Amersfoortsche R. K. Spaarbank OPGERICHT 15 JULI 1910 BREEDESTRAAT 82 TELEPOON 1783 OIRO No. 248878 Gelegenheid tot inleggen en terugontvangen van spaargelden WOENSDAG van 7 tot 8 uur VRIJDAG van 10 tot II uur ZONDAG van 12 tot 1 uur Rentevergoeding 3%,% Spaarbusjes: Inleggers kunnen spaarbusjes in bruikleen ontvangen. Deze spaarbank is lid van den Nederlandschen Spaarbankbond en staat onder controle van het Nederlandsch Spaarbankbureau. Vrijdag 22 Februari a.s. hoopt de R. K. Gymnastiekvereeniging .St. Hu- bertus" haar 15-jarig bestaan te her denken. Dit derde lustrum zal worden ge vierd met een feestuitvoering, welke, naar het programma te oordeelen, zeer zeker keurig zal slagen. WIJ merken o.m. op het programma op: een licht- knotsoefening voor meisjes, eenige aar dige dansjes, verschillende vrije- en toestel-oefeningen voor heeren, asp. heeren, dames en asp. dames en ten slotte een menuet van Mozart uit Ie voeren door de dames. Het geheel belooft een zeer keurig verzorgden avond te worden, 't Poth-kwartier. In de nieuwe woonwijk tusschen de Pothstraat en de Coninckstraat, werden 151 woningen en 1 winkelhuis ge bouwd. Deze volkswoningbouw nadert de voltooiing en daarom stellen Burge meester en Wethouders voor de huur prijzen te bepalen. Aan de St. Annastraat 36 woningen f 3.70 per week en 1 woning f 2.50 per week. Aan de Coninckstraat 13 woningen h f3.40 per week, Aan de Celzusterenstraat 2 f 3.40 51 f 3_4 j f3,40. Aan de St. Rochusstraat 14 A f 3.25; 5 i f3.10; 8 a f2.50. Aan de Pothstraat 15 i f3.— f2.50 en 1 f3.50, benevens winkelhuis f400 'sjaars. De totale huuropbrengst beloopt ruim 26 duizend gulden 'sjaars. De storm heeft hier hevig gewoed. Op het Kerkhof aan den Utrechtsche- weg werd een boom omgeslagen, terwijl vele grafkruizen werden vernield. Op den Soesterweg kwam uit een hoek erker een kozijn met ruiten en al na" beneden. In een onbewoond perceel de St. Ansfridusstraat geraakte ei plank los, welke boven de straat bleef hangen en gevaar opleverde voor de voorbijgangers. Op den Heiligenberger- weg stond een boom op het punt van omvallen, hetgeen gevaar opleverde voor het verkeer. De ooom is opge ruimd, eveneens een tweetal boomen die op het rijwielpad lagen op de Barchmann Wuijtierslaan. Op de Marnixlaan waren eenige telefoondraden gebroken. InhetSoester- kwartier is een zinken plaat van een dak naar beneden gewaaid. In een tuin aan de Stationsstraat en in de Snouckaert- laan zijn schuttingen omgewaaid, Ds. J. G. de Jongh zal 20 Februari 25 jaar predikant zijn bij de Luthersche gemeente te dezer stede. Kapelaan B. Veltman van de Parochie St. Franciscus Xaverius mocht bij de herdenking van zijn 12 Vrjarig priester schap uit alle kringen vele geluk- wenschen ontvangen. De Bouwver. „Goed Wonen" heeft den Gemeenteraad verzocht een voor schot te mogen ontvangen groot f 370.000 voor den bouw van 112 eengezins woningen en 8 voor ouden van dagen aan een achttal straten in het Soester- kwartier. De Spoorwegingenieur A. Hanlois van Utrecht naar het Tractie-bureau te Amersfoort verplaatst. Feestavond R.K.V.V. „Amersfoort". Zondagavond had in St. Aechten propaganda-feestavond plaats van de R. K. Voetbalvereeniging Amersfoort. Na een kort woord van welkom door de voorzitter der feestcommissie de heer de Haan, trad het jeugdorkest St. Caecilia op onder leiding van den heer Wielaert. Dit optreden was af en bracht direct de gewenschte stemming. Door de Tooneelvereeniging Euripi des werd opgevoerd het blijspel in één