ïa msd i£ vsüwanqsml DAMESHOEDEN Teleurstellende resultaten van onze zwemploeg Hulpvaardige handen wacht veel maar mooi werk Advertenties WILLEMSE NIEUWE MODELLEN BRANDPUNTEN Deense Karen Harup kampioene rugslag Noodkreet van een directrice H. Q. Werkman Volop Schoenen.. TE KOOP PENSION HET EINDE van de GOEDERENSCHAARSTE QoWvonisinharijamsL m wegen het zwaarst. 7o:$£ toe. VAN OMMEN Fa. JOH. de HEER SPLINTERTJE vertelt uit zijn jeugd" AANHANGWAGENS Rijwielhandel SMINK Jonge administratieve kracht (M.) Onze speciale verslaggever bij de Europese zwemkampioenschappen in Monaco telefoneerde ons Donderdag, avond: Er stond vanmiddag een dolgeluk kig, slank, blond Deens meisje op het ereplatform in het zwembad Monte Carlo Beach: Karen Harup, de nieuwe Europese kampioene 100 m. rugslag. Rechts naast haar de Engelse Cathie Gibson en links van haar Iet Koster-Van Feggelen, een van de twee troeven, die Nederland in het harde gevecht van deze finale bezat; de minst sterke troef van de twee. Maar alweer bleek hoe belangrijk dc psychologische instelling bij derge lijke wedstrijden is. De Meeuwen zwemster ging hoegenaamd niet ge ïmponeerd het water in, Greetje Gal- liard kon de drukkende last van die beslissende seconden in dit Europese elite-tournooi niet dragen. Zij ge loofde niet in zichzelf: de herinnering aan haar tijd van 1 min. 16,5 sec. een maand geleden, in Veendam gemaakt, werd volledig terug gedrongen, toen in het plotseling doodstille Monte Carlo Beach het commando „A vos places" klonk. Toen viel het schot. Op hetzelfde ogenblik schoot Greetje Galliard van de wand, maakte een paar razend snelle beenslagen onder water en toen haar gele muts opdook, was zij voor. Niet lang. Want in baan 3 ging Karen Harup onmiddellijk met een lange en toch vinnige slag naar voren. Links schoof Cathie Gibson met haar mee; rechts scheen Iet Koster-Van Fcggclen al dadelijk geen belangrijke rol te zullen spelen. Zij ging door het water alsof zij een trainingsbaan zwom en ver loor terrein. Greetje Galliard vocht terug, keer de gelijk met de tengere Cathie Gib son. die Karen Harup nog steeds voor zich zag, doch in haar machtige eind spurt een- scherp wapen bezat. Te scherp voor Greetje Galliard, die op 40 m. van de finish plotseling terug viel en van dit moment af alles moest geven om de Hongaarse Novak ach- ter zich te houden. Karen Harup ver hoogde het tempo nog meer en daar, een paar meter schuin achter haar, schoot Iet Koster-Van Feggelen ook al naar voren. Zij kwam gelijk met Greetje Galliard, ging haar in de laatste meters voorbij, maar kon het Engelse meisje niet meer inhalen, dat 0.6 sec. na Karen Harup haar hand tegen de finish-wand sloeg. Voor Karen Harup werd even later een tijd van min. 15,9 sec. afgeroepen, wat hen die wisten, dat zij enkele weken geleden in Denemarken 1.14.9 noteer de, niet zal hebben verwonderd. Hoving aan de start In de finale 100 m. borstcrawl voor heren verdedigde Kees Hoving zijn negen jaar oude titel puur voor de vorm. Alle aandacht werd in deze beslissing weggezogen naar dat fasci nerend duel op baan 2 en 3, waar de Zweed Olsson een wanhopige poging deed om waar te maken wat hij gis teren tegeif'een Frans journalist had gezegd: „Ik zal Jany kloppen op zijn zenuwen". Alex Jany had diezelfde journalist ook iets verteld: „Ik zal Olsson slaan door mijn snelheid". Rustig ging hij deze middag naar het startblok, keek eens om zich heen niet naar Olsson en wachtte met de handen in de zij „A vos places" af. Toen verdween zijn gespeelde