Heere's Taxi-Bedrijf AMERSFQDRT. Aartsbisschop van Utrecht benoemd Allerlei s i ii r ij ,,d' Arnhemsche Poort" wi|nh«id.i T.l.toon 242 E. J. WERNER Achter Am Icl ill le kwaliteit Citroenjenever f2.25 per flésch Méér vergunning. Onlangs heeft de gemeenteraad be sloten voor te stellen het aantal drank- vergunningen te verminderen, ondanks het advies van B. en W. die het aantal wilde handhaven. Thans is bij Koninklijk besluit be paald, dat géén gevolg zal worden gegeven aan dit raadsvoorstel, dat het aantal vergunningen met 1 januari as. wilde teruggebracht zien van 45 op 40. Men overwoog in Den Haag dat de gemeente Amersfoort op 1 Januari 1935 een aantal inwoners had van 44.283; dat volgens het zielental het maximum aantal vergunningen 110 zou bedragen dat bij Kon. besluit van 17 Nov. 1925 het maximum aantal vergunningen voor de gemeente werd vastgesteld op 45; dat een verdere verlaging van het ma ximum aantal vergunningen met het oog op het gevaar van de toeneming van den clandestienen drankverkoop niet wenschelijk is te achtendat der halve tegen wijziging, voor zooveel noodig, van het boven aangehaalde Kon. besluit en tot verlaging van het maximum aantal vergunningen tot 40 bezwaar bestaat. Op de Barchman Wuytierslaan had een aanrijding plaats tusschen een vrachtauto en een transport-driewieler. Laatstgenoemde werd aan de achter zijde aangereden en vernield. De be stuurder kwam met den schrik vrij. Onder Leusden is een 57-jarige zwerver door een luxe-auto overreden en op slag gedood. Den bestuurder treft geen schuld. Het stoffelijk over schot is naar het ziekenhuis Lichten berg overgebracht. Wegen rond Amersfoort. Zoodra de terreinen, welke voor ver legging van weg no. 29 bij Hoevelaken noodig zijn, Rijkseigendom zijn gewor den, hetgeen binnenkort het geval zal zijn, zal deze verlegging worden uit gevoerd. Waarschijnlijk zal met deze werken in de eerste helft van 1936 eer aanvang kunnen worden gemaakt. De ontworpeft rondweg bezuiden orr Amersfoort, welke eindigt bij Hoeve laken, maakt deel uit van weg no. 23 De plannen voor dezen rondweg zijn in «groote trekken gereed. Dinsdag 10 December zal de lector van het Kennemer Lyceum, dr. A. de Vletter in .Sierkunst" spreken over: .Moeilijkheden met de rijpere jeugd in opvoeding en onderwijs". Burgerlijke Stand. GeborenNeeltje, d. v. M. Hooge- brug en T. Kooistra Sophia Mar- garetha, d. v. J. P. v. der Pol en C. J. Hijmering Cornelis Johannes, z. v G. Bekkers en C. v. Empelen Ger- ritje. d. v. H. Jansen en E. Kamphorst Petrus johannes, z. v. P. J. A. v. Oorschot en W. Verheuvel Maria Cornelia, d. v. R. Woudenberg en M. C. Rijs. Overleden: Neeltje J. Kors, 41 jr„ ongehuwd. GeborenFrieda Jacoba, d. van J. H. Huisman en P. Maas. GehuwdJ. Groenestein en M. Bar- fiiss. A. L. Haneveer en D. Schook. J. Wijnands en M. H. Vos. E. Willemsen en J. Janssen. OverledenG. de Jong, 70 jr., wed. van Kimman. J. J. de Lang, 39 jr. ongeh. P. Grond, 55 jr., echlg. van Johanna Bakker. R. K. Middenstand. De leden worden herinnerd aan de algemcene vergadering en praatavond op Dinsdag 10 Dec. a.s. in Princess- Room. Naast de gewone agendapunten zal Mr. F. J. M. Bachg het onderwerp inleiden Wetgeving en Middenstand. Daarna gedachtenwisseling betreffende de gehouden causerie. Dit moet actueel worden, komt dus ter vergadering. Jeugd-Bioscoop. Zondag 8 December om 2 en 4 uur worden in gebouw .De Valk" twee Kindervoorstellingen gegeven. Er zullen uitsluitend kinderfilms worden ver toond. Een zeer gevarieerd