Een gezellig versierd huis NIEUW PARIJS Langestraat BijPijnen Allerlei R. K. Kiesvereeniging. De R. K. Kiesvereeniging houdt een ledenvergadering op Donderdag 27 Dec. a.s.. Op de agenda staat o.m. vermeld: Wegens gerezen bezwaren omtrent de candidaatstelling voor de Prov. Staten op de vorige vergadering, acht het bestuur het wenschelijk de leden als nog in de gelegenheid te stellen deze candidaatstelling te herzien indien de leden dit wenschen en/of eventueel nieuwe candidaten aan te wijzen. Een onbekend gebleven persoon verschafte zich door verbreking van een ruit toegang tot een leegstaand perceel. Toen de politie, na waar schuwing van omwonenden, een kijkje kwam nemen was de vogel gevlogen. Een vreemdeling, die met toestem ming van de Overheid te Amersfoort vertoefde voor een bezoek aan zijn vader, is over de grens geleid, daar de Proc. Generaal een langer verblijf ir ons land niet wenschelijk achtte. Op den hoek Leusderweg van Cam- penstraat had een aanrijding plaats tusschen een luxe auto en een vracht auto, daar laatstgenoemde aan het verkeer van rechts geen voorrang ver leende. Oecn persoonlijke ongelukken. De luxe auto moest worden wegge sleept. Op de Langestraat reed een luxe auto, door niet voldoende uitwijken naar links bij het passeeren een wiel rijder aan. 't Bleef bij materieele schade, welke onderling werd geregeld. hoven een zoo goed als nieuwe auto, merk Buick, zonder lichten en geheel verlaten. Het bleek uit telefonische mededeelingen uit Amsterdam, dat de auto van G. L. uit de Rossinistraat was meegenomen. Wegens gebrek aan benzine kon men niet verder komen dan Birkhoven. De eigenaar kreeg zijn wagen terug. Kunstkring. Zaterdagavond werd in de Poth een tentoonstelling van den Kunstkring ge opend, waar schilderijen, teekeningen en beelden uit particulier bezit zijn ingebracht. Dr. Nieweg sprak een inleidend woord. Het is tien jaren geleden, hij, dat een dergelijke tentoonstelling hier is gehouden en dit alles weer ander werk dan toen. Van de 400 in zendingen werden ongeveer 100 ge kozen voor expositie. Van meerdere richtingen is het beste gekozen. Het is een mooi verschijnsel, zoo merkte spr. op, dat hier in Amersfoort zoo veel mooi werk is. Door het indrukken van een ruit aan de achterzijde hebben ongewenschte gasten zich toegang weten te verschaf fen in het wachlershuisje aan den spoorwegovergang Vlasakkerweg. wordt f8.70 vermist. Het terrein van de villa Beijnen aan den Arnhemschen weg tegenover de firma Van Hamersveld zal langs den weg worden bebouwd onder leiding van den architect Jufier te Blaricum. De regeering wil via de gemeente besturen kaas beschikbaar stellen voor de werkloozen. Aan de werkloozen wordt afgeleverd tegen een prijs var ten hoogste 12 ets. per kg. De distri butie zal, mede met het oog op de controle, rechtstreeks vanwege het Ge meentebestuur plaats hebben. De totale hoeveelheid, welke ter beschikking slaat, is ongeveer 200.000 kg. Arnhemsche weg De Arnhemscheweg van den Spoor wegovergang tot Walden zal worden verbeterd en van trottoirs worden voor zien. Ook zal rioleering worden aan gebracht. In het voorjaar van 1935 zal deze verbetering gereed zijn. Voor de armen der St. Henricus- parochie- De tentoonstelling met daaraan ver bonden attractie's in de Zusterschool aan de Paulus Borstraat ten bate der armen van de parochie is dit jaar wederom buitengewoon geslaagd. De organisatie is bij de Eerw. Zus ters van O. L. Vrouw in goede handen, terwijl het hun aan koopmanschap niet ontbreekt. Den geheelen dag verdron gen de velen zich om het rad van avontuur, het ringen werpen en touw tjes trekken. Vele winkeliers hebben dit jaar hun gaven geschonken waar voor de Zusters ten zeerste erkentelijk waren en .het