Amersfoortsche R. K. Spaarbank Allerlei OPGERICHT IS JUL! It>10 BREEOESTRAAT 82 TELEFOON 1783 - OIRO No. 248878 Gelegenheid tol inleggen en terugontvangen van spaargelden WOENSDAO van 7 tot 8 uur VRIJDAO van 10 tot II uur ZONDAO van 12 tot I uur Rentevergoeding 3%0 Spaarbusjes: Inleggers kunnen spaarbusjes in bruikleen ontvangen. Deze spaarbank Is lid van den Nederlandschen Spaarbankbond en onder controle van het Nederlandsch Spaarbankbureau. Ruitersport. Van de zijde van den Ned. Hlppi- schen Sport Bond deelt men ons mede, dat Ue heer D. H. Pasman met vier paarden aan de Olympische proef, welke 30 April, 1 en 2 Mei te Amers foort wordt gehouden, zal deelnemen. Openbare vergadering Dinsdag 31 Maart om 7 uur. Ingekomen stukken. Vaststelling pensioensgrondslagen onderwijzers. Jaarverslag schoolvoeding en -klee ding. Advies op het verzoek van de Winter om ontheffing van bepalingen drank lokaliteiten, Achter de Heilige Geest 3. Nieuwe voorwaarden aan woning bouwverenigingen. Aan P. K. van Eykelenburg toestem ming verleenen tot het aanleggen van weggedeelten in het Leusderkwartier. Werken in 1936 in werkverschaffing uitvoeren. Begrooting Burger Weeshuis 1936. Geldleening f50.000. Wijziging gemeentebegroting 1936. Ruiling met de firma de Gooyer en Schep. Aankoop strooken grond Barchman Wuytierslaan. Verhuring woning in de Bokkedui- nen nabij den Soesterweg aan J. Kok. Verhuring aan F. W. J. Barkey Wolf grond op den Langen Akker. Verhuring loods aan het Hoevela- kensche voetpad aan Mr. Kooien var „Nederberg" aan den Utrechtschenweg. Verkoop aan H. Hertzinger en K. Schimmel van bouwterrein aan Dr. A. Kuyperlaan 1935 MJ. voor f7750. Verkoop bouwterrein aan Hugo de Grootlaan 550 Ma. aan G. Oldeman te Zeist voor f3500. Verkoop bouwterrein Bloemendal schestraat hoek Weverssingel J. de Vos. Wijziging verkoop aan J. G. Over- eem van bouwterrein aan den Soester weg hoek Hyacinthstraat. Zaterdagnacht had op den Soes terweg de motorrijder J. v.'t Klooster, loodgieter te Soest, zijn meisje naar huis gebracht en was daarvan op weg naar zijn ouderlijke woning te Soest. Ter hoogte van Noack liep de ketting van zijn motor, tengevolge waarvan de motor over den kop sloeg. De doc toren moesten een zware hersenschud ding en vele hoofdwonden consta- teeren. Het bewustelooze slachtoffer is naar het St. Elisabeth Gasthuis gebracht, alwaar bij aan de bekomen verwondingen is overleden, zonder bij kennis te zijn geweest. Bij hotel „Birkhoven" in de bocht is een auto tegen een boom gereden. Een inzittende liep snijwonden op, terwijl de auto zwaar beschadigd werd. Zaterdagavond is een soldaat Zuid singel hoek Heerenstraat door een auto aangereden en ernstig gewond. Met een hersenschudding is hij overge bracht naar het Militair Hospitaal. Een auto, bestuurd door een 15- jarigen knaap, reed tegen een huis in de Koestraat. De jongen had het gas pedaal ingedrukt in plaats "an de voet- rem. De voordeur en een ruit van het perceel, waartegen de auto dientenge volge botste, werden in elkaar gedrukt. R. K. Staatspartij. Donderdag kwart over 8 kernverga dering in het lokaal Breestraal F.A.M.