Parochie van den H. Ansfridus, Amersfoort DE GROTE VOLKSRETRAITE-F1LM. 3e Acte (le tafreel) „De laatste ronde" rang verdient den demper wordt Gisteren begon dan de eind-retraite voor de heren der schepping, de man nen! en 14 April a.s. ze hebben weer het laatste woord - neemt de slot- retraite voor de vrouwen een aanvang. 14 April, de laatste ronde voor licht-, middel- en zwaargewicht, om in de terminologie der boksport te blijven. Verschillende hebben niet eerder ge kund of het proces van 't overwinnen der „bezwaren" had nog niet geheel uitgewe'kt. De laatste ronde! Voor de laatste keer in den zegenrijken lijd der voiks- retraiten wordt U de reddende hand toegestoken. Grijp haar! Neem uw kans waar Geen tijd? Och kom! Stel U eens voor, dat het bij Luycx, Ramselaar V. <S D.,ofDeRooster couponnetjesdag was. Zoudt ge U dan ook verontschuldigen met „ik heb geen lijd"? Ge waart er, een der eersten misschien, ik weet het zeker. Kunt U niet van de kinderen weg, zegt 'J? Hoe durft U de capaciteiten van palief zóó te onderschatten. Hij trekt aan het wiegetouw even zoo goed en even zoo vroolijk als aan sigaar of pijp. Het is hem uitstekend toevertrouwd. Zou palief zich niet kunnen redden met het smeren der boterhammen, waarvan uw jongens bergen kunnen verwerken Kom, komHoe vaak heeft hij niet iets van U „op z'n brood" gehad? Hij weet er immers alles van. Juist wasdag? Alles kan verzet worden. Wat wordt er in het dagelijks leven al niet verzet, verschoven Neen, 't bezwaar van een wasdag mag niet tellen. Een goede wil kan bergen verzetten, dus zoo'n wasje toch zeer zeker. Willen is kun nen Nog meer bezwaren SchoonmaakDaar zegt U zoo iets Hoe kon ik dat vergeten? Zeker, het is iets erg gewichtigs en 't zou al zeer ontactisch van me zijn, zoo ik aan de gewichtigheid er van iets zou willen afdoen. Maar toch, zeg ik U, wat 't zwaarste is, moet het zwaarste wegen. Zielc- reiniging gaat voor huiselijke poets. Pa is het roerend met me eens. Hij zou het niets erg vinden als deze jaar- lijksche huisrevolutie eens werd over geslagen of door een periode van rust en bezinning werd onderbroken. Hij zou het een uitkomst vinden.Nict.dat U zoo nu en dan eens van honk waart, maar dat die schoonmaak-woede in buis do> de geestelijke schoonmaak daarbuiten die op alles den voor opgezet. dèt lijkt manlief lang niet overbodig. Derhalve, in den ring, op 't podium der bokssport! Kegel alle bezwaren van tijd, kinderzorg, wasdag, manlief, schoonmaak enz. enz. voor de vlakte en ga. Het is de laatste ronde, de laatste helpende hand, die U misschien wordt toegestoken in uw geeHelijk leven. Het zal uw redding zijn. Bezwaren, eerlijk onderzocht en ge wogen blijken vaak geen bezwaren te zijn. Ze houden geen steek. Het zijn van die uitwendige banden, die ge te verbreken hebt om hemelse banden te kunnen aanleggen. En gij mannen, die uwe vrouwen, die zelf geen bezwaren hebben, allerlei moeilijkheden bereidt, ofschoon ze hun keren naar de vrede des harten, mis gunt hun de hemelvrede niet, ruimt op die beletsels en stemt toe. Vrouwen, die maar niet over dat ,doode punt" kunt heenkomen, neemt kloekmoedig uw besluit, stapt erover heen en zet uwe voeten weer op den levensweg. Die vervloekte balans