nonchalance. Er lag een Europese titel voor hem en misschien een wereldrecord Olsson interesseerde het in de seconden tot hét startschot viel weinig, ook al bleef de Zweed tot het keerpunt vrijwel naast de Fransman. Jany draaide bliksemsnel, zette met geweldige kracht af, kwam een halve meter voor Olsson tot 25 m. voor de finish en begon toen aan een fan tastische eindspurt, waar de Zweed voor bezweek. Hij en de anderen schenen stil te liggen en Jany ging maar door, doof voor de helse aan moedigingen van 4000 Fransen, die in een wild applaus overgingen, toen Jany uit het water kwam. Als Euro pees kampioen, niet als wereldrecord houder. Zijn tijd, 56,9 sec. lag 0,7 sec. boven zijn gisteren gevestigde Euro pese record. Hoving werd zevende, volgens de verwachting. De gehele uitslag was trouwens volkomen in overeenstem ming met de Woensdag gemaakte serietijden. Vijf van deze finalisten evenaarden of verbeterden de presta tie, waarmede de R.Z.C.er in 1938 het Europese kampioenschap naar Neder land had gebracht Op de 200 m. schoolslag toonde Bob Bonte zich weliswaar de snelste schoolslag-zwemmer, maar tegen het butterfly-geweld van de Hongaar Nemeth, de Zweed Rothman en de Fransman Lusien was hij machteloos. Jammer, dat hij niet in de tweede serie zwom, want zijn tijd van 2 min. 52 sec. zou hem dan in de eindstrijd hebben gebracht. Algemeen verwacht men, dat de Hongaar Szegedy, die in Monaco veel exhibitions geeft en daarmee zijn hotelrekeningen be taalt morgen winnaar zal worden. In de ochtenduren kon onze schoonspringer Hans Haasman het in Le Stade Nautique de la Condamine niet verder brengen dan.de dertiende plaats, hoewel het springen niet op hoog internationaal niveau stond. Zijn Siamese krijgsgevangenschap is ken nelijk nog steeds van invloed. In het waterpoJo-touniooi was dé grote verrassing vandaag de neder laag van de Hongaren tegen Zweden, die een (geflatteerde) 30 voor sprong tevergeefs verdedigden. De Zweden wonnen tenslotte met 53! Poloploeg kan niet winnen Onze speciale verslaggever bil de Europese kampioenschappen in Monaco telefoneerde ons he denmorgen: de Nederlandse wa- terpolo-ploeg schijnt niet te kun nen winnen. In het als een bil jartlaken verlichte Monle-Carlo- Beach speelden zij gistei avond alweer gelijk (33) in een zeer belangrijke wedstrijd tegen Frankrijk dat kort na het opwin dende begin met 2—0 achter stond. Beide doelpunten werden door \an Rootselaar gescoord. Trainer Frans Kuyper keek te vreden rond. Zijn ploeg deed het best. maar even later kon onze doelverdediger Rohner een vrij wel hopeloze situatie slechts meester worden toen de bal over de Franse aanvalsleider Dewasch werd gespeeld en hij en Dewasch er op af schoten. Dewasch was iets sneller en toen „verzoop" Rohner hem maar. Rohner er uit gestuurd en een straf Worp tegen Nederland. De op de doellijn lig- gende Ketelaar deed wat hij kon. mar dat was niet genoeg (21). Kort daarop reageerde Rohner op een ver schot van Bermin. te laat (22). Onze tegenstand werd zwak. rust. gelukkig! Alles scheen toen nog in orde te zullen komen, toen Nederland onmid dellijk na de hervatting een fel offensief forceerde. Drie kogeis van Rudy van Feggelen. maar het was doelman Dubonnet die het meeste applaus kreeg. Hierna verslapte het spel aan beide zij den. Toen kwam de critieke pha se voor ons zevental. Ketelaar, Brasem en Korevaaj- werden er uit gestuurd. Fifankrijk had vijf man over en scoorde 23. De wij zers van de chronometer gingen angstig snel naar het einde, maar het was Braasem. die in een rush tot vlak bij Dubonnet doordrong, aan Smol overgaf, die met een keihard schot Nederland toch nog van de nederlaag redde. Rob Sindorf bracht het in de serie om de Coupe Fern voor niet-finalisten op de honderd nie ter horst-crawl slechts tot de vierde plaats in één minuut drie seconden. De uitslagen Donderdag werd de finale ge zwommen van de 100 m. borstcrawl heren. De uitslag luidt: 1. Jany (Frankrijk) 56.9 sec.; 2. Olssen (Zweden) 58.8 sec.; 3. Szatmary (Hongarije). 