Allerlei Werners prima Oude Jenever f 3.15 per L.lterekrulk „d'Arnhemsche Poort", Poortwal 50-52 Telefoon 242 Mannen-Retraite. Van Dinsdag; 14 17 April zal een retraite worden gehouden in hel Re traitehuis, Vlasakkers, voor mannen uit Amersfoort. Wie deel wil nemen aan deze retraite melde zich aan bij de Zeereerw. Heeren Pastoors, bij C. M. van Es, Marconi straat 31, of by den Directeur van het Retraitehuis. Voorwaarden tot deelname zijn vooi goed willigen zeer gemakkelijk gemaakt: iedereen melde zich maar aan, ook wie moeilijkheden heeftde Directeur van bet Retraitehuis zal alle moeilijkheden wel uit den weg weten te ruimen. Zij, die als propagandisten voor deze retraite willen optreden, kunnen zich bij den Directeur van het Retraitehuis opgeven. Katholieke mannen van Amersfoort, toont nu eens te waardeeren wat uw geestelijken voor uw waarachtig wel zijn over hebben. Draalt niet, maar geelt u zoo spoedig mogelijk op. Uit stellen kan voor u worden afstellen. Automarkt. Prompt om half elf wordt de auto markt des Woensdags ontruimd. De .wagen-voerders" gaan dan echter niet huiswaarts. In de omliggende stra.en wordt geparkeerd, waarbij zoo noodlg en mogelijk het marchandeeren wordt voortgezet, in de hootdstraten vaak leidend tot verkeer-stremmingen. Arbeidsconflict. Om een eind te maken aa arbeidsconflict ontstaan tusschen de firma Spaan en Bertram en hare werk lieden is het volgende scheidsgerecht samengesteld: Voorzitter Mr. Steen- berghe, oud-ministerledenC. J. v. Haansbergen en.W. Drop, lid van de Tweede f^mer. Nieuwe Schaakvereeniging. Alhier is opgericht de algemeene schaakvereeniging .Amersfoort", Tot bestuursleden zijn gekozen J. Vogel, H. v. Haaren en H. J. Kip. Be sloten werd na een serieuse oefen periode, zich bij den Ned. Schaakbond aan te sluiten. Dorainé Dikfcoom, die hier ter stede de groep Vrijzinnig Hervormden leidde, heeft een beroep naar Drachten ir Friesland aangenomen. Voor het te Arnhem gehouden exa men van de Eerste Ned. Modevak school Vereeniging slaagden voor Costumière de dames A. Peters, A. Voskuilen, D. Jansen en voor Coupeue Mevr. Lever-Boom, alle leerlingen van To Stekelenburg, Edisonstraat 67. R. K. Midden stands vereeniging. In Monopole hield .De Hanze" een vergadering onder leiding van den heer L. A. A. v. Hamersveld, waar de heer Jos. van Wel uit Helmond een gloed volle rede hield, over het herstel der maatschappelijke orde volgens de richt lijnen aangegeven in de Encycliek „Quadragesimo Anno". Het moet een oorzaak hebben, aldus spr. dat de wereld op zijn kop staat. Het kwaad dat we allen constateeren heeft een oorzaak. Spr. wilde de geest van Qua dragesimo Anno voor oogen houden. In het economisch systeem zijn fou ten gemaakt die de natuurrechten van van den mensch aantasten. Het is mo gelijk dat er niet te veel geproduceerd wordt, doch dat de verbruiksmogelijk heid ontbreekt. Wanneer de grenzen van een land gesloten worden vooi invoer, dan is daar een oorzaak vooi en moet deze oorzaak in dat land wor den gezocht. Colijn zegt, we moeten het levens peil veriagen, terwijl de middelen er goederen er zijn om het levenspeil op te voeren. Dit systeem van Colijn is voor ons Katholieken onaanvaardbaar, aldus spr. De crisis ligt niet aan het scheppings plan, zooals Sam de Wolf zegt. De Katholiek meent dat we mogen leven op een levenspeil als de productie maar gedoogt en