programma als Micky-Mouse-films, kluchten, etc. De entree-prijs is zeer laag gesteld. Voor nadere bijzonderheden zie ad vertentie in dit nummer. Reglement der Kiesvereeniging. Afdrukken van het concept-reglement der R. K. Kiesvereeniging zijn gratis ten kantore van De Eembode aan de Langegracht verkrijgbaar, zoomede bij het Secretariaat: Wilhelminastraal 10. R. K. Vrouwenbond. Zondag 8 Dec. half negen in |de parochie St. Ansfridus en O. L. Vr. Hemelvaart H. Mis met algemeene H. Communie voor de leden en overleden leden van de afdeeling. Dinsdag 10 December a s. 8 uur Feestavond in St. Aechten, Zand. Lezing te houden door Pastoor van Welsum. De avond wordt opgeluisterd door het strijkje Wielaert. La Bohème door de Italiaansche opera. Het eerste optreden der Ital. opera in Amersfoort had een evenement van beteekenis kunnen woiden in de tal rijke seizoen-gebeurtenissen. Wij had den niet anders verwacht. Toch is he dit niet geworden. Waardoor niet? Velerlei factoren zijn hier o.i. in he spel geweest. Naast twee zeer goed bczette|hoofdrollen (Mimi en Radolfo) werden de overige rollen voor 't voet licht gebracht door artiesten van het tweede plan. De regie was niet vol maakt: de zomersche kleeding inden midwinter vergde wel wat veel van de fantasie van het publiek. Het orkest, dat men in de zaal had moeten doen plaats nemen, speelde voortdurend te sterk, naar ons bevinden. Er waren geen programma's beschikbaar met de rolverdeeling, zoodat men niet wist, en nu nog niet weet, wie eigenlijk ge zongen en gedirigeerd hebben. Ten slotte bleek het Grand Theatre lang niet uitverkocht, zoodat een hernieuwd optreden der Ital. opera verre van zeker geacht moet worden. Nu behoeft men dit niet alles vaar aan te rekenen. Wat de artisten betreft: in het eerste bedrijf was het duidelijk merkbaar, dat zij zich eerst moesten aanpassen aan de nieuwe om geving en acoustieke verhoudingen. Met het geweldige flair, dezen Italianen eigen hadden zij zich spoedig inge werkt, en wisten zij ook het Amers- foortsch publiek in opgetogenheid te brengen. Vooral de heerlijke sopraan a Scuderi in de rol van Mimi voortdurende verrukking voor De tenor van Rociolfo was van een zeer mooie kwaliteit. Zijn zingen, evenals van Mimi, was prachtig van stijl, hetgeen hem in 't eerste bedrijf reeds een open doekje bezorgde. De uitvoering ging ook overigens op rol letjes, zooals gezegd: niet overweldi gend. De overbekende, geconfijte, mu ziek van Puccini werd ten volle recht gedaan, waaraan het orkest, dat immer paraat bleek, een belangrijk deel heeft gehad. De dirigent bleek uitnemend voor zijn taak berekend en werd door artisten en publiek dan ook terecht ir de hulde betrokken. Al met al een uitvoering, die groot- scher had kunnen zijn, maar niettemin nog veel te genieten gaf. G. J. Ledenvergadering „Katholiek Amersfoort" De besturen der bij K. A. aangesloten vereenigingen worden herinnerd aan de hun toegezonden circulaire d.d. 26 Nov., waarin o.m. met 't oog op de bestuursverkiezing in de vergadering van 9 Dec. (Maandag half 9 in Prin cess) verzocht werd het ledenaantal der vereeniging (per 1 Jan.) en namen en adressen der stemgerechtigde afge vaardigden aan 't secretariaat Borger- laan 12 te willen opgeven. Verschil lende vereenigingen bleven nog in gebreke. Langs dezen weg wordt als nog om omgaande toezending verzocht. Vereeniging voor Veilig Verkeer. Het Bestuur noodigde tot bijwoning van een leerzamen en opwekkenden avond op Donderdag 19 Dec. a.s. in Amicitia