Allerlei Wegens de leeetdag van Allerheiligen zal De Eembode Donder dag verschijnen. Zondagmiddag -Concert Henk Ramselaar. In het rustige paviljoen van de Sticht- sche Heuvel, met het uitzicht op eer wazige, druilerige herfstnatuur, kwam Zondagmiddag een aantal belangstel lenden bijeen, om zich te vergasten aan een kamermuziek-programma, dat de pianist Henk Ramselaar zou geven. Er is genoten! Tet inleiding werd door Marius Blok (viool) en Ramselaar de sonate IV in a, op. 23 van Beethoven gespeeld, welke ons echter niet kon bevredigen: het was te slap van weergave en inhoud; de gestelde taak was echter uitermate moeilijk, en het verder gehoorde deed deze dwaling gaarne vergeven. Immers Ramselaar heeft zich dezen middag doen kennen als een pianist van bij- zozere allure, die de materie van het vak in alle ondetdeelen volkomen meester is. Achtereenvolgens speelde hijPartita in Bes van j. S, Bach; Clair de lune en Jardins sous la pluie van Debussy Scherzo in cis op. 39, Berceuse in Des op. 57 en Tarentella in A5 op. 43 van Chopin. Na de pauze Carnaval op. 9 van Schumann. De heerlijke suite van Bach speelde Ramselaar met zijn routine organist mooi doorzichtig en 'I algemeen keurig strak van lijn, maar een spaarzamer gebruik van groote vertragingen is hier aanbevelenswaar dig. Debussy kreeg een vertolking, die respectabel was, doch die 'men zich nog frêler had kunnen denken. Magis traal was het spel in Chopindit wa ren juweeltjes van gaaf pianospel. Het groote werk van Schumann kreeg de beste verklanking in de meer forsche deelen. Hoe raak is hier de teekening van Chopin, terwijl de valse allemande sterk reminisceert aan de bekende Brahms walzer. Wij kregen den indruk, dat Ramselaar hier een weinig inzonk, waardoor een zekere eenvormigheid' niet weggewerkt kon wordende zoe telijkheid des heeren Schumann heeft hier echter ook wel eenige schuld aan. Alles bijeen dus een genotvolle mid dag, die een groot succes was voor den pianist. O. J. Voor het op 18 October j l. door het .Centraal Bureau Instituut Pont, te den Haag", gehouden Stenografie examen. slaagde voor het diploma Kantoorstenograaf (130 lettergrepen per minuut) de heer J. Nieuwveld, leerling van de Erkende Pont-School, alhier. De Vogelkweekersvereeniging .Ons Genoegen" organiseert op Zaterdag 30 November en Zondag 1 December a.s. een tentoonstelling van kanarie's op zang, kleur en postuur. Opening Zaterdagsmiddags 2 door burgemeester Mr. J. C. Graaf Randwijck. Zondagavond werd onder het Lof in de parochiekerk te Montfoort be kend gemaakt, dat de Weleerw. heer H. Rouwhorst, van Amersfoort, sinds korten tijd kapelaan in deze parochie, voorzien is van de H.H. Sacramenten der Stervenden. Benoemd aan de Rijks Hooger Burgerschool tot leeraar in vasten dienst J. P. G. Grootendorst, wonende te Amersloort en tot leeraar in tijde- Iijken dienst dr. I. A. Bongers, levens tijdelijk leeraar aan de R.H.B.S. te Tiel, en W. Hoekstra, wonende te Wage- ningen. Burgerlijke Stand. GeborenHerman, z. van E. Haar en T. Bos. Arie. z. van C. Veenendaal en M. W. Jaarsveld. Klaartje. d. van J. v. Kooij en J. Ariar. Clasina Wilhelmina, d. van Th. Ch. de Ruiter en M. H. Wellerd. Maria, d. van P. E. v. Straalen en A. Berends Hendrika Johanna, d. van P. v Hoeijen en D. Fontein. Ondertrouwd W. H. Meijer en W. v. d. Brink. - O. Cisch en A. N. Hofmann. Over leden G. Bieg, 39 j., echtg. van J. Bisschop. J. W. Ribbel. 