VroomSDreesmann T Allerlei Ten overstaan van notaris te Leuken werd geveildDe boerderij „de Beek man" aan den Hoogeweg, Voskuilen Hoevelaken voor f 12700.—. Woonhuis te Hoogland nabij Hoevelaken aan den Nljkerkerstraatweg, opgehouden 13700. Woensdag 24 Mei a.s. zal in het Berghotel de algemeene ledenvergade ring worden gehouden der Calvinis tische Juristen Vereeniging. Dr. J. A. de Wilde uit Den Haag zal in deze bijeenkomst spreken over „Annexatie van gemeenten". De 21-jarige G. ten Haaft uit Zeist reed met zijn auto huiswaarts en slipte bij de „Lichtenberg" met het gevolg dat hij tegen een boom botste en toen op de trambaan terecht kwam. De heer ten Haaft was ernstig aan het hoofd gewond. Bij onderzoek bleek aan de slaap een slagader te zijn doorgesneden De auto was totaal vernield. De collecte voor het Amersfoortsch Nazorg-comité is vastgesteld op Zater dag 27 Mei a.s. Alleenverkoop Langestraat - Amersfoort Achteveld In den nacht is bij den landbouwer T. v. d. Hoef de bliksem in een hooi berg geslagen. Deze geraakte in brand, doch met hulp van een minimax-appa- raat is het vuur gebluscht. Voor ouders, verzorgers .n belang stellenden is de herbouwde Kath. Jon gensschool voor uitgebreid lager onder wijs aan den Westsingel Zondag 14 Mei na de Hoogmis en des namiddags van half 3 tot 4 uur te bezichtigen. Ten bate van hel Kath. Blinden- Gesticht te Grave zal op Vrijdag 26 Mei a.s. een Liefdadigheids-Concert worden gegeven in Amicitia. Bij het binnenkomen van een snel trein uit Utrecht ontdekte men op de buffers van den locomotief het hevig verminkte lijk van een ongeveer 20 jarigen jongeman, benevens 'een stuk van een rijwiel. Het lijk is door de politie in beslag genomen. Bij onderzoek bleek het te zijn dat van den 20-jarigen A. R Utrecht. De machinist verklaarde zich geen denkbeeld te kunnen vormen van de plaats, waar het ongeluk zou kunnen zijn gebeurd. Bij nader onderzoek is nabij Groene- kan in de nabijheid van een zich al daar bevindenden onbewaakten over weg het andere gedeelte van het rijwiel gevonden. Het slachtoffer bleek te zijn de 20-jarige A. B., zoon van een chef commies der N. S. te Utrecht. Benoemd als gecommitteerdenK. v. d Graaf. Hilversum (voorzitter); F. de Vries, HilversumS. Postmus Soest en als plaatsvervangde mitteerdenA. F. van Beurden, Amers foort jhr. D. R. Gevers Deynoot, Bilt- hovenmevr. A. Eringa, Hilversum J. Kooistra, Zeist en wel voor de Rijks kweekschool te Hilversum, Oude Amers- foortscheweg 59. Voorts als gecommitteerdenL. W. van Loon, Amersfoort (voorzitter)ir. E. P. v. d. Berghe. Amsterdam L. C. Post, Utrecht en als plaatsvervangende gecommitteerden: R. Tolman, Soest (Zuid)G. C. F. v. d. Laan. Bilthoven mevr. A Dane, Hilversum J. Kooi stra, Zeist voor de Rijkskweekschool en de bijzondere kweekschool Heere- straat 1b, te Amersfoort. De R. K. Werkliedenvereniging St. |ozef houdt eene ledenvergadering op Donderdag 18 Mei. De agenda vermeldt onder meer; Bespreking bouwplannen bovenzaal. Burgerlijke stand. 5 Mei. Geboren: Willemina, d. van A. J. Dik en J. Kloeseman. Maria Johanna Francisca, d. van G. Woltman en J. F. Morren. Maria Anna, d. van J. A. Amesz en M. Kolle. Lu- bertha, d. van P. Mosterd en J. Ros- bach. Overleden Maria M. v. Leijen- horst. 2 dagen. 6 Mei. Geboren Jeanne te Ada, d. van C. Veencndaal en E. J. v. Ooik. Theodorus Johannes, z. van J, T. Oost njen en W. C. A. v. d. Hende. Margaretha Elizabeth, d. van P. A. G. L'bink en F. H. de Maar Paulus Hcndrikus, z. van P. H. Bos en J. M. Gcljtcnbeek. Antonius Cornells, z. van P II. Bos en J. M. Geijtenbeek Constanlius josephus Maria, d van H. II. M. Evers cn W. v. Geelkerken. 