daarin worden we versterkt door Quadragesimo Anno. De crisisoorzaak is een gevolg v; een volkshuishoudkundige fout. Spr. gaf een definitie over de volkshuishou ding. Het doel van de volkshuishoudkunde is bevordering van de welvaart en is een lichaam van hoogere orde, schept de behoefte van de ruil en schept de ruilmiddelen. Hier heeft de overheid op universeel terrein een taak Ie vervullen. Het ruil verkeer evolueert om de klove tusschen product en verbruik te overbruggen. Van welken aard het ruilmiddel moet zijn ligt aan de hoeveelheid der goe deren, de afsland waarover het ver voerd moet worden, enz. Spr. schetste in den breede het ruilverkeer van voor heen en thans en bestreed heftig het clandestiene ruilmiddel van de parti culiere middel van de particuliere banken en het disconto en rentesystcem. De fout is voor de maatschappij dal de bank haar geld geeft aan de meest biedende, aan degenen die het meeste disconto geeft, waardoor de prijs van de goederen wordt verhoogd. Het disconto is geen natuurrecht, is een kunstmatig gekweekte rente, en is de oorzaak van den schuldendwang. De afstand tusschen loon en prijs kunst matig verhoogen dat is de wanorde, waarin de bedrijven beiusten, We moeten komen tot een herstel over de geheele linie, een ruil tegen een rechtvaardigen prijs. Wij moeten komen tot een ander systeem van ruilmiddelen door ophef- van de clandestiene geldi geweldige discussie werd gevoerd over de kwestie contributie verhoo ging van f8 op f9 per jaar. Het Bondsblad blijft voorloopig col lectief gehandhaafd, getracht zal wor den het blad aantrekkelijk te maken. Op één na algemeene stemmen werd de contributieverhooging aanvaard. Na enkele mededeelingen volgde sluiting. Burgerlijke Stand. GeborenTrijntje Alberta, d. Bosma en A. P. Geijtenbeek. Mar- garetha Gerritje, d. van B. Schuiten en|E. Buitenkamp. johanna Anna- lize, d. van W. L. v. Maanen en A. W. Junker. GehuwdP. J. v. Ijzen- doorn en M. H. v. Dam. K. Lou- werens en W. v. Lent. G. J. de Valk en E. Barten. OverledenE. v. Son, 58 j., echtg. van H. Etten. K. D. P. In een gehouden ledenvergadering van de afdeeling Amersfoort der Kath. Dera. Partij werd medegedeeld, dat bij de verdeeling der bestuursfuncties de heer r. Scholten was aangewezen als secretaris-penningmeester. Dank werd gebracht aan den oud-secretaris, den heer G. Krijnen, wien op verzoek een minder drukke bestuurstaak is aange wezen. Getracht zal worden het volgende jaarcongres in Amersfoort te doen plaats vinden. Waerschuwing. Door de politie is proces-ve.baal opgemaakt tegen een persoon wegens het door vreemdelingen werk laten verrichten zonder de vereischle ver gunning. Botsing. Op het kruispunt Kamperbinnen poort—Weversingel had een aanrijding plaats tusschen een autobus en een vrachtauto. Beide wagens werden ern stig beschadigd. Rioleering Blaokenheimstraat. Deze werd heden aanbesteed met 21 inschrijvers. Laagste was P. Huberts te Nijmegen met f7210 en hoogste A. Schoor! te Haarlem met f 10.737. 