Allerlei Betaald niet te veel L. C. Schoenmaker P. v. d. Loop der bevolking in Juli. Aantal geboorten 38 m.. 29 vr., totaal 67. Aantal overleden 15m.,8vr.,totaal23. Meer geboren dan overleden 23 m., 21 vr., totaal 44. Gevestigd 188 m., 210 r.. totaal 398. Vertrokken 127 m., 141 vr.. totaal 268. Meer gevestigd dan vertrokken 61 m., 69 vr., totaal 130. Totale vermeerdering 84 m., 90 vr., totaal 174. Bevolking op I Aug. 1934 21337 m„ 22205 vr., totaal 43542. Woensdag werd op de begraaf plaats Rusthof het stoffelijk overscho- van wijlen leeraar Dr. Becht ter aarde besteld. Aan de groeve werden de goede eigenschappen van Dr. Becht dankbaar herdacht en betuigd dat men in vele kringen zijn heengaan als een zwaar verlies zal voelen. Prof. Wijker sprak namens Curatoren van het Gymnasiu een afscheidswoord. Zondagdienst H. H. Doctoren. en Nacht-weekdienst Apotheker. Dr. Hendriks. Berkenweg 25, Telef. 1384. Dr. Linschoten Soesterweg 329, Tel, 112. Dr. Spaander—Duyvis. Utrechtsche- weg 145. Tel. 396. Apotheker: Jos. Haan. Juiianaplein 3. Tel. 1150. Burgerlijke Stand. Geboren: Peter. z. van P. Doorne kamp en G. v. d. Brink. Gehuwd A H. Rouwenhorst en J. Hienekamp. W. C. Haverkorn en J. R. Bezaan. B. Knegt en v. Doen. i Over leden Jannetje van Bi lie, 62 j., wed. van J. H. Laatsman. 8 Aug. Geborent'einier Joseph Franciscus. z. van R. J. Wakelkamp en G. J. A. Schrassu. Adrianus Cornells. van P. Reus en A. Kreine. Jenneke. d. van W. Was- sink en A. Metnorst. jan, z. van W. Hogenhout en W. J. C. Klein. Elisabeth, d. van G. W. de Kruiff en J. Janssen. GehuwdJ. J. Alfrink en J. H. de Waal. A. M. Kurvers en W. J. Veldman. Overleden: Elisabeth Adriana Jansen, 86 j., wed. van A. Massing. 9 Aug. GeborenJohanna Adriana, d. van P. R. Berends'e en M. V'isch, Pieter Nicolaas, z. van J. D, v. Gent en W. Tensen. Geertje, d. van J. Swier en A. Boon. Johan, z. van II. Voskuilen en M. H. Hooge- veen OndertrouwdJ. M, v. d. Heu vel en J. v. Vecnschoten. W. Ariër en A. A. v. d. Eshof. Pot en M. v. Wijland. j. E. R. Liebke en P. A. M. Miner. W. Kas en A. M. Eversen. OverledenDirk Hendrik van Toor, 77 j. Uit den Omtrek Barneveld Van 22—24 Augustus a s. zullen hier manoeuvres worden gehouden. De mili tairen zullen echter niet bij de inge zetenen worden ingekwartierd. Zij zul len namelijk de nachten in een tenten kamp doorbrengen. Nijkerk Burgerlijke Stand. GeborenGerard, z. v. B. de Graat H. v. Essen Jannetje, d. v. A. v. Koot en A. v. d. Born Jan, z. v. E. Schipper en T. Verhoef Jurriën, z. v. J. v. d. Akker en E. de Graaf Heintje, d. v. J. v. Essen en G. Nelle- stijn Reinhart, z. v. H. Buenk en W. M. Meeuse Arie. i. v. P. Bunt en H. v. Ewijk Oerrit. z. v. O. d. Brink en G.Essen. Ondertrouwd: A, Admiraal en P. v. Zoeren H. v. d. Berg en A. v. de Waerdt. Getrouwd G. Hannessen en J. Kieft J. Kraaij en E. v. Plaggenhoef P. G, v. Beek en R. v. Doggenaar. OverledenJan van Hoff, echtg. v. G. Vos. 50 jr. Gijsbcrtje van Wijncoop, 77 jr. Hamers veld De uitstag van de aanbesteding voor het bouwen van een woonhuis met schuur voor rekening van de fam, d. Hengel is: Van Lunleren, Woudenberg f3784; Hendriks, Woudenb. f 3629; v. Egdom, Woudenberg f 3547 Demmer, Nijkerk f3478; Koudijs. Woudenberg f3478 C- v. d. Berg, Achterveld f 3426G Versteeg. Woudenberg f3247. IJke er Van Denveren. Leusden—Hoevelaken f 