KING Een moe ilijk probleem opgelost! PEPERMUNT Schuiftafels 2075,18.50,1650,1250,975 A. H. v. NIEUWKERK NA?. r^-'Tnt' Wie voor een patient oi herstellende iets wil mee nemen, heelt de keuze uit tallooze versnaperingen. Maar stelt hij zich werkelijk de eisch, dat het gegaran deerd zuiver, absoluut onschadelijk en toch buiten gewoon lekkér moat tljn, dan valt direct de keus opf Dat typeert juist de bijzondere kwaliteit van King- pepermunt. Door de origineele samenstelling is King-pepermunt vöor iedereen het beste dagelijk- sche middel teropwekking en verkwikking. Wilhelmlna G. C. Wethman geb. v. Ilarencarspel. R. Lorentzstraut 23. i monteur. Maretje A. Brand, N.H., D. Fockemal. 81, dienstbode. T. V. J. Steensina, O.K.. Fahrenhelt- straat, inspecteur. W. F. Zwiers. E.L., K. Wilhelm.straat 35a, vakleeraar. Margarele Sames, R.K., Pr. Frederikl. 8, dienstbode. D. v. d. Wateren, N.H., Utr.weg 266, verpleger. Diderika S. Jansen, N.H., id., Il.verpl. Klaaske Kool, N.H., id„ Il.verpl. MERCURIUS HAVERMOUT CENT PER FONDSPAK I NEDERIANDSCH FABRIKAAT IJ. M. de Graat, N.H., id„ verpl. H. Kroes, idem, Il.verpl. Grietje Geuzinge, N.H., idem, verpl. A. v. Wijngaarden, N.H., id., Il.verpl. T. v. Nieuwamerongcn, N.H., id., II, verpleger. Sape Visser. N.H., idem, verpl. R. Schouten, N.H.. Ternatestr., comm. J. v. d. Wall, E.L., E. Meysterweg 12, wijnhandelaar. J, Jansen, R.K., Hobbemastr. 18. reiziger. Maria Jansen, R.K., idem. 'winst VAN HAMEL ROOS HARMENS A DAM 11e Nederlandsche imkersdag. Aan den hier ter stede op Maandag 14 Aug, te houden elfden imkersdag zal voorafgaan een gezellige bijeen komst. welke Zondag 13 Aug. plaats vindt in Café „d'Oranjeboom" Leus- derweg. Op den imkersdag treden als spre kers op Mr. v. d. Flier, voorzitter van de Ver. tot bevordering der bijenteelt in Nederland en de heer C. Wijnen, voorz. van de plaatselijke afdeeling. Onze burgemeester, mr. J. C. Graaf van Randwijck, zal een begroetings woord spreken. Op het programma staan voorts een rondgang door onze stad, een gemeen schappelijke lunch in de gem. markt hal en een autotocht Soest—Baarn— Den Dolder—Huis ter Heide—Vlieg terrein Soesterberg. Met de K.L.M. worden thans onder handelingen gevoerd inzake het otga- niseeren van rondvluchten boven Utrecht en 't Oooi. Het ligt in de be doeling van de Ver. tot Bevordering der Bijenteelt in Nederland om. indien deze onderhandelingen naar wensch slagen, iederea 25en „vlieger" een gratis rondvlucht aan te bieden. Bij ongunstig weer wordt boven staand programma aldusgewijzigd.dat in plaats van het deelnemen aan de K.L.M -rondvluchten. in de gem. markt hal een film op het gebied der bijen teelt zal worden vertoond. Burgerlijke Stand. 23 Mei. GeborenJohanna jeane, d. van J. Benningen en J. v. Unen. Arie, z. van J. v. Diggele en G. v d. Brink. Gehuwd J. Knoppers en |.J. IBroekhuijsen. OverledenLeendert r Hendrikus de Heus, 82 j., wedn. van J. W. v. Tongeren. Carolina Cor nelia v. d. Broek, 84 j., wed. van L. Ph. Schwerzel. 24 Mei. GeborenPeter, z. van G. J. ten Zijthoff en H. Baan. Hendri kus Anthonius. z. van H. E. v. Zuilen en A. G. Sandbrink. Ondertrouwd G. de Winter en S. W. v. Oostveen. K. Melgert en A. Bonestroo. I Ge trouwd: G. Koenen en H.J. v. d. Veer. H. Hoefsloot en T. Bouwman, v. d. Brom en B. C. Brandsen. v. Barreveld en J. H. v. Barlingen. i Overleden Levi Simon de Winter, 74 j„ echtg. van H. Wijnbergen. Handelsscholen. Benoemd tot gecommitteerden bij de eindexamens der Gemeentelijke Han delsscholen Mr, E. H. Bergsma, oud-vice-presi- dent van den Raad van Justitie in N.