ten 20.00 uur. Het Gymnasiumorkestje zal mede werking verleeneneveneens zal op treden het echtpaar Clinge Doorenbos. Een spreker zal een korte voordracht houden over de uitlegging van de nieuwe verkeersvoorschriften. Het hoofdnummer van den avond zal bestaan in het vertoonen van de nieuwe geluidsfilm „de Veilige Weg", St. Nicolaas. In tal van scholen en verenigings gebouwen werd dit jaar weer het aloude St. Nicolaasfeest gevierd tot groote vreugde en blijdschap van jong en oud. Het zomerfeest van de V.A.R.A. zal in 1936 weer op het sportterrein Birk- hoven worden gehouden in de maand Juli. Aan de firma Van Veen is opge dragen het glas- en schilderwerk van het nieuwe pand voor Vroom en Drces- mann aan de Utrechtschestraat. Op de automarkt werden 131 wagens aangevoerd. De maandelijksche Godsdienstoefe ning voor de R. K. militairen der schillende wapens en rangen in garnizoen, wordt gehouden door den Heer Aalmoezenier op Dinsdag en Woensdag a.s. Dinsdagmiddag half 4 de conferentie en van 6.30—8 uur ge legenheid om te biechten. Woensdag morgen om 7 uur de gezongen H. Mis met preek en algemeene H. Communie, Hoogland Burgerlijke Stand. GeborenJohanna Hendrika, d. v. A. Kraan en W. Voskuilen Rika Johanne, d. v. H. Ossendrijver en O. Steenbeek. Qehuwd: R. Koller G. Voskuilen A. Veldhuizen en E. A. Kok. Over leden O. Brouwer, 75 jr., wed. v. J. Brouwer. Soest Het kerkbestuur der parochie van de H.H. Petrus en Paulus is door aan koop in het bezit gekomen van een terrein, gelegen tusschen den Oude Utrechtscheweg en den Plasweg, ter grootte van pl.m. 2 H.A. met bestem ming voor den bouw van een nieuwe R. K. kerk binnen den tijd van vier jaar. Hof 12 - Telefoon 1418 NIEUWE LUXE RUIME WAGENS VOOR BUITENRITTEN 6 cent per K.B. R. K. V.V. „Amersfoort". Voorloopig programma voor a.s. Zondag: Amersfoort—M.S.V. Actif 2—Amersfoort 2. RADIO-CENTRALE. Buitenlandsch Programma. Zondag 8 Dec, 8.20—9.50 Hamburg. 9.50—10.20 Diversen. 10.20—2.20 Brussel Vlaamsch. 2.20—4.30 Ierland— Holland. 4.30—8.05 Londen Regional. 8.05-9.20 Hamburg. 9.20-12Weenen. Maandag 9 Dec. 11.03—12.20 Lon den Regional. 12.20—2.20 Brussel Vlaamsch. 2.20—5 35 Londen Regional. 5.35-6.20 Droilwich. 6.20-6 50 Div. 7—8 Gram. uitz. 8—12 Londen Reg. Dinsdag 10 Dec. 10.55—12.20 Brus sel Vlaamsch. 2.20 - 4.20 Londen Reg. 4.20—5.50 Hamburg. 5.50—6.50 Div. 7—8 Gram. uitz. 8—9.20 Weenen 9.20—12 Londen Regional. Woensdag 11 Dec. 11.03—12.20 Londen Regional. 12.20—2.20 Brussel Vlaamsch. 2.20—5.35 Londen Regional. 5.35—6.20 Droitwich. 6.20 - 6 50 Div. 7—8 Gram. uitz. 8.05—9.20 Keulen. 9.20—12 Londen Regional. Donderdag 12 Dec. 11.05-12.20 Londen Regibnal. 12.20-2.20 Brussel Vlaamsch. 2.20—5.35 Londen Regional. 5.35 —6.20 Droitwich. 6.20—6.50 Div. -8 Gram. uitz. 8—12 Londen Reg. Vrijdag 13 Dec. 11.05-12.20 Lon den Regional. 12.20—2.20 Brussel Vlaamsch. 2.20 - 5.35 Londen Regional. 5.35-6.20 Droitwich. 6 20-6 50 Div. 8 Gram. uitz. 8.05—9.00 Londen Regional. 9—10.40 Radio Parijs. 10.40-12 Droitwich. Zaterdag 14 Dec. 11.05—12.20 Lon den Regional. 12.20—2.20 Brussel Vlaamsch. 2.20 - 5.20 Droitwich. 5.20 6 35 Brussel Fransch. 6.35—650 Diversen. 7—8 üram. uitz. 8 05—12 Droitwich. Uit den Omtrek Zondagsdienst H.H. Doctoren en Nacht'weekdienst Apotheker. Dr. J. W. Schmelling, Fr. v. Blan- kenheymstr. 6, tel. 996. Dr. j. Plomp, Regentesselaanl 5, telef. 1359. M. Kamerling, Utr.weg 35, tel. ;142. Apotheek: Fa. H. G. Iftmann, Lan- gestraat 9, telef. 