-Bears 1936. Een Eere-Comité werd gevormd, waarin zitting hebben genomende Edelachtbare heer Burgemeester, als voorzitter. Voorts Generaal-Majoor J. J. G. Baron van Voorst tot Voorst, Divisie-Comdt.H v. Lonkhuijzen, Alg. voorzitter Kamer van Koophandel J. Peper, Directeur der Gem. Handels school Mej. C. ten Bosch, directrice Huishoudschool, alsmede de presiden ten der plaatselij ke Christelij ke-, Sociaal- Democratische en Katholieke Vrouwen bonden. üe officieele installatie zal plaats vinden de volgende week in Hotel de Witte. De mogelijkheid is niet uitgesloten, dat de officieele Beursopening plaats heeft op 18 April des middags half 2, zulks In tegenstelling met de aanvan kelijke medcdeeling van half 3. Burgerlijke Stand. Geboren Karin, d. v. A. J. Z. Zier- letjn en J. Hermlnghaus Wouter jonannes, z. v. E. J. Bouwman en W. G. Bakker Elbert Martinus, z. v. M. Berendsc en M. Rouwendaa! - Dirkje, d. v. Landman en G. van Beek Petrus Joseph, z. v tR, P. J. van Drie en J. M. Vennis Teetje, d. v. I. Hoekstra en S. Poelstra Qijsbert, z. v. O. Boonen cn M. Mond- frans Dirkje, d. v.J. H. de Goede en E. v, Offeren Theodora Maria, d. v. T. A. J. jaspers Focks en H. J. M. Coonen Pieter, z. v. A. G, Koot en J, C de Wilde. Ondertrouwd van Vollenhoven en A. M. Langelaan W. C. Ruitenberg en C. Quint H. J. Graasma en M. F. P. Vermeulen H. van de Bunt en G. Schimmel A. Jansen en G. Houtriel G. F. van Pluuren en L. van Offeren L. J. van den Hoek en W. J. van Rootselaar. GehuwdS. Gijzen en W. de Goede. OverledenJ. W. Moorrees, 80 jr., wed, v, J. P. Klaassen H. Helmerhorst, 84 jr., echtg. v. G. M. Brizee E C. Grittcrs, 69 jr., ongeh. - W. Kerk hof, 32 jr., ongeh. A. M. van der Bijl, 71 jr., wed. v. J. Plante A. Meskes, 76 jr., wed. v. E. Welling. RADIO-CENTRALE. Buitenlandsch Programma. Woensdag 25 Maart. 8.15—10 Luxemburg. 10.10—11.05 Hamburg 11.05—12.20 Londen Reg. 12.20-2.20 Brussel Vlaamsch. 2.20- 5.20 Londen Reg. 5.20-6.50 Stuttgart. 8 Gram. Uitz. A. R. C. 8.10-9.30 Luxemburg. 9.30—12 Weenen. Donderdag 26 Maart. 8.15—10 Luxembu'g. 10.10—11.05 Hamburg. 11.05—12.20 Londen Reg. 12.20-2.20 Brussel Vlaamsch. 2.20— 5.20 Londen Reg. 5.20—6.50 Keulen. 7—8 Gram. Uitz. A. R. C. 8—9.20 Keulen. 9.20—10,30 Luxemburg. 10.30 12 Londen Reg. Vrijdag 27 Maart. 8.15 -10 Luxemburg. 10.10—11.05 Hamburg. 11.05—12.20 Londen Reg. 12.20—2.20 Brussel Vlaamsch. 220— 3.10 Londen Reg. 3.20-6.50 Keulen. 7—8 Gram. Uitz. A. R. C. 8 05-9.55 Luxemburg. 9.5512 Stuttgart. Zaterdag 28 Maart. 8.15—10 Luxemburg. 10.10—11.05 Hamburg. 11.05—12.20 Londen Reg. 12.20-2.20 Brussel Vlaamsch. 2.20— 3.50 Droitwich. 3,50—6.50 Luxemburg. 7-8 Gram. Uitz. A.R.C. 8-9.20 Ber lijn. 9.20- 9.50 Diversen. 9.50—12 Londen Reg, Wijziging voorbehouden. Uit den Omtrek Hoogland - De leden der Coöperatieve Brand- ■aarborgverzekering vergaderen Don derdag 26 Maart om half zeven ir Concordia. Aan de orde komt het jaarve-slag en bestuursverkiezing. Hamers veld De gemeenteraad wijdde bij monde van Burgemeester de Beaufort, hulde aan de gedachtenis van het ontslapen raadslid van Daalselaar en besloot tot toelating van zijn opvolger den heer A. Schothorst. Aan mej. A. van den Helm werd eervol ontslag verleend als onderwij zeres* aan de openbare school te Leus broek. Aangiften voor de gemeenten Leus- "tn en Stoutenburg. Geboren: Jisseltje, d. v. J. de Vries i K. Postma