-l. H. Bierman, oud-administrateur der Kon. Ned. Petroleummij. C. M. Cremer, oud-inspecteur der Directe Belastingen. F. W. M. Halewijn, oud-administra teur der Deli-Maatschappij. G. II. Kaaskooper, hyp.bewaarder. Ir. J. Ph. Korthals Altes, Directeur der Phoenix-Bierbrouwerij. A, H. Martens, directeur der Amersf. Middenstandsbank. O. Plantenga, inspecteur der Regis tratie en Domeinen. Ir. J. Redeker, ingenieur bij de Ne derlandsche Spoorwegen. Dr. Joh. H. Scheurer, secretaris der Kamer van Koophandel en Fabrieken. J. F. de With, directeur der Gel- dersche Credietvereeniglng. Oranjevereenigm Zooals bekend is, werd door den voorzitter der Oranjevereeniging in zijn toespraak tot het Dagelijksch Bestuur onzer gemeente op 29 April j.l. bij gelegenheid van den optocht Ier her denking van den geboortedag van Prins Willem I, aan den Burgemeester verzocht om de hulde der Amersfoort- sche burgerij aan de Koningin over te brengen. Eenige dagen geleden werd door Z.Ed.Achtb. het volgende antwoord ontvangen „Hare Majesleit de Koningin droeg mij op den Heer Burgemeester van Amersfoort Haar dank over te brengen voor de mededeelingen vervat in zijn schrijven van 3 Mei j.l., welke door Hare Majesteit met belangstelling wer den vernomen. Hare Majesteit is zeer gevoelig voor de tot uiting geb racht gevoelens van verknochtheid." Dit schrijven is onderteekend door den particulier-secret. van de Koningin. Zondagsdienst H.H. Doktoren en Nachtweekdienst Apotheek. H. J. Kolk, Berkenweg 15, Tel. 579. J. J. Lubscn, Snouckaertlaan 12.Tel. 290. E. J. G. Mertens zur Borg. 't Laantje 5, Tel. 1125. Apotheek Ittmann. Langestr. 9, Tel. 164. WELKOM VREEMDELING. Gevestigd in de gem. Amersfoort. D. Wattez, Javastraat 38, relz. G. Traast, Roelofstr. 4. F. v. Bienema, N.H.,J. v. Heidenstr. 18, Agnes Kamminga, Javastr. 24. handelsr D. de Vries, N.H., Dollardstr. H. Niezen, G.K., Nieuwstr. 13, koopm. J. Kastje, R.K., Coornherti. Il.leeraar. H, Worms, N.H., Vermeerstr. 109. K. Beers, N.H., Fahrenheitstr. 4, adj.oo. G. Visser geb. Naayer, N.H., Hof 21. P. Oosterberg, R.K., Kruiskamp 46, kapper. Maria v. Zwoi. N.H., A. Cuypstr. Keijzer, R.K., Javastr 44. H. de Hens, G.K., Sumatrastr. 26. Adriana Schröder geb. Dorrepaal, R.K., Loreentzstr. I. Jannetje Schouten, N.H., Bisschopsw. 26, verpl. Wilhelmina jordi, R.K., Utr.weg 50. Helena Gerlach, echtg. van E. v. Scher- penzecl, J, v. Heydenstr. 27. lacoba Rintel, N.I., K. Wilhelminastr. 29. ter Horst, N.H., Kaz. Ber. Wapens, matroos. Maria Simons, N.H. dienstbode. A. Broer, N.H., L, Beekstraat 23. Geertje Ham, N.H., L. Nicasiusstraat 28, dienstbode. R. Rijkeboer, N.H., Vermcerstraat 95, leeraar. Wognum, N H„ Slationspl. 6, kok. Drost, O.G., O. Soesterweg 138, Reigerslr. j. v.d. Meij, R.K.. A. Hahnstr. 13, reizig. I weidebouw van het U. L. G. en A. Joh. van de Wolfshaar. De stemgerechtigde ingelanden van het Waterschap „De Drie Sluizen" zullen Vrijdag 2 Juni om half acht Zomertijd vergaderen bij den Café houder Schimmel ter vaststelling de rekening 1932. Aan de orde is ook de verkiezing van een bestuurslid, wegens periodieke aftreding van den heer T. Kok. Woensdag 31 Mei houdt de Com- ni ;sie tot verheffing van akker- 2 Fauteuils, 4 stoelen, uilnee n- j oy 50 bare zitting, prima moquette ,mm Beekenst.laan 10 - Tel. 543 - Korte Beekstr. 