3-daagsche Taxi Vlagt meer! j[| Vroom Dreesmann Voor onze Abonne's WEET U QLASTRA's Vischhandel ■Belt U even 1093 J* of 1830 Garage Nic. Bovee Allerlei De nieuwe Wollen Eeni.eidsvlag 1 Va M, lang en 1 M. breed, mei witgelakten grenen houten stok en vergulden knop, benevens gegoten ijzeren aluminium geschilderde koker. Compleet voor f 3.75. Kleuren der vlaggen naar keuze rood wit blauw of oranje wit bleu. Deze vlaggen zijn uit voorraad lever baar door Langestraat - Amersfoort Burgemeester en Wethouders ma ken bekend, dat in verband met de viering van den verjaardag van H. M. de koningin op Donderdag 31 Aug. a s. de bureaux der gemeente-secre tarie gesloten zullen zijn. Het bureau van den burgerlijken stand zal dien dag geopend zijn des voormiddags van 8',,—9 uur, uitslui tend tot het doen van aangifte van geboorte en overlijden. De hiervoor noodige aanvrage moet geschieden «en gemeente-huize mon deling of schriftelijk tusschen 8 en 8'/. uur van dien dag. In verband met diverse persberich ten omtrent het huldigingsdefilc op 9 September in het Stadion te Amster dam deelen we nog mede. dat de Oranjevereeniging alhier de organisatie op zich heeft genomen voor de Amers- foortsche deelnemers, leder die mee wil gaan gelieve zich ten spoedigste op te geven bij een der bestuursleden. De spoorkosten retour Amsterdam bedragen f 1.13, terwijl verder voor algemeene kosten van het défilé 35 ct. van eiken deelnemer wordt geheven. Voor den goedkoopen autotocht naar Beauraing is gereserveerd een nieuwe Touringcar. Alleen Katholieken kunnen deelnemen. liet reisplan luidt Ie dag over Breda naar Brussel, daar diner, vrije middag, souper logies 2e dag naar Beauraing, met bezoek kloostertuin etc.. vervolgens aaarDinant en de Grot van Han, (de toegangsprijs f2.50 is in de reissom inbegrepen). Diner waarna terug naar Valkenburg waar het souper wordt gebruikt 3c dag na ontbijt bezoek Catecom- bcn tc Valkenburg, na diner terug Eindhoven naar den Bosch bezi Kathedraal en souper om vervolgens over Utrecht terug te keeren naar Amersfoort. Koninginnedag. Als gewoonlijk worden de feestelijk heden voor Koninginnedag reeds aan den vooravond ingezet met een mu zikale rondgang, waarna bij de Muziek tent een repetitie plaats vindt van de op de volgende morgen bij „Amlcitfa" te zingen liederen, terwijl als slot de gondelvaart door de beek zal plaats hebben. Donderdag, de groote dag, weer ingezet met een reveille door 3 muziekcorpsen, welke elk in een deel van onze stad "perecren, waarna klok gelui en carillonspel zal volgen. Ver volgens heeft koraalzang plaats, waar aan een ieder kan meedoen, terwijl in den voormiddag verder bloemencorso, kinderopiocht met annex reclame op tocht op het progr- ima staan. In den namiddag vinden de traditionecle nummers plaats op het feestterrein, waar in het bijzonder het springcon cours. gymnastiek-demonstraties en 'ptreden van een variété gezelschap op den voorgrond treden. Het besluit van den dag wordt natuurlijk weer gevormd door een groot schitterend vuurwerk voorafgegaan door gymnas tische oefeningen en openlucht bios coop. Een en ander wordt opgeluisterd door muziek van de verschillende muzickvcreenigingeti hier ter stede. Gehoopt wordt dat het traditionecle Oranjezonnetje de uitvoering zal be- gum-tigen, terwijl het bestuur der Qrai vereent [tng nogmaalsvriendaltjk doch met gro' ie aandrang verzoekt de nationale dr vklcur of dexgewenscht het hanje, blanjc, oleu van de huizen wapperen. straatweg voorbij de Herte der I.e.!