Allerlei en Heere's Taxi-Bedrijf Hof 12 - Telefoon 1418 6 cent per K M Zondagmiddag-Concert. Ludwig Werner. Het derde Zondagmiddag-Concert in de Stichtsche Heuvel bracht ons dit maal het optreden van den U. cellist Ludwig Werner. De kennisma king met dezen musicus is niet tegen gevallen, maar gedenkwaardig was zij evenmin. Werner heelt een zeer goede tech niek hoewel niet meesterlijk en weet een zeer warm geluid uit zijn instrument te halen. Dit neemt niet weg, dat juist het inspiratieve element, wat den hoorder moet boeien, wat con tact legt tusschen executant en publiek, hier veelal ontbrak. Henk Ramselaar had hiermede eveneens te kampen. Vermoedelijk is de voorbereiding min der grondig geweest. Dit is te meer te betreuren, daar het programma niet veel hoogstaande literatuur bevatte. Een perfecte uitvoering had nog veel aannemelijk kunnen maken cn aan het we-kelijk goede nog meer relief kun nen geven. Onder dit goede zouden wij willen rangschikken: een sonate van Corelli, waarvan ons vooral de Sarabanda boeide, de Tarantelle Popper, waarin Werner zijn techniek duidelijk kon demonstreeren, en een Concerto van Saint-Saëns. Het publiek reageerde ook zeer schillend, maar het heeft den cellist niettemin zeer vriendelijk ontvangen. Een volgende maal dus een fijner pro gramma en dan zorgvuldig voorbereid Het streven is immer excelsior. O. J. Er zijn uit het Rijksopvoedings gesticht aan den Utrechtscheweg zeven jongens ontsnapt. Aan de politie var omliggende gemeenten werd het signa lement verspreid. In het Pensionaat St, Louis over leed in den ouderdom van 74 jaren, het 55e zijner Professie de eerw, broe der Quirinus (in de wereld Johannes Antonius Reijnen). De Plaatselijke Commissie van Toezicht op het Lager Onderwijs in de Gemeente Amersfoort houdt eene open bare vergadering, op Dinsdag 14Janu ari des namiddags ten 8 ure, ten Raadhuize. De agenda vermeld om.: Inleiding van den Heer R. A. Keijzer over het „testonderzoek". Het opbouwen van de verbrande bakkerij aan de Langegracht zal ge schieden onder leiding van den bouw kundige Willem van Gent. Door den Rijksgebouwendienst werd aanbesteed liet verbouwen van het postkantoor te Baarn. Laagste inschrijver was de hrma J van Keulen te Amersfoort voor f14.867. Woensdag 15 Januari zal het 12'/i jaar geleden zijn, dat Loge„Immer Vcorwaarts", onderafdeeling van de Orde van Goede Tempelieren (1.0 G. T.) hier ter stede werd opgericht. Burgerlijke Stand. Geboren: Mathilda, d. van Ch.J.v. Dam en M. Katgert. Cornelia, d. van J. Vos en G. Migchelsen. Wil helmus, z. van G. v. Duinen en D. Reusche. Ondertrouwd A. Groene- velt en H. Bast. S. Lokerse en W. J. Thomassen. A. Barendregt en M Schut. C. Gouw en A. J. Appel. G. Kok en K. Gijben. - A. M. Woerdman er. E. B. Vossegat. I Ge trouwd A. Son en M. A. M. J. Heij ster. E. Hagebeuk en J Herzog. W. Kerkvliet en A. v. Es. J llelgering en H Lablans. I A. II. G. Frans, 73 jongeh. J. P v. Sloo- tcn, 67 j., echtg. van J. S. Brandes. H. B. Amsing, 7 m. A. G. L. Haring, 47 j., ongeh, RADIO-CENTRALE. Buitenlandsch Programma. Woensdag 8 Ian. 11.0512.20 Lon- den. 12.20 2.20 Brussel. 2.20 -5 35 Londen. 5.35—6.50 Keulen. 7 -8 Gram. uitz. 8.05-9.20 Deutschland 9.20— 12 Londen. Donderdag 9 Jan. 11.05-12,20 Lon den. 12.20-2.20 Brussel. 2 20-5 20 Londen 5 20-6.50Keulen.7-8. Gram. uil'. 8-9.20 Deutschland. 9.20-12 Radio Parijs. Vrijdag 10 Jan. 11.05—12.20 Lon-1 den. 12.20--2.20 Brussel. 