m PU ROL In dezen tijd zoekt iedereen Brood en Banketbakken KING Allerlei •dvp^l.rïfe de **ndachl op de Advertentie betreffende aanmelding voor februari aanvangende avond- De ex-autobewaarder A. die terecht a*™. hij op hel Stationsplein zijn oude functie hervat had zonder toestemming van B. en W. werd vrij gesproken. Men nam aan, dat hij op verxoelc op een auto paste, wat op zlchtelf geen stralbaar (eit is. Burgerlijke stand. QeborenQerrit, z. van A. Flos en O. v. d. Heijden. Eddy, z. van B. Vos en A. Hilversum. Ondertrouwd: C. Kolfln en P. v. Schalk. J. J. Witzel en C. C. Schuitemaker. A J. v. Beek en M. J. Zoon. Gehuwd J. H. M. Hehenkamp en A. M. Calon. OverledenM. A. Heuls, 80 jr., wed. van P. Hafakker. Aanbesteed werd het bouwen van een woonhuis aan den Weverssingel no. 26. Hoogste inschrijving f3930 H. Jeket. Laagste van Straten te Ever- dingen f2370. De heer P. fietste, met zijn zoontje achterop, in de Nijverheidsstraat, toen zijn rijwiel slipte en beiden vielen. Juist reed een auto achterop. Door krachtig remmen trachtte de automo bilist een aanrijding te voorkomen, maar het knaapje werd door de auto geraakt. De arme jongen werd een kantoor binnengedragen en toen bleek hij een hersenschudding te hebben. Zijn toestand was ernstig. Gevestigd. H. v. Straaten, NH, Pasteurstr. 17, dnstb. A. Fasen, NH, Tuinstraat 16, idem J. v. Thuyl, NH, Utr.weg 89, huiskn. A. Froma, NH, Utr.weg 228, II. verpl. J. Stinkens, RK, Utr.str. 47, kant.bed. v. Rooy, RK, idem 47, depöthoudster Maria v.Veenendaal, NH, Soesterw. 212 M. Jansen, NH, idem 212, slager W. Schoonderbeek, RK, St. Bonifacius- straat 76, chauffeur B. Jansen, NH, Leusderw. 157a, slager W. Meerwijk, QK, O.Soesterw. 89, vplst. Veenendaal, NH, KI. Nachtegaalstr. 17 Q. Bokma, NH, Snouckaertl. 10. huish. Hulstqn, NH, H.v.Viandenstr.l I .Maj.Art. R. Kleinhoven, RK, L Beekstr. 25 H. v. Malkenhorst, OK, K. Wilh.m.str. 7, dienstbode J. de Vries, NH, Arnh.weg 67 E. v. Denveren, NH. Lageweg42, fab.arb. J. Rotlen, RK, Rijnstr. 37, verw.mont. Wed. J. Tabernal, NH, Leusderw. 270 Tonnet, NH, Rubensstr. nw„ te Lt. Veld v. Brienen, NH. v. Bemmelstr. 41 Klaasje Cloo, NH, Heiligenb.weg 24 Doodeman, KK, Vlasakkerw.36, bktbakk. C. Reiaders, NH. idem idem D. Verpoorte, NH, Leusderweg 270, grossier sig. Qerritje Qeerling, NH, Weijersslr. ,1 M. Oouverne. Stationsstr. 21. ingenieur E. Haverlag. GK, Hoogew. 152, Indb.(o) v. Lieshout, RK, Stationsstr. 28b, kok v. Ravenhorst, NH, Heiligenb.weg dienstbode O. v. Sten is, GK, Bergstr. 12, assistente E. v. d Veen, NH, v. Maertl. 4. dnstb. J. v. d. Veen, NH, Kruiskamp 6, idem A. v. Zwol, RK, Hobbemastr-267 A. Aigera, Utr.weg 81, adj. ref. secr. te B. v. Empelen, RK, Franklinslr. 94, mont. C.V. J. Jansen, NH, Veldstraat I J. Jonker, NH, Vermeerstr. 104, reiziger v. Stee, Soesterweg 430 inw. Lycklama a Nijcholt, v. Lenneplaan 19 G. Preker, GK, Wijersstr. 14, naaister G. Kroon, Miereveldstr. 15 W. Broerze. NH, v. Wouslr. 16, kant.bd. L. v. Dam, LH, v. Woustraat 36 M. Ertelt, Ev, Gr.v.Prinstererl. 