't Blijvend gedeelte. Op het gamizoens-morgenappèl door ile regimentscommandanten een dagorder van den commandant van het veldleger voorgelezen tot de troe pen, die voorloopig onder de wapenen moeten blijven. De regeering zal nader beslissen of ook andere korpsen dan de infanterie en de wielrijders onder de wapenen moeten blijven. Jaarvergadering Wit Gele Kruis. In het gebouw van de R. K. Spaar bank had de jaarvergadering plaats van de afd. AmersP ~n het Wit Gele Kruis, onder leid den heer C. Hehenkamp, die in zijn enings- woord herdacht den overleden gees telijk Adviseur Deken C. Hartman, vooi wiens zielerust in alle parochiën een H. Mis was opgedragen. Spr. heette van harte welkom Deken Sandkuijl die door den Aartsbisschop als Advi- seus is benoemd. In 1935 zijn door de twee Eerw. Zusters 14153 bezoeken afgelegd, het bezoek aan het wijkgebouw was 1131 uitgeleend werden 662 verpleging?- artikelen, van de Hoogtezon is 107 maal gebruik gemaakt. Aan de Moeder cursus werd deelgenomen door 29 vrouwen. Het finantieel verslag gaf een batig saldo van f487.77. Tot bestuursleden werden herkozen de heer Balenburg, Boog, de Haan, van Koelen, Kortbeek en Voorbraak een vacature gekozen de heer Ter Riele. Medegedeeld werd dat per I April a.s. is aangesteld Zr. Daem als wijk- kraamverpleegster, die ook bevoegd heid heeft voor ziekenverpleging. De bedoeling is dat de Zuster aan Moeder en Kind 2 a 3 malen per dag hulp verleend. Het bestuur heeft drie klassen ingedeeld f5.-, f 10- enfl5.- voor groote gezinnen f2 50, bij noodzaak gratis. Nederlandsche Roode Kruis. Op Zaterdag 6 Juni zal te dezer stede een groote oefening plaats heb- de afdeeling Amersfoort van het Nederlandsche Roode Kruis, waar aan ook wordt deelgenomen door de Districten Utrecht en Gelderland. estr. WEL BETER, NIET DUURDER tel.8> ger en W. Lodder Gerril, z. v. J. v. d. Broek en P. v. der Heyden Hendriks Wllhelmina Maria, d. v. J. J. Brouwer en M. G. Stalenhoef. Onder trouwd: J. v. Wilsum en A. M. de Zoele H. v. Rouwendaal en C. v. d. Krift. GehuwdO. J. Brouwer en G. v. Esch. OverledenH. S. M. Karreman, 55 jr., echtg. v, P. Dekker J. Maaskant, 65 jr., echtg. v. L. G. Flach. Zekere M., die een samenkomst bijwoonde op het Hart werd door een IvjETD ^F"CT5")RT !iar,vcrlamming 8e,ro,,en en zak,e d°°d Alléén gevestigd Utr.str. 40, Tet. 92 Zondagsdienst H. H. Doctoren en Nacbt-weekdienst Apotheker. j. Breedveld, Kon. Wilhelminastraat 5, ■Telefoon 54'. M. A. Duyvis, 'Jlr.weg 145, Te1.'«W J.J. Lubsen, Snouckaertl. 12, Tel. 290. ApotheekJ. Cramer, Paulus Buijslaan 93, Telel. 902. RADIO-CENTRALE. Buitenlandsch Programma. Zondag 15 Maart. 8.15-11.20 Lu xemburg. 11.20— 2.20 Br. Vlaamsch. 2.20—4.50 Droitwich. 4.50—6 Weenen. 6—8.30 Luxemburg. 8.30—12 Brussel Fransch. Maandag 16 Maart- 8.15—9.45 Lu xemburg. 10.10-11.10 Hamburg. 11.10- 12.20 Regional. 12.20-2.20 Brussel Vlaamsch. 2.20-5.35 Regional. 5 35— 6.50 Keulen. 7—8 Gram uitz. A.R.C. 8—8.45 Luxemburg. 8.45—9 50 Wee nen. 9.50 -12 Regional. Dinsdag 17 Maart. 8.15—9.45 Lu xemburg. 11.05—12.20 Regional 12.20- 2.20 Brussel Vlaamsch. 2.20—535 Regional. 5.35—6.50 Keulen. 7—8.00 Gram.uilz. A.R.C. 8—10 Luxemburg. 10—12 Regional. Uit den Omtrek Achteveld Onze Katholieke Kiesvereeniging kwam onder leiding van den heer Van Soesbergen bijeen. Hij wekle op trouw stand te houden in en voor de Katho lieke Staatspartij. De actieve secretaris wees in zijn verslag op een stabiel ledental en goede samenwerking De penningmeester kon een batig saldo van ruim dertig gulden presenteeren. De heer Verhoef gaf eenige juiste op merkingen ten beste naar aanleiding van gestelde vragen over gemeente politiek. De aftredende bestuursleden Van Soesbergen en Van Hamersveld—Es- veld werden herbenoemd. Hoogland