6 18 modelkamers Complete Meubileering j. Timmer, N.H., Dollardstr., conduct. Hendriks Goorhuis,N.H.,Leusderw. 284 Adriana Visser. R.K., Gaslaan 61. H. Schouw, van Mamixlaan 61. H. Kcrkheide, N.H., A. Cuypstraat 59. D. Hulm, N.H., Utr.weg 266,;vcrpl. Margaretha Maas, R K., Kromniestr. 4b dienstbode. R. Woestenenk, N.H., O. Soesterw. 120. Aleida Wvsierveld, R.K., K. Wilhel minastr. 24, dienstb. Elisabeth Ferdinand, R.K., Stationspl. 2 dienstbode. H. Bakker, R.K., Vermeerstraat 21. K. S. A. Brink, v. A. v. Wijckstr. 10, chef bakker. J. Jonkman, G.K., Soesterweg 335, fabr. arbeider. B. een grasinkuil-demonstratie vol gens de Finsche methode onder leiding van Dr. C. K. van Daalen, Rijksland- bouwconsulent Ie Bilthoven, bij den heer P. Kok, boerderij „De Hooft" aanvang 8 uur (Zomertijd). Uit den Omtrek Achteveld Maandag 29 Mei zal op „De Kleine Fliert" bij G. Druijff een melkexamen worden gehouden naar bekwaamheid der melksters. Baarn Aan de leden van Kruisverbond Mariavereeniging. Velen zullen zich nog herinneren de drankbestrijdingsbedevaart naar Arn hem en Renkum verleden jaar. Nu wil het hoofdbestuur, een andere plaats van ons Aartsbisdom bezoeken, en wel Laren en Maarssen. Het plan van de tocht is als volgt. De samenkomst der deelnemers zal plaats hebben op Zondag 25 Juni te Amersfoort. Van hieruit wordt in luxe Auto-touringcars gereden via Birkho- ven. Soest, Soestdijk, langs het paleis van de Koningin-Moeder, over de Hooge Vuursche en Hilversum naar Laren, alwaar we te ongeveer één uur aankomen. Vanaf het buiten het dorp Selegen parkeerterrein wordt (behou- ens goedkeuring van den Burgemees ter van Laren) grootendeels, langs den versierden weg, die daags te voren de Sacramentsprocessie genomen heeft, in optocht, met ontplooide banieren, naar de St. Janskerk getrokken, waar met een plechtig Lof met predicatie de St. St. Jansnovene gesloten wordt. Na het Lof tot half drie hebben de deelnemers gelegenheid het versierde dorp te bezichtigen en den inwendi- gen mensch te versterken. Om drie uur vertrekken we weer van het par keerterrein dwars door het mooie Gooi land, via Bussum, Naarden, Muiden naarDiemerbrug, vandaar door Abcoude en langs de heerlijke Vechtstreek naar Maarssen, waar we tegen vijf uur aar het R. K. Kerkhof aankomen. Hierna zullen allen langs het graf monument defileeren, waarna aldaar of elders te Maarssen een herdenkings rede zal worden uitgesproken. Daarna vcreenigen we ons in de kerk van Maa;ssen, waar om half zeven de dag met een kort Lof en zegen met het Allerheiligste gesloten zal worden. Om zeven uur vertrek naar Utrecht, vanwaar ieder naar zijn woonplaats terugkeert. Ook niet-leden kunnen aan dezen tocht deelnemen. Men kan zich hier voor opgeven bij den heer C. Hilhorst, Brinkslraat en bij Mej. J. Vermeulen,' Stationsweg 8, tot en met 29 Mei. IMilkerk Burgerlijke stand. GeborenTjeerd, z. v. G. de Jong i J. Bralts Gerritje, d. v. A. Kroon en M. Coenraads Margaretha An- tonia Maria, d. v. M. H. Ridder en D. M. Koelman Gerritje, d. v. J. Meerveld en G. v. Domselaar Hen- drika, d. v. I, Verhoog en G. H. van Dam Jan Gijsbert, z. v. W. Meewis en G. de Vries Lvertje, d. v. A. v. Putten en J. v. d. Hoek. Ondertrouwd H. de Kruijff en D. Buitink Roolselaar en J. Doppenberg W. v. Brummelen en H. v. d. Brink H. Bos en W. Dirksen H. Immikhuizen en W. v. d. Born H. Wassink en K. de Groot. Gehuwd: K. Derks en A. C. Ploeg G. de Wild en L. ed Wiid. Overleden: Teunis Bos, 80 j. UDOtm MN UW OOOCH war u op ff/v mi cxspaaptj 1 