Offïcieele Kerkelijke Mededeelingen R. K. V. V. „Amersfoort". Zondag a.s. begint de competitie der R. K. Voetbalbond. .Amersfoort" is ingedeeld in de 2e klasse V.V.C.B. West la en speelt haar eerste uitwedstrijd tegen Olympia te Hilversum. Met volle moed gaat „Amersfoort" de competitie dan ook in. gezien de resultaten der laatste maanden door goede oefenwedstrijden en training, achten wij hen wel in slaat de eerste 2 punten meer naar de keienstad te brengen. Vertrek per trein 12.10 uur. Aanvang der wedstrijd 2 uur. Het 2e elftal gaat naar Seastum te Zeist voor het spelen van een vriend schappelijke wedstrijd. Vertrek om 12.45 vanaf 't Station per fiets. Aanvang 2 In een advertentie in dit nummer annonceert het Dans-lnstituut Klaassen, gevestigd Achter de Arnh. PoortwalI de aanvang van de lessen en de mogelijk heid van club-vorming naar wensch onder goede leiding. De opbrengst van de Groene Kruis- collecte bedroeg ruim f560.—. 3e en laatste Autotocht naar Kevelaer 23 Sept. Ook voor de 2e tocht welke Zondag 16 Sept. plaats heeft moesten vele per sonen worden teleurgesteld. Zoodat het Keisbureau „Hollandia" te Amersfoort besloten heeft om alsnog op Zondag 23 Sept. een tocht te organiseeren. Zie advertentie in dit blad. De firma C. van Drie en Zonen, Tuinarchitecten te Amersfoort ontvin gen van de Bouwcommissie van het Klein Seminarie te Apeldoorn de ver- eerende opdracht de plannen te ont werpen van de tuinen aan dit nieuwe bouwwerk. Een mooi succes is het voor de firma van Drie, dat ze t dracht ontvingen om dit werk uit voeren. De majoor van de Rijksveldwacht J. Hartog is met ingang van 15 Sep tember bevorderd tot Brigadier-majoor van de Rijksveldwacht met standplaats Utrecht. Het schilderwerk van twee winkel panden aan het julianaplein is na onderhandsche aanbesteding opgedra gen aan de firma Jan Zwart. Het R. K. Nationaal Tehuis „Luctor et Emergo" te Nijmegen heeft mij ver zocht om ook dit jaar hier ter slede een straatcollecte ten behoeve van dat Tehuis te organiseeren. Gelet op het schoone werk van Chris telijke naastenliefde, dat door „Luctor et Emergo" wordt verricht (onze arme daklooze medemenschen onderdak en voeding verschaffen) heb ik gemeend dat verzoek niet te mogen afwijzen. Wie willen mij bij deze geldinzame ling, welke nader zal worden vastge steld en bekend gemaakt, als collec tanten behulpzaam zijn? G. A. HENDRIKS, Edisonstraat 44. Burgerlijke Stand. Geboren: Josinus, z. v. J. de Gast en W. Weigraven. Gehuwd: J. C Mulders en W. Graaff. Overleden: Eibert J. Luigjes, 23 jr., ongeh. Grietje v. de Kuilen, 5 weken. 12 Sept. Gehuwd: P. F. Rettinger enE.M. H. Geiersbach S. Visscher en H. C. van Burgsteden. Overleden: Lucas van Berkum, 63 jr., echtg. v. E. v. Boxtel Marinus H. T. Ham, 9 maanden. 13 Sept. GeborenTeunis Rutgerus, z. v. M. v. Westerlaak en H. P. v. Doornik, i Ondertrouwd: H. Pronk en A. M. H. Andriessen j. v. der Wel en B. v. Plateringen J. M. v. Roessel en J. C. v. der Waals R. A. Damste en A. C. Verbeek J. Klee en C. Terschegget H. G. v. Esveld en W. Korstanje H. J. Duurkoop en A. H. Wolma. GehuwdJ. v. Doom en H. M. v. Groenestein. Overleden: Cornelis J. v. d, Berg, 49 jrechtg. v. M. Mieremet Maria E. Berkhof, 6 jr. Klaas Gorter, 34 jr.. echtg. v. J. E. Hogendoorn. Zondagdicnst H.H. Doctoren, en Nacht-weekdienst Apotheker. Dr. Plomp, Regentessel. 