3, l.ares E. Qeurtsen, NH, Heiligenb.weg 123, landbouwersknecht N. Houtman, RK, Kamperbinnenp. |5, winkelbediende Q. Kok, RK, Havik 20, dienstbode B. Kooymans, Stationsstraat 31 W. Onvlee, NH, idem 30, kapster A. Pieper, NH, Utr.weg 225, dienstb. M. v. Rijn, RK, Stationsstr. 28b, verpl. J. Tommei, RK, javastraat 6. H. Hiensch, NH, Coornh.l. 8, manufacl Zaaijer, NH, Wijersstr. II, inw. Johanna Terpstra, RK.. woonwagen. Th. Jaborowicz, RK, Soesterweg 78, E. Zoon, RK, Soesterweg 404. W. Wielders, NH, Leusderweg 17, beambte R.O.O. W. Wijndelts, RK, Heiligenb weg 17, wachtm. Huz A. Krabbe. RK. Bergslr. 15. A. Bruinings, NH, Dollardstr. 164, ver- tegenw. K. v d. Mandele, NH, A.Paulownal. 20. luit.kol. Huz. A. v. Nijnatten, RK, H. v. Viandenslr. 15, kol. Inf. H. Overbeek. NH, Kapelweg 54. J. Verbeek, NH, Franklinslr. 80, vert w. Johanna Brink, RK, Spaarnestr. 117. C. Meijer, RK, J. Steenstr. 7. C. de Raadt, NH, Oalvanistr. 24, verpl, R. v. Veen, NH. P. Potterstr. 10, stripp, J. Bruystcns, E L., Weverssingel 21. G. Llnck, RK, Kamp 18, verpleegster. M. Koenen. RK, Bleekerstr. 37, dienstb. J. v, Leeuwen, NH, Hoogew. 170, dnstb. M. Lievaart, NH, Beekenst.l. 26, dnstb. J. Mous, RK, L.Gracht 32, handelsr. J. Steckhahn, RK, B.W.Iaan 162, dnstb. Q. Thomassen. RK, O.Soesterw. 136, dienstbode. F. v.d. Veen, NH. Fuchsiastr. 12, dsib. M. Aartse, NH, Langestr. 38, dienstb. Jtivwe schrvate ■fiuid en spnngende lippen O. v. d. Biesebos, NH, Regentessel. 5, gezelschapsjuffrouw P. Hardeman, NH, Krommestr. 44, verpl. H. Lange, Isr., Langestr. 40, koopman J. v.d. Leeden, NH, Gabriêlstr. 8, dnstb. G. du Pree, NH, Leusderweg 208, id. M. Wouters, RK, P.Bothlaan 6, id. H. Albrecht, NH, Utr.weg 86, h.rei J. Pieterse, NH, Leusderw. 89, timmerm. G. Rovers, CG, Rochusstr. 25, chauff. T. Edens, NH, Daltonstr. 43, h.reiz. A. v. Steen, RK, Franklinstr. 102, id. C. Suik, NH, Aldeg.str. 5, brandst.hd. J. Wielinga, NH, P.Potterstr. 72, tuinb. H. Hollander, RK, Borgesiusl. 25, kok V. Otto, RK, Koninginnel. 2, dienstb., T. v.d. Pol, NH. Hoogeweg 47, id. A. Veenman, NH, Dillenb laan 8, id. C. v. Dijk, RK, Vermeerstr. 50. dienstb. J. Filipiak, RK, Soesterw. 78, coiffeur E. Blankesteijn, QK, Pasteurstr. 17, id. O. Ebbenhorst, NH, P.Frederikl. 14, id. C. Haverlag, NH, Heinsiuslaan 13, id. J. Bartman, NH, v.Lennepl- 17, le luit. P. Degeling, RK, Krommestr. 10, sig.w. T. Gerhard, NH, Oalvanistr. 15, comm. J. de Jager, OK, Berkelstr. 58, arbeider H. de Qooijer, RK, Eemstr. 47inw. A. Mosterd, NH, Arnh.w. 150, groent.h. J. Stokvis, Leusderweg 276, arts Elisabeth Lierens, NI, idem Vos, NI, Begoniastraat 13, reiziger J. v. Dijk, Rem., Hoogl.w. 16, onderw.es J. Koppen, RK, v.Bemmelstr. 97, dnstb. P. Polderman, NH, P.Bors'r. 25, schild. A. Morschik, EL, Dr.Nolensl. 5, dnstb. J. Oosterhout, RK, Hellestr. 22, koopm. M. Schipper, EL, Kon.Wilhelminastr. 16, dienstbode C. enj v. Thiel, RK, Weverssingel 44 R. Post, NH, Timorstr. 7, opz. NS. C. de Blecourt, RK, L.Beekstr. 2, boekh J. v. Dam, NH, Lorentzstr. 5. serg.maj. C. Reniers, RK, Dollardstr. 96, sigar.m. A. Willems, RK, Krommestr. 69 O. Bleijerveld. NH, Marconistr. 