De R. K. Boeren- en Tuindersbond houdt eene Alg. Ledenvergadering op Maandag 16 Maart, om half zeven in Concordia. De agenda vermeldt onder meer: jaarverslag Secretaris en Penningm. Verkiezing van twee bestuursleden wegens periodiek aftreden van P. Kok en P. v. d. Tweel. beide herkiesbaar. Lezing van de Heer Segers over „De uitkomsten van het grondonderzoek en nog wat." Onze Kath. Jonge Boerenbond kan in September a.s. haar 15-jarig bestaan herdenken. Bij die gelegenheid wordt een tentoonstelling van landbouwge wassen en fokveedag op touw gezet, want ook de veefokvereeniging bestaat dan 15 jaar. De Jonge Boerenbond, gesteund en geleid door den Geestelijken Adviseur en krachtig erzijde gestaan door den technischen adviseur heeft reeds veel bereikt voor de ontwikkeling van den Boerenstand op Katholieken grondslag. GeborenPetrus Johannes, z. van A. Daatselaar en A. van Middelaar.»— Meta Gerritje. d. van C. de Graaf en A. van de Beek. Overleden: W. Mid den 56 j., echtg. van H. v. Midde laar. A. A. v. d. Heuvel, 2 mud. Eemnes De Wed. Willempje Mol-Kroeskamp, oudste ingezetene dezer gemeente, gaat haar 94sten verjaardag vieren. Willempje Mol, die een populaire figuur in Eemnes is, mag zich nog in een uitstekende gezondheid verheugen. Ze woont met haar beide „jongens", den 58-jarigen Aart en den 62-jarigen Johannes in een huisje aan den Meent- weg. Het oude menschje, dat dagelijks voor het raam van haar woning zit, is het altijd een groot genoegen over den goeden ouden tijd te spreken. Met ingang van 1 April is benoemd tot burgemeester van Oostkapelle K. Fabius, volontair ter secretarie van Eemnes. De heer K. Fabius wonende te Baarn is thans 28 jaar. Soest Geboren: Matthijs, z. v. W. Vellinga en H. Haks - Pieter, z. v. J. C. Zwa- Binnenland Derris-poeder. Voor de afd. Baarn en Omstreken van de Kon. Ned. Maatschappij Tuinbouw en Plantkunde hield Prof. Dr. L. P. Ie Cosquino de Bussy een lezing over de bestrijdingsmiddelen in den tuinbouw en veeteelt tegen scha delijke insecten, en wel in het bijzonder over het Derrispoeder. Dit poeder is een product, afkomstig uit Indië, dat gemaakl wordt uit wor tels van de Derris elliptica. Deze planten worden na twee of drie jaren gerooid, de wortels daarvan gedroogd en in balen naar hèt buitenland ver scheept. Het is onschadelijk voor den mensch en ook voor hoogere dieren, zulks in tegenstelling met loodarsenaat er Parijsch groen. In Indië wordt het met succes ge bruikt, doch in Holland is het nog niet erg bekend. De statistieken wijzen uit, dat bij aanwending de opbrengst der gewassen hooger is. Daarmede zijn ook proeven genomen in de Provincie Groningen en den Haarlemmermeer. In Appelscha zijn bijv. uitgestrekte terreinen met fijnsparren met dit poeder bestoven. De heer Van der Grift, dierenarts, gaf een uiteenzetting van de resultaten van het gebruik bij dieren. Honden en kattenvlooien zijn tegen dit poeder niet bestand. De uitwerking op de dieren is nog al verschillend. Een kanarievogel kon de aanwending niet doorstaan en overleed binnen enkele dagen. Tegen den runderhorzel is het afdoende; bijna alle koeien in den Wieringermeer zijn, alvorens ze daar heen gingen, met het poeder gewas- schen. Kerknieuws Pastoor Wannet. Overleden is de Zeereerw. heer J. G. Wannet, pastoor der St. Lebuïnus- parochie te Deventer in den ouderdom van 75 jaar, De overledene werd geboren