m Amersfoort Allerlei De Katholieke Raadsfractie. Men schrijft ons Vrijdagavond komt de gemeenteraad In zijn oude samenstelling voor het laatst bijeen. De tijd is dus daar om over het werk onzer Katholieke Raadslraclie een •x enkel woordje In 't midden te brengen. De katholieke raadsfractie heeft er zich in de afgeloopen periode niet toe beperkt de bestuursverantwoordelljk- heid mede te dragenzij heeft die bestuursverantwoordelijkheid ook doel bewust gebruikt voor hel verrichtten van positief, constructief werk. Er gaat tegenwoordig bijna geen dag voorbij zonder dat men van de een of andere zijde de jammerklacht verneemt, dat de tijdsomstandigheden dwingen tot harde en pijnlijke maatregelen. Van liberale zijde gebruikt men die jammer klacht veelal als een verontschuldiging, van sociaal-democratische zijde wordt zij bij voorkeur als een beschuldiging Eebezigd. Deze beschuldiging kan o atholieke fractie koud laten; de v ontschuldiging heeft zij niet noodig zich te rechtvaardigen. Zij beseft vol doende, dat in dezen tijd allerlei be langen, die wij in de .vette jaren" hebben getracht veilig te stellen, moe en worden aangetast, al ging zij daarbij dan ook zeer voorzichtig te werk althans de meest vitale belangen stad en burgerij niet meer dan strikt noodzakelijk is. te schaden. Zij begreep dat het een onverantwoordelijk spelen met de belangen der burgerij zou zijn om zich te verzetten tegen harde maat regelen, waaraan toch niet te ontkomen is; zij aanvaardde de zware verant woordelijkheid daarvoor liever zelf, dan deze over Ie laten aan een regeerlngs- commissaris, die zeker met ruwe hand zou ingrijpen in het gemeentelijk orga nisme. Begrepen worde, dat in dezen tijd de grondslagen worden gelegd voor een nieuwe en betere maatschappij. Het gemeentelijk terrein en de bevoegd heid van de gemeentebesturen zijn beperkt, maar binnen de grenzen van dit terrein en van deze bevoegdheid kan toch nog wel wat gedaan worden, om betere bestaansvoorwaarden scheppen. Dat is niet het werk van één dag, dat is ook niet het werkjvan vier jaar. Wie van alles altijd onmiddellijk de resultaten wil zien, zal ook altijd ge desillusioneerd worden. De opbouw van een beter geordende samenleving is tenslotte niet louter een kwestie van overheidsmaatregelen. Alle maatregelen hoe goed ook zullen geen uitkomst kunnen brengen, wanneer er geen grondige wijziging komt. in de mentaliteit van de menschen. Maar dat neemt niet weg dat die veranderde mentaliteit, als zij er is, gelegenheid moet krijgen om zich te manifesteeren en werkzaam te zijn. Een politiek, die op valsch inzicht berust moet vroeg of laat vastloopen, met alle voor het gemeentelijke leven ontwrichtende gevolgen. Terwijl aller wegen het inzicht rijpt, dat deze tijd er een is van overgang naar een gewij zigde maatschappelijke structuur, overgang van het tijdperk waari ongebreidelde individualisme hoogtij vierde naar een tijdvak, waarin de saamhoorigheid en het streven naar ordening de leidende krachten zullen zijn, verkondigt men van liberale zijde nog onverdroten, dat het vrije spel der economische krachten ons wel van zelf uit de narigheid zal helpen en meent men van sociaal-democratische zijde te kunnen volstaan met vage plannen. De stad kan er niet anders dan ge baat mee zijn, wanneer er onder de verschillende partijen, die haar be stuur vormen, één is, die zich door de tijdsomstandigheden niet laat afschrik ken om de bestuursverantwoordelijk heid mede te blijven dragen en die zich nooit tevreden stelde met het