van „zou ik het doen, zou ik het niet doen", wil nog maar niet naar de goede -kant overslaan. Zegt uw hart U niet, dat ge graag zoudt willen. Laat dat „maar" - dan af en wil. Waar een wil is, is een weg, de weg naar de bergkapel, de weg naar de volksrelraite. het pad naar boven Uw Thabor? Dan ook üw prijs, prijs van eeuwige waarde. Het hart zou wel willen, maar. Nog eens: laat die staart er dan toch af, evenals bij de nieuwe spelling, het woordje „mensch" zijn staart werd afgekapt, tot „mens" terugkeerde en daarmede o, mocht het wezen I tot verstand, tot rede, tot hel echte inzicht in de waarde der hoogste be langen. Eén ding slechts is noodzakelijk.... Och, wat doe ik nog te clteeren. e weet het zo> goed als ik Ik eindig voor vandaag, met de sporing aan de laatste ronde mee te doen. Laat alle uitvluchten varen, zet de gezochte bezwaren op zij. Ze zijn als water in een mand. Het lekt er ><>r. Wie water schept al in een mand, e is niet wel bij zijn verstand. Gij zult toch zoo dom niet weze en daarom zoek toch uw heil niet t grijpen in het gatig vat van dezen tij< „Het zal U allemaal onlrijpen" „Zoekt heil in 't vat der Eeuwigheid' Doe mee aan de laatste ronde Voor den Gemeenteraad. Voor den gemeenteraad stelden de voornaamste politieke groepen reeds hun candidatenlijsten samen. De Katholieke Staatspartij moet nog volgen. Het verdient opmerking, dat bij alle groepen het doelbewust streven naar behoud der goede en geschoolde krach ten op den voorgrond stond. De ervaring immers leerde, dat mer niet zonder kwade gevolgen plotseling groole veranderingen kan doorvoeren. Alles moet rijpan. Van groote beteekenis voor het goed functioneeren van den gemeenteraad is het behoud van een flinke kern leden, die meerdere zittingsperioden hebben beleefd en zoo behoorlijk gelegenheid hebben gehad zich vertrouwd te maken met de interne aangelegenheden van het ingewikkeld gemeentelijk bestuur. Een gemeenteraad die bij elke ver kiezing zou veranderen in samenstelling, die steeds maar nieuwelingen in zijn midden zou zien verschijnen, zou veel van zijn beteekenis verliezen en aan bestuurskracht inboeten, omdat het een behoorlijke tijd vergt, wil men zonder bluf kunnen staande houden, dat men volledig op de hoogte is. Gemeenteraad. Aanvuilingsagenda voor de vergade ring van den Raad der gemeente op Vrijdag 12 April, zeven uur. Benoeming van leden en plaatsver vangende leden van de Hoofdstem- bureaux voor de verkiezing van de leden van den Gemeenteraad. Aanvragen van een voorschot uit 's Rijks kas voor den bouw van 120 eengezinswoningen en 8 woningen voor ouden van dagen door de Woning bouwvereniging „Goed Wonen". Afstand van het erfpachtsrecht-Es- tVans Veïkzaam ais"léeraTr' ..c. veldt en verhuring aan Chr. Esveldt Missiehuis St. Jan te Snesterberg. ",in<"nnH Tijdens zijn driejarig verblijf in het het eindpunt de,'„Hertekop". Deze wedstrijd is bedoeld als oefening voor de raliye-paper der Militaire Sportvereeniging. welke zal worden gehouden In de Geldersche Achterhoek. Benoeming voor de Missie. Door den Algemeenen Overste der Missionarissen van Steyl werden voor de Missie van Flores (Ned.