3147; Vermeulen, Scherpenzeel 12874. Het werk is aan den iaagsten in schrijver gegund. Hoevelaken De uitslag van de door den archi tect Alfrink ie Nijkerk gehouden aan besteding voor het bouwen van een woning voor rekening van Wed, Th. Voskuilen is Metsel- en timmerwerk: Haverlach. Nijkerk 13737; Woudenberg. Nijkerk f3812; V. Deuveren, 13846; W. v. d. Berg Amersfoort 10880; de Jong. Nijkerk f4174; W. Roersen f 4185; C. Hofman. Nijkerk f4394; A. Vcdder, id. 14394; Visch en v. d, Lee. Barne veld I 4421 Gebrs. Pijper Nijkerk 144*4; Briicher en Kruithof. Amersfoort f4700: Beiller f4748. SchilderwerkB. v. d. Akker. Nijkerk f334, Diikhuis en de Bat. Amersfoor f42" Burgstede, idem (430; j. v Nim- wegt-n 1449; Klaver er Doggenaar. Nijkerk f498. Mr. II. Deen, eigenaar van huize „Weld.'im" alhier, is op 72-jarigen leef tijd te Amsterdam overleden. De laatste twee jaren liet de heer Deen zich zel den ui Hoevelaken zien en had zijn verblijfplaats te Amsterdam, waardoor „Weldam" onbewoond was. 2 Groote borden wijzen thans aan. dat deze prachtige buitenplaats te koop is. Ingezonden Leusden In den Raad der gemeente werd het uitbreidingsplan met de bebouwings voorschriften overeenkomstig het voor stel van B. en W. vastgesteld Besloten werd de salarissen van dt gemeente-ambtenaren te verhoogen met het bedrag, dat door deze ambtenaren extra, wegens verhoogd pensioenver- haal, moest worden bijgedragen. inzake het overnemen van de Schut- terhoeflaan, bleek de Raad bereid te zijn, deze laan om niet over te nemen en B. en W. te machtigen verdere onderhandelingen te voeren, mits aan de bepaalde voorwaarden wordt vol daan. Vervolgens werd besloten de auto- mobielhandspuit te voorzien van een versnellingsmotor en van luchtbanden, Tot leden van de commissie lot hel izien der gemeenterekening 1933 werden benoemd C. van Daatseiaar, G. Overroest en N. W. Geertsma. Bij de rondvraag vroeg de heer Van Hengel, of het ventverbod van toe passing is op ingezetenen der gemeente. De Voorzitter antwoorde bevestigend en stelde in verband hiermede voor, de bestaande legesverordening zoo danig te wijzigen, dat ingezetenen der gemeente een ventvergunning kunnen erkrijgen ad 25 cents per jaar. Aldus werd besloten. R. K. Gem. Zangvereeniging. De oud leden der reeds verleden jaar ontbonden R. K, Gem. Zangver. „St.| Caecilia" hielden Donderdag j.l. een vergadering in „St. Aechtenwelke ten doel had hier in Amersfoor' een nieuwe R. K. Gem. Zangver. te slichten, welke onder den ouden naa i „St Caecilia" zal worden voortgezet. Het resultaat hiervan was dat zich 22 leden opgaven, hieruit werd een voorloopigl bestuur gekozen en wel de heeren H. A. Nichting, voorz.; Bern. F. Helmich, secr.; Rcimers, penningm. Het voorloopig bestuur twijfelt er niet aan of vele R. K. zangers en zangeressen zullen zich bij deze nieuwe I vereeniging aansluiten om in Amers-I (oort weer een krachtige R. K. Gem. Zangvereeniging te krijgen. Nieuwe leden kunnen zicli opgeven bij den heer B. Helmich, Heiligenber- gerweg 24. Het voor). Bestuur. Soesterber^ O, den rijksstraatweg stond een rachtauto van de firma van Soest uit Zeist voor het Huis ten Halve met voldoende verlichting. Op een gegevei moment naderde een personenauto, welke een snelheid had van ongeveer 70 K M. Deze reed van achteren op de stilstaande vrachauto, met het ge- olg, dat de