School- benoodigdht. in F. A. TULP Taxidienst Nic. Bovee SPOEQ-COPIEERWERR? Fa. h. Elzenaar Kantoor en Drukkerij Lnngegracht 28, Amersfoort DE EEMBODE verschijnt eiken Dinsdag- en Vrijdag middag. De abonnementsprijs bedraagt één gulden per drie maanden; bulten Amersfoort 11.10, franco per post. Abonnementen kunnen eiken dag Ingaan. Uitgave vaa de Katholieke Stichting De Bcmbode, gevestigd te Amersfoort De Gembode Katholiek Orgaan voor Amersfoort en Omstreken Vrijdag 30 Aug. 1935 ADVERT ENTIÊN 25 cent per regel. Billijke tarieven voor handel en nijverheid bQ geregeld adverteeren Advertentlén moeten Dinsdag en Vrijdag vóór 8 uur In den morgen zjn bezorgd. Telefoon 314 Negen en Veertigste Jaargang - No. 35 Blzonder duidelijk worden zekere vragen beantwoord door zwijgen. Epistel en Evangelie. 12e Zondag na Pinksteren. Les uit den tweeden brief van den H; Apostel Paulus aan de Korlnthiërs. Ill, 4 9. BroedersI Zoodanig een vertrouwen hebben wij door Christus bij Ood. Niet als waren wij uit ons zeiven genoeg zaam om iels te denken als uit ons zeiven maar onze genoegzaamheid Is uit Ood, die ons ook bekwame be dienaars gemaakt heeft van een Nieuw Testament, niet door letter maar door den Oeest; de letter immers doodt, maar de Geest maakt levend. Indien nu de bediening des doods, met letters in steenen gegrift, in heerlijkheid ge weest is, zoodat Israel's zonen het gelaat van Mozes niet konden aan schouwen wegens de heerlijkheid zijns aangezichts, welke te niet gaal, hoe zal niet veel meer de bediening des Geeslesln heerlijkheid zijn. Want Indien de bediening der veroordeeling heer lijkheid is, veel meer is de bediening der gerechtigheid overvloedig in heer lijkheid. EVANOELIE volgens den H. LucasX, 2337. In dien tijd sprak Jezus tot Zijne leerlingenZalig de oogen, die zien wat gij zietWant lk zeg u, dat vele proleten en koningen verlangd hebben te zien wat gij ziet, en zij hebben het niet gezien en te hooren wat gij hoort, en zij hebben het niel gehoord. En zie, zeker wetgeleerde stond op om Hem op de proef te stellen en zeideMeester I met wat te doen zal ik het ecuwig leven bezitten En Hij sprak tot hemWat staat er in de Wet geschreven? Hoe leest gij? Hij antwoordde en zeideOij zult den Heer uwen God liefhebben uit geheel uw hart en uit geheel uwe ziel en uit al uwe krachten en uit geheel uw verstand; en uwen naaste als u zei ven. En Hij sprak tot hemGij hebt goed Beantwoorddoe dit en gij zult leven, toch hij, zich zeiven willende recht vaardigen, zeide tot Jezus: En wie is mijn naaste? jezus nu nam het woord op en sprakZeker mensch ging van Jeruzalem af naar Jericho en viel onder roovers, die hem ook uitschudden en wonden toebrachten en heengingen, terwijl zij hem halfdood lielen liggen Het gebeurde nu dat een priester denzelfden weg afkwam en, hem ge zien hebbende, voorbijging. Ook een Leviet, toen hij nabij de plaats was en hem zag, ging eveneens voorbij. Doch zeker reizend Samaritaan kwam nabij hem, en hem ziende, werd hij door medelijden bewogen. En toetre dend, verbond hij zijne wonden en goot er olie en wijn in, en legde hem op zijn lastdier en voerde hem naar eene herberg en droeg zorg voor hem. En des anderen daags nam hij twee tienlingen en gaf ze den waard, zeg gendeZorg voor hem! en wat gij verder moogt Ie kosten leggen, zal ik u bij mijne wederkomst teruggeven. Wie van deze drie was, dunkt u, de naaste van hem, die onder de roovers gevallen was? En hij zeide: Die barm hartigheid aan hem gedaan heelt. En Jezus sprak tot hemGa en doe gij eveneens I Evangelie verklaring 12e Zondag na Pinksteren. Vele Profeten en Koningen var Oude Verbond hadden gewenschl