59.6 sec. Daarna kwamen in volgorde Ka- das (Hong.). Miloslavich (Z. Sla- vië), Babey (Fr.) en Hoving (Ncd.) Hoving's tijd was 1 min. 1.6 sec. In zijn serie van de 200 meter schoolslag werd Bonte (Ned.) vier de in 2 min. 52 sec., zodat hjj is uitgeschakeld. Het kampioenschap schoonsprln- gen viel ten deel aan de Fransman Heinkele met 126.71 punten. Twee de werd Johansson (Zweden) 118.58 pnt„ derde Hidvegi (Hongarije) 115.50 pnt., vierde Christiansen (Denemarken) 107.91 pnt. en vijfde Johnson (Eng.) 105.46 pnt. De Ne derlander Haasman werd dertiende met 89.91 pnt. De finale dames rugslag 100 me ter gaf het volgende resultaat: 1. Karen Harup (Denemarken) 1 m. 15.9: 2. Cathie Gibson (Engeland) 1 min. 16.5; 3. Iet Koster van Feg gelen (Ned.) 1 min. 18: 4. Greetje Gaillard (Ned.fl min. 18.3; 5. Ilon- ka Novae (Hongarije). Verpleging van t.b.c.-patiënten lijdt onder tekort aan personeel In Nunspeet, een van de mooiste plaatsen op de N.W. Veluwe, ligt mid den in het bos het sanatorium „Erica", waai vrouwelijke t.b.c,-patiënten alle zorg vinden, die zij nodig hebben. Met liefdevolle toewijding wordt er gewerkt aan haar herstel. Beschut door de bomen, gelegen in een heuvelachtige omgeving vormt het met zijn hoogtezon, centrale-verwar ming, radio en kleine en grote lighallen voor de zieken een heerlijk tehuis voor zomer en winter. Helaas heeft de oorlog ook in het verplegingswerk de klad gebracht. Gebouwen, inrichting, materiaal niets is zoals het eigenlijk behoort te zijb. Dat is erg. Maar nog erger is het gemis van soldoende verple gend personeel. Ook jjri „Erica", welke inrichting 87 bedden telt. komt men handen tekort, zowel voor het vcrpld£ingswerk als voor de overige diensten. Begaan met het lot van vele t.b.c. patiënten, wier verzoeken om oppa- me afgewezen moeten worden, in dien niet spoedig een aantal meisjes dit mooie en dankbare werk in het sanatorium ter hand wil nemen, zond de directrice van het sanato- Sanatorium „Erica". Achterzijde linkervleugel, rium ons een hartekreet, waaraan wij o.a. het volgende ontlenen. Er is bij vele werkenden tegen woordig een verontrustend gebrek aan toegewijde overgave, dienstbe- reidwilhgheij en liefde. Uit alle kringen, maar vooral uit Christen- kringen .zouden voor de ziekenver pleging arbeidskrachten kunnen voortkomen. Schrikbarend groot is het aantal zieken, het aantal lijden de medemensen. Maar de vil, de lust, de drang tot helpen is niet evenredig aan de tegenwoordige be hoefte. In dit geval gaat het om de ver pleging in het bosrijke Nunspeet. Er is hier al geruime tijd een goede basis gelegd voor en medegewerkt aan de opbouw der ziekenverple ging. Het sanatorium „Erica" poogt de verpleging »"»r onvei mogenden financieel zo licht mogelijk te ma ken. De jongere zusters zijn leerling- verpleegsters, die allengs kunnen overgaan Daar grotere ziekenhui zen. De vraag naar een plaats in r»n=* huis is zeer groot, maar wij hebben te kampen met een groot gebrek aan jonge krachten. Zijn de oorwaarden dan zo onaanvaard baar? Leerling-verpleegsters, die