bestuurder van Rooy, ern stig gewond achter het stuur vandaan werd gehaald en naar Utrecht moest worden overgebracht. Woudenberg In deze gemeente is een geval ge constateerd van de ziekte van Weil. Vrij zeker is dit geval een gevolg van het zwemmen in de Grilt. Ook bij een anderen patiënt van hier. die reeds naar een ziekenhuis te Ulrecht was overgebracht, werd thans dezelfde ziek te geconstateerd. Ernstig wordt gewaarschuwd tegen baden In de Luntersche Beek, de Grift of ander daarmede in verbinding staand water. Soest Een negen-en-twintigjarige wonende te Soest, stond terecht omdat zij in de magazijnen van Vroom Drcesmann en Galerie Modernes Utrecht drie kinderkruippakjes, twee strandpyama's, vier coupons stoffen en drie corsetten had gestolen. De vrouw betoonde zich zeer ontdaan bij haar erhoor en bekende het feit. De rechter wees er haar op, dat ze nog door haar gewaarschuwd was om het niet te doen en vroeg haar hoe ze daartoe toch gekomen was. .Ik deed het on. mij:; zusters te helpen, zei de verdachte. Dc mannen van mijn zusiers zijn al zoolang werk loos en ik wilde helpen." .Ja. maar dat moet u dan toch niet doen op die manier, zei de politie rechter U zoudt uw eigen gezin erdoor ongelukkig maken." De politierechter besloot om de zaak aan te houden. Een kindje van het gezin S. trok in een onbewaakt oogenblik een pan kokend water om, waardoor de kleine Jen inhoud over het lichaam kreeg. .Met ernstige brandwonden overdekt, werd hei overgebracht naar de Rijks klinieken te Utrecht, waar het aar. de gevolgen is overleden. In hel St. Jozefgeslicht vierden drie Eerw. Zusters n.l. Zr. Agnese, Zr. Plioca en Zr. Theodora haar zilveren profes- siefecst. Des morgens werd door pas toor Voss 'n plechtige H. Mis opge dragen en werden de Jubilaressen toe gesproken en met de zilveren kroon gekroond. De receptie was druk be zocht. vooral ook door ouu-leerlingen van de Jubilaressen. De hall en hel trapbalcon waren versierd met palmen - De najaarsschouw werd vastgesteld en d« «"«vangaal met bloemen en r r ..u soreuken. Vele cadeaux traven uitdruk- op Woensdag 5 September ;i Veenendaal In den nacht is doordat een bran dend petroleumlampje omviel, de kapi tale boerderij van den landbouwer Apeldoorn tot den grond afgebrand. spreuken. Vele cadeaux gaven uitdruk king van de liefde en dankbaarheid tegenover de jubileerende zusters. De heer J. L. Alders, reeds sedert 30 jaren ontvanger dezer gemeente, heeft met ingang van 1 October a.s. eervol ontslag gevraagd. Fokker, de beroemde vliegtuigen- bouwer, is van meening. dat geen land ter wereld over voldoende verdedi gingsmiddelen beschikt, om moderne luchtaanvallen met succes te kunnen afweren. Daar bovendien de toekom stige oorlogen niet zooals vroeger door de uitwisseling van ultimatums zullen worden ingeleid, maardooronverwachte massa-aanvallen van reusachtige vlieg- igenkaders.l dien reeds den allereer- :n dag gerekend te worden op een ontzettend verlies aan materiaal en op reusachtige aantallen slachtoffers onder! Jtroepen en de civiele bevolking. Eskaders van verscheidene honder den vliegtuigen, aldus Fokker, zullen zich op hel vijandelijke land storlen, om liet den eersten en tevens doo- delijken slag toe te brengen. Zij zullen ofwel op zeer groote hoogte, ofwel, met voorbijzien van eigen gevaar, laag over den grond vliegen en aldus