ons speciaal lieten zien. liet vele te noemen van de naai-en breischool is ondoenlijk. Voor zoover wij dit met mannenverstand kunnen beoordeelen was het een geweldige collectie en in de puntjes verzorgd. We veronderstellen wel dat het vele werk met een mooi batig saldo be loond zal worden en dat velen althans met de Kerstdagen licht kan worden gebracht in deze donkere tijd. Pater Alb. van Beek S.J. f Zondag overleed te Huize „Mariën- daal" bij Grave de Weleerw. Pater A van Beek S.J. Geboren te Amersfoort, den 24en April 1862, deed hij zijn gymnasiale studiën op het seminarie Culemborg en trad daarna te Mariën- daal in de Sociëteit van Jesus. Priester gewijd den 26en Augustus 1896, begon hij weldra dat toegewijde en weldoende priesterleven, waardoor hij allen, die met hem in aanraking kwamen, voor zich won. Ingewijden weten, hoe hij in Den Haag werkzaam, jaren lang zijn nachtiust nam. gezeten stoel, om toch maar bij het teeken klaar te staan voor de zieken, die hem noodig hadden. Tij of ontij, weer of geen weer. steeds trok Pater van Beek, met onbezweken ijver, on middellijk er op uit om zijn nachtelijk apostolaat uil te oefenen in het groote Gemeentelijke ziekenhuis. Totdat het uur kwam van gedwon gen rust, ui de machteloosheid der verlamming. Doch ook toen bleef Pater van Beek zich zelf gelijk, steeds gelijk moedig en vol rust. Na vier jaren kwam de dood en hij vond hem be reid. Hij ruste in vrede. Te Amsterdam heelt men in ten deugdzaam en christelijk hart. logement aan den O.Z. Achterburgwal De ouders worden den geheelen een 17-jarige schilder aangehouden. bespied door de kinderoogen, die in het Algemeen Politicblad ge-1 daarom is het voorbeeld van de ouders signaleerd stond, wegens diefstal te van zoo ontzettende invloed. Als de Soest ouders in godsdienstzaken onwetend Bovendien bleek men hem te zoeken onverschillig zijn, dan komt er ook om overgebracht te worden naar het: «een godsdienst in de kinderharten. Rijksopvoedingsgesticht alhier, waar-1 Zijn de ouders niet eerlijk tegenover uil hit onlangs ontvlucht is. I elkaar, of kort en eigenzinnig, of zijn i j ze traag en gemakzuchtig, ook de kin- In den nacht vonden politie-agcnten J deren nemen het over. De ouders aan de Barchmar, Wuytierslaan in Birk-^dienen een waakzaam oog te houden I R. K. Oudersvereeniging. Maandag-avond had een ledenver gadering plaats van de R. K. Ouders vereeniging, afd. Amersfoort van den Ned. R. K. Bond voor Groote Gezinnen in Lunchroom-,Princess. In zijn openingswoord heette de voorzitter, de heer G. A. Luycx, in het bijzonder welkom de nieuwe leden, zijn vreugde uitend over de groei van de vereeniging. Medegedeeld werd dat het batig saldo van fancy-fair en loterij ongeveer f450.— bedraagt. Rede pastoor A. W. J. Spitzen over «Opvoeding in christelijken Geest." Z.Eerw. begint met op te merken dat nog al talrijke gezinnen over het algemeen goede gezinnen zijn. Bij de opvoeding is met heel wat factoren rekening te houden, verstand, wil en gevoel. Een landbouwer weet dat een plant niet uit zich zelve groeit en zoekt uit wat voor een bepaalde plant het beste is. Zoo is het ook met de opvoeding. Waar door de voeding de opvoeding bedreigt wordt, iinr het gezegde ,een gezonde ziel in gezond lichaam", is ook de lichamelijke opvoeding van zeer groot belang. Verwen echter uw kinderen niet me oedsel, want daarmede wordt de grond slag vin het karakter bedorven. Gun uw kinderen beweging, gun ze het ge noegen van sport, doch geet ze ook de sport van geestelijke sporthelden, de levens van onze heiligen. Zoo komen we vanzelf tot de ziel, het verstand, het gevoel en de wil. Een goede invloed gaat er uit van de leerboeken der kinderen en we kunnen dus begrijpen het groote