77 j., wed. van F. W. Swaghoven. De Wichelroedeloopers. Zaterdag is door de Wichelroede loopers een zeer belangrijke excursie gehouden te Amersfoort. Onder leiding van de heeren v. Rhiji en Beltman werd gereden naar het pompstation van de Waterleiding aan den Hoogeweg. Allerlei modellen van roeden werden door de loopers gebruikt vanaf de klassieke houten vork tot de kunstig vervaardigde van zilver- of een van ivoor en zelfs een gebogen uit een lange breipen. Na de lunch werd een rondrit ge maakt. Door mej. Marlijn uit Zwolle werd nauwkeurig aangegeven de ligplaats van een skelet en vastgesteld dat dit in 1643 daar was neergelegd. Daarna werd gereden naar het Sport terrein aan de Gasthuislaan waar de Gemeente boringen naar artesisch wa ter onderneemt. Geheel in (overeen stemming met de gegevens verkregen bij het voorgaande boringonderzoek bleken de aanduidingen op het Sport terrein. De ligging van onderscheiden wateraders, de capaciteit en de stroom richting weiden zuiver vastgesteld. Vervolgens werd gereden naar Oud Leusden, echter werd eerst halt ge houden bij „Nimmerdor". De heer Verloop vertelde het gezelschap dat volgens de sage eea onderaardsche gang moest loopen van Heiligenberg onder het landgoed Nimmerdor door naar de toren van Oud-Leusden. Een onderzoek werd door de loopers in gesteld en na heel wat werk vond hier delooper Braem, Lottum (L.) de plek waar een gang op 5 i 6M. diepte den straatweg kruiste. Vastgesteld werd dat de gang van hout geconstrueerd is en breed moet zijn l'/i 2 Meter. Bij invallende duisternis kwam het gezel schap bij Oud-Leusden. Vastgesteld werd het Noordelijk muurfundament van het ter plaatse gestaan hebbende oude kerkje. In dit fundament werd op eenige meters van den westhoek de plaats aangegeven waar zich een menschenlijk moet bevinden onderden kerkmuur. Ook werd de ligging aan gegeven van een menschenlijk onder den Noordelijken torenmuur. Nauwkeurig werd vastgesteld de lig ging van 'n onderaardschen gang, die de Kerk verbond met de pl.m. 100 M. Oostelijk gelegen boerderij, een vroeger klooster naar overlevering. Eenige jaren geleden is deze gang ontdekt doch door de instortingen was binnengaan levensgevaarlijk. Voor de oningewijden waren de waarnemingen op dit geheimzinnig gebied een openbaring. De Zondag aan de kerken gehou den speldjesverkoop ten bate van Hulp in de Huishouding van de R. K. Vrou wenbond heeft opgebracht een bedrag van f74.— Feestweek Leusderk war tier. Donderdagmiddag om 3 uur opent de Burgemeester de winkelweek in het Leusderkwartier, waarna een rondgang door de feestelijk versierde straten. De paardentram zal rijden vanaf het Julianaplein naar het Borneplein, het welk vooral in den avond door de verlichting een buitengewone attractie zal zijn. lederen avond is er muziek, terwijl aan de etalage's bijzondere zorg is besteed. Zondagmorgen werd brand ontdekt in een manufacturenwinkel aan de Arn- hemschestraat. De politie was vlug ter plaatse en begon het blusschingswerk. De