zich aanmelden, ^moeten goed zo zon zijn en van goed gedrag. La gere schoolopleiding is voldoende, hoewel U.L.O. zekere voordelen heeft. De ontwikkeling kan in de inrichting worden voortgezet. Meis jes van 2023 jaar, eventueel wat jonger, liefst van christelijke af komst, zijn bij ons van hart© wel kom. Er wordt een verplegingscur- eus van twee jaren gegeven, waar na de mogelijkheid bestaat in een groter ziekenhuis te worden aan genomen. Voorts heeft het verple gend personeel in „Erica" alles rij. Na enkele overgangsmaanJen wordt het salaris an de leerlingen, die dus volledig worden verzorgd, bepaald op f 500.— De directrice van „Ertca" te Nun speet zal gaarne alle mogelijke in- lichtingen \erstrekken. Hier ligt mooi werk te wachten op vele hulpvaardige harten en handen. Werk Jat aanspoort tot vergroting van de zo dringend noodzakelijke liefdadige activiteit. Verkiezing te Edgeliill voor Labour Tussentijdse verkiezingen in het district Edgehill (Liverpool), die konden gelden als een proefstem- ming voor de politieke krachtsver houdingen in Engeland, zijn door de Labour-candidaat majoor Irvine ge wonnen. Hij kreeg 10.S27 stemmen, zijn conservatieve tegen-candidaat Bevin. 8.874 stemmen. In 1945 was dc verhouding 13.150—7.111 stem men. Ondanks de slechte economi sche toestand in het na-oorlogse Engeland heeft Labour nog geen enkele in 1945 gewonnen zetel hoe ven af te staan. Arts AFWEZIG tot 22 September PRACHT SCHOENEN 't Is sehoenenweelde bij Leusderweg 27 (bij de overweg) Jong ëh de Mefv-wv fris ëh de morgen. Omdat voor Valdelts pat- fume va« kostbare Uwe-fla- eor* rsafgezteft, ka« de pnjs zo laag zrfa. ladosief weeL debelastmo f. 1por flesje. Ma$r_ zo gewoon bet fles je, zo kostelijk de Inhoud Y Ah oui. eest Valdelis Burgemeester en Wethou ders van Amersfoort maken bekend, dat aaD het stad huis is aangeplakt een pu blicatie inzake een verzoek van H. Cohen om een ver lof B in het perceel Arn- hems^straat 12b, alhier. HINDERWET Verzoek van de directeur van de Handelsonderneming „Dura Plastica" om vergun ning tot het oprichten van een fabriek van luxe on huishoudelijke artikelen en het daarin plaatsen van 3 electromotoren in totaal van 6y2 P.k. tot het aandrij ven van diverse machines in het perceel Plantsoen Noord 25 sectie E no. 5497, waarvoor Je zitting tot het aanhoren van de bezwaren zal worden gehouden op Donderdag 25 September '47 des v.m. 10 uur ten stad- huize. volledig ingericht, van ouds bekend Vraag prijs f 13.000. Br. no. 8429, bur. v, d. blad DISTRIBUTIEDIENST BARNEVELD Zeer belangrijk voor Textielhandelaren De directeur van de Dis- tributiedienst Barnevelj maakt bekend, dat detail handelaren en grossiers in textiel, die nog restanten oude toewijzingen in hun bezit hebben, deze in de week van 15 t.m. 20 Sept. dienen in te ruilen tegen nieuwe toewijzingen op de gewone zittingsdagen, te Barneveld, Scherpenzeel, Garderen, Kootwijkerbroek en Voorthuizen. De Directeur D.K. Barneveld, R, H. HARDEMAN zou er zijn, als er in alles zo 6en keus was, als bij ons in L Wij ontvingen zojuist een gro te verscheidenheid in voor het komende seizoen. DISTRIBUTIEDIENST BARNEVELD DISTRIBUTIE VAN RIJWIELBANDEN De Directeur van de Distributiedienst Barneveld maakt bekend, dat uitsluitend op onderstaande plaatsen en tij den inecbrijvingsbewijzeD van bandenbonnen zullen wor den uitgereikt aan hen. die in een der maanden October f946 tot en met Januari 1947 voor Je laatste maal 1 of 2 bonnen voor een toerbuitenband hebben ontvangen. Bij het