14, verpl. H. Louis, RK, Fr.Halsstr. 42. strijkster M. Blonk. NH, A.de H.Geest 3. dienstb. M. Dreckschmidt, EL, Thorbec.pl.20, id. v. Dijk, NI, Langegr. 14. bakker v. Dijkhuizen, GK, J.v.Oldenbarne- veltlaan 36, Jienstbode Ekhardt, NH, Stationspl. 2, buffetj. J. Coenen, RK, Breestr. 80, pensionh. H. Delgorge, RK, Kapelweg 110, serg.m. N. Heij, NH, Fr.v.Blankenh.str. 20, dstb S. Hoek, NI, Rubensslr. 25, huish. H. Krieger, RK, Soesterw. 315, wachtm. W. Meijer, NH, J.v.Heijdenstr. 33, dstb. H. Plakke, NH. Weverssing. 21, grondw. M. Houtveen, RK, 't Laantje I, dienstb. J. Kloppers, RK. Krommestr. 50, mont. G. Damen, OC, Muurhuizen 102, priest. H. Winkeler, RK. Langestr. 12, winkel. J. v. Doorn, GK, Zonnebl straat 74 C. Heilygers, NH, Arnh.weg 154 H. Ernsten.NH, O.Soesterw.54, bakker J. Hengeveld, NH, v. Bemmelstr. 39 P. Soeteman, NH. Bernulf.str. 38, boekh. M. Houpst, NH, Coninckstraat 28 H. v. Keulen, RK., Plantsoen N. 21 P. Vissers, RK, Gaslaan 6t M. Blommestijn, RK, P. Buyslaan 21 K. Ecker, RK. Utr.weg 225, dienstb. Le Fèvre de Montigny, NH, Wijersstr. 13, le luit. art. H. Robijn, NH, Celzusterenstraat 26, expediteur. F. Wientjes, NH, Dintelstr. 1, stucadoor Reekers, NH, Krommestraat 77, kaashandelaar. E. Bolje, NH, Balistraat 33 Th. Pot, RK, KI. Spui 18 W. Vriends, RK, Havik II G. Broekema, NH, Stephensonstr. 12, boekhouder. Wed. Sfreddo, RK, Tuinstraat 4 Hoogland Geboren: Antonlus Cornelis, z. v. T. M. Brouwer en A. C. v. Ruite beek Cornelia Maria Wllhelmlna, d, v.. W. Tolboom en A. v. Middelaar |an Anton, z. v. A. de Boer en A. C. Heusinkveld. Leusden De Burgemeester van Leusden maakt bekend.dat het ontwerp van het plan van uitbreiding in uitvoerige kaarten uitgewerkt, met bebouwingsvoorsehrit- ten, ter secretarie dezer gemeente voor een ieder ter inzage ligt tot en met 15 Februari en dat belanghebbenden vóór 15 Februari hun bezwaren tegen het ontwerp en de bebouwingsvoorschrif- ten kunnen inbrengen bij de Gemeen teraad. GehuwdTh. v. d. Heuvel en M. A. v. d. Hengel. OverledenC. v. Daal- selaar, 71 j., echtg. v. J. Horst. NIJkerk Op de markt: 80.000 eieren f3.40- 4.20, eendeneieren f2.50 2.90; schrammen f 18—20, 19 biggen f 13 14.50, 3 varkens f50—70; 121 runde ren kaifkoeien f 110—150, kalfvaarzen f 65-95, vet vee le kw. f0.18-0-26 per pond, 2e kw. f 0.13—0.18, vette koeien f 125—175; 29 nucht. kalveren mestkalveren 119—14. Burgerlijke stand (nadruk verboden). Geboren: Rijmert, z. v. Z. de Graat en J. Schipper Gerrit, z. v. A. Mos- tert en G. Mostert Philippus, z. G. Doornekamp en E. Woudenberg Rinske, d. v. J. v. Polen en |.;Alberts Anthonie, z. v. A. v. Polen en C. Rijn. Ondertrouwd: J. v. Vaneveld en A. Meinten H. J. Kuijt en M. P. Huisman. OverledenAleida Hijmans, 91 j., wed. v. S. Hamburger Peetje v. Essen, 25 j. G'jsbertus J. Schöss- ler, 38 j., echtg. v. C. de Boer. Stouten burg Geboren: Wilhelmina Alida, d. v. H. C. Eggenkamp en A. W. Sleeking. Overleden: Theodorus P. v. d. Hen gel, 10 weken. Soesterberg Het viel op dat voetstappen waren te zien in de sneeuw van den tuin, welke toebehoort aan L. aan den Rijks straatweg. Uil