stoffen in den winkel bevorderden den brand in hooge mate. De brand weer bleek niet zoo vlug als anders bijeen, want het vuur had zich reeds ver uitgebreid, toen de brand fluks be streden werd. Inmiddels woedde het vuur zoo hevig, dat aan blusschen niet meer te denken viel. Letterlijk alias werd een prooi der vlammen en de brandweer beperkte zich dan ook ten slotte uitsluitend tot het beschermen der aangrenzende gebouwen. Er was veel waterschade. De hitte van het brandende huis was zoo geweldig, dat aan de overzijde der straat groote spiegelruiten sprongen. De commissaris van politie heeft termen aanwezig geacht, om den be woner van het perceel in verzekerde bewaring te stellen. Door den deken van Utrecht wordt de R. K. fröbelschool met zusterhuis en pension „St Antonius" te De Bilt, ingezegend en officieel geopend. Maan dag hebben negen zusters van de con gregatie van St. Joseph te Amersfoort, haar intrede in het gebouw gedaan, waarover zij de zorg op zich hebben genomen. In den nacht hebben personen een bezoek gebracht aan de automaat van een banketbakker aan het Julianaplein. Met een soort looper hebben ze ver moedelijk de vakjes open weten te krijgen en lekkernijen meegenomen. Aan donateurs en leden van het Kleeding- en Instrumentenfonds wordt door „Wilskracht" een uitvoering aan geboden, onder leiding van den heer j. Wakelkamp, op Woensdag 30 Oct. in St. Jozef, met medewerking van de voordrachtkunstenaars duo Joe en Nelli uit Utrecht. Gevestigd. S. Boomker, G.K., Celsiusstr. 1 Alida Brammeijer, R.K., Violenstr. 47 W. Spijker, D., Soesterweg 75 Albertha Lablans. R.K., Muurhuizen 46 O. Vink, G.K., Thorb.pl. 8 Metje v. Essen, N.H., Dorrest.weg 79 Maria Mensink, R.K., ISpaarnestr. 43 Wilhelmina Volp, N.H Krommestr. 34 Geertruida Hendriksen, N.H., Leusder- weg 192 Fennigje Timmerman, N.H., Palmstr.267 H. Schaats, R.K., Zuidsingel 70, coup. Maria David, N.H., Pauwstr. 4 Louise de Raad, N.H., Hobbemastr. 55 P. Calon, R.K., Wijersstr. 29 M. Schreuder. N.H., J. Catslaan 14, empl. Ned. Ind. O. Maria Vintjes, Utr.weg 120 Catharina Vintjes, R.K., idem J. Hoksbergen, N.H., P. Borstr. 4, slager Teding v. Berkhout. N H„ Bilderdijkl. 1 Corina de Groot, N.H.Vermeerstr. 146 W. Badings, D., J. Catsl. 32 J. Blase, E L Galvanistr. 16 J. Döpp, R.K., Soesterw. 21, reiziger J. Nienhuys, |R.K., H. v. Viandenstr., rijwielhersteller. Heere's Taxi-Bedrijf Hof 12 - Telefoon 1418 IIEUWE LUXE RUIME WA8EN8 VOOR BUITENRITTEN 6 cent per K.M. Gijsb. Veenendaal, R.K., Leusderw. 33, dienstbode Adolf Meulen, N.H., Pr. Willem Hl kaz., wachtmeester H. Harmsen, N.H., Anjerpl. I, mach. bankwerker Anna Wagendre ver, R.K., Leusderw. 115 Maria Buschmann, R.K., Pr. Mariel. 16, dienstbode G. Botteweg, N.H., Rijnstr. 2, schoenm. Hendrika Proefs, R.K., Koninginnel. 2, dienstbode C. Leemkuil, R.K., Hellestr. 22, koopm. H. Aernout, R.K., Voltastr. 6, telef.lste A. Koning, Utr.weg 86, adv. en proc. Theodora Eikendaal, N.H., Jac. Catsi. 18, dansleerares Anionic Cramer, P. Bothlaan 43 Anna Cramer, idem. Esse Bos, N.H., Vermeerstr. 10 A. Kramp, O.K., St. Radboudstr. 15, glazenwasser Helena v. Meinching R.K., Stat.str. 28b Annie Cupido, Vondellaan 43 A. Mantel, R.K., Galvanistr. 