bedrijf .De Rooverhoofdman". Er is kostelijk gelachen. Vervolgens trad op de humorist Theo Timmermans uit Gouda, die met zijn voordrachten en moppen, en v .oral met mooie zang de aanwezigen een aangenamen avond hebben bezorgd. Door den voorzitter de heer P J, v. Helsdingen, werd een kort wojid van propaganda gesproken. De Katholieke voetbalvereeniging heeft noodig aller finantieelen steun en ook vooral de belangstelling van de katholieken. Toont uwe belangstelling door de wedstrijden bij te wonen. Het zal de jongens aan sporen, om in fairen strijd hun uiterste best te doen. Nieuwe kerken. gemeente. De kerk biedt ruimte voor ongeveer 250 personen. Voorts zal op een binnenterrein vóór aan de Utrechtsche weg ter hoogte van de Westerstraat een kerkgebouw wor den gesticht voor 'n groep Hervormden. Een zilveren feest. De Kath. Typografen, georganiseerd in den Kath. Grafischen Bond herdach ten Zaterdag het 25-jarig bestaan hun ner Amersfoortsche afdeeling. In een feestelijke bijeenkomst werd het wel en wee der afgeloopen jaren herdacht, Hetgeen verworven werd in moeilijke strijd, moet men trachten te behouden, nu alles tot afbraak van veel sociaal goeds drijft. Er waren tal van bewijzen van mede leven met de jubileerende organisatie ontvangen. Ook mooie bloemstukken. De heer J. van der Linden, voor zitter der R. K. Werkliedenvereeniging ■oegde bij zijn felicitatie den wensch >m ook in de standsorganisatie te leven, die de bindende kracht v voor het sociaal maar ook het gods dienstig, zedelijk leven. Tevens riep hij allen op om zich te scharen achter de zelf gekozen leiders. Hun taak is zwaar. Als ze zich nood gedwongen bij een verslechtering, bij een loonsverlaging, neerleggen, is dit om een grooter kwaad, een ontslag geven te voorkomen. Vervolgens sprak de hoofdbestuur der de heer C. Nelissen (Utrecht). Deze wees o. a. op de bevoorrechte plaats door de Typografen in de Vakbewe ging ingenomen, met goede bedrijfs regeling, leerlingstelsel, ziekteverzor ging en pensioen als vrucht van organi satie verworven. Hierna werden een drietal leden ge huldigd, die tot de oprichting hebben behoord, de heeren D. v. d. Linden, E. W. de Wit en O. van Wandelen. Hun werd het diploma van het R. K. Werkliedenverbond en de medaille van de Vakorganisatie uitgereikt. Een zeer gezellig samenzijn onder muziek en zang besloot de welge slaagde feestavond. Burgerlijke Stand. GeborenCornelia Johanna, d. v. W. Laar en J. B. v. Ingen Theodorus Johannes Gregorius Gerardus, z. v. G. Jansen en D. T. M. Huurdeman Adriana Theodora Frederika, d. v. A. Ziel en T. A. v. Marwijk Ge rardus, z, v. J, Pot en C. v. d. Hoek Hendrikus Antonius, z. v. M. H. v. de Wakker en G. J. H. Litjens Pe- tronella, d. van R. v. d. Hoek en E. Berculo Jacoba, d. v. iA. v. Voorn en C. C. v. Ginkel Theodorus, z. Th. Corbée en G. E. A. Laseur. Ondertrouwd W. Vastenburg en J. Oudshoorn P. Houthüijs en K. Drie enhuizen J. v. Eeden en E. Snijders - P. A. v. Winterswijk en H. W. v. Zoest J. H. v. Nieuwenhuizen en A. M. Pothoven J. S. Krol en C. Harmsen M. Candido en R. Dor- resteijn. Overleden: Wilhelmina Mouthaan, 69 j., wed. v. A. Wolters Maria de Groot, 68 j. Verplaatsing zaak. De heer B. F. Helmich heeft zijn heerenkapperszaak verplaatst van Hei- ligenbergerweg 24 naar H. v. Vianden- straat 33. De opening had heden plaat; De zaak ziet er keurig uit en voldoet aan de eischen des tijds. Een keur van parfumerieën en toiletartikelen prijken in d» étalage. Men zie de advertentie in dit