-lndië) be noemd Pater W. Maas uit Helmond en Pater J. Verheyen uit Zevenaar, beiden te Leusden van een perceel tuingrond aan de Ursulinesteeg onder Leusden. Verleenen van een crediet voor extra hulp aan werkloozen. Vaststelling van opcenten Gemeente fondsbelasting. De Burgemeester is Woensdag a. verhinderd spreekuur te houden. Burgerlijke Stand. GeborenTheodora Maria johann d. v. J. B. Walraven en C. Mak Wilhelmina Clasina, d. v. H. B. Smit en W C. Gmenestein Arnold Ru dolph Maria, z. v. j. J. H. M. Hehtn- kamp en O. A. J. Schuts Johannes Jacobus, 7. v. J van Heuler, en M. F. J. II .thuis Ueerlruid i Gijsbcrt.i. d v. N, de Vries en M. Swamboro Ondertrouwd: J. M. van Gast ren en J. J. Smeeing Lehmeijer en te Kutvc J. A Leemtijse en M. G. B. ja-isen H. v Doitkehar en it Kesenbrr.' J. B. Mutsers en M. Bek bergen -- L. T. Lagerweij II. j. Janszen - H. Ruitenbeek en M. Kleijcr. Overleden H. Vial, 68 jr., echtg, v. J. Kuiks S. Siderius, 73 jr., wed. v. If. v. 't Hof R. Berkloo, 70 jr., echtg. v. M. v. der Goot A. Joman, 67 jr.. echtg. v. M. de Groot W. M. Meulekamp, 24 jr. Missiehuis St. Jan verrichtte Pater Maas tevens daaglijks de geestelijke diensten in het St. Elisabeths Gast- of Zieken huis te Amersfoort. In den herfst van dit jaar zullen de beide Missionarissen naar hun missie gebied vertrekken. Landdag der Kath. Staatspartij. De Centrale Propagandaclub der Ka:h. iStaatspartij in de prov. Utrecht hield een groote samenkomst van Kath. kiezers van hier en uit den wijden omtrek in verband met de Slaten verkiezing. Onder de talrijke autoriteiten merkten wij op den Hoogeerw. Heer Deken Hartman.de Gedeputeerden Van Spanje mr. de Vink en de bestuursleden in de Centr. Propaganda-commissie. Nadat de heer Lucassen, voorzitter der Prop Commissie de samenkomst met den chrislelijken groet had geopend, sp'ak mr. Kooien, voorzitter der plaat selijke Kiesverecniging een clkomst- woord, zijn groote voldoening uitend over de groote belangstelling. Hij dankte mr. Goseling, de zitter der Kath. Staatspartij, voor zijn bereidwilligheid ook in Amersfoort een woord van opwekking en bemoediging gesproken, vooral door hen die bewe ren, dat het op daden aankomt. De eerste vraag die zich opdringt is: aarom gaat het in deze dagen? Spr. wijst op de leuzen van de N.S.B. die zich aandient als de partij die een middel voor vele kwalen weet, maar, verzuimt aan te geven op welke wijze zij de maatschappij in betere richting zou kunnen stuwen. We zullen onzen invloed ten goede moeten aanwenden, door te zorgen dat onze beginselen tot gelding komen in dezen tijd van grenzenlooze verwarring in het denken en in hel geestelijk leven het algemeen. Het meest kenmerkende en meest bedroevende in onze dagen is de al- gemeene verzwakking van liet oordeel. Wij katholieken moeten blijk geven van zelfverzekerdheid. Van een besef, dat wij onverdiend iets hebben ge kregen, dat wij aan het Ncderlandsche volk kunnen geven. De N. S. B. kweekt stelselmatig een angstpsychose aan bij de menschen. Spr. hekelt de onwaardige wijze waar op de N. S. B. in haar propaganda de R. K Staatspartij becritiseert. Het is nu de tijd, aldus spr. bewust en ferm te kiezen de groote richting. De N. S. B. is in ieder op zicht verwerpelijk voor Nederland in het algemeen en voor ons Katholieken in het