het onderzoek bleek, dat inbrekers of hun slag hadden ge slagen, of in de villa nog bezig waren. Het bleek dat de brandkast met een steekvlam was opengebroken, terwijl de kamers op verschillende plaatsen inbrekerswerktuigen werden gevonden. Tot de badkamer kon men geen toegang verkrijgen, daar deze was af gesloten. Men forceerde de deur en de badkamer bleken zich te bevin den de 36-jarige J. K. uit Utrecht en de 26-jarige A. K. uit Amersfoort. Een hunner lag bewusteloos op den grond met een gasslang in den mond. Spoedig had men den man weer bij gebracht en toen men hem wilde teeren, trachtte hij zich met een mes verwondingen toe te brengen. Men had een goede vangst gedaan, want na onderzoek bleek, dat de beide individuen reeds heel wat op hun kerfstok hebben. zijn voordeel Geeft dus UW ORDERS Type-eo VeMKnigvuldigloggwerk aan VITESSE KON. WILHELM1NASTRAAT 10 liet beste en voordeeligste adres GEBR. RUS SOESTERWEG 20 litiikiiljn 3D ent iu hli pui inioiiWji! tl cl ui kili mi Cmskuljis 30 cl. in hill piid Dividendboekjes opaanvr. beschikbaar Zondag* van 4—8 uu- Geopend TELEFOON 20S4 Uit den Omtrek Barneveld Geboren Jacob en Gijsbert, zs. van T. v. d. Hee en J. Bouwman. Hen- drika, d. van W. v. Middendorp en B. Pull. Herman, z. van E. Schut en E. v, d. Berki. Hermina, d. van Evers en W. v. Drie. Heintje, /an E. Druijff en G. v. Ee. On dertrouwd H. Kuijt en M Huisman. H. v. d. Berg en A. v. d. Berg. GetrouwdG. v. Veldhuizen en W. d. Koekelt. W. Gielen en F. H. Speckmann. I Overleden W. Bouw man, 53 jr., geh. met G. v. d. Brink. H. Staal, 78 jr., geh. met C. v. d. Veen. W. Brons. 81 jr., geh. met J. van Beek. KING-pepermunt ontleent haar opwekkende en ver kwikkende eigenschappen aan't echte natuurproduct. De heerlijke smaak en geur van KING-pepermunt en haar ongerepte zuiver heid zullen ook U in verrukking brengen. De natuur is niet te ver beteren. PEPERMUNT TONNEMA C,f SNEEK De Koning van Engeland is overleden. Koning George V van Groot Brit- tannië en Ierland, Keizer van Engelsch Indië, is Maandag op 7l-jarigen leef tijd overleden. Koning George V van Engeland, heerscher over het machtigste wereld lijke rijk der aarde, hoofd der Angli- caansche kerk, is heengegaan. Zonder schokkende gebeurtenissen is zijn leven heengegleden; groote politieke daden zijn van hem niet be kend men weet niet, of hij in de stilte van zijn werkkamer, in gesprekken met leidende persoonlijkheden, met minis ters en diplomaten politieken invloed heeft uitgeoefend. Rond Koning George hebben zich nooit sensaties geweven. De groote invloed van Koning George heelt nooit op politiek gebied gelegen; hij ontwikkelde zich des te sterker als leider van een volk in de ontplooiing van zijn moreele krachten. Het onbe sproken, gelukkige familieleven van den Koning is voor zijn geheele volk een stralend voorbeeld geweest. Koning George heeft de heilige traditie van het Christelijk gezin als fundament van het ware geluk steeds voorgehouden, niet met woorden, maar met de groote daad. Even trouw is hij ook als constitu tioneel vorst geweest. Voor Koning George waren