220-5.85 Londen. 5 35 6.50 Keulen. 7—8 Gram. I uitz. 8—9.50 Londen. 9.50—12. Slult- ^Zaierdag 11 Jan. 1 l o5-12.20 Lon- den. 12.20-2.20 Brussel. 2.20-3.20 Londen. 3.20—6.50 Keulen. 7 8 Gram, Epltï,8—9.50Droltwlch.9.50—I20eriljn.| 'n Partijtje Poker. Zondagavond voerde in de Valk het gemengd tooneelgezelschap voor R. K. „Eigen Kring", onder regie van Cees Pijpers, op de klucht in drie bedrijven ,'n Partijtje Poker" door Robert Smiley- Peple, voor Holland bewprkt door C. in Kerkhoven |r. De inhoud van het sluk is een ge regelde ruzie tusschen Iwee firmanten eener bloeiende zaak, die zoo hoog loopt, dat de een den ander uit de zaak wil werken. Geen van beiden wil zich echter uit laten koopen. Een vriend van beiden een advocaal, beweegd beiden een spelletje poker te spelen, de winnaar is voor één jaar alleen baas in de zaak. Dit gebeurd, totdal de toe stand onhoudbaar wordt en de twee tot inzicht komen dat het bedrijf hen noodig heeft. Dit gezelschap heeft een kostelijke avond bezorgd aan de aan wezigen. 't Was voor de spelenden jammer dat de zaal niet was uitverkocht. Het werken van de drie gebr. Pijpers en van de andere meespelenden, vooral miss Florence Cole, verdient een uit verkochte zaal. Vlot en komisch werd het geheel weergegeven. R. K. Jeuydorchcst „St. Caeciiia" Zondagavond gaf dit Jeugdorchest een goedgeslaagden populaire concert avond in Concordia onder leiding van den heer Wielaerl. Buitengewoon in de smaak viel hel Wiegelied van Mo zart, gezongen door Hein Balk, Jan Oliebol door Kees Neervoort, een drie tal solo's voor piano en viool, door de 8-jarige G. Wielaert en de 9-jarige M. Keizer, eveneens de uitvoering „Der Schonen Blauen Donau". jeugdige artisten hadden veel applaus ontvangst te nemen. Zondag' 16 Februari zal door dit jeugdorchest in St. Aechlen een muzi kale revue worden opgevoerd. R. K. Muziekvereen. „Wilskracht". Ter gelegenheid van het 15-jarig bestaan der R. K. Muziekvereeniging Wilskracht op 24 April a.s., zal erop 15, 19, 22 en 26 April een jubileum revue worden opgevoerd. Deze revue zal de vorige nog overtreffen. 24 April zal het 15 jaar geleden zijn dat Wilskracht werd opgericht. Het zal deze sympathieke vereeniging dien dag niet aan belangstelling ontbreken, daar zij zich in Amersfoort een voorname plaats heeft verworven. Zaterdag 11 Januari zullen 7 leden in Wilskracht deelnemen aan het solisten-concours in Wageningen, en komen uit in de navolgende afdeelin- gen: J. den Ouden, clarinet, 3e afd. Th. Groenewoud, es-clarinet, 3e afd G. Rijpert en M. J. v. d. Linden, duo- clarinet, le afd.; W. v. d. Linden Jr. bas-sax., Ie afd.; H. van der Linden, trombone, sup. eere-afd.G. Rijpert, clarinet, sup. eere-afd.; J. v.d.Linden, hobo, eere-afd. De trekking van de loterij van Wils kracht is uitgesteld van 12 Januari tot 19 Januari. Zaterdag had in de Markthal de feestavond plaats ter gelegenheid van het 35-jarig bestaan van den Amers- foortschen Besluurdersbond. D langstelling was zoo groot, dat velen moesten worden afgewezen. Burgerlijke Stand. GeborenMarietta, d. van H. H. W. v. Vuuren en M. P. Pikaar. Egberta Maria, d. van H. J. Snijders en E. Mossink. Geertrui, d. van A. den Baas en E. T. Middegaal. Over leden H. M. E. Strulz, 46 j., echtg. G. J. Hammers. H. Velthuizen, ongeh. J. A. Reijnen, 74 j. ongeh. Uit den Omtrek Pastoor Heumann's Geneesmiddelen verkrijgbaar bij het Depot: L MüLLER, Apotheek Amsterdam C 378 Kalveratr. 