Berg=Revue Allerlei Heel Amersfoort naar de - OOK GIJ Haast U dan kaarten te koopen verkrijgbaar aan onderstaande adressen De uitvoeringen zijn: sarrv?*®'® Lezing met Lichtbeelden- Maandagavond werd door den Wel eerw. Heer Kap. W. J. de Jong in de bovenzaal van het gebouw der R. K. Werkliedenvereeniging St. Jozef een ontwikkelingsavond gegeven voor leden dier vereeniging. Het doel dezer avonden is door het geven van godsdienstlessen en hel houden van lezingen tot de ontwik keling der leden bij te dragen. Hiervan werd dezen avond een dank baar gebruik gemaakt, waarvan het aantal aanwezigen getuigenis gaf. Na een korte inleiding kwam men aan het hoofddoel van den avond, de lezing met lichtbeelden, gehouden door den geestelijke adviseur, den Weieerw. Heer Kap. W. de Jong. Zijn Eerw. had tot onderwerp gekozen „De chris tenvervolgingen in de eerste eeuwen" Uitvoerig schetste de gewijde rede naar dan de gruwelijke vervolgingen welke de kleine schare geloovigen in den eersten tijd van het christendom te verduren hadden. De godsdienst oefeningen moest men op verstoken wijze houden buiten de stad in de catacomben, de onderaardsche ge welfde begraafplaatsen der martelaren in het oude Rome. Werden de gehate navolgers van den Nazareener door de Romeinen bij de uitoefening van hun godsdienst gesnapt, dan schroomde men niet de heldhaftige christenen in de arena voor de verscheurende dieren te werpen. Hoe dikwijls is het zand der arena niet gedrenkt met het bloed der eerste martelaren en martelaressen. De romeinsche keizer Nero had zelfs een beruchte beroemdheid om zijn fanatieke wreedheden, waaraan hij de schapen van Christus kudde bloot stelde. Talrijke keurige lichtbeelden verduidelijkten het gesproken woord en gaven o.a. een kijkje in de gewel dige steenmassa van het colosseum. het amphitheater van het oude Rome. Ook in deze moderne eeuw worden de christenen vervolgd, hiervan ge tuigt de vervolging in Mexico, W3ar de Priesters als boosdoeners uitge dreven worden. Welk een troost is er opgesloten ir Christus woorden„Ik zal met U zijn tot het einde der dagen". Met eenige hartelijke woorden dankte men Kap. de Jong voor zijn leerzame rede, waarna men voldaan huiswaarts toog. Aanrijding. Bij het politie-posthuis aan den Hoogeweg had Maandag tusschen twee wielrijders een aanrijding plaats, door dat een hunner vrij plotseling achter een auto vandaan kwam- Een hunner verwondde zich aan het hoofd. Na door den gemeente-geneesheer verbon den te zijn keerde hij per auto huis waarts. Op Zondag 18 en 25 November zal door de tooneelvereeniging „Ons Ge noegen" onderafd. van de R.K. Werk liedenver. St. Jozef een tooneelvoor- steliing worden gegeven. Opgevoerd zal worden „De man zonder geheugen", kluchtspel in drie bedrijven. Kaarten voor deze voorstelling verkrijgbaar op de dagen der uitvoering 's middags van 12—1 uur in het ge bouw der R. K. Werkliedenver. St. |ozef, Wie genieten wil van een gezellige avond voor weinig geld gaan naar de uitvoering van „Ons Genoegen" Burgerlijke Stand. 2 Nov. GeborenJohanna Hendrika, d. v A. H. Brekveld en J. A. Prijs. OverledenAlida J. v. Dijl. 44 jr., echtg. v. E. Kool Bernardus J. Dan- nenburg, 79 jr.. wonende te Amsterdam, wedr. v. M. C. Sigterman. 3 Nov. GeborenElisabeth Apolonia, d. v. G. v. d. Tweel en A. P. M. Eek hout. 5 Nov. Geboren: Elisaberthus, J. Wouterse en A. v. Es Johannes Friedrich Wilhelm, z. v. P. G. v. Door-1 nik en E. E. Bergmann Hendrik, z. v. G. Dijkhuizen en P. j. Pampus Hans. z. v. H. H. W. v. Vuuren en M. P. Pikaar. Overleden: Maria' E, Kraan. 