plicht en recht in vol maakt evenwicht. Ook voor de katholieken is Koning George een nobel vorst geweest. Hij was de eerste Engelsche Koning, die bij zijn tkroningseed zijn katholieke onderdanen niet behoefde le beleedi- gen. En bij zijn jongste jubilé kon de .Catholic Times" van hem getuigen „Ais katholieken danken wij God vooi den Koning, die onze gevoelens steeds geëerbiedigd heeft, die er rekening mee hield, zoo vaak hij in de gelegenheid was met onze vertegenwoordigers in contact te komen." Gruwelijke moord. Pastoor Litjens van het Limburgsche dorp Geisteren is door onverlaten laag hartig vermoord Zondagavond laat. Men neemt aan, dat de daders o streeks tien uur aan de pastorie heb ben aangebeld en den pastoor hebben verzocht een zieke of gewonde te ko men bedienen, aan welk verzoek deze onmiddellijk gevolg heeft gegeven Toen hij op weg was naar de kerk hebben de schurken hem daarop aan gevallen. Hierop wijst het feit, dat pastoor Litjens den sleutel van de kerk bij zich had, toen men hem overviel Immers hij droeg dezen sleutel nooit bij zich doch hield hem geborgen in een lade van zijn schrijftafel. Bovendien heeft hij een kleine zaklantaarn bij zich ge had, welke eveneens in den tuin is gevonden, terwijl het slachtoffer van het gruwelijk misdrijf voorts zijn over jas aan had en een h ;ed op 't hoofd. De hoed werd na de ontdekking var. den moord in de tuinheg gevonden. Pastoor Litjens moet zich tegen zijn aanvallers krachtig hebben teweer ge steld. Het hoofd van het slachtoffer vertoonde talrijke verwondingen, ver oorzaakt door hem toegebrachte slagen. De pastoor was een stevig en krach tig persoon. Tegen de overmacht is hij echter niet opgewassen geweest- Vooral de oude, bijna 80-jarige vader van het slachtoffer, die te Wanssum woont, is diep onder den indruk van het gebeurde. Pastoor Litjens was nog maar kort Geisteren gevestigd, doch en tot ver in den omtrek. O/er de daders is nog niets bekend, hoewel de politie alle moeite doet. Op dtn Cornelis Douwesweg Amsterdam is een brutale roofoverval per auto gepleegd op een bediende die met zijn auto een loonzending van 30.000 gulden vervoerde. Enkele personen volgden met hun auto den man en onder revolverbe dreiging hebben zij zich van het geld meester gemaakt. Onmiddellijk na den overval spron gen zij weer in hun wagen en reden in volle vaart weg. Oogenblikkelijk zette echter de bediende de achter volging in en snelde de ontsnapten achterna. Zij wisten den weg niet meer en reden luk raak door verscheidene stra ten, totdat zij in een doodloopende straat terecht kwamen. Hier zagen zij geen kans meer te ontkomen en lieten het voertuig achter met het geld. Zelf namen de heeren de vlucht, wat een hunner echter niet gelukte. Heere's Taxi-Bedrijf Haf 12 - Telefoon 1418 NIEUWE LUXE RUIME WAGENS VOOR BUITENRITTEN 6 cent per K.M. KERKELIJKE P1EN8TEN. Het auteuisrecht van den Inhoud dezer OfHeleele Kerkelijke Medcdeelingcn wordt an 15 eerste lid van de Auleurawei. uu betrcfl ook het overnemen met bronvctmeiawf Te 's Graveland is op zijn landgoed .Gooilust" overleden de heer