spelen van de veel gemakkelijker rol van oppositiepartij. De Post. In verband met de te houden histo- rischen optocht op Woensdag 28 Aug. zal de tweede briefpostbestelling te Amersfoort op dien dag niet worden uitgevoerd. Op 31 Augustus, is wegens de viering van den verjaardag van H.M. de Koningin, het postkantoor voor alle postzaken na 13 uur gesloten. Op dien dag heeft bovendien geen behandeling plaats van postwissels (behalve telegrafische), postbewljzen, quitantiün, belasting betalingen, pas munt cn stortingen en uitbetalingen betreffende den postchèque- en giro dienst (behalve spoedbehandeling). Verder wordt ook op dien dag de tweede briefpostbestelling niet uitge voerd. Voor den telegraaf- en telefoondienst blijft de openstelling ongewijzigd. De postagentschappen, telegraaf- en telefoonstations Julianalaan, Soester- weg en Leusderweg zijn op Koninginne dag gesloten. Vrijdag is een paard uit een wagon van een rijdende trein gesprongen even voorbij halte Vlasakkers. Het dier werd een paar uur later weggevoerd. Op den Utrechtschen weg had bij Quatre Bras een auto-aanrijding plaats op Zondagmorgen. Een der wagens werd geheel vernield. Twee reizigers werden naar De Lichtenberg gevoerd De Peestweek ingezet. De Oranjevereeniging viert feest ter gelegenheid van het 30-jarlg bestaan en tevens ter viering van den 55sten verjaardag van onze geliefde Vorstinne. Wanneer de Oranjevereeniging feest viert is dit een feest voor onze geheele stad, en dan blijkt dat erkenning en waardeering voor ons Vorstenhuis leeft in de harten onzer inwoners, een er kenning in waardeering die zich spon taan uit. Vroolijk wapperde, in de hoofdstraten vooral, de nationale drie kleur afgewisseld met Oranje. De Oranje-Feestweek werd Maandag avond ingezet met een muzikale wan deling met medegezet met een muzikale wandeling met medewerking van de Amersfoortsche Muziekvereniging, Dir. de heer Ferd. de Ooeij en het Vrij willig Muziekkorps R.V.ADirecteur de heer M. Verhoef. Na deze rondwandeling werd op den Hof een openlucht bioscoopvoorstelling gegeven aangeboden door het Filmspel „De Faam" Amersfoort. Duidelijk werd vertoond: I. Oranjefilm; 2 Het zalige dorpsleven, dolle klucht3. Micky bij de brandweer, Micky Mausefilm4. Een welbestede dag, dolle klucht5. Eventje benauwd. Door oud en jong is er hartelijk gelachen en is de feest stemming er in gebracht. Programma Dinsdag 27 Augustus. Van 4 tot 6 uur receptie ter gele genheid van hel 6e Lustrum van de Oranje Vereeniging in de foyer van „Amicitia" (daartoe welwillend aange boden door het Bestuur van Amicitia. 's Avonds 7 uur Concert vanaf den toren van de St. Joriskerk, belangeloos aangeboden door de R. K. Muziek vereniging „Wilskracht", Directeur de heer J. Wakelkamp. Ten gehoore zal worden gebrachi I. Oude Wilhelmus. 2. Wilt heden nu treden. 3. Psalm 150, 4. Nur dan- ket alle Gott. 5. Een liedje van de Zee. 6. God van Arbeid. 7. Mijn Neder land. 8. Gezang 68 9. Dat 's Heeren zegen op U daalt. Woensdag 28 Augustus. Begin Oranje F,A.M.-week. Het volijverig bestuur van de F.A.M. (Federatie van Amersfoortsche Midden- standsvereenigingen) is er in geslaagd een Winkelweek te organiseeren, met de officieele naam van „Oranje F.A.M.