blad. De Katholieke Werkers, Voor de propagandaclub De Katho lieke Werkers, hield de heer J. v. d Linden, lid van de R. K. Raadsfractie en voorzitter van St. Jozef, een lezing met als onderwerp: Gemeentehuishou ding. Spr. deelde mede dat heden de Gemeentepolitiek buiten beschouwing bleef. In het kort behandelde spr. het be stuur van het Rijk en de indeeling daarvan in onze provinciën. Aan het hoofd der gemeente staat de Raad. De burgemeester is het hoofd van dien Raad. De taak van den burgemeester is een besturende- en uitvoerende taak. Zijn jaarwedde wordt door Ged. Staten vastgesteld gehoord den Raad. Buiten den Raad worden geen houders benoemd. Minder dan twee wethouders kent de wet niet. De wet houders staan den burgemeester bij in het bestuur der gemeente. Gezamenlijk vormen zij het college van B. en W. Ook genieten deze een jaarwedde en mogen sommige nevenfuncties vervul len. Voor Amersfoort heeft een wet- een deel der gemeentehuishouding voor hun rekening. In de gemeentewet is ieders functie nader omlijnd. Hiertoe behoort o.a. het uitvoeren der verordeningen van den Raad en het afkondigen daarvan, het beheeren der inkomsten en uitgaven, voorstellen van plannen, aanbestedingen, enz. De Raad wordt gekozen door de hiertoe gerechtigde inwoners der ge meente. De Gemeentewet omschrijft ook haar bevoegdheden n.l. huishou delijke-, belasting- en wetgevende ver ordeningen maken. Ook het uitsteken der vlaggen aan gemeentegebouwen valt onder haar ressort. Gemeentever ordeningen moeten weer door Ged. Staten worden goedgekeurd, Commis sies van Bijstand adviseeren aan het gemeentebestuur. Het Gemeentebestuur heft de belas tingen, opcenten grondbelasting, bij zondere of baatbelasting, zakelijke be drijfsbelasting enz. De gemeente mag niet meer uitgeven dan ontvangen wordt, waarom Oed, Staten deze be sluiten moeten goedkeuren. Vervolgens behandelt spr. het noodlijdend worden eener gemeente. Gewone dienst zijn inkomsten en uitgaven, die uit gewone middelen worden gedekt, waarna uiteen werd gezet de beteekenis van Kapitaaldienst. Na een uiteenzetting van de ver schillende gemeente-diensten, besloot spr. zijn rede. Amersfoort'» Kinderkoor. Zaterdag 23 Febr. heeft in de markt- il, de eerste uitvoering plaats van Amersfoort's Kinderkoor onder leiding van Jacob Hamel. Soliste Di Moorslag, aan den vleugel Jacques Hamel. Voor verdere bizonderheden verwijzen wij naar de advertentie in dit blad. De verbouwing van perc. Kamp onder directie van architect Schuite maker, is opgedragen aan den Heer Th. Hollander, Albert Cuypstraat alhier. De verbouwing van het hoofdgebouw op het kampeerterrein .Kampoord" aan de Utrechlscheweg, onder directie van architect Schuitemaker, is onderhands opgedragen aan „de Groot's Houtbouw" te Vroomshoop RADIO-CENTRALE. Buiten landsch Programma. Woensdag 20 Februari. 10.05 -12.55 Keulen, 12.35— 1.40 Parijs. 1.40— 5.35 London Regional. 5.35— 6.20 Droitwich. 6.20 7.20 Hamburg. 7.20— 9.20 Deutschlandsender. 9,20-12.20 Weenen. Donderdag 21 Februari 10 50-11.20 Hamburg. 11.20-12.50 Keulen. 12.50— 1.40 Parijs. 1.40— 5-05 London Regional. 5.05— 6,20 Droitwich. 6.20— 7.20 Stuttgart. 7.20— 8 20 London Regional. 9.20- 9.50 Droitwich. 9.50—10.35 Boedapest. 10.35-12.20 Droitwich. Vrijdag 22 Februari 10.50 -11.20 Hamburg. 11.20-12.50 Keulen. 12.50- 1.35 Droitwich. 1.35— 5.35 London Regional. 5.356.20 Droitwich. 6.20— 7,20 Deutschlandsender. 7.20—122 0 London Regional. Zaterdag 23 Februari 11.05— 1.20 London Regional. 