- kwam de land- cl. Gre.l t paard en wagen i erf der. weg >p. hel paard aan de leidsel* Van W- udenberg naderde irder trachtte nog i inrijding te voor- hl niet meer gc- den grond De te remmen en komen, doch t lukken De Gr. gesmakt cn bic. en overleed na De auto vloi.j tegen een boor Herwonnen Levenskracht. (ingezonden) .Herwonnen Levenskracht" heeft een nieuw Sanatorium gebouwd. Niet een Sanatorium van houten keten. Neen, daar in de prachtige bos- schen te Bilthoven is gebouwd een complex van gebouwen, modern doch sober, waar ter verpleging zijn opge nomen honderden mannen, vrouwen en kinderen, die kuren, die bedden om beter te worden, om zoodoende hunne plaatsen in de Maatschappij als volwaardigen weer te kunnen innemen. Met den bouw van dit Sanatorium is door de Kath. arbeidersbeweging een grootsche daad gesteld. Het is een gebcuw geworden hetwelk spreekt onderlinge liefde. Een monument Chr. naastenliefde en solidariteit. En.... steeds maar weer aoor, week in week uit, wordt door onze Katli. arbeidersbeweging geofferd om H.-L. in staat te stellen steeds maar weer door mannen, vrouwen en kinderen te doen opnemen, voor wie een Sana- toriumkuur het eenigste middel is on heter te worden. Echter.... het zijn er zooveel. De wachtlijst is zoo groot. De wacht tijd duurt zoo lang. En daarom nu ons bloempje. Ons bloempje dat Zaterdag 2 Sept. zal worden aangeboden door middel van een huiscollecte. Eens per jaar gaat ons Comité naar buiten", vraagt H. L, langs de huizen im een gave. Nu weten wij wel het is een slechte tijd, maar zou "n dubbeltje armer worden. Toe geel! Hoe slechter U een dub beltje kunt missen des te grootcr is uw daad van naastenliefde, die zeker door God honderdvoudig zal worden beloond. Aan hen die gemakkelijk kunnen geven vragen wijgeeft meer Denkt toch de toestand in van hei die wachten en wachten op uwe gave. Koopt dus ons bloempje op Zaterdag September. N B. Dames en heeren die genegen .n om te helpen bij het te koop aan bieden van ons bloempje, kunnen zich hiertoe aanmelden bij ons secretariaat St. Bonifaciusstraat 34. R. K. V.V. „Amersfoort". De nieuwe Amersfoortsche R. Voetbalvereniging heeft als naam kozen „R. K. V.V. Amersfoort". Kleeding werd vastgesteld: zw broek en roode shirt. De contributie is als volgt: Beneden 17 jaar 10 cent per week, boven de 17 jaar 20 cent per week. Uitdrukkelijk werd door den Voorzitter medegedeeld dat de leden bij werkloosheid van contributie vrijgesteld, Èventuecle vergoeding van reiskosten zal worden vastgesteld na indeeling ii de competitie. Deze vergoedingen zullen echter zoo laag mogelijk gesteld worden. Na een zeer lange diccussie werd besloten bij de I. V. C, B. aan te vragen opname van het le elftal In de lie klasse I. V. C. B. Het ledental is tot 50 gestegen, De Voorzitter, de heer Rj.v. Ilels- dmgen was verheugd over de groote opkomst. Op de vergaderingen v een ouderlingen band gelegd die noodig is in een vereeniging. Aan het einde der vergadering wees de Voorzitter er op dat allen de plicht hebben hun beste beentje voor te zetten gelegenheid te benutten de ver eeniging bekend te maken en leden en donateurs aan te werven. De bestuursleden zullen gaarne op gaven omvangen van hen die donateur der vereeniging wenscht te worden. Zondagavond is op 17-jarigen leef tijd overleden Truus van Spellen, lid van de K. J. V. te Amersfoort. Don derdagmorgen te 'J uur had de ge zongen Uitvaartdienst plaats in de parochiekerk van St. Ansfrldus, waar bij nagenoeg alle K. J. Vers tegen woordig waren en onder de II. Mis communiceerden voor hun overleden lid. Te II uur had de begrafenis plaats vanaf het sterfhuis, Vlak achter lijkbaar liepen de K. J. Vers in i form en vele aspiranten. De plechtig heid op