- Week, gepaard met een Etalage-wed strijd. waarbij het publiek beoordeelt welke etalages zij het mooist vindt. Voor de drie het mooist beoordeelde etalages is een medaille beschikbaar gesteld. Voorts kan ook het publiek mooie prijzen winnen door in te vullen met hoeveel stemmen de mooiste eta lage is gekozen. Als le prijs is beschik baar gesteld een Dames- of Heeren rijwiel, 2e prijs een Eetservies, 3e prijs een Kunstvoorwerp en vervolgens nog 10 prijzen. Dus een etalage-wedstrijd waarbij winkelier en publiek belang heeft. Woensdagmorgen om 9 uur moeten de etalages gereed zijn. Onze ijverige Middenstanders zetten hun beste been tje voor en werken hard om de etalage's werkelijk aantrekkelijk te maken en goed te doen uitkomen, dat iedere in gezetene in eigen woonplaats terecht kan. Zeer zeker zal het publiek be langstelling toonen en zullen de winke liers van deze belangstelling de vruch ten plukken. Woensdagmiddag 2 uur Groote Histo rische Optocht. Route: Terrein Infanteriekaz., Leus derweg, lavastraat, Kapelweg, Vondel plein, P. Bothlaan, Da Costaplein, P.JC. Hooftlaan, Utr. weg. Kon. Sophialaan, Koninginnel., Pr. Hendrikl.,Regentessel., Pr, Julianal., Utr.weg, Utr.str., Varkens- markt, Langestraat, Kamp, A. de Kamp, St. jansstraat, Zuidsingel, St. Andries- straat, Heiligenbergerweg, Zwaanstraat, "isschopsweg, Rubensstraat (rust). Joh. Bosboomstraat Vermeerstraat, Albert Cuypstraat. Arnhemscheweg, Bisschopsweg, H. v. Viandenstraat, Fr. Blankenheijmstraat, Aldegondestraat, Varkensmarkt, Westsingel, 't Zand, Weverssingel, Zuidsingel, Varkensmarkt Langestraat, Kamp, Coninkstraat, Schellusslraat.v.Asscnraadstraat, Kruis- kamp, Hoogl.weg, Schimmelp.straat, Groote Spui, Westsingel,AchterDavids- hof, Plantsoen (W.), "Irechtscheweg. Snouckaertlaan, Korte Bergstrraat, Vlas- akkerweg, Bergstraat, Leusderweg, (Inf.kazerne ontbinden). 'sAvonds 8 30 uur groote Licht- en Reclame-Optocht, waaraan door 42 groepen wordt deelgenomen. Opstellen Rubbensstraat. Route: Rubensstraat, Bisschopsweg. H. v. Viandenstraat, KI. Haag, Zuidsingel, Weverssingel, 't Zand, Westsingel, Varkensmarkt, Ulrechlschestraat, Utr.weg, Be/gstraat, Julianaplein, Arnh.weg, Arnh.straat, Varkensmarkt, Langestraat, Kamp, Coninkstraat, Scheltusstraat, Hoogl.weg, Bloemend.straat, Bloemend.binnenp., Havik, Krommestraat, Langestraat, Varkensmarkt, Zuidsingel, KI. Haag, H. v. Viandenstraat, Fr. Blankenheijm straat, Aldegondestraat. Arnh.weg, Alb. Cuypstraat, Vermeerstraat, Joh. Bos- boomslraat. Rubensstraat, ontbinden. Tegen de wijziging van het uitbrei dingsplan der gemeente, voor zoover het betreft het stadsgedeelte tusschen Doodenweg, Leusderweg en Arnhem scheweg, is door de Wed. Kolff c.s. bezwaar gemaakt. Adressante meent dat te veel grond bestemd is voor plant soen. B. en W. stellen voor niet op die bezwaren in te gaan, en hel plan vast »c stellen, zooals het ter visie heeft gelegen. Burgerlijke stand. Geboren Cornells Gerril, z. van O. C. Mannee en C. Adam. Anna, d, van M. v. d. Bunt en B. Overeem Cornelia Christina, d. van O. Boersen en C. J. v. Maarsen. Maartje Hen driks |acoba, d. van H. Denekampen J. II. Kraaijenhof. H. H. Kuiter en J. v. d. Flier. F. A. K. Heijlen en W. H. v. d. Heuvel. G. W. Wil- lemsen en M. Arbon. J. C. v. Ame- rongen en J. M. D. de Haan. T. H, L. Hartman en W. G. Meijer. - J. H. de Goede en E. v, Offeren. A. 01- denmenger en H. v. d. Linden. GetrouwdA. v. Woudenberg en O v. Merkestijn. J. de Vries en L. R. Vink. Overleden: E. Brouwer, 88Jr., wed. van J. v. d. Salentein. A. Wiel- ders, 83 jr., wed. van J. v. Gelder. M L. Wijmer, 64 jr., echtgenoot van J. F. van Hoorn. Torenzang. Woensdagavond brengt de beiaar dier van Kalveen volgende liederen ten gehoore op den Lievevrouwetoren. Voor Nederland Mooi Holland Vaderlandsch lied Wilt heden nu treden Gelukkig