15, Tel. 1359. Dr. Lubsen, Snouckaertl. 12. Tel. 290. Dr. Kamerling, Utr.weg 35. Tel. 142. Apotheek: Cramer, P. Buyslaan 93. Telefoon 902. Visch-Tentoonstelling. Als eerste van de nieuwe serie Visch- tentoonstellingen komt thans Amers foort aan de beurt. Van 15 tot en met 20 October wordt zij aldaar gehouden. In het vorige seizoen werd de reeks visch-tentoonstellingen geopend te Zaandam, alwaar een groote belang stelling van de zijde van het publiek aan den dag werd gelegd. Na Zaan dam kwamen Hoorn, Alkmaar en Hil versum. In de zomermaanden is het zeer bezwaarlijk vischlentoonstellingen te houden en daarom werd de serie na Hilversum voor een paar maanden onderbroken. De tentoonstellingen worden geor ganiseerd door de Commissie tot be vordering van het vischverbruik in Nederland, samengesteld uit de Ree- dersvereeniging te IJmuiden en de Vischhandel Vereeniging eveneens te IJmuiden. Het doel is propaganda te maken voor een meerder vischverbruik in Nederland en daarom is het Comité van oordeel dat het publiek de schillende vischsoorten moet leeren kennen. In verband hiermede wordt op elke tentoonstelling een collecte zeevisch van de meest uiteenloopende soorten geëxposeerd. Het spreekt vanzelf, dat men in deze afhankelijk is van de aanvoeren te IJmuiden, doch meestal varieert het aantal soorten tusschen de 30 en 40 stuks. Als attractie vcor het publiek zijn op de meeste tentoonstellingen bijzon dere vischsoorten aanwezig. Zoo was i bijvoorbeeld te Zaandam als ook te I Alkmaar een haai tentoongesteld, ter wijl in Alkmaar bovendien nog een vioolvisch geëxposeerd kon worden. In Hilversum werd op den laatsten dag der tentoonstelling nog een kleine dolfijn aangevoerd. Verder worden er dagelijks bak- braaddemonstraties gegeven en heeft elke bezoeker gelegenheid hier gratis te proeven. Een kok leert het publiek [hoe gebakken moet worden, terwijl bij de versche vischafdeeling een des- j kundige voortdurend toelichting geeft 'over de verschillende soorten. Het Hollandsche zeebanket is even eens vertegenwoordigd. De Katwijk- sche reedersvereeniging, die eveneens zitting heeft in de Commissie maakt propaganda voor de Hollandsche haring en ook hier is weer gelegenheid tot gratis kennismaking. Schilderijen, statistieken geven voorts een duidelijk beeld van de visscherij, terwijl bovendien een schitterend model van een trawler te bewonderen valt. De tentoonstelling wordt gehouden in de Markthallen en aangezien deze ruimte voor uitsluitend vischtentoon- stelling te groot is en andere zalen ter plaatse weer te klein, zijn ver schillende firma's uitgenoodigd tot exposeeren. Deze firma's brengen artikelen, die speciaal voor de huisvrouw zeer inte ressant zijn en het Comité twijfelt dan ook niet, dat het bezoek zeer druk zal zijn. De entrée-prijs maakt dit mogelijk voor elke beurs, terwijl aan scholen en andere instellingen belang rijke reductie zal worden gegeven. Uit den Omtrek Achteveld Bij de te Driebergen gehouden ge westelijke schietwedstrijden, behaalde de Burgerwacht alhier in de korps wedstrijden K.S.O. in klasse B, den eersten prijs met 238 punten. Barneveld Burgerlijke stand. Geboren: Jacob, z. v. J. Vaarkamp en E. Hazeleger Jantje, d. v. F. Roekei en B. v. Surksum Anthonie, d. v. A. v. de Pol en H. v. Ee Metje, j d. v. G. v. de Kamp en H. v. Dijken' Gerritje, d. v. E. Koenen