19 Tel. 41674. Postgiro 58639 Hel groole Pastoor Hcumann-Bock 345 b'ldzljden, 150 afbeeld., ontvangt gratis en traneo ieder lezer, die zijn adres Inzendt aan L. HEUMANN Co Slaalkadn 4 Amsterdam C 378 Geltete if te sebaorte Doidelük scbrilt' RON Of geheel kostelooze toezen- u ding van een Pastoor Heumann Boek wordt gewenscht door: Straat en huisnummer Nijkerk Op de markt 68000 eieren f 3.50—f 4.50,eenden eieren f2.50—f3. 4 schrammen f 18— f24. 18 biggen f 12 f 15. 2 varkens f60—f85. 114 runderen: kalikoeten f HO—f 150, kalfvaarzen f 60-f 100, vee le kw. f0.18-f0.26, 2e kw. f0.13 f0 18, vette koeien f 110-f 170. 30 nuchl. kalveren meslkalveren f 8 f 12, slachtkalveren f 3f 6. Burgerlijke Stand. (Nadruk verboden). GeborenGrietje, d. van W. v. d Horst en G. de Graaf. Elbert, z. van G. v. Deuveren en L. Nummerdor. Jacobje, d. van C. Motshagen en D. Heimensen, Barlha, d. van E. Gu- liker en A. G. v. d. Bosch. Aalt, z. van W. v. d. Akker en H. Korpadi. Onderlrouv/dA. G. v. Mourik en M. C. v, Dijk. GetrouwdF. J. Beu kers en J. Demmer. Naar de godsdienstige gezindte is de bevolking hier verdeeld als volgt: Ncd. Herv. 6648 (6556)Ger. Kerken 2788 (2728)Roomsch-Kath. 702 (691); Chr. Geref. 23 (21); Geref. Getn. 98 (91); Vrije Geref. Gem. 15 (15); Oud Geref. Gem. 6 (6) Ev. Luth. 20 (20); Doopsgezinden 16 (15); Remonstr. 6 (4); tlerst. Apost. 17 (18); Apost. 1 (0); 7e Dags-Adv. 1 (1); Oud.-Kath. 2 (2); Ned. lsr. 96 (102); Duitsch Evang. 2 (2)Geen gezindten 103 (101). De tusschen haakjes geplaatste cij fers zijn die van het vorige jaar. Putten Deze gemeente telde op 1 Jan. 1936 8403 inwoners waarvan Ned. Herv. 7078; R. K. 219; Fr. Herv. 5; Anglik. 1Luthersch 56Doopgez. 8Rem 4Vr. Evang. 1 Ger. 871 Chr. Ger. 37 O.R.K. 2Israël. 7 Geen 87 Ger. Gem. 9; Andere 8. Soest Op den onbewaakten overweg tus schen Baarn en Soest is een ernstig ongeluk gebeurd. De 60-jarige heer Rademaker uit Baarn die den overweg wilden passeeren, zag niet, dal een trein naderde. De ongelukkige werd door een der buffers gegrepen cn lievig bloedend in een villa aan de Beel- hovenlaan binnengedragen. Men con stateerde een zware hersenschudding en een gebroken dijbeen. Veers en daal Er is ingebroken bij een autohande laar te De Klomp, ten nadeele van wien een viertal spaarbankboekjes werden gestolen. Op de spaarbank boekjes stonden bedragen, tezamen ter waarde van eenige duizenden guldens, in de woning van den autohandelaar hebben de dieven, die er zich blijk baar nogal op hun gemak gevoelden, zich ook tegoed gedaan aan een hoe veelheid sterken drank, waarna zij te Veenendaal nogmaals trachtten hun slag le slaan zonder succes. Zeist De politie heeft te Amsterdam effec tenzwendelaars gearresteerd. Een wordt verdacht medeplichtig te zijn aan een affaire, waarvan een gepensionneerde postambtenaar uit Zeist voor f 17.000 de dupe is geworden. De oorlog. Hel begint meenens te worden aan het Noordelijk front. De Abessiniërs beginnen met groolere afdeelingen dan lot nu toe aan le vallen. De Italiaan- sche legerberichten maken melding zware verliezen, veel zwaardere dai tot voor kort ooit voorkwamen, Wat evenwel het meest bedenkelijk is voor de Italianende Abessiniërs toonen een groot tactisch talent. Op den onbewaakten overweg Hoenlo is een taxi, waarin de heer en Mevrouw Meindersma uil Deventer zaten, door een trein gegrepen. Beide werden zwaar gewond. In hel Litausche dorp Mergui