den lang verwachten Messias met hunne lichamelijke oogen te aanschouwen maar zij beleefden het niet. Daar nu de leerlingen des lleeren dit geluk hadden, sprak de Zaligmaker tot hen: „Zalig de oogen die zien, hetgeen gij ziet." Dit moeten wij echter niet ver staan omdat zij Hem slechts met licha melijke oogen aanschouwden, want dan waren ook de schriftgeleerden, Phari- zeën, Pilatus, Herodes gelukkig en zalig geprezenmaar wijl zij den Za ligmaker ziende in Hem geloofden, zijn heilige leer uit zijnen goddelijken mond aannamen en daarnaar leefden. Bemerkt hier dat niet alleen de leerlingen des Heeren maar ook wij die behooren tot Jezus Kerk zalig te prijzen zijn, als wij in de ware Kerk met de geestelijke oogen van ons geloof Jezus aansch u- wen, zijn heiligen levenswandel be trachten, zijn goddelijk woord in de preek en het christelijk onderwijs hoo ren want daarin zien, daarin hooren wij jezus. Over dit ons geluk drukt zich de Zaligmaker nog nader uit als Hij tot zijn apostel Thomas zegt voor ALLE Inrichtingen vin onderwijs te dezer »^de KANTOORBOEKHANDEL Laagaab. SS La. Krommaab. TEL SM Zalig zij die niet gezien en toch ge looid hebben." Als dan een wetgeleerde tot Hem nadert met de vraag: „Meester door wat te doen zal ik het eeuwig leven bezitten?" laat Jezus hem zelf het ant woord daarop gever, door hem te ver wijzen naar heigeen reeds in het Oude Verbond daarover geschreven stond „God beminnen en zijn evennaaste." Op de vraag van den welgeleerde „Wie is mijn evennaaste?" verhaalt de Zaligmaker dan de heerlijk schoone en treffende gelijkenis van den barm- hartigen Samaritaan. De Joden beschouwden alleen hun geloofsgenooten, hun landsgenooten en hunne vrienden als hun evennaaste. Vreemden daarentegen en die niet hunne geloofsgenooten waren meenden zij, volgens de verkeerde uitlegging die zij aan de Wet gaven, vin hunne liefde en behulpvaardigheid te mogen uitsluiten. Om deze grove dwaling der Joden te weerleggen verhaalt Hij hun hoe een slachtoffer van een roofaanval ten slotte geholpen wordt door een Samaritaan. Jezus stelt hun de liefdedienst van dien man als voorbeeld voor oogen, die ofschoon een Samaritaan zijnde en dus geen geloofsgenoot (omdat de Samaritanen zich hadden afgescheiden van den tempeldienst te Jerusalem) toch niet aarzelde aan het ongelukkige slachtoffer zijn diensten aan Ie bieden. Daardoor wilde Jezus dus leeren dat ieder mensch. Jood of Heiden, vriend of vijand onzen naaste is, dien wij moeten beminnen gelijk ons zeiven. Datzelfde heeft Hij bij verschillende gelegenheden geleerd en het bekrach tigd door zijn voorbeeld. Niet alleen tot den Wetgeleerde maar ook tot ons zegt Jezus: „gaat heen en doet ook zoo." Ook wij moeten het voorbeeld van dien barmhartigen Samaritaan navolgen door iederen hulp behoevende met onze liefdediensten bij te staan, door iederen noodlijdende te helpen. Liefde en hulp moeten wij ook hun betoonen die ons geen dank weten, ja ze'fs aan hen die ons ver smaden, belas'eren of met vijandschap bejegenen. Aan onze menschelijke zwakheid overgelaten zullen wij daartoe soms v.el niet in staat zijn. Daarom moeten wij God dikwijls om zijn bijzondere genade daarvoor bidden, overeenkom stig 't woord van den H. Paulus: „Ik kan alles in Hem die mij versterkt." Liturgische Kalender. Week van 1—7 Sept. Zondag I. 12e Zondag na Pinksteren. Tijdeigen, Mis Deus in adjutorium, 2e geb. H. Egidius, 3e geb. H.H. Twaalf Broeders. Pref. H. Driev. Maandag 2. II. Stephanus Koning, 2e geb. A cunctis, 3e naar keuze. Dinsdag 3. Mis als Zondag, 2e geb. A cunctis, 3e geb. Fidelium, 4e geb naar keuze. Woensdag 4. Mis als Zondag, 2e geb. A cunctis, 