1.20 3.05 Droitwich. 3.05— 4.50 London Regional. 4 50— 6.20 Droitwich. 6.20— 9.20 Hamburg. 9.20—10.30 Boedapest. 10.30—12.20 London Regional. Wijziging voorbehouden. spoedig helpen: iMijnhardt's Hootdpijnpoeders Kiespijnpoeders. - Verkoudheidspoeders - Hoestpoeders. Rheumaliekpoeders. houder een salaris van f2250, wat te Maagpoeders. Pijnstillende poeders 1„ de Stove,traaf is In aanbouw een welbijt is in ve'V'liiHng nel andere gr JïSÏSiïïw wKjSSlïS nieuwe kerk voor de Gereformeerde plaatsen. De wethouders nemen ieder J en perdoo»45ct. Verkrijgbaar bij Uw drogist. Raadpleeg deze korte agenda. DAGELIJKS geopend de Kath. Open bare Leeszaal en Bibliotheek aan de Nieuwstraat no. 24. Kosteloos toe gankelijk voor alle personen boven 18 jaar. Het Museum Flehitê aan den West singel (uitgenomen des Zondags). Katholieke Spaarbank. Zitting Woens dag van 7-8 uur, Vrijdag van 10 tot 11 uur, Zondag van 12 tot VRIjDAG 22 Februari 8 uur in Amicilia, uitvoering door de Kath. Gymnastiekver. St. Hubertus. ZONDAG 24 Februari. De K.R.O.-Boys in de Markthal. MAANDAG 25 Februari. Gebouw St. Jozef. Bondsvergadering Personeel Hotel- en Rest-bedrijf St. Antonius. DINSDAG 26 Februari, 8 uur, in St. Jozef-gebouw, zang door het Kath. Mannenkoor. ZATERDAO 23 Maart. Aanvang H. Missie in de parochie St. Franc. Xav. en O. L. Vrouw. Uil den Omtrek Hoevelaken In verband met den nieuw aan te leggen verkeersweg, waarvan een ge deelte in onze gemeente zal komen, waren de personen over wier gronden de weg zal loopen, uitgenoodigd op het gemeentehuis te komen teneinde aldaar te vernemen de uitkomst der schatting van hun gronden. Door een Hoofd-Ingenieur van Rijks-waterstaat is hun dit Ier kennis gebracht. Hoogland Dakpannen, schoorsteenen en riet- dekking vielen in ruime mate ten offer aan de hevige stormvlagen van Zater dag en Zondag. Bij de te Utrecht gehouden heng- stenkeuringwerd de hengst „Goudster", toebehoorende aan den heer J. van de Wolfshaar alhier, goedgekeurd voor het Rijk. Hooglanderveen De Algemeene Vergadering van de Boerenleenbank zal gehouden worden op Woensdag 20 Februari 'savonds om zes uur, op het Houteveen. De agenda vermeldt onder meer verslag 1934 en bestuursverkiezing. Leusden Geboren: Alijda Hendrika, d. v D. v. Garderen en G. v. Egdom. jan, z. van H. Oosterbroek en M. Apeldoorn. Jannig' d. van J. v. d. Lagemaat en F. Veldhuizen. Ntlkerk Op de markt: 150.000 eieren f2.20-f2.65. een deneieren f 1.90f 2.19 biggen f 10f 13. 14 varkens f60—f80. 138 runderen kalfkoeien f 145—f 185, kalt- vaarzen f65—f130, vet vee le kw. f0.20-f0.28, 2e kw. f 0.17—f 0.20, verte koeien f 160—f 190. 92 nuchtere kalveren mestkalveren 16—f 10, slacht- kalveren fl—f3. Hier waaide een jongen, die per fiets een kistje met eieren vervoerde, bij de Incassobank in de beek. Hij kwam er met een nat pak af. Prins werden de zeilen van de stapels hout ver weg geslingerd het hout kwam zelf in de vaart terecht. Van verschillende huizen werden dakpannen opgenomen en meters ver neergegooid, terwijl op Slichtenhorst eenige boomen ontworteld werden. De Crisis-rundvee-centrale heeft op de veemarkt 74 runderen overgenomen. Op Maandag 4 Maart kunnen weder- koeien geleverd worden. Stouten burg GeborenCornells Nicolaas, z. van v. Zandbrink en A. Schothorst. OndertrouwdJ. S. v. d. Berg en P. Heiden. OverledenJ. Lobel, 52 j., ongeh. Veenendaal In de Hooge Boomen is een auto uit Enschede, tegen toon boom gere den. Bij de botsing werd de bestuurder ernstig gewond. Binnenland Bij pijnen