een uit vier personen beslaand gezin vermoord. In 1935 zijn in Groot-Britlannië 6521 personen bij verkeersongelukken gedood en 218 798 gewond. Gehuwde vrouwen z"llen voorlaan Nieuw Zuid Wales (Eng. land) weer les mogen g:ven. De intrekking der beperkende bepalingen wordt mogelijk geacht met het oog op de terugkee- rendc welvaart. Tengevolge van een influenza- epidemie op het eiland Angmagsalik, zijn 26 jagers overleden. Dr. Lundslrüm, een van de leden der Zwordsche ambulance, die bij liet bombardement door Italiaansche vlieg tuigen werd gewond, is aan de daarbij opgeloopen kwelsuren overleden. Te Abdis Abeba verklaarlmen.dat de geheele provincie Tigre, met uit zondering van AksoemAdrigatendcn weg ten'Zulden van Makale, zich weer in Abessynsch bezit bevindt. Twee Fransche vliegers die sinds vier dagen werden vermist, zijn, na drie dagen zwerven door de woenslijn, behouden, doch zonder hun vliegtuig, in Cairo aangekomen. Te Enschede is de fabriek van isolatiemateriaal der fa, Kooy geheel uitgebrand. Nabij Olsf is een auto legen een trein gereden. De beide aulopassagiers, een heer cn een dame, werden ernstig gewond. Groole vreugde heerschte le Warschau, waar ongeveer 20.000 ge vangenen, mannen en vrouwen, in vrij'-eid werden gesteld. Een belangrijk deel der in vrijheid geslelden was tof gevangenisiraf veroordeeld wegens politieke vergrijpen. Tot dezen be hoorden meer dan 1000 communisten. Woensdag zal in den vooravond aan den Oostelijken hemel een totale maansverduistering kunnen worden waargenomen. De maan, die dan 's middags om vier minuten voor vieren is opgekomen, treedt om 13 minuten voor vijven in den aardschaduw. De totale verduis tering begint om 17 minuten over zessen en eindigt 23 minuien later, dus om 10 minuten over half zeven. Het midden van de verduislering het juisle moment van volle maan wordl om één minuul voor half zeven bereikt. Van 10 minuten over hall-7 tot tien minuten over achten, juist anderhalf uur dus, zal de maan zich nog gedeeltelijk in den schaduwkegel van de aarde bevinden. Aangezien de maan Woensdag reeds om vier minuten voor vieren opkomt, zal men hel zeldzame verschijnsel bij gunstig weer heel mooi kunnen waar nemen, vooral in hel open veld, omdat hel begin der verduistering zich nog vrij dicht bij den horizon zal afspelen. Vrouw P. fe Limbricht hoorde ge kerm. Zij begaf zich daarop naar de kamer van haar 78-jarigen vader, die een paar dagen onwel was geweest De oude man bleek uil het raam te zijn gevallen en lag ernstig gewond op de straat voor het huis. Het slacht offer is later aan de gevolgen van der val overleden. In de nabijheid van Versailles is een zwaargeladen vrachtauto door defect raken van het stuur, op een aantal marklkiatnen ingereden, waar voor een groot aantal kooplusligei: stonden. Ongeveer 12 menschen raak ten onder de wielen. Twee hunner werden op slag gedood, acht met zware verwondingen naar liet zie kenhuis worden gebracht. Op ruim 80-jarigen leeftijd overleed te Purmerend S. Rins. Reeds geruimen lijd leefde de man stil van de renten van zijn beziltingen. De moeilijkheden waarmede de boerenstand fe kampen had, kende de overledene maar al le best en gaarne hield hij hiermede le allen tijde rekening. Het openen van het testament bracht voor alle betrok kenen groole verrassingen. Zijn drie aan arme boerenmenschen verhuurde flinke boerderijen met de landerijen, tezamen circal75 H.A. groot, bleek