voorrecht in ons land van de Bijzondere schooi. Frankrijk wordt door de moderne staats school in zijn kiem onchristelijk ge maakt. We nemen hier in Holland als Ka tholieken een gezegende plaats in en we moeten deze plaats met hand en tand handhaven. De ouders moeten belang stellen in de vorderingen hun ner kinderen op school en ook vooral acht slaan op het godsdienstcijfer. Het tweede groote vermogen van het kind is de wil. Deze wilsvorming moet van jongsaf voldoende behartigd worden. De ouderwetsche gehoorzaamheid moet worden aangekweekt. Deze is de grondslag of het kind maatschappelijk en geestelijk zal slagen. Het gezin is de cel waaruit de maatschappij moet groeien. De maatschappij kan niet be staan als er geen gezags-erkenr.ing is. Hetzelfde geldt voor hel gezin, leder kind heeft zijn eigen wil en er is heel waf kunst en taktiek voor noodig de wil van het kind te vormen. Het kind wal maatschappelijk mislukt zal ook geestelijk mislukken. Hier ligt dus ook de grondslag voor het geestelijk leven. De gehoorzame mensch zal van over winningen spreken. Dan komt er bij een kind een derde factor, n I. het gevoel. De ontwikkeling van het gevoel is een teeder iels. Hel kan bij een kind tamelijk gemakkelijk. Een Wnd is van nature een dieren vriend en het is een klein kunstje het kind te doen gevoelen dat ze niet ruw mogen zijn, dat ze planten en bloemen niet mogen vernielen. Het kind aan arme iets laten geven, het kind li wijzen op dankbaarheid dat ze gaaf van lijf en leden zijn tegenover een gebrekkige. Een klein trapje hooger is het kind te wijzen op het vele dat God voor ons menschen geleden heelt, hen langs de stoffelijke dingen naar hel geestelijke omhoog te doen gaan. Ten slotte schetste spr. wat op de allereerste plaats noodig is goed huisvader en moeder, verhoogt de Kerststemming. Wij hebben alles wat U hiervoor noodig hebt. Kerstboomversiering - Kerstgroepen Tafelversiering - Kaarsen binnen- en buitenshuis en dienen de fouten te zien in hun kinderen. Ge dient te weten waarmee u\ deren omgaan en met wien zij in con tact komen buitenshuis. Besmet uw kinderen niet met beelden die hen prikkelen in bioscoop of aan het tegenwoordige strand. Om een kind te kunnen leiden moet men met een kind kunnen spreken, kort, bondig zakelijk. De moderne opvoeding is niet straffen, doch wie de tuchtroede spaart zal later de vruchten plukken. Een kind moet aan het ver stand gebracht worden dat ge het straft voor eigen bestwil. En vooral, een lijn trekken in de opvoeding, ar, Pastoor Spitzen kreeg een welge meend dankwoord waai na een geani meerde rondvraag volgde. RADIO-CENTRALE. Buiienlandsch Programma. Woensdag 19 December. 11.05— 3.35 Lpndon Regional. 3.35— 6.20 Droitwich. 6.20— 6.50 Munchen. 6.50 - 8 00 Weenen. 8.20—12.00 Parijs. Donderdag 20 December. 11.05— 5-35 London Regional. 5.35— 6.20 Droitwich. 6.20-11.20 Berlijn. 11.20-12.20 Hamburg. Vrijdag 21 December. 11 05— 5.35 London Regional. 5.35— 6.20 Droitwich. 6.20— 7.35 Berlijn. 7.25—12.00 London Regional. Zaterdag 22 December. 11.056.20 London Regional. 6.20- 7.20 Keulen. 7.30— 9.30 Munchen, 9.40-12.20 Weenen. Wijziging voorbehouden. Uit den Omtrek Baarn Burgerlijke stand. GeborenAnna Berendina. d. v. H. Bos en A. v. Zoest Hieke. d. v. M. .MaarenenH.Hcistra. Ordertrouwd: J. v. Gulik en Jkvr. E. H. v. Lennep C- de Jong en H. Balkenende. Gehuwd: A, v, d. i'oek en G. A. j, Runge J. Westerink en T. Bollema. OverledenNicolaas Plomp, echtg. H. de Boer. 69 j. Hendrik Suijk, echlg. v. J. E. Camper. 73 j. Adria- nus A. Strikkers, 3 j. Catharina Berg, wed. v. A. Brouwer. 