164. Achteveld Tot bestuurslid der Coüp. Zuivel- faqriek „Juliana" is herkozen de heer W. v. d. Hengel. Tot commissielid is gekozen de heer L. Hak. Door not. Bok is'geveildhet per ceel wei- en bouwland „De Sloot- akkers", groot 3.59.10 H.A. Aangekocht door Stambach voor f4410.—. Door not. Joh. Knoppers is geveild de boerenhofstede „Kallenbroek" en werd als volgt ingezet: perc. 1, groot 9.9900 H.A.. ingezet door W. de Groot te Hamersveld voor f14.600; perceel groot pl.m. 06000 H.A., ingezet door J. de Grooteveen te Hoogland voor 11.150; perceel 3, groot pl.m. 0.4500 H.A., ingezet door G. J. Kufik, te Voorthuizen voor f960; perceel 4, groot pl.m. 0.6100 H.A., ingezet door J. de Grooteveen Hoogland, voor f 1.140; perceel 5, groot pl.m. 1.5200 H.A., in gezet door J. de Grooteveen, Hoogland voor f1600; perceel 6, groot pl.m. 2.04.90 H.A., ingezet door E. v. d. Pol te Amersfoort voor f1720; perceel 7, ;root pl.m. 2.98.00 H.A., ingezet door Kaas te Hamersveld voor f3060; alsmede perceel 8, een landhuis met steenen schuur, tuin en boomgaard, groot 92.30 Are, gelegen aan de Baron van Nagelstraat 44, ingezet door J. W. Dam te Voorthuizen voor f 4200. De toeslag blijft bepaald op Dins dag 10 Dec. in „Buitenlust" alhier. Baarn In den morgen heeft het militaire vliegtuig 529, bemand door luitenant V. en een waarnemer, wegens een motor-defect een noodlanding gemaakt op een weiland aan den Bisscftopper- weg tusschen Baarn en Bunschoten. De bemanning bleef ongedeerd. Het toestel is oogenschijnlijk niet bescha digd. van Klooster, in de plaats C. B. Trautwein, aan wien op verzoek eervol ontslag werd verleend. Soesterberg H. Ch. E. van Ede van der Pais inspecteur bij den luchtvaartdienst zal benoemd worden tot directeur van dien dienst. Zondag a.s. 8 December feest van Maria Onbevlekt Ontvangen hoopt de Eerw. Zuster Overste van het Cenakel (Moeder Cecilia) alhier, de dag te her denken, waarop ze voor 25 jaar haar intrede deed in het klooster der slot zusters van de Eeuwigdurende Aan bidding te Steyl. Aan de Eerw, Overste en de Zusters van het Cenakel op deze dag onze beste gelukwenschen. In Den Helder is brand uitgebroken in het warenhuis der firma Van Wil ligen. Het vuur greep zoo snel om zich heen, dat levensgevaar ontstond voor eenige leden van het personeel, die echter tenslotte konden worden gered. Door den geweldigen omvang van den brand vreesde men dat ook de Marinewerf zou gevaar loopen. Men wist echter het vuur meester te wor den. Het drie verdiepingen tellende gebouw is geheel uitgebrand. De Deensche Landbouwraad heeft besloten tot vernietiging van 40.000 zeugen. Het dorp Verdecocha is door een reusachtige aardverschuiving bedolven. Alle inwoners, vijftig in getal, zijn om het leven gekomen. De aardverschui ving, die plaats had over een breedte van twee mijl, ging vergezeld vat enorm lawaai. Een zielige gebeurtenis heeft zich in een huis in de Vinkensiraat te Am sterdam afgespeeld. Daar was een 85- jarige man op bezoek bij zijn zoon. Bij den maaltijd bewaarde hij een stukje vleesch lot het laatst, omdat hij dat, naar hij zeide, zoo lekker vond. Toen hij het opat, verslikte hij er zich in en kreeg het benauwd en stierf. In het noordelijk deel van Trans vaal is het zoo droog als sedert jaren niet het geval is geweest. Het vee sterft bij honderdtallen. Boerenbezittingen, die vroeger welvarend waren, zijn waardelooze woestenijen geworden. In verscheidene districten is sedert een jaar geen enkele regendroppel gevallen. Ook te Johannesburg heeft het sedert maanden bijna niet geregend. De hitte is buitengewoon. De Gouverneur-Generaal van Ned.