Jan, z. v. T. Hoogen- doorn en G. v. Raaij. Ondertrouwd J. Muller en J. Franken. Soest in den laten avond had op de hoek Korte Melmweg—v. Weedestr. een aan rijding plaats tusschen ..n motorrijwiel en auto. De motor verleende aan de luxe auto geen doorgang, zoodat een botsing onvermijdelijk was. De auto werd vrij ernstig beschadigd doch per soonlijke ongelukken kwamen niet voor. De motorrijder reed met groote snelheid. Vrijdagmiddag reed een auto met 6 studenten in de richting Amersfoort. Ze reden telkens op het wandelpad, zoodat de weggebruikers zich ijlings in veiligheid moesten brengen. Een tweetal meisjes werd van de fietsen getrokken en in hun auto gelaten waarna de studenten in de richting Amersfoort verder reden. In een hooiberg van Kok a3n de Laanstraat brak brand uit. De brand weer bestreed het vuur krachtig en was het spoedig meester. De eigenaar was niet aanwezig. Het nablusschingswerk duurde tot diep in den nacht. Soesterberg A.s. Zondagavond *29 Maart, des avonds om 8 uur, zal een lezing ge houden wolden in het Huis ten Halve. De ZeerEerw. Heer Henri de Greeve zal spreken over „De schatten van den Pharao", waarbij een keur van eigen gemaakte foto's zal worden vertoond. Binnenland W erkloozenkasaen. Destijds is een regeling getroffen Inzake ultkeering uit de werkloozenkas aan arbeiders, die grond In eigendom of huur hebben. Inmiddels Is In de regeling, welke te dezen aanzien voor de werkloozenkassen der landarbeiders geld, een wijziging gekomen, terwijl de minister van Sociale Zaken het thans noodig acht voor de leden van andere werkloozenkassen dan die der landarbeiders een overeenkomstige regeling in te voeren. Door genoemden minister is thans het volgende bepaald: Leden van werkloozenkassen, voor zoover niet aangesloten bij een werk loozenkas van land-, tuin of veen arbeiders, die een grootere oppervlakte gronu voor eigen rekening in gebruik hebben dan een door mij (minister van Sociale zaken) voor elke gemeente is vastgesteld, mogen bij werkloosheid geen uitkeering uit de werkloozenkas ontvangen. De hierbedoelde opper vlakte is per gemeente nader aange geven. Pro\-tncie Limburg. Mr. dr. W. G. A. van Sonsbeeck, burgemeester der gemeente Breda wordt, ingaande 1 Juni a.s., commis saris der Koningin in de provincie, Limburg, als opvolger van wijlen Baron Van Hövel tot^de Westerflier. V estigingeischen. Ingediend is het wetsortwerp, hou dende regeling betreffende bet vestigen van inrichtingen, waarin eenige tak van detailhandel, ambacht of kleine nijverheid zal worden uitgeoefend. Bedoeling is het verkrijgen van n waarborgen inzake deskundigheid en financieele draagkracht van hen, die zich in genoemde takken van bedrijf als ondernemer willen vestigen om zoodoende den grooten stroom van ongeschikten te keeren. Daarbij ont staat |dan tevens de mogelijkheid om, zij het langs indirecten weg. de in verschillende branches van het klein bedrijf bestaande overbezetting tegen te gaan. Gelijk reeds eerder is gezegd, gaat de minister niet in op den wensch van degenen, die een „gesloten" bedrijf wenschten, doch laat hij vestiging vrij voor hen. die voldoende deskundig zijn en financieele draagkracht be zitten. Van de Markten. AMERSFOORT. Kaasmarkt 23 Maart, Aangevoerd 