F. E. Blaauw. De heer Blaauw heeft zijn leven gewijd aan de bescherming van diersoorten, die met uitsterving worden bedreigd. Hij bezat een wereld-ver maard dierenpark. Te Caïro woont een melkboer, die den eerbiedwaardigen leeftijd van 112 jaar heeft bereikt en zijn dagelijkschen arbeid nog steeds verricht. Hij levert de melk van zijn geiten aan de huizen af en klimt daarbij heel wat trappen op. Zooals het menschen van dezen ouderdom betaamt, heeft hij uiteenge zet, waaraan hij zijn hoogen leeftijd toeschrijft. Zij, die moeite doen om een buitengewoon lang leven ie leiden, kunnen de volgende raadgevingen aan hun archief toevoegen: Rook niet. drink geen alcohol, wordt geen slaaf der genoegens en vooralvermoei uw hersenen niet met studeeren. Deze Aam Mohammed gebruikt drie stevige maal tijden per dag; twee daarvan bestaan uit boonen, terwijl de derde uit vleesch en groente is samengesteld. Ook zijn vrouw is nog in levende jongste van het echtpaar is 65 jaar oud. Een arme slokker, die bij de haven van Rouaan in een wagon in slaap was gevallen, kwam opeens tot de volstrekt niet aangename ontdekking, dat zijn schuilplaats zich voortbewoog. Maar de wagen werd verzegeld en de ongelukkige was gedoemd er lien da gen zonder eten of drinken te blijven, want zijn kloppen tegen den wand is niet gehoord. In de buurt van Bcsan- ?on is hij pas gevonden in een toe stand van volslagen uitputting. Hij leed vooral dorst, maar is er nu bovenop. Te Fyfff is een berghelling, waarop zich vele boerderijen bevonden, door een plotseling opstekenden wervelstorm geteisterd. De kracht van den storm was zoo groot, dat de boerderijen ver nield werden en ontzaglijke schade werd aangericht. In ons land studeeren op het oogen blik 42 vrouwelijke theologische stu denten. In totaal telt onze vrouwelijke theologische wereld 88 burgeressen. De meeste predikanten onder hen be vinden zich bij de Doopsgezinden en de Remonstranten. Te Parijs is een tabakssmokkelaar gearresteerd, een zekere Johannes Klee, die gewoond heeft in den Haag, die juist in een auto 50.000 cigaretten had vervoerd. Hij was het hoofd van een smokkelaarsbende, waarvan te Parijs nog twee leden zijn gearresteerd. DAGELIJKS geopend de Katli. Open bare Leeszaal en Bibliotheek aan de Nieuwslraat no. 24, Kosteloos toe gankelijk voor alle personen boven 18 jaar. Het Museum Flehité aan den West singel (uitgenomen des Zondags). Katholieke Spaarbank. Zitting Woens dag van 7-8 uur, Vrijdag van 10 tot 11 uur, Zondag van 12 tot 1 WOENSDAG 22 Januari. Vergadering van het bestuur der Centrale Katholiek Amersfoort. ZONDAG 26 Jan. 's Avonds half 8 Concerl- en Lach- avond in Sf- Aechten, door de R. K. Muziekver. .Wilskracht". DINSDAG 28 lanuari. 8 uur. Vrooiijke avond in Monopole van de R. K. Oudersvereeniging. Optreden van het Duo Pijpers. WOENSDAG 29 Januari. 's Avonds kwart over 8 jaarverga dering van de R. K. Kiesvereeniging in St. Aechten. Zie convocatie. WOENSDAG 5 Februari. In de Markthal optreden van Troubadonrs van den Kath, Radio- Omroep. DONDERDAG 6 Februari. 