3e geb. naar keuze. Donderdag5. H. Laurentiusjustinianus, 2e geb. A cunctis, 3e geb. naar keuzo. Vrijdag 6. Mis als Woensdag. Of: Mis v. It. li Hart Cogitatio tes. Credo, Pref. H. Ilarl. Zaterdag 7. Mis van O. L. Vrouw Salve (bij Votief missen) 2e geb. v. d. H. Geest, 3e geb. v. Kerk ol Paus, Pref. H. Maagd. Voor Koninginnedag. Wilhelmina van Nassouwe, Ben ik van Keizersbloed Het Vaderland getrouwe Blijf ik met stervensmoed. Een dochter van Oranje Voer ik de Prinsenvlag, Die eens het machtig Spanje Voor Neêrland wijken zag. Wilhelmina van Nassouwe, Houd ik met Godes kracht, Als hooge Landsvouwe Bij Neêrland's leeuw de wacht. O Heer, aan Wiens genade Ik kroon en schepter dank, Bij U kom ik te rade Mijn heelc leven lank. Wilhelmina van Nassouwe, Heb ik aan 't gansche land, Vorstin in elke gouwe. Mijn vorstelijk woord verpaed. Uw rechten en uw vrijheid, Mijn onderzaten al, Naar Nassouw's leus, met blijheid Ik staag handhaven zal. Wilhelmina van Nassouwe, Voor 't land van over zee Ook hoog mijn schild ik hou'e Ten schuts van wet en vreê. Gij Volk'ren en gij Rijken Van Indiën Oost en West, Van mij geen zorg zal wijken Voor uw gemeene best. Wilhelmina van Nassouwe, Tot God heb ik verzucht: „Op mij Zijn hope bouwe Mijn volk niet zonder vrucht; Begroet met duizend vreugden Bij mijne komst op de aard. Maak mij door vele deugden Zoo grootsche roeping waard." Wilhelmina van Nassouwe, Soms bang mij 't harte slaat, Als ik met ernst aanschouwe Mijn hoogen rang en staat. O! dierbaar bloed der vaderen, Gestort op dezen grond, Bij 't ruischen door mijn aderen Wat plicht gij mij verkondt! Wilhelmina van Nassouwe, Tor;h blijf ik onverveerd; Geen stand en geene landouwe, Die niet om strijd mij eert. Zoo steunt mij al mij'n dagen, Gij fiere luiden mijn, D.in kan ik nooit versagen Uw Koningin te zijn. Mr. L. v. E. Telef. 1830 Tel. 1093 heeft zfjn prijzen sterk VERLAAGD Standplaats naast Hotel Monopole. KantoorKamp 41 Telef. 1093 Tel. 1830 Amersloortsche pro cessie naar Kevelaer. VITESSE helpt U billijk en vlug VRAAGT PRIJS! 't Valt altijd mee! KON. WILHHLM1N ASTRA AT 10 Dinsdag 20 Augustus j.l. vertrok per extra trein de processie van Amers foort naar Maria's Genadeoord Keve laer. Reeds vroeg in den morgen door het bestuur der processie de trein in gereedheid gebracht, door het a plakken van de plaatsnamen der schillende plaatsen die deelnamen de bedevaar), zoodat toen de pelgrims op het perron verschenen, iedereen zijn eigen coupé gemakkelijk kon vinden. Precies op tijd vertrok de trein met ongeveer 37Ü pelgrims, er waren er nog 32 meer als vorig jaar, zoodat de vrees voor minder pelgrims vanwege de tijdsomstandigheden, ongegrond bleek te zijn. Velen blijven de aloude bedevaait getrouw en laten zich niet door de nieuwere vervoermiddelen be ïnvloeden. De processie, met prachtig zomer weer begonnen, bleef den geheelen dag daarmede begunstigd, wat in belang rijke mate bijdroeg tot de goede stem ming onder de pelgrims. Vol devotie baden zij onderweg de voorgeschreven gebeden voor verschil lende intenlte's, terwijl het bidden werd afgewisseld door het zingen van Maria- liederen. Luid klonk het gezang uit boven het geraas van den snel voort- vliegenden trein. Met geestdrift werden de liederen gezongen, en zoo werden hel ware jubelzangen Maria ter eere. Dat waren uitingen van Roomsche blijdschap in den besten zin des woords. Onderweg werd aangedaan Nijmegen de stad van den H. Canlsius. Processie gewijs trok men naar de Molenstraat, naar de kerk van den H. Canis Daar werd een stille H. Mis gelezen, waarna predicatie over den Heilige in verband met de Maria-vereering. Na afloop had de