hel kerkhof verrichte de WelEcrw. heer J. A. Vernooy, Direc- ij bloedend 'Tggenjtcur van de K, J. V, De K. J. V'crs nblikken. slrooiden bloemen in de geopende groeve. In samenwerking met het Reisbureau .Hol land la" te Amersfoort organlseeren wij een Brussel, Ardennen, Beauraing (de plaats der verschijningen), Orot van Han en Val kenburg (L.) op S en 9 September per LUXE TOURINOCAR prijs per persoon f23.50 Hierbij prima Hotels, bezoek Grot van Han Catacomben en ve dere bezienswaardigheden inbegrepen. Aangifte voor 4 Septembei en .nlichtlngen Reisbureau „Hollandia" Schimmelp.straat 72 Telefoon 1568 - Amersfoort. Barneveld Geheel onverwacht kwam boven onze gemeenle een zwaar onweder, gepaard met stortregens en hagelslag. Het paard van een voerman schrok tengevolge van een donderslag, en sloeg op hol. De voerman had het ongeluk één been te breken. Burgerlijke Stand. Geboren Anthonius Cornells, z. v. J. J. Wouters en S. M. Versteeg Jan, z. v. J. v. Renselaar en E. Brons Johanna Wilhelmina, d. v. D. A. Schuld en W. v. Donkersgoed Hendrikus, z. v. H. v. Ramselaar en E. G. Bouw. I OndertrouwdC. Kwint en D. Bos C. J. v. d. Heuvel en A. P. Hoef- smit. GehuwdG. v. d. Broek en G. Geijtenbeek C. J. Griffioen en E. G. Zandbergen. Overt.: Teunis Troost, oud 3 weken. ■i Ie aanrijding nog n werd beschadigd, ai met den schrik vrij. Burgerlijke Stand. 22 Aug. Geboren: Ucrkina Hinde- rika Trientje, d, v, O. Koops en I. Heljers -pllntcr, i v. D. v. de Klaxhorst en j. F. M. S"crewijn. Ge huwd: J. ilaarsma en I. W. v. Doorn J f;, A Vcrstraeten en Q II. v. Santen W. W. de Wilde en v. d. Heuvel. Overleden: Johanna M. Vrietink, 62 jrongehuwd Berta Loohuizeu, 7 maanden. 23 Aug. Geboren: Johanna Maria, d. J. Huisman en M. Prins Aloysia Maria Gerarda, d. v. J. H. J. Schoenmaker en M. C. Janus Al- bertus Dirk, z. v. J. C. Helms en W. G. Versteeg Hendrik, z. v. H. v. Son en G. Peters. GehuwdM. J. v. Achterberg en C. Verhaar H. Lan- tinga en K. B. Sprenger Bouman en G. ri. G. Dekker G. H. G. Rijkse P. G. v. Wageningen. In hef gebouw van de R. K. Spaar bank vergaderde de R. K. Midden- standsvcreeniglng onder Voorzitter schap van den heer P. J. v, Helsdingen bij ontstentenis van den heer C. henkamp. Gebruikelijkerwijze moest de Voor zitter wederom zijn teleurstelling uit spreken over de zeer slechte opkomst. Een punt van bespreking vormde het feestprogramma van de Middenstands bond op Woensdag 6 September en de Centrale Raadsvergadering op Don derdag 7 September. De verschillende afdeelingsvoorstellenwerden behandeld. De afgevaardigden van Amersfoort zullen bij de rondvraag ter sprake brengen het samensmelten van de vijf Bondsbureaux tot één. Reeds is toe gezegd dat Amersfoort een behoorlijke gelegenheid zal verkrijgen dit punt nader uiteen te zetten. Ook zal ter sprake gebracht worden de contributie afdracht van f 1.— terug te brengen op f 0.75. Het bestuursvoorstel werd goedgt keurd dat de Afdeeling Amersfoo gratis een autobus beschikbaar stelt om met zooveel mogelijk leden naar Zwolle te gaan De overige kosten, ook voor de afgevaardigden, zijn foor eigen rekening. Als afgevaardigden zullen naar Zwolle gaan Voorzitter Hehenkamp en het bestuurslid den heer Hougenboom. Een derde zal nog wor den aangewezen. De Voorzitter sloot met een opwekkend woord van pro paganda om de leden eens aan te sporen ter vergadering te komen. Ecnheidsvlag. Te Rotterdam is een Vereeniging opgericht om tc komen tot het meer algemeen vlaggen op Nationale feest dagen door invoering van een Eenheids vlag voor een zeer lage prijs. De Firma Vroom en Dreesmann te Rotterdam verkreeg het recht