liwtMiiu* cmn iuxr;etN coeoe eon..! I» an «sowing op uw ooctH uw APotiosviwm UW ICVWLQST UW CNEPCIE. zfcQCT dazoom «x» co» enu MAARlaat uw oen maken vaN GOEDE OPTIEK O OOR 'NCOEO OPTIC,EN m tg/MiTPrma VAK-OPTIEK IANGE5TO0AT 38 WCt OCTCD. NtCTOUUPOeO.':. Alleriei Soest De gemeenteraad besloot dat de financieelc commissie een onderzoek zal instellen naar de verhooging van het crediet voor aanleg en bouw van het zwembad met f20.000. De crediet- aanvragen van f2800 voor den inven taris van het natuurbadf 1000 voor aanschaffing van handdoeken, badcos- tuums enz. f3100; voor aanschaffing van meubelen in het theehuis werden goedgekeurd. Het voorstel van B. en W. het na tuurbad des Zondags te sluiten v uur v.m. tot 12.30 n.m. werd aange nomen. De gemeenteraad heeft vastgesteld de salarissen van het personeel dat bij de bad- en zweminrichting dienst zal moeten doen en wel: voor den bad meester f35. voor den assistent f voor de portiers f20, voorden beheer der van de garderobe f 15. Een man, verdacht van rijwieldief stal, die voor den rechter-commissaris te Haarlem zou worden geleid, werd in de cel opgesloten. Toen een veld wachter bij hem wilde komen en de deur van de cel opende, bleek, dat de man zich had opgehangen. De man was totaal uitgehongerd, zooals bij onderzoek aan het licht kwam. In een boerderij te Asten ontstond brand, waarschijnlijk veroorzaakt door een defect aan den schoorsteen. In een minimum van tijd stond het gebouw in lichte laaie, waardoor het de vrouw, die alleen met haar jonge kinderen thuis was. onmogelijk was nog een en ander in veiligheid te brengen. De geheele boerderij met schuur en stal brandde af. terwij! zes varkens en een kalf in de vlammen omkwamen. Zes andere varkens moesten later worden afgemaakt. De Rotterdammer L. Vlasblom, die zich in Rotterdam reeds eenige btkend- heid heeft verworven als record-hef- torenspringer en die thans jte Venlo vertoeft voor het uitoefenen van zijn militairen dienstplicht, heeft daar Ier stede vele wandelaars den schrik op het lijf gejaagd door van de ongeveer twintig meter hooge Maasbrug, die Venio met Blcrick verbindt, Ie springen. landarbeider. Antje Busscher, R.K., Utr.weg 35, dnstb. Aukje Jansen geb. Kappe, N.H., Helle straat 20. C. Feenstra, N.H., K. Gracht 19. S. v. d. Meulen, R.K., Havik 25, winkbd. Catharina B. Sprengen, D.E., Berg en Dalstraat 7. Dirkje Reusche, N.H., Woest.weg 32, dienstbode, olianna Reichert. D.E., Utr.weg2,dnstb. Aaria Molir, D.E., idem, idem. t Barneveld Burgerlijke stand. Geboren: Gerrit, z. v. E. Druijff G. v. Ee Gerritje, d. v. B. v. d. Beid en C. M. Bleijerveld lohanna Cor nelia, d. v. D. A. v. Drenth en A W. D. Huijgen Gerrit, z. v. C. Doest en J. Bos Cornelia, d. v. G. Toonen en A. Aarlsen Hendrik, z. v. J. Pater en G. jansen. OndertrouwdJ. v. d. Brink en H. v. d. Brink. I Gehuwd: H. v. d. Brink en A. Leijenhorst. Overleden: Marretje Tober, 64 j„ geh. met H. Stofberg. Hoogland Woensdag 31 Mei, des avonds half acht zomertijd vergaderen ae stemge rechtigde ingelanden van het Water schap „De Malesluis" ten huize Theodorus van 't Klooster ter v loopige vaststelling van de rekening 1932. Verder zal geschieden de ver kiezing van een bestuurslid, wegens de periodieke aftreding van den lieer! Soesterberg Luitenant van Asch van Wijck heeft tijdens een proefvlucht het Neder- landsch hoogterecord verbeterd. Het oude Ned. record van 8016 M. van wijlen adjudant Bakkenes werd over schreden. Hoewel het niet in