- Indië zegde aan het Leger des Heils een Kerstgift van duizend gulden toe, ten behoeve van den arbeid van het Leger des Heils in Ned.-lndië. Te Wilsum is het achtjarig zoontje eener weduwe door een stang van een rosmolen gegrepen en zoo ernstig ge wond, dat het bijna onmiddellijk stierf. Hamersveld In den nacht is ingebroken R. K. Jongensschool. Twee lessenaars zijn opengebroken evenals een boeken kast. Het was klaarblijkelijk om geld te doen, want al het andere is met rust gelaten. Voor zoover men kon nagaan wordt niets vermist. - ZJ* Pastoor Heumann's Geneesmiddelen verkrijgbaar bij het Depot: L. MULLER. Apotheek Amsterdam C 378 Kalvor.tr. 199 Tel. 44674. Postgiro 58639 Het groote Pastoor Heumann-Boek 345 b'adzijden, 150 afbeeld., ontvangt gratis en franco leder lezer, die zijn adres inzendt aan L. HEUMANN C Co, Sl.alk.da 4 Amsterdam C 378 Qiliiri af t< ichaaria I Dlidiljjk schrift! RflN De geheel kostelooze ti Dun ding van een Pastoor Hei Straat en hulsnummer Het gerechtshof te Amsterdam oordeelde een 60-jarigen vischventer wegens verzet tegen de politie tot 14 dagen gevangenisstraf. Het was, voor den veroordeelde een „jubileum' hij hoorde zich n.l. voor de vijfendertig ste maal veroordeelen tot een vrijheids straf; in totaal heeft hij twaalf en eer halfjaar i.; de gevangenis doorgebracht. Het meerendeel der veroordeelingen jens gepleegd verzet legen de politie. Ook heeft hij herhaaldelijk een bezoek aan rijkswerkinrichtingen ge bracht. bovendien was hij ook voor den kantonrechter geen onbekende., verschillende overtredingen noodzaak ten hem geldboeten te betalen of de vervangende hechtenis uit te zitten. Met de politie stond hij zooals uit de veroordeelingen blijkt op slech ten voet; „hij kon geen knoopen zien' zooals hij verklaarde. De Parijsche couranten zijn vol van juffrouw „Osaka", die een even stalen geheugen moet hebben als de beroemde fnaudi. Onder die Japansche klanken verbergt zich een Fransch boerenmeisje van 26 jaar, uit de Pyreneeën afkom stig, die op slag alle onoplosbaar schijnende vragen beantwoordt; b.v. hoeveel uren en dagen heeft iemand van 46 jaar doorleefd? En voor v" vaarlijke worteltrekkingen deinst evenmin terug. Het wonderkind heeft maar een oppervlakkige opleiding ge noten en zelfs zegt haar impressario, dat ze nauwelijks kan lezen en sclirij- ven.'Op haar 22sle jaar was de reken kunst haar zelfs nog onbekend. Mei onbeperkte cijfers bedrijft ze ware her- senacrobatie. Geef haar 15 of 20 ge tallen op, hoe groot ook, ze herhaalt ze zonder zich ooit te vergissen in onverschillig welke volgorde, zelfs achterste voren. En een week later kan zij ze nog zonder haperen herhalen. Ze ontkent, dat dit iets met rekenen te maken heeft. Ternauwernood is ze in staat een deeling uit te voeren. Het is alles, zegt ze, een kwestie van ge heugen, elk getal wordt als het ware in haar hersenen gefotografeerd. Bij het ophijschen van een piano in de Sarphatistraat te Amsterdam, stortte het instrument tegen een baleon. De leuning hiervan stortte neden. Een voorbijganger, de 62-jarige S., kreeg deze op zijn hoofd en overleed. PAROCHIEKERK ST.HENRICUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. ZONDAO q H.H. Missen om 7 uur en halt 9. Om 10 uur Hoogmis. N™ deUH. Mis van half 9 tot 10 uur en na de Hoogmis tot 12 uur betalen der bankenpacht. DINSDAG Om 7 uur Lof. ZATERDAG Om half 12 voorbereiding voor het 4de leerjaar. Des nam. Biechthooren van 4-9 uur. Dagelijks de H. Missen om 7 uur, half 8 en 8 uur. KERKELIJKE DIENSTEN. Het auteursrecht van den inhoud dezer Ofticicelc Kerkelijke Medcdeelingcn verzekerd overeenkomstig de Auteurswet Amersfoort. PAROCHIEKERK ST. ANSFRIDUS |acob Catslaan no. 26b Pastoor: Deken P. J. M. Sandkuyl, Postgiro no. 93297. Jacob Catslaan no. 28, Telefoon 55?. ZONDAO Feest van Maria Onbevlekt Ontvangen. H.H. Missen om 7 uur en half 9. 