Mljnhardt's Poeders Kath. Kieskring Utrecht. Te Utrecht hield de kring Utrecht van de R. K. Staatspartij jaarvergade ring onder leiding van den heer v. Spanje die er bij de talrijk opgekomen afgevaardigden op aandrong zooveel mogelijk mee te werken aan een vlot verloop van de stemmingen voor de groslijst der aanstaande verkiezingen, Op een vraag van het Kringbestuur betreffende het in studie nemen van het monetaire vraagstuk heeft het Partijbestuur geantwoord, dat het nim mer in de bedoeling lag tot het spe ciaal „in studie nemen" van dit vraag stuk. Dit punt is thans echter wel opgenomen in het werkprogram de kerngroepen. De heer Lucassen (de Bilt) deed mededeeling Maandag 8 April een polilieke landdag te Amersfoort te organ iseeren. De voorzitter der R. K. Staatspartij, Mr. C. Goseling zal daar een der sprekers zijn. Het jaarverslag vermeldde een stij ging van het ledental van ruim 800. Het financieel verslag vermeldde een batig saldo van f2240. Beide verslagen werden goedgekeurd evenals de begrooting voor 1935, Voor propaganda is een post van f1150 uitgetrokken, Een discussie volgde over de ver kiezing van vier leden voor den Kies kring Utrecht 1 en 7 leden voor Utrecht II in het College van Advies voor de a.s. Provinciale Staten-verkiezing. Bij stemming werden tenslotte voor Utrecht I aangewezen Th. Nijkamp, Dr. L. v. Romunde, C. v. 't Huilenaar en J. v. d. Nieuwenhuizen. Voor Utrecht II: N. Aarsman (Vinkeveen), B. j. Lens- sinck (Maarssen), C. de Bruijn (Wijk bij Duurstede), H. J. v. Rooijen (Vleu ten), Jos. Veldman (Zuilen), Anton Vernooy ('t Goy bij Houten) en J. J. Thien (Amersfoort). Bij de rondvraag drong de heer Jongerius er op aan, oin het in de toekomst daarheen te leiden, dat voor taan geen leden van Eerste of Tweede KERKELIJKE DIENSTEN. Wij ontvingen Keur van Nouveauté'sin Mantelstoffen Stoffen voor Complet japon- en Rokstoffen Zijden Nouveauté's Combinatiestojfen M. H. VANRAAL TE LANGESTRAAT 34-36 Kamer, geen Burgemeester en geen Wethouders candidaat te stellen de Provinciale Staten. Namens de afd. Zuilen vroeg de heer A. van der Werff, of het voor latere verkiezingen (voor dit jaar kan hel natuurlijk niet meer) geen aanbeveling zou verdienen, den Kieskring Utrecht II in rayons te verdeeien. Het bestuur zal beide punten over wegen. Allerlei Twee personen, die zich te IJmuiden rer op den Zuiderpier hadden ge- igd zijn door een hooge golf mee gesleurd en aan den binnenzijde van den pier in de diepte verdwenen. Er reed op de Weesperzijde te Amsterdam een 56-jarige man op de n hij plotseling door een ruk wind werd gegrepen en tegen een auto werd gedrukt. Hij werd dood opgenomen. Bij Heerenveen was Notaris Kamp met zijn zoon op jacht. Bij hel over stappen van een prikkeldraadhek is de notaris gestruikeld en gevallen. Het geweer ging af en de notaris kreeg de geheele lading hagel in het lichaam. Hij was onmiddellijk dood. Uit Thracië, wordt hevige sneeuw val gemeld, in het gebergte zijn vele dorpen door de meters hooge sneeuw van de buitenwereld afgesneden. Troe pen wolven vallen op afgelegen plaat sen de menschen aan. Bij Zirnowo werden twee boeren door wolven ver scheurd. Men schatte indertijd de kosten van invoering van een automatisch licht signaal bij onbewaakte overwegen op f600 per overweg, waardoor hij voor 2500 overwegen kwam tot een bedrag van 1,5 millioen. Zondag zal Joh. de Koning, wonende te Oude Tonge, zijn 102den geboorte dag herdenken. Ofschoon zijn gehoor wel te wenschen over laat en