bijzonder. Spr. citeert hetgeen hij schreef na het Vastenmandement van 1934, ijm vervolgens de uitlatingen van den Lim- burgschen kringleider van den N.S.B. graaf d'Ansembourg in verband met het Vastenmandement te becritiseeren. De R. K Staatspartij heeft geen enkele poging gedaan om een bisschoppelijk woord over de N. S. B. uit te lokken. Wie anders beweert, pleegt volksmis leiding. Spr. toont dan aan hoe vooral bij de eenvoudigen van geest op on sympathieke wijze propaganda wordt gemaakt door den N.S.B. Op een geordende wijze moet de kiezer medezeggenschap hebben ir J" publieke zaak. Daarvoor hebben de N.S.B. zeker niet noodig. Ten aanzien van de Kath. Dem. Partij zegt spr., dat de leden di partij de groote katholieke belangen schaden Spr. verwondert zich bijzon der over de uitlatingen van prof. Veraart. Mussert gebruikt Veraart als breekijzer. Spr. doelt daarbij cp het advies van Mussert om bij de a.s. gemeenteraads verkiezingen te stemmen op de splin terpartijtjes. Wanneer de Katholieken aaneenge sloten blijven, blijven zij sterk. Wij kunnen groote goederen Nederland redden. Wanneer wij u zouden vluchten, is het met de vrijheid en het gezag in Nederland gedaan. Het gaat over de toekomst van Nederland. Aan ons nationale Koningschap laten wij door niemand raken. En daarom ook: „Wij samen sterk". Eenige vragen na afloop gesteld, werden bevredigend beantwoord, wiar- na sluiting volgde met den Chrislelijken groet en het zingen van „Aan U, Koning der Eeuwen". A. Joman f Men schrijft ons: Op de Begraafplaats „Rusthof" werd leraarde besteld onze stadgenoot, de heer A. Joman, In de ouderdom van 67 jaar overleden. Er is geen natuurvriend in Neder land, die den heer Joman zo niet per soonlijk, dan toch zeker uit zijn vele artikelen en artikeltjes kende. En er is in Amersfoort niemand, die wel eens aan natuurstudie of natuursport deed, of hij kwam in contact met dezen groten natuurminnaar. Spoedig waardeerde hij dan in deze patriarchale verschijning een zeer edel cn beminnelijk mens, altijd klaar om gu' ca overvloedig mee te delen var zijn rijke kennis en ervaring, om lijc en kracht zelfs ter beschikking te stel len van nog onervarenen. Hoevelen hebben zelfs hun belangstelling het schone der natuur aan hem te danken. Zijn aandenken zal bij zeer veel stadgenoten in gezegende herinnering blijven. De goede God, Schepper en Heer van al het schoons, dat den beminden overledene zo zeer in verrukking bracht, neme hem op in de eeuwige vreugde. Fr. M. MAJELLA. Raadpleeg deze korte agenda. DAGELIJKS geopend de Kath. Open bare Leeszaal en Bibliotheek aan de Nieuwstraat no. 24. Kosteloos toe gankelijk voor alle personen boven 18 jaar. Het Museum Flehité aan den West singel (uitgenomen des Zondags). Katholieke Spaarbank. Zitting Woens dag van 7-8 uur, Vrijdag van 10 tot 11 uur, Zondag van 12 tot 1 uur. VRIJDAG 12 April, Kwart na 8, vergadering van de Kath. Kiesvereeniging in het Kath. Spaarbankgebouw. ZATERDAG 13 April, 7 uur, in Hotel Monopole, te Amersfoort, vergadering der St. Lebuïnus-Vereeniging. (Kath. Onderwijzers.) MAANDAG 15 April. Vergadering der Centrale Katholiek Amersfoort. gevenook bij den heer Segers. Aan deze wedstrijd is een le prijs van f 10 en een 2e van f 5 verbonden, bovendien wellicht nog enige premies. De deelname voor beide is kosteloos. Leusden Uit den Omtrek De Ruitersportvereeniging Eemland l te komen spreken, houdt Woensdag een raliye-paper. Mr. Goseling begon met de opmer- Het beginpunt is de paddestoel aan king, dat we leven in een tijd van po- den ingang van den Liendertsche weg;litieke indigestie. Er wordt te veel RADIO-CENTRALE. Buitenlandsch Programma. Woensdag 10 April: 11.05-5.35 Lon den Regional. 