in I860 te Doornenburgen 15 Aug. 1883 priester gewijd. Achtereenvolgens was hij kape laan te Luttenberg. Maarssen en Amers foort (Par. St. Franc. Xaverius), ver volgens pastoor te Maartenshoek en te Velp en sedert 1917 pastoorte Deventer. Hij was ridder in de orde van Oranje Nassau. Rond Hitier. Engeland heeft als bemiddelaar ge poogd. van Duitschland te verkrijgen, dat het een gedeelte van het Rijnland weer „symbolisch" zou ontruimen. Duitschland heeft dit geweigerd. De conferentie van Locarno-mogend- heden, die te Londen is bijeengeko men, heeft unaniem de Rijnland-be zetting door Duitschland veroordeeld. Hitler heeft te Karlsruhe een rede gehouden, om zijn jongste vredesaan bod, voor den duur van 25 jaar gedaan, nog eens te herh; ten. Een melkboer in Delft ontving een valschen rijksdaalder. Hij deed bij de politie aangifte en deelde mede, dat hij het geldstuk ontvangen had van een 40-jarigen man wonende aan deScheeps- makerij. Ce politie stelde een onderzoek in en vond in de woning van den man een installatie voor het maken valsche munt. Raadpleeg deze korte agenda. MAANDAG 16 Maart. Kwart over 8 in De Valk lezing door Jan Spaander over het wegenvraag- stuk voor Amersfoort en omgeving. WOENSDAG 18 Maart. 8 uur in St. Jozef, ledenvergadering afd. Amersfoort R. K. Bond Spoor- en Tramwegpersoneel. DONDERDAG 19 Maart. 8 uur, in St. Jozef, ledenvergadering van de R. K. Werklieden-vereeniging voor de stadsparochiën. Rede te houden door Pater R. van Kempen, directeur van het St. Alf. Retraitenhuis. VRIJDAG 20 Maart. Jaarvergadering R. K. Handels-, Kan toor- en Winkelbedienden. kerkelijke diensten. Hel auteursrecht van den Inhoud deier Otüclcele Kerkelijke Mededeelingen word verzekerd ovcreenkomitig de Auteurswii 1912. Het overnemen van alle onderstaande Officleele Kerkelijke Mededeelingen In andere bladen, wordt uitdrukkelijk verboden krachten» art. 15, eerste lid van de Auteurswet. Uit betreft ook het overnemen met bronvermelding Amersfoort. PAROCHIEKERK ST. ANSFRIDJS jicob Catslaan no. 26b Pastoor: Deken P. J. M. Sandkuyl, Postgiro no. 93297. Jacob Catslaan 28. Telefoon no. 558 ZONDAG H.H. Missen om 7 uur en half 9. 10 uur Hoogmis. 6 uur Miserere en Meditatie over het Lijden Onzes Heeren Jezus Christus, waarna kort Lof. WOENSDAG 7 uur Lof ter eere van St. Jozef. DONDERDAG Feest van den H. Jozef. De H. Missen om 7 en 8 uur gezon gen H. Mis. 's Avonds 7 uur Lof «er eere Jozef. VRIJDAG 's Avonds 7 uur Kruisweg en zegen met het Allerheiligste. ZATERDAG Van 4 tot half 9 biechthooren. 7 uur Lof met Rozenhoedje. Dagelijks de H. Missen om half 8 en8.10 PAROCHIEKERK ST. FRANCISCUS XAVERIUS. 't Zand no. 29 PastoorW. A. J. M. Oostveen. 't Zand no. 31. Telefoon 730. ZONDAG H.H. Missen om half-7,8 uur en kwart over 9. Half 11 Hoogmis. 6 uur gebeden van den Zaligen Dood waarnajLijdensmeditatie en WOENSDAG 7 uur Lof ter eere van den H. Jozef met Rozenhoedje en Litanie van i' H. Jozef. DONDERDAG Feestdag van den H. Jozef, dag devotie. Kwart vóór acht gezongen H. Mis. 7 uur Lof met Rozenhoedje en Litanie van den H. Jozef. Kwart over 8 3e Conferentie over Huwelijk. VRIJDAG Half 5 gelegenheid om te biechten de jongens van de 3e en 4e klas. 7 uur Kruisweg en kort Lof. ZATERDAG Van half 4—half 10 gelegenheid on biechten. Half 8 Lof met Rozenhoedje. A.s- Zondag zal de WelEerw. Heer Kapelaan Vernooij onder alle H.H. Missen 'n predikatie houden over de K. V. waarna collecte. Dagelijks de H.H. Missen om 7, 8, en 9 uur. WOENSDAG Avonds' kwart o.tr Congreg.il. „"de H. Familie der mennen. DONDERDAG Feestdag van de"h'J0"1' 8 uur gezongen H. wis. 