en H. v. d. Broek Aaltje, d. v. T. Kuyt en G. Bos Jan, z. v. K. v. de Kemp en E. Brink Theresia Theodora, d- v. H. Bonouvrië en T. v. Haaflen Jan, z. v. H. v. de Krol en A. Bouw heer. Ondertrouwd: G. Jonker e v. d. Heuvel B. Bouw en T. v. de Bor. I GehuwdH. Brouwer en K. v. Essen C. Rijke en G. Quartel - H. Wassink en A. Bos. Overleden: Jannetje Boekhout, 85 j., wed. van H. v. Essen Petronella A. M. Spruijt, 1 j. Eemne» Burgerlijke stand. GehuwdP. H. v. Rooijen en G. E. van Klooster- Hoevelaken Onder vele blijken van belangstelling mochten onze Burgemeester Jhr. van Eijs en zijn echlgenoote, den dag her denken, waarop zij voor vijf en twintig jaren in den echt werden verbonden. Vele ingezetenen en ook belangstel lenden van buiten de gemeente, zijn des namiddags het bruidspaar komen feliciteeren. Des avonds bracht '1 fan farecorps met de leden van de Bur gerwacht, het zilveren echtpaar een serenade. Leusden Burgemeester en Wethouders van Leusden maken bekend, dat de schouw over de wegen en watergangen in de Gemeente Leusden, door henjzal wor den gehouden op Dinsdag 18 Sep tember 1934. Nllkerk Burgerlijke stand. Geboren: Steventje, d. van J. v. d. Akker en G. v. d. Bunt Jansje, d. v. G. Grift en H. v. Spriel Hans, z. v. J. Leerink en M. Riemer Cornelia Maria, d. v. H. v. d. Hoek en J. A. Bast Maria Cornelia, d. v. M. H. Ridder en A. D. M. Koelman. GehuwdG. B. R. de Haan en W. v d. Brink. Stoutenburg Onze Burgerwacht behaalde op de gewestelijke wedstrijden te Driebergen met 220 punten den tweeden prijs in den korpswedstrijd K.S.O., klasse B. Burgemeester en Wethouders Stoutenburg maken bekend, dat de schouw over de wegen en watergangen in de gemeente Stoutenburg, door hen zal worden gehouden op Dinsdag 25 September 1934. Burgerlijke stand. GeborenHendrikus Bernardus, z. v. J. Voskuilen en E. A. v. Hamersveld Cecilia Hei drika, d. v. L. |.v. Dijkl en R v. Dummelen Ondertrouwd: J. G. Hulst en G. v. Egdom. Over leden: Cornelis Vreekamp, 18 j. Soest Door wijlen Mevr. Loten v. Doelen Grothe geb. van Weede, is aan de Ned. Herv. Kerk vermaakt het door haar bewoonde buiten „Klein Vredehof Een bataljon Grenadiers en Jagers bestaande uit 50 officieren, 140 onder officieren en 600 soldaten zal voor het houden van oefeningen in de Leger plaats bij Zeist, in den nacht van 20 op 21 September a.s. in verschillende scholen alhier worden ingekwartierd. Alhier stonden op 1 September j.l. 323 werkloozen ingeschreven. Op 1 September j.l. bedroeg het inwoner-aantal dezer gemeente 15982. Binnenkort wordt dus de 16.000ste verwacht. Het gemeentebestuur wil voor den dienst van Openbare Werken een directeur aanstellen en zal daarvoor een oproeping doen tegen een salaris in hoogstens f5300. Burgert ke stand. Geboren Petronella |ohanna Cla- sina, d. van H. C. Klarenbeck en C. W. Dijkman. Petrus, z. van C. Wolfsen en M. v. 't Klooster. Ma rijke, d. van A. II. Th. Knipscheeren J. L. W. F. de Veer. Ondertrouwd J. A. Pnuw en M. v. Dorrestein. R. v. Allena en R. v. d. Veer. 