16 J. Mantel, R.K., Galvanistr. 16 W. v. Soest, N.H., Langegr. 30, kleerm. G. v. Brummelen, N.H., Langegr. 30, kleermaker Gerdina v. Haaften, N.H., Langegr. 30 A. Vastenburg, R.K., O.Soesterw. 150 inw., moffelaar. J. Rijnders, R.K, idem. A. v. Uden, R.K., idem. J. Koek, E.L., Utr.weg 144, student. A. de Werd, R.K., St. Jorisstr. 6a, schoenm. G. Vreeswijk, R.K., Kamp 30a, mont. A. Hofmann, G.K., Palmstr. 244. F. Herben. N.H., O.Soesterw. 125, mont. M. Priem, R.K., Krankel.str. 16, havenarb'. Derksen, R.K., Utr.weg 225. kok. Henriette v. d. Waarden, N.H., Utr.weg 266. Maria v. d. Loo, R.K., D.Fockemal. 68, onderwxii Maria v. Stok, G.K., Utr.weg 71, winkelierster: W. Harlgers, NLH., O.Soesterweg 195, bankw. N.S. E. ten Ham, N.H., Rijnstr. 2. schoenm. G. Willigenburg, N.H., L. Beekstr. 25, bakker. J Haars, R.K., Fahrenheitstr. 20, klerk reg. G. v. d. Wetering. N.H., Arnh.w. 160* veehandel. E. v. d. Laar, R.K., Snouckaertlaan 14, koopm. C. v. d. Kolk. R.K., 4e lnf.Kaz.slr. 4, wachtm. art. A Schimmel, R.K., Bisschopsw. 157. W. v. Amerongen, N.H., Javastraat 9, brievenbest. G. de Ridder, R.K., Bisschopsw. 157, los arb. W. de Vries, N.H., Vermeerstr. 87, serg. Chr. Korink. R.K., R.K., Westsingel 14, tandarts. J. Bleeker, O.K., G.Doustr. 1, winkelier. P. Engelberts, R.K,, Spaarnestr. 24, electricien. H. Wijmans. N.H., B. Ballotstraat 5. J. Beke. R.K., idem 19- Marcolina Mouro, R.K, Zevenhuizen 16. E. Voskuilen, N.H., Kapelw. 92. E. Bouman, N.H., St. Bonifaciusstr. 61. om voor hel vraagstuk der wethouders keuze door de ontstane vacature. Als candidaat worden genoemd J. H, Hom QUC.) en J. Nooder (S.D.A.P.). De Onderlinge Brandverzekering hield in De Gouden Ploeg een feest avond ter gelegenheid van haar 50- jarig bestaan. Dat er reden tot feestvieren was, bewees wel de algemeene toestand, die toelaat, dat er door de leden sinds jaren geen premie betaald behoeft Ie worden. Het ging er dan ook buiten gewoon royaal en gezellig aan toe. De eenige, die 50 jaar lid was en tegen woordig op dit feest, was de heer P. v. d. Breemer, die den laatsten tijd het feestvarken van Soest is. SoesterberR Op het R. K. Kerkhof zal in de eerste dagen van November een monu ment voor de overleden Fransche vluchtelingen geplaatst worden. Uit den Omtrek Hoogland GeborenGerardus Daniel, z. van G. Hilhorst en A. M. v. Dijk. Ja- coba Hendrika, d. van A. Verhoef en S. Morren. Ondertrouwd R. Koller en G. Voskuilen. Hoevelaken Voor de ingezetenen der gemeente Hoevelaken, die in beginsel bereid zijn zich aan te sluiten bij een vuilnis ophaaldienst, bestaat gelegenheid oir zich, geheel vrijblijvend, ten gemeente huize op te geven. Leusden OverledenC. v, d. Bunt, 46 j., wedn. van M. v. d. Berkt. MJkerk Op de markt68 000 eieren f 480- f5.25; jonge henneneieren f3.50— f4.15; eendeneieren f2.25—f2.60; 1 schram f20; 70 biggen f 11—f 14; 1 varken f 45273 runderen kalfkoeien f 135—f170; kalfvaarzen f75—f130; vet vee le kw. f 0.17f 0.26, 2e kw. 10.14—f0.17 p. pond; vette koeien f 140—f 185. BtoutenburR Overleden: J. v. d. Span, 2 j. Soest Door den wethouder Doorman is een ontslagaanvrage ingediend als lid van den Raad. Doorman was wethouder van Sociale Zaken. Als diens opvolger komt volgens