Vaderland Een kind van Holland De Prince vlag Paóvindersmarsch. Dt In den Haag is op 74-jarigen leef tijd overleden onze oud-stadgenoot M. S. de Pool, die hier jarenlang voor zitter was van de Isr. Gemeente. Hij was een weldoener der armen en ijverde voor de behartiging der alge- meene belangen naar zijn inzicht. De Amersfoortsche Slagers Patroons- vereeniging heeft tot den gemeenteraad het verzoek gericht de slachtrechten te verlagen en het weegloon af te schaffen. R. K Mannenzangvereeniging „Zang en Vriendschap", Het bestuur van bovengenoemde zangvereeniging is thans samengesteld als volgt: Voorzitter L. Koekoek; Se cretaris J. J. Ehrismann, Jan Toorop- slraat 16; Penningmeester J. Walraven, Bibliothecaris C. v. d. Logt en Com missaris J. de Jager. Het ledental be draagt thans 35. Men kan zich als lid aanmelden aan het secretariaat. Prinses Juliana was uitgenoodigd den historischen optocht bijtewr welke uitnoodiging vergezeld wa een album, waarin Dick Meester den geheelen optocht heeft geteekend. Er is echter bericht ingekomen, dat de Prinses verhinderd is te komen. RADIO-CENTRALE. Buitenlandsch Programma. Woensdag 28 Aug. 11 05-12.20 Lon don Regional. 12.20-2.20 Brussel VI. 2.20-5.20 Regional. 5.20-6.50 München. 7-8 Gram.uitz. A.R.C. 8-9 Droitwich. 9.00-12.00 Weenen. Donderdag 29 Aug. 11.05-12.20 Re gional. 12.20-2.20 Brussel Vlaamsch. 2.20-5.20 Regional. 5.20-6.50 Keulen. 7-8 Gram uitz. A.R.C. 8-10 Droitwich. 10.05-11.10 Boedapest. 11.10-12.00 Regional. Vrijdag 30 Aug. 11.05-12.20 Regional. 12.20-2.20 Brussel Vlaamsch. 2.20-6.20 Droitwich. 6.20-6.50 Keulen. 7.C0-8 00 Gram.uitz. A.R.C. 8.00-12.00 Regional. Zaterdag 31 Aug. 11.05-12.20 Regio nal. 12.20-3 20 Keulen. 3.20-6.20 Droit wich. 6.20-6.50 Diversen. 7-8 Gram. uitz. A.R.C, 8.00-9.20 Droitwich. 9.20- 12.00 Regional. Uit den Omtrek Baarn Burgerlijke stand. Geboren: Rengerlina Martina, d, M. Tijhuis en R. v. Veenendaal Cor nelia Maria, d. v. H. Versteeg en G. v. d. Horst Maria Arnolda, d. v.J. Lammertse en B. K. v. Prooijen. Ge huwd E. M. Roos en M. v. d. Berg. Overleden: F. J. Ukonings, wed. v. C. J. Veldwijk, 79 j. C. P. Roth, 50j. Gemeenteraadsvergadering. De raad dezer Gemeente vergadert a.s. Dinsdag 3 September, des avonds om 8 uur. Hamersveld Maandag 26 Aug. om half 3 werd j het Café „De Ros Bayert" te Ha mersveld, gemeente Leusden, de jaar- lijksche geitenkeuring gehouden. De keurmeesters waren de heeren Zwierstra, Zilfhout, Bleijerveld Ansink. Er werden vier eerste prijzen uitgekeerd voor de beste lammeren G. Osnabrugge, Wed. J. Smit, H. Hout veen en R. Brouwer. Drie tweede prijzenGebr. van de Brink, T. Peut en J. v. d. Geer. Drie derde prijzenA. v. Egdom, H. Houtveen en Gebr. v. d. Bunt. Lamsgeilen: 1ste prijs J. v. d. Oeer, 2de prijs J. Steenkamp en 2de prijs Joh. Termaten. OverloopersIste prijs R, v. d. Bunt, 2de prijs A, v. Egdom. Vijf geilen werden gemerkt voor het fokregister, n.l. van j. Greefhorst, O. v. Zoeren, J. v. d. Geer, H. Houtveen en R. Brouwer. JHJft?--Heere's Taxi-Bedrijf 'Hof 12 - Tolofoon 1418 NIEUWE LUXE RUIME WAGENS VOOR BUITENRITTEN 6 cent per K.M. MJkerk Burgerlijke Stand. (Nadruk verboden). GeborenJan, z, van J. Pijpers en M. Vastenburg. Cornelisje, d. van H. v. Dasselaar en W. v. d. Veen. OndertrouwdM. v. d. Brink en P. v. d. Bunt. QetrouwdH. v. d. Akker en J. v. d. Ham. - S. Gielen en W. Gielen. Overleden: T. v. d. Berg,88 j., wedn. van M. v. Drie. T. v. d. Ridder, 51 j., echtg. van E. Ebben- borst. Soest Burgerlijke Stand. GeborenCornelis, z. van J. v. Bar- neveld en P. Visee. Antonius, z. van A. Weerdesteijn en J. A. Smienk. Jan Ignatius Herman, z. van L. Siegel en B. Schroeders. Willem, z. van G. P, 't Lam en J. K, Prinsen- berg. Ondertrouwd A. Stockschen en A. Blankesteyn. R. P. Zomer en A. Teunissen. Getrouwd G. v d. Heu vel en G. P. Bouquet. B. J. v. d. Linden en A. W. Stalenhoef C. G. Hilhorst en M. J. Fugers. G. B. Tientjes en G. H. v. Kooy. Overleden: H. G. Haage, 7 w. M. J. 