74 j. Gevonden voorwerpen. Gehaakte das (wit), schooltasch me£| boeken, poesje, schoen en kous. jon- gensmuls en bontje, sigarettenkoker, nummerplaat L 14494, bankbiljet, kin- derportemonnaie, rijwielbelastingmerk ui, alpinomuts, hond, padvinders- heerenrijwiel, glacé handschoen. Bunschoten Alhier werd Vrijdagmiddag onder groote belangstelling van allerlei autori teiten de fabriek der Naaml. Vennoot schap ijselmeer geopend. In deze fa briek zullen de. tengevolge van dt afsluiting der Zuiderzee werkloos ge worden visschers voor de schoenma kerij worden opgeleid om ze zoo aan een bestaan te helpen. Financieele medewerking werd verleend door het fonds van de Zuiderzeesteunwet. Voorloopig worden ruim honderd personen te werk gesteld. Opmerkelijk van hartelijkheid wa$ het woord van den Commissaris der Koningin. Hij noemde den steun van het Rijk voor dit bedrijf gerechtigd, omdat het beteekendenoodzakelijk levensonderhoud verschaffen aan hen, wien het buiten hun schuld was ont- Na de knoopenfabriek, waar sedert de oprichting, in Mei 1930, tweehon derd arbeiders werk vonden kwam dit bedrijf. Maar wat baat dit alles, wanneer bij de bevolking van Bun schoten niet de heilige wil is, het roer te wenden? „God geve de bevolking van Bunschoten, vooral den jongen menschen, dien heiligen wil. Hij geve hun belangstelling, als het kan liefde, ook voor dit werk. Van oudsher was de bevolking van Bunschoten bekend als een volk, dat godsdienstig was. Houdt den godsdienst in eere, dan kan, wat de mensch ten kwade keerde, door Gods almacht ten goede worden gekeerd". Na den commissaris spraken nog de heeren Hoorneman en J. J. Klijberg, directieleden van het bedrijf en Ir Houben namens den Rijksdienst Zui- derzee-steunwet. De laatste beloofde den burgemees ter, een open oor te zullen hebben, als Bunschoten nog voor iets anders komen zou. Hoogland Veehouders worden er aan herinnerd dat ze dezen winter ook weer inlich tingen kunnen bekomen over al ot niet doelmatig voeren van hun rundvee bij de leden der stalvoederings-controle. Het kost niets. Door den bouwkundige A. Brouwer uit Soest werd alhier aanbesteed bouwen van een woonhuis met sfi voor rekening van den heer Renkers. InschrijversM. J. Kreijne, Hoogland f4555, J. Pommer, Hoogland f4560, R. Pasker, Hoogland f4565, J. v. Bek- kum, Hooglanderveen f4606, E. de Bruin. Hoogland f4610; G. v. d. Pol Hooglanderveen f4693, P. Smink, Hoog land f4695. De afd. Hoogland van de A.E houdt een algemeene Ledenvergadering op Vrijdag 21 Dec., 's avonds 6 uur, in Concordia. AgendaOpening. Notulen. Vaststel len en innen contributie. Benoeming commissie nazien der boeken. Inlei ding over de genomen maatregelen inzake de veehouderij en het stand punt der organisatie hiertegenover, door den Weledelen Heer H, Ruiter, algem. secretaris A.B.T.B- Rondvraag. Voor het innen der contributie wordt zitting gehouden op 30 December 6 Januari a.s.. na de vroegmis tot 10 in „Concordia". Ede Bij de kunstzijdefabrieken hier Arnhem zullen wegens beperking van den afzet, ruim 700 personen worden ontslagen, met zeer geringe kans op herplaatsing. NUkerk Toen een zoon van W. met een vriend aan het hout hakken was. had ijn vriend het ongeluk den jongen W. met de bijl op de hand te slaan. Een pees van den linker ringvinger werd doorgeslagen, terwijl de middenvinger danig verwond werd. De crisis-rundvee-centrale heeft op de veemarkt 293 runderen overgeno- 217 koeien werden in klasse A, kia^se B en de rest in klasse C ondergebracht. In de nacht rook een agenf brand lucht cn er werd ontdekt, dat er bij v. B. in de Oosterstraat iets brandde. Deze werd uit zijn bed geklopt spoedig bleek, dat de brand woedde in de rookerij. Door de gemeente politie werd het vuur gebluscht. Een groote hoeveelheid spek en worst ging verloren. Op de markt. 