vereering der reliquien plaats en trok men in alle stilte weer naar het station om de bedevaart te vervolgen. Te ongeveer twaalf uur kwam de trein in het zoo verbeide doel van de tocht, Kevelaer, aan. Al gauw waren de coupé's verlaten en spoedde de pelgrims zich, volgens programma, naar de kerk te oud-Ke- velaer, waar de verwelkomign plaats had door Pastoor Spitzen, directeur der broederschap. Tevens werd daar aan twee pelgrims de zilveren medaile opgespeld voor het 25 jaar bezoeken van het genadeoord. Tegen half drie was het weer ver zamelen bij hel slation. De' feestelijke intocht in Kevelaer zou gaan jgeschie- den. In volgorde werden de talrijke vaandels opgesteldin het midden zien wij de hoofdgroep, Maria, gezeten cp een troon omringd met vele bloemen en talrijke bruidjes. Voorop zien wij nog twee bruidjes die bloemschilden dragen mei de jaartallen 1750 en 1935, als blijk dat de processie voor de 185e maal Kevelaer bezocht. Het was een lange en kleurrijke pro- ssie, die daar trok door Kevelaers straten, op weg naar de Basiliek. In breede bundels vielen de gouden zonne stralen neer; luid schalde de muziek van Kevelaers Harmonie ter begelei ding van de Marialiederen, die uit de rijen der pelgrims opklonken. De prachtige en ordelijk voortschrijdende stoet trok zoo als altijd veel belang stelling en de Amersfoortsche proces sie kan er grootsch op gaan te behoo ren tot een der schoonste en devootste processie daar ter plaatse. In de Basiliek werd door |en der Eerw. Heeren geleiders een predicatie gehoudên en aangetoond wat Maria was als Moeder voor hare talrijke kin deren, daarna de zegen met het Aller heiligste en hiermede was de eerste plechtigheid in Kevelaer afgeloopen. De eerste bedevaartsdag werd be sloten met een Plechtig Lof te half 8 in de kerk van oud-Kevelaer. Het Al lerheiligste is uitgesteld, daarna eenige gezangen en na het Magnificat beklimt de Eerw. Directeur de preekstoel en leest een lange rij van verschillende intenties voor, van de pelgrims en de achtergebleven betrekkingen, waarvoor nu met uitgestrekte armen, neergeknield voor de groote Geneesheer aller kwa len, 5 Onze Vaders en Wees gegroeten werden gebeden. Het was een indruk wekkend oogenblik, waardoor vele pel grims werden geroerd, en in menig oog een traan blonk met het medege voel van deze lijdende zielen. Builen de kerk gekomen werd de lichtstoet in elkaar gezet en alle pel grims met een lampion in de hand, en het groote beeld van Maria omgeven den Heer; nu wij verblijven in het oord van Maria's kinderen. Ook onze overleden broeders en zusters werden te Kevelaers niet ver geten, des namiddags had er een oefe ning plaats door gebeden en het zin gen van de Misere cn hel aflezen der gestorvene leden, ^gevolgd door een opwekkend woord om de overledenen vooral in deze heilige plaals niet te vergeten, en de volgenrie morgen bij de H. Communie Ie herdenken. Om vijl uur was het weer verzamelen bij het Klooster en ging men in plechtige processie op naar het Mariapark, daar boven bij het beeld van Maria, waar als beschermster wordt voorgesteld, ichermettd van in de wereldoorlog gevallen soldaten en overgebleven weezen en weduwen. Een predikatie werd gehouden over Maria de Moeder aller Moeders. Nu rest ons de derde dag der Bede vaart de Requiem-Mis voor de over ledene leden der Broederschap. Ook was de Baseliek gevuld met al onze pelgrims, en velen zullen hier zeker hun overleden familieleden niet hebben vergeten te meer daar in dit oord Maria bijzonder vereerd wordt als de Troosteres der Bedrukten en verlate nen. Na de H. Mis kwam als laatste oefening te Kevelaer, de Kruisweg; in processie