5.35-6.20 Droitwich. 6.20 -7.20 Hamburg. 7.20 9.55 Droitwich. 9.55-12.— Boedapest. Dondcrdagll April: 10.05-11.Keu len. 11.05-5.35 Londen Regional. 5.35- 6.20 Droitwich. 6.20-7.30 Keulen. 7.30- 9.20 Hamburg. 9.35-10.20 Brussel Fr. 10.20-12. Boedapest Vrijdag 12 April: 10.10-11.Deutsch- iandsender. 11.05 5.35 Londen Regional. 5.35-6.20 Droitwich.6.20-7.— Munchen. 7 00-8.15 Londen Regional. 8.15-9.40 Keulen. 9.50-11.50 Kalundborg. Zaterdag 13 April: 9.50-3.05 Keulen. 3 05-6.20 Droitwich. 6.20-7.20 Keulen. 7.30-9.45 Hamburg. 9.45-10.20Weenen. 10.20-12.20 Droitwich. Wijziging voorbehouden. Achteveld De fokvereeniging „Achterveld en omstreken" hield jaarvergadering. Uit het verslag bleek, dat er een batig saldo van ruim f8.— is. Wegens het bedanken van C. v. Daatselaar werd tot bestuurslid gekozen J. Huurdeman. Er zijn in het afgeloopen jaar 223 koeien gecontroleerd. 106 koeien en 2 stieren werden ingeschreven ir fokregister, 115 kalveren werden schelst. De controleur verstrekte diverse mededeelingen omtrent'de werkzaam heden. Barnevekl Gedeputeerde Staten hebben hun goedkeuring aan de begrooling ont houden, daar naar hun oordeel de salarissen hier te laag zijn. Waarschijnlijk zal de Raad wel in beroep bij de Kroon gaan. D' procureur-generaal bij het Ge recht hof te Amsterdam is in cassatie gegaan bij den Hoogen Raad tegen het vrijsprekend gedeelte van het von nis van genoemd Gerechtshof inzake onttrekking van oeslag van vee door H. Geurts. Eemnes Men is doende in het Centrum der gemeente, voor de woningen der in gezetenen 'n ijzeren hekwerk te plaat sen .'met diverse onderbrekingen voor uitwegen. Nu de oude, destijds voor zeewering dienende dijk. is afgegraven, geeft dit het dorp een mooi aanzien. De ingezetenen zijn thans druk bezig met voor hunne woningen tuintjes aan te leggen. Het gemeentebestuur wil nog Meter breede strook van den afge graven dijk, grenzende aan den Ouden Rijksweg laten bestraten. Hamersveld Bij het gemeentebestuur van Leus deu is ingekomen een verzoekschrift van E. v. d. Hengel, van beroep bak ker, wonende wijk F. No. 14, om eer volledige vergunning voor den verkoop van sterken drank in het klein, voor de gelagkamer van het perceel Hamers- veldscheweg E, No. 63. In een ledenvergadering R. K. Kiesvereeniging is de volgende lijst van candidaten voor den Gemeen teraad samengesteld: 1. A. van den Hengel; 2. C. van Daatselaar; 3. St. van den Berg Kaas; 5. Alb. Schothorst; 6 Voskuilen; 7. C. Tolboom Jzn. Hoogland Burgerlijke Stand. Geboren: Maria |ohanna, d. v. J. v. Middelaai en L. M. flilhorst Petro- nella Maria, d. v. A. Brundcl en M. Tolboom. Melkcursus. Deelneemsters en deelnemers wor den verzocht zich liefst direct op te geven bij den heer Segers. Wedstrijd in