70.000 eieren f3.50-4.10, jonge henneneieren f2.50—3.25, eendeneie- f2.05-2.40, 12 biggen f7-10, I varken f45203 runderenkalfkoeien f 145 185, kalfvaarzen f65135; vet veeiekw. f 0.21-0.28, 2e kw, f 0.18— 021, vette koeien f 165—200; 35 nuch tere kalveren: mestkalveren f8—14 slachtkalveren f 2.50-5 50. Soest Door het Staatsboschbeheer is mede gedeeld, dat het gemeenteterrein, ge legen tusschen de spoorlijn Soestdui- nen —Amersfoort en „Zonnegloren", voor bebossching geschikt is. Het voornemen bestaat gedeelten van 't terrein te bestemmen voor bebou wing, terwijl het overige deel als na tuurreservaat zal worden aangewezen. Het plan bestaat de onderscheidene bouwblokken van elkander te scheiden door niet ontgonnen strooken, ter breedte van 16 M„ welke strooken desverlangd benut kunnen worden als parkeergelegenheden. De totale oppervlakte dezer ontgin ning omvat ongeveer 7 H.A. grond. De kosten worden geraamd op f6220. Dif werk biedt gedurende plm. 7 weken werk aan 50 werkloozen. Als tweede werkobject voor de werk verschaffing komt naar de meening van B. en W. in aanmerking het aanleggen van een rijwielpad aan de Birkslraat, langs Maarschalkersteeg, Zevenspar, door de lange Duinen, lot de spoorlijn Soeslduinen-Amersfoort in aansluiting op hef bestaande rijwielpad in de richting Soesterberg. Op persoonlijk bevel van Hitier wordt in het heele Duitsche rijk een reinigingsactie doorgevoerd tegen per sonen met bepaalde moreele afwijkin gen. Deze actie begon een week ge leden en reeds lal van personen zijn in hechtenis genomen. Merkwaardig is, dat zich onder de gearresteerden ook een groot aantal partijfunctionarissen bevinden. Het aantal van de in het geheele rijk in het verloop van de actie hechtenis genomen personen zou naar betrouwbare ramingen ongeveer zeven honderd bedragen. Tijdens afwezigheid van de bewo ners is inbraak gepleegd ten huize van Sluyler te Gouda, waarbij een geldsbedrag van ongeveer f 1300 en een aantal effecten ter waarde van f6000 f7000 in handen van de dieven zijn gevallen. In de R. K. Kerk Ie Sf. Michiels gestel zijn, juist voordal de Hoogmis een aanvang zou nemen, de gewelven in den toren, die zich 15 M. boven het koor bevinden, ingestort. Twee kerkgangers, de organist en van het zangkoor werden ernstig ge wond. Door een hevigen brand werd het grootste deel van de hoogeschool van Fitchburg in de asch gelegd. Bij het blusschingswerk werd een brandweer man gedood en twee zwaar gewond. De materieele schade wordt op ruim I millioen dollar geschat. r Correspondentie. Van den eersten avond door de cul- tureele groep van Kath. Amersfoort gegeven in het Patronaatsgebouw der St. Ansfridus-Parochie werd in ons laatste nummer een aan ons ingezonden verslag opgenomen, hetwelk achteraf bleek geheel op fantasie te berusten. Een verslaggever die zich had belast met het maken van een verslagje was onverwacht verhinderd. In plaats hier van mededeeling le doen, opdat voor vervanging kon worden gezorgd, pro duceerde hij aan de hand van het programma een verslagje, hetwelk er glad naast bleef, omdat hij een spreker liet spreken en een dame liet zingen, die wegens ongesteldheid rustig in "t Vlamingenland waren gebleven, maar een vervanger hadden gezonden. REDACTIE. PAROCHIEKERK O. L. VROUW HEMELVAART Langegrachf no. 36 Pastoor: A, W. J. Spitzen. Langegrachf no. 37, Telef. 1450. WOENSDAG 7 uur Gulden Mis. ■sAvonds kwart over acht Congregatie van de H. Familie der beide afdeelingen. DONDERDAG Uitstelling van hel Allerheiligste om half 5. 