56 jr., echtg. v E. H. M Smit - lohan v. Keulen, 33 jr., echtg. v. W. Brouwer - Gerrit Walet. 1 jr., z. v. A. Walet en B. v. Effrink. RADIO-CENTRALE. Buiienlandsch Programma. Woensdag 7 Nov, 11.05 5.35 Londen Regional. 5.35 650 Droitwich. 6 50—11.20 Brussel Vlaamsch. 11.20-12.20 Weenen. Donderdag 8 Nov. 11.20-2.05 Keulen. 2.20 -5.35 London Regional, 5,35 620 Droitwich. 6.20-7.00 Berlijn. 7.00 -12.20 London Regional. Vrijdag 9 Nov. 11.05 5.35 London Regional. 5.35 6.20 Droitwich. 6 50 9.20 Weenen. 9.20-12.20 London Regional. Zaterdag 10 Nov. 11.20 - 6.20 Droitwich. 6.20 - 7.20 Keulen. 7 20 -8.20 London Regional. 8 20—12.20 Brussel Fransch. Wijziging voorbehouden Kopje geduikeld. Een loopjongen fietste met een flink gangetje uit het bosch van Randen broek bij de brug van den Bisschops- weg. Door de steenen hallustrade zag een wielrijdster, die over deze brug fietste in de richting van den Heili- bergerweg, den jongen niet naderen waardoor een aanrijding het gevolg was. Versuft werd de wielrijdster bij een der omwonende binnengedragen, Inbraak. Maandagmiddag werd tusschen half 12 en 2 uur, tijdens afwezigheid der bewoners ingebroken in een perceel aan den iUtrechtscheweg. Eenig tafel zilver en een bedrag aan geld ter waarde van ongeveer 30 gld. werd door de ongenoode gasten, waarvan geen spoor te bekennen viel ontvreemd. De totale buit wordt getaxeerd op circa 68 gld. In de sloot. Maandag viel een wielrijder, waar het fietspad achter het Militair Hos pitaal een scherpen bocht maakt, in de sloot, welke dit gesticht omringd Door omstanders werd de onfortuin lijke uit het natte element bevrijd en bij een der omwonenden binnenge bracht Met de schrik en een nat pak kwam de duikelaar vrij. Grafmonument Wethouder Veis Heijn. Zaterdagmiddag had de overdracht plaats van het monument op het graf van Wethouder Veis Heijn. Er had zich een comité gevormd, met den burge meester als eere-voorzitter. Deze wees er op, dat nu door de aanwezigen een laatste plicht vervuld werd. Een klein en eenvoudig gedenkteeken was stellig overeenkomstig den wil van den over ledene. Spr. vond het een goede ge dachte, ook mevr. Veis Heijn op den steen te noemen, want zij was een ïvergetelijke en voortreffelijke vrouw. De oudste zoon van den overledene dankte den burgemeester, de commis sieleden en alle aanwezigen. Met diepe ontroering in het hart aanvaardde spr. namens de familie het monument. De zekerheid, dat Christus in vader leefde, zei spr., geeft telkens weer innige blijdschap. Daarna las Ds. Hollander Psalm 103, waarmede de plechtigheid was ge ëindigd. Fancy Fair. Zaterdagavond opende de heer G. I A. Luycx de Bazar of Fancy Fair welke tot Maandagavond in De Vaik werd gehouden met het respectabel doel geld bijeen te brengen voor het Moederfonds der Kath. Öudersvereeni- ging. De heer Luycx mocht dankbaar gewagen van velerlei steun en hulp bij de voorbereiding dezer zaal-kermis allerwege ondervonden. De zaal was keurig ingericht en allerlei methoden en systemen voor vulling van het Moederfonds vonden met veel succes toepassing. De vele bezoekers genoten en betaalden blij moedig hun cijnspenningen voor het schoone doel. De initiatiefnemers verdienen alle hulde voor hun belangloos werken en streven. Verhuisd binnt Gijsbertha Staal, R.K.,Mauritsl.7,dnstb. HedwigRehlis, A.Mauvestr. 19, friseuse. Elisabeth Snijders, R.K., Walikerstr. 6. dienstb. Willi Schiitt, N.H., Heiligenbw. 17, kleerm. G. v. Voorst, N.H. Ranonkelstr. 