'K. Ch. Mohrman en C. v. d. Berg. J. v. Asch en A. Rommers. Gehuwd: C. Th. v. Bergenhenegouwen en W. J. Gijlenbeek. Overleden Bartholomeus C. G. Voorduin, 61 jr., geh. met H. W. Stroband. llendrika v d. Grift, 78 jr., wed. van Th. Roest. Cornelis L. Touber, 50 jr., geh. met E. C. Baasdorp. Soestdijk Uitgaande van het comité tot in standhouding der parochiekerk en ver- ecnigingsgebouw te Soestdijk zal er op 15, 16 en 17 September a.s. in hei St. Ludgardisgebouw aan de Vredehof straat een Fancyfair worden gehouden, waarvan de opbrengst zal worden be stemd ten bate der R. K. Kerk en het Vereenigingsgebouw te Soestdijk. voor de R. K. Parochiën van Amersfoort en Omstreken iyi2~ Het overnemen van alle onderstaande Otficiec'.e Kerkelijke Mededeelingen in andere hlader.wordt uitdrukkelijk verboden I•-*-■ Epistel en Evangelie. 17e Zondag na Pinksteien. Les uit den brief van den H. Apostel Paulus aan de EphesiërsIV, 1—6. Broeders! Ik bid u, ik, de gevan gene in den Heer, dat gij wandelt waardig der roeping, waarmede gij ge roepen'z:jt. met alle nederigheid en zachtmoedigheid, met geduld, elkander in liefde verdragend, vol ijver om de eenheid des Geestes door den band des vredts te bewaren. Eén lichaam en i.n Geest, gelijk gij geroepen zijt tot céne h-iop uwer roeping; één Heer. éér. geloof, één doopsel, één God en Vader van allen, die boven allen en door alles en in ons allen is. die ge zegend is in de eeuwen der eeuwen! Amen. EVANGELIE volgens den H. Mattheiis; XXII. 35 —46. In dien tijd naderden de Pharizeën tot jesus, en een van he", een leeraar der Wet, vroeg Hem om Hem op de proef te stellen Meester! wat is het groot gebod in de Wet Jezus sprak tot hem: Gij zult den Heer uwen God liefhebben uit geheel uw hart en met geheel uwe ziel en met geheel uw verstand. Dit is het grootste en eerstt gebod. En het tweede Is daar aan gelijk gij zult uwen naaste beminnen gelijk t zeiven. Aan deze twee geboden hangt de geheele Wet en de Profeten. Toen nu de Pharizeën vergaderd; waren, ondervroeg Jezus hen. zeggende: Wat dunkt u van den Christus? Wiens Zoon is Hij V Zij zelden HemVan David. Hij sprak tot hen: Hoe noemt David dan in den Geest Hem Heer, als i.'j »f Ie Heer heeit gezegd in mijn ti neer. zit aan mijne rechter hand. totdat Ik uwe vijanden sielk tot voet-ank uwer voeten! Zoo dus David Hem He r noemt, hoe is Hij zijn Zoon; En niemand kon Hem een woord ant woorden ook durfde van dien dag af niemand Hem meer ondervragt Evangelie verklaring. 17'e Zondag na Pinksteren „Meesier welk is liet grootste gebod in de wet?" zoo vroegen de Pit; zeen aan den Zaligmaker en het ant woord luidde„Gij zult den Heer u God beminnen met geheel uw harten met geheel uw ziel en geheel uw verstand" dit is, gelijk de H. Augusti- nus uitlegt: alle gedachten van uwt terstand, alle bewegingen van uw hart, ille werken van uw leven zult gij zoo tot God stieren dat er niet een deeltje van uw leven besteed wordt dan uitj liefde tot God. Hoevele christenen zijn er echter niet die in deze noodzake lijke plicht te kort schieten! Hoevelenl in wier harten niet anders dan be-1 geerlijkheid tot de wereld en hare ijdelheden, tot hare eer en rijkdommen.l tot de wellusten en genietingen desj vleesches gevonden wórdt en die dus "f van de hoovaardij óf van de gierig heid óf van den wellust hun afgod maken en dien meer beminnen dan God. Wanneer gij derhalve de ijdel heden der wereld bemint, uw hart op geld en goed gevestigd hebt, en wel lust des vleesches zoekt, dan bemint gij God niet uit geheel uw hart. En zoo vervolt de Zaligmaker: „Het tweede daaraan gelijk: Gij zult uw naaste beminnen gelijk u zeiven.' Die liefde