aanvragen moet de stamkaart van betrokkene medegebracht worden, terwijl men alsdan tevens merk en frame-nummer van het betrokken rijwiel moet kunnen opgeven. Uitgereikt wordt te Barneveld: Maandag 15 Sept. van 911 en 1.303 uur voor de na men beginnende mèt de letters A en B. Dinsdag 16 Sept. van 911 en 1.303 uur voor de na men beginnende met de letters C t.m. G. Woensdag 17 Sept. van 911 en 1303 uur voor de na men beginnende met de letters H t.m. L. Donderdag 18 Sept. van 911 en 1.303 uur voor de na men beginnende met de letters M t.m. R. Vrijdag 19 Sept. van 911 en 1303 uur voor d« namen beginnende met de letters S t.m. Z. Te Scherpenzeel (Café Boom) Zaterdag 20 Sept. v. 9-11 u. Komt op tijd, want na-uitreiking kan niet plaats hebben. De Directeur D.K. Barneveld R. H. HARDEMAN Regie JOHN RAWLINS- EEN UNIVERSAL-FILM U hebt het niet slecht gehad de laatste 2 weken. Er was een ruim vleesranisoen, U hoefde niet op een onsje te kijken. Morgen moet U de laatste bonnen van deze periode opmaken. Wat zult U diar nu eens voor nemen. Een malse biefstuk, een flink stuk ros bief. of wat goede stooflappen voor een. donkerbruine jus. Voor de Zondagse boterham: een dun plakje rookvlees, een stevige schijf cor ned beef of gesneden gebraden rosbief. En al# de laatste bon U ontglipt is, kunt U toch ook nog een goed stuk degelijke smeerworst meekrijgen. Ja, het komt wel uit: bij van Ommen wegen Uw laat ste bonnetjes het zwaarst. £0 Irfrw-... Arnhemsestraat 19 Telefoon 3089 Door uitbreiding van on» Vakkundig Personeel kunnen wij uw PIANO - VLEUGEL en OBGEL weer STEMMEN - SCHOONMAKEN en REPAREREN HeeroraadBpleln 9 b - Telefoon 3155S - Rotterdam P. Krogerlaan 2-8 - Telefoon 332S54 - Den Haag Janskerkhof 5 - Telefoon 14223 - Utrecht door VV. Meuldijk 441. De palfreniers, de koetsier en de officier keken in stille verbazing naar bet oprreien van hun koning. Ik schreed (zoals het lopen van een koning heet) met statige passen naar het standbeeld van Knots en Knars dat net echt leek, hief het kostbare parelsnoer op en hing het over de stenen schild van de Grote Twee. „Opgelet", fluisterde ik tegen de officier, die er nog steeds niets van begreep: „Dit parelsnoer zal wonderen verrichten, het bezit magische krachten". Toen zweeg ik en in stilte staarden we allen naar het schitteren en flonkeren van het zonlicht in de dure kralen op bet stand beeld Mi,in a an Jacht richtte zich vooral op één deel aan het beeld: de lauge vingers van Knars waar het snoer een p3ar centimeter verder langs bun gelde, en met duizenden vonkjes lokte.... Toen het gebeurde hóórde ik Je officier naast me schrikkenhij zag het óók. Het standbeeld. dat €en beeld hoonl-e te zijn dat stilstond hield zich niet aan die regel wanthet bewoog, de vingers van Knars trilden, hij probeerde ze toch nog sti.jf te hou jenmaar hat ging nietplotseling krampten de vingers in pen snelle greep opzij naar het pare»?n:er en trok ken h*t omhoog. Het stenen schild sloeg los gelaten met een daverende sla'g omver! „Als jeblieft. meneer de officier', zei ik: ..Daar staan Knots en Knars, die net zo min een stanJbèeld zijn als u en ik knais Üe aarts-dief is er ïngevlogeu Arrcsteöit hen.'!!" VOOR FIETS OF MOTOR met zware 26x2 wielen en banden. Voor veel doeleinden te gebruiken. Voorlopig leverbaar MET BANDEN ZONDER BON Prijs f 139.50 ZUIDSINGEL 28 TELEFOON 3986 Nederlandsche Fotografische Industrie N.V. SOESTDUINEN Voor spoedige indiensttreding vragen wy voor de boekhoudafdeling. Moet in staat zijn debiteuren administratie zelfstandig te voeren. Schriftelijke sollicitaties met volledige inlichtingen te richten aan bovenstaand adres. tot 20 woorden 1 1.50 3 x achtereenvolgens t 3.50 elk woord meer f 0.10 per plaatsing extra. TE KOOP GEVRAAGD Eiectro-motor gevraagd, >4—1—2—3 P.K. L. Worms, Quellijnstr. 