94, arb. Everdina v. Geer, N.H., Utr.weg 323, dienstb. Maria Hilhorst, R.K., M. Withoosstr. 26, dienstb. Johanna Bok, N.H., Soesterweg 1277, naaister. Willemijntje Bruudel, R.K., H.v.Vian- denstraat 33b. Johanna v. d. Berg, N.H., v. Assen- raadstr. 29, dienstb. P. v. Wakeren, N.H,, Aldegondestr. 29, onderwijzer. G. Gruijs, Schimmelp.str. 24a, wlnkelb. J. v. d. Ende N.H., Utr.weg 139 N. v. d. Hulst, N.H., Kruiskamp 68, monteur. H. de Maar, Zwaanstr. 22. Aaltje Modders, N H., Galvanistr. 4. |ohanna Venerius, R.K., I. Catsl. 53, dienstb. Everdina v. Maanen, N.H., Bergstr. 10, dienstb. Dirkje v. Woudenberg, G.K., Fr. v. Blankenh.str. 49, h.i.huish. E. Wiersum, N.H., Stationspl. 6, klok. Jacoba Andreae, N.H., Vondellaan 43. Jetske Tjallingii, N.H., J. Bosboomstr. 16, dienstb. J. Roosendaal. N.H., Utr.weg 284. J. Wormser, G.K., idem. Mathilda Tibboel, N.H., Utr.weg 299, ass.huish. Gerritje Ruitenbeek, N.H., Heiligenb. weg 183. dienstb. J. Tiemeijer, Arnh.weg 107, o.macli. J. Heukelom, R.K., v. Assenraadstr. 33, koffiebr. H. Heukelom geb. Sturm, N.H., idem. Wed. A. Appel geb. Truschel, N.H., Nieuwstr. 29. A. Meiman, N.H., Billitonstr. 18, gep. P. Kruse, E.L., Heiligenb.w. 63, sig.m. J. Pouw, R.K., Soesterw. 29, broodb. M. Pouw geb. v. Dorrestein, R.K., id. B. v. d. Nagel, G.K., Utr.w. 131drogist. Ranshuysen, E.LDollardstr. 172. v.|Spanje, D. Fockemal. 98, direct, de Vries, N.H., J. Bosboomstr. 16, dierenarts. Post. N.H., Hessenstr. 1, chauffeur. W. Hateboer, N.H., E. Meijsterw. 44, wachtm. Albertha v. d. Horst, R.K., Ligusterstr. 19, huish. Hoogervorst, Fr. Halsstr. 57, onderm.N.S. A. Luijk, N.H., 4e Inf.k.str. 6a. wachtm. B. Kraft, RBilderd.laan 6, leeraar. H. Heiner, D., Voltastr. 9. J. Miedema, N.H., Schaepmanl. 6. J. Schram, Javastr. 6, mach.N.S. M. Flik, N.H., Franklinstr. 96, hfdcond. B. Meijer, G.K., Dollardstr. 168, mach. J. Lablans, Pauwstr. 30, mach. C. Onder de Linden, N.H., J. Iswël- mers, R K., Schimmelp.str. 66. G. v. Eldert, N.H., Monnikenpad 27, koopman. H. v. Daatselaar, R K.. Liendertsche- weg 21, bakker. J. Kroeze, N.H. Methorststr. 1, ll.vliegt. monteur. Uit den Omtrek Barneveld In den gemeenteraad werd mede gedeeld, dat de belastingen volgend jaar aanzienlijk zullen worden verhoogd. Bij den landbouwer H. G. werd de veestapel in beslag genomen. Toen de controleurs, bijgestaan door de gemeentepolitic, echter tot uit voering hiervan wilden overgaan, bleek het vee te zijn verdwenen. G. had het volgens zijn verklaring, in- tusschen verkocht. Bij eenig onderzoek bleek echter, dat deze verkoop slechts in schijn gesloten was en hij zijn vee tijdelijk bij zijn buren had onderge bracht, waar het toch in beslag werd genomen. Dientengevolge heeft de poli tie tegen den heer G. proces-verbaal opgemaakt wegens het onttrekken vee waarop baslag was gelegd. Hoogland Bij het Lager Onderwijs in onze ge meente is de nieuwe spelling ingevoerd. Leusden Burgerlijke Stand. OndertrouwdB. Bos en J. v. c Essenburg. I Overleden: Willemijntje Veldhuizen, 7! jaar, ongehuwd. Nlikerk Op de markt: 75.000 eieren f 5—5.65, jonge hennen eieren f3—4, eendeneieren f2.60—3.10; 55 biggen f7—10; 220 runderen: kalf- koeien f 135—180, kalfvaarzen 160— 130, vette koeien f 150—185, vet vee, le kw. f 0.20-0.27, 2e kw. f 0.17 0.2028 nuchtere kalveren: mestkal- n f 8 12, slachtkal veren f3-5. Veenendaal In de fabriek van Roessingh is aan gekondigd dat het geheele bedrijf over 14 dagen zal worden stopgezet. Hierdoor zullen ongeveer 300 