22 wagens bevattende 5500 Kilo. Prijs f 18 tot f22 per 50 Kilo. Handel matig. Paardenmarkt 23 Maart. Aangevoerd 20 werkpaarden f 150—f 250, 4 luxe paarden f250—375, 8 slachtpaarden f 80—f 120, 10 veulens f80—f 125, 40 hitten f80—f150. AMSTERDAM (Veemarkt) Aangevoerd 589 vette koeien le soort 49—54 ct. 2e soort 40 —47 ct„ 3e soort 32—3f ct. per Kg., slachtgewicht, 100 melk en kalfkoeien f 140—190, 124 vette kalveren 2e soort 46—54 ct., 3e soort 32—44 ct. po' Kg levend gewicht, 171 nuchter;- „alveren f 3.50—6.00, 29 schapen f 19 -21,529 varkens vleesch- varkens (90— 110 Kg.) 42—43 ct., zware varkens 40—41 cl., vette varkens 39 —40 ct. per Kg. slachtgewicht. Runderen handel stug, voor eerste soort runderen, tamelijke vraag, melk koeien handel vrij goedvette kalveren dalende prijzennuchtere kalveren vlugge handelvarkens stille handel. ROTTERDAM Aanvoer 629 vette run deren, 236 vette kalveren, 699 varkens 227 schapen. Prijzen vette koeien soort 49 ct., 2e soort 43 ct., 3e soor -34 ct., vette ossen Ie soort 44 ct. 2e soort 40 ct.. 3e soort 30—34 ct., varkens (levend gewicht) Ie soorf 34 ct., 2e soort 33 ct„ 3e soort 32 ct„ schapen le soort 41 ct., 2e soort 38 ct. 3e soort 30 ct., lammeren le soort 41 ct., 2e soort 38 ct., 3e soort 29 ct. per Kg„ schapen Ie soorf f20,2e soort f 17, 3e soort f 12. Vette koeien, handel tamelijk, vette kalveren, handel redelijk, prijzen hoo- ger, prima tot fl.05, varkens handel kalm, prijzen iets lager. Er werden zeer weinig varkens voor hoogste noteering verkocht. Overzicht van Open bare Verkoopingen. Maandag 30 Maart verkoopt notaris Reijers te Nijkerk om 11 uur, op het terrein van G. Bouw a. d. Kolk bij de vaart te Nijkerk een zeer groote partij houtwaren. Notaris Knoppers verkoopt Woens dag 1 April 11.30 uur in „De Prins" te Scherpenzeel de landbouwerswoning „Nieuw-Siberië" nabij de hofstede „De Haar", bestaande uit woonhuis met achterhuis, tuin en weiland, groot 61.95 Aren. Voorts de landbouwerswoning in het buurtschap „Moorst" tegen de grens van Scherpenzeel, bestaande uit woonhuis met achterhuis, groot 1.46.80 H.A. Notarissen Knoppers te Amersfoort en Rab te Utrecht zullen Dinsdag 7 April 2 uur in het café „Het Centrum" aan de Rademakersstraat te Soester- berg verkoopen 5 perceelen bouwland en heidegrond te Soesterberg aan den Sportweg. Woensdag 8 April, II uur zal op de boerderij van Waaijenberg, aan den Beulekampersteeg onder Nijkerk, wor den verkocht ongeveer 20 stuks stam boek-vee, zijnde melk- en kalfkoeien, vaarzen en jarige pinken, een 2-jarig en een 1-jarige stier, alsmede vaars kalveren en stierkalveren. Voorts een lste klas Stamboek- en M. C. Merrie met Veulen, zijnde de 9-jarige zwarte bles „Nlta", een 2*/«-jarige Hengst, zwarte bles, een I-jarige Hengst en een l-jarige bruine Merrie, alle met afstammingspapieren. Sproeten komen vroeg In het voorjaar, koop tijdig een pot Sprutol. Bij alle Drogisten. Te Dokkum viel de 60-jarige Adema van een ladder. Hij is aan inwendige verwondingen overleden. In het gebouw van registratie domeinen te Utrecht hebben inbrekers hun slag geslagen. Voor een bedrag van f17.000 aan zegels is ontvreemd. Het hoofdbestuur van de Kon. Nat. Vereen, tot Steun aan Miliciens, heeft een beroep op de