8 uur vergadering van de leden der R. K. Werkliedenvereeniging voor de Stadsparochieën in St. Jozef. DINSDAG 11 Februari. Feestvergadering voor de leden van de Hanze met hun dames. DINSDAO 16 Februari. 8 uur. Feestavond in „De Valk" voor de R. K. Handels-, Kantoor- en Winkel bedienden, met medewerking van de Tooneelver. „Eigen Kring". KATHOLIEK AMERSFOORT. (Cultureele Groep.) Uitvoeringen in het Grand-Theatre. 30 April. N.V. Amsterdamsche Too- neelvereeniging. A. van Dnlsum fih A. Defresne. „Circus Knie". Amersfoort. PAROCHIEKERK ST. ANSFRIDUS |acob Catslaan no. 26b Pastoor: Deken P. J- M. Sandkuyl. Postgiro no. 93297. Jacob Catslaan no. 28, Telefoon 55S. ZATERDAG Van 4 tot halt 9 biechthooren. 7 uur Lof met Rozenhoedje. Dagelijks de H. Missen om ha!f8en6.10 PAROCHIEKERK ST. FRANCISCUS XAVERIUS 'I Zand no. 29 PastoorW. A. J. M. Oostveen. 'I Zand no. 31. Telefoon 730. DINSDAG 7 uur Lof vanwege de Intern. Bidweek met Rozenhoedje en Gebed. DONDERDAG 7 uur Lol vanwege de Intern. Bidweek met Rozenhoedje en Gebed. VRIJDAG •sMiddags 4 30 gelegenheid om le biechten voor de meisjes van de 3e, en 4e schoolklassen. ZATERDAG Van half 4 lot half 10 gelegenheid om te biechten. Half 8 Lof met Rozenhoedje en Gebed van de Int. Bidweek. Dagelijks de H.H. Missen om 7, 8, en 9 uur. A.s Zondag zal bij de kerkdeur wor den gecollecteerd voor Hulp in Nood, onderafd. van de R. K. Werkl. Ver., vooral ten bate van de werkloozcn. PAROCHIEKERK ST. HENRICUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158 WOENSDAG Half 8 geen H. Mis. 9 uur huwelijksmis, ZATERDAG Om half 12 voorbereiding voor het 4de leerjaar. Des nam. Biechthooren van 4—9 uur. Dagelijks de II, Missen om 7 uur. half 8 en 8 uur. Van 18—25 Jan. Internationale Bid week voor de eenheid der kerk. PAROCHIEKERK O. L. VROUW HEMELVAART Langegracht no. 36 Pastoor: A. W. J. Spitzen. Langegracht no. 37. Telel. 1450. WOENSDAG 'sAvonds 8.15 Congregatie van de H. Familie der vrouwen. DONDERDAG Hall 10 gtzongen Huwelijksmis. H. Mis van 9 uur vervalt. 's Avonds 7 uur Lot. ZATERDAG 4-9 Biechthooren. Dagelijks de H. Missen om 7. 8 cn 9 uur. Achterveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor O. Rentinck. Telefoon no. 20. ZATERDAG Biechthooren vanaf 4 uur. Lof. In de week de H.H. Missen om 7 en Homersveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor H, J. Croonen. TelefoonHamersveld Nn. 4. WOENSDAG Om 7 uur H. Mis in de kapel van het St. Ansfridus-Gesticht. DOND RDAG 6 uur Lol. ZATERDAG Biechthooren om 3, 4, 5, 6 cn 7 uur de week de II. Mis om half 8. Hoogland PAROCHIE ST. MARTINUS. Pastoor: W. S. J. de Jong. Kerklaan. Tel. 3. DONDERDAG Hall 8 Isle H. Mis. Kwart over 8 2e II. Mis. VRIJDAG Half 8 1ste II. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. ZA\VRDAGea,CC,,iS,m,S0pdC9Ch0,en- Half 8 isle H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. Biechthooren van 3—6 uur. Lof met Rozenhoedje. Hooglanderveen PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor: H. Broere. Burgemeester van Tuy.lstra- t ZATERDAG uurBUfRenheid nm 'C bicch,en- Deze week de H. Mis om 8 uur.

De Eembode | 1936 | | pagina 2