van alleenverkoop, daarna volgde andere S'aatsen. Ook de firma Vroom en reesmann hier ter stede was er spoe dig bij de verkoop dezer vlaggen ir handen te krijgen. Men leze de advertentie in dit blad. Heden herdacht de heer A. Roo sendaal den dag, waarop hij 25 jaar geleden als leeraar aan de Ambachts school alhier, in functie kwam. Op verzoek werd eervol onlslag verleend aan luitenant-kolonel C. E. W. baron van Voorst tot Voorst, com mandant van liet 16e regt. infanterie. De Bevrachlingscommissle voorde Gelderschc Vallei koos tot secretaris F. A. Mariouw. Deze heelt nu als lid der commissie ontslag genon het secretariaat ortveroenigbai :l lidmaatschap. W. Meijer, havenmeester te Rhcnen, nu tijdelijk lid der commissie. Het kantoor wordt gevestigd üroofe Koppel E 198. Zondagsdienst H.H. Doktoren en Nachtwcekdienst Apotheek.* G. II. J. Blues, Utrechtschcweg 122, tel. 1733. E, J. U. Mcrtens zur Borg, 't Laantje 5, tel. 1225. J. W. E. Hoffman, Vondelplein I, fel. 1687. Apotheek: Kok en Zn., Langestr.74, Hoogland De raad dezer gemeente is in open bare vergadering bijeengeroepen op Dinsdag 29 Augustus, des voormiddags half elf, ten gemeentehuize. Leusden De collecte voor het Tehuis van Alleenstaande Blinden te Wolfheze, heeft in deze Gemeente f95.15 opge bracht. Burgerlijke Stand. OverledenWillem de Greet, 29 j., echtg. van M. Wanner. dat wij aangekocht hebben VAN BERKEL'S VISCHSNIIMACHINES, voor het uitsnijden van onze bekende soorten heerlijke gerookte Zalm, Paling. Makreel, Bokking, enz. Machinaal uitgesneden gerookte visch, wil zeggen, U krijgt thans vrij wel de dubbele hoeveelheid als voorheen enniets geen afval. Neemt eens proef, wi] snijden de visch uit, op iedere gewenschte dikte! AMERSFOORT UTRECHTSCHESTRAAT 40 TELEF. 92 MEERMALEN BEKROOND INiJKerk Burgerlijke Stand. GeborenLambertus, z. v. W. v. d. Veen en H. van 't Veld Hermanns Lubbertus. z. v. J. Nieboer en W. v. Spriel Jan Dirk, z. v. D. Bakker en J. Priem Breunis, z. v. B. v. Laar en G. B. v. d. Kraals. Gehuwd Ruitenbeek en H. Bokkers. Soesterberg De zweefclub Soesterberg zal gaan fol het bouwen van een hangar. Ook werd besloten een leszweefvlieg- tuig le lafen bouwen, ingericht voor twee personen, zoodat de instructeur naast den leerling zitten kan. De verst gevorderden blijven dan met de Kra keling oefenen. SocHtdijk De Koningin, Prins Hendrik en Pri ses Juliana stellen zich voor, den ve jaardag van Hare Majesteit door brengen ten paleize Soestdijk. Soestduinen Bij voldoende deelname zullen op Koninginnedag in het Natuurbad de oude Soester boerendansen in de oude Soester kleederdracht worden uitge voerd. De leider van deze dansen is de heer P. van den Bremer, raadslid oud wethouder van Soest. Uit den Omtrek Achteveld De parochie van Achteveld betreurt het heengaan van Kapelaan Kohlntann, naar Qldenzaal. Hij Is z:s jaren hier jcwcest en was adviseur B. T. B. en Jonge Boeren-1 indruk, Soest Burgerlijke Stand. GeborenJohanna Geerlruida, d. J. Willemsen en G. de Rooij Theo- dorus Antonius, z. v. C. Wolfsen M. van 't Klooster Maria Theodora, d. v. A. Riksen en A. C. Schwegler Leo Antonius, z. v. A. v. Brcukclen en F. van Nieuw Amerongen Cor- nelis Antonius, z. v. P. A. Kuijer J. v. d. Breemer Wilhelmus Wou- terus. z, v, W. G. v. Koomen e van Loglestijn Jacobus Wouterus Bernardus, z. v. B. A. de Bruin en B. v. Asch. Gehuwd: H. Pasveer en C. M. Rcijnen. I OverledenCornelia Bak ker, 65 jaar, gehuwd met C. Hille. Een auto, bestuurd door J. J. O., te Rotterdam, wilde in de nabijheid van het paleis een auto passeeren. Doordat een derde wagen legemoei kwam, tnocsl de chauffeur krachtig! remmen, waardoor de auto slipte cn' in een sloof terecht kwam. De chauf feur kon zich redden. Door notaris Dammers werd ver kocht: 1. een gebouw waarin Lunch room en woning aan de Nicuwstraat 57, groot 8 Are, Verkocht aan A. Ze- gers ie Utrecht voor f5000. 