man zonder werk komen. Eveneens is aan het kantoorpersoneel, beslaande uit 14 personen, ontslag aangezegd. De directeur stelt alle pogingen in het werk, om een en ander nog onge daan te maken. Drie kwart der werkloozen komt ten laste van de gemeente Veenendaal en kwart van de gemeente Ede. Na den strijd! Kardinaal Vidal y Barraquer, aarts bisschop van Tarragona en primaat van Spanje, heeft naar aanleiding van de revolutie een schrijven uitgevaar digd, waarin de katholieken worden aangemaand hun vijanden te vergeven en kwaad met goed te vergelden. Niemand uwer, zoo schrijft de pri maat, mag zich zelf recht verschaffen. Laat uw toorn bedaren, want er staat geschreven: „Aan mij is de wraak, ik zal iedereen oordeelen naar zijn wer- de gemeente. Wed. Koeslag R.K., van H. v. Vianden- straat 8 naar J. Steenstr. 39. J. Schouten R. K. van L. Nicasiusstr. 7 naar Woestijgerweg 6. kellner. C. de Wilde R. K., van Bisschopsweg 111 naar Vermeerstr. 12, schoenm. W. de Kroon R.K., van Liendertsche- weg 23 naar Goudsbl.str. 21. J. Michorius R.K.. van Spaarnestr. 109 naar L. Nicasiusstr. 7. korp. M. Mijndert, R.K., van Bisschopsweg 155 naar Wattstr. II, looper. Johanna Schols R.K.. van Krommestr. 44 naar Leusderweg 240, dienstb. Klazina Gijben R.K., van Utr.weg 15a naar Laurusstr. 5, dienstb. H. de Wolff R.K.. van Dupontplein 9 naar Voltastr. 19, vertegenw. i M, Mols R.K., van M. With.str. 4 naar M. With.str. 15, zadelm. N.S. Maria Putz R.K., van Utr.str. 21b naar St. v. d. Hagen!. 1, dienstb. Leo Kramer R.K., van Soesterw. 468 naar Soesterweg 476, kellner. H. Scheifes R.K., van Soesterweg II naar Zuidsingel 10, laalleeraar. Th. Kastermans R.K., van Bloemend, straat 34 naar Havik 37, monteur. A. v. Kleef R.K., van A. de H. Geest 3 naar Havik 16. opperman. G. Schouten R.K., van Heiligenb. naar Bisschopsw. 216, stafm. Anna Sas R.K., van Bemmelstr. 108 naar Weverssingel 44. v. Beek R.K., van Kamp 36a naar G. v. Stellingw.str. 86, monteur. J. Boon R.K., van Assenraadstr. 27 naar Leusderweg 177, monteur. Hendrika v, Burgsteden R.K., v. Noord straat 12 naar Gr. Spui 17. v Gaveren R.K., van Soesterw. 29 55b|het Patronaatsgebouw aan de Tollenslaan 6 B. A. van Gastel v.h. Lorijn's Boekhandel, Zand 2. Sigarenmagazijn „'t Centrum". Langestraat 21. Sigarenmagazijn Timmer, A'iihemscheweg 43. Soesterkwartier: Sigarenmagazijn G. J. A. Verweij, Oude Soesterweg 27. BergkwartierPostagentschap Edisonstraat. Sigarenmagazijn „Evora", Uirichtscheweg 76. Sigarenmagazijn „De Oskamp", Rootselaarstraat 22. Sigarenmagazijn v. Wandelen, Ev. Meysterweg 46. „Huisvlijt", F. J. van der Weijden, Leusderweg 78. En bij de Heeren Commissie-leden: B. Th. Kleine Staarman, Borgerlaan 12. G. van llocijen, Everard Mcijstcrweg 6. J. B. A. Beckers, Sumatrastraat 38. F. van der Weijden, Pasleurstraat 2. Zondag 18 en Maandag 19 November in iloemcnd.str. 59 arbeider. Zondagmiddag 2 uur Kindervoorstelling, Zondagavond 8 u Maandagavond kwart o"',r u Gevestigd in de gem. Amersfoort. Gerardina Stefels, geh. m. W. K. v Spanje, E.L., D. Fockemal. 98. Catharina Kok. 98. Zonnebl.str. 56. Cornelia joosl, wed. W. de Bie, II.E.L. G. Berenschot, n!h., Voltastr. 29, It lull, j Z«nd„Kmi«ldaK 2 uur Kindt,voorstelling E. Fontein. N.H.. Ulr.„«s 151. Maandagavond kwart Dijk, N.H., Narcisstr. 