's Avonds 7 uur l.ot. VRIJDAG 'QK 7 uur Kruisweg. ZATERDAG 4-9 Biechthooren. Dagelijks de li. Missen om 7.8 en 9 uur. Hamersveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor H. J- Croonen. Telefoon: Hamersveld No. 4. ZONDAG Half 8 Vroegmis. 10 uur Hoogmis. 5 uur Miserere, Meditatie en Lof. MAANDAG Om 7 uur H. Mis in de kapel van het St. Ansfridus-Gestichl. DINSDAG Half 8 gezongen H. Mts ter eere v. d. H. Antonius. WOENSDAG Hall 7 Lof ter eere van den H. Jozef. Van hall zes tot half acht gelegenheid om te biechten. DONDERDAG Feest van de li. Jozef, Patroon van de Parochie. Half 8 gezongen H. Mis. Half 7 Lof. VRIJDAG Half 7 Kruisweg en Lof. ZATERDAG Biechthooren om 3, 4, 5, 6 en 7 uur. In de week de H. Mis om half 8. PAROCHIEKERK ST. HENRICUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. ZONDAG 7 uur H. Mis. Half 9 H. Mis. 10 uur Hoogmis. 6 u„r Meditatie en Lof. DINSDAG Geen Lof Om 7 uur oprichting eener H. Ft milie voor dc jongens. WOENSDAG 7 uur Lof ter eere van den H. Jozef. DONDERDAG Feest v. d. H. Jozef. Om 8 uur gezongen H. Mis. Om 7 uur Lof. VRIJDAG 7 uur Kruisweg en kort Lof. ZATERDAG Om half 12 voorbereiding voor het 5e leerjaar. Des nam. Biechthooren van 4—9 Dagelijks de H. Missen om 7 half 8 en 8 uur. PAROCHIEKERK O. L. V P.OUW HEMELVAART Langegracht no. 36 Pastoor: A. W. J. Spitzen. Langegracht no. 37. Telef. 1450. ZONDAG H.H. Missen om 7 uur en half 9. Om half 11 Hoogmis. Van 4—6 uur Uitstelling van h Allerheiligste. 6 uur Lijdensmeditatie. DINSDAG 8 uur gezongen St. Aiitoniusmis. Achterveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor G. Rentlnck. Telefoon no. 20. ZONDAG 7 uur H. Mis. 10 uur Hoogmis. Half 12 Katechismus. Half 5 Meditatie en Lof. WOENSDAG 7 uur Kruisweg. DONDERDAG Feestdag van St. Joseph. VRIJDAG 7 uur Kruisweg-oefening. ZATERDAG Biechthooren vanaf 4 uur. In de week de H.H. Missen om 7 en ilooflland r-, PAROCHIE ST. MARTINUS. Pastoor: W. S. J. de Jong. Kerklaan. Tel. 3. ZONDAG Half 8 Vroegmis. 10 uur Hoogmis. 4 uur Catechismus. 5 uur Meditatie en Lof. MAANDAG lste H. Mis op Leo's Oord- Kwart over 8 2e H. Mis. 9 en 10 uur catechismus op de scholen. DINSDAG Half 8 lste H. Mis. Kwait over 8 2e H. Mis. WOENSDAG Half 8 lste H. Mis. 8 uur Gez. II. Mis. Na de H. Mis Kruisweg. 9 en 10 uur catechismus op de scholen. 7 uur Lof ter eere van den H. Jozef. DONDERDAG Feestdag van den H. Jozef. 7 uur lste H. Mis. 8 uur gezongen H. Mis. 's Avonds 7 uur Lof. VRIJDAG Half 8 lste H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. 9 en 10 uur catechismus op de sc holen ZATERDAG Half 8 lste H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. Biechthooren van 47 uur. 7 uur Kruisweg met Lof Deze week de H.H. Missen om half 8 en kwart over 8. Hooglanderveen PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor: H. Broere. Burgemeester van Tuyllstraat. ZONDAG Half 8 H. Mis. 10 uur Hoogmis. mmnd°ao Woensdag' sl' DON°D™M,LO""'Cr"inS''i0"'- Feestdag van St. Joseph. uur gez. H. Mis. Avonds 7 uur Lof ter eere van St. Joseph. ZATERDAG 4—8 gelegenheid om Ie biechten. 7 uur Lof. Deze week de II. Mis ooi 8 uur.

De Eembode | 1936 | | pagina 2