trok men op naar de Kruis boom, en in groepsgewijze werd deze handeling verricht om gezamenlijk dan weer bijeen te komen op het kerkhof en daar de aflaatgebeden te doen, en verder trok men van hier naar Oud- Kevelaer, waar de afscheidsrede werd gehouden door een der Geestelijke leiders: een woord van vaarwel en dankbaarheid voor alle gunsten en genaden op deze heilige plaats en in dit genadeoord van Maria verkregen. Tegen drie uur verzamelde men zich voor 't laatst in de Baseliek en na hef Te Deum er. Zegen van hel Allerhei ligste trok men naar het station, onder het zingen van hel jubellied begeleid door muziek, en voor 't laatst nog het lied „Kinderen van Maria", stapte men de coupé's binnen. De trein zette zich in beweging, handgewuif aan de pel grims van andere processies en Keve laer verdwijnt onder het zingen ^an Vaarwel, vaarwel wij scheiden, vaarwel o Kevelaer Moge God ons hier weer leiden ter beêvaart 't ander jaar. Door onze groote softeerlng Vulpennen vind U bij ons altijd DE PEN welke het meest geschikt is voor uw hand en in de prijs zooals U die zich gedacht hebt KANTOORBOEKHANDEL Lingestraat 84 Te te'. 528 dom zal worden uitgenoodigd. Als consecrator zal fungeeren de Bisschop van Breda en als mede-con- secranten de Bisschoppen van 's-Her- togenbosjh en Roermond. Bisdom Haarlem. Reeds eenige dagen nadat Mgr. Aen- genent zich onder geneeskundige be handeling had gesteld, kon worden geconstateerd, dat Mgr. lijdende is aan een ernstige buikaandoening. Het resultaat van overleg tusschen de behandelende medici is, dat, hoe wel de loestand van den Patiënt ge durende de afgeloopen week niet is verbeterd, een operatieve behandeling niet langer kon worden uitgesteld. Mgr. Aengenent werd voorzien van de H. Sacramenten der Stervenden. door kleurige electrische lampjes, trok ken door Kevelaers straten om bijeen le komen bij de Genadekapel. Deze schitterde in de omlijning van honder den eleclrische lichtjes. Met luide stem men zongen daar de pelgrims het jubel lied, gemaakt door Pastoor Spitzen ter gelegenheid van deze 185ste bedevaart en hiermede was de eerste bedevaarts dag afgeloopen. De tweede dag had 's morgens om hall zes de algemeene H. Communie plaats, waaraan alle pelgrims zonder uitzondering deelnamen en daar getoond hebben wat een kracht en vertrouwen bij Hem van wien wij alles kun nen verkrijgen. Te kwart over 8 volgde de H. Sa- craments-processie, het hoogtepunt van deze bedevaart, waarbij allen weer tegenwoordig waren. Men zag een lange stoet pelgi met brandende kaarsen en bruidjes rozenbladeren strooiende, voorafgegaan door zangers en lleeren Geestelijken. Luide antwoordede pelgrims Hossana, filio Divid, en daarboven galmende klokken van Kevelaers Bedevaartskerk, Teruggekomen bij de ingang de. Kaarsenkapel zongen allen het Tantum Ergo en werd de Zegen gegeven. Na deze grootsche plechtigheid volgde onmiddellijk de plechtige Hoogmis in de Basiliek. Machtig klonken de tonen van bijna het grootste orgel van Europa ons tegenhet orgel namelijk bezit 10.000 pijpen waarvan de grootste 10.40 M. lang is en een doorsnee heeft van50c.M-, de kleinste is 6 m.M. met een doorsnee van 3 m.M. Hoe verhef fend klonk het gezang Gaudeamus in Domino: Laten wij ons verheugen in Binnenland Kerknieuws Aartsbisdom Utrecht. In de Kathedrale kerk te Utrecht werd de Kapittelhoogmis gecelebreerd voor Je zielerust van den pas over leden kanunnik, den hoogeerw. heer C. Hartman, pastooi deken der parochie Zand te Amersfoort. De president van het Aartsbisschop pelijk Seminarie te Apeldoorn, de hoog eerw. heer H. J. Koopmans, droeg de H. Mis van Requiem op en werd ge assisteerd