7 uur Lof. ZATERDAG 4—9 uur Biechthooren. Dagelijks de H. Missen om 7, 8 en 9 uur. Boekennieuws. H. J. Schim van der Loeff. Naar wij verncmenn zal van het boekje H. J. Schim van der Loef„He Voortplanlingsleven van den Mensch' (4e druk, 26e—30e duizendtal) uitgave J. Romen Zonen le Roermond duitsche vertaling verschijnen bij Tyrolia-Verlag te Weenen. De vertaling is bewerkt door Kapelaan Firmin A. M. Hehemann te Weenen, met mede werking van Prof. Eiselberger. Het boekje zal een voorwoord bevatten van Prof. Dr. P. P. Schmilz, Professor für Eherecht Ie Weenen. Uw wensch 'ordl werkelijkheid, wanneer gij .Zlj"-Crë en vaste plaats op Uw toilettafel geeft, harme en frischheid van Uw teint zal i Jw stoutste verwachtingen overtreffen. In prijzen van 20-30 -45 en 75 cent. kerkelijke: diensten. Het auteursrecht van den inhoud dezer Olficieele Kerkelijke Mededeelingen wordt verzekerd overeenkomstig de Auteurswet 1912. Hel overnemen van alle onderstaande Officleele Kerkelijke Mededeelingen in andere bladen,wordt uitdrukkelijk verboden krachtens art. 15. eerste lid van de Auteurswet. Dit betref 1 ook het overnemen met bronvermelding I Wt lOg bevchtrmd tegi Amersfoort. PAROCHIEKERK ST. FRANuSCUS XAVERIUS. '1 Zand no. 29 Pastoor: Deken C. Hartman, 't Zand no. 31. Telefoon 730. WOENSDAG 9 uur Gulden Mis waarna de lofzang Magnificat. Woensdag, Vrijdag en Zaterdag Quater temperdagen, geboden vasten en ont- hotidingsdagen. ZATERDAG r Lof. Van half 4 tof half 10 gelegenheid otn te biechten. Dagelijks de II.H. Missen om 7, 8 en 6 uur. PAROCHIEKERK ST. HENRIC IS Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. WOENSDAG, Vrijdag en Zaterdag Quafeitemperdagcn, geboden Vasten- en Onlhoudingsdagen. ZATERDAG Om half 12 voorbereiding voor het 4de leerjaar. Biechthooren van 4 lof 9 uur. Dagelijks de H. Missen om 7 uur hall 8 en 8 uur. PAROCHIEKERK ST. ANSFKIDUS. |acob Catslaan no. 26b Pastoor: P. J. M. Sandkuyl, Jacob Catslaan no. 28, Telefoon 558. WOENSDAO. Vrijdag en Zaterdag Quatertemperdagen, geboden Vasten- en Onlhoudingsdagen. ZATERDAG Van 4 tot hall 9 biechthooren. 7 uur Lof met rozenhoedje. Hamersveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor H. J. Croonen. Telefoon: Hamersveld No. 4. WOENSDAG Half 8 gezongen Gulden Mis. Woensdag, Vrijdag en Zaterdag Qua- teitemperdagen, geboden vasten- en onlhoudingsdagen. Deze week geen Lof. ZATERDAG Gelegenheid om le biechten om 3, 4, 5. 6 en 7 uur, In beide biechtstoelen. In de week de H. Mis om half 8. Achterveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor O. Rentinck. Telefoon no. 20. WOENSDAO 7 uur gezongen H. Mis (Gulden Mis). Woensdag, Vrijdag en Zaterdag Quater temperdagen, gebodin vasten en onl houdingsdagen. ZATERDAG Biechthooren vanaf 4 uur. 6 uur Lof. In de week de H. Missen om 7 en 8 uur. Hoogland. PAROCHIE ST. MARTINUS. Pastoor: W. S. J. de Jong. Kerklaan. Tel. WOENSDAG. Quatertemperdag, geboden vasten en onlhoudingsdag Half 8 Iste H Mis. 8 uur gezongen H, Mis (Gulden Mis). 9 cn 10 uur catechismus op de scholen. DONDERDAG Half 8 lstc H. Mis. Kwarl over 8 2e H. Mis. VRIJDAG Quatertemperdag, geboden vasten en onthoudingsdag. Half 8 Isle H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. 10 uur catechismus op de scholen. ZATERDAG Quatertemperdag, geboden vasten en onthoudingsdag. Half 8 1ste H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. uur Biechthooren. r Lof met Rozenhoedje. Hooglanderveen PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor: H. J. Broere. Burgemeester van Tuyllstraat. WOENSDAG, Vrijdag en Zalerdfif" Quatertemperdagen, geboden Vasten- en Onlhoudingsdagen. ZATERDAG 4-8 gelegenheid om te Biechten. 7 uur Lof. Deze week de H. Mis om 8 uur. Nllkerk PAROCHIE ST. CATHARINA. Pastoor: R. J. B. Flipse. Holkerstraat. Tel. 98. WOENSDAG, Vrijdag en Zaterdag Quatertemperdagen, geboden Vasten - en| Onlhoudingsdagen. ZATERDAG Gelegenheid om le biechten van half 3 tol half 7. In de week de II. Mis om hall 8.

De Eembode | 1934 | | pagina 2