zijr. bedoeling lag het hoogterecord te verbeteren, is van Asch van Wijck te kwart voor 3 met een D-16 no. 275, voorzien van een Jaguarmotor, opgestegen om eens te irobeeren hoe hoog hij zou kunnen romen. De machine was voorzien van de noodigc instrumenten. Zijn comman dant, kapitein van Weerden Poelman, en luitenant Ploem begeleidden luit. van Asch van Wijck met een ander vliegtuig tot 6000 meter hoogte. Toen zij zagen dat alles in orde was. gingen zij terug. Luitenant van Asch v. Wijck steeg echter hooger. Bij zijn landing te 4.05 bleek, dat de instrumenten niet goed hadden ge werkt. De meteograaf had het op 8960 meter opgegeven. Volgens de hoogte meter zou echter een hoogte van 9210 meter zijn bereikt. Luitenant van Asch van Wijck telde, dat zijn zuurstof-apparaat bij zonder goed gewerkt had en dat hij niet den minsten last had onuervonden van de groote hoogte. Wel had hij na 8000 meter 20 minuten noodig om nog tot een hoogte van 800 meter te stijgen. Zeist Het 1 I-jarig zoontje van den aan nemer Westrecnen te Zeist, is 's nachis van het balcon gevallen, vermoedelijk in zijn slaap. De jongen werd dood door zijn vader opgenomen. PRIESTER NET KRUIOKUnMO Kerknieuws. Aartsbisdom Utrecht. Eervol ontslag verleend op verzoek om gezondheidsredenen aan Pastoor Evers te Kortenhoef. Benoemd lot Kanunnik van het Metro polian Kapittel: Deken J. H. Scholten, Pastoor te Oldenzaal; lot Pastoor te Kortenhoef: Professor Kaarsgaren te Culemborg; tot Kapelaan te Oldenzaal Kapelaan Van der Moolen te Beek. Aartsbroederschap der Heilige Familie te Amersfoort. Mogen al de Leden van bovenge noemde Vereeniging het onderstaande beschouwen niet als een mcdedeeling, (ik kwam dan te iaat, want liet is reeds meegedeeld) en óók niet als een waar schuwing, want daar zijn geen termen maar enkel en alleen, voor wat het eigenlijk is n.l.een vriendelijke kernnering aan en een welgemeende aansporing tot ruime deelneming aan de Heilige Mis van Requiem, die a.s. Maandag 29 Mei, des morgens om 7 uur wordt opgedragen in de Broeder- schapskerk van O. L. Vr. Hemelvaart. Is het reglementair en kan dus ieder lid onzer Aartsbroederschap zich ver zekerd houden, dat eenmaal, van wege onze Vereeniging een H, Mis voor haar of zijn zielerust zal worden opgedragen en wordt dan die Heilige Offerande door meer of minder Leden bijgewoond, daar, waar het nu geldt onzen, wel is waar hoogbejaarden, maar oogen toch nog te vroeg gestorven Generaal-Prefect den Heer Ltiycx, nu, zeg ik, mag en moet de deelneming aan de Heilige Handeling algemeei zijn. Niemand der Leden ontbreke! Bidden wij ieder en allen te zaam .Requiem aeternam dona ei, Domine.' R. VAN 'T WEL. Ingezonden (Bullen verantwoordelijkheid der Redactie) Sinds Paus Pius XI zijn encycliek Quadragcsimo Anno aan de wereld gegeven heeft, zijn er van alle kanten stemmen opgegaan van menschcn, die, getroffen door de uiteenzetting en de juiste formuleering van de bij velen reeds sluimerende ideeën en een middel zoekend ter verbetering van hel groote pauperisme, dat onze kapitalistische maatschappij heeft veroorzaakt, steeds mcencn te moeten wijzen op de plich ten van den werkgever tegenover den werknemer, een enkele maal ook om gekeerd. Echter is het wei opvallend, dat wij nooit en nimmer hooren spreken van de verplichtingen van hen, die toe ook medewerken aan het economisch proces, de verbruikers. Ook voor hen is Quadragcsimo Anno geschreven en ook zij dienen er zich rekenschap van te geven, op