82, bankw.l Plaatsbespreking op de dagen der uitvoering r (reeds uitverkocht) geeft hem dan te drinken. In het bijzonder de geestelijken ei de kloosterlingen moeten het kwaad met goed vergelden, ben de kerkvervolgcrs haat, is niet la ger het zout der aarde, dat de wereld voo. bederf moei bewaren. De rijken en 'ij die met gezag zijn bekleed, mogen het gebod der naasten liefde niet uit het oog verliezen. Wie over anderen heeft te oordeelen, over- winne eerst zich zelve en late zich onder deze droevige omstandigheden niet verleiden tot wraak. Wij vermanen tenslotte al loovigen.zoo besluit de kardinaal, Gode eerherstel Ie brengen voor den smaad, die Hem is aangedaan en tijdens de Novemberniaand vurig te bidden voor allen, die gevallen zijn als hel slacht offer van hun plicht, alsmede voor alle andere gesneuvelden, en voor al onze dwalende broeders. Wij wijzen u op de sociale plichten van liefde en rechtvaardigheid die gij hebt te vervullen. Volgens het verlan gen der Pausen moeten allen werken en ijveren voor een nieuwe maatschappij, gegrondvest op de be ginselen der sociale encyclieken. Hel wettig gezag moet gesteund worden, opdat de vrede van Christus heersche in ons zwaar beproefd vaderland. Uitvinding. De 22-jarige Wardenier le Wolvega, moef, naar wordt gemeld, een opzien barende uitvinding hebben gedaan. Hij zou n.l. een brandstoflooze mu hebben geconstrueerd, die een omme keer in de ontwikkeling van het ver keer zou kunnen brengen. Alleen weinig olie voor smering is noodig. De onderhoudskosten van zoo'n motor met bijna ongelimiteerde kracht zullen per jaar. wanneer ze onafgebroken loopt, slechts f25 bedragen. Achtei deze uitvinding zit reeds een bedrijfskapitaal van dertien millioen gulden naar men beweert. Een 46-jarige tandarts heeft te zijnen huize te 'sGravenhage een 30-jarigen collega met een scheermes vermoord. De vermoorde was bij den dader op bezoek, om te onderhandelen over overname van een practijk. Hierot ontstond verschil van meening. die een twist ontaardde met het noodlottig gevolg. De 15-jarige FrÖte, Ie Woubach (L.) rtrok in opdracht van zijn moeder ei contact van de electriche wasclimachit los. De jongen slond op een naite vloer en was direct dood. Hoogc ouderdom. De oudste vrouw in Portugal. Maria Jesus genaamd, is in October jaar te Lissabon overleden in den ouder dom van 116 jaar. Volgens een bericht in de bladen leeft er in Rusland, in een dorp de streek Batoem, een boer Khapara geheeten, die 154 jaren oud De oudste man in Turkije, Zaro Agha, die in juni van dit jaar overleed, bereikte den leeflijd van 159 jaren. Hij had een zoon die in 1900 stierf den ouderdom van 101 jaren. Ziji eigen vader zou 112 jaren oud ge worden zijn. Zaro, die 12 maal gehuwd is geweest, trouwde zijn laatste vrouw op 152-jarigen leeftijd. Ruim honderd jaar geleden woonde er te Polosk, op de grenzen thauen. een man genaamd Demitrius Crabouwski, die 168 jaar oud was. Zijn oudste zoon was 121 jaar en de jongste 97. De geschiedenis met op welken leeftijd deze storven is. Toen een arbeider le Wisby naar huis keerde, zag hij kinderen piertjes spelen. Toen hij nader keek. zag hij dat het biljetten van 25.000 Kronen waren. Tot groote woede de kinderen nam hij ze hen af en bracht ze naar het politiebureau. Niet lang daarna meldde zich een man aan, di een portefeuille met bankbiljetten va 25.000 Kronen verloren had. Hij wa zeer blij en vergat niet den arbeider en de kinderen te beloonen. Nabij het stadje Pascani is door het ontploffen van een granaat een vrouw met haar twee kinderen gedood, terwijl een derde kind zwaar gewond werd. De granaat daleerl uit de oorlogs jaren en was op een onbebouwd veld blijven liggen. Een boerenjongen wilde de granaat naar huis dragen, doch liet het projectiel uit zijn handen vallen. De regeering van Litauen heeft om afzetgebied le vinden voor de groote hoeveelheid ganzen, welke door de boeren op de markt worden gebracht, decreet uitgevaardigd.dat alle staats beambten verplicht zijn, naar gelang hun vermogen, een of meer gan zen le verbruiken. uit ontstane bloedvergiftiging overleden. I Het eiland Formosa is door een tyfoon geteisterd, die speciaal de haven- smd Tansui heeft bezocht. 