie in Kavi rondo, een ernstig ongeluk is over komen. Zijn auto, waarin hij vijf Zus ters Ursulinen naar Kakamega bracht, slipte en sloeg over den kop. De Zus ters kwamen er met den schrik af, doch Mgr. Brandsma kwam onder de auto te liggen, kreeg zware inwendige kneuzingen en brak een zijner armen op twee plaatsen. Men bracht den ge wonde naar Nairobi, waar Mgr. thans in het ziekenhuis wordt verpleegd. Pater De Veer S.J. f Zondagmorgen is te Utrecht overle den pater De Veer S.|. De overledene, die zijn priesterlijke bediening uit oefende aan de St. Aloysius-parochie, was reeds langeren tijd ongesteld. Als dichter, als prediker en als moderator bezat pator De Veer groote bekendheid. Te Oakland is een vliegtuig neer gestort in de nabijheid van een rij huisjes. Toen het vliegtuig tegen den grond sloeg, ontplofte het benzine reservoir, waardoor de huisjes in brand vlogen. De beide passagiers en negen andere personen kwamen om het leven. Tengevolge van de zware regens zijn in Argentinië verschillende wate ren buiten hun oevers getreden. Het water heeft groote verwoestingen aan gericht, vee werd in de golven mee gesleurd, de toegangsdammtn naar bruggen werden vernield, wegen op gewoeld. Voor zoover tot dusverre bekend is zijn 6 personen verdronken, terwijl 15 anderen vermist worden. Bij den gemeente-ontvanger te Heeswijk is ingebroken. De brandkast werd aan de achterzijde opengesneden. Een bedrag, groot ongeveer f 500, werd gestolen. Voorts wordt nog eenig geld, een gouden horloge en nog eenige andere goederen, toebehoorende aan den gemeente-ontvanger, vermist. In de pompenkamer der Staatsmij nen te Lutterade vond een gasexploisie plaats, waardoor nagenoeg alle ruiten van het gebouw sprongen, terwijl zelfs de ramen werden weggeslagen. Het nastroomendc gas sloeg met groote vlammen uit het brandende dak. Door sluiten van den gastoevoer werden de vlammen gedoofd. Op een bergweg in Mexico zijn twee vrachtauto's bezet met menschen, die van een uitstapje terugkeerden, met elkaar in botsing gekomen. Beide wagens stortten in een 300 meter diepen afgrond. Twaalf personen werden gedood, terwijl dertig inzittenden gedeeltelijk ire verwondingen opliepen. Een Poolsch landeigenaar heeft in de nabijheid van Wilna een bedrag van 1.350.000 goudroebel In zijn land be graven gevonden. Vermoedelijk is dit bedrag de leger- kas van het leger onder generaal Sam- sonoffen hier na de nederlaag, welke Von Hindenburg aan dit leger in Aug. 1914 toebracht, begraven, teneinde te verhinderen dat de kas in handen van de Duitschers zou vallen. In den Paülinepolder onder Bier vliet zijn niet minder dan 500 popu lieren, toebehoorende aan een land bouwer uil Kapelleburg, met een hak mes vernield. Dit is nu de derde maal in den tijd van zes jaar, dat men op dezelfde plaats zulk een vandalisme pleegde. Men meldt uit de Betuwe, dat de boomgaarden dit jaar een reusachtigen bloei beloven. De appel- en pereboo- men staan vol knopook de perziken en pruimen beloven wal. Dit zal wel in verband staan met het feit, dat er het vorige jaar weinig fruit in de Betuwe is geweest. Tot nog toe was het weer zeer geschikt voor den ooftteler. Tengevolge van hevige stormen, welke dezer dagen in Roe- hebben gewoed, ligt de sneeuw Amersfoort. PAROCHIE O. L. VR. HEMELV. Langegracht no. 36 Pastoor: Deken L. A. F. X. Rock. Langegracht no. 37. Telel. 1450. WOENSDAG 7 uur Lol ter eere v. d. H. Jozef. DONDERDAG 7 uur Lof. VRIJDAG 7 uur plechtig Lof, waarna de lofzang „Te Deum". ZATERDAG Biechthooren van 4—9 uur. Dagelijks de H. Missen om 7, 8 en 9 uur. het Banaat meer dan twee meter dik. Het spoorwegverkeer is over een grooten afstand volkomen ontwricht en de telegraaf- en telefoonlijnen zijn verwoest. Op het Noordelijke eiland van Nieuw-Zeeland hebben groote over stroomingen op verscheidene plaatsen PAROCHIE ST. FRANC. XAV. 't Zand no. 29 Pastoor: C. Hartman, 'tZand no. 31. Teleloon 730. WOENSDAG 7 uur Lol. DONDERDAG m- 7 uur Kruisweg. VRIJDAG 7 uur Lof tot sluiting der maand Maart. ZATERDAG 7 uur Lot. Gelegenheid om te biechten van half 4 tot half tO. Dagelijks de H.H. Missen om 7, 8 en 9 uur. schade aangericht. De stad Taumartui staat voor het grootste gedeelte onder water. 