onkruidbestrijding. Voor deze wedstrijd worden deel- smers verzocht zich spoedig op te d. v. S. Verzijp en E. A. M. Machielse. GehuwdP. Veenendaal en O. J. v. Leijenhorst. Soest In Soest worden de volgende wer ken in werkverschaffing uitgevoerd: Maken van plantsoen met vijver aan de Batenburglaan hoek Postweg te Soesterberg. Wandelplaats op 't Hoogt van den Soesterberg. Ontginning van woeste gronden voor boschaanleg. Van het staatsboschbeheer ontvingen B. en W. advies tot ontgin ning van een gedeelte van een aan de gemeente toebehoorend perceel, be staande uit heide en plaatselijk met vliegdennen begroeid, gelegen nabij de spoorhalte de Paltz tegen de grens der gemeente Zeisten het landgoed Pijnen burg. D? totale kosten worden door het staatsbos :hbeheer geraamd op f29.500, welk bedrag blijkens het aan- r bij Openbare Werken nog moet woraen verheogd met f750 en f2525 respectievelijk wegens kosten van aan voer van grind en leem en kosten van toezicht e.a., alzoo totaal f32.775, te splitsen in f 29.892 aan loonen en f2883 aan andere kosten. Ingevolge het raadsbesluit leiding van de diensten Openbare Wer ken en Bouw- en Woningtoezicht handen van één persoon te leggen, door B en W. voor de benoeming van dezen directeur van Gemeentewerken de volgende aanbeveling opgemaakt I. G. A. P. de Kort, civiel-ingenieur te Wassenaar; 2. W. C. van Goor, civiel-ingenieur te Hillegersberg. Burgerlijke stand. GeborenGcrardus Johannes Corne ll's, z. v. L. de Ruijgt cn A. C. v. d. Klelj Hendrika, d. v. J. Wassenaar en J. S. Pranger Jacobus Christianus Martlnus, z. v. A. J. Stalenhoef en W. F. de Bruijn ffenk, z. van H. O. Hartog en A. Bult Nicolaas Harry, z. v. S. Wouters en E. Buma ja- coba Johai na Maria, d. v. F. v. Munster en G. M. F.shuis Wilhelmina Ri- charda, d. v. W. Huurdeman en M. Roeten. Ondertrouwd: M. Vedder en H. v. d. L'ssenhurg A. Frank en Y. Elzinga. GehuwdE. Kareisen en v. Vulpen A. Wagensveld en E. v. d. Broek. OverledenPieter Stalen hoef, 58 j., echtg. v. A. M. Boog Rijkje Hartman, 85 j,, wed. van J. Kamerbeek. Btoutenburg Burgerlijke stand. GeborenAnna Maria, d. v. Th. A. v. d. Hengel en T. Schothorst. Onder Well in Limburg botste, auto, waarin Pastoor Schiphorst twee kerkmeesters en mej. Bu. Amsterdam naar Wiesbaden redï, Dr. Bus te bezoeken, tegen een R Een der kerkmeesters bleef ongedb De andere reizigers werden vrij erq gewond. KERKELIJKE DIENSTEN. Het auteursrecht v Olficieele Kerkelijke Mededeelingen bladen, wordt uitdrukkelijk verboaenl ilcrsui Kerknieuws. Aartsbisdom Utrecht. De Zeereerw. Heer H. F. Frank, directeur van het Seminarie te Rijzen burg is benoemd tot Deken en Pastoor te Breukelen, als opvolger van wijlen den Hoogeerw. Heer Deken Pieck. De Zeereerw. Heer Frank werd in 1920 tot directeur van „Rijzenburg' benoemd als opvolger van den Hoog eerw. Heer C Hartman. De Zeereerw, Heer Prein, leeraar van het Seminarie Culcmborg is tot opvolger van den Hoogeerw, Heer Frank benoemd. Voorts is benoemd tot Pastoor te Warga, den Weleerw. Heer Th. Horst huis. Een droeve ramp. Het vliegtuig „Leeuwerik", comman dant P. Soer is op weg van Praag naai Amsterdam bij Brilot (tusschen Dort mund en Cassel) tegen een berg ge vlogen en verbrand. Alle inzittenden kwamen