de bepalingen der Kieswet in aanmerking Stroband (V.B.), oud-lid van den Raad. De gemeenteraad staat thans weder De Oorlog. De nader binnengekomen berichten /er de gebeurtenissen aan het Noor delijk front in Abeésynifi hebben wel duidelijk uitgewezen, dat de eerste sen- sationeele mededeelingen over groote veldslagen en gevechten betroffen vrij onbeduidende voorpostengevechten, Wel is een groot en geweldig tref fen in voorbereiding, maar de Italianen nemen vooraf alle mogelijke voorzor gen om niet de dupe te worden van overdreven waaghalzerij. De Engelsche regeering heeft een verbod uitgevaardigd, voor den uit voer van wapenmateriaal naar Italië. Het verleenen van financieele credietea aan Italië, op welk gebied dan ook, zal worden verboden, terwijl het ver bod van invoer van Italiaansche goede ren in werking zal treden. vasten- en onthoudingsdag. Van 12-1 en van 3'/,-9'/» f!eleBen heid om te biechten. 7 uur October-Lof. FeesP^van Allerheiligen, te vieren al: Zondag. Geen onthoudingsdag De H.H. Missen als op Zondag. Half 11 plechtige Hoogmis. 6 Z Psalm Miserere. de namen van de overl. leden van o. Broederschap v. d. Zaligen Dood, preek en Vespers der Overledenen. Gelegenheid om te biechten v, en van 7—9'/i uur- ZATERDAG Allerzielendag. De H.H. Missen van 6 uur at. Kwart vóór 8 plechtige H. Mis wor de overleden leden van de Broeacr schap van den Zaligen Dood. Ongeveer 9 uur de drie laatste H.H. y'JïrKruisweg voor de Overledenen Van hall 4—half «0 gelegenheid omi te biechten, behalve onder de Kruisweg. Maandag, Dinsdag, Woensdag en Don derdag de H.H. Missen om 7, 8 en 9 uur. Kerknieuws. Pastoor Terwindt f. In de ouderdom van ruim 72 jaren overleed te Balk, de Zeereerw. heer H. H. M. Terwindt, pastoor aldaar. De overledene was achtereenvolgens kapelaan te Everdingen, daarna pas toor te Munsterscheveld en sedert 1912 herder der parochie Balk. kerkelijke: diensten. Het auteursrecht van den Inhoud dezer OfScieele Kerkelijke Mededeelingen wordt verzekerd overeenkomstig de Auteurswei 1912. Hel overnemen van alle onderstaande Officieele Kerkelijke Mededeelingen In andere bladen, wordt uitdrukkelijk verbodenkrachtens art. 15, eerste lid van de Auteurswei. Dit betreft ook het overnemen met bronvermelding TOTIUS QUOTIUS-AFLAAT. Met Allerheiligen vanaf 12 uur en met Allerzielen den heelen dag, kunnen allen, die gebiecht en ge communiceerd hebben een vollen aflaat verdienen, zoo dikwijls zij de kerk bezoeken en daar bidden: 6 maal het Onze Vader, 6 maal het Weesgegroet en 6 maal Eere aan den Vader tot intentie Z- H. den Paus. Op Allerheiligen is het geoorloofd vleeschspijzen te gebruiken. Amersfoort. PAROCHIEKERK ST. ANSFRIDUS |acob Catslaan no. 26b Pastoor: Deken P. J. M. Sandkuyl, Postgiro no. 93297. Jacob Catslaan no. 28. Telefoon 55?. Deze week tot en met Donderdag om 7 uur October-Lof. DONDERDAG Vigilie van Allerheiligen, geboden vasten en onthouding. Van 4 lot half 9 Biechthooren. VRIjDAO Feest van Allerheiligen le vieren als Zondag. .De H.H. Missen als op Zondag n.l. 7 uur. half 9 en 10 uur plechtige Hoogmis. 