8 Mei. GeborenGerrit, z. van A. Veencndaal en F. F. Willemse. Roelof Johannes, r. van G. Hagenbeuk en P. v. d. Veenbrirk. Cornells Henri Maria, d. van C. H. van Doorn en A. H. Steijlen. Aaltje, d. van R. v. d. Spoel en O. Stevens. Maria, d. van W. v. U. Bedem en A. v. Bekkum. Geertruida, d. van C. A. Beckers en J. J. Breider. OverledenArnold Belgraver, 19 jr., ongeh. Soestdllk De Aartsbisschop heeft benoemd tot kerkmeester der O. L. V.-kerk alhier A. Boks. Uit den Omtrek Hamers veld Uitvaart Pastoor H. Th. v. Harten. Hedenmorgen had te Hamersveld de uitvaart plaats van den ZeerEerw. heer H. Th. van Harten, sinds 1921 pastoor der St. Jozefparochie te Hamersveld, die j.l. Vrijdag aldaar overleed. Te half 10 hadden de Lauden plaats, waarna te 10 uur door den HoogEerw. heer Th. J. M. Knuvelder, Deken van Utrecht, de gezongen H. Mis werd op gedragen, met assistentie van de Wel Eerw. heeren Kohlmann te Achteveld cn van Luenen, oud Kapelaan der St. Jozefparochie. De kerk was geheel met geloovlgen gevuld, terwijl op het priesterkoor o.m. hadden plaats genomen de deken van Arnhem, de HoogEerw. lieer Stockmann, de Z.Ecrw. heer Hartman, pastoor der parochie St. Franciscus Xaverius te Amersfoort, vele ZeerEerw. heeren Pastoors en WelEerw. heeren Kapelaans uit de omgeving. Voorts uit Amersfoort de Wel.Eerw. heeren Kapelaans Tem pelman, v. Boxtel, de Jong, Veltman, van Leeuwen e.a. geestelijken. Na de H, Mis werd een rozenhoedje gebeden voor de zielerust van den overleden herder. Door de Kerk- en Armmeesters werd de lijkbaargralwaarts gedragen, voorafgegaan door het zang koor en gevolgd door een zeer groot aantal parochianen. Op het Kerkhof stonden de leerlingen van de scholen opgesteld. De absoute werd verricht door den HoogEerw. heer Knuvelder, geassisteerd door de WelEerw. heeren Kohlman en van Luenen. Tenslotte werd een gebed gestort aan de geopende groeve. Onder de aanwezigen merkten we op den Burgemeester van Hamersveld, Dr. de Beaufort en de gemeente Secre- Levenslesies. Wat ge doen kunt, doe dat nu. Een liefdedaad, een dienst bewijzen, hulp verleenen. Straks zijn zij, voor wie ge het hadt willen doen, er mis schien niet meer en uw leven zoudt ge willen geven, als het nog kon. Doe het nul Niet alleen in uw zaken, die ge móét behartigen om u en de uwen le ver zorgen dat is plicht en noodzaak maar ook In uw geestesleven. De eenige tijd, dien wij wezenlijk van ons noemen kunnen, is nu. Tijd. die komen moet, is onbekend. Tijd, die voorbij is. komt nooit meer terug, is vergleden voorgoed. Nu is spoedig voorbij. Hora ruit de tijdjsnelt voort I Wat gij daarom doen wilt, doe dat nu. Het goede het liefdevolle waarachtige, doe het'nu. Als ge op „gelegenheden" zit te wachten, zijt ge bezig ze te verspillen, „Ja, maar ik wacht op een gelegen heid om..." En terwijl ge uitkijkt of er ook gelegenheden kómen, ziet gij niet die, welke er zijn. Wachten op een gelegenheid, maakt onbekwaam om haar te gebruiken als zij er is. Grijp de „gelegenheid" van daag aan en morgen zult ge klaar zijn iw plicht te doen. IVlJkerlc Op de markt. 340.000 eieren f 1.80 f 2.60. Eendeneieren f 1.60—f 1.75. 97 biggen f 10—f 12. I varken f 45 f60. 164 runderen: kalfkoeien f 135 f 180, kalfvaarzen f85—f140, vet vee le kw. f0.23-f0.26, 2e kw. f0.16 1023, vette koeien f 120f 200. 