10 uur Hoogmis. Om half 9 H. Mis voor de R. K. Vrouwenbond. 6 uur Lof met Rozenhoedje. ZATERDAG Van 4 tot half 9 biechthooren. 7 uur Lof met Rozenhoedje. Dagelijks de H. Missen om half 8en8.10 PAROCHIEKERK ST. FRANCISCUS XAVERIUS. 't Zand no. 29 Pastoor: W. A. J. M. Oostveen. 't Zand no. 31. Telefoon 730. ZONDAG Feestdag van Maria's Onbevlekt Ont vangenis. H.H. Missen om half-7,8 uur en kwart over 9. Half II Hoogmis. 6 uur Lof met preek. DINSDAG 's Middags half 4 Conferentie R. K. Militairen van het Garnizoen. Des avonds van half 7 tot 8 uur ge tegenheid om te biechten. WOENSDAG 7 uur H. Mis met generale H. Com munie. VRIJDAG Te half 5 gelegenheid om te biechten voor de meisjes van de 5de, 6de en 7de schoolklasse. ZATERDAG Van half 4—half lORelegenheid om te biechten. 7 uur Lof met Rozenhoedje. Dagelijks de H.H. Missen om 7. 8 en 9 uur. A.s. Zondag jaarlijksche Collecte door de Heeren Vincenlianen voor de St. Vincentius-Vereeniging. PAROCHIEKERK O. L. VROUW HEMELVAART Langegracht no. 36 Pastoor: A. W. J. Spitzen. Langegracht no. 37. Telef. 1450. ZONDAG Feestdag der Onbevlekte Ontvangenis van Maria. 7 uur H. Mis. Half 9 H. Mis. Half II Hoogmis. 6 uur Broedetschapslof. DINSDAG 8 uur gezongen St. Antoniusmis. WOENSDAG 's Avonds kwart over 8 Congregatie van de H. Familie, afd. vrouwen. DONDERDAG 's Avonds 7 uur Lof. ZATERDAG 4—9 Biechthooren. Dagelijks de H. Missen om 7.8 en 9 uur. Achterveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor G. Renlinck. Telefoon no. 20. ZONDAG 7 uur H. Mis. 10 uur Hoogmis. Half 12 Katechismus. Half 5 Lof. ZATERDAG Biechthooren vanaf 4 uur. 7 uur Lof. In de week de H.H, Missen om Hamersveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor H. J. Croonen. Telefoon: Hamersveld No. 4. ZONDAG Half 8 Vroegmis. 10 uur Hoogmis. 3 uur Lof. MAANDAG Om 7 uur H. Mis in de kapel van hef St. Ansfridus-Gesticht. DONDERDAG. 6 uur Lof. ZATERDAG Biechthooren om 3. 4, 5, 6 en 7 uur. In de week de H. Mis om half 8. Hoogland PAROCHIE ST. MARTINUS. Pastoor: W. S. J. de JonR. Kerklaan. Tel. 3. ZONDAG Feestdag van Maria Onb. Ontv. Half 8 Vroegmis. 10 uur Hoogmis. In beide H. Missen schaalcollecle voor de R. K. Jeugd-organisatie in het Aartsbisdom, 5 uur Lof met Rozenhoedje. MAANDAG Iste H, Mis op Leo's Oord. Kwart over 8 2e H. Mis. 9 en 10 uur catechismus op de scholen. DINSDAG Half 8 Isle H. Mis. Kwait over 8 2e H. Mis. WOENSDAG Half 8 1ste H. Mis. Kwart over 8 2e H Mis. 9 en 10 uur catechismus op de scholen. DONDERDAG Half 8 Iste H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. VRIJDAG Half 8 iste H. Mis' Kwart over 8 2e H. Mis. 9 en 10 uur catechismus op de scholen. ZATERDAG Half 8 Isle H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis, Biechthooren van 3—6 uur r Lof. Hooglanderveen PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor: H. j. Broere. Burgemeester van Tuyllstraat ZONDAG Half 8 H. Mis. 10 uur Hoogmis. Half 12 Catechismus. 5 uur Lof. MAANDAG ZATERDAo" Sl' 4—8 gelegenheid om le biechlcn 7 uur Lof. Deze week de H. Mis om 8 uur.

De Eembode | 1935 | | pagina 2