door pater J. Verkley en dr. A. C. Ramselaar, als diaken en sub-diaken. Daarna volgde de vergadering van het Metropolitaan Kapittel. In deze vergadering heeft Mgr. dr. J. de Jong zijn olficieelen benoemingsbrief tot coadjutor van Z. H. Exc. den Aarts bisschop aan het Kapittel geloond. De nieuwbenoemde coadjutor zal Zaterdag a.s. in retraite gaan tot II September. De Bisschopswijding van Mgr. or. de jong. benoemd titulair Aartsbis schop van Rusio en Coadjutor van Z. H. Exc. Mgr. J. H. G.Jansen, Aarts bisschop van Utrecht, zal plaats hebben in de Metropolitan Kerk te Utrecht op Donderdag 12 September a.s. aan vang half 11 uur. Gelet op den ernstigen toestand, waarin Mgr. J. H. G. Jansen verkeert en mede om wille van de moeilijke tijdsomstandigheden zal op uitdruk kelijk verlangen van den Coadjutor de plechtigheid een uitsluitend en strikt eenvoudig kerkelijk karakter dragen, waartoe alleen de saeculiere en regu- Iere geestelijkheid van het Aartsbis- Middeostaiidszorgen. Uit „De Standaard": De overbezetting van nering en be drijf door de vestiging van ongeschikte krachten is een nijpend vraagstuk.dat den middenstand bange zorg bereidt. In de wonderkracht van het oud- liberale recept: „herstel door de vrije concurrentie" gelooven wij niet- Die alkeer van het laat-maar-waaien- stelsel raag evenwel niet verleiden tot een met pak-en-zak-overloopen naar het kamp dergenen, die den sterken staats- arm begeeren tot dunning der midden standsgelederen. Uitwassen willen wij bannen, maar daarbij moet wel worden toegezien dat niet gezonde levenskiemen worden ver stikt. In het kleinbedrijf worden gaven ont wikkeld die tot stalling van ware volks kracht niet weinig kunnen bijdragen. Veel van hetgeen groot is op indus trieel en commercieel gebied bereikte zijn wasdom in de harde school van het kleinbedrijf. De ontwikkelingshistorie van zaken als die van Gerzon, de Bijenkorf, Vroom Dreesmann, de Erven van Nelle is in dit opzicht leerzaam. Van Albert Hein was evenals van Piet Hein niet slechts zijn naam klein, maar ook zijn eerste kruidenierswinkel. In Oss tierde rondom sinistere figu ren niet slechts de misdaad, maar dijde een klein margarinezaakje uit tot een wereldbedrijf. Het gevaar nu van vertrapping van het kleine, doch levenskrachtige, is bij ambtelijke overwoekering niet denk beeldig. In de handen van den staatsambte naar, van het gemeentebestuur te leg gen de beslissing over de vraag of het behoefte-element de oprichting van nieuwe bedrijven gedoogt, is een maat regel dien wij niet durven verdedigen. Voor ambtelijke willekeur, die niet slechts de belangen van gedupeerde beginnelingen, maar van verschillende categorieën burgers schaadt, wordt op die wijze de deur geopend. Anders staat het indien het euvel van overbezetting door onbekwame en niet-credietwaardige elementen wordt bestreden, door het stellen vanoojec- tieve vereischten van bekwaamheid en credietwaardigheid, wier voldoening ondercontrole der Overheid voorwaarde van vestiging is. Wanneer dit geschiedt op initiatief van, in nauw overleg met den georga- niseerden middenstand, wanneer con crete vtreischten worden omschreven, de Overheid zich beperkt tot contro- leerende en sanctioneerende meewer king, dan kan hiervan een zuiverende werking uitgaan, welke leidt tot ver heffing van den middenstand en be zwering van heillooze concurrentie. Merk eens op hoe heerlijk IVOROL-tandpasta schuimt. Maar dit schuimen is juist ook zoo noodzakeli|k, want dit schuim dringt reinigend door in alle ruimten tusschen tanden en kiezen, waar de borstel niet kan komen. IVOROL, De Nederlandsche Tandpasta.

De Eembode | 1935 | | pagina 1