om het levende vier leden der bemanning en drie passagiers. De namen der slachtoffers zijn: P. Soer, tweede bestuurder Prillewitz, marco- d. Klein cn werktuigkundige Weiman, Voorts drie passagiers, Mr. W. de Vlugt, zoon van den Bricl, lid der directie van de Kunstzijde-Unie te Arnhem, en de heer Wingelaar Amstelveen. Is een ramp, die in heel ons land diepe ontroering zal wekken. In een sneeuwstorm is het toestel gen een berg gebotst, neergestort cn in brand gevlogen, waarbij alle zevei inzittenden den vreeselijken verbran dingsdood zijn gestorven. Te meer treffend is deze ramp, daar het toestel slechts enkele dagen ir dienst was op de nieuwe lijn Amster dam—Praag, de lijn welke met zooveel verblijdende vooruitzichten op feeste lijke wijze is geopend. De eerste dag van deze week, op April, was het de „Leeuwerik", die 'smorgens om tien uur van Schiphol vertrok voor de opening van den nieuwen luchtdiensl en op den laatsten dag van deze zelfde week is het toestel op den terugweg van Praag naar Am sterdam in Duitschland neergestort, waarbij alle inzittenden om het leven zijn gekomen, Amersfoort. PAROCHIEKERK ST. FRANC XAVERIUS. 't Zand no. 29 Pastoor: Deken C. Hartman, 't Zand no. 31. Telefoon 730. DONDERDAG 7 uur Kruisweg. ZATERDAG Van half 4—half 10 Biechthooren. 7 uur Lof. Dagelijks de H.H. Missen om 7, 6 9 uur. PAROCHIEKERK O. L. VROUW HEMELVAART Langegracht no. 36 Pastoor: A. W. J. Spitzen. Langegracht no. 37. Telef. 1451 WOENSDAG 'sAvonds kwart over 8 Congrep van de H. Familie der beide afdetl Een, Kruiswegoefening. •ONDERDAG r Lof. VRIJDAG Herdenking der 7 Smarten van 7 uur Kruisweg. ZATERDAG 4—9 uur Biechlhooicn. Dagelijks de H.H. Missen om 7,8 PAROCHIEKERK ST. HENRICI^ Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. VR1|DAG Om 7 uur Kruisweg en Lof. ZATERDAG Biechthcoren van 4 tot 9 uur. Dagelijks de H. Missen om 7 u half 8 en 8 uur. PAROCHIEKERK 57 /"Ml PILO |acob Catalaan no. 261 Pastoor: P. J. M. Sandku}^ |acob Catslaan no. 28, Telefoon SS VRIJDAG 7 uur Kruisweg. ZATERDAG Van 4 tot half 9 biechthooren. 7 uur Lof met Rozenhoedje. De H. Missen zijn deze week o uur. half 8 en 8.10 uur. Achterveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor G. Rentinck. Telefoon no. 20. VRIIDAQ Om 7 uur Kruisweg ZATERDAO Biechthooren vanaf 4 uur. 7 uur Lol met Rozenhoedje, lu de week de H. Missen om 7 enêuu Hamersveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor II. J. Croonen. Telefoon: Hamersveld No. 4. DONDERDAG. 7 uur Lof. VRIJDAG 7 uur Kruisweg. ZATERDAG Gelegenheid om Ie biechten om 3, 5, 6 en 7 uur. lu de week de H. Mis om half 8. Hoogland PAROCHIE ST. MARTINI. Pastoor: W. S. de Jong. Kerklaan. Tel. 3. DONDERDAG Half 8 Isle II. Mis. Kwart over 8 2e If. Mis. VRIJDAG Halt 8 1ste H. Mis. Kwart over 8 2e II. Mis. 10 uur catechismus op de scholen RDAG Half 8 Isle II. Mis. Kwart over 8 2c II. Mis. uur Biechthooren. Kruisweg en Lof. Hooglanderveen PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor: H. J. Broere. Burgemeester van Tuyllstraat. VRIJDAG Gedachtenisviering van de Zeven Smarten van Maria. 's Avonds 7 uur Kruisweg. ZATERDAG uur gelegenheid om tc biechten. Lol. Deze week de II. Mis om 8 uu

De Eembode | 1935 | | pagina 2