2. Een woonhuis met erf en tuir „Onder het Stroodak" aan de Soester- bergschestraat 48, groot 6 46 Are. Verkocht nan G. Schmidt tc Baarn voor 41-50. Stoutenbur4 Burgerlijke Stand. Geboren Albertus Cornelis, z. i I. M Herder en M. M. Stalenhoef. GehuwdJ. H. v. Dalen en A. G. Epskamp. Overleden Wulfert van den Tweel 63 j., echtg. van E. Beek. Een paar Indrukken uit Londen. bond. Het doel van onderstaande regelen niet een reisbeschrijving te geven (deze bestaan er al genoeg en boven dien, waar zou men met een stad als Londen moeten beginnen en eindigen), maar alleen enkele dingen te vermel den. die mij bij een kort bezoek zijn opgevallen. 'I Eerste, wat de lezers ongetwijfeld inleresscercn, is: hoe is de econo mische toestand in Engeland 'i De eerste men iu hel centrum aankomt (de eigenlijke city) is „goed" stalling voor 70 wagens Reparatie inrichting voor alle merken Hoofdvcrtegenw. Citroen Automobielen voor Amersfoort en Omstreken en den beroemden Harley Davidson motoren. De prachtige winkels baden zee van licht, overal lichtreclamesde menschen zijn over het algemeen goed gekleed en gevoed. Voor hem, die echter scherper weet te zien, blijft de keerzijde niet lang verborgen en deze schijnt allesbehalve rooskleurig. Zie hier een paar voorbeelden: Vooreerst, de groote, 2 verdiepingen hooge trams en omnibussen, die elk pl.m. 70 A 80 personen kunnen bevatten, rijden na genoeg leeg; 3 A 4, hoogstens 10 menschen, ziet men er in. Wij kwamen in een van de voornaamste restaurants in de Holbornstreet (deze straat is circa een uur lang en zeker 35 Meter breed); inwendig onbeschrijfelijk groot en weelderig, maar meer kellners dan gasten! Het was op IJ Augustus in Londen zeer warm. Wij mijn dochter, die ik wegbracht en ik brachten daarom 's middags een paar uren door in het bekende Hydepark (oppervlakte ongeveer zoo groot als heel Baarn), waar kinderen mogen zwemmen, baden of roeien in den uit- gestrekten vijver; alles .zeer ordelijk; zwemles krijgen ze gratis Wat een armoede we echter zagenDe kleeding van sommige kinderen soms niets dan lompen, de schoenen met touwtjes bij elkander gelnuden. Aardig is echter weer, dat allen zoo goed gediscipli neerd zijn en dat kinderen van meer welgestelde ouders zich uitkleeden en zwemmen tusschen de arme kinderen door en dat niemand zich daar< verwondert of blijkbaar ergert. Trouwens dit gedisciplineerde schijnt den Engelschen aangeboren. Geen on beschaamde blikken van jongemannen op vrouwen en meisjes, zooals wij dat hier zoo dikwijls zien. Komt men ergens met een dame binnen, b.v. in een lunchroom, waarvan de meeste klanten heeren zijn, dan slaan dezen even de oogen op om te zien wie er binnen komt, maar kijken onmiddellijk weer voor zich. Werklieden schreeuwen geen vrouwen en meisjes na en als ze naar huis gaan, dan marcheeren ze twee aan twee en kijken recht voor zich uit. Wij kunnen dus nog wel wat van de Engel schen leeren. Een prachtige kijk op hun karakter geven ook de openbare couranten- stalletjes, waar meestal niemand bij is. Men pakt een blad en legt een penny (5 cenl) neer; zoo at en toe komt iemand de couranten aanvullen en strijkt tegelijk het geld op. Overal waar maar een vrij hoekje is de binnenstad, zijn boomen geplant, waaronder groene klapstoeltjes dag en nacht staanmen gaat maar zitten, 't kost niets. !oo zijn er vele trekjes, die een