70 nuchtere kalverenmestkalveren f8—14. Tijdens het onweer werd een koe op Kruishaar door den bliksem ge troffen en lamgeslagen. Rutten Tijdens 't onweder dat boven deze gemeente woedde, werden van den landbouwer Rootselaar te „Kokkevel" 3 pinken in de weide door den blik- doodgeslagen. ^^curius i HAVERMOUT NEDERIANDSCH FABRIKAAT De Tijd. Vijf minuten is niet veel. Wat zijn vijf minuten in den schoot der eeuwen En toch: In vijl minuten was Rome in brand gestoken door Nero, in de vijf minuten van twijfel van een der generaals verloor Napoleon den slag bij Waterloo. in vijf minuten kan men een ziel opbeuren of verderven, in vijf minuten en minder zelfs kan een leeliike gedachte, een slechte raad, een vuil woord een hart vergiftigen. Vijf minuten lóch een stukje der Eeuwigheid. Oók üw laatste vijf minuten Vergeten. Men verfeit van Pascal, dat hij zulk een sterk geheugen had. dal hij volgens zijn eigen getuigenis nooit iets vergat, wat hij onthouden wilde. En toch ver ga; deze grooie denker alles wat op zij* persoon betrekking hadaangedane beleedigingen, onaangename behande lingen. spoedig en absoluut geheel, zonder eenige moeite! En als men hem daarom bewonderde en vroeg, zei hij„Bewonder mij niet; dit is mij heusch niet als een deugd aan te rekenen. Ik ben het werkelijk vergeten en kan er me niets mee herinneren." Maar kenden wij vast zóó deze hooge kunst om zoo vergeetachtig te zijn Veenendaal Alhier slo»g het paard gespannen voor den wagen van de expediteurs) üebr. de H, op hol. Nabij het station liep het paard tegen den loopjongen H. van Dijk op, die met zijn fiets passeerde. De jongen werd met ernstige hoofdwonden opgenomen en later naar de ouderlijke woning vervoerd. Zijn toestand is zorgwekkend. /ast 0oed óp Soest Hef aanial lidmaten van de Kerke lijke Gezindten te Soest volgens de volkstelling 1930 is: Ned. Herv. 4562, Waalsche Herv. 24, Remonstrant 87. Chr. Gerei. 135, Doopsgezind 117, Evang. Luth. 137, Herat. Luth. 27, Geref. Kerken 1500, Roomsch Katho lieken 5033, Oud-Roomsch 10. Ned.- israEliet 11, andere 353, geen gods dienst 1875, onbekend 2. Soesterberg Bij de oefeningen boven hel vlieg kamp is een militair vliegtuig neer gestort, De machine kwam terecht in het bosch vlak bij het vliegkamp. De vliegenier Dorrcstein, werd licht ge wond. Pepermunt en pepermunt zijn twee. Wilt U ook ge nieten van den lekkeren •maak, die alleen de echt* pepermunt eigen is, let «r dan op PEPERMUNT te koopen, bekend om ds origineele samenstelling en beroemd om den lek keren smaak. Onze dennen. Dit jaar heeft zich op onrustbarende wijze de dennenscholziekte in onze jonge bosschen verbreid. Deze ziekte wordt veroorzaak! door een zwam, die in de naalden woekert, waardoor deze bruin worden en afvallen. Op de af gevallen naalden ontwikkelen zich de fructificatie organen, die het volgende jaar voor verdere besmetting zorgen. Zoolang de knoppen der dennen nog niet gedood zijn, komen in Mei de nieuwe naaiden weer uit en wordt het bosch dus weer groen en kan het zich herstellen, maar de geheele beplanting heeft toch een armelijk uiterlijk en, wanneer de ziekte ook volgende jaren aanhoudt, is ze verloren of wel ze wordl zoodanig verzwakt, dat ze door insecten (dennenscheerder, snuitkever) wordt gedood of althans sterk ge havend. In Drente is de schotziekte reeds eenige jaren zoo sterk verbreid, dat de aanplant van dennen er door beden kelijk werd. In het midden des lands kwam ze elk voorjaar slechts matig voor. in Noord-Brabant en Limburg deed ze tot nu toe zeer weinig schade. Wie thans de Veluwe opgaat, zal daar op veel plaatsen een bedroevend verschijnsel waarnemen. Bij Arnhem, Woeste. Hoeve, Beekbergen, Laag Soeren.Stroe, Ootterloo en Hoenderloo, overal dorre, roodbruine bosschen. Het zijn vooral de jonge planten, die er sterk van te lijden hebben. Ook in den Achterhoek hebben de jonge dennen- bosschen ernstig te lijden. Noordelijk van den straatweg Apel doorn—Amersfoort schijnt de ziekte minder hevig fe woeden, dan