120 personen zijn hierbij om het leven gekomen. Bij een hooibergbrand te Bodegra-1 js tijdens een brand de vrijwillige brandweerman A. Vink door een bran dend stuk hout getroffen en op slag gedood. Hef slachtoffer was weduw- naar en vader van een groot gezin. Zondag 25 en Maandag 26 November in de Gemeentelijke Markthal Zondagavond 8 uur Wijk bij Duurstede werd geplaagd >r gevaarlijke insecten. Een vijftal sonen bekwam tengevolge van een insectenheet onzetlend gezwollen armen en andere lichaamsdcelen. Een van hen. de 24-jarige A. v. d. II. die door zoo'n insect aan het hoofd gestoken was. is Gelegenheid na eenige dagen smartelijk lijden in lot hall 7. een ziekenhuis te Utrecht aan de daar- In «Ie week «le II. Mis om halt 8 kerkelijke: diensten. echt van den inhoud deur etc Kerkelijke MededeelInRen wordt rd overeenkomstig de Auteurswet Het overnemen van alle onderstaande ele Kerkelijke Mededeelingcn in andere .wordt uitdrukkelijk verboden krachtCM t eerste lid van de Auteurswet. Dit ook het overnemen mol bronvermelding Amersfoort. PAROCHIEKERK ST. FRANCISCUS* XAVERIUS. 'I Zand no. 29 Pastoor: Deken C. Hartman, 't Zand no. 31. Telefoon 730. ZATERDAG 7 uur Lof. Van half 4 tol half 10 gelegenheid om te biechtcn.{ Dagelijks de 11.11- Missen oin 7, 8 en PAROCHIEKERK O. L. VROUW HEMELVAART I.angegracht no. 36 Pastoor: A. W. J. Spitzen. Langcgrachl no. 37. Telef. 1450. WOENSDAG "s Avonds kwart over 8 Congregatie van de H. Familie der mannen. DONDERDAG 7 uur Lof. ZATERDAG 4—9 uur Biechthooreii. Dagelijks de H. Missen om 7, 8 en 9 uur. PAROCHIEKERK ST. IIFNRICUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. ZATERDAG Om half 12 voorbereiding voor hel zevende en zesde leerjaar. Biechthoorcn van 4 tot 9 uur. Dagelijks de II. Missen om 7 uur half 8 en 8 uur. PAROCHIEKERK ST. ANSFKIDUS. |acob Catslaan no. 26b Pastoor: P. J. M. Sandkuyl, |acob Catslaan no. 28. Telefoon 558. ZATERDAG Van 4 tot half 9 biechfhooren. r Lof mcf rozenhoedje. Achterveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor O. Rentinck. Telefoon no. 20. ZATERDAG Biechthooren vanaf 4 uur. 6 uur Lof. In de week de II. Missen om 7 en 8 uur. Hamersveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor H. J. Croonen. Hamersveld No. 4. ZATERDAG Gelegenheid om te biechten om 3, 5, 6 en 7 uur. de weck de H. Mis om half 8. felefm Hooglanderveen PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor: H. J. Broere. Burgemeester van Tuyllstraat. ZATERDAG 4—8 gelegenheid om te Biechten. 7 uur Octobcr-Lof. Deze week de II. Mis om 8 uur. Hoogland. PAROCHIE ST. MARTINUS. Pastoor: W. S. J. de Jong. Kerk laan. Tel. 3. DONDERDAG Half 8 1ste II. Mis. Kwart over 8 2e II. Mis. VRIJDAG Half 8 Isle H. Mis. Kwait over 8 2de II. Mis. 9 en 10 uur catechismus op de scholen. ZATERDAG Half 8 lste II. Mis. Kwart over 8 2e II. Mis. uur Biechthooren. Lof en Rozenhoedje. IMIjkerk PAROCHIE ST. CATHARINA. Pastoor: R. J. B. Plipsc. Holkerstraat. Tel. 98. ATERDAG te biechten van half 3

De Eembode | 1934 | | pagina 2