Ned. werkgevers ge daan in verband met het voorloopige in dienst houden van ongeveer vier duizend dienstplichtigen, die op 14 Maart naar huis zouden zijn gegaan. Het bestuur vraagt aller medewerking om te voorkomen, dat deze dienst plichtigen straks werkloozen zouden worden. Te Amsterdam is een 70-jarige vrouw, die haar spaarduitjes, ruim f700, in een kachel had gestopt, die nooit gestookt werd, van haar spaar centen beroofd. perkt, zoodat sommige landbouwers niet meer drn één varken mogen houden, gaan enkelen, om in de eigen behoefte aan vleesch te voorzien, er toe over de varkens zoo zwaar moge lijk te mesten. Daaraan is het toe te schrijven dat de landbouwer Garbcn te Stokkum een varken heeft gemest, dat duizend pond woog. Hij heeft nu voorraad genoeg. In den avond heeft op den straat weg Zeist—Driebergen een ernstige aanrijding plaats gehad, waarbij een zekere de B. wonende te Rijsenburg is gedood. Muziek. Omtrent de harmonie- en fanfare corpsen en de muziek die zij maken, bestaat bij een groot gedeelte van het publiek wel eenige begripsverwarring en een appreciatie, die niet in over eenstemming is met de waarde en de beteekenis van dezen vorm van volks muziek bij uitnemendheid. Vele oningewijden denken nog, dat zoo'n harmonieorket of een fanfarecorps (ais men het onderscheid er 'usschen beetje weet) er maar wat op los toetert en er maar wat op los trom melt op de „boemketel" en men spreekt meermalen meesmuilend over die .hoempamuziek". Dit nu is een verouderd standpunt, want de beoefening heeft vooral de laatste 25 jaar zulk een vlucht geno men, ook in ons land, dat zij ten volle recht heeft op de publieke belangstel ling. Dezen ontwikkelingsgang van nabij volgend, komt men tot de er kenning, dat het in orkestraal verband muziek maken, dat door de leden van harmonie- en fanfarecorpsen wordt gedaan, een cultureele factor van be- teekenisisgeworden in de maatschappij. Duizenden amateurmuzikanten heb ben zich in orkesten vereenigd en wanneer zij onder deskundige leiding studeeren, kunnen zij héél wat berei ken de bewijzen daarvoor zijn er te over en men onderschatte de cultureele beteekenis vat. een en ander, juist in dezen tijd van mechanisatie, niet' nu eenmaal zoo, dat iedereen aanleg en talent genoeg heeft om een virtuoos te worden op een instrument, waa-op men veelal solo speelt. Niet een ieder kan de dure en langdurige piano- of vioolstudie be talen om aan zijn behoefte om muziek maken tegemoet te komen. Voor hem ligt, zou Lij de geschiktheid daar toe heeft, de weg van de harmonie- of fanfaremuziek open. Leert hij n.l. een houten of een koperen blaasin strument behoorlijk bespelen, dan kan hij een gewaardeerde kracht in zulk een orkest worden en volop musicee- ren tot eigen en anderer genoegen. Het rijk van de toonkunst is zeer geschakeerd en heeft verschillende aspecten, dat hiervan zeker getuigd kan worden, dat er voor elk wat wils is (zonder in het banale te vervallen!) ieder, die muzikaal gevoel heeft, het genot van zooveel muziek beoefening gegeven kan worden als hij behoeft. De onmuzikale menschen, waaronder we dan verstaan degenen, w r trom melvliezen „met blik zijn beslagen", zijn sterk in de minderheid. De matig met muzikaal gevoel begaafden vormen de