't Hart, 74 j., wedn. van M. Huisman. H. Jongsma, 78 j., geh. met D. Schoo. Binnenland Onze Koningin. H. M. de Koningin zal op 31 Aug. a.s. nog in het buitenland vertoeven en dus ditmaal op haar verjaardag niet hier te lande aanwezig zijn. Tusschen Siltard en Roermond kwam een motorrijwiel met zoodanige snel heid in botsing met een auto, dat de motorrijder en de duorijdster op slag gedood werden, en een der passagiers van de auto zwaar werd gewond, ter wijl de bestuurder lichte verwondingen opliep. Te Amsterdam was een kind op'een stoep aan het spelen. Het kind viel en werd zoo ernstig gewond, dat het overleed. In Engeland neemt de werkloos heid onder de jeugd af. Sedert Novem ber van het vorige jaar is het aantal ingeschreven werklooze jongens en meisjes met ongeveer 8000 gedaald. Terwijl zij bezig was met schoon- maken in' de schoei le Deventer, viel de 52-jarige mej. O. van een ladder. Zij werd bewusteloos naar het zieken huis vervoerd, waar zij is overleden. In de gemeente Oemert doet zich een geval van „slaapziekte" voor bij een 45-jarige vrouw. De vrouw slaapt reeds twintig dagen. |hr. Dr. W. A. Beelaerts van Blok' land, griffier der Eerste Kamer de' Staten Generaal is te Oosterbeek over leden tengevolge van een bloedvergifti ging, ontstaan uit een negenoog. De toestand in Italië blijft gespannen. Alles duidt op oorlog, in weerwil van de pogingen door Engeland aangewend om Italië le dwingen tot temperen zijner eischen. Te Coublay is brand uitgebroken ir een boerderij, waarbij ook de schaaps kooi met 900 schapen een prooi dei vlammen werd. Alle dieren kwamen hierbij om. Bij het Ned. Indische leger is de ge legenheid opengesteld dienst te nemen, zoowel bij de infanterie als bij de artillerie, cavalerie en genie. Inlich tingen geeft de commandant van de Koloniale Reserve te Nijmegen. Tijdens een internationalen vlieg wedstrijd in Italië is een Italiaansch vliegtuig door onbekende oorzaak neer gestort. Drie van Italië's beste vliegers hebben daarbij den dood gevonden. Tijdens verbeteringswerkzaamheden aan een der kanalen te Venetië stuitte de arbeidars op een granaat uit den wereldoorlog. De granaat ontplofte en drie arbeiders werden gedood, terwijl een vierde zwaar gewond werd, Ruim 10.000 menschen zijn dakloos geworden door de overstroomingen in Bengalen, Er zijn weinig slachtoffers le betreuren, de ellende is echter ver schrikkelijk. Aan het slot der Tsjecho-Slowakije zijn twee vliegtuig ongevallen geschied. Boven het mili taire vliegveld te Praag is een machine in brand gevlogenbeide inzittenden kwamen om het leven. Bij Pilsen is een vliegtuig neergestort, de piloot werd doodelijk gekwetst. Er werd in Frankrijk bekend ge maakt dat de Maginol-linie bestaande uit 300 onderaardsche forten langs de Rijnlandgrens is gereed gekomen. Naar verluidt, zouden deze versterkingen 48 uur lijds door een millioen ma schappen bezet kunnen worden. Te Beesd heeft een zware brand gewoed, waarbij vijf boerenwoningen, een tuinderswoning en vier hooibergen een prooi der vlammen zijn geworden. Uit Rennes wordt gemeld, dat een