zuidelijk. De dennenscholziekte is in de jonge beplantingen reeds lang bekend. Ook op de zaai- en verspeenbedden doodde, ze in vroeger jaren in enkele weken millioenen jonge planten. Door be sproeiing met zgn. Bordeaux'sche pap (kalkmelk met kopersulfaat) heeft men daar de ziekte geheel onder de knie gekregen. Of dit sproeien in de be plantingen ptactisch uitvoerbaar is en financiec' te verdedigen, staat te bezien. In ieder geval wil de Ncderlandsche Heidemaatschappij het in overleg met den Plantenziektekundigen dienst be proeven. De Egyptische regeering heeft be sloten 200 uit Dtiitschland gevluchte loodsche artsen en advocaten toe te staan zich in Egypte te vestigen en er hun beroep uit te oefenen. De politie van Banja Luka in Bosnië heeft een dievenbende gearresteerd, die in Bosnië een ware terreur uitoefende. Tot haar verbazing ontdekte de poli tie, dat de leider der bende een dertig jarige vrouw was. Bij een tornado, die Oost-Alabama heeft geteisterd, zijn tientallen personen gedood. Reeds zijn 21 lijken geborgen. 200 personen werden gewond. Een Japansch bombardemenlseska- der heeft een luchtaanval gedaan op de badplaats Paitei-ho bij Tsjingwang- tau. Acht bommen vielen in marchee- renJe Chineesche colonnes en maak ten vele slachtoffers. Te 's Hertogenbosch slikte jarig kind een veiligheidsspeld in. Hoe wel de kleine direct naar een zieken huis werd overgebracht om geopereerd te worden, overleed hij spoedig. In de geheele Romagna (Italië) is in dichte wolken een roodkleurige asch neergevallen. Bij de bewoners ontstond reeds de vrees voor een nieuwe uit barsting van de Vesuvius, maar bij onderzoek bleek, dat men te doen had mei asch. die zich rondom den krater had verzameld en door den wind was opgejaagd. De straten werden met een dikke laag bedekt, het werd heet en een half uur lang kon men bijna niet ademhalen. Daarna begon het te rege nen en veranderde de asch in vieze modder. Te 's Grevelduin-Capelle is de tuin der v. H., die door een rat was gebe- Icn, aan de gevolgen daarvan overleden. Te St. Anna-Parochie is de oudste inwoner der gemeente, de 101-jarige A. J. van Loon, overleden. In een oude, door burgers bewoonde kazerne te Demmin, is een groote brand uitgebroken, die het geheele complex in de asch legde. Veertig tot vijftig gezinnen zijn dakloos geworden, vier kinderen zijn omgekomen. Aan het douane-kantoor Vaalser- kwarticr werd op een vrachtauto uit Vaais ocslag gelegd, waarin onder ledige kisten 15.000 eieren waren ver borgen. Op 't domein All-Klebach is een schaapskooi en een groote met hooi gevulde schuur afgebrand. Niets kon gered worden cn 700 schapen en 30 runderen kwamen in de vlammen om. Men vermoedt dat brand gesticht is. Te Reinhausen reed een auto op een groep kinderen in. Een meisje werd gedood, twee jongens werden zwaar gewond. Te Rotterdam heeft de 1'/a-jarige H. v. P. in de ouderlijke woning op een eerste verdieping hel spanjolet ge opend, waarmee het achter-aam ge sloten was. Het raam ging open en hel kind viel naar buiten. Een buur vrouw, die op het achterplaatsje stond, had het knarsen van het spanjolet ge hoord en daarom keek zij naar boven. Zij zag het kind vallen en wist het op te vangen. Het kind heeft slechts buil aan het hoofd opgeloopen. Een bende van c.a, 60 Zigeut die uit Roemenië kwamen, hebben het Poolsche dorp Lejuny overrompeld. Alle boerderijen werden geplunderd en de roovers namen veel vee mede. Daarna vluchtten zij de bosschen in. Gewapende boeren ondernamen de achtervolging, waarbij het in de bos schen tot een hevig gevecht kwam. Gedeputeerde Staten van Noord- Holland hebben aan de gemeentebe sturen van hun