welke wijze zij moeten werken en het produclie-symteem kun nen beïnvloeden om de katholieke ideeën van sociale rechtvaardigheid te verwezenlijken. Dit komt duidelijk uit in de woorden van Quadragesimo Anno, waar de Paus schrijft„Wordt een bedrijf gedwongen zijn productie te verkoopen beneden den rechtvaardigen prijs, zoodat er niet zooveel geld binnenkomt als voor de uitbetaling van een billijk loon aan de arbeiders toereikend is, dan maken zij, die dezen druk er op uitoefenen, zich aan een zware zonde schuldig." Ondanks deze ernstige aanmaning zal cr steeds een groote categorie van economisch-andersdenkenden zijn welke een sterk tegenwerkende factor zal blijken. Ook arbeiders-organisaties zullen het nooit verder kunnen brengen, dan tot het afdwingen van een recht vaardig loon in verhouding tol de ca paciteit van het bedrijf, maar een vol doende loon kunnen zij ook niet be werkstelligen, als liet bedrijf niet tot uitbetalen in staat is. Moet dus van den eenen kant de werkgever alles in liet werk stellen om te trachten liet voldoende arbeidsloon zoo lang mo gelijk te handhaven, van den anderen kant moet ook de kooper medehelpen hem dit mogelijk te maken, doorhem niet tot ongebreidelde concurrentie te dwingen. De kooper moet dit doen. desnoods met verzaking van 'n extra voordeel, hetwelk 'lij trouwens alleen zou verkrijgen ten koste van een ten ondergaand bedrijf of ten koste van een bestaansminimum der arbeiders, zoodat het voordcel later toch weer moet worden opgebracht in den vorm van aalmoezen, steun ol van belasting ten behoeve van werkloozenuilkeering. En hier ligt voor onze i rganisaties een groote taak want van dezen plicht zijn de menschen zich al licel slecht bewust, niet alleen particulieren, maar ook katholieke instellingen. We zijn ervan overtuigd, dat de oorzaak van deze verkeerde handel wijze veelal gezocht moet worden in onwetendheid, gebrek aan doorzicht of onnadenkendheid. Men beseft in bepaalde kringen niet. dat ook de kooper mee kan en dus voor zijn deel ook mee moet werken om de toepassing van de katholieke beginselen in liet zakenleven mogelijk te maken en te bevorderen. Maar een alom te consta teren Icit is het. dal zoowel particu lieren als instellingen zich er niet om bekommeren waar de goederen van daan komen en dat het prijsverschil (zelfs liet minimale prijsverschil tot op de fractie van een cent toe) het voor naamste en dikwijls het eenige is wat een rol speelt bij het gunnen van de leverantie. Wij zien dan ook allerwegen, dat zij, hoewel zij graag anders zouden handelen als zij maar ingelicht werden, relaties hebben, wier handel; praktijken onomwonden door den Paus worden veroordeeld cn zoodoende inede-schul- dtg zijn aan de toestanden, waartegen ju,s. Quadragcsimo Anno geschreven 's- wij zien goed-willendcn koopen bi, firma s waarvan men kan welen, dat zij economische en sociale instel- lingen huld'gc". die in strijd zijn met de leer, die w.j voorslaan als de eenige reehIvaar/TIn' 1V0,lksw«:lvaart en een énert re ee vcr,,cellnR der aardsche goederen over alle menschen. Die onwetendheid moet worden weg genomen Zij moeten eraan wo7de„ herinnerd, dat aan de katholieke zertc- ieer de voorkeur moet worden gegeven boven ecu materieel voordeel h k Gezien hel luit. dal ieder belang drtttlii-u! CC" K.°Cd ,unc,if>n»eerend be- d jfs even. is het noodzakelijk dal op h .y. !'!e pi1"' ceils uitdrukkelijk de aandacht wordt gevestigd. H.

De Eembode | 1933 | | pagina 2