jongeman, zijn zuster en twee nichtjes van 14 en 12 jaar, aldaar bij het baden zijn verdronken. Zij waren in een kuil terecht gekomen en hoewel spoedig hulp kwam opdagen, was het reeds te laat en konden slechts de ontzielde lichamen worden opgehaald. Kerknieuws. Mgr. Aengenent. Omtrent den toestand van den bisschop van Haarlem Mgr. Aengenent, die in de Mariastichting is opgenomen, kan wor den medegedeeld, dat aanhoudende verzwakkingen reden tot oqgerustheid geven. In verband hiermede^ kan geen enkel bezoek worden to^gCikmn. is een schaf in huisf Retraiten in het St. Alfonsushuis te Amersfoort AUGUSTUS rouwen (Groningen e.a,), f6.50. Dinsdag 27-30 SEPTEMBER Vrijdag 30 Aug.—2 Sept. Mannen en Jongel. Arnhem, verg. 16.50 Dinsdag 3—6 Sept. Meisjes (Kweekschool en H.B.S. Arnhem) verg. f6.50 Vrijdag 6—9 Burgerjongel. (Arnhem e.a.), verg, f6.50 Dinsdag 10—13 Meisjes (Mariavereen. e.a.), verg. 16.50 Zaterdag 14—17 Mannen en Jongel.(Dlcnstplichllgen) f6.50 Dinsdag 17—20 R. K. Vrouwenbond (Arnhem e.a f 6 50 Dinsdag 24-27 Dinsdag 1 4 Oct. Gehuwde Vrouwen, verg. 16.50 Vrijdag 4-7 Dinsdag 8—tl Zaterdag 12-15 Dinsdag 15—18 Vrijdag 18-21 Maandag 28—31 Meisjes (Utrecht e.a.\ verg. 16.50 Jongens, Utrecht, verg. f6.50. Heeren, verg. f1000 Mannen St. Raphael, verg. f6.50 Heeren Onderwijzers, verg. 18. H.B.S. Hilversum, verg. f6,50 KERKELIJKE DIENSTEN. auteursrecht van den Inhoud dezer Officieele Kerkelijke MededeaHngen wordt verzekerd overeenkomstig de Auteurswet Officieele Kerkelijke MededeelMgen in andere len.wordtultdrukkeiykvertadepkrachteni 15, eerste lid van de AirftUrtwel. Dl! betreft ook het overnemen met bronvermelding Amersfoort. PAROCHIEKERK ST. ANSFRIDUS jacob Catalaan no. 26b Pastoor: Deken P. J. M. Sandkuyl, Postgiro no. 93297. jacob Calslaan no. 28, Telefoon 55®. ZATERDAO Van 4 tot half 9 uur biechthooren. Half 8 Lof met Rozenhoede. Dagelijks de H. Missen om half8en8 )0. PAROCHIEKERK ST. FRANCISCUS XAVERIUS, '1 Zand no. 29 ZATERDAG Van half 4—half 10 gelegenheid om te biechten. 7 uur Lof. Dagelijks de H.H. Missen om 7, 8 en PAROCHIEKERK ST. HENRICUS, Paulus Borstraat no. 41 Pastoor. J. H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. ZATERDAG 4 tol 9 uur Biechthooren. Dagelijks de H. Missen om 7 uur, half 8 en 8 uur. PAROCHIEKERK - O. L. VROUW HEMELVAART Langegracht no. 96 Pastoor: A. W. J. Spitzen. Langegracht no. 37. Telef, 1450. WOENSDAG Geen Congregatie van de H. Familie. Woensdag 4 September voor belde afdeeiingen. DONDERDAG 's Avonds 7 uur Lof. ZATERDAG Vah 4—9 Biechlhooren. Dagelijks de H.H. Missen 7,8 en 9 uur. Achterveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor O. Rentinck. Telefoon no. 20. ZATERDAO Biechthooren vanaf 4 uur. ir Lof Rozenhoedje. In de week de H.H. Missen om 7 en Hamersveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor H. J. Croonen. Telefoon: Hamersveld.No. 4. DONDERDAO. Half 8 Lof. ZATERDAG Biechthooren om 4, 5, 6, 7 en 8 uur. In de week H. Mis om b||f 8. Hoogland^ PAROCHIE ST. MARTINUS. Pastoor: W. S. J. de Jong. Kerklaan. TèlM' DONDERDAG Half 8 Iste H. Mis. f Kwart over 8 2e H. Mis. VRIJDAG Half 8 1ste H. Mis. l(J Kwart over 8 2e H. Mis. ZATERDAO Half 8 Isle H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. 9 biechthooren. lur Lof met Rozenhoedje. Hooglanderveen PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor: H. J. Broere. Burgemeester van Tuylfstraai. ZATERDAG Half 5—half 9 gelegenheid cm Ie biechten. 7 uur Lof. Deze week de H. Mis om half 9.

De Eembode | 1935 | | pagina 2