provincie een circulaire gericht, waarin zij zeggen, dat ;onder hun vooraf gegeven toestemming op kosten der gemeente geen geschenken aan burgemeesters, wethouders of raads leden bij huwelijk enz. gegeven mogen worden. Ook het doen begraven op kosten der gemeente moet tot zeer hooge uitzonderingen beperkt worden. De staat Venezuela heeft ondanks de wereldcrisis geen buitenlandsche schulden. De binnenlandsche schuld beloopt slechts 8 millioen gulden en wordt geregeld afgelost. In 25 jaar heeft de staat geen enkele leening aan gegaan en de belasting bedraagt slechts ongeveer f 10 per persoon Iper jaar. Wie zou daar in dezen tijd niet graag willen wonen? Een vliegtuig in Johannistal is met een 38 M. hoogen fabrieksschoorsteen in aanraking gekomen. De botsing was zoo hevig, dat een vleugel van het vliegtuig afbrak. Het vliegtuig viel door het dak van een magazijn, waar hel totaal vernield bleef liggen. De piloot overleed aan de bekomen verwondin- Op hef oogenblik, daf de expres het station San Jerome verliet, deden tien gewapende mannen een aanval op den trein. Twee leden der guardia civiel opende het vuur op de bende; zij wisten drie man tc arresleeren en de overigen op de vlucht te jagen. Te Amsterdam is een arbeider bij een loodgietersfirma, toen een standje hem in woede had doen ontsteken, zijn patroon met een ijzeren plaat te lijf gegaan. Toen hij zijn slachtoffer bewusteloos geslagen had. is de knecht op de vlucht gegaan. De patroon is naar een der gasthuizen gebracht, waar men hem twaalf wonden aan het hoofd moest hechten. Na afloop van een landverhuring te Akkrum was een nog jonge vee houder kwaad, omdat men tegen,Item opgeboden had. Hij was in 't bezit van een geladen revolver, waarmede hij dreigde. Toen hij op straat veld wachters ontmoette, die hem het wapen wilden afnemen, loste hij op korten afstand 2 schoten. Eén der kogels drong door de mouw van de uniformjas van een der agenten. Deze schoten dade lijk terug, waardoor de veehouder in de borst en in een der beencn troffen werd. Opruiming van rundvee. Naar de „Tijd" verneemt, zal als n van de eerste gevolgen van de thans door de Eerste Kamer aange nomen Machtigingswet eerstdaags wor den ingesteld een bureau, dat geheel en uitsluitend belast zal worden met het treffen en uitvoeren van maatregelen ter beperking van onzen veestapel. Bij Bizerta is een Fransch marine vliegtuig in zee gestort; twee onder officieren verdronken. Het echlpaar P. Mulder cn E. Hce- rens le Delft, hoopt 22 Juli a.s. zijn 70-jarig huwelijksfeest te vieren. Tijdens een onweer werd een paard en een veulen, welke door een land bouwer te Heesselt bij Tiel aan een halster werden meegevoerd, door den bliksem getroffen en gedood. De ge leider bleef ongedeerd. Te Woodshole hebben de bandieten den staalkoning en reeder Mc Math zijn in den loop van de afgeloopen weck uil de school ontvoerd 10-jarlg dochtertje Margaret ongedeerd terug gebracht tegen betaling van een los geld van 80.000 dollar. In den nacht vond een passeerend aufomobilist aan den Oirscholscheweg een vernielde automobiel dwars over den weg liggen. Naast den wagen lag het lijk van een man met geheel ver brijzelde schedel. Te Zuidwolde is de bliksem inge slagen in de boerderij van ten Hoeve. De reeds bejaarde bewoners wisten zich in allerijl te redden cn het vee In veiligheid te brengen. Huis en In boedel gingen in vlammen op. Te Balkbrug ontstond brand in den bovcnmolen. In korten tijd stond de moien in lichterlaaie, terwijl ook het aangrenzende woonhuis en een pak huis in brand geraakten. De molen cn het woonhuis brandden geheel af, ter wijl de inboedel benevens 200.000 K.G. graai, en 