Rins vermaakt le hebben aan de pachters, bovendien vrij op naam. Hel door den overledene zelf bewoonde huis aan de Hoogstraat, werd bij de laatste wils beschikking van den heer Rins hel eigendom van een buurman, den heer evenals de inboedel der woning en waardevolle bezitiingen, gevormd door goud- en zilverwerk. Voor de bedach ten is de inzet van het nieuwe jaar dus wel bijzonder gunslig. In den nacht is uit de diepe wete- •ing te Rccuwijk opgehaald hel lijk van den 42-jarigen schilder Groolen- borsl- De verdronkene, een vader van II kinderen, van wie het jongste Iwee jaar, had een bezoek gebracht bij zijn zwager, Toen hij des nachls nog niet thuis was gekomen, vroeg de onge ruste vrouw om hulp. In samenwer king met 1e politie is de man opgehaald. Sommige Farijsche mode-firma's hebben bij de japonnen-afdeeling een afdeeling in honden geopend, opdat de koopsters van een japon dadelijk in „gelijke kleur en dessin" zich een hond zullen kunnen aanschaffen. Een Parij- sche nieuwigheid. AMFP.SFGDRT nci auteursrecht van den Inhoud dcicr Otficlcele Kerkclpc Medcdecllngen wordt verzekerd overeenkomstig de Auteurswet I')l2 Het overnemen van alle onderstaande Otficlcele Kerkelijke Mededeel Ingcnln andere bladen, wordt uitdrukkelijk verbodenkrechtcni art. 15, eerste lid van de Auteurswet. Dtl betrclt ook het overnemen met bronvermeldlij Amersfoort. PAROCHIFKERK ST. ANSFRIDUS |acob Catslaan no. 26b Pastoor: Deken P. J. M. Sandkuyl, Postgiro no. 93297. Jacob Catslaan no. 28, Telefoon 558. ZATERDAG Van 4 lot hall 9 biechthooren, 7 uur Lof met Rozenhoedje. Dagelijks de H. Missen om half 8en8.10 De 50-jarige Mullink fe Keijenburg was mei de kar op dpri weg, toen hel paard plotseling op hol sloeg. M. viel van de kar, kreeg een ernstige (rap van het paard, terwijl het eene wiel hem over de borst ging. De 18-jarige H. uit Hilversum ge raakte met één der handen tusschen llwce kamwielen bekneld, waardoor vier vingers werden afgeknepen. Er is een wetsontwerp ingediend houdende tijdelijke maatregelen mei betrekking tol de mechanisatie in de sigarenindustrie. De bedoeling is groole cn econo misch cn sociaal ongewenschie schok ken tengevolge van te snelle mechani seering op te vangen, in hel bijzonder door hei al of niet verleenen ge durende een tijdvak van drie jaren - van vergunningen voor uitbreiding var de mechanisatie. De overstroomingen in Frankrijk hebben een beangstigenden omvang aangenomen. Vele huizen slaan onder water, menschenlevens loopen gevaar en veel vee is verdronken. Ook in België hebben zich over stroomingen voorgedaan. Op het terrein van hel Amsterdam- sche abatloir is een jongen door een koe aangevallen. De jongen kwam daarbij te vallen cn de koe bewerkte Item met haar hoeven cn hoorns. Om standers wisten den jongen, die builen kennis was geraakt, onder de pooten van het beest vandaan te trekken. kerkelijke diensten. PAROCHIEKERK ST. FRANCISCUS XAVERIUS. 't Zand no. 29 Pastoor W. A. J. M. Oostveen. 