'sAvonds 7 uur Vespers en predikatie voor de Geloovige Zielen. Biechthooren vanaf 6 uur en na de Vespers. ZATERDAG Allerzielen. Om half 7 beginnen de eerste drie H.H. Missen. Om 8 uur de plechtige Requiem, waar na twee gelezen H.H. Missen. Om 7 uur Kruisweg voor de Geloo vige Zielen. Van 4 tot half 9 uur biechthooren. Tot en met Donderdag de H. Missen om half 8 en 8.J0. PAROCHIEKERK ST. FRANCISCUS XAVERIUS. 't Zand no. 29 Pastoor: W. A. J. M. Ooslveen. 'I Zand no. 31. Telefoon 730. WOENSDAG 7 uur October-Lof. DONDERDAG Vigilie van Allerheiligen. Geboden PAROCHIEKERK ST. HENRICUS. Paulus Borstraat no. 4f Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34, Telefoon 1158. Door de week lederen avond om 7 uur Lof. MAANDAG Half 8 geen H. Mis. DONDERDAG Vigilie van Allerheiligen, geboden vas ten- en onthoudingsdag. 5—9 uur biechthooren. VRIJDAG Feest van Alle.heiligen, verplicht te vieren als Zondag. H.H. Missen om 7 uur en half 9. Om 10 uur Hoogmis. Geen ontlioudingsdag. Van 12 uur tot Zaterdagavond gele genheid tot het verdienen van een vollen aflaat voor de geloovige zielen. 3 uur Lof. 7 uur Doodenvespers en preek. Van half 4 tot en met na de Vespers biechthooren. ZATERDAG Allerzielendag. Om halt 6 3 gelezen H. Missen. Kwarl voor 7 3 gelezen H. Missen 8 uur gezongen H. Mis. waarna twee gelezen H. Missen. De H. Communie wordt uitgereikt voor en na iedere H. Mis. 7 uur Kruisweg en Lol, Om half 12 voorbereiding 5e leerjaar. Biechthooren van 4 tot 9 u Dagelijks de H. Missen oi half 8 en 8 uur. Hamertveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor H. J. Croonen. Telefoon: Hamersveld No. 4. WOENSDAG October-oefeningen aanstonds na de H. Mis van half 8. DONDERDAG. Vieilie van Allerheiligen, geboden Vasten- en Onthoudingsdag. Gelegenheid om te biechten van 3-8 uur in de beide biechtstoelen. Half 7 Lof met Octobergebeden. VRiJDAG Allerheiligen Ie vieren als Zondag. Half 8 Vroegmis. 10 uur Hoogmis. 3 uur Lof mef Oclobergebeden. 6 uur Miserere, predlcatie, Vespers voor de overledenen. Gelegenheid tot biechen na het Lol tot zes uur ZATERDAG Allerzielen. Van half zeven tot half 9 Stille H. Missen, om half 9 gezongen H. Mis van Requiem. Onder alle stille H. Missen zal de H. Communie wor den uitgereikt. 3 uur Kruisweg voor de overledenen. Hall 7 Lof met Rozenhoedje tot sluiting van de Octobermaand. Biechthooren om 3. 4, 5, 6, en 7 uur. In de week H. Mis om half 8. PAROCHIEKERK O. L. VROUW HEMELVAART Langegracht no. 36 Pastoor: A. W. J. Spitzen. Langegracht no. 37. Telel. 1450. Dinsdag, Woensdag en Donderdag avond 7 uur Lol. DONDERDAG Vigilie van Allerheiligen, geboden ten- en onthoudingsdag. Biechthooren van 5—9 uur. VRIIDAÜ Feestdag van Allerheiligen, te vieren als Zondag. H. Missen als op Zondag. 3 uur Vespers. Na de vespers tot het Lof biechthooren. 6 uur predikatie, waarna Vespers der overledenen. ZATERDAG Allerzielendag, de eerste II. Mis half 7, daarna twee gelezen II. Missen. 8 uur plechtig gezongen fi. Mis, wa twee gelezen H. Missen. 9 uur 2 gelezen H. Missen en 10 uur H. Mis op het kerkhof. 7 uur Kruisweg voor de overledenen. Van 4—9 Biechthooren. Maandag, Dinsdag, Woensdag en Don derdag de H.H. Missen 7,8 en 9 Achterveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor G. Rentinck. Telefoon no. 20. DONDERDAG Vigilie van Allerheiligen, geboden Vas ten en onthoudingsdag. Biechthooren vanaf 4 uur. VRIJDAG Feest van Allerheiligen, le Vrijdag der maand. 