100.000 K.O. kunstmest, fwee vrachtauto's en eenige vrachtwagens een prooi der vlammen werden. De schade wordt geraamd op 50 ft 60 duizend gulden. De bliksem was in den molen ge slagen, waardoor vermoedelijk de brand is ontstaan. In den nacht is de alleenwonende 77-jarige v. d. B. in zijn woning te Veghel overvallen en van f680 berooid. De oude man werd aan handen en voeten gebonden. De onbekende daders vertrokken daarop per rijwiel. De polltic heeft oen uitgebreid onderzoek inge steld. Enkele maanden geleden waren bij den zelfden persoon f 300 gestolen. Kerknieuws. Aartsbisdom Utrecht. Vandaag Dinsdag 9 Mei bereikt onze Aartsbisschop Mgr. J. Jansen, den 65- jarigen leeftijd. De katholieken zullen in hun gebed gedenken den geestelijken leidsman, die op een leeftijd waarop menigeen aan rust begint te denken met opgewekte geestkracht zijn zware taak aanvaardde en met toegewijde energie vervult. De goede Ood moge Hem nog tal van jaren de noodige kracht en verlichting blijven schenken. Ingezonden (fluiten verantwoordelijkheid der Redactie) Nu de tijd weer aanbreekt, dat velen van zwemmen en baden zullen genie ten en de exploitanten aan den Ran- denbroekerweg ook alles in het werk stellen om het de liefhcbbcrs(sters) zoo geriefelijk mogelijk te maken, is met het doel om ergerlijke misstanden van vorige jaren tc voorkomen, een tijdig woordje tot de exploitanten en baders niet overbodig. le. Laten de exploitanten zorgen door waarschuwing op bord of op entree biljetten, dat de baders zich verplichten zich uit te kleeden in de daarvoor bestemde kleedkamertjes, dus geen naakt-cuituur die velen aanstoot geeft. Streng toezicht is hierop gcwen&cht. 2e. Daar niet atlién beschaafde men- schen baden, wat uit het onderstaande zal blijken, laat er dan ook, én door het plaatsen van een waarschuwings bord dooT exploitanten, èn door stren ger politietoezicht voor gewaakt wor den, dat de voorgeschreven afstand vanaf den openbaren weg niet door zwemmers wordt overschreden. He! onbeschaafde (onbeschofte?) aan roepen van op brug of weg passec- rende dames, waartoe sommigen zich in badcostuum of zwembroek gerech tigd achtten, moet onmogelijk gemaakt worden. Laat dan ook deze gezonde open- luchtbaden een aanwinst voor de ge meente zijn, die niet door gegronde klachten wegens overreding der voor schriften en door de ergernis cn aan stoot gevende bovenstaande klachten, zouden moeten worden opgeheven. J. BEZAAN. TE HOUDEN RETRAITEN in het St. Alfonsushuis te Amersfoort. 10—17 Mei. Eerw. Zusters. 24-27 Md. J. W., verg. f6.50. 20 Mei—2 Juni. Konlnkl. Marechaussee, verg. 16.50. 3—6 Juni. (Pinksterretraite) Mannen en Jongelingen uil Hussuni cn e.a.pl-, verg. 16.50. 10—13 Juni. K. J. M., verg. 16.50. 13—17 Juni. Ongeh. Dames gegoeden stand, verg. f 15.-. 20—23 Juni. R. K. Politiemannen, verg. 16.50. 23- 20 Juni. Heeren Vlnccntlanen, verg. 110.—. 27-30 Juni. Gehuwde Vrouwen, verg. f6.50. 3—7 Juli. Gehuwde Dames gegoeden stand, verg. 115. 8—11 Juli. Meisjes, verg. 16.50. 11 14 Juli. Gehuwde Dames middenstand, verg. f 10.— 15—18 Juli. Ongeh. Dames middenstand, verg. 110.- 24—27 Juli. Jonge middenstanders, verg. 17.50. 31 Juli3 Aug. K. J. V. Leidsters en l.eden, verg. (7.50, 3—6 Aug. Handelsreizigers, verg. 18.—. 8—11 Aug. Dames Onderwijzeressen, verg. f8. 12—15 Aug. Heeren Middenstand, verg. f 10.-. 16—19 Aug. Ongeil. Dames middenstand, verg. f 10. 22—25 Aug. Heeren Vlnccntlanen, verg. f 10.—. 29 Aug.—I Sept. K. J. V.-Icdcn, verg. 16.50. Beleefd verzoek zich aan le melden bij de Direclie van hel Rcirallenhuls. Telefoon, Ameraloort 303. Postcheque cn giro no. 92245.

De Eembode | 1933 | | pagina 2