meerderheid en deze massa heeft behoefte, de muzikaliteit actief (door zelf te spelen) of passief (door naar muziek te luisteren en er van te ge nieten) te uiten. De harmonie- en fanfaremuziek biedt daartoe een gelegenheid, die door duizenden in den lande wordt aange grepen, getuige bijvoorbeeld het feit, dat er in ons land ongeveer 2200 muziekcorpsen zijn. Het gezamenlijk ledental van deze muziekcorpsen maf veilig geschat worden op 50 ft 60.001 en wij wagen het niet het aantal per sonen te schatten, dat alleen reeds uit dien hoofde belang stelt In de harmonie en fanfaremuziek. PAROCHIEKERK O. L. VROUWHEMELVAART Langegracht no. 36 Pastoor: A. W. J. Spitzen. Langegracht no. 37. Telef. 1450. WOENSDAO Feestdag van Maria Boodschap. 7.45 uur gezongen H. Mis. 7 uur Lof. •s Avonds kwart over 8 Congregatie van de H. Familie afd. vrouwen. DONDERDAG 's Avonds 7 uur Lol. VRIJDAO 7 uur Kruisweg. ZATERDAG 4—9 Biechihooren. Dagelijks de H. Missen om 7,8 en 9 uur. Kerknieuws. Aartsbisdom Utrecht. Z. H. Exc. de Aartsbisschop van Utrecht heeft den Zeereerw. heer Dr. I. J. M. van den Berg eervol ontslag verleend als Professor in de Wijsbe geerte aan het Seminarie „Rijsenburg" te Driebergen, teneinde zich geheel te kunnen wijden aan zijn taak van bij zonder Hoogleeraar bij de Faculteit der Letteren en Wijsbegeerte aan de Rijks universiteit te Utrecht, en heeft be noemd tot Professor in de Wijsbe geerte aan het Seminarie te Driebergen den Zeereerw. heer drs. J. A, de Qoeij, thans leeraar aan het Klein Seminarie te Apeldoorn, en heeft den Weleerw. heer P. P. A. M. Braam om gezond heidsredenen tijdelijk eervol ontslag verleend uit de geestelijke bediening. Gedenkt de Stille Armen PenningmeesterMr. A. E. Th. Kooien, Utrechtscheweg, Amersfoort. Postrekening no. 126051. KERKELIJKE DIENSTEN. Het auteursrecht van den inhoud Officieele Kerkelijke Mcdedeeli. gen verzekerd overeenkomslig de Auteurswet 1912. Het overnemen van alle onderstaande Officieele Kerkelijke Mededeellngen In andere bladen, wordt uitdrukkelijk verbodenkrachtens art. 15, eerste lid van de Auteurswet. Dit betreft ook het overnemen met bronvermelding Amersfoort. PAROCHIEKERK ST. ANSFRIDUS lacob Catslaan no. 26b Pastoor: Deken P. J. M. Sandkuyl, Postgiro no. 93297. Jacob Catslaan 28. Telefoon no. 55! WOENSDAG Feest van Maria Boodschap. De H. Missen om 7 en 8 uur gezon gen H. Mis. 's Avonds 7 uur Lol mei Rozenhoedje en Litanie van der H. Jozef. VRIJDAO 'sAvonds 7 uur Kruisweg en zegen me» het Allerheiligste. ZATERDAG Van 4 tot half 9 biechthooren. 7 uur Lof met Rozenhoedje. Dagelijks de H. Missen om hall 8 en 8.10 PAROCHIEKERK ST. FRANCISCUS XAVERIUS 't Zand no. 29 Pastoor: W. A. J. M. Oostveen, 't Zand no. 31. Telefoon 730. WOENSDAG Feestdag van Maria Boodschap, dag van devotie. H. Mis vanwege de Altaarwacht. Vervolgens de H.H. Missen le 7.45 9 uur, Ook te 7 uur zal de H. Commut worden uitgereikt. 