tot den naaste moet blijken uit onze werkèn. We moeten ons derhalve toeleggen op lichamelijke en geestelijke werken van barmhartigheid welke zijn de hongerigen spijzen, de dorstigen laven, de naakten kleeden, de vreem delingen herbergen, de zieken bezoe ken, de gevangenen verlossen, de dooden begraven: alsook de zondaars vermanen, de onwetenden leeren, in moeilijkheden goeden raad geven, de bedroefden vertroosten, het onrecht geduldig lijden, de beleedigingen ver geven. voor levenden en dooden bid den. Laten we ons zeiven eens onder zoeken of wij aldus onze naaste be minnen. Gij die haat, vijandschap, nijd of afgunst voedt legen uwen naaste, gij die hem veracht en zijn gebreken openbaart, gij die hem kwaad gunt of toewenscht, gij die u verblijdt over zijn ongeluk, zondigt gij daardoor niet tegen dit gebod V Om het laatste deel van het Evan gelie le verslaan, dient men te bemer ken dat de Pharizeën den Messias beschouwden als een mensch, voort komende uit het geslacht van David. Jezus nu doel daarentegen een beroep op den 109en Psalm om hen te over tuigen dat Hij meer is dan een ge woon mensch. In dien Psalm immers spreekt David over den Messias als zijn Heer. David nu was koning van Israël, had dus geenen Heer boven zich dan God alleen. Wordt|dan de Messias genoemd de Heer van David dan volgt dat Hij ook waarlijk God is. Als danig had David Hem reeds eeu te voren erkend en voorspeld. Wij, Christenen, moeten Jezus als onzen Heer en God erkennen en Hem beminnen met geheel ons hait, met geheel onze ziel en geheel ons verstand. Liturgische Kalender, i Week van 16—22 September. Zondag 16. 17e Zond. na Pinksteren. Tijdeigen. Mis: Justus, 2egeb. H.H. Cornelius enz., 3e geb. H.H. Euphe- mia enz., Pref. H. Driev. Maandag 17. Wondeteekenen II. Fran- ciscus. Dinsdag 18. H, Jozef v. Cupertino. Woensdag 19. H.H. Januaris enz., 2e geb. en laatste Evang. v. Quatert.- Woensd. (Tijdeigen na 17e Zondag. OfMis van Quatert.-Woensdag zonder Gloria of Credo, 2e geb. H.H. lanuarius enz. Donderdag 20. H.H. Euslachius. enz 2e geb. en laatste Evang. v. d. Vi gilie H. Mattheus. Of: Mis v. d. Vigilie, 2e geb. H.H. Eustachius enz. Vrijdag 21. H. Mattheus, 2e geb. en laatste Evang. v. Quatert-Vrijdag (Tijdeigen na 17e Zond.) Credo, Pref. v. d. Apostelen. Zaterdag 22. H. Thomas v. Villanova, 2e geb. en laatste Evang. v. Quateit.- Zaterdag, 3e geb. H.H. Mauritius enz. OfMis van Quaterl,-Zaterdag, zon der Gloria of Credo, 2e geb. H. Thomas, 3e geb. H.H. Mauritius enz. PAROCHIEKERK O. L. VROUW HEMELVAART Langegracht no. 36 Pastoor: A. W. J. Spitzen. Langegracht no. 37. Telef. 1450. ZONDAG H. Missen om 7 uur en half 9. Half 11 Hoogmis. 3 uur Vespers. 6 uur Lof met Rozenhoedje. DINSDAG 8 uur gezongen St. Antoniusmis. WOENSDAG Kwart over 8 Congregatie van de H. Familie der mannen. Woensdag, Vrijdag en Zaterdag quater temperdagen, geboden vasten en ont houdingsdagen. DONDERDAG Half 5 uitstelling van het Allerheiligste. 7 uur Lof. ZATERDAG 9 uur Biechlhooren. Dagelijks de H. Missen om 7, 8 en Woensdag, Vrijdag en Zaterdag Qua- fertemper, geboden vasten- en ont houdingsdagen. ZATERDAG Half 8 Lof met Rozenhoedje. Van 4 tot half 9 biechlhooren. Dagelijks de H. Missen om hall 8 en 8.10. KERKELIJKE DIENSTEN. Amersfoort. PAROCHIEKERK ST. FRANCISCUS XAVERIUS. 