in beide gevallen bestrijding onmogelijk maken. Door het afwerpen van sterk geladen explosieve- en brandbommen zullen zij opslagplaatsen van munitie, militaire kazernen, stations, krachtcen trales en andere voor de vijandelijke mobilatie belangrijke gebouwen vernie tigen, de mobilisatie ernstig belemme ren en den levensmiddelentoevoer voor de troepen to,aal stopzetten. Door het afwerpen van bommen boven dicht bevolkte woonwijken zullen zij boven dien pogen, onder de burgerbevolking een paniek te doen ontstaan. Welke afweer is mogelijk, als de vijand in nevel gehuld aanvalt, waarin de vliegtuigen blind vliegen, mogelijk door een in het vijandige land wonen den spion geleid, die met behulp var een geheimen zender geheelen lucht- armada's den weg kan wijzen. De verliezen van de aanvallende luchtvloten zullen naar Fokker's mee ning reeds na de eerste overvallen op het vijandelijke land zoo groot zijn, dat spoedig :.a het uitbreken van den oorlog een gebrek aan opgeleid per soneel zal ontstaan. Rusland heeft de beleekenis hiervan reeds ingezien en leidt daarom aanhoudend in grooten getale zeer knappe piloten en niciens op. Op den weg Gent naar Ordegem (België) reed een auto twee grijsaards aan, die beiden doodelijk gewond werden. De wagen reed daarna een dame aan. die op slag gedood werd. Vervolgens botste hij tegen een paal en kwam tot staan. Door den schok werd de chauffeur levensgevaarlijk ge wond. De 4 andere inzittenden liepen lichte verwondingen op. De politie te Huizen heeft op aan wijzing van een heer en dame in he bosch van Craailoo gevonden het lijk van een man, tusschen de 40 en 50 jaar. Lijkschouwing wees uit, dat het lichaam reeds eenige dagen daar had gelegen. De doodsoorzaak schijnt een vergifti ging te zijn De vier kanovaarders, omtrent wie aanvankelijk werd gedacht, dat zij in de z.g. Kwaden Hoek waren verdronken, zijn behouden te Schiedam aangekomen. Het aantal oorlogsverminkten in Duitschland, dat deswege steun trekt, bedraagt thans nog 804.500. Het ligt in de bedoeling van de Amsterdamsche politie-autoriteiten, om 75 politie-mannen uit te kiezen een speciale opleiding in het schieten met karabijnen. Bij het plukken van peren is een landbouwer uit een boom gevallen. Hij kwam op zijn hoofd terecht en werd zoo zwaar gewond, dat hij korten tijd later overleed. In de nabijheid van Neustad (Polen) sloeg de bliksem in een huis, waarin 10 aibeiders .bescherming legen het onweer hadden gezocht. Zes hunner werden op slag gedood, de vier anderen lar gewond, Tijdens een stierengevecht te La Coruna (Spanje) is een toeschouwer door een degen, welke de stier omhoog wierp, gedood, Een journalist werd vrij ernstig gewond. Op last van den gemeenteraad van Sofia moeten alle gebouwen in de hoofdstraten van Sofia tuss hen het station en het koninklijk paleis, voor het aanstaande bezoek van koning Alexander van |oego-Slavlë, geel wor den geschilderd. Oedurende het vorste lijk bezoek moet iedereen de straal voor zijn huis eiken morgen schoon houden en in plaats van met wasch- goed, moeten alle balkons met potten bloemen versierd worden. Te Oraus, is brand uitgebroken in een woonwagen van een reizend circus. Daarbij is een vrouw met haar zes kinderen in de vlammen om het leven gekomenhaar man werd zwaar ge wond. Uil een der weiden van Oosterhout in de Over-Betuwe werden