133, Amsterdam Z Tel. 26169. 8390 XE KOOP AANGEBODEN Electrische wasmachine, merk „Velo"; 1 98 cc. D.K.W.-motor. Terhoeven- straat 21. 8411 Electr. gramofoon m. pick up enz., compleet m salon- kast met 100 platen en 1000 naalden P. Jansen, Huize St. Jozef. Achterveld. 8433 2 prachtige Belg. fierder» (teel». 8 weken oud. van zeer scherpe ouders, billijke prijs. Birkstraat 93. Soest, tegenover sportpark Birk- hoven. 8424 Koopt zomerpostzegels waarvan de opbrengst o a ten goede komt aan de be strijding der T.B.C. 8416 TE HUUR GEVRAAGD Te huur gevraagd ^voor studie, een piano Huygensl. 33. Aanb 8414 Ruim bovenhuis, vrije op gang, 26 - in Centrum, voor heel huis tot 40.-. Br. no. 8410 bur. van dit blad. Gevraagd voor gezin van 2 pers. woning of gedeelte van woning, omgeving sta tion - Bergkwartier. Liefst waar telefoon aanwezig Aanbieding stooravervenj Actief. Nijverheidsstraat 6 8420 TE HUUR AANGEBODEN Bii dame aparte Inw. aan- geb. aan juffr of wed z k middenstand, genegen s mor. eens te koken en in huish. to helpen. Ongemeub Br. no. 3412 bur, van dit blad. Zit-slaapkamer. met pen sion Br no. 8228 bur. van dit blad PERSONEEL GEVRAAGD Gevraagd, flink meisje van 8 tot 4 u 's Woensdags c-n "s Zaterdags van 82 u geen winkelwerk. Goed loon en gevr huisnaaister. Mevr ten Hoeve Utrecbtse- p 51. 8413 Mevr. Rogaar. Utr.weg 309. vraagt bij haar 4 kin deren tussen 3 en 9 jr. (waarvan 3 schoolgaand» e«m vertrouwde inwonend* kin derjuffrouw - hulp in de huishouding, die bekend i is met koken. 8253 Gevraagd een flink meisje voor de morgenuren. Von dellaan 25. 8415 PERSONEEL AANGEB. Naaister vraagt verstel werk. Leusderweg 44. 8409 Etalage. Reizend etaleur, heeft nog enige dagen vrij voor courante en moderne s1 ijl volle etalages. Br. no. 5637 Vissers Boekh.. Soest. 8383 Net buitenmeisje, zoekt tegen October werkhuizen voor hele dagen. Br. no. 8385 bur. van ait blad LESSEN Toonkunstmuziekschool Klassen voor rhythmiek en danskunst, voor volwasse nen en kinderen o l.v. Hans Snoek Spoedig aanmelden Maandag. Woensdag en Vrij dag 19-20 uur. Vondellaan 37. Tel. 6824. 8417 Gemeenschapsmuziekschool „Toonkunst". Klassen alge meen vormend muziekonder wijs voor kinderen vanaf 7 jaar. Spoedig aanmelden Maandag. Woensdag en Vrij dag 19—20 uur. Vondellaan 37. Tel. 6824 8418 Privaatlessen en hulp bij huiswerk door ervaren on derwijzeres Schaepmanlaan 16. Tel. 3769 8419 DIVERSEN NHVIN-dansavond, waar bij demonstratie-dansen worden uitgev. o 1. en met belangel. medewerking v. d. bekende Amersf. danslera- ren H. H Bearda. Kamper man en Snijders, op Zater dag 13 Sept. van 812 uur m Amicitia. Verschillende attracties met prijzen. De opbrengst komt ten goede aan de Kerstpakketten-actie Kaarten verkriigb. bij Vier dag. Utr. straat; Bokking. Langestraat en Schreuder. Vermeerstraat 128 en voor zover voorradig 's avonds a d. zaal. Entree 2 8408 Dames, wanneer U er niet te lang op wilt wachten, is het nu de tijd om Uw oude hoed ftte laten vervormen. Wij wbben nieuwe model len. Maison Moderne. Utr - straat 21. Amersfoort. 8387 Motorrijder M.C.A. O. Orienteringsrit as. Zondag. Maandag en Dinsdag a s. wegens Joodse feestdagen gesloten. Lorjé's Kantoor- boekh., Utr. weg. 8423

Dagblad voor Amersfoort | 1947 | | pagina 4