't Zand no. 29 Pastoor: Deken C. Hartman, 't Zand no. 31. Telefoon 730. ZONDAG H.H. Missen om half-7, 8 uur en kwart over 9. Half 11 Hoogmis. 6 uur Lof van de Zaligen Dood met preek. WOENSDAG, VRIJDAG cn ZATER DAG Quatertemper, geboden vasten- en onthoudingsdagen. ZATERDAO 7 uur Lof. PAROCHIEKERK ST. HENRICUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Wilhoosstraat no 34. Telefoon 1158. ZONDAG H.H. Missen om 7 uur en half 9, 10 uur Hoogmis. Om 6 uur Lof. MAANDAG Om half-8 geen II. Mis. Om 9 uur Uitvaarl. DINSDAG Om 7 uur Lof. WOENSDAG, VRIJDAG en ZATER DAG Quatertemperdagen, geboden vasten- en onthoudingsdagen. ZATERDAO Om half 12 voorbereiding vooi 5de leerjaar. Des namiddags biechlhooren van 4 lof 9 uur. Dagelijks de II. Missen om 7 uur, half 8 en 8 uur. PAROCHIEKERK ST. ANSFRIDUS. |acob Calslaan no. 26b Pasfoor: P. J. M. Sandkuyl, Jacob Calslaan no. 28, Telefoon 558. ZONDAO Half-8 wordl de II. Communie uilge- reikt. 8 uur H. Mis. 10 uur Hoogmis. 6 uur Lof mei Rozenhoedje. Achterveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor O. Rentinck. Telefoon no. 20. ZONDAG r H. Mis. 10 uur Hoogmis. Half 12 Katechismus. Half 5 Lof. Woensdag, Vrijdag en Zaterdag Qua tertemperdag, geboden vasten- en i houdingsdag. ZATERDAG Biechlhooren vanaf 4 uur. In de week de II. Missen om 7 en 8 Hamersveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor H. J. Croonen. Telefoon: Hamersveld No. 4. ZONDAG Half 8 Vroegmis. 10 uur Hoogmis. Half 12 Catechismus. 5 uur Lof. MAANDAG 7 uur 11. Mis in het St. Ansfridus- geslicht. DINSDAG Half 8 gezongen St. Antoniusmis. WOENSDAG Quatertemperdag, geboden vasten- en onthoudingsdag. DONDERDAG 7 uur Lof. VRIJDAG Quatertemperdag, geboden vasten- onlhoudingsdag. ZATERDAG Quatertemperdag, geboden vasten- en onthoudingsdng. Biechlhooren om 4, 5, 6, 7 en 8 uur. In de week dc II. Mis om half 8. Hoogland. PAROCHIE ST. MART1NUS. Pastoor: W. S. J. de Jong. Kerklaan. Tel. 3. ZONDAG 8 uur Vroegmis. Half II Hoogmis. 4 uur Catechismus. 6 uur Lof mei Rozenhoedje. MAANDAG lste II. Mis op Leo's Oord. Kwart voor 9 uur 2de H. Mis. DINSDAG ir lste H. Mis. Kwart voor 9 uur 2de H. Mis. WOENSDAG Quatertemperdag, geboden vasten- en onthoudingsdag. 8 uur H. Mis. Kwart voor 9 2c H. Mis. Om half 10 en half I Catechismus op de scholen. DONDERDAG 8 uur lste H. Mis. Kwart voor 9 2de II. Mis. VRIJDAG Quatertemperdag, geboden vasten- en mthoudingsdag. I uur lste H. Mis, Kwart voor 9 2de H. Mis. Om half 10 en half I Catechismus op de scholen. ZATERDAO Quatertemperdag, geboden vasten- en onthoudingsdag. 8 uur lste II. Mis. Kwart voor 9 2de II. Mis. 4—9 uur Biechlhooren. ir Lof cn Rozenhoedje. Hooglanderveen PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor: 11. J. Broere. Burgemeester van Tnyltslraal ZONDAG 8 uur Vroegmis. Hall 11 Hoogmis. lur Catechismus. - _jf Lol. '•'I MAANDAG li. Mis in liet Sl, JfTzef-Gesticht. Woensdag, Vrijdag cn Zaterdag Qua tertemperdag, geboden vasten- en onl- houdingsdag. ZATERDAG Half 5—half 9 Biechlhooren. 7 uur Lof. Deze weck de II. Mis nm hall 9. NUkerk PAROCHIE ST. CATIIARINA. Pastoor: R. J. B. Flipje, Holkcrstraal. Tel. 98. ZONDAG Hall 8 uur II. Mis. 10 uur Hoogmis. 4 uur Lof. Woensdag Vrijdag cn Zaterdag Qua tertemperdag. geboden vaslen- en ont houdingsdng. ZATERDAG Sf'SlaH?" 1,1 l>lccll,cn van ,ial'3 In de week de H. Mis nm half 8.

De Eembode | 1934 | | pagina 2