zijn ge zichtsvermogen weg is, bezit de oude heer nog een buitengewoon helder verstand. Hij heeft dan ook, zekert hij met trots, nooit gedronken of gerookt. Te Cincinnati zijn vier leden familie om het leven gekomen en twee anderen ernstig gewond bij een brand, welke een particuliere woning aan de grens van de stad heeft ver woest. Bij K. B. is in België het cadeau stelsel zoowel bij den groot- als bij den kleinhandel afgeschaft. Een jongetje vroeg zijn vader, op welke wijze oorlogen eigenlijk ont stonden. zei de vader, „stel je voor, i twist komt tusschen Enge land en Amerika". .Neen", zei de moeder, „zoo 'n geval :r niet en komt er ook nooit." „|a, ja, dat weet ik wel", schaterde papa, „maar ik neem het enkel maar als voorbeeld." „je brengt het kind op die manier in de war", zei mama op gewonden. Fa kreeg een rood hoofd, werd driftig en bulderde: „Dat is niet waar." „En toch is het zoo", kraaide Ma terug. „Ik zeg je toch, dat dit ab soluut niet waar is", kreet de heer des huizes. „Praatjes, smoesjes", scham perde de wederhelft. „Scheidt u maar zeide de wijze knaap, „ik kan al levendig voorstellen, hoe oor logen ontstaan." Amersfoort. PAROCHIEKERK ST. FRANCISCUS XAVERIUS. 't Zand no. 29 Pastoor: Deken C. Hartman, 't Zand no. 31. Telefoon 730. ZATERDAG 7 uur Lof. Van half 4 tot half 10 gelegenheid ortt le biechten. Dagelijks de H.H. Missen om 7, 8 et 9 uur. PAROCHIEKERK O. L. VROUW HEMELVAART Langegracht no. 36 Pastoor: A. W. J. Spitzen. Langegracht no. 37. Telef. 1450— WOENSDAG 's Avonds kwart over 8 Congregatie van de H. Familie der mannen. DONDERDAG Halt-5 uilstelling van het H. Sacrament. 7 uur Lof. ZATERDAG 4—9 uur Biechthooren. Dagelijks de H. Missen om 7, 8 en 9 uur. PAROCHIEKERK ST. HENRICUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosstraal no 34. Telefoon 1158. ZATERDAO Om half 12 voorbereiding voor het 4de leerjaar. Biechthooren van 4 tot 9 uur. Dagelijks de H. Missen om 7 half 8 en 8 uur. PAROCHIEKERK ST. ANSFRIDUS. lacob Catslaan no. 26b Pastoor: P. J. M. Sandkuyl, |acob Catslaan no. 28, Telefoon 558. ZATERDAG Van 4 tot half 9 biechthooren. ir Lof met Rozenhoedje. Achterveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor O. Renlinck. Telefoon no. 20. ZATERDAG Biechthooren vanaf 4 uur. 6 uur Lof met Rozenhoedje. In de week de H. Missen om 7 en 8 u Hamer» veld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor H. J. Croonen. Telefoon: Hamersveld No. 4. DONDERDAG r Lof. ZATERDAG Gelegenheid om te biechten om 3, 4, 5, 6 en 7 uur. In de week de H. Mis om half 8. Hoogland PAROCHIE ST. MARTINUS. Pastoor: W. S, J. de Jong. - Kerklaan. Tel. 3. WOENSDAG Kwart over 8 le H. Mis. 9 uur Gez. Huwelijks-Mis. 9 en 10 uur catechismus op de scholen. DONDERDAG Half 8 1ste H. Mis, Kwart over 8 2e H. Mis. VRIJDAG Half 8 lste H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. 9 en 10 uur Catechismus op descholen) 's Avonds 7 uur tooneeluitvoering van de Missie-naaikring in Concordia. ZATERDAG Half 8 lste H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis, 3—6 uur Biechthooren. Lof met Rozenhoedje. Hooglanderveen I PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor: H. J. Broere. Burgemeester van Tuyllstraat. ZATERDAG uur gelegenheid om te biechten. 7 uur Lof. Deze week de H. Mis om 8 uur Nijkerk PAROCHIE ST. CATHARINA. Pastoor: R. J. B. Flipse. Holkerstraat. Tel. 98. ZATERDAG Gelegenheid om te biechten van half 3 tot half 7. In de weck de H. Mis om half 8.

De Eembode | 1935 | | pagina 2