vijf koeien vermist. Toen de eigenaar de politie hiervan in kennis stelde, is een onder-1 zoek ingesteld, waarbij bleek, dat in den nacht eenige mannen met een vrachtauto bij de weide hadden ver toefd, de beesten daaruit hadden ge haald en in de auto hadden geladen. Het vermoeden bestaat, dat de koeien op de veemarkt te Rotterdam zijn ver kocht. In de nabijheid van Plock heeft hevig onweer gewoed, dat ongeveer zes uur duurde. Door den bliksem zijn tien personen gedood, terwijl op tal van plaatsen door blikseminslag brand ontstond. Te Vleteren in Vlaanderen maaide een boer te zamen met zijn buurman een haverveld, toen de machine plot seling het driejarig zoontje van den boer, dat op den akker speelde, en tusschen de halmen verborgen zat, aan reed. Beide beentjes van het kind wer den afgesneden en korten tijd later overleed het aan de gevolgen ziekenhuis. Er zijn twee broers in de nabijheid van Schoonhoven bij het zwemmen verdronken. De 15-jarige J. Verwaal kwam plot seling op een kop van een krib terecht en werd door den stroom meegetrok ken. Zijn 19-jarige broer H. trachtte hem te redden, doch werd eveneens meegesleurd. De eerste lijst der dooden tenge volge vai. de geweldige overstrooming van de rivier de Jungtsing in (China) is thans gepubliceerd. Er zijn tot dusver. 200 lijken geborgen. Door de over-] strooming staan 2! steden onder water en zijn in het geheel 100.000 huizen vernield. In de afgeloopen weken hebben boven Bulgarije herhaaldelijk zware stormen gewoed, die gepaard gingen met hevige onweders. De bliksem heeft in verschillende deelen van het land groote schade aangericht en ook zeer veel slachtoffers! gemaakt- Volgens de officieele cijfers werden sedert Juni j.l. in totaal meei dan honderd personen door den blik sem gedood, terwijl alleen in de maand Juli 80 personen door den bliksem het leven kwamen. In HolbacK op Seeland waren drie kinderen van 3 tot II jaar aan het spelen in een grintkuil toen plotseling de grintmassa in beweging kwam en de kinderen bedolven werden. Toen het ongeluk ontdekt werd, waren de kinderen reeds door verstikking om het leven gekomen. Doordat b'j het passeeren de vlot brug kantelde is te Lemererveld een tractor met aanhangwagen, waarin zich acht paarden bevonden, in het Deven- tersche Kanaal geraakt. De begeleiders konden met moeite worden gered. Men slaagde erin nog één paard levend op den wal te krijgen. De zeven andere dieren zijn verdronken. Stalen Slaapkamers (Laqué en verchroomd) I TOONZAAL 200 M' - 18 MODELKAMERS A. H VAN NIEUWKERK N.V. - TEL. 543 (COMPLETE WONINGINRICHTING BEEKENSTEINSCHELAAN 10 Binnenland Provinciale Staten van Utrecht. De Commissaris der Koningin heeft de Staten in buitengewone zitting bijeengeroepen op Dinsdag 28 Aug. a.s. voor de benoeming van een griffier der Staten en om een commissie uit de Staten in te stellen voor een nadere beslissing omtrent de jaarwedden van de leden van het college van Gedep. Stalen. Deze bedraagt thans f 5000 verminderd met een tijdelijke korting van f 320 gulden, die van kracht is lot 1 Juli 1935. WELKOM VREEMDELING Gevestigd in de gem. Amersfoort. Leentje de Vrije—v. d. Brink, N.H., Bergstraat. 24. J. Dikschei, N.H., St. Radboudstr. 2. |ohanna Holmer, Pr Maricl. 28. verpl. W. Bokkers. R.K., Leliestr. 59. schild C. Brouwer, N.H.. Langestr. 