7 uur Lof ter eere van den H. Jozef, De kinderen, die 2e Paaschdag hun lste H. Communie doen, moeten Woensdagmiddag te 3 uur in de kerk komen. DONDERDAG Kwart over 8 4e Conferentie ovet Huwelijk. VRIJDAG Half 5 gelegenheid om te biechten de meisjes van de 3e en 4e klas. 7 uur Kruisweg en kort Lof. ZATERDAG Van half4—half 10 gelegenheid om te biechten. Half 8 Lof met Rozenhoedje. Inplaats van 22 Maart zal de WelEerw. Heer Kapelaan Vernooij op Zondag 29 Maart onder alle H.H. Missen 'n pre dikatie houden over de K. J. V. waarna collecte. Dagelijks de H.H. Missen om 7, 8, 9 uur, behalve Woensdag. PAROCHIEKERK ST. HENRICUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman, Matthias Withoosstraat no 34, Telefoon 1158. WOENSDAG Feest van Maria Boodschap. Om 8 uur gezongen H. Mis. Om 7 uur Lof. VRIJDAG 7 uur Kruisweg en kort Lof, ZATERDAG Om half 12 voorbereiding voor het 4e leerjaar. Des nam. Biechthooren van 4—9 uur. Dagelijks de H. Missen om 7 uur, half 8 en 8 uur. AcHierveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor O. Rentinck. Telefoon no. 20. WOENSDAG Feest van Maria Boodschap. Dag van devotie. 7 uur Lof. VRIJDAG 7 uur Kruisweg-oefening. ZATERDAG Biechthooren vanaf 4 uur. In de week de H.H. Missen om 7 en Uamernveld PAROCHIE ST. JOZEF. T. Pastoor H. J. Croonen. Telefoon: Hamersveld No.<4. WOENSDAG Feest van Maria Boodschap. Dag van devotie. Half 8 gezongen H. Mis. 'sAvonds 7 uur Lof. VRIJDAG Half 7 Kruisweg cn Lof. ZATERDAG Biechihooren om 3, 4, 5, 6 en 7 uur, In de week de H. Mis om half 8. Hoogland PAROCHIE ST. MARTINUS. Pastoor W. S. J. de Jong. ''erklaan. Tel. 3 WOENSDAG Feestdag van Maria Boodschap, dag van devotie. ir lste H. Mis. ir gezongen H, Mis. 9 en 10 uur catechismus op de scholen. 7 uur Lol ter eere van den H Jozef. DONDERDAG Half 8 lste H. Mis. 8'/« uur 2e H. Mis. VRIJDAG Half 8 Isle H. Mis Kwart over 8 2c rt Mis. 9 en 10 uur catechismus op de scholen. ZATERDAG Half 8 Isle H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. Biechthooren van 4—7 uur. 7 uur Kruisweg met Lof Deze week de H.H. Missen om hall 8 en kwart over 8. Hooglanderveen PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor: H. Brocrc. Burgemeester van TuyllstraM WOENSDAG Feestdag van Maria Boodschap. 8 uur gez, H. Mis. Om 7 uur Lof. VRIJDAG 7 uur Kruisweg. ZATERDAG 4—8 gelegenheid om te biechten. 7 uur Lof. Deze week de H. Mis om 8 uur. Raadpleeg deze korte agenda. DAGELIJKS reppend de Kath. Open bare Leeszaal en Bibliotheek aan de Nieuwslraat no. 24. Kosteloos toe gankelijk voor alle personen boven 18 jaar. Het Museum Flehité aan den West singel (uitgenomen des Zondags). Katholieke Spaarbank. Zitting Woens dag van 7-8 uur, Vrijdag van*10 tot II uur. Zondag van 12 tot I uur WOENSDAO 25 Maart, Kwart over 8, in het Parochiehuis Henricus-Parochiehie, rede door den heer Kap. J. M. van der Drift te houden over doe| en wezen der Kalh. Staatspartij, DONDERDAG 26 Maart Kwart over 8, in de Va.*, film over de Hu-winning op Biliton. door Ingenieur Bijdendijk. MAANDAG 30 Maart 7 uur in Princesse. vergadering van de leden der R. K. Onderwijzers vereniging St. Lebuïnus. ZCNDAO 19 April. 8 uur in De Valk concert door het het Dames Zangkoor Animato. ZATERDAG 25 April. 5 "ur Receptie R, K. Muziekver. Wilskracht 15-jarig beslaan in St. Jozef. ZONDAG 26 April. Opvoering jubileum-revue van Wils kracht in de Markthal. KATHOLIEK AMERSFOORT. (Cultureele Groep.) Uitvoeringen in het Grand-Theatre. 30 April. N.V. Amsterdamsche Too- neelvereeniging. a. van Dalsum en A Defresne. „Circus Knie"

De Eembode | 1936 | | pagina 2