7 uur H. Mis. 10 uur Plechtige Hoogmis. Vanaf 12 uur gelegenheid lot 't ver dienen uer volle aflaat. 3 uur Lof mef Rozenhoedje tot sluiting der Octobermaand. 6 uur Vespers voor de overledenen met preek. Biechthooren na het Lof en de Vespers. ZATERDAG Gedachtenis van alle Geloovige Zielen. Plechtige H. Mis om half zeven. Negen uur H. Mis. Processie op 't Kerkhof bij goed i 6 uur Kruisweg voor de Overledenen. Biechthooren vanaf 4 uur. In de week de H.H. Missen om 7 en 8 uur. Hoogland PAROCHIE ST. MARTINUS. Pastoor: W. S. J. de Jong. Kerklaan. Tel. 3. DONDERDAO Vigilie van Allerheiligen, geboden vas ten en onthoudingsdag. Half 8 1ste II. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. 3—7 biechthooren. VRIJDAG Feestdag van Allerheiligen, te vieren als Zondag. Half 8 de Vroegmis. 10 uur de Hoogmis. 3—6 biechthooren. 6 uur Vespers voor de overledenen en predikatie. ZATERDAG Allerzielen. 7. hall 8.8 uur. hall9 H. Mis. 9 uur üez. Requiem-Mis voor de over ledenen 3 uur Kruisweg voor de kinderen. 6 uur Kruisweg voor de volwassenen. 3-6 biechthooren. Hooglanderveen PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor: H. J. Broere. Burgemeester van Tuyllstraat DONDERDAG Vigiliedag van Allerheiligen, geboden vasten- en <>n|houdingsdag. Gelegenheid om le biechten van 5—8. VRIJDAG Feestdag van Allerheiligen Ie vieren als Zondag. 3 uur Lot met üctohcrocfcning. daarna gelegenheid om te biechten. 7 uur Vespers voor de Overledenen, daarna predikatie. ZATERDAG Allerzielendag. Istc II. Mis om half 7; de gezongen H. Mis van Requiem om hall 8; terstond daarna de 3c H-Mis. uur Kruisweg voor de Overledenen. 4 8 gelegenheid m te biechten. Deze week de II. Mis om 8 uur. Ruudplceit deze Korte agenda. DAGELIJKS geopend de Kath. Open bare Leeszaal en Bibliotheek aan de Nieuwstraat no. 24. Kosteloos toe gankelijk voor alle personen boven 18 jaar. liet Museum Flchité aan den West singel (uitgenomen des Zondags). Katholieke Spaarbank. Zitting Woens dag van 7 8 uur, Vrijdag van 10 tot 11 uur. Zondag van 12 tot 1 uur. ZONDAG 3 November. Half 8 in St. Aechten. uitvoering van „Oessin Blanda" door Euripides. DONDERDAG 7 November. 20.15 uur in „St. Acghten". Lezing met lichtbeelden door Mevr. Steljger- Aspcrslagh. ZONDAG 10 November. Halt 8 in St. Aechten, uitvoering van „Oessin Blanda" door Euripides. DINSDAG 12 November. Kwart over 8. in het Valkje voor leden der R. K. Middenstandsver. en hunne huisgenooten, rede door den Weleerw. heer Kapelaan Van Leeuwen over dc jonge middenstand. Daarna optreden van Henri *t Sas en echtgenoote. DINSDAG 19 November. 14.30 uur in het gebouw van de R. K. Spaarbank aan de Breestraat. Lezing door Mevr. A. van Wage- ningen—Salomons. KATHOLIEK AMERSFOORT. (Cultureele Groep.) Uitvoeringen in het Grand-Theatre. 22 November. Nieuw Schouwtooneel. Ko van Dijk en Frits Bouwmeester. „Kinderen van ons volk" van Antoon Coolen. 17 lanuari 1936. De Vereenigde Haag- sche Spelers. Pierre Balledux. „De Groole Kans". 30 April. N.V. Amstcrdamsche Too- neelvereeniging. A. van Dalsum en A. Defrcsne. „Circus Knie".

De Eembode | 1935 | | pagina 2