47, slager. M Muller, N.H., Keucheniusl., kantonr. Geesje de Olde, N.H., idem, dienstb. L. Haak, Utr.weg 38a. Louise Weevers, Bergslr. 9. T. Marcus, N.H., Ulr.weg 293. J. v. Munster, R.KSchimmelp.str. 19, schoenm. Berlha Druppers—Alberls, N.H., van Effenl. 21. W. Alkema, N.H., Goudsbl.slr. 7, bakk. v. Olst, N.H., Lorentzstr. 25. OPGERICHT 1909 W. Verstelt, Utr.weg 101. advoc. pr. H. ten Brlnke, O.K.. Oalvanistr. 4. Petronella Berendse. N.H.. G.v. St.w, str. 76, dienstb. H. Gerth, N.H., Walikerstr. 43. loodg. J. Schotsman, O.K., O. Socsterw. 153, fabr.arb. Janlina Schotsman, O.K., idem, dienstb. M. Husken, N.H., Heiligenb.weg 39, huiskn. Adriana Hoeveis, N.H., Langestr. 129a, kapster. Christina Maas-Kouwen, N.H., Aster straat 33. Dirkje Sterk-Catoen, NH„ Sering straat 23. H. Hesselink, Koninginnel. 19, werkt.k. J. Albarda, Pr. Juüanal. 15. F. Langeraar D., Irisstr. 23, schoenm. Riemke Runia, G.K., Roelofstr. 8. M. Gompeis, N.I„ Hellestr. 6a, winkel. Jannetje v. d. Dikkenberg, N.H., Beeken- st.l. 4, dienstb. Jeanette Lokhorst, A„ Ev. Meysterw. 9, huish. J. Hameis, R.K., Plantsoen N. 53, sig.m. Evenepoel, R.K., Beekenst.l. 27. Gijsje v. d. Ham, N.H., O. Soesterw. 162, huish. H. Schleifer, R.K., Soesterw. ll.taall. Hendrika Smit, N.H., Utr.weg 293, verpl. Everdina v. Veldhuizen, N.H., idem, dienstb. losephina Nieuwkuyk, N.H., idem 299. M. Nieuwkuyk, N.H., idem. B. Schoonevell, N.H., idem 266, li. verpl. R. Poorlstra, R.K., Cav. Kazerne, huz. G. v Orsouw, R.K., K. Wilhelm.str. 30, kok en b.b. |J. Verweijs, Vollastr. 13, assurad. j. Waalwijk, N.H., Breestr. 72a, opp.m. A. Graafhuis, G.K., J. Catsl. 53, verz. insp. S. Norel, G.K., Dollardstr. 174, sergeant. J. Vies, N.L, Amstelstr. 8. W. de Mik, E.L., Puntenb.l. 10a, reiz. C. Duijf, N.H., Seringstr. 35, orgelm. J. Bos, N.H., Gabriëlstr. 6. Margaretha Bos, N.H., Javastr. 40. J. Voetee, N.H., |oz. Israëlstr. Il.sergt. C. Blankestijn, N.H., Gr. St. Jansstr. 7, tuinarb. Philippina v. Gheel Gildemeester. N.H. Utr.weg 3235. A. Spitzen, R.K., L.Gracht 37, pastoor. Jacomina v. Leur. R.K., idem, huish. Aaltje v. Lunteren, N.H., Beekenst.l. 34, dienstb. Henrica Lohmann, R.K., Langestr. 35. H. Jongsma, Hoogstr. 14, schilder. Gepke Bijlsma, Ulr.weg 323, dienstb. Titia Kuiper, N.H,, idem, idem. H. Haas, R.K., Jasmijnstr, 5, sig.m. J. Nijzink, N.H., G. v. Prinstererl. 15. boekti. J. Akkerman, B. Wuyt.l, 92, dir. Mij, W. v. Dam, Gr. v. Prinstererl. 3, ingen. P. Blankenburg, W., idem. W. Doorman, idem. Frouke Nieuwaal—Hanenberg, N.H. Mesdagslr. 13. Christina du Moulin, N.H.,Muurh. 155a. W. v. Bunt, N,H„ Groenm. 19, koster. C. Bogaard, N.H., J. Bosboomitr. 10, schipp. P. Dobbe, R.K., Voltustr. 5, handclsr. v. Bommel, N.H., Amstelstr. 18, teeken. G. Arbon, G.K., Kroontjesm. II, rijw.l. M. Zandbergen—v. Dorsten, N.H., Pas teurstr- 21. Johanna v. Driel, N H., Rubensslr. 23. Maria v. Wayenburg, R.K., H. v. Viari denstraat 35. Frieda Haitz, R.K., Arnh.weg 213*, dienstb. Hcnriette Rcbers, R.K., Hof 39, ass.ap. KI. v. Ree, N.H., Methorststr. 28. limm. A. Geudeke. N.H., Dollardslr. 150, k.bd. Klaasje de Graaf, N.H., Anjerplein 18 Neeltje Kater. N.H., Verhoevenstr. 66 G. Poelslra, N.H., Ranonkelstraat 63 Feitse Boerwinkel, G.K., Amh,straat 9 Maria Visser, R.K., Langestr. 133 Wed. G. Prins. N.H., Bankaslraat 16 Geertje Visser. N.H., v. Marnixlaan 69 Alijda Kruimel, O.C., H.v.Viandenstr. 