't Zand no. 31. Telefoon 730. VRIJDAG 's Middags 4 30 gelegenheid om te biechten voor de jongens van de 5e, 6e cn 7e schoolklassen. ZATERDAG Van hall 4 tol half 10 gelegenheid om le biechten. Half 8 Lof met Rozenhoedje. Dagelijks de H.H. Misscnom 7, 8, cn 9 uur. PAROCHIEKERK ST. HENRICUS. Paulus Borstraat no. 41 Pasfoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. ZATERDAO Om hall 12 voorbereiding voor hel 6de en 7de leerjaar. Des nam. Biechthooren van 4—9 uur. Dagelijks de H. Missen om 7 uur, hall 8 cn 8 uur. GEBR. RIJS SOESTERWEG 29 ioliitoitiis 3D cmt pil til |iit Amindilkoetjis 41 tl tn hill pond Dividendboekjes opaanvr. beschikbaar Zondags van 4-8 uuGeopend TELEFOON 2054 Raadpleeg deze korte agenda. DAGELIJKS geopend de Kallt. Opei bare Leeszaal en Bibliotheek aan de Nieuwslraat no. 24. Kosteloos toe gankelijk voor alle personen boven 18 jaar. Hel Museum Flehité aan den West- singel (uitgenomen des Zondags). Katholieke Spaarbank. Zitting Woens dag van 7 8 uur, Vrijdag van 10 lot 11 uur, Zondag van 12 tot I uur. DINSDAG 7 Jannari. Ledenvergadering „De Hanze" in „De Pooit van Clet-fl" Bestuursver kiezing. Verslagen van Secretaris en Penningmeester. SprekerPasloor Spitzen over: „Wal staal den Mid denstand le doen? ZONDAG 12 Januari, Half 8 in St. Aechlen looneclvoor- stelling door Euripides. VRIJDAG 10 Januari. Rwarl over 8 in Princcsse verga dering der afd. Amersfoort R. K. Handels en Kantoorbedienden. ZONDAG 19 Januari Half 8 in St. Aechlen (onncclvoor- slelling door Euripides. ZONDAG 26 Jan. 's Avonds half 8 Concert- cn Laclt- avond in SI. Aechlen, door de R, K Muziekver. „Wilskracht", Een aantal bandieten heeft een overval gepleegd op hel kantoor var den ontvanger le La Coruna. Zij stel den den ontvanger builen gevechf en maakten zich meesier van cenigc tien duizenden pesetas. De bandieten wer den echler achtervolgd door eenige straatvegers, die twee der roovers grepen en bijna den gchcelen buit her overden. KATHOLIEK AMERSFOORT. (Cultureele Groep.) Uitvoeringen in het Grand-Tliealre. 17 Januari 1936. De Vereenigdc Haag se lie Spelers, Pierre Balledux. „De Grootc Kans". 30 April. N.V. Amsterdamsche Too- neelvereeniging. A. van Dalsum en A. Deftesne. „Circus Knie". PAROCHIEKERK O. L. VROUW HEMELVAART Langegracht no. 36 Pastoor: A. W. J. Spitzen. Langegracht no. 37. Tclel. 1450. WOENSDAG 9 uur gvzottgen Engclenmis. 'sAvonds 8.15 Congregatie van de H. Familie der beide aid. DONDERDAG 's Avonds 7 uur Lof. ZATERDAG 4-9 Biechthooren. Dagelijks de H. Missen om 7.8 en 9uur. Achterveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pasloor O. Rentinck. Telefoon no. 20. ZATERDAG Biechthooren vanaf 4 uur. Lof. In de week de H.H. Missen om 7 cn Hamers veld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor H. J. Croonen. Telefoon: Hamersveld No. 4. DOND' RD/.G Om 7 uur H. Mis in de kapel van het Sl. Ansfridus-Oeslichl. r Lof. ZATERDAG Biechthooren oin 3, 4, 5, 6 en 7 uur. In de week de II. Mis om half 8. Hoogland PAROCHIE ST. MARTINUS. Pasloor: W. S. J. de Jong. Kerklaan. Tel. 3. DONDERDAG Hall 8 1ste II. Mis. Kwart over 8 2e 11. Mis. VRIJDAG Hall 8 1ste 11. Mis. Kwr.it over 8 2e H. Mis. 9 en 10 uur catechismus op de scholen. ZATERDAG Hall 8 Isle II. Mis. Kwarl over 8 2e H. Mis. Biechthooren van 3—6 uur. 6 uur Lof mei Rozenhoedje. Deze week de II.H. Missen om hall 8 cn kwarl over 8 zijn voordeel Geeft dus UW ORDERS Type-enVermenlgvuldiglngswerk aan VITESSE KON. W1JL.I1ËLMINASTRAAT IO Het beste en voordeellgste adres Hooglanderveen PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor: H. J. Broere. Burgemeester van Tuyllstraat ZATERDAG 4—8 gelegenheid om Ie biechten. 7 uur Lof. Deze week de H, Mis om 8 uur. Marktberichten. Kaasmarkt Amersfoort. 6 Jan. Aangevoerd 23 wa gens bevattende 6750 Kilo. ''rijs, I 19.00 lot f 21.00 p. 50 Kilo Handel matig.-

De Eembode | 1936 | | pagina 2