200 huizen moesten ontruimd worden. Een hoeveelheid vee is water omgekomen. Een 60-jarig werkman te Bergen op Zoom, is van de eerste ciage door een openstaand luik gevallen. De on gelukkige kwam daarbij met het hoofd op den vloer terecht. Met zware ver wondingen werd hij opgenomen en eenige oogenblikken later is de man overleden. Een groepje communisten heeft ge tracht de vlag van het gebouw der fascisten tc Den Haag naar beneden te halen. Daartoe waren er eenige van hen op eikaars schouders geklommen, met het resultaat, dat ze juist den onderkant van de vlag konden bereiken. De poging om de vlag naar beneden te halen mislukte echter, omdat een paar politie-agenten deze communis tische acrobaten uiteenjoegen. De Protestantsche kerk te Heidel- berg heeft besloten om ditmaal (voor het eerst) een vastenweek voor haar leden uit te schrijven. De bedoeling is, om, nu andere middelen uitgeput zijn, de leden der kerk op deze wijze ie bewegen, bijzondere offers af te zonderen tot behoud van den diaco- nalen en philantropischen arbeid der gemeente. Te Kaatsheuvel is een schoenen fabriek tof den grond toe afgebrand. Niets kon gered worden. Tengevolge van het breken van een koppeling zijn 20 wagons ontspoord op een brug bij Jumorcondo in Spanje. De wagons vielen van een hoogte van 30 M. Er werden drie menschen gedood en twee zwaar gewond. Jonge monarchisten, aangevuurd door Hittler's voorbeeld, trachten in Spanje een fascislische beweging op (e richten. Er zijn blauwe hemden besteld. Als gevolg van het besluit der Duitsche regeering om de invoerrechten op eieren Ie verhoogen, waardoor aan honderden kippenhouders in Finland een vernietigenden slag wordt toege bracht, is in een vergadering van boe ren en pluimveehouders te Sagu - een van Finland voornaamste land bouwdistricten besloten, om alle Duitsche goederen te boycol len en de voorkeur te geven aan Engelsche waren. In den nacht van Zaterdag op Zondag is in België, Frankrijk en En geland reeds de zomertijd ingetreden. Een Dinsdag uit de Rotterdamsche diergaarde ontvluchtte jonge wolf is eerst Zaterdagmorgen weer opgevangen en naar de diergaarde teruggebracht. Voor de Rotterdammers is dit een heele opluchting, daar velen eenige dagen in groote ongerustheid hebben geleefd. Londensch hotel is toerist, die een reis door Europa maakt, beroofd van een hoeveelheid juweelcn Ier waarde van 16.000 pond sterling. Een personentrein werd in hel station Verviers door een locomotief in de flank gereden, 19 personen werden gewond- Personen, die willen trouwen, zul len voortaan in Joego-Slavlë, behalve de toeste.nming hunner ouders ook de goedkeuring van den dokter moeten hebben. Men heeft namelijk een wets ontwerp in behandeling, dat een be paling bevat, volgens welke zoowel de man als de vrouw een verklaring van den dokter moeten overleggen, dat zij goed gezond zijn, alvorens zij in den echt kunnen worden verbonden- PAROCHIE ST. HENRICUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. WOENSDAO 7 uur Lof ter eere v. d H. Jozef. VRIJDAG 7 uur Kruisweg. ZATERDAG Half 12 voorbereiding voor de H. Biecht voor de kinderen. Des namiddags Biechthooren van 4—9 uur. Deze week de H.H. Missen ten 7 uur, half 8 en 8 uur. PAROCHIE ST. ANSFRIDUS. Jacob Catslaan no. 26b Pastoor: P. J. M. Sandkuyl, Jacob Catslaan no. 28, Telef. 558. WOENSDAG 7 uur Lof ter eere v. d. H. Jozef. VRIJDAG 7 uur Lof met Te Deum tot slui ting van de maand Maart. ZATERDAG Van 4 tot half 9 biechthooren. 7 uur Lof met Rozenhoedje. Dagelijks de H. Missen om half 8 en 8.10 uur. AcHterveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor O. Rentinck. Telefoon no. 20. VRIJDAG Om 6 uur Kruisweg. ZATERDAG Biechtooren vanaf 4 uur. Cate chismus naar gewoonte. In de week de H.H. Missen om 7 en ti uur. Hamersveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor: H. Th. van Harten. Telefoon: Hamersveld No. 4. WOENSDAO 6 uur Kruisweg en Lof ter eere van den H. Jozef. ZATERDAG Om 3, 4, en 5 uur biechthooren voor de kinderen, om 5, 6 en 7 uur voor de andere geloovigen. In de week de H. Missen om half 8. Catechismus a! ;;woonlijk. Hoogland. PAROCHIE ST. MARTINUS Pastoor: W. S. J. de Jong. Kerklaan. Tel. 3. WOENSDAG Lof ter eere v. d. H. Jozef. VRIJDAG 7 uur Lof fot sluiting van de St. Jozelmaand met „Te Deum". ZATERDAO Biechthooren van 4 tot 8 uur. 7 uur Kruisweg en Lof. Deze week de H.H. Missen om half 8 en kwart over 8. Maandag, Woensdag en Vrijdag catech. op de scholen. 9 en 12 ui Hooglanderveen. PAROCHIE ST. JOZEF Pastoor: J. H, Broere. Burg. van Tuyllstraat. ZATERDAG Van 3—8 uur gelegenh. om te biechten. 7 uur Lof. Deze week de H. Ml* om 8 uur

De Eembode | 1933 | | pagina 2