9 Wed, Merkel, F.., Kamp 88 B. Kamperman, Kamp 4, opticien Alijda Priem, N.H., Ranonkelstraat 901 C. Berendscn, N.H., Langegracht 23 W. Keizer, R.K., Wcstsingel 28, schild. Waibertha Doppenberg, N.l IStations plein 6, dienstbode Janna v. d. Waal, N.H Leusderw. 43,id. Willempje ten Hoven, N.H., K. Wil- helminastraat 9, idem ,v. Leeuwenkamp, R.K., Socsterw. 140| Susanna Elings, N.H.. Vermeerstr. 128 Wilhelmine Renner', A.K., St. Ansfri- dusstr. 20, dienstbode D. Wolterbeek, Rem Vlasakkerweg46 C. v. Huiten, R.K., Arnh.weg 92, insp. H. Ankersmit, N.H., Gr. v. Prinsterl. 3 J. Baidenmann, R.Kidem Adriana de Pee, R.K., K.Sophial. 11, dienstbode J. de Boer, R.K., Stalinnsstr. 29, reiz. Gertrud Dübler, E.L., Utr.w. 223, d.slb. v. Hunenstijn, G.K., Krommeslraai 13, poelier W. Maas, N.H., Emmalaan 18 Jaqueline Slee, R.K,, O.Socsterweg 2| LJturtflactie Kalender. Week van 12-18 Augustus. I Zondag 12. 12e Zondag na Pinkste ren, Tijdeigen. Mis Deus in adjutorlum, |2e geb. II, Clara. Prei. H. Driev. Maandag 13. H.H. Hlppolytus enz., j 2e geb. A cunclis, 3e naar keuze. Dinsdag 14 Wit. II. Werenfrldus, Ncderl., 2c geb. en laatste Evang. der Vigilie, 3e H. Eusebius. I Of in PaarsMis der Vigilie, 2e geb. Wercnfridus, 3e geb. H. Eusebius. Woensdag 15. Maria ten Hemelop neming niet Octaat. Credo. Prefatie van de H. Maagd. Donderdag 16. H. Joachiin. Credo. Pref. H. Maagd. Vrijdag 17. H. Hyacinthus, 2e geb. Oct. Maria ten Hemelopneming, 3e Oct. H. Laurentius. Zaterdag 18. Mis als Woensdag. 2e jgeb. H. Agapilus, 3e geb. van den H. Geest. Credo. Pref. H. Maagd. Mljnhardt's Laxeer tabletten •n zonder Kramp o( Fijn. DoosOOcl, Bij Apoth.inDroglslii lieden overleed lol onze diepe tl. Sacramenten der Stervenden, onze geliefde Vader, Behuwd- er. Grootvader, Joannes van Weerhorsf. Namens de Familie, Nijmegen A. VAN WEKRHORST. I). VAN WEERHORST— VAN BAAL. Imcrsjoort II. STEENBF.EK VAN WEERHORST. D, C, STKENBEEK! II»na mooie Druiven 27 cent pond Mooie Tomalen 10 ccnl kilo GROOTE MELOENEN vanaf 20 cent Verder alle soorten (ruil en groenten legen zeer lage prijzen KOMT U ONZE ETALAGES ZIEN! Krornmestra.it 64 - Tel. 794 Soesterweg 92 Kapelweg 56 - Telef. 1804 Vermeerstraat 2 Tandheelkundige MUURHUIZEN 29 - AMERSFOORT TELEFOON 970 Spreekuur van 9-12 - 1'/»-4 Zaterdags van 3-4 Maandags- en Vrijdagsavond» van 79 uur. Afwezig tot 20 Aug ANT. M. M. A\ LOON LOODGIETER, OAS EN WATHRIITTHR WEVERSSINGEL II, Tel. 1745 Sanitaire- en Verwarmings- instullaties, Tooukamer van Sanitaire- en Oas-artikelen Marktberichten. Amersfoort, 3 Aug. 1934. Peren 12.— ,i 110.— per II.L. Zandaardappclcn I 0. J I II, - p. ILL lloendereicren 13.10 5 13,80 p. 1(X) st.; Eendeneieren 12.70 A 13.00 p. 100 st.; Boter 11.70 A 10. p. K.Ü.; Kippen 10.60 A 11.10; lianen 10.60 A 11.00; Hennen 10.00 A 10.00; Jonge hanen 10.30 A 10.75; Kui kens 10.40 A 10.75; Tamme ko nijnen (0.25 A 10.75; Wilde ko nijnen 10.— A 10.— Tamme duiven 10.20 A 10.30 per paar; Magere varkens I 14.- af 16.-; Drachtige zeugen 155,— A 170; Biggen I 8.- A UI.00; Guste zeugen t - Af- per stuk. Aangevoerd: —II.L. appelen; 90H.L.peren; - II.L. klelaard- appden; 0 II.L. zandaardappe- len, 560000 hoendereieren 1400 eendeneieren; 20 K.O. bolpr- vette varkens. 17 mageie var kens; 3 drachtige zeugen; 183 biggen 0 guste zeugen.

De Eembode | 1934 | | pagina 2