be wijs zijn van het merkwaardige volks karakter. Een, waarvan wij getuigen waren, wil ik hier nog vermelden. Het was in den nacht van 9 op 10 Augus tus in de Londensche hotelkamers zót' warm. dat vele gasten, en zoo ook wij, er de voorkeur 'aan gaven nog wal builen le wandelen. Een straalteeke- naar een oude heer met eerbied waardige, lange, witte baard had op een breede stoep bij een hek, met kleurkrijt werkelijk mooie teekeningen gemaakt. Er lag een oude pet bij, waarin men een geldstuk kon werpen. Circa II uur zette de man In zwarte, geklcede jas, een hoed op, ging naar huis en liet alles liggen: pel, pijp, kistje met kleurkrijt enz. Regenen zou het dien nacht focli wel niet en hij wist natuurlijk uit ervaring, dat hij den vol genden morgen een en ander onaan geroerd lerug zou vinden. Wat ons ook opviel, was de nette cn zedige manier, waarop de Engel schen, zoowel vrouwen als mannen, zich klcedeii. Geheel oiitbloolo borsl armen ziel men er niet, en gebemt een enkele maal, dan zijn het stel lig vreemdelingen, zooals ons gebeurde met een dame in den trein, die wél bloote armen had. „Daar heb je er toch een" zei ik tegen mijn dochter, maar het bleek een Poolschc Ie zijn, die... in Holland woonde. Mannen cn jongens in polo-shirts, wij zagen ze in Londen niet. Hebben de heeren vanwege de warmte hun vest uitgelaten, boord en das ontbreken niet en de colbert is tenminste met I knoop gesloten. Ik kan dan ook zeggen, dat ik zeer gesticht thuis kwam en-blij ben, ten minste eenmaal in mijn leven Londen en de Engelschen in hun eigen land te hebben gezien. Er zullen ongetwij feld ook wel misdaden begaan worden en slechte menschen zijn, maar van het volkskarakter kunnen wij veel lec ren. Th. W. Binnenland Priesterfeest Mgr. Jansen. De Huldigingsavond wordt gehouden op Zondag 3 Sept. a.s, in Tivoli. Er zal een zeer schoon program tot huldi ging worden uitgevoerd. Het nanvangsuur is op achtuur ge steld. De fecr.'.rrdc zal worden gehouden door pastoor II. Hooyinnn van Amersfoort. Uitgevoerd wordt ook het„TeDeum" van Dr. Diepenbrouk. Lage pachten. De totale pachtprijzen van 19 stads- erven op het Kampereiland, eigendom van de gemeente Kampen, bedroegen tot nu toe f 88.943. Deze erven, welke nu uil de pacht komen, zijn opnieuw getaxeerd tegen een gezamenlijke huur waarde van 142.682. Het vorige jaar had met een 20-tal erven een gelijke daling plaats. Wanneer achtereenvol gens alle 100 stadserven uit de pachl zijn gekomen, zal de opbrengst per jaar circa f 200.000 minder zijn. Deze enorme daling der pachtprijzen is voor de gemeente Kampen een groote finan- cieele strop. Een schuur in een weiland bij Delft :rd door den bliksem getroffen. Een koe, die zich in de schuur bevond, werd gedood. In de nabijheid vail Wilmington zi li twee auto's tegen elkaar gebotst. De ccne was een touringcar, gevuld met toeristen, dc andere ten vracht auto, waarin ontplofbare stoffen wer den vervoerd. Deze kwamen tengevolge van de botsing tof ontbranding, waar door beide wagens in vlammen wer den gehuld. Acht personen zijn om het leven gekomen, terwijl 26 min of meer ernstig gewond werden. Te Alvcnsleben is een locomobiel, die gebruikt werd voor een dorsch- machine, ontploft. De machinist werd den tuin in geslingerd en was op slag dood. Een vrouw, die bij de dorsch- machinc werkte, werd onder de puin- hoopen bedolven De tweede machinist en de landbouwer zelf werden ernstig gewond. MIJNHARD!"» I loofdpijn-Tnbletlcn 60 ct. Kiespijn-Tnlilettcii